• Vladimír Kopecký

    (1931)

    Geometrie prostoru

    Položka č.: 282004

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:11

    serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Korsická Macchie

    Položka č.: 281976

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:43

    papír, oheň, 1994, 56 x 43 cm, sign. DU Klimeš 1994, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom jeho tvor…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK

  • Karel Demel

    (1942)

    Pro Gustava Mahlera III.

    Položka č.: 282007

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:14

    lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V přístavu

    Položka č.: 275169

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:36

    olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Blanka Chocholová

    (1953)

    Fotografický snář

    Položka č.: 280214

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:48

    fotografie, 1997, 59,5 x 51 cm, sign. PD Blanka Chocholová 97, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Orfeus v krajině

    Položka č.: 282035

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:42

    suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Eliška Konopiská

    (1948)

    Dívka z profilu

    Položka č.: 282046

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15

    kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Pozdrav z Litoměřic

    Položka č.: 282017

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:24

    tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244744

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:20

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    2 figury

    Položka č.: 282129

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:54

    litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Král pije (přípitek)

    Položka č.: 282039

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:46

    lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Komedie č. 10

    Položka č.: 281968

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:35

    suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Jan Tichý

    (1962)

    Krajina

    Položka č.: 217922

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:42

    tužka, papír, 1994, 59,5 x 42 cm, sign. LD J. Tichý 94, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Ladění

    Položka č.: 217921

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:43

    tužka, papír, 2002, 60 x 42,5 cm, sign. PD J. Tichý 2002, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Skalníková

    (1949)

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 255408

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:50

    olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244743

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:21

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244742

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:22

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279355

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:24

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:22

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Levora

    (1920-1999)

    Letní nálada

    Položka č.: 263182

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:30

    akvarel, papír, 24 x 31 cm, sign. PD V. Levora, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    V kuchyni

    Položka č.: 263041

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:28

    lept, 1913, 6,5 x 4,8 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Pa…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Socha

    Položka č.: 281035

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:10

    litografie, 1989, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 25/35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postava

    Položka č.: 281034

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:08

    litografie, 1990, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 90, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Pták

    Položka č.: 281033

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:06

    litografie, 1989, 65 x 48,8 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 26/33, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Návštěvníci z Marsu

    Položka č.: 281032

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:04

    litografie, 1987, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 87, č. 6/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Koupání

    Položka č.: 277246

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:46

    olej, malířská lepenka, 1933, 25,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 33, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - červen

    Položka č.: 273723

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:32

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Mládenec plný vervy, nosí do ovoce červy, kteří užírají milencům nervy., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Akt dívky

    Položka č.: 278315

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:39

    tuš, papír, 29 x 12 cm, monogr. LD KS, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Dívka s květem ve vlasech

    Položka č.: 277245

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:47

    olej, karton, 1941, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 41, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Tabacco Road

    Položka č.: 274314

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:34

    litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook