-
Vladimír Kopecký
(1931)
Geometrie prostoru
Položka č.: 282004Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:11
serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kaplického
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Korsická Macchie
Položka č.: 281976Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:43
papír, oheň, 1994, 56 x 43 cm, sign. DU Klimeš 1994, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom jeho tvor…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
Karel Demel
(1942)
Pro Gustava Mahlera III.
Položka č.: 282007Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:14
lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V přístavu
Položka č.: 275169Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:36
olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Chocholová
(1953)
Fotografický snář
Položka č.: 280214Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:48
fotografie, 1997, 59,5 x 51 cm, sign. PD Blanka Chocholová 97, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Orfeus v krajině
Položka č.: 282035Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:42
suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Eliška Konopiská
(1948)
Dívka z profilu
Položka č.: 282046Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15
kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pozdrav z Litoměřic
Položka č.: 282017Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:24
tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244744Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:20
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
2 figury
Položka č.: 282129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:54
litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Král pije (přípitek)
Položka č.: 282039Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:46
lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 281968Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:35
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Jan Tichý
(1962)
Krajina
Položka č.: 217922Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:42
tužka, papír, 1994, 59,5 x 42 cm, sign. LD J. Tichý 94, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Ladění
Položka č.: 217921Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:43
tužka, papír, 2002, 60 x 42,5 cm, sign. PD J. Tichý 2002, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Skalníková
(1949)
Strom s konvalinkami
Položka č.: 255408Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:50
olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244743Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:21
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244742Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:22
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279355Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:24
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:22
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Levora
(1920-1999)
Letní nálada
Položka č.: 263182Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:30
akvarel, papír, 24 x 31 cm, sign. PD V. Levora, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
V kuchyni
Položka č.: 263041Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:28
lept, 1913, 6,5 x 4,8 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Pa…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Socha
Položka č.: 281035Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:10
litografie, 1989, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 25/35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postava
Položka č.: 281034Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:08
litografie, 1990, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 90, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Pták
Položka č.: 281033Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:06
litografie, 1989, 65 x 48,8 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 26/33, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Návštěvníci z Marsu
Položka č.: 281032Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:04
litografie, 1987, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 87, č. 6/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Koupání
Položka č.: 277246Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:46
olej, malířská lepenka, 1933, 25,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 33, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - červen
Položka č.: 273723Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:32
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Mládenec plný vervy, nosí do ovoce červy, kteří užírají milencům nervy., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Akt dívky
Položka č.: 278315Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:39
tuš, papír, 29 x 12 cm, monogr. LD KS, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Dívka s květem ve vlasech
Položka č.: 277245Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:47
olej, karton, 1941, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 41, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
Položka č.: 274314Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:34
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO