-
Ingrid Glaserová
(1955)
Adam a Eva
Položka č.: 281601Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bolf
(1971)
Mimo čas
Položka č.: 281602Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří David
(1956)
Střecha
Položka č.: 281603Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Matoušek
(1967)
Modré proužky
Položka č.: 281604Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:47
serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bradáček
(1922-1984)
Hlava
Položka č.: 281605Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48
patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořek Šípek
(1949-2016)
Váza Chimera
Položka č.: 281606Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:49
sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Rybník
Položka č.: 281607Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Kameny ve tmě
Položka č.: 281608Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Dušek
(1992)
Po dešti
Položka č.: 281609Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Slunečnice
Položka č.: 281610Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:53
olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Vražda v rákosí
Položka č.: 281611Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Keř
Položka č.: 281612Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:55
olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Na louce
Položka č.: 281613Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56
olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Červená květina
Položka č.: 281614Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:57
olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Kytice
Položka č.: 281615Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Antonín Kroča
(1947)
Bez názvu
Položka č.: 281616Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:59
olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281617Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:00
kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281618Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:01
giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dáma a nápadník
Položka č.: 281619Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai II
Položka č.: 281622Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:05
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai
Položka č.: 281623Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Krajina
Položka č.: 281624Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:07
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985 , žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Ještěrka
Položka č.: 281625Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:08
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Perič
(1957)
Burning heads - Yellow flame
Položka č.: 281626Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:09
akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Burget
(1970)
Na samotě II
Položka č.: 281627Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10
olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Opočenský
(1954)
Ze souboru Nucleus
Položka č.: 281628Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:11
pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stefan Milkov
(1955)
Voyeur
Položka č.: 281629Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12
akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví, Nové skupiny a skupiny Česká alternativa
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Orlita
(1974)
Kompozice
Položka č.: 281630Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:13
airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Spěváček
(1973)
Vlhké schody
Položka č.: 281631Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:14
olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Spěváčková
(1980)
Nirvanický vítr
Položka č.: 281632Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:15
tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Sytař
(1976)
Fčela
Položka č.: 281633Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16
akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Vesmírný paroháč (Astrál III.)
Položka č.: 281634Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:17
akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Mléčná dráha
Položka č.: 281635Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:18
akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
U bazénu
Položka č.: 281636Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:19
olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
Položka č.: 281637Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
Položka č.: 281638Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:21
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
Položka č.: 281639Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Prožraný kožich
Položka č.: 281640Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:23
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Kolovratník
(1978)
V postroji I
Položka č.: 281641Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Kolovratník
(1978)
Postroj
Položka č.: 281642Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
Položka č.: 281643Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption
Položka č.: 281644Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:27
akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heres
(1992)
Póza II
Položka č.: 281645Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Karbus
(1982)
Rajská zahrada
Položka č.: 281646Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:29
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pražan
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 281647Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 281648Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:31
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
Položka č.: 281649Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Zelený obelisk
Položka č.: 281650Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Hory
Položka č.: 281651Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Bodyguard
Položka č.: 281652Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:35
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
Položka č.: 281653Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Za svitu úplňku
Položka č.: 281654Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:37
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Krajina za ostnatým drátem
Položka č.: 281655Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Blažíček Studenecký
(1956)
Svět prázdninový
Položka č.: 281656Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:39
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Fašianoková Rakoušová
Hrátky v pralese
Položka č.: 281657Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40
akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová
Kudu
Položka č.: 281658Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:41
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alice Koch-Gierlichs
(1914-2009)
Vitales Rot
Položka č.: 281659Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Mrkva
(1989)
Z cyklu Ženy
Položka č.: 281660Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:43
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Příboj
Položka č.: 281661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Prášek
(1950)
Pankrác
Položka č.: 281662Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:45
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
Lesní příhoda
Položka č.: 281663Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Jaroš
(1960)
Cologvinten
Položka č.: 281664Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
Položka č.: 281665Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Žena s papouškem
Položka č.: 281666Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:49
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
Položka č.: 281667Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
Položka č.: 281668Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:51
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 281669Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
Položka č.: 281670Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:53
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Hartingerová
(1941)
Letní volání
Položka č.: 281671Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Hradčanské náměstí
Položka č.: 281672Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:55
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Nový Svět
Položka č.: 281673Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Třebušínské domky
Položka č.: 281674Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:57
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Mařka to je
Položka č.: 281675Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:58
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štědra
(1945)
Konec léta
Položka č.: 281676Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:59
olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
Položka č.: 281677Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 281678Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:01
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Ulice neřesti
Položka č.: 281679Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:02
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tragédie v cirku…
Položka č.: 281680Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Stavění máje
Položka č.: 281681Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:04
olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Mecenáš
Položka č.: 281682Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:05
olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
Položka č.: 281683Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:06
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
Položka č.: 281684Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:07
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dívka
Položka č.: 281685Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
Položka č.: 281686Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:09
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladan Kolář
(1978)
Akt
Položka č.: 281687Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:10
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Chava Pressburger
(1930)
Kompozice
Položka č.: 281688Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Gratias Tidi Ago
Položka č.: 281689Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:12
lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Zvláštní ctnosti
Položka č.: 281690Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:13
lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Ex 4
Položka č.: 281691Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:14
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Egyptské bohyně
Položka č.: 281692Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:15
lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)
Položka č.: 281693Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:16
lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava I
Položka č.: 281694Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:17
monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava II
Položka č.: 281695Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:18
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava III
Položka č.: 281696Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:19
monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava IV
Položka č.: 281697Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:20
monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava V
Položka č.: 281698Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:21
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
Položka č.: 281699Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:22
olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Mořský svět
Položka č.: 281700Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:23
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Motoryba
Položka č.: 281701Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:24
lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Lokomotiva
Položka č.: 281702Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:25
lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO