• Antal Stašek

    (1843-1931)

    V temných vírech I.

    Položka č.: 818

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:24

    kniha, ., 17,5 x 13 cm, podpis Antala Staška na titulní straně, jeden svazek, Josef R. Vilímek, Praha, polokožená převazba, obálka vlepena, 282 stran, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 815

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:21

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Louis Armstrong

    (1901-1971)

    Louis Armstrong

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:17

    pohlednice s podpisem, 12,8 x 17,8 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Různí autoři

    Hrdinom osloboditel’om z vďačnosti

    Položka č.: 810

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:16

    Bibliofilie, 14x sign. dřevoryt, autoři: L. Fulla, R. Dúbravec, Fr. Král, J. Fedora, I. Štubňa, O. Opršal, J. Szabó, O. Barčík, vyd. grafici Krajského střediska ÚSČSVU, Martin, 1955, volné listy v pův. deskách, dobrý stav, z původního konvolutu chybí dva dřevořezy L. Fully, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Fr.L. Čelakovský: Ohlas písní ruských a českých

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:11

    Bibliofilie, titulní vigneta (lept) V.H. Brunner, vyd. a svázal L. Bradáč, Praha, 1913, ex. 113, ruční papír Eggerth, pův. zdobená zlacená kožená vazba, 201s., mírně vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL,…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Pavel Roučka

    J. Žáček: Blízkost

    Položka č.: 802

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:08

    Bibliofilie, 4x sign. litografie P. Roučka, podpis autora v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1980, volné listy v ob., okraj obálky mírně poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG H…

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Olga Vychodilová

    Dívky

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:07

    bibliofilie, 9x sign. lept O. Vychodilová, bez nakl. údajů, ex. 6/60 s podpisem výtvarnice na obálce, volné listy, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Alena Antonová

    Jan Ignác Summa

    Položka č.: 800

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:06

    bibliofilie, 1x sign. barevná such jehla A. Antonová, vyd. Karel Samšiňák, Praha, 2008, ex. 34/85 s podpisem vydavatele v tiráži, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Paříž

    Položka č.: 794

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:00

    bibliofilie, 2x lept J. Kábrt; podpis P. Kábrt, J. Čejka (redakce) a M. Dyrynk (typografie) v přední tiráži; vydáno u příležitosti 80. narozenin J. Kábrta a k poctě českého kresleného a animovaného filmu a jeho tvůrců, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2000, volné listy v obálce, výborný stav, antiq…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Okno (Vladimíra Komárka k padesátinám grafikou pozdravují..)

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:59

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Ludvík Kundera: Galerie a názvy

    Položka č.: 787

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:53

    bibliofilie, 1x sign. linoryt L. Jandová, podpis s věnováním autora v tiráži, vyd. Galerie Otakara Kubína, Boskovice, 1996, jeden dvojlist a grafický list v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Svatopluk Machar

    (1864-1942)

    Konfese literáta I.+II.

    Položka č.: 786

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:52

    Bibliofilie, podpis autora v prvním svazku, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, ex. č. 5, 2x pův. brož, 202+203s., okraje obálky prvního dílu mírně opotřebené, flíčky na ořízkách, velmi dobrý stav obou svazků, nerozřezáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Maria

    (1870-1942)

    Parnas

    Položka č.: 785

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:51

    Bibliofilie, podpis autora na patitulu, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1929, ex. 21/50 na simili japanu, celokožená vazba s ražbou a zlacením, 566s., hřbet a růžky desek odřené, flíčky na ořízce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Otakar Theer: Výpravy k já

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:49

    bibliofilie, lept na tit. listě, úprava a obálka V.H. Brunner, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1914, brož v obálce, 34s., mírně opotřebené okraje, dobrý, hezký stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen ARTĚL, SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Novalis: Hymny k noci /první/

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:45

    bibliofilie, 1x sign. barevná litografie V. Suchánek, vyd. Josef Straka, Praha, 1981, ex. 59/60, dva dvojlisty v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Acade…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Rastislav Michal

    Jaroslav Seifert: Pohled z Karlova mostu

    Položka č.: 773

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:39

    bibliofilie, 2x sign. litografie R. Michal, podpis autora a vydavatele v tiráži, vyd. Miloslav Janča, Praha, 1984, ruční papír, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    František Halas: Malířka Linka Procházková

    Položka č.: 769

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:35

    bibliofilie, podpis autora na patitulu, dřevoryty B. Lacina, vyd. Karel Kryl, Kroměříž, 1948, ex. 144/200, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení vý…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Spolek českých bibliofilů 1908-2008

    Položka č.: 766

    Bibliofilie, s původní grafickou přílohou Aleny Antonové (sing, 163/250), vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2008, ex. 67/750, ke 100. výročí založení, 263 obr. příloh, brož s obálkou, 202s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Joseph Pennell

    Položka č.: 764

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:30

    Bibliofilie, s původními litografiemi V. Strettiho, bez nakl. údajů, Praha, 1932, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Juřík

    (1948-1993)

    Franz Kafka: Povídky

    Položka č.: 763

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:29

    bibliofilie, 5x sign. linoryt vyřezal, vytiskl a vyd. St. Juřík, 1988, ex. 3/40 na ručním papíře z Velkých Losin, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Novák

    (1914-1984)

    Vítězslav Novák: Baladická barkarola pro klavír na dvě ruce

    Položka č.: 762

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:28

    bibliofilie, 3x původní signovaná litografie Jar. Novák, vyd. nákladem vlastním, 1946, ex. 32/350, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Pozdrav moravské zemi

    Položka č.: 760

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:26

    Bibliofilie, podpis J. Seiferta v tiráži, vyd. Krajská lidová knihovna, Olomouc, 1955, 150 výtisků, kresba K. Svolinského, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    V. Nezval: Dobrodružství noci a vějíře

    Položka č.: 756

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:25

    Bibliofilie, akcenty V. Preissig, vyd. V. Žikeš, Plzeň, 1927, ed. Viola, 800 výtisků, americká kartonáž, 20s., mírně odřené desky, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Karel Svolinský

    J. Wolker: Svatý kopeček

    Položka č.: 758

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:24

    Bibliofilie, vazba Rajman, Rožďalovice, výzdoba K. Svolinský, vyd. Prostějovští knihomilové, Prostějov, 1940, pův. obálka vevázána, 250 exemplářů, celokožená vazba se zlacením, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČU…

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Vittoria Colonna a Michelangelo Buonarroti: Sonety

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:21

    Bibliofilie, dvěma signovanými mědirytinami doprovodil J. Šerých, vyd. Nibiru, Praha, 2005, ex. 63/100 na papíře Excudit, mědirytiny tiskli M. a P. Dřímalovi, verše vybral, sestavil a pozn. napsal Milan Friedl (podpis s věnováním na patitulu), listy svázané nití v obálce, 24s., výborný stav, antiqar…

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    K.J. Erben: Zlatý kolovrat

    Položka č.: 754

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:20

    Bibliofilie, pěti barevnými celostránkovými a šesti barevnými dřevoryty v textu vyzdobil J. Hodek, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, 1930, ex. 30/180 s podpisem výtvarníka v tiráži, ruční holandský papír, pův. polokožená vazba, 22s., hřbet a růžky desek poškozené, jinak velmi dobrý stav, antiqar…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Max Švabinský

    Medailon Ludvíka Páleníčka

    Položka č.: 751

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:17

    Bibliofilie, signovaná litografie vlastního portrétu ve frontispisu M. Švabinský, podpis autora na patitulu, vyd. K. Kryl, Kroměříž, 1943, listy svázané nití v obálce, okraje obálky lehce zašlé, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    B. Klička: Slečna z kiosku

    Položka č.: 741

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:07

    Bibliofilie, 3x čtyřbarevná singovaná litografie J. Hodek, podpis autora na patitulu, vyd. J. Hodek, Plzeň, 1932, ex. 9/120, volné listy svázané nití, v papírové obálce, hřbet obálky poškozený, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen S…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vladimír Komárek

    Dopis od Jiřího Voskovce

    Položka č.: 740

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:06

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x sign. dřevoryt V. Komárek, reprint dopisu od J. Voskovce z roku 1977, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Petr Bezruč - Labutinka

    Položka č.: 735

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:04

    bibliofilie, 23,5 x 16 cm, 1x dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. A. Kučík, Břeclav, 1933, podpis P. Bezruče, ex. 43/200, pův. brož, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)