• Československo .

    (1968)

    Stříbrná 10 Kčs Národní divadlo v Praze proof

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2020 15:00

    Ag 500/1000, průměr 30mm, 12g, návrh J. Harcuba, mincovna Kremnica, proof

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Přítomnost třpytu

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2020 15:09

    litografie, 1988, 42 x 38 cm, sign. DP J.Šerých, č. 81/90, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovskéh…

    Aktuální cena: 2.700 CZK (100 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Koledníci

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2020 15:06

    litografie, 1936, 26 x 16 cm, sign. PD Jos. Lada 36, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (482 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    U klavíru

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    olejová tempera, tuš, karton, 1973, 44,5 x 62,5 cm, sign. LD K. Souček 73, Narodil se v Kročehlavech, kde jeho výtvarný talent objevil místní malíř Karel Karas. Vystudoval výtvarnou akademii v Praze a stal se členem Skupiny 42, se kterou si jej primárně spojujeme. Mezi jeho nejčastější náměty patří …

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vítězslav Odstrčil

    Nahá dívka

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    plastika, dřevo, 116,5 x 18,5 cm, PD na podstavci vyryto Viki, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 26.000 CZK (963 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Robert Jiran

    (1975)

    Do dna

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (408 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2020 15:03

    olej, plátno, 2015, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran Robert, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

  • Stanislav Feikl

    (1883-1933)

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    olej, karton, 70 x 100 cm, sign. LD Feikl St., rám, malba místy mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    (1928)

    Kolotoč s labutěmi

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    2 x suchá jehla a 1 x tisková matrice, 22,7 x 14,8 a 13,7 x 8,5, matrice 22,7 x 14,8 cm, obě suché jehly sign. DU VKomárek, grafický list vznikl ve dvou variantách jako příloha bibliofilie: Kolotoč s labuťěmi, Zbyněk Malinský, Jičín, 1999, součástí nabídky je tisková matrice k většímu z grafických l…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Loď s vesly

    Položka č.: 376

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Archa

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (175 €)

    barevná litografie, 2019, 31 x 27 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 101/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 4.700 CZK (175 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Domov

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    barevná litografie, 2019, 22,8 x 22,2 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 83/130, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Odysseus

    Položka č.: 373

    barevná litografie, 2019, 19,6 x 21,4 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 54/80, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Karel Demel

    Před televizí

    Položka č.: 372

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD KarelDemel, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Karel Demel

    Gustavu Mahlerovi

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (145 €)

    lept, kombinovaná technika, 1990, 49,8 x 63,8 cm, sign. PD KDemel 90, č. 18/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

  • Karel Demel

    Přenos

    Položka č.: 370

  • Karel Demel

    Pražské Jaro

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Karel Demel

    Nevím

    Položka č.: 368

  • Karel Demel

    Zpivající fontána

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    mezzotinta, lept, 1975, 28 x 19,7 cm, sign. PD Karel Demel 1975, č. 161/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • František Burant

    (1924-2011)

    Zrození

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (182 €)

    suchá jehla, 1985, 65,7 x 89 cm, sing. PD F. Burant 1985, č. 15/26

    Aktuální cena: 4.900 CZK (182 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Struktura (Exl František Pultr)

    Položka č.: 365

    litografie, 1974, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD FBrunovský, č. 145/200, vzadu razítko Albín Brunovský 1974 L1/, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

  • Jan Charles Vondoruš

    (1884-1970)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 364

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Sedící dívka se zrcadlem

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    litografie, 1957, 14,5 x 10,6 cm, sign. DU Tichý 57, rám, č. 292, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Plakát k výstavě M. Š. (skica)

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    litografie, 1932, 12,5 x 9,2 cm, sign. PD M. Švabinský, 28 tisků!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des B…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Karel Plicka

    (1894-1987)

    Roby v Liptově

    Položka č.: 361

    fotografie, 18 x 28,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, člen SČVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Arabská krajina

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    lept, 19 x 27,9 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Le Cantique des Cantiques

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    dřevoryt, 23 x 22 cm, značeno PD ve dřevě Kupka, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • O. Kaufmann

    Notre-Dame

    Položka č.: 358

    akvatinta, 17,1 x 15 cm, sign. PD OKaufmann, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Staropražská ulice

    Položka č.: 357

    kolorovaný lept, 16,8 x 11,5 cm, sign. DU Karel Chaba, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Palackého most v Praze

    Položka č.: 356

    litografie, 1983, 9,5 x 45,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 83, 65/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)