Hermína Henychová
(1899-1982)
Kytice Pivoněk
No.: 476Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 10:27
olej, plátno, 64 x 80 cm, sign. PD Henychová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Ferdinand Engelmüller
(1867-1924)
Pražské střechy
No.: 447Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:58
litografie, 25,3 x 36,5 cm, sign. PD Engemüller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Zdeňka Burgetová
Dívka s branami
No.: 419Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:30
litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 32/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID5**4 History of bids
Adolf Born
(1930-2016)
Exlibris Fr. Nepil
No.: 408Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:19
serigrafie, 1995, 14 x 8 cm, sign. DU ABorn 95, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Tomáš Bím
Lois
No.: 403Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:14
litografie, 1983, 21,8 x 15,2 cm, sign. DU Bím 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Jiří Balcar
(1929-1968)
Podzim
No.: 398Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:09
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Pavla Aubrechtová
No.: 395Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Arnet
(1906-?)
Potok
No.: 394Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:05
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. LD Jos. Arnet, rám, žák prof. O. Nejedlého na pražské Akademii, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Milan Albich
(1925-2000)
Loďky na rybníce
No.: 392Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:03
tuš, papír, 1963, 29 x 41 cm, sign. LD Albich 63, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art group Promena, me…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Zbyněk Kočí
Dědictví
No.: 1570Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:26
tuš, tužka, papír, 33 x 23,8 cm, sign. LD Zbyněk K. , DU text: …jednou bude tohle všechno tvoje, synku, … výhodně ti to prodám…, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Zbyněk Kočí
Skoti
No.: 1566Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:22
tuš, tužka, papír, 16,7 x 23,8 cm, DU text: …jakoby ani nebyl skot…takhle vyhazovat peníze!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Servis
No.: 1550Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:06
tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole pod kresbou text: Rozumíte tomu trochu? Ne? Tak si připravte pět stovek!, PD tužkou 35, LD tužkou Prchal-Pajmanová, pravý horní růžek pokrčen, PD a LH šedá šmouha na papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
H. Cohen
Terezín
No.: 1407Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:46
akvarel, papír, 1944, 10,3 x 11,5 cm, sign. PD H. Cohen 44, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
Maxmilián Švabinský
Splynutí duší
No.: 1409Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:45
heligravura, 42,5 x 28,5 cm, sign. PD M Švabinský, v levé části mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union …
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Karel Chaba
(1925-2009)
No.: 1408Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:44
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Mapa okolí Berlína
No.: 1342Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Vratislav Hlavatý
Moderní český plakát 1918 - 1945
No.: 1339Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:35
serigrafie, 1983, 96 x 68,5 cm, značeno LD v tisku Vratislav Hlavatý 83, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, tisk VŘ Praha, při pravém horním rohu mimo tisk mírně pokrčený a mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Karel Skála
Výhra vám zpříjemní dovolenou - Sazka
No.: 1336Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:32
reklamní plakát, 58,5 x 40,3 cm, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Saudek
D. Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života
No.: 1325Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:21
Podpisy
No.: 1318Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:14
list, podpisy členů SVU Hollar - K. Lhoták, J. Švengsbír, Fr. Dvořák, J. Vodrážka, A. Moravec, O. Čechová, J. Rambousek, Z. Sklenář a jiní, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and Th…
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Benešová
(1885-1974)
Výstava soudobého života a práce československých katolických žen
No.: 1310Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:06
katalog, podpis a fotografie H. Benešové, vydal svaz Čsl. katolických žen a dívek, Praha 1938, 31 s., brož., lehce zašpiněná a při okraji roztržená obálka, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Z mých styků
No.: 1300Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:56
Current price: 200 CZK (9 €)
Ludvík Vaculík
(1926-2015)
Sekyra
No.: 1285Auction price: 280 CZK (12 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:41
kniha, podpis L. Vaculík, obálka a graf. úprava Zbyněk Hraba, vydalo Vydavatelství a nakladatelství Práce, Praha 1991, 204 s., brož., obálka lehce odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Ota Ulč
Malá doznání okresního soudce
No.: 1282Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:38
kniha, podpis s věnováním na tit. listě O. Ulč, vyd. Šulc-Švarc, Praha, 2013, lamin. vazba, 272s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Malované kvítí (Výbor lidové poezie)
No.: 1276Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:32
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1971, pl. s ob., 287s., stav velmi dobrý, zažloutlý otisk na titulu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 350 CZK (15 €)
Karel Bohuš Kober
(1849-1890)
Hra v šachy
No.: 1229Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 12:45
kniha, 2.vydání první česky psané šachové příručky, vydal I.L. Kober, Praha 1925, 225s., pův. brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
František Kobliha
(1877-1962)
K.J. Erben: České pohádky
No.: 1158Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:34
Jean Cocteau
(1889-1963)
Svatebčané na Eiffelce
No.: 1145Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:21
bibliofilie, přeložili M. Hlávka a J. Frejka, 3. svazek Malé edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 400 výtisků, 29 s., brož, lehce zašpiněná obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Cyril Bouda
Jarní ohně
No.: 1142Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:18
bibliofilie, sign. lept ve frontispise C. Bouda, soukromý tisk, Praha 1928, Ex. 81/110, 29 s., brož., na obílce skvrna, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Charles Baudelaire
(1821-1867)
Les Fleurs du Mal
No.: 1137Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:13
bibliofilie, rytina básníka ve frontispise, vydal Calmann Lévy, Paříž 1901, clpl. vazba se zlaceným reliéfem, lehce zašlá, na hřbetu odřená vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids