auction history

  • Hermína Henychová

    (1899-1982)

    Kytice Pivoněk

    No.: 476

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 10:27

    olej, plátno, 64 x 80 cm, sign. PD Henychová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Ferdinand Engelmüller

    (1867-1924)

    Pražské střechy

    No.: 447

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:58

    litografie, 25,3 x 36,5 cm, sign. PD Engemüller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    No.: 419

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:30

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 32/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Exlibris Fr. Nepil

    No.: 408

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:19

    serigrafie, 1995, 14 x 8 cm, sign. DU ABorn 95, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Tomáš Bím

    Lois

    No.: 403

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:14

    litografie, 1983, 21,8 x 15,2 cm, sign. DU Bím 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Podzim

    No.: 398

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:09

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Pavla Aubrechtová

    No.: 395

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Arnet

    (1906-?)

    Potok

    No.: 394

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:05

    olej, karton, 20 x 28 cm, sign. LD Jos. Arnet, rám, žák prof. O. Nejedlého na pražské Akademii, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Loďky na rybníce

    No.: 392

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 09:03

    tuš, papír, 1963, 29 x 41 cm, sign. LD Albich 63, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art group Promena, me…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Zbyněk Kočí

    Dědictví

    No.: 1570

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:26

    tuš, tužka, papír, 33 x 23,8 cm, sign. LD Zbyněk K. , DU text: …jednou bude tohle všechno tvoje, synku, … výhodně ti to prodám…, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Zbyněk Kočí

    Skoti

    No.: 1566

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:22

    tuš, tužka, papír, 16,7 x 23,8 cm, DU text: …jakoby ani nebyl skot…takhle vyhazovat peníze!, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Josef Prchal

    Servis

    No.: 1550

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 18:06

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole pod kresbou text: Rozumíte tomu trochu? Ne? Tak si připravte pět stovek!, PD tužkou 35, LD tužkou Prchal-Pajmanová, pravý horní růžek pokrčen, PD a LH šedá šmouha na papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • H. Cohen

    Terezín

    No.: 1407

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:46

    akvarel, papír, 1944, 10,3 x 11,5 cm, sign. PD H. Cohen 44, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Maxmilián Švabinský

    Splynutí duší

    No.: 1409

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:45

    heligravura, 42,5 x 28,5 cm, sign. PD M Švabinský, v levé části mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union …

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    No.: 1408

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 15:44

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Mapa okolí Berlína

    No.: 1342

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:41

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Vratislav Hlavatý

    Moderní český plakát 1918 - 1945

    No.: 1339

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:35

    serigrafie, 1983, 96 x 68,5 cm, značeno LD v tisku Vratislav Hlavatý 83, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, tisk VŘ Praha, při pravém horním rohu mimo tisk mírně pokrčený a mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Karel Skála

    Výhra vám zpříjemní dovolenou - Sazka

    No.: 1336

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:32

    reklamní plakát, 58,5 x 40,3 cm, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Saudek

    D. Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života

    No.: 1325

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:21

  • Josef Liesler

    Podpisy

    No.: 1318

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:14

    list, podpisy členů SVU Hollar - K. Lhoták, J. Švengsbír, Fr. Dvořák, J. Vodrážka, A. Moravec, O. Čechová, J. Rambousek, Z. Sklenář a jiní, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and Th…

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Hana Benešová

    (1885-1974)

    Výstava soudobého života a práce československých katolických žen

    No.: 1310

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:06

    katalog, podpis a fotografie H. Benešové, vydal svaz Čsl. katolických žen a dívek, Praha 1938, 31 s., brož., lehce zašpiněná a při okraji roztržená obálka, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Z mých styků

    No.: 1300

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:56

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Ludvík Vaculík

    (1926-2015)

    Sekyra

    No.: 1285

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:41

    kniha, podpis L. Vaculík, obálka a graf. úprava Zbyněk Hraba, vydalo Vydavatelství a nakladatelství Práce, Praha 1991, 204 s., brož., obálka lehce odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Ota Ulč

    Malá doznání okresního soudce

    No.: 1282

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:38

    kniha, podpis s věnováním na tit. listě O. Ulč, vyd. Šulc-Švarc, Praha, 2013, lamin. vazba, 272s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Malované kvítí (Výbor lidové poezie)

    No.: 1276

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:32

    kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1971, pl. s ob., 287s., stav velmi dobrý, zažloutlý otisk na titulu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Karel Bohuš Kober

    (1849-1890)

    Hra v šachy

    No.: 1229

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 12:45

    kniha, 2.vydání první česky psané šachové příručky, vydal I.L. Kober, Praha 1925, 225s., pův. brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    K.J. Erben: České pohádky

    No.: 1158

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:34

  • Jean Cocteau

    (1889-1963)

    Svatebčané na Eiffelce

    No.: 1145

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:21

    bibliofilie, přeložili M. Hlávka a J. Frejka, 3. svazek Malé edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 400 výtisků, 29 s., brož, lehce zašpiněná obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Cyril Bouda

    Jarní ohně

    No.: 1142

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:18

    bibliofilie, sign. lept ve frontispise C. Bouda, soukromý tisk, Praha 1928, Ex. 81/110, 29 s., brož., na obílce skvrna, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Charles Baudelaire

    (1821-1867)

    Les Fleurs du Mal

    No.: 1137

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:13

    bibliofilie, rytina básníka ve frontispise, vydal Calmann Lévy, Paříž 1901, clpl. vazba se zlaceným reliéfem, lehce zašlá, na hřbetu odřená vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids