• K. Sibinský

    U Karlova mostu

    Položka č.: 211178

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 17:00

    akvarel, tuš, papír, 28,6 x 22,2 cm, sign. PD K. Sibinský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6673 Historie příhozu

  • Josef Říha

    (1920)

    Jurty

    Položka č.: 193860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:55

    litografie, 1962, 13 x 29,6 cm, sign. PD J. Říha 62, 23/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Martin Rösler

    (1898-1974)

    Hrázděný dům

    Položka č.: 201516

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:45

    linoryt, 23,5 x 30,2 cm, sign. PD Martin Rösler, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sklené Teplice

    Položka č.: 209621

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:20

    akvarel, tuš, papír, 1964, 29,6 x 41,5 cm, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6647 Historie příhozu

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    V zahradě

    Položka č.: 209248

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:15

    lept, 8,5 x 7 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Leonid Ochrymčuk

    (1929-2005)

    Ptáček

    Položka č.: 193149

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:10

    akvarel, tuš, papír, 21,2 x 31 cm, sign. PD L. Ochrymčuk, Antikvariát Dlážděná, žák V. Makovského, E. Miléna, F. Doubravy a B. S. Urbana na Masarykově univerzitě v Brně, člen Unie výtvarných umělců, TT klubu výtvar. umělců a teoretiků ad.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Leonid Ochrymčuk

    (1929-2005)

    Veverka

    Položka č.: 193150

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 16:05

    pastel, uhel, papír, 27,4 x 39,8 cm, sign. PD L. Ochrymčuk, ve stření části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Makovského, E. Miléna, F. Doubravy a B. S. Urbana na Masarykově univerzitě v Brně, člen Unie výtvarných umělců, TT klubu výtvar. umělců a teoretiků ad.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Notre Dame

    Položka č.: 230021

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:40

    suchá jehla, 8,3 x 13,1 cm, sign. PD nečitelně, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6197 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Dívka s šátkem

    Položka č.: 179219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:10

    litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID743 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Život na vsi

    Položka č.: 208080

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:05

    dřevoryt, 29,8 x 23,1 cm, sign. PD A. Majer, při okraji mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Arnošt Hrabal

    (1886-1969)

    Anděl nad hřbitovem

    Položka č.: 230011

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 14:30

    dřevoryt na japanu, 1934, 10,6 x 12,6 cm, sign. PD AHrabal 34, žák J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarných umělců moravských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3152 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    Položka č.: 221925

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 14:15

    dřevoryt, 1959, 27,7 x 19,2 cm, sign. PD Hampl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6799 Historie příhozu

  • L. Hajský

    Lovec

    Položka č.: 198263

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 13:55

    akvarel, tuš, papír, 1. polovina 20. století, 43,5 x 29,5 cm, monogr. PD LH, mírně zažloutlý a při horním okraji mimo kresbu natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Sněžka

    Položka č.: 181884

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 13:40

    olej, plátno, 11,7 x 16,4 cm, monogr. PD F, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Uherské Hradiště

    Položka č.: 131963

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 13:20

    dřevoryt, 1930, 17,9 x 14,8 cm, sign. PD Jar. Dobrovolský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Broukalová

    Hory v zimě

    Položka č.: 204249

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 13:15

    tempera, papír, 1964, 32,4 x 44,6 cm, sign. PD Broukalová 64, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 225691

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 17:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3890 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 224704

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:20

    litografie, 1995, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 95, rám, 62/64, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4650 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 224705

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:15

    litografie, 1993, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, rám, 1/2, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4151 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 224459

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:05

    litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka, rám, 49/75, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Roučka

    Postava muže

    Položka č.: 227126

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 16:00

    litografie, 2013, 72,5 x 54,7 cm, sign. PD Roučka 2013, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Oberthor

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 221669

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:55

    akvarel, tuš, papír, 1962, 34 x 62 cm, sign. PD K. Oberthor 62, při horním okraji natržený papír (cca 2 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5601 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Skřítek smrďucha nejapný

    Položka č.: 201965

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:50

    tužka, fix, propiska, papír, 1969, 21,9 x 13 cm, sign. LD K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Smutný harlekýn

    Položka č.: 219167

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:45

    olej, sololit, 80 x 50,3 cm, monogr. PD K. O., na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

    Slunečnice ve džbánu

    Položka č.: 178561

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:20

    olej, karton, 60,5 x 49,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3780 Historie příhozu

  • Terezie Límanová

    Položka č.: 177552

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:50

    olej, mastný pastel, papír, 70 x 50 cm, monogr. PD TL 2010, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Terezie Límanová

    Prokopské údolí

    Položka č.: 177553

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:45

  • Robert Lewis

    Plein Air

    Položka č.: 215157

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:40

    olej, plátno, 2008, 40,5 x 51 cm, sign. PD Lewis, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID629 Historie příhozu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Položka č.: 224678

    Vyvolávací cena: 1.850 CZK (74 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 14:10

    serigrafie, 1988, 20 x 13,5 cm, sign. LD Jan Kubíček 1988, rám, 75/130, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Naděžda Kotrčová

    Odlet - přílet - start

    Položka č.: 226336

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 13:50

    olej, sololit, 2008, 40 x 30 cm, sign. PD N. Kotrčová 08, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)