-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 277594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25
litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Knížek
(1889-1944)
Portrét muže
Položka č.: 277665Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:14
olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V posteli
Položka č.: 277778Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:24
olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Akt dívky
Položka č.: 278315Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:39
tuš, papír, 29 x 12 cm, monogr. LD KS, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kovář
Milenci
Položka č.: 278332Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:16
tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
René Klapač
(1905-1980)
Žena v potoce
Položka č.: 278337Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:28
litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
Položka č.: 278808Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kamzíci
Položka č.: 278812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:08
dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
Položka č.: 278814Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
Položka č.: 278816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
Položka č.: 278817Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
3x Exlibris
Položka č.: 278819Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:16
lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 278826Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:18
dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Děvče v šátku
Položka č.: 278828Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:20
dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 278829Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:22
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
Položka č.: 278833Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:24
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Exlibris; Václav III.
Položka č.: 278835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:26
2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
Položka č.: 278837Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:28
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
Položka č.: 278838Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:30
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Krajina, která ví to tajemství
Položka č.: 278840Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:32
suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Zeď
Položka č.: 278841Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:34
suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Óda na radost
Položka č.: 278843Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:36
lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dva akty
Položka č.: 278845Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:38
2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Hlavy
Položka č.: 278848Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:40
lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Vážka
Položka č.: 278854Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:42
ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívka u tůně
Položka č.: 278857Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:44
dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
6x exlibris
Položka č.: 278858Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:46
6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Hradčany
Položka č.: 278859Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:48
dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 278860Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:50
dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Vánoční přání
Položka č.: 278861Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:52
dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Zřícenina
Položka č.: 278863Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:54
dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Sv. Václav
Položka č.: 278864Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:56
dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Chalupa se zvonicí
Položka č.: 278868Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:58
dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 278875Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 278877Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:02
litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel sv. Ignáce
Položka č.: 278880Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:04
litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 278887Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:06
lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Radnické schody
Položka č.: 278890Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:08
lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
Položka č.: 278892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:10
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278895Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:12
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Pocta divadlu
Položka č.: 278896Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:14
lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Město
Položka č.: 278897Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:16
dřevoryt, 1967, 26,2 x 19,5 cm, sign. LD AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Vyšívačky
Položka č.: 278898Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:18
měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Čtenář
Položka č.: 278899Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:20
akvatinta, 18,2 x 27 cm, sign. PD Pavel Šimon, č, 70/99, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan C. Vondrouš
(1884-1970)
Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře
Položka č.: 278901Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:22
lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Praha Troja
Položka č.: 278902Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:24
lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278906Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:26
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
V sadu
Položka č.: 278908Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:28
lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Předjaří
Položka č.: 278909Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:30
lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Rábí
Položka č.: 278911Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:32
lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Oráč
Položka č.: 278914Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:34
dřevoryt, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans Tiburtius
(1892-1958)
Ulička
Položka č.: 278996Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:56
lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
Položka č.: 278997Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:58
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
Položka č.: 278998Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:00
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:02
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
Položka č.: 279004Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:04
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 279006Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:06
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
Položka č.: 279007Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:08
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
Položka č.: 279008Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:10
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:12
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muž na koni
Položka č.: 279013Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
Položka č.: 279025Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:18
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:20
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
Položka č.: 279333Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:04
suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Lázně
Položka č.: 279500Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:02
suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Pohled na vesnici
Položka č.: 280069Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:22
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:24
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Nový
(1913-?)
Cikánský tábor
Položka č.: 280074Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:26
akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 280077Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:28
tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 280081Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:30
tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Staroměstské náměstí s Týnem
Položka č.: 280091Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:36
lept, 1911, 18,3 x 21,8 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Remeš zbytky staré brány
Položka č.: 280092Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:38
měkký kryt, 1919, 31,7 x 19,7 cm, sign. PD T.F. Šimon 1919, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
Položka č.: 280100Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:06
litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Eva Janošková
(1935)
Robinson Jeffers: Mara
Položka č.: 280132Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:32
7x monotyp, 1963, 20 x 13,5 cm, vše monogr. EJ 1963, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera na VŠUP v Praze, poté V. Sychry a A. Pelce na AVU v Praze, členka skupiny Konfrontace
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Milenci
Položka č.: 280325Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:40
litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradlena
Položka č.: 280667Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:40
litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Selka
Položka č.: 280668Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:42
litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280671Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:44
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280674Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280675Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:48
litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kniha M.D.Z.
Položka č.: 280676Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:50
linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Exlibris Ruda Klinkovský
Položka č.: 280680Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:52
dřevoryt, 11,3 x 7,6 cm, DU značeno ve štočku F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Sáně
Položka č.: 280683Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:54
dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Letní den
Položka č.: 280686Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:56
suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
Položka č.: 280695Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:58
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Chrumid 1977
Položka č.: 280696Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:00
dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Akt
Položka č.: 280713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:02
linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1975)
PF 1997
Položka č.: 280714Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:04
lept, akvatinta, 1996, 11,8 x 8,5 cm, sign. Petr Hampl, č. 101/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1975)
PF 2000
Položka č.: 280715Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:06
lept, 11,2 x 7,9 cm, sign. Petr Hampl, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Kaiserová
(1962)
Bratři
Položka č.: 280716Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:08
lept, mezzotinta, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Kaiserová
(1962)
Váhy
Položka č.: 280717Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:10
lept, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 31/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Junek
Bez názvu
Položka č.: 280718Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:12
zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
František Halas
Položka č.: 280719Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:14
dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
Dívka
Položka č.: 280720Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 9 x 6,4 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malý vodopád
Položka č.: 280721Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:18
lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Milenci
Položka č.: 280723Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:20
litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO