-
Boris Soukup
(1932-1984)
V centru města
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:56
suchá jehla, 1973, 37,7 x 25,7 cm, sign. PD V. Soukup 73, č. 6/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:57
aktivní grafika, 34,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 4/10, při okrajích papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Soukupvá
(1958)
Divadlo
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:59
měkký kryt, 1981, 30 x 34 cm, sign. PD Pavla Soukupová 81, č. 17/20, ohmataný papír, lehce pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Soušek
(1899-1982)
Polomy
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:00
olej, plátno, 74 x 96,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nauer Spíndola
(1960)
Hledání na třech úrovních / Search on Three Levels
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:01
dřevořez, 1998, d. 35,5 cm, sign. PD Nauer Spíndola 98, č. 1/30, v horní části mimo tisk šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pocta Arcimboldovi
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:02
litografie, 35,5 x 28,5 cm, u pravého okraje papír místy lehce ušpiněný, u horního okraje papír místy lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Siesta
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:03
akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Přístav v Benátkách
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:04
lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Malajka
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:05
litografie, 39,5 x 30,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, č. 184/200, monogr. LD, DU vodotisková značka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled na sv. Vít a Daliborku
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:06
lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Trosky
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:07
lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:08
akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Františka, Assisi
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:09
lept, akvatinta, 27,5 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti-Zamponi, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Německá ambasáda
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:10
lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír zašlý, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Maltézské náměstí
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:11
lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Mikuláše v Praze
Položka č.: 810Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:12
akvatinta, 37 x 32 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Benátky
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:13
akvatinta, 29,5 x 35 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, restaurováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Strnad
Z pouti
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:14
lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Felicitas Stubnerová
(1917-1978)
Soumarský most na Vltavě
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:15
olej, plátno, 1962, 43,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Stubnerová 62, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Capriccio
Položka č.: 814Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:16
litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 148/160, pravý dolní okraj mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena s mušlí
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:17
litografie, 14,5 x 15,3 cm, rám, č. 26/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena - had
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:18
litografie, 19,3 x 18,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 160/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Želvy
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:19
lept, 37 x 56,5 cm, sign. PD Sukdoláková, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Schody
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:20
lept, akvatinta, 50 x 36 cm, sign. PD Suchdoláková, č. 15/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Süsser
(1890-1956)
Smrt Puškina
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:21
litografie, 29 x 35,5 cm, sign. PD Süsser
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Světlík
(1903-1970)
Matka s dcerou
Položka č.: 820Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:22
olej, karton, 30,5 x 27,5 cm, sign. LD Světlík Ed., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Učitelském ústavu v Kroměříži, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, prof. J. Zrzavého na PedF UP v Olomouci, člen SVU Aleš
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Rybky
Položka č.: 821Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:23
litografie, 1964, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD KSvolinský 1964, pasparta, č. 7/8, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Hudebník
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:24
litografie, 1974, 29,5 x 23 cm, sign. PD Naděžda Synecká 1974
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Šafranovičius
Vilnius
Položka č.: 823Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:25
akryl, plátno, 2009, 61 x 711 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav I
Položka č.: 824Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:26
litografie, 2000, 13 x 16 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 3/30
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav II
Položka č.: 825Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:27
litografie, 2000, 14,5 x 21 cm, sign. PD Jiří Šalamoun, rám, č. 21/30
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
To byla idyla
Položka č.: 826Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:28
dřevoryt, ruční papír, 1954, 24 x 20,5 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, text: Mister Darwin proč jste to przradil?, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Krycí heslo
Položka č.: 827Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:29
linoryt, akvarel, 1960, 29 x 20,5 cm, sign. PD J. Ščerbakov 60, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Balet II
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:30
litografie, 58,5 x 45 cm, sign. PU M. M. Šechtlová, č. 32/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Balet III
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:31
litografie, 60 x 45 cm, sign. PU M. M. Šechtlová, č. 16/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Pegas
Položka č.: 830Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:32
litografie, 18,3 x 13,5 cm, sign. PD JŠerých, rám, č. 25/200, na papíře drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady n…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Bez názvu
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:33
lept, suchá jehla, 1993, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Šerých 93, 45/200, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škol…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Křivoklát
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:34
lept, 24,8 x 32,5 cm, sign. PD Lev Šimák, 43012, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Pohled na kostel a domy v Železnicích
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:35
akvatinta, 15 x 21,1 cm, sign. PD P. Šimon, Ze série z Českého ráje, od jara do zimy, několik velmi nepatrných nažloutlých skvrnek na okrajích papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Notre Dame
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:36
akvatinta, lept, 1911, 25 x 27 cm, sign. PD F. T. Šimon, č. 1/250, značeno v desce DU FTŠ 1911, zažloutlý papír, na okrají nažloutlé skvrnky, levý roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Paříž
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:37
akvatinta, 32 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce DU, papírová pasparta kolem grafiky mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Kroměřížské náměstí
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:38
lept, 1925, 31 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:39
kombinovaná technika, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Šimůnek 1941, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Šindelová
(1970)
Bez názvu
Položka č.: 838Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:40
litografie, linoryt, 1995, sign. PD Jana Šindelová 95, č. 1/4, při okrajích mírně pkrčený, zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Škopek
(1933-2018)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:41
olej, lepenka, 29 x 12,8 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Škopek
(1933-2018)
Ženský akt
Položka č.: 840Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:42
olej, lepenka, 38 x 24,5 cm, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2013)
Cestování vesmírem
Položka č.: 841Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:43
lept, suchá jehla, 38,5 x 55 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/10
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Šlapáková
(1941)
Padající listí
Položka č.: 842Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:44
litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlechtová
(1974)
Naděje
Položka č.: 843Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:45
suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Špilar ?
Modlící se dívka
Položka č.: 844Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:46
uhel, pastel, papír, 47 x 32,5 cm, sign. PD K. Špilar 92, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Šrytrová
(1894-?)
František Gavlík z Petrova u Strážnice
Položka č.: 845Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:47
akvarel, papír, 1933, 43,5 x 29,5 cm, sign. PD Marie Šrytrová 1933, rám, PN popsáno autorkou, studovala na VŠUP v Praze, členka Kruhu výtvarných umělkyň, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Ovocný trh
Položka č.: 846Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:48
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Fotbalistka
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:49
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Televise
Položka č.: 848Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:50
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. DU Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Slepičí polívka
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:51
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. LD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Věčné sezení u počítače
Položka č.: 850Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:52
tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Prádelna
Položka č.: 851Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:53
akvarel, pastelky, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Dopravní nesmysl
Položka č.: 852Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:54
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Dopravní nesmysl II.
Položka č.: 853Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:55
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Dopravní nesmysl III.
Položka č.: 854Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:56
barevné tuše, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Dívka v kroji
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Kompozice
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:58
uhel, papír, 2004, 78 x 60 cm, sign. PD M. Štolfa 04, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Diptych I
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:59
uhel, papír, 7 x 15; 7 x 15 cm, sign. PD Miroslav Štolfa, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Diptych II
Položka č.: 858Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:00
uhel, papír, 7 x 15; 7 x 15 cm, sign. PD Miroslav Štolfa, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Štolovský
(1946)
Kytice
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gabriel Štrba st.
(1932)
PF 1977
Položka č.: 860Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:02
lept, 1976, 15,5 x 11 cm, sign. PD Gabriel Štrba, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Václav Němec
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:03
hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jabloň
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:04
litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Karel Hynek Mácha
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:05
heliogravura, 35,4 x 28,8 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Max Švabinsý delineavit, tisk: S.V.U. Mánes excudit, papír zažloutlý, na rájmu drobné oděrky na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Tachezy
(1966)
Kompozice
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:06
lept, 1999, 97 x 69,5 cm, sign. PD A. Tachezy 99, č. 2/12, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michel Terrasse
(1928-2002)
Pohled z okna na zátoku
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:07
litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Bez názvu
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:08
monotyp, 1973, 14,8 x 17,7 cm, sign. PD Tesař 73, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:09
suchá jehla, 10 x 7,5 cm, pasparta, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Ilustrace k Seifertově básni Vltava (Prsten ve vodách)
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:10
suchá jehla, 1954, 10,7 x 7,4 cm, sign. LD Tichý 54, rám, sklo se v rámu pohybuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tognotti
U vody
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:11
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tom of Finland
(1920-1991)
Hasič
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:12
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1921-?)
Květiny ve váze
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:13
olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Tondl
(1893-1980)
Les
Položka č.: 873Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:15
dřevoryt, 1939, 35 x 24 cm, sign. PD Karel Tondl, rám, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, Print Society v…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Trabura
(1960)
Moře II
Položka č.: 874Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:16
akvarel, kvaš, papír, 2004, 31,5 x 36 cm, sign. vzadu Roman Traubra, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Zápas
Položka č.: 875Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:17
komb.technika, papír, 2008, 60 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Trefil
(1906-1989)
Lední hokej
Položka č.: 876Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:18
kvaš, papír, 1964, 33 x 45 cm, sign. LD V. Trefil, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Matouš Trnka
(1946)
Hledání klíče
Položka č.: 877Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:19
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Matouš Trnka
Speciál
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:20
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Matouš Trnka
Tenisky
Položka č.: 879Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:21
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ela Urbanová ?
Starý dům v Ghettu- Praha
Položka č.: 880Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:22
kombinovaná technika, pastel, papír, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřiška Uždilová
(1954)
Motiv z Vysočiny
Položka č.: 881Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.825 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:23
olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm, sign. PD BU 17, lišta
Aktuální cena: 43.800 CZK (1.825 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vaca
(1919-1989)
Myslivec
Položka č.: 882Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:24
akvarel, tuš, papír, 1987, 26 x 26,3 cm, sign. PD Vaca 87, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, studium užité a reklamní grafiky v Ateliéru Rotter v Praze, žák prof. E. Filly na VŠUP, člen skupiny Trasa
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Jaroslav Červený
Položka č.: 883Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:25
zinkografie, 1928, 13 x 7,3 cm, rám, Červené pero škrtá malé čertíky, v kartuši nápis: Za kumštem pokračuj v tůře, po štrapáci v prosektuře. Titul dole pod dřevorytem: Červený kde škrt se rdí šotek z chyb se vypudí. Pod ním dole vyryto na štočku Josef Váchal. Titul červeně nahoře a dole., Antikvariá…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Josef Jiřička
Položka č.: 884Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:26
dřevoryt, 11,9 x 8,3 cm, rám, Josef Váchal (1884 Milavče u Domažlic – 1969 Studeňany u Jičína) byl český malíř, grafik, ilustrátor, sochař, řezbář, spisovatel a básník. Jeho tvorba byla ovlivněna expresionismem a prvky symbolismu, naturalismu a secese, pokoušel se však o vlastní stylově nevyhraněné …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic
(1920-2009)
Pes
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:27
suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic
(1920-2009)
Bažant
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:28
suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Praha
Položka č.: 887Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:29
lept, 30,5 x 37,5 cm, sign. PD JVaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Koně
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:30
lept, 27 x 32,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Prašná brána
Položka č.: 889Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:31
lept, 30,5 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, pasparta, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled na Hradčany a Karlův most
Položka č.: 890Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:32
lept, 28,5 x 36 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Golem
Položka č.: 891Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:33
slepotisk, 2003, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., DU Golem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Stín Anděla
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:34
kombinováná technika, sololit, 2012, 32,3 x 27 cm, sign. vzadu R. Valeš 2012/12, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Světlá bytost
Položka č.: 893Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:35
olej, tkanina, dřevo, 2020, 49,9 x 39,3 cm, sign vzadu R.V. 2020/07, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Hora Golgota
Položka č.: 894Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:36
olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Vančátová
(1949)
Františka
Položka č.: 895Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:37
olej, plátno, 2010, 80 x 60 cm, sign. zezadu Vančátová
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO