• Bohumír Jurek

    (1914-1983)

    Hrad Kost

    Položka č.: 227931

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:22

    dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:18

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:06

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Oriešková

    (1941-2022)

    Milenci

    Položka č.: 280723

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:34

    litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Bořetice

    Položka č.: 281190

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:54

    tuš, papír, 2007, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 14.7. 2007, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Mladoboleslavsko

    Položka č.: 281189

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:52

    tuš, papír, 2008, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný L. 28.6.2008, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Zkřížené meče (PF 1976 Tomáš Svoboda)

    Položka č.: 281334

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:59

    litografie, 1975, 9,3 x 12,2 cm, sign. DU Kamil Lhoták 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Pokorný

    Večer

    Položka č.: 281918

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40

    olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    U rybníka

    Položka č.: 281911

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:27

    olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ernst Hofmann

    Krajina

    Položka č.: 281909

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:12

    olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Exlibris

    Položka č.: 281014

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:44

    lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dívka a ptáci

    Položka č.: 281012

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:42

    suchá jehla, 20,1 x 13,1 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    Položka č.: 279004

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:20

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Bez názvu

    Položka č.: 281017

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:46

    lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun

    Položka č.: 278814

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:10

    litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Skřivánek

    (1923)

    V lese

    Položka č.: 261985

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42

    litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Baumbruck

    (1921-1960)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 277534

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00

    olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930)

    2x exlibris

    Položka č.: 278836

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:30

    2x suchá jehla, 2003; 2007, 12,2 x 8,7; 12 x 7,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 36/100; 51/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    Položka č.: 278906

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:32

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Praha Troja

    Položka č.: 278902

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:30

    lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    Položka č.: 278895

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:18

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Polata

    Šumavská krajina

    Položka č.: 281245

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:20

    tempera, papír, 9,5 x 30,5 cm, sign. LD Polata 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:20

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Auta

    Položka č.: 217755

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:24

    litografie, 1967, 22,4 x 29 cm, sign. PD MHolý 67, 15/50, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    Položka č.: 186104

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:00

    tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Blanka Adensamová

    (1959)

    Erwin Eisch

    Položka č.: 281065

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:20

    lept, akvatinta, 1983, 19,8 x 15 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 3/10, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Vyšehrad

    Položka č.: 281062

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:14

    lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:08

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Žebřík

    Položka č.: 281240

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:56

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    Letní den

    Položka č.: 281239

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:16

    litografie, 9,3 x 27,2 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook