• Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Stromy na podzim

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:00

    olej, lepenka, 54 x 89 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Andy Warhol (d´Apres)

    Nosorožec

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    ofset, 2018, 34 x 34 cm, č. 71/125, licencovaný dotisk, vzadu razítko Andy Warhol, přiložen certifikát autenticity

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Andy Warhol (d´Apres)

    Muflon

    Položka č.: 440

    ofset, 2018, 34,5 x 34 cm, č. 118/125, licencovaný dotisk, vzadu razítko Andy Warhol, přiložen certifikát autenticity

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Andy Warhol (d´Apres)

    Michael Jackson

    Položka č.: 443

    chromogenic print, 40,7 x 35 cm, č. 69/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Plochodrážníci

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    serigrafie, 1990, 24,5 x 53 cm, sign. PD Jan Rýz 90, č. 88/150, celkový rozměr listu je 49 x 70 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Vchod do Smrčku

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Kytice v tmavé váze

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    olej, lepenka, 88 x 54 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Cesta

    Položka č.: 189

    olej, lepenka, 1946, 39 x 49 cm, sign. PD Lukášek 46, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • František Ringo Čech

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 456

    serigrafie, 1991, 34,5 x 23,8 cm, sign. PD F. Ringo Čech 91, rám, č. 25/200, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Letní den - Motiv z Borovska na Želivce

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, karton, 1942, 47 x 62 cm, sign. LD Karel Kupka 1942, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    olej, lepenka, 53 x 98,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Na hranicích u Děčína

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    olej, plátno, 68,5 x 99 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    pastel, papír, 10,3 x 7,5 cm, sign. LN F. Gross 43, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • František Nedvěd

    (1919)

    Pochod z koncentračního tábora

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, karton, 1946, 41 x 65 cm, sign. PD Nedvěd 46, rám, působivá práce pochází z autorova raného období, kdy byl žákem prof. Vratislava Nechleby na pražské Akademii, na zadní straně popsáno autorem a štítek galerie Dílo s popisem a razítkem ČFVU (původní cena v n. p. Dílo 6250 Kčs), malba místy poš…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Nedvěd

    (1919)

    Pražský motiv

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    olej, karton, 1985, 75 x 61 cm, sign. PD F. Nedvěd 85, rám, na zadní straně popsáno, oprýskaný rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole dekorativního umění v Praze, soukromé studium u K. Součka a J. Horníka, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze a prof. C. Boudy na PedF UK tamtéž, člen JUV

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladislav Mirvald

    (1921-2003)

    Pod smolnicí

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (396 €)

    olej, lepenka, 1955, 25 x 31 cm, sign. vzadu VL. Mirvald, rám, nabízené dílo je prací člena významné skupiny Křižovatka, který se stal výrazným představitelem neokonstruktivních tendencí 60. let. Malba spadá do období před vznikem skupiny Křižovatka, kdy autor společně s malířem Zdeňkem Sýkorou v…

    Aktuální cena: 9.900 CZK (396 €)

  • František Urban

    (1868-1919)

    Hlava dívky

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    barevné křídy, papír, 49 x 31 cm, sign. PD F Urban, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Šilhavý

    (1891-?)

    Dívčí portrét Jarmily rozené Beaufortové

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    olej, plátno, 1930, 150,2 x 131 cm, sign. LD Jos. Šilhavý 1930, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kämpffera na akademii ve Vratislavi, prof. F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Vladimír Plocek

    (1930-2001)

    Rudé květy

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    olej, plátno, 1995, 40 x 30 cm, sign. PD Vlad. Plocek 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Adolf Zábranský

    (1909-1981)

    Kvetoucí sad

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    tempera, lepenka, 54 x 72 cm, sign. LD A. Zábranský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, poté prof. W. Nowaka na AVU tamtéž, člen SVU Mánes a SČVU

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Josef Treuchel

    (1925-1990)

    Sad

    Položka č.: 150

    olej, plátno, 1957, 80 x 100 cm, sign. LD 57 JTreuchel, rám, při okrajích plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého, A. Pelce a V. Rady na AVU v Praze, člen SČVU Ostrava

  • Franz Schenk

    Moře

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    olej, plátno, 80 x 170 cm, sign. PD F. Schenk, rám, plátno protrženo

  • Jiří Novák - Houdek

    (1934-1992)

    Tání v Pošumaví

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plátno, 1978, 49 x 88,5 cm, sign. LD Jiří Novák Houdek 1978, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, malba zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Vlastimil Kuřil

    (1893-?)

    Položka č.: 410

    olej, karton, 1944, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD Vlast. Kuřil, studie z podzimu 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice s mísou hrušek

    Položka č.: 428

    akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Dorota Sadovská

    (1973)

    Drawing Pin no. 48

    Položka č.: 427

    akryl, karton, 2009, 30 x 30 cm, sign. vzadu Dorota Sadovská, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Dorota Sadovská

    (1973)

    Drawing Pin no. 49

    Položka č.: 426

  • Přemysl Pitřík

    Postavy

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    olej, plátno, 2007, 65,5 x 85,5 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 07, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Logician Devil

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    dřevoryt, 1963, 25,7 x 18 cm, značeno DU v tisku Dalí, rám, Peklo. Zpěv č. 27: The Logician Devil, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Andy Warhol (d´Apres)

    Muratti Ambassador

    Položka č.: 435

    chromogenic print, 37 x 36,7 cm, č. 59/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur