• Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Akt dívky

    Položka č.: 1308

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:48

    barevná fotografie, 35,5 x 27 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Trojačka - Javořina

    Položka č.: 1298

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:38

    bromostříbrná fotografie, 1942, 24 x 17,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydský prales

    Položka č.: 1297

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:37

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 23,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Javořina

    Položka č.: 1295

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:35

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 17,1 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Malá Fatra 6./7. 7. 1974

    Položka č.: 1294

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:34

    bromostříbrná fotografie, 1974, 23,7 x 17,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Helbich

    Demolice Chotěboř 2002

    Položka č.: 1288

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:28

    bromostříbrná fotografie, 2002, 23 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vladimír Hanzl

    Buky u Bakajdy

    Položka č.: 1283

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:23

    bromostříbrná fotografie, 1972, 16,7 x 38,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • František Dostál

    Čekání

    Položka č.: 1272

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:12

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Zakarpatská vesnice

    Položka č.: 1268

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:08

    bromostříbrná fotografie, 19,9 x 14,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    J.Z. s čepičkou

    Položka č.: 1266

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:06

    fotografie, podpis a vizitka, 22 x 13 cm, sign. fotografie LD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Wagner

    (1937)

    Jan Werich - Na Kampě

    Položka č.: 1265

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:05

    fotografie, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD Milan Wagner, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.101 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Svatopluk Sova

    (1913-1984)

    J.Z. v ateliéru

    Položka č.: 1264

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:04

    fotografie, podpis a vizitka, 18 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IX.

    Položka č.: 1260

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 19:00

    bromostříbrná fotografie, 1929, 20,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VII.

    Položka č.: 1258

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:58

    bromostříbrná fotografie, 1929, 24 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Kaktusy

    Položka č.: 1251

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:51

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 26,4 x 25,6 cm, značeno na zadní straně razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Strom

    Položka č.: 1243

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:43

    keramika, 15 x 12 cm, monog. ma zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Betlém

    Položka č.: 1231

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:34

    5x patinovaná sádra, v. 4,5 - 12,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:20

    litografie, 2010, 27,7 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 1219

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:19

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1214

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Vlach

    Commedia dell´arte III.

    Položka č.: 1201

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:01

    litografie, 1998, 24 x 16 cm, sign. PD Vlach 98, rám, č. 13/75, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 1197

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:57

    ocelorytina, 19,5 x 15 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Svatý

    Položka č.: 1195

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:55

    lept, 2012, 15,2 x 10,3 cm, sign. PD J. Šerých, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirant…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Ryba

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:54

    lept, 15 x 25 cm, sign. PD Synecká, rám, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    EXL VS

    Položka č.: 1192

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:52

    litografie, 12,2 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zbyšek Sion

    Tanec

    Položka č.: 1186

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:46

    litografie, 2010, 37,5 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, rám, č. 21/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Ouhel

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 1180

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:43

    kolorovaný dřevorez, 2007, 18,5 x 18 cm, sign. PD Ivan Ouhel 07, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Alena Nievaldová

    Anežský klášter

    Položka č.: 1177

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:37

    suchá jehla, 1973, 24 x 16 cm, sign. PD Alena Nievaldová 73, pasparta

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Strom v zimě

    Položka č.: 1175

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:35

    monotyp, 1956, 30 x 21 cm, sign. PD, rám, lehce oprýsaný rám

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Oslava

    Položka č.: 1174

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:34

    litografie, 1979, 22 x 22 cm, sign. DU Eva Natus - Salamounová, č. 69/75, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. W. Funkata a W. Sitteho na Hochschule für industrielle Formgestaltung v Halle, poté A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)