• Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pocta starým mistrům

    Položka č.: 1047

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:05

    litografie, 33 x 27 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 45/86, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pocta starým Mistrům II.

    Položka č.: 1046

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:04

    litografie, 32 x 26 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 45/90, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Jan Stehlík

    (1948-1999)

    Položka č.: 1045

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:03

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Sozanský

    Z cyklu suterén

    Položka č.: 1044

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:02

    lept, 1978, 50 x 38,5 cm, sign. PD Sozanský 78, rám, autorský tisk, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Časová studie

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:01

    lept, 1980, 33,3 x 39,5 cm, sign. PD J. Souček 80, 29252, na zadní straně autorovo razítko s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Interiér

    Položka č.: 1042

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:00

    litografie, 1981, 23,9 x 18,8 cm, sign. PD JSouček 81, č. 30/90, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Snížek

    Zámek

    Položka č.: 1041

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:59

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Postavy

    Položka č.: 1040

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:58

    lept, 1989, 48 x 68 cm, sign. PD D. Smutný 89, rám, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Lampa

    Položka č.: 1039

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:57

    lept, 1947, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1947, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

  • Jiří Slíva

    Řezník

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:56

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    Položka č.: 1037

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:55

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jiří Slíva

    Posteinstein

    Položka č.: 1036

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:54

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jiří Slíva

    Gas

    Položka č.: 1035

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:53

    litografie, 2008, 29 x 23,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 44/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Václav Skalický

    (1927)

    Položka č.: 1034

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:52

    patinovaná sádra, 1972, 42,5 x 19,5 cm, značeno PN Skalický 72, místy mírně odřená patina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Zrození stromu (PF 1973)

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:51

    litografie, 1972, 14,5 x 9 cm, sign. PD V. Sivko, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Novoroční hračka (PF 1968)

    Položka č.: 1032

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:50

    serigrafie, 1967, 45 x 33 cm, sign. PU V. Sivko, přeložený, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina se stohem

    Položka č.: 1031

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:49

    lept, 1956, 24 x 32 cm, sign. PD V. Sivko 1956, LD věnování: Milému příteli ing. Václavu s mnoha vzpomínkami přátelsky V. Sivko, lehce zažloutlý, pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29…

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina se stromem

    Položka č.: 1030

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:48

    lavírovaná kresba tuší, 1944, 31 x 44 cm, sign. LD V. Sivko 44, pokrčený, místy poškozený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Sirůček

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 1029

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:47

  • Michal Singer

    Krev kosmonautů

    Položka č.: 1028

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:46

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 90 x 60 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Cesta podzimní krajinou

    Položka č.: 1027

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:45

    kvaš, papír, 20 x 15 cm, sign. PD K.T. Sigmund, rám, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 1026

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 1025

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:43

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Semrád

    (1910-1980)

    Schoulená

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:42

    lavírovaná kresba tuší, 25,8 x 19,5 cm, sign. PD Semrád

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Start

    Položka č.: 1023

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:41

    fotografie, 2005, 26 x 16,8 cm, sign. PD Sejkot 2005, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Jesus Christina

    Položka č.: 1022

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:40

    fotografie, 2008, 24 x 16 cm, sign. PD Sejkot 23.2./2008, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.501 CZK (61 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    Položka č.: 1021

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:39

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Viktor Savšenko

    Pohanský pantheon

    Položka č.: 1020

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:38

    lept, 1993, 53,3 x 32,2 cm, sign. PD azbukou Savšenko 93, 8/18, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Viktor Savchenko

    Smutek

    Položka č.: 1019

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:37

    lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Saska

    Usedlost

    Položka č.: 1018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:36

    akvatinta, 1981, 26,2 x 31 cm, sign. PD Josef Saska, 14/50, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)