Dražené položky

  • Soubor slovenských mincí 1993 - 2009 (Soubor slovenských mincí)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 15:00

    mince, 1993-2009, běžná kvalita, soubor obsahuje: /rok 1993-slovenská mince-náklad 21 100/ rok 1994 slovenská mince-náklad 18 700/ rok 1995 slovenská mince-náklad 12 000/ rok 1996 slovenská mince-náklad 11 500/ rok 1997 slovenská mince-náklad 13 100/ rok 1998 slovenská mince-náklad 12 000/ rok 1999 …

    Aktuální cena: 2.650 CZK (106 €)

  • Václav Fiala (Václav Fiala - Ilustrace a portréty)

    (1896-1980)

    Z pohádek Šahrazádiných

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:00

    8x kamenorytina kolorovaná litografií, 1948, cca 23 x 16 cm, vše značeno v kameni, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1896-1980)

    Jaroslav Tichý: Kouzelný koberec

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:01

    konvolut 165 kreseb (156x akvarel, tuš, papír, 9x tuš, tužka, papír), 41 x 30 cm, některé monogramovány, ilustrace ke knize, vydal Svět Sovětů Praha 1962, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a p…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    (1896-1980)

    Kaaram - Tamo (Člověk s měsíce)

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:02

    26x uhel, papír, 49 x 36,5 - 21 x 11,5 cm, některé signovány, ilustrace ke knize, vydala Družstevní práce, Praha 1936, kniha přiložena, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    (1896-1980)

    Ivan Olbracht: Nikola Šuhaj Loupežník

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:03

    konvolut 57 kreseb (18x akvarel, tuš, papír 39 x tuš, papír), 38 x 27 - 14 x 44 cm, většina monogramována, ilustrace ke knize, vydalo nakladatelství Albatros, Praha 1979, poslední kniha, kterou autor ilustroval a vyšla ještě za jeho života, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohrad…

    (1896-1980)

    Eduard Petiška: Staré řecké báje a pověsti

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:04

    93 x akvarel, tuš, papír, 48 x 65 - 32 x 22 cm, většina monogramována, ilustrace ke knize, vydalo SNDK Praha 1958, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    (1896-1980)

    Kálidása

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:05

    7x tuš, papír, 27 x 35,5 ; 18 x 27 cm, většina monogramována, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    (1896-1980)

    Josef Aul: Čingiz Chán

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:06

    soubor 12 ilustrací + obálka, vše 38 x 24 cm, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1896-1980)

    Továrník a sběratel Julius Řivnáč

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:07

    litografie na japanu, 38,5 x 30,4 cm, sign. PD V. Fiala, 6/76, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1896-1980)

    Alenka Matějčková

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:08

    litografie na japanu, 1927, 40,2 x 27 cm, sign. PD V. Fiala 1927, 23/24, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    (1896-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:09

    litografie, 40,5 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, 7/9, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    (1896-1980)

    Portrét asiatky v tradičním oděvu

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:10

    litografie, 1932, 41,3 x 30,2 cm, sign. PD V. Fiala, 5/9, při okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    (1896-1980)

    Předseda nejvyššího senátního soudu ČSR Rössler

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:11

    litografie na japanu, 37,4 x 28,3 cm, sign. PD V. Fiala, při okraji mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1896-1980)

    Senátor Národního shromáždění Václav Černý

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:12

    litografie na japanu, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD V. Fiala, senátorem mezi lety 1931 a 1935, bránický řezník, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1896-1980)

    Spisovatel Václav Štech

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:13

    litografie na japanu, 43,7 x 29,6 cm, sign. PD V. Fiala, český učitel, spisovatel, dramatik a novinář, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1896-1980)

    Sochař Miloš Zet

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:14

    litografie, 1963, 47,2 x 33,3 cm, sign. PD V. Fiala, 12/16, *1920 - †1995, žák K. Pokorného, autor socialistických památníků, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1896-1980)

    Malíř a grafik Cyril Bouda

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:15

    litografie, 1963, 55,5 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, 1/22, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1896-1980)

    Grafik a typograf Method Kaláb

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:16

    litografie, 33,7 x 26 cm, sign. PD V. Fiala, 4/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Malíř a sochař Otakar Kubín II.

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:17

    litografie, 1964, 51 x 37,5 cm, sign. PD V. Fiala, 6/12, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1896-1980)

    Paní Bertocci

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:18

    litografie, 22,3 x 16 cm, značeno PD v desce V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Portrét Miroslava Raaba

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:19

    litografie, 41,5 x 23 cm, sign. PD V. Fiala, 9/12, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1896-1980)

    Portrét vnuček V. Fialy

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:20

    litografie, 41 x 27 cm, sign. PD V. Fiala, 3/36, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1896-1980)

    Malíř a grafik Karel Štika

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:21

    litografie, 1959, 41 x 28,2 cm, sign. PD V. Fiala, 1/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1896-1980)

    Malíř a grafik Lev Šimák

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:22

    litografie, 1962, 44,3 x 36 cm, sign. PD V. Fiala, 2/2, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Malíř a spisovatel Vlastimil Rada

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:23

    litografie, 1962, 54 x 43,5 cm, sign. PD V. Fiala, 1/22, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Továrník Jaroslav Pála ze Slaného

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:24

    litografie, 41,7 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, zakladatel a ředitel elektrotechnické továrny, jeden z aktérů vypálení Lidic, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Portrét muže

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:25

    litografie, 1927, 41,4 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, 31/36, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Ludvík Páleníček

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:26

    litografie, 37,3 x 31,2 cm, sign. PD V. Fiala, autorský tisk, kulturní a regionální historik, teatrolog, kunsthistorik, překladatel a autor knih pro mládež, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Redaktor Arthur Novák

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:27

    litografie, 1940, 44 x 30,2 cm, sign. PD V. Fiala 40, 16/25, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Tiskař Jaroslav Kraml

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:28

    litografie, 44,9 x 31,1 cm, sign. PD V. Fiala, 6/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)