Dražené položky

  • Jaromír Stretti - Zamponi (Umění dřevorytu)

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:02

    dřevoryt, 16,5 x 21,7 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, č. XI., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Mézl (Umění dřevorytu)

    Východní větry

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:04

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumír Jaroněk (Umění dřevorytu)

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:06

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Čarodějky

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:08

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Anna Macková (Umění dřevorytu)

    (1887-1969)

    Cařihrad

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:10

    dřevoryt, 10 x 15 cm, původní dvoubarevný dřevoryt z bibliofilského tisku Prázdninové putování, Bibliofil VI/I, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibri…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1887-1969)

    U Všech Svatých

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:12

    dřevoryt, 1917, 13,7 x 8,6 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Moucha (Umění dřevorytu)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:14

    dřevoryt, 18 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Kobliha (Umění dřevorytu)

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:16

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:18

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:20

    Čarodějka

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:22

    dřevoryt, 7,2 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek (Umění dřevorytu)

    Rozhovor

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:24

    Husy

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:28

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Drak

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal (Umění dřevorytu)

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:32

    dřevoryt, 1924, 9,5 x 5,7 cm, PD monogr. J.V. 24, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Salvador Dalí (Umění dřevorytu)

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 10: Tvář Vergiliova

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:34

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:36

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:38

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:40

    (1884-1969)

    Ex libris J. H. Štěrby

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:42

  • Eugen Jonáš (Umění dřevorytu)

    Čertovka

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Hodek (Umění dřevorytu)

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 5

    akvarel, dřevoryt, papír, 1958, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek 58, mírně zažloutlý papír, papír při okrajích pomuchlán , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1944-2003)

    Faun

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:46

    dřevoryt, 1966, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD JosefHodek , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:48

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba (Umění dřevorytu)

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:52

    dřevoryt, 1974, 17 x 11,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal (Umění dřevorytu)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:54

    dřevoryt, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poutník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:56

    dřevoryt, 14,7 x 10 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Bejček (Umění dřevorytu)

    (1926-1986)

    Řeka

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:58

    dřevoryt, 1958, 15 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1959, pravý horní roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1926-1986)

    Večer v domě

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:00

    dřevoryt, 1956, 18,5 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)