Hrad

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:27

    lept, 30,8 x 22 cm, sign. PD Bureš, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dva akty

    Položka č.: 926

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:26

    lept, 17 x 23 cm, sign. PD, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Domek

    Položka č.: 925

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:25

    lept, 15,5 x 21,5 cm, sign. PD, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Vojtek

    Cesta na Pohansko

    Položka č.: 915

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:15

    olej, plátno, 2000, 55 x 45 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Antonín Vojtek

    Stará Dyje od Kančí obory

    Položka č.: 914

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:14

    Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu

  • Antonín Vojtek

    Létaní IV.

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:13

    olej, plátno, 1998, 40 x 34,5 cm, sign. PD A. Vojtek 1998, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alberto Moran Socorro

    (1981)

    Loď

    Položka č.: 909

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:12

    kombinovaná technika, plátno, 2015, 80 x 60 cm, sign. LD ASocorro 2015, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Robin Kaloč

    (1982)

    Horizont

    Položka č.: 907

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:07

    akryl, sololit, 59 x 88,5 cm, sign. PD Robin Kaloč, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Petr Fišárek

    V noci

    Položka č.: 906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:06

    olej, lepenka, 2005, 49,5 x 70 cm, sign. PD Fišárek 2005, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:58

    pastel, papír, 1940, 35 x 39 cm, sign. LD P.Strnadel 40, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Nováka, V. Navrátila, A. Berana a M. Štolfa na FF UP v Olomouci, člen UVU, předseda sdružení výtvarných umělců okresů Vsetín a Nový Jičín, Arkáda

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Starosta města

    Položka č.: 892

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:52

    tužka, akvarel, papír, 29,3 x 19,5 cm, sign. PN Seydl, cliprám, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Zátiší s koláčem a jablkem

    Položka č.: 889

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:49

    pastel, pauzovací papír, 14,9 x 19 cm, sign. PD Paderlík, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na UMPRUM, člen a spoluzakladatel skupiny Sedm v říjnu, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:45

    akvarel, pastel, papír, 1978, 59 x 41, 5 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ota Janeček

    Holubice I

    Položka č.: 865

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:25

    tuš, papír, 1949, 29 x 41 cm, sign. LD Janeček 3. VI. 49, rám, na papíře drobné skvrnky, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Pavel František Dvořák

    (1919-?)

    Kytice s ovocem

    Položka č.: 861

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:21

    tempera, karton, 82 x 62 cm, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Položka č.: 849

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:09

    lavírovaná kresba tuší, 28,5 x 37 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    Promenáda

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:48

    olej, dřevotříska, 41 x 51 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Muž v červené kápi

    Položka č.: 824

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:44

    olej, plátno, 21,5. x 16,7 cm, sign. PD Jan Kudláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Portrét muže

    Položka č.: 823

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:43

    olej, plátno, 24,5 x 16 cm, sign. Du Jan Kudláček, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

  • Bohumil Ullrych

    Praha z Bulovky

    Položka č.: 815

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:35

    olej, plátno, karton, 1916, 26,5 x 40,6 cm, mírně zašlé plátno, plátno na spodním okraji otřepeno, LD na rohu se plátno lehce odlepuje od kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s baretem

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:31

    olej, karton, 33 x 27,2 cm, sign. PD Ullrych B., karon na spodním okraji lehce odřen, v dolní části malby rýha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 802

    olej, karton, 14 x 12 cm, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče z předměstí

    Položka č.: 806

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:26

    olej, karton, 25,6 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych , lehce odřena malba na okrajích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Husy

    Položka č.: 799

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:19

    olej, plátno, 37,5 x 43 cm, sign. PD V. Stein, rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Senoseč

    Položka č.: 798

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:18

    olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Paroubek

    (1877-1962)

    Výhled do krajiny

    Položka č.: 795

    olej, plátno, 39,5 x 50 cm, sign. LD Paroubek, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Bílka a K. Wellnera, člen Sppolku plzeňských výtvarníků, Svazu západočeských výtvarných umělců a SČVU

  • K. Rusňák

    Květinářka

    Položka č.: 797

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:17

    olej, plátno, 40. léta, 80 x 65 cm, sign. LD K. Rusňák, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vaclav Vojtech Novák

    (1901-1969)

    Lasenice

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:13

    olej, plátno, 1968, 45 x 93 cm, sign PD V.V. Novák 68, rám, Vzadu štítek Galerie dílo ČFVU, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Předjaří

    Položka č.: 789

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:09

    olej, lepenka, 15,5 x 19,5 cm, sign. LD Kupka Karel, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

  • Georgi Christov

    (1897-1966)

    Pobřeží

    Položka č.: 785

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 11:05

    olej, plátno, 27,5 x 33,5 cm, sign. LD G. Christov, rám, Antikvariát Dlážděná