• Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Don Quijote

    Položka č.: 1535

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:22

    litografie, 41,5 x 26 cm, sign. DU L. J. Kašpar, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 310 CZK (13 €)

  • Petr Poš

    Portrét muže

    Položka č.: 1534

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:21

    linoryt, akvarel, 29,8 x 21 cm, zažloutlý, přeložený, při okrajích poškozený papír, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Kuřák

    Položka č.: 1533

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:20

    linoryt, 17,4 x 26 cm, lehce zažloutlý a zašpiněný papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 1531

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:18

    Aktuální cena: 1.001 CZK (41 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 1530

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:17

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 1529

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:16

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 1528

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:15

  • Michael Rittstein

    Vagon

    Položka č.: 1526

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:13

    litografie, 2011, 49 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Potřeba něhy

    Položka č.: 1523

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:10

    litografie, 2010, 71 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Kejklíř

    Položka č.: 1515

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:02

    litografie, 1980, 46,5 x 34,3 cm, sign. PD K Toman 80, pasparta, č. 41/45, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    Položka č.: 1512

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:59

    litografie, 2009, 30,5 x 46 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 30/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Kos

    Pohled na město

    Položka č.: 1511

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:58

    litografie, 25,5 x 36 cm, sign. PD J. Kos, č. 103/150, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Josef Kos

    Pohled na město

    Položka č.: 1510

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:57

    litografie, 25,5 x 36 cm, sign. PD J. Kos, č. 102/150, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jakub Krchňavý

    Položka č.: 1507

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:54

    litografie, 2010, 32,3 x 43 cm, sign. PD Jakub Krchňavý 010, č. 5/20, při okrajích lehce zašpiněný a pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Josef Kos

    Jihlava od Kosova

    Položka č.: 1506

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:53

    litografie, 1971, 32 x 41,5 cm, sign. PD J. Kos 71, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

  • Josef Kos

    Černá věž

    Položka č.: 1505

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:52

    litografie, 1974, 32,5 x 41,2 cm, sign. PD J. Kos 74, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Martin Kos

    Auta

    Položka č.: 1504

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:51

    litografie, 32,7 x 43 cm, sign. PD Martin Kos, č. 22/30, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 410 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karla Florianová

    Quetzalcatl

    Položka č.: 1503

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:50

    litografie, 1996, 19,4 x 24 cm, sign. PD Karla Florianová 1996, č. 3/28, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Marcel Schwob: Dřevěná hvězda

    Položka č.: 1502

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:49

    bibliofílie se 4 kolorovanými dřevoryty

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Náměstí v Telči

    Položka č.: 1501

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:48

    litografie, 1956, 22,5 x 42 cm, sign. PD C Bouda, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Adriaen van Ostade

    (1610-1685)

    Hrbáč podvodník

    Položka č.: 1488

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:35

    lept, 15,4 x 10,8 cm, otisk z konce 18. století

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Zmatek v hlavě (PF 1995)

    Položka č.: 1482

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:29

    litografie, 1994, 9,7 x 7 cm, sign. DU VladSuchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Hlava v dlaních (PF 1992)

    Položka č.: 1481

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:28

    litografie, 1991, 7 x 14,4 cm, sign. DU VladSuchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • René Řebec

    (1969)

    Piják (PF 2000)

    Položka č.: 1480

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:27

    serigrafie, 1999, 11,3 x 11,3 cm, sign. PD René Řebec , studium na SUPŠ

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • René Řebec

    (1969)

    Koupel (PF 2003)

    Položka č.: 1479

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:26

    serigrafie, 2002, 16 x 11,5 cm, sign. PD René Řebec , studium na SUPŠ

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • René Řebec

    (1969)

    Hvězdář (PF 1998)

    Položka č.: 1478

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:25

    serigrafie, 1997, 17,8 x 15 cm, sign. PD René Řebec , studium na SUPŠ

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • René Řebec

    (1969)

    Kde domov můj? (PF 1995)

    Položka č.: 1477

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:24

    serigrafie, 1994, 11,8 x 7,7 cm, sign. PD René Řebec , studium na SUPŠ

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Dírky (PF 1986)

    Položka č.: 1476

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:23

    litografie, strukturální tisk, 1985, 13,8 x 13,5 cm, sign. PD Hampl 85, č. 74/115, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Kompozice (PF 1988)

    Položka č.: 1475

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:22

    litografie, 1987, 18 x 7,5 cm, sign. PD Hampl 87, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Jablko (PF 1995)

    Položka č.: 1474

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:21

    litografie, 1994, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD, č. 58/115

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)