Postavy

    Položka č.: 234110

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 19:56

    tužka, papír, 14,5 x 13,5 cm, levý horní roh pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    V kuchyni

    Položka č.: 234104

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 19:52

    akvarel, tuš, papír, 22 x 30 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Kluk se senem

    Položka č.: 234091

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 19:30

    tuš, papír, 11 x 14,7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, šmouha LU, papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Postava s holubicí

    Položka č.: 232752

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:54

    serigrafie, 20 x 9,6 cm, sign. PD B. Krátký, č. 43/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Dívka - inspirováno Alfonsem Muchou

    Položka č.: 232729

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:42

    sádra, 55,5 x 24,5 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Eva v ráji (Ex libris (Jan A. Váňa)

    Položka č.: 231156

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:10

    lept, 15,7 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Viktor Roubal

    Položka č.: 231032

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:08

    litografie, 7 x 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Labuť

    Položka č.: 230822

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:02

    lept, 1985, 14 x 20 cm, sign. DU Wielgus, č. 7/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Baletky

    Položka č.: 229046

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:42

    suchá jehla, 1961, 24 x 16,7 cm, sign. PD Burant 961, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Saně

    Položka č.: 228806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:36

    fix, akvarel, papír, 1961, 22,8 x 22,8 cm, sign. PD 1961 R. Kolář, rám, PD věnování, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Blatná

    Položka č.: 228521

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:24

    dřevoryt, 1989, 24,2 x 15,9 cm, sign. PD 89, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 228442

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:14

    lept, 24 x 57,5 cm, zažloutlý, pokrčený, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Bridjska Nesládková

    (1928)

    Stromy agáty

    Položka č.: 228433

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:10

    suchá jehla, 26 x 14 cm, sign. PD Eva Bridjska, rám, č. 5/20, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:06

    reliéfní grafika, 24 x 16,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Otakar Hájek

    (1887-?)

    Pohled k Humpolci od Petrovic

    Položka č.: 228312

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:04

    olej, plátno, 1934, 71 x 94 cm, sign. PD O. Hájek 34, rám, místy poškozená malba, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schikanedera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 237077

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 22:00

    reliéfní grafika, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Stanislav Diviš

    Body mého těla 1

    Položka č.: 237035

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:57

    serigrafie, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Diviš 2000, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Stanislav Diviš

    Položka č.: 237034

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:55

    litografie, 1998, 35 x 27,2 cm, sign. PD Diviš 98, č. 49/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 235325

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:30

    barevný dřevoryt, 27 x 18,5 cm, zezadu sign. PD M. Florian, papí u horního okraje velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 235134

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:24

    Aktuální cena: 1.228 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 235132

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:23

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 235133

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 235131

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 235130

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    V síti

    Položka č.: 235119

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:08

    kolorovaná serigrafie, 60 x 41,5 cm, sign. PD St. Holý, rám, poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Volf

    (1897-1983)

    Položka č.: 235106

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:00

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Šumava

    Položka č.: 234944

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:58

    tisk, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Zima v pošumaví

    Položka č.: 234942

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:54

    tisk, 1929, 49,5 x 34 cm, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234908

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:52

    lept, 1971, 36,3 x 49 cm, sign. PD Jan Otava 1971, rám, č. 2/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    Položka č.: 234866

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)