• Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 234621

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:18

    litografie, 1992, 65 x 48,5 cm, sign. DU K. Vysušil 92, rám, 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    V sluneční zahradě

    Položka č.: 234619

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:16

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Bázlivec

    Položka č.: 234614

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:11

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Setrvačnost mysli

    Položka č.: 234598

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:55

    kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, 2017, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD Nikola Klanicová 2017, kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, Současná západní kaligra…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Stín

    Položka č.: 234592

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:49

    olej, kombinovaná technika, karton, 1964, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Stolař 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 234589

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:46

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Roučka

    Koně

    Položka č.: 234587

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 234578

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:35

    olej, sololit, 2002, 80 x 61 cm, sign. PD Kroča 16.5.2002, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    V parku

    Položka č.: 234555

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:12

    linořez, 1974, 29, 5 x 40 cm, sign DU Valter K 74, rám, č. 6/6, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Les a strašidla

    Položka č.: 234554

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:11

    linoryt, 1981, 33,5 x 43,5 cm, sign. DU Valter 81, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Aleš Lamr

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 234544

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:01

    litografie, 1997, 71 x 55,5 cm, sig. PD A. Lamr 97, 58/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Svatopluk Klimeš

    Tři polibky

    Položka č.: 234517

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 19:14

    koláž, kombinovaná technika, 2016-2017, 31,3 x 38,5 cm, sign. DU 2016-17 Klimeš, pasparta, rám, Svatopluk Klimeš je vizuální umělec, který ve své tvorbě prolíná nejrůznější výrazová media. Od tradičních jako je kresba či malba, až po nová media. Stejně tak, jak autor přistupuje k různorodosti ve výt…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Petr Nikl

    Pták

    Položka č.: 234498

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:55

    tužka, papír, 1993, 30 x 21,1 cm, sign. PD Petr Nikl 93, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Anderle

    Motýl a žena

    Položka č.: 234495

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:52

    lept, akvatinta, 24 x 19,5 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 63/150, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Anderle

    Bez názvu II

    Položka č.: 234494

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:51

    lept, akvatinta, 29,5 x 19,5 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 45/150, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Motýl a dívka

    Položka č.: 234493

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:50

    lept, akvatinta, 10,5 x 7,3 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 56/150, žák prof. Pelce a V. Silovského, člen SČUG Hollar; malíř, grafik, ilustrátor; v letech 1969 - 1973 asistent Z. Sklenáře a J. Trnky na VŠUP v Praze; jeho počátky ovlivnilo působení v Černém divadle J. Srnce (1961 - 1969), od …

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Helena Wernischová

    Bestiář

    Položka č.: 234487

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:44

    akvarel, tuš, koláž, papír, 1998, 29 x 42,5 cm, sign. DU Wernischová 1998, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Molo

    Položka č.: 234482

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:39

    litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • František Vlach

    Ošklivá hra

    Položka č.: 234480

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:37

    litografie, 1996, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD Vlach 96, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Eva Vlasáková

    Časné jarní dny v Mechelen

    Položka č.: 234476

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:33

    lept, 58,5 x 50 cm, sign. PD Eva Vlasáková, 17/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dagmar Vašáková

    Vrba

    Položka č.: 234475

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:32

    lept, suchá jehla, 1989, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Da Vášak 89, 25/60, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dobříšské nokturno

    Položka č.: 234451

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:08

    linoryt, 1989, 37 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 89, 19/25, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 234450

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:07

    akvarel, papír, 1985, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 234423

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234417

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:14

    litografie, 1995, 54,3 x 38 cm, sign. DU Roučka 95, rám, 1/3, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Variace na gotiku

    Položka č.: 234415

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:12

    kombinovaná technika, papír, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Poličanský

    Slunečnice II.

    Položka č.: 234408

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:05

    olej, plátno, 1993, 80 x 50 cm, sign. LD Poličanský 93, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Miroslav Pošvic

    Položka č.: 234398

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:55

    litografie, 2017, 22,8 x 19,6 cm, sign. PD M. Pošvic 2017, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Pavel Piekar

    Les

    Položka č.: 234393

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:50

    linoryt, 1990-92, 28,4 x 25 cm, sign. PD Pavel Piekar 1990-92, 6/10, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pavel Piekar

    Prostor krajiny

    Položka č.: 234390

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 18:47

    linoryt, 1991, 24,5 x 20,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 1991, 3/8, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)