Znaim (Znojmo)

    Položka č.: 223157

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:21

    ocelorytina, 1938, 12 x 15,5 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Mühlhausen (Nelahozeves)

    Položka č.: 223160

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:20

    ocelorytina, 1938, 11,5 x 15,3 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Schwalbennest (Německo)

    Položka č.: 223161

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:19

    ocelorytina, 1938, 12,1 x 15,8 cm, ze souboru Obrazy z naší domoviny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Soud

    Položka č.: 227599

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 31,5 x 22 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Hermann Hirzel

    (1864-1939)

    Cypřiše

    Položka č.: 193339

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:08

    lept, 1894, 25 x 18 cm, značeno LN v desce H. Hirzel 1894

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Staré město

    Položka č.: 235190

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:04

    lept, 19,1 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor III.

    Položka č.: 131936

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 19:06

    tuš, papír, 12,5 x 10,2 cm, na zadní straně pasparty značeno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor IV.

    Položka č.: 131937

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 19:05

    tuš, papír, 21,4 x 8,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor V.

    Položka č.: 131938

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 19:04

    tuš, papír, 27,1 x 12,9 cm, na zadní straně pasparty značeno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Humor v koláži I.

    Položka č.: 131939

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 19:03

    koláž, papír, 27,4 x 12,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Akt dívky

    Položka č.: 235219

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jan Hísek

    Nositelé svatých

    Položka č.: 215725

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:20

    2x mezzotinta, 2012, 19,7 x 14 cm, sign. PD Jan Hísek 2012, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ležící

    Položka č.: 235183

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:09

    tužka, papír, 42 x 29,9 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Romantická krajina

    Položka č.: 235196

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:31

    olej, plátno, 37 x 48,5 cm, rám, značně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Černý

    Kytice s kopretinami

    Položka č.: 233250

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:41

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD KČerný, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Bělka

    Zátiší s jablky, hruškami a vinnými hrozny

    Položka č.: 230330

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:26

    olej, karton, 1948, 37 x 50 cm, sign. PD J. Bělka 48, rám

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Kapradí

    Položka č.: 230110

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:23

    olej, plátno, karton, 1963, 64 x 48,5 cm, sign. PD Lev 63, rám, vzadu popsáno autorem a věnování: Za přátelské vztahy na vzpomínku J. Foltinskému věnuje Lev Šimák 1977, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Paul Robert

    (1851-1923)

    Plavení koní

    Položka č.: 226510

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:16

    olej, plátno, 57 x 91 cm, sign. PD paul Robert, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Eva Švankmajerová

    (1940-2005)

    Paky vily tady vyly chvíli

    Položka č.: 234721

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2019 18:34

    pastel, papír, 1997, 88 x 60 cm, sign. PD Eva Švankmajerová 1997, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, studium řezbářství u V. Markupa na Průmyslové škole bytové tvorby v Praze a loutkářství a loutkové scénografie u prof. R. Landera na DAMU, členka tvůrčí skupiny Máj a Surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Čtverec

    Položka č.: 234701

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2019 18:14

    olej, plátno, 135 x 120 cm, sign. DU Němec, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    Toccata

    Položka č.: 234696

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2019 18:09

    lept, 1987, 49 x 33,5 cm, sign. DU Anderle, rám, pasparta, č. 17/150, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - králík

    Položka č.: 234981

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 15:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. LD Hojný Lad. 22.II. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Položka č.: 234968

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 14:40

    leštěný bronz, v. 32 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

    Madona

    Položka č.: 234967

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 14:35

    bronz, v. 32,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Dagmar Mahelková

    Zbraslav

    Položka č.: 234963

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 14:15

    litografie, 21,5 x 16,2 cm, sign. PD D. Mahelková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 232801

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 12:55

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

    Položka č.: 228660

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 10:45

    olej, karton, 21 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Sedící dívka na schodech

    Položka č.: 227354

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 10:00

    suchá jehla, 24,8 x 12,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Vodník

    Položka č.: 226731

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 13:55

    akvarel, tužka, papír, 1962, 48 x 35 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Blaha

    (1961)

    Revoluce

    Položka č.: 226130

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 13:05

    lept, suchá jehla, mezzotitna, 28,9 x 20 cm, sign. PD Jan Blaha, č. 15/45, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)