-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Žena s květinami
Položka č.: 226197Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:48
linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Matka s dítětem
Položka č.: 226199Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:50
linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Kupky sena
Položka č.: 226267Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52
litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Janků
(1916)
Poutník na koni
Položka č.: 226292Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:54
dřevoryt, 1978, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD M. Janků 1978, č. 19/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
Položka č.: 226355Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:56
dřevoryt, 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hudba
Položka č.: 226372Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58
litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Studie k ilustraci
Položka č.: 226394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00
litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
1945 Květen
Položka č.: 226395Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02
dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Mlýn
Položka č.: 226406Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Šterkaři
Položka č.: 226411Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:06
lept, 12,3 x 13 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét starého muže
Položka č.: 226453Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:08
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Schenk
(1892-?)
Jesličky s panoramatem města Bechyně
Položka č.: 226530Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:10
lept, 1943, 13,5 x 15,3 cm, sign. PD Jindřich Schenk 1943, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Tábor
Položka č.: 226587Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12
litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Po náletu
Položka č.: 226607Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14
dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Čtenář
Položka č.: 226610Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16
dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Hudba
Položka č.: 226613Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18
linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
Dostaveníčko u studny
Položka č.: 226626Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20
lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Z cyklu Silnice
Položka č.: 226661Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22
tužka, papír, 23 x 28,8 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vymětal
(1929-1992)
Žena z hanácka
Položka č.: 226671Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Postavy
Položka č.: 226851Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:01
tuš, papír, 31,3 x 43,7 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hejna
Náměstí s kašnou
Položka č.: 228962Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:07
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rudolf Valentino
Položka č.: 231376Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:38
pastelky, tužka, papír, 1941, 30 x 22,1 cm, sign. PU AK 1941, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Dívka s dýmkou
Položka č.: 231392Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:36
kombinovaná technika, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Červené nehty
Položka č.: 231393Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:35
kombinovaná technika, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Doležalová
Krajina
Položka č.: 231479Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:05
akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Krajina s hradem
Položka č.: 233747Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26
lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Horská krajina
Položka č.: 234187Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:21
fix, papír, 42,8 x 60,7 cm, ve spodní části mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Medvědov - S kamenem po hrázi
Položka č.: 234188Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:20
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Orloj
Položka č.: 234189Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:19
fix, papír, 42,8 x 61 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Vojíni
Položka č.: 234190Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:18
fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kreisinger
(1885-1956)
Zpěváci
Položka č.: 234195Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33
litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Paulová
Portrét mladé ženy
Položka č.: 234200Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:39
akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Bauer
(1928)
Papilio machaon
Položka č.: 236839Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:01
kombinovaná technika, 32,3 x 45,2 cm, sign. PD Vl. Bauer, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Panorama Prahy
Položka č.: 237252Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:32
litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Oupický
Architektonický návrh (noční verze)
Položka č.: 237291Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:59
pastel, běloba, černý papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Oupický
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Hola hola rychlá kola (Motocyklista)
Položka č.: 237295Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:22
kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 21 x 29,7 cm, sign. PD Mirka 2009
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věna Hrdličková
(1924)
Bonsai
Položka č.: 237398Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:10
tuš, krepový papír, 11 x 11 cm, sign. DU V. Hrdličková, PF 1982, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věna Hrdličková
(1924)
Japonské písmeno
Položka č.: 237399Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:09
tuš, papír, 15 x 10,5 cm, sign. DU V. Hrdličková, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948)
Kain a Ábel
Položka č.: 237782Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:04
litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kasal
(1933)
Filmová postava
Položka č.: 237801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:28
lept, 20,2 x 11,4 cm, sign. PD Jiří Kasal, 28/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Roubíčková - Lesařová
(1949)
Máchův kraj
Položka č.: 238758Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:28
lept, 1975, 38,2 x 27,1 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 6/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugen Weidlich
(1916-1983)
K.H. Mácha: Máj
Položka č.: 238760Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:30
tisk, 42 x 51 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Hynek
Položka č.: 238761Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32
dřevoryt, 39,5 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Kat
Položka č.: 238762Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34
dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
2x Ex Libris Josef Stejskal
Položka č.: 238784Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36
litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Mařík
(1915)
KHM máj
Položka č.: 238817Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38
dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Patočka
(1909-1996)
Básník s holubicí
Položka č.: 238820Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:40
tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Máchův kraj
Položka č.: 238821Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Máchovské motivy (konvolut 15 položek)
Položka č.: 238830Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fotoateliér Jindra
K.H. Mácha: Byl první máj...
Položka č.: 238832Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO