• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris A. Macková

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    dřevoryt, 1919, 5 x 11,5 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Evermod VL. Balcárek

    Položka č.: 223

    dřevoryt, 1912, 10 x 9 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Fr. Venera

    Položka č.: 221

    dřevoryt, 1923, 9,5 x 6 cm, monogr. PD J.V., žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Kláry Přibylové

    Položka č.: 219

    dřevoryt, 1911, 5,5 x 6 cm, sign. PD J Váchal 11, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Tupý

    Položka č.: 218

    dřevoryt, 1950, 14 x 10 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Dr. Jar. Polívka

    Položka č.: 217

    dřevoryt, 14,4 x 9,3 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Klicman

    Položka č.: 214

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD J. Váchal, na papíře skvrny, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Břetislav Jílek

    Položka č.: 213

    dřevoryt, 1948, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD J. Váchal 48, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jiřička

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    dřevoryt, 12 x 8, 3 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincence Hradeckýho

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    dřevoryt, 1950, 14 x 7 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Moravecký

    Položka č.: 210

    dřevoryt, 16 x 9,5 cm, sign. PU J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J. Váchal

    Položka č.: 209

    lept, 1923, 4,5 x 3,5 cm, sign. PD J Váchal 1923, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vladimír Nopa

    Položka č.: 208

    dřevoryt, 8,5 x 7 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Leixner

    Položka č.: 207

    dřevoryt, 1950, 13,8 x 9 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Olenka Loutocká

    Položka č.: 206

    dřevoryt, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 205

    dřevoryt, 1948, 19 x 15,1 cm, sign. PD J. Váchal, na papíře drobné skvrnky, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    dřevoryt, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    LIBRI

    Položka č.: 203

    dřevoryt, 1936, 17,8 x 12 cm, sign. PD J Váchal 36, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Hruška

    Položka č.: 202

    dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Christofore Columbus

    Položka č.: 201

    dřevoryt, 12,5 x 6,9 cm, sign. PD J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Okultní a spiritistická literatura Viléma Podáleckýho

    Položka č.: 199

    olovo a celuloid , 1950, 19 x 13,9 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J. Portman

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    dřevoryt, 1921, 17,3 x 8,7 cm, sign. PD J Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Trosky

    Položka č.: 197

    dřevoryt, 1951, 16,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Váchal 51, dle návrhu J. Alše 1890, nahoře mírně pokrčený papír, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    P.F. 1926

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    dřevoryt, 1925, 15 x 10 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Anna Macková

    Položka č.: 191

    dřevoryt, 1952, 21 x 14 cm, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Černá mše

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.334 €)

    dřevoryt, 1909, 23 x 33 cm, sign. PD JVáchal 1909, autorem díla je významný český solitérní autor, který se proslavil jako grafik, kreslíř, tvůrce originálních bibliofilií, spisovatel a svérázný myslitel. Listy ďábelských motivů nejsou ve Váchalově díle ojedinělé, ovšem nabízená položka patří k Vách…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Dva hrnky

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    litografie, 1995, 54 x 44 cm, sign. PD M.Rittstein 95, č. 38/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Hanka Macková

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    dřevoryt, 1922, 8,3 x 10,7 cm, sign. PD J. Váchal 1922, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Jezero v horách

    Položka č.: 541

    akvatinta, 32 x 24 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Lodě

    Položka č.: 540

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)