Postavy

    Položka č.: 222270

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:10

    dřevoryt, 1958, 12,4 x 6 cm, LU značeno ve štočku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6673 Historie příhozu

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Masopustní průvod

    Položka č.: 222263

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 20:04

    dřevoryt, 15 x 8 cm, sign. PD Cinybulk, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6871 Historie příhozu

    Jahody

    Položka č.: 222199

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 19:30

    lept, 10,2 x 6,5 cm, sign. DU, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5655 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Pozdravy P. Bezručovi

    Položka č.: 222175

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 19:26

    dřevoryt, 1937, 16,4 x 11,3 cm, sign. PD F Duša, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praha s aligátorem (Ex libris Ant.Grimm)

    Položka č.: 222087

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2019 19:12

    ocelorytina, 3,5 x 5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Tošenovská

    (1924)

    Červený květ

    Položka č.: 211185

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:35

    litografie, 12,3 x 10,3 cm, monog. PD VT, 5/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Svolinského a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Oslava UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6848 Historie příhozu

  • Věra Tošenovská

    (1924)

    Podzimní čas

    Položka č.: 211186

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:30

    litografie, 13,2 x 10,4 cm, monog. PD VT, 5/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Svolinského a J. Nováka na VŠUP v Praze, členka skupiny Oslava UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Aleš Štolovský

    Horská krajina

    Položka č.: 191850

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:25

    akvarel, ruční papír, 20 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ptáček na dlani

    Položka č.: 213114

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:20

    suchá jehla, 13 x 8 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 44/120, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Jaromír Skřivánek

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 131167

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:10

    litografie, 1982, 11 x 7,4 cm, sign. PD Skřivánek 1982, 66/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • František Řimnáč

    Položka č.: 179417

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 16:05

    lept, 14,5 x 10,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeňka Pfauserová

    Pták v orobinci

    Položka č.: 201972

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:45

    linoryt, 16,8 x 12,6 cm, sign. PD Pfauserová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s uzenáči

    Položka č.: 198375

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:30

    lavírovaná grafika, 1956, 30 x 43,8 cm, sign. PD K. Oberthor 56, 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

    Pán a jeho pes

    Položka č.: 201507

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:10

    suchá jehla, 13 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6197 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Nemilé překvapení

    Položka č.: 211124

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:05

    ofset, 17,3 x 11,2 cm, sign. PD Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Tančící dívky

    Položka č.: 211125

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:00

    ofset, 17 x 10,7 cm, sign. PD Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Dr. Rouček a autoportrét

    Položka č.: 198264

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 14:50

    tuš, papír, 27,8 x 21,1, cm, sign. LD Majer Antonín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID375 Historie příhozu

  • Marie Laštovičková

    Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

    Položka č.: 95282

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 14:30

    litografie, 26,7 x 19,2 cm, sign. PD Marie Laštovičková, 61/170, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6854 Historie příhozu

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ex libris Ivo Prokop

    Položka č.: 124571

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:55

    litografie, 10,3 x 6,6 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Český lev - Ex libris

    Položka č.: 124574

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:50

    lept, 9,6 x 8,7 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Eva - Ex libris Eva Burdová

    Položka č.: 124575

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:45

    dřevoryt, 17,2 x 8,2 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Desatero

    Položka č.: 203111

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:40

    lept, 10,2 x 9,5 cm, sign. DU L. Jandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Schody na Kampu

    Položka č.: 185664

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 16:40

    litografie, 12,3 x 17,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID450 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Černobílá kompozice

    Položka č.: 230012

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:40

    litografie, 1986, 10,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1986, 29252, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Ptáček

    Položka č.: 221836

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:35

    litografie, 1988, 51,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Ležící kůň

    Položka č.: 181929

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:30

    litografie, 1985, 22,4 x 16,4 cm, sign. PD Lipský 85, 20/45, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 181906

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:25

    litografie, akvarel, 13,5 x 19 cm, sign. PD F. Jiroudek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID564 Historie příhozu

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    Zimní den na vsi

    Položka č.: 230024

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:20

    litografie, 14,1 x 22,2 cm, sign. PD J. Hrnčárek, 12/130, při levém okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bedřich Glaser

    Rostoucí monstrum

    Položka č.: 204252

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 14:30

    lept, 1985, 12,8 x 16 cm, sign. PD Glaser 85, 25/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Stůl s květinami

    Položka č.: 186702

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 14:10

    litografie, 17,7 x 13,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)