• Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Giorgio Pucci

    Položka č.: 228892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:48

    tužka, akvarel, papír, 19,8 x 15,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s květem a Akt s lasturou

    Položka č.: 231040

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 231064

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:22

    pastel, papír, 2006, 29,7 x 21,3 cm, sign. PD Bob 2006, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Kristian Kodet

    Anděl

    Položka č.: 231221

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 19:48

    lept, 2010, 21 x 15 cm, sign. DU Kristian Kodet , rám, č. 80/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 231348

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 19:14

    lept, 1945, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU Liesler 45, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Nohsled

    Položka č.: 231350

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 19:12

    linoleoryt, 7,7 x 8,6 cm, sign. PD Seydl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Ulice

    Položka č.: 232781

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 18:54

    litografie, 20,8 x 10,2 cm, sign. LD Knobloch, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Topoli

    Položka č.: 232787

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 48 x 42 cm, sign. PD V Jícha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Českém učitelském ústavu v Brně, člen JUV a SVUM

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232914

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 18:42

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rostislav Zárybnický

    P.f. 2016

    Položka č.: 206390

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:10

    lept, 2015, 11,8 x 17,3 cm, sign. PD Záry 15, 20/35, PF 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Hedvika Vilgusová

    Klaun s maskami

    Položka č.: 133942

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:09

    litografie, 1984, 27,3 x 21,7 cm, sign. PD Hedvika Vilgusová 1984, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Beran a ovečka

    Položka č.: 235993

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:06

    litografie, 1960, 17,5 x 15 cm, sign. PD Troup, PD přání k vánocům 1961, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Helena Tomášková

    Jiné planety

    Položka č.: 206383

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:05

    lept, 10,8 x 19,5 cm, sign. PD Helena Tomášková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Národní divadlo

    Položka č.: 211369

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:02

    litografie, 21,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindlar, 157/200, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Růže

    Položka č.: 236082

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:01

    dřevoryt, 13,5 x 9,2 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Položka č.: 201017

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:00

    suchá jehla, 1985, 19,7 x 15 cm, sign. PD Zd. Strouhal 85, 20/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy, SVU Mánes a Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Náměstí

    Položka č.: 235999

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:57

    lept, 1916, 8,7 x 7 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1916, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaroslava Severová

    Měsíc

    Položka č.: 199077

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:55

    kombinovaná technika, papír, 1975, 15,2 x 10,9 cm, sign. PD Severová 75, 45/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivo (Ivan) Sedliský

    (1926-1996)

    Ptáček

    Položka č.: 212767

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:54

    olej, sololit, 14,3 x 11,3 cm, sign. LD Ivan, rám, na zadní straně autorova navštívenka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    Erb

    Položka č.: 206360

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:46

    lept, mezotinta, 1985, 19,2 x 14,5 cm, sign. PD nečitelně 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 206361

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:45

    suchá jehla, 19,6 x 31,6 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Váza s růžemi

    Položka č.: 206363

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:44

    lept, mezotinta, 1986, 18,1 x 13,8 cm, sign. DU nečitelně 86, 75/100, na papíře drobná skvrna mimo tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Hostina

    Položka č.: 206355

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:42

    dřevoryt, 9,5 x 10,4 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jan Žižka

    Položka č.: 206350

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:34

    dřevoryt, 25,5 x 16,8 cm, sign. PD Mašek, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Lubomír Manda

    Pražské mosty

    Položka č.: 206678

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:33

    lept, 2008, 19,8 x 29,3 cm, sign. PD Manda, 8/60, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kubíček

    Pražský hrad I.

    Položka č.: 236033

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:29

    litografie, 10,5 x 14,6 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1976, pasparta, 36/200, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Otevřené okno

    Položka č.: 206333

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:22

    litografie, 1991, 14,5 x 10 cm, sign. DU JanKavan 91, 197/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Zimní pták

    Položka č.: 206336

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:21

    litografie, 1983, 9 x 7 cm, sign. LD JKavan 83, 13/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)