• Pavel Strnadel

    U vody

    Položka č.: 228649

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 15:55

    pastel, papír, 35 x 29 cm, sign. LD P. Strnadel, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Nováka, V. Navrátila, A. Berana a M. Štolfa na FF UP v Olomouci, člen UVU, předseda sdružení výtvarných umělců okresů Vsetín a Nový Jičín, Arkáda

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6898 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Loď Fantom

    Položka č.: 227885

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 15:40

    pastel, tužka, papír, 1957, 13,5 x 18,5 cm, sign. PN J. Zrzavý 57, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: ID6904 Historie příhozu

  • Quido Lexa

    (1895-?)

    Broskve

    Položka č.: 227274

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 15:15

    olej, karton, 25 x 46 cm, sign. PD Q. Lexa, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

  • Francois Boucher

    La Musette

    Položka č.: 226729

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 13:15

    reprodukce, 36 x 46,5 cm, rám, na papíře skvrny, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Miroslav Holý

    (1897-1974)

    Jaro na Cibulce

    Položka č.: 226268

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 12:15

    litografie, 1955, 28 x 37,5 cm, sign. PD MHolý 55, zkušební tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID812 Historie příhozu

  • Miroslav Holý

    (1897-1974)

    Parník

    Položka č.: 226266

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 12:10

    litografie, 1951, 31,5 x 43 cm, sign. PD MHolý 51, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Oblaka

    Položka č.: 221917

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 10:50

    tužka, papír, 9,5 x 13,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Oblaka

    Položka č.: 221916

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 10:45

    tužka, papír, 11 x 13,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Bezděz

    Položka č.: 221915

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 10:40

    suchá jehla, 1974, 7,5 x 11,5 cm, sign, DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID317 Historie příhozu

  • Petr Melan

    Antonín Dvořák s orchestrem

    Položka č.: 221864

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 14:05

    lept, mezzotinta, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD P. Melan, rám, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID884 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Stojící voják

    Položka č.: 221857

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 13:35

    litografie, 18 x 11 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Položka č.: 221782

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 13:05

    tužka, papír, 1936, 9,5 x 14,5 cm, monogr. PD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ohnivý déšť

    Položka č.: 221711

    Vyvolávací cena: 790 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 12:20

    dřevoryt, 1978, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1715 Historie příhozu

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava ženy

    Položka č.: 221465

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 12:05

    tuš, papír, 1958, 16,5 x 9,5 cm, monogr. PD FH 58, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID779 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Tristan a Isolda

    Položka č.: 210401

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 10:05

    lept, 1987, 31,5 x 21,5 cm, sign. DU Kuklík 1987, rám, č. 78/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6881 Historie příhozu

  • František Hudeček

    Signovaný plakát autorské výstavy

    Položka č.: 208006

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2019 14:00

    tisk, 1986, 82 x 58 cm, při okrajích potrhaný, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Olga Vychodilová

    Hlava ženy nad krajinou

    Položka č.: 207991

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2019 12:55

    lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Melan

    Pocta Dvořákovi

    Položka č.: 207986

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2019 12:30

    lept, 14 x 9,5 cm, sign. PD P. Melan, rám, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • René Gabzdyl

    Sen

    Položka č.: 207976

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2019 11:55

    olej, překližka, 45 x 29 cm, sign. PD R. Gabzdyl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID5466 Historie příhozu

  • J. Kylies

    Hlava muže

    Položka č.: 206854

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2019 11:00

    tužka, papír, 1945, 7 x 5,5 cm, sign. PD Ky 4/3 45., rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6927 Historie příhozu

  • Jiří Zavoral

    (1929-2010)

    Kompozice II.

    Položka č.: 205482

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2019 10:15

    strukturální grafika, 1969, 26 x 34,5 cm, sign. PD Zavoral 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Posluchači s klavíristou

    Položka č.: 200929

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 13:25

    kombinovaná technika, 14,2 x 9,5 cm, sign. PD P. Melan, rám, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Lampa u okna

    Položka č.: 200904

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 13:20

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 107/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Lucifer na dně pekel (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181820

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:45

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ohnivý déšť (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181819

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:40

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Močál Styxu (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181818

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:35

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žleb vroucí smoly (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181817

    Vyvolávací cena: 780 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:30

    dřevoryt, 1978, 17 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 780 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Položka č.: 181747

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:20

    rudka, papír, 25 x 35 cm, monogr. PD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Chrám Matky Boží před Týnem

    Položka č.: 229948

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 23:44

    mědirytina, 7,3 x 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6721 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 229934

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 23:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)