-
Jiří Kubíček
(1930)
Domeček
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:29
litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:30
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Obličej
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:31
litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Růst
Položka č.: 590Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:32
litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
100 let Muzea hlavního města Prahy
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:33
lept, 1986, 38,5 x 49 cm, sign. DU O. Kuklík 1983, č. 149/200, grafika stočena, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Belvedér
Položka č.: 592Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:34
lept, mezzotinta, 26 x 18.5 cm, sign. L. Kuklík 79, rám, č. 26/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2003 (Orlík)
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:35
litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2004 (Orlík)
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:36
litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2000
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:37
litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
Položka č.: 596Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:38
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Nálada
Položka č.: 597Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:39
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Stavy duše
Položka č.: 598Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:40
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulnánek
(1940-2013)
PF 2003 (Pelikán)
Položka č.: 599Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:41
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Kunc
(1900-1971)
Skály v lese
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:42
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. PD Jar Kunc, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Sumo (diptych)
Položka č.: 601Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:43
dřevořez, 34,7 x 23,4 a 34,5 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno DU, papír pokrčený a místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Dva meče a temná noc
Položka č.: 602Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:44
dřevoryt, 35 x 23,5 cm, na některých místech v tisku nažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Klenotník
Položka č.: 603Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:45
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Prodejce látek
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:46
dřevoryt, 34,5 x 23,5 cm, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Kupčíková
(1976)
Kdo je kdo?
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:47
litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, rám, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nati…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Lankašová
Letím
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:48
kombinovaná technika, dřevotříska, 39 x 29 cm, sign. vzadu Lankašová Jaroslava, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tělo
Položka č.: 607Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:49
litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tváře
Položka č.: 608Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:50
litografie, 48 x 64 cm, papír srolovaný a mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Leták
(1949)
Zátiší s jablky
Položka č.: 609Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:51
olej, sololit, 20 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák prof. F. Jiroudka, R. Ondráčka a K. Součka na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Leták
(1949)
Kytice
Položka č.: 610Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:52
olej, sololit, 1999, 40 x 35 cm, sign. PD Leták 99, rám, Žák SUPŠS v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla. Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku., Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák …
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF Tom Svoboda 86
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:53
litografie, 1985, 12,5 x 8,7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lidral
(1937)
100. výročí založení II. Internacionály
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:54
plakát, 1989, 59 x 42 cm, vydalo Oddělění propagandy a agitace ÚV KSČ v únoru 1989, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 613Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:55
lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, 19/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Velkopřevorský mlýn na Kampě
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:56
litografie, 35,5 x 25 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Oči
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:57
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dragon
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:58
litografie, 2021, 42,5 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, A. T.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dolphin Play
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:59
litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lorenc
Jedlíci brambor (podle van Gogha)
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:00
dřevo, olej, 1969, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lorenc 69, rám, neurčený autor, volná kopie obrazu Vincenta van Gogha, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Lukáč
(1989)
Rear naked choke
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:01
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 40/60
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Macht
(1977)
Bez názvu
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:02
autorský digitální tisk, 2017, 70 x 70 cm, sign. PD Macht Jiří 2017, rám, V roce 1996 složil maturitní zkoušku na Střední výtvarné škole Václava Hollara a uspěl u talentových zkoušek na pražské FAMU - obor fotografie. V roce 2003 studia na FAMU ukončil s titulem MgA. Během studií nejvíce spolupracov…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice a kuřátka
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:03
suchá jehla, 2006, 29,7 x 39,8 cm, sign. PD Makoveeva I. 2006, č. 24/100, značeno v desce 2006 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, Irena Makoveeva, ruská umělkyně se specializací na grafiku, se narodila v roce 1954 v severním ruském městě Archangelsku. Po absolvování studia výtvarn…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Kohouti
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:04
suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Husy
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:05
suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Amálie Mánesová - připsáno
Zámeček
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:06
tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté v Paříži
Položka č.: 625Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:07
barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Měchura
Luční kvítí ve váze
Položka č.: 626Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:08
olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Ze starých řeckých bájí
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:09
dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
General Herzog Albrecht von Valdstein
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:10
dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Micl
(1969)
Polozvíře na pláži
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:11
litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupin…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Michl
(1877-1951)
Františkovy Lázně
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:12
lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:13
3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:14
suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mika
(1946)
Loutkové představení
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:15
5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce I
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:16
litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IX
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:17
litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IV
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:18
litografie, 33,5 x 25,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:19
litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Rétrospective Miró
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:20
litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Mauglí prchá před slony
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:21
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Fotbal
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:22
plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Vlak
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:23
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Tenis
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:24
signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:25
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mose
Surrealistický motiv
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:26
serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Letní světlo II
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fritz Müller
Mořský břeh
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fritz Müller
Kovárna
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tělocvik
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:30
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Zděšení
Položka č.: 649Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:31
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:32
olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Antikvariát Dláž…
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:34
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, mírně zašpiněná malba, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:36
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Netal
(1880-1952)
Cesta
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:37
olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Publii Ovidlii Nasonis
Položka č.: 656Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:38
lept, 1986, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD Netušil 86, 36/90, LU vodotiskové razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Atol
Položka č.: 657Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:39
akvatinta, 17,9 x 14,9 cm, sign. PD Netušil 2002, autorské věnování na zadní straně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Egypt
Položka č.: 658Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:40
lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U kostela
Položka č.: 659Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:41
litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Znak
Položka č.: 660Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:42
lept, 33 x 32,5 cm, sign. PD, E. A., mimo tisk drobné skvrnky na papíře
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Znak II
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:43
lept, 33 x 33 cm, sign. PD, E. A.
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
PF 2002
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:44
měkký kryt, 2001, 12,7 x 8 cm, sign. DU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Židle
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:45
hlubotisk, 55 x 72 cm, sign. PD Alt 93, č. 15/21, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo I
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:46
olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo II
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:47
olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo III
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:48
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Il ponte sulla Drina
Položka č.: 667Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:49
akvarel, papír, 2002, 29 x 43,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Šmudla
Položka č.: 668Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:50
pastel, papír, 41 x 28,5 cm, PD monogr. O. M., rám, skvrnky na papíře, papír politý
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo
Položka č.: 669Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:51
olej, plátno, 2002, 29 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pasáček
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:52
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Loďky
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:53
olej, plátno, 30 x 42,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ptáčci
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ruyana Küste
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa se zříceninou
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Váza s kruhy
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:58
hlína, v. 61,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom v krajině
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dámy
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mladé šlechtičny
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:02
akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:03
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kameny
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:04
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Noll
(1926-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:05
pérovka, papír, 1993, 14 x 7 cm, sign. LD Noll 93, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rostislav Novák
(1942)
Zelené záblesky
Položka č.: 685Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:07
dřevoryt, 1998, 87 x 60 cm, sign. PD Rostislav Novák 1998, č. 1/3, Na tomto obraze jsou zelené pruhy výrazně kontrastní vůči teplému ochrovému pozadí. Použití techniky, připomínající dripping, přibližuje obraz k abstraktnímu expresionismu a dodává dojem pohybu a spontaneity, papír zejména v horní čá…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
Krajina
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:08
litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Akt s květy
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:09
litografie, 1967, 55 x 39 cm, sign. DU K. Oberthor 67, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 688Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:10
akvarel, tuš, papír, 48,7 x 67,7 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Slunečnice
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:11
monotyp, 1962, 33,6 x 28,9 cm, sign. PD K. Oberthor, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
V zahradě lásky
Položka č.: 690Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:12
litografie, 1962, 40,5 x 24 cm, sign. DU K. Oberthor 62, 11049, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO