• Lukáš Orlita

    (1974)

    Kompozice

    Položka č.: 281630

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:13

    airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vlhké schody

    Položka č.: 281631

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:14

    olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Nirvanický vítr

    Položka č.: 281632

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:15

    tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Sytař

    (1976)

    Fčela

    Položka č.: 281633

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16

    akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Vesmírný paroháč (Astrál III.)

    Položka č.: 281634

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:17

    akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 281635

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:18

    akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Noční džungle

    Položka č.: 281637

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20

    akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Zpěváková

    (1998)

    Půda IV.

    Položka č.: 281638

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:21

    akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    Položka č.: 281639

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22

    akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Prožraný kožich

    Položka č.: 281640

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:23

    akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    Položka č.: 281641

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    Položka č.: 281642

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Domluva

    Položka č.: 281643

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26

    olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Filip Švehla

    (1991)

    Interruption

    Položka č.: 281644

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:27

    akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heres

    (1992)

    Póza II

    Položka č.: 281645

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Karbus

    (1982)

    Rajská zahrada

    Položka č.: 281646

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:29

    akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Pražan

    (1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 281647

    Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 281648

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:31

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Rozmazanost oválového běžce

    Položka č.: 281649

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32

    tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Zelený obelisk

    Položka č.: 281650

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33

    akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Hory

    Položka č.: 281651

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34

    akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Bodyguard

    Položka č.: 281652

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:35

    akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 281653

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Za svitu úplňku

    Položka č.: 281654

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:37

    akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Krajina za ostnatým drátem

    Položka č.: 281655

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38

    akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Blažíček Studenecký

    (1956)

    Svět prázdninový

    Položka č.: 281656

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:39

    akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Fašianoková Rakoušová

    Hrátky v pralese

    Položka č.: 281657

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40

    akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Hřivnáčová

    Kudu

    Položka č.: 281658

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:41

    akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alice Koch-Gierlichs

    (1914-2009)

    Vitales Rot

    Položka č.: 281659

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42

    olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Mrkva

    (1989)

    Z cyklu Ženy

    Položka č.: 281660

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:43

    olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Příboj

    Položka č.: 281661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44

    olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Prášek

    (1950)

    Pankrác

    Položka č.: 281662

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:45

    akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    Lesní příhoda

    Položka č.: 281663

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46

    olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Jaroš

    (1960)

    Cologvinten

    Položka č.: 281664

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47

    olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Motýl v kostce ledu

    Položka č.: 281665

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48

    tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kolařík

    (1938)

    Žena s papouškem

    Položka č.: 281666

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:49

    pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Zamilovanost

    Položka č.: 281667

    Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50

    olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Cesta

    Položka č.: 281668

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:51

    akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 281669

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52

    akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Autoportrét

    Položka č.: 281670

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:53

    akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Hartingerová

    (1941)

    Letní volání

    Položka č.: 281671

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54

    olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 281672

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:55

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Nový Svět

    Položka č.: 281673

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Probst

    (1948)

    Třebušínské domky

    Položka č.: 281674

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:57

    olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Probst

    (1948)

    Mařka to je

    Položka č.: 281675

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:58

    olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štědra

    (1945)

    Konec léta

    Položka č.: 281676

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:59

    olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Hotel štěstí

    Položka č.: 281677

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:00

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zlatý podzim

    Položka č.: 281678

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:01

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Ulice neřesti

    Položka č.: 281679

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:02

    akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Tragédie v cirku…

    Položka č.: 281680

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03

    akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Mecenáš

    Položka č.: 281682

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:05

    olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Golgota

    Položka č.: 281683

    Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:06

    akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Noc v přístavu

    Položka č.: 281684

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:07

    akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 281685

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08

    olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Shovívavý stín

    Položka č.: 281686

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:09

    akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladan Kolář

    (1978)

    Akt

    Položka č.: 281687

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:10

    akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Chava Pressburger

    (1930)

    Kompozice

    Položka č.: 281688

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11

    akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Gratias Tidi Ago

    Položka č.: 281689

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:12

    lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Zvláštní ctnosti

    Položka č.: 281690

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:13

    lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Ex 4

    Položka č.: 281691

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:14

    lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Egyptské bohyně

    Položka č.: 281692

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:15

    lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)

    Položka č.: 281693

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:16

    lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava I

    Položka č.: 281694

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:17

    monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava II

    Položka č.: 281695

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:18

    monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava III

    Položka č.: 281696

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:19

    monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava IV

    Položka č.: 281697

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:20

    monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava V

    Položka č.: 281698

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:21

    monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Gryphon

    Položka č.: 281699

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:22

    olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Mořský svět

    Položka č.: 281700

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:23

    lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Motoryba

    Položka č.: 281701

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:24

    lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Lokomotiva

    Položka č.: 281702

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:25

    lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Blériot

    Položka č.: 281703

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:26

    lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 281704

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:27

    lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Cyklistka

    Položka č.: 281705

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:28

    lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zajícova konvička

    Položka č.: 281706

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:29

    lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, sign. PD BDušek, č. 4/50, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nissan Engel

    (1931-2016)

    Printemps (Jaro)

    Položka č.: 281707

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:30

    lept, 21 x 31,2 cm, sign. PD Nissan Engel, rám, č. 69/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Jelínek

    Z cyklu Stoly

    Položka č.: 281708

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:31

    mezzotinta, 2002, 29,7 x 39,6 cm, sign. PD Jelínek 2002, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Sen lovce

    Položka č.: 281709

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:32

    lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Čas her

    Položka č.: 281710

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:33

    lept, mezzotinta, 1991, 20,7 x 15,8 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 3/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Had

    Položka č.: 281711

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:34

    lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,7 cm, sign. PD Karol Felix 93, č. 31/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Stromy

    Položka č.: 281712

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:35

    suchá jehla, 2000, 33,5 x 23 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 13/80, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce

    Položka č.: 281713

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:36

    lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    V zahradě

    Položka č.: 281714

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:37

    suchá jehla, mezzotinta, 1985, 49,5 x 64 cm, sign. PD Mžyk Josef 1985, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Kameny

    Položka č.: 281715

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:38

    lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Spojení

    Položka č.: 281716

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:39

    suchá jehla, 1995, 49,5 x 39 cm, sign. PD Alena Laufrová 95, č. 1/50, vzadu štítek: Grafika roku 1995, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Strom života

    Položka č.: 281717

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:40

    litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Růžový slon

    Položka č.: 281718

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41

    litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 281719

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:42

    litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    TY

    Položka č.: 281720

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:43

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Pondělí, úterý, středa,...

    Položka č.: 281721

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:44

    litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských uměl…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vlach

    (1941)

    Setkání

    Položka č.: 281722

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:45

    litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílek

    Roadster

    Položka č.: 281723

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:46

    serigrafie, 2002, 44 x 60 cm, sign. PD F. Bílek, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Brůžová

    Eiffelova konstrukce

    Položka č.: 281724

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:47

    serigrafie, 2002, 50 x 71,5 cm, sign. PD Pavla Brůžová, č. 8/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hablawetz

    Touha

    Položka č.: 281725

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:48

    serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Havel

    Dvojčata

    Položka č.: 281726

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:49

    serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    (1909-1985)

    Lino 99

    Položka č.: 281727

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:50

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Nádoba

    Položka č.: 281728

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:51

    suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimíra Jelínková

    Stojíme

    Položka č.: 281729

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:52

    kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Lukášová

    (1973)

    Oběti

    Položka č.: 281730

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:53

    strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Procházka s Fidem II.

    Položka č.: 281731

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:54

    lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook