-
Karel Havlata
(1885-1957)
Les
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:00
olej, plátno, 61 x 81 cm, sign. PD Havlata, rám, rám není uchycen k plátnu, místy poškozeno, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Velbloud na poušti
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:01
akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Havlata
(1885-1957)
Krkonoše
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:02
olej, plátno, 90 x 99 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Miroslav Konrád
(1945)
Koupání
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:03
akvarel, papír, 1993, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád 93, pasparta
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Miroslav Konrád
(1945)
Šumava
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:04
akvarel, papír, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád, pasparta
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád
(1945)
Rybářský sen
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:05
akvarel, papír, 41,5 x 20 cm, sign. LD MKonrád, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád
(1945)
Biblická krajina
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:06
akvarel, papír, 1992, 42 x 20 cm, sign. DU Mkonrád, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Miroslav Konrád
(1945)
Čas
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:07
akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Konrád
(1945)
Dlouhá noc
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:08
akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Polabí
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:09
tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Kučera
(1934)
Amare humanum est
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:10
dřevořez, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1992, rám, č. 2/25, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houšť
(1953)
Hrad Kašperk
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:11
lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. Mir. Houšť, rám, č. 87/115, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pole polodrahokamů
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:12
litografie, 31 x 43 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, č. 11/40, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Třešně a švestka
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:13
litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Václav Šafář
(1915-1991)
Kostel v Českém Meziříčí
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:14
olej, lepenka, 1937, 37 x 47 cm, sign. PD Váša Šafář 37, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Růžička
Skalní město
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:15
olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Koudelka
(1877-1960)
Podzim
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:16
olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Ondráška
Ptačí hnízdo
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:17
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Most
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:18
pastel, tempera, papír, 29,5 x 38 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Růžička
Kompozice
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:19
olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
-
F. E. Šístek
(1898-1944)
Říp
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:20
olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Oldřich Vlach
(1886-?)
Žně
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:21
olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květinová kompozice I
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:22
olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květinová kompozice II
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:23
olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krkonoše
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:24
akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květiny s holubičkou
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:25
olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová
(1927)
Květiny s Andulkou
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:26
olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zimní krajina
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:27
olej, plátno, 1937, 71 x 93,5 cm, sign. PD, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Galia
(1897-?)
Pohled na Štramberskou Trúbu
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:28
olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Štramberk s Trúbou
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lada Zemánková
San Felice
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:30
akvarel, papír, 1994, 30 x 40 cm, sign. PD Lada Zemánková , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roberto Formigoni
Tulák v krajině
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:31
kombinovaná technika, papír, 49 x 69 cm, sign. DU Formigoni 93, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roberto Formigoni
Serie Dei Globe
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:32
kombinovaná technika, papír, 43 x 68,5 cm, sign., rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Adolf Heller
(1887-1952)
Mečíky
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Josef Ruszelák
(1938)
Modrý les (diptych)
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:35
pastel, papír, sign. DU Josef Ruszelák, 2 x (70 x 100) cm, sign. DU Josef Ruszelák, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá
(1938-2007)
Kytarová meditace
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:36
suchá jehla, 1992, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD D. Holá 92, pasparta, č. 1/15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Košnář
(1909-1970)
Daň hornické práce
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:37
olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
(1891-1983)
Svážení obilí
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:38
olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
(Sabahudin) Dino Čečo
(1953)
Siločáry
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:39
kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Postava
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:40
akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Charvát
(1885-1947)
Velvary od Křížku
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:41
olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zamazal
(1899-1971)
Chalupy
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:42
olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan John
(1925-?)
Trnka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Ludvík Kopka
(1905-?)
Bouzov
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:44
intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Loštice
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:45
akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Les
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:46
pastel, papír, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Novák
Trosky
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:47
olej, plátno, 52 x 70 cm, sign. PD K. Novák 24, rám, plátno není uchyceno v rámu, plátno protlačeno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Krajina
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:48
pastel, papír, 47 x 38 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Úprka (připsáno)
(1861-1940)
Studie krojovaných hlav
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:49
olej, plátno, 45 x 152 cm, rám
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Michl
(1901-1977)
Bořice
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:50
olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Úprka
(1861-1940)
Sbíraní brambor
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:51
tisk, lepenka, 59 x 88,5 cm, PD monogr. JÚ 27, rám, tisk zkrakelováný a zašlý, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Rosice
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:52
olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kouřim
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Krčil
(1906-1985)
Modrý kříž
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:54
olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Bubeníček
(1856-1935)
Chalupa
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:55
akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Ota Bubeníček
(1871-1962)
Koliba u Rusínů
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:56
olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Cesta
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57
olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašské chalupy
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Lucie Jiřičková
(1970)
Studie květin
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:59
pastelky, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD, klip rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Ondráček
(1959)
Štíty II.
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:00
tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Ondráček
(1959)
Štíty III.
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:01
tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dvořák
(1942)
Krajina a stromy
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:02
akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. LD J. Dvořák, rám, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854-1936)
Horské štíty - Tatry
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:03
akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dlouhý
Krajina
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:04
olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem III
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:05
olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Meditace v hnědé I.
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:06
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Meditace v hnědé II.
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:07
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem I.
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:08
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem IV
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:09
olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Cidlinský
(1934)
Pohyb forem II.
Položka č.: 191Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:10
olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Steinberger (Kovařovic)
(1886-?)
Zima
Položka č.: 192Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:11
olej, papír, 43,5 x 49 cm, sign. PD Jar Steinberger Kovařovic, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Srnčí v lese
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Hradčany
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:13
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
umělecká dílna Hochmuth
Karlův Týn
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:14
intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Kohout
Vodňany
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:15
olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Motiv z Posázaví
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:16
olej, plátno, 32 x 40 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, plátno zvlněno
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Budova spořitelny 192
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:17
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Budova spořitelny
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:18
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Poobizna dvou dětí
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:19
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sko
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Hégr
(1891-1968)
Chalupa
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 2.650 CZK (111 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:20
olej, plátno, 20 x 29 cm, sign LD M. Hégr, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.650 CZK (111 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Mužíková - Šetková
(1916-1993)
Stará katovna
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:21
olej, lepenka, 35 x 54 cm, sign. PD Šetková, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Linhart
(1895-1968)
Děkanský kostel Nových Benátek
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:22
olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nepomucký
(1895-1948)
U Jizery
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:23
akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ulman (připsáno)
Ves
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:24
olej, plátno, 47 x 62 cm, rám
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Potok v zimě
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:25
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Života
(1894-1975)
Krajina
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:26
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Rambouská Jarešová
Švadleny
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:27
rudka, papír, 29 x 28 cm, rám
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Nad Želeným Brodem
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:28
olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horký
Zima
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:29
olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sylva Toman
(1886-1942)
Hradčany v zimě
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:30
olej, lepenka, 66,5 x 92 cm, sign. PD Fr. Toman, rám, zvlněno
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Ráž
Horské středisko v zimě
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:31
olej, plátno, 49 x 59 cm, sign PD J. Ráž, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vávra
Poslanecký dům v Poděbradech
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:32
akvarel, papír, 1945, 31 x 22,5 cm, sign. PD Vávra 1945, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Sokolová
(1929)
Portrét mladé ženy
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:33
pastel, papír, 50 x 44 cm, sign. PD Sokolová D., rám, namočeno, žákyně prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šnobl
(1884-?)
Kostel sv. Jindřicha
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:34
akvarel, papír, 1937, 40 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1937, rám
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Šáša?
Ulice pod Radnicí
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:35
akvarel, papír, 1937, 36 x 27,5 cm, sign. PD Šáša 37, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tůma
Jaro na vesnici
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:36
olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Hynek Popelka
(1888-1971)
Církev
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:37
olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Vlasák
Sbíraní brambor
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:38
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Šmolík
(1955)
Interier Spořitelny
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:39
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO