• Vratislav Vosátka

    (1876-1948)

    V tanci slovanských národů

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Našemu konání buď boží požehnání

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    plakát, 39,8 x 61,4 cm, značeno PN Jos. Lada 43, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Albert Jonáš

    (1893-1974)

    Ottův Otamýr

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    kombinovaná technika, papír, 67,5 x 44 cm, sign. PD arch. Jonáš, návrh reklamního plakátu, 20.-30. léta 20. stol., autorem je známý architekt a průmyslový grafik, který projektoval mj. pasáž Rokoko na Václavském náměstí, lázeňské objekty v Jáchymově a Toušni nebo třeba salonní železniční vagony, Ant…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Albert Jonáš

    (1893-1974)

    Ottovo mýdlo rakovnické

    Položka č.: 745

    kombinovaná technika, papír, 68 x 45 cm, sign. PN arch. Jonáš, návrh reklamního plakátu, 20.-30. léta 20. stol., autorem je známý architekt a průmyslový grafik, který projektoval mj. pasáž Rokoko na Václavském náměstí, lázeňské objekty v Jáchymově a Toušni nebo třeba salonní železniční vagony, Antik…

  • Albert Dorfinant

    (1881-1976)

    L´alsacienne Teint Tous Tissus

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    litografie, plakát, 160 x 120 cm, značeno LU Dorfi, imp. J.- E.Goosens, Bruxells, místy patrné světlejší skvrny, při okraji mírně otřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Katalog filmových plakátů

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    katalog filmových plakátů K. Saudka 1961-2003, vydala Filmová galanterie Terryho ponožky a Galerie Mona Lisa, 2013, formát A4, antiqari.at Radhošťská, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Vánoce

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    tisk, plakát, 1948, 94 x 62,7 cm, PD značeno v tisku Jos. Lada 48, rám, vydalo Komenium, učitelské nakladatelství, společnost s. r. o., DU potištěno: Československá prvouka a vlastivěda v obraze, č. 68. Josef Lada. Vánoce, zažloutlý papír, na papíře místy zlomy, neodborně restaurováno. Mnoha výjevov…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Peter Augustovič

    Nová identita, 6 exlibris

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    6x lept, suchá jehla, akvatinta, 2008, 21 x 15 cm, jednotlivé listy signovány, 86/130, vydal spolek sběratelů a přátel exlibris, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Více autorů

    Soubor Ex Libris ze soutěže Spolku Typografia v Praze

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    volné listy, 24 x 16 cm, 34x dřevoryt, autoři Vichnar, Dyntar, Svoboda, Ambrosi, Schmidt, Mašek, Řehák, Petr, Hála, Mahnig, Poskočil, Sírek, vyd. Spolek Typografia, Praha, 1927, volné listy v obálce, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Slavíček

    (1870-1910)

    Soubor knižních značek Antonína Slavíčka

    Položka č.: 739

    volné listy, 23,5 x 16 cm, 10x dřevoryt A. Slavíček, vyd. Československý spolek sběratelů a přátel ex libris, Praha, 1921, volné listy v obálce, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Více autorů

    Como 1968

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    22x grafika, 15 x 10,5 cm, konvolut 22 orig. grafických exlibris, vše signováno C. Bouda, J. Bouda, V. Cinybulk, Čechová, Bobroruka, F. Dvořák, M. Florian, Grmelová, Janoušek, Kaiser, Kašpar, Knobloch, Kotrba, Liesler, Michal, Oberthor, Polášek, Rusek, Sovák, Synecká, Uiberlay, Vodrážka, Účastníkům …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Ex libris

    Položka č.: 737

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Různí autoři

    Osm exlibris pocta dřevorytu

    Položka č.: 736

    soubor 8 vlastních exlibris, 1995, 21 x 10,5 cm, jednotlivé listy signovány, autoři: J. Altmann, A. Antonová, M. Houra, L. Kašpar, V. Komárek, Z. Mézl, A. Nievaldová, K. Vítečková, soubor byl vydán v nákladu 150 kusů u příležitosti valné hromady SSPE konané 1995 v Praze, volné listy v papírovém přeb…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Sedm exlibris

    Položka č.: 735

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Konvolut aktů

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    fotografie, 16,5 x 12 cm, 16x čb. fotografie, bez nakl. údajů, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloš Vojíř

    Šest aktů

    Položka č.: 733

    fotografie, 27,5 x 19,5 cm, 6x čb. fotografie M. Vojíř, nakl. Orbis, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Konvolut aktů

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    fotografie, 22 x 13 cm, 31x čb. bromostříbrná fotografie, bez nakl. údajů, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Konvolut aktů

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    fotografie, 25 x 19,5 cm, 11x čb. fotografie, bez nakl. údajů, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Soubor pornografických fotografií

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    fotografie, 16 x 10 cm, 16x čb. fotografie, bez nakl. údajů, amatérská pornografie, některé fotografie opotřebené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Vávra

    (1920-1981)

    Akty pf 1970

    Položka č.: 729

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    fotografie, 10 x 7 cm, 12x fotografie J. Vávra, vyd. Orbis, Praha, 1969, soubor volných kalendáříků na rok 1970, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, člen skupiny Máj 57, ČKFA, DOFO, SČVU a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Vávra

    (1920-1981)

    Akty 1969

    Položka č.: 728

    fotografie, 10 x 7 cm, 12x fotografie J. Vávra, vyd. Orbis, Praha, 1969, soubor volných kalendáříků na rok 1969, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, člen skupiny Máj 57, ČKFA, DOFO, SČVU a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Soubor aktů

    Položka č.: 727

    fotografie, 16,5 x 11 cm, 15x bar. fotografie, bez nakl. údajů, soubor volných fotografií, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Žena 1

    Položka č.: 726

    fotografie, 22 x 15 cm, 15x bar. fotografie, vyd. Pressetex, Ústí nad Labem, 80. léta, Ateliér Servisfoto, soubor fotografií v pův. obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Janiš

    (1925-1988)

    Akty

    Položka č.: 725

    fotografie, 18 x 13 cm, 12x fotografie F. Janiš, vyd. Orbis, Praha, 1968, soubor fotografií v papírové složce, složka natržena, fotografie ve výborném stavu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Virt

    (1925-2008)

    Akty

    Položka č.: 724

    fotografie, 18 x 13 cm, 15x fotografie Z. Virt, vyd. Orbis, Praha, 1966, soubor fotografií v papírové složce, složka mírně opotřebená, fotografie ve výborném stavu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a R. Landera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Vojíř

    Akty

    Položka č.: 723

    fotografie , 18 x 13 cm, 15x fotografie M. Vojíř, vyd. Orbis, Praha, soubor fotografií v papírové složce, složka mírně opotřebená, fotografie ve výborném stavu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Portrét lady Margaret (Bacon) Butts podle Hanse Holbeina

    Položka č.: 854

    mědirytina, 1649, 13,5 x 9,5 cm, značeno dole HHolbein inv., WHollar fecit 1649, A. Alexius Bierlina exc., Antikvariát Dlážděná

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Pierre Aretin

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    mědirytina, 1647, 18,6 x 13,4 cm, značeno v desce, v horní části mírně zašpiněný a odřený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Bonavontvr Peeters

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    rytina, kolem 1650, 16 x 11 cm, značeno LD Ionnes Meyssen pinxit et excudit. a PD W. Hollar fecit, stav velmi dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Hans von. Straschiribka Canon

    (1829-1885)

    Položka č.: 851

    uhel, papír, 15 x 10 cm, sign. DU Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu, antiqari.at Radhošťská