• Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Udolí z městečka

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:00

    olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Náměstí v Rakovníku

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:01

    rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajinka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:02

    olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Kohout

    Žně u Sedlčan

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:03

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Rodný dům Antala Staška / Stanov

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:04

    lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Stašek

    Senoseč

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:05

    tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina v zimě

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:06

    olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Karafiáty

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:07

    olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08

    olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Můstek na vsi

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:09

    olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Žně

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10

    olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlaté kapky

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:11

    lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12

    olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13

    olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s děckem

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:14

    olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Simichen

    Krajina s vrchem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:15

    olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav (Viktor) Hohaus

    (1889-1981)

    Moravská chalupa

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:16

    olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand Tásler

    (1919-1996)

    Zimni krajina

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:17

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Háj

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:18

    pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vavřina

    (1879-1935)

    Tůň

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:19

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šmíd

    Řeka

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:20

    olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gareis

    (1837-1922)

    Turnov

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:21

    olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajinka

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:22

    olej, lepenka, 21 x 31 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Hradčany

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Horské chaty

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:24

    litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Zatloukal

    Hodslavice

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:25

    olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pavlík

    (1905-1991)

    Krajina

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:26

    olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo, soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hála

    (1890-1959)

    Žně

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:27

    olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • MH

    Jaro

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:28

    tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Most v Oseckém údolí

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:29

    olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Voleský

    (1895-1932)

    Jiráskovo údolí

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:30

    olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Martínek

    (1873-1964)

    Kvetoucí Janovec u Příbramy

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:31

    olej, lepenka, 1939, 34 x 50 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomek

    Starý dům u Hroznů

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:32

    tempera, lepenka, 24,5 x 30 cm, sign. LD Tomek, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šťastný

    Stará radnice

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:33

    olej, lepenka, 1925, 39 x 33 cm, PD monogr. KŠ 25, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Motyčka

    (1904-1984)

    Dům u Hroznů

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:34

    tempera, lepenka, 1938, 69 x 61 cm, sign. PD Motyčka 1938, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Václav Síla

    (1908-1989)

    Pohled z Luckého vrchu

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:35

    akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na dvorku

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:36

    tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Procházka

    Praha v zimě

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:38

    glazovaná pálená hlína, v. 32 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:39

    glazovaná pálená hlína, v. 28 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:40

    glazovaná pálená hlína, v. 27 cm

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Bedřich Smetena

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:41

    dřevoryt, 31 x 26 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 196/200

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Andrle

    (1904-1967)

    Chalupa

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:42

    olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám, soukromé studium u A. Kalvody a J. Hlavína, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luděk Pešek

    (1919-1999)

    Zelená Hora

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:43

    olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Koníček

    Švihov

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:44

    olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luděk Pešek

    Kostel sv. Jakuba

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45

    olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Ferdinand Pistorius

    (1899-1985)

    Jitro na Úhlavě

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:46

    olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Daněk Sedláček

    (1892-1974)

    Žně

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:47

    olej, lepenka, 1940, 49 x 64 cm, sign. PD Daněk Sedláček 1940, rám

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • František Daněk Sedláček

    (1892-1974)

    Žně

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:48

    olej, plátno, 48,5 x 64 cm, sign. PD Daněk -Sedláček , rám

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Klimeš

    Žně

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:49

    olej, plátno, 80 x 139 cm, sign. LD Klimeš, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Holeček

    Karlův most

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:50

    akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Krajina

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51

    olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Koláž

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:52

    šitá koláž, 1995, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 95, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Koláž

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:53

    šitá koláž, 1991, 192,5 x 93 cm, sign. DU Hampl 91, rám, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Panuška

    (1872-1958)

    Bezděz

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:54

    olej, dřevo, 62 x 97 cm, rám, vzadu štítek s popisem, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Malý

    (1879-1953)

    Studie dívky

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:55

    olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Häring

    (1952)

    Krajina ze Sibiře

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:56

    olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Häring

    (1952)

    Krajina ze Sibiře

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:57

    olej, lepenka, 33,5 x 49 cm, sign. PD J. Häring, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Večerní nálada

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58

    olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Lauda

    (1873-1929)

    Před bouří (Jistebnice)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:59

    olej, plátno, 79,5 x 102 cm, sign. LD R. Lauda, rám, žák prof. M. Pirnera na pražské akademii, poté prof. Heimanna v Mnichově, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1981)

    Žně

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00

    olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Procházka

    (1886-1949)

    Smiřický splat

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:01

    olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Černovický

    (1878-?)

    Záložna

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:02

    akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Zima tání

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:03

    olej, plátno, 48,5 x 63,5 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Krátký

    Ústí nad Orlicí

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:04

    akvarel, papír, 1911, 34 x 49,5 cm, sign. PD A. Krátky, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pečínka

    (1869-1917)

    Chaloupky

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:05

    olej, plátno, 1899, 38 x 62 cm, sign. PD P, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Lázně Bělohrad (dříve)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:06

    olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Šumava

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:07

    olej, plátno, 68 x 92 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Loučná

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:08

    olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD Knyttl, rám, vzadu štítek vystaveno v Jemenu, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Lacina

    (1908)

    Břízy v poli

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:09

    olej, lepenka, 1943, 34 x 43,5 cm, sign. PD Lacina, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Lacina

    (1908)

    Mokrý sníh u Polánek

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:10

    olej, lepenka, 1944, 34 x 43 cm, sign. LD Lacina 44, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Děvče v kroji

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:11

    olej, překližka, 47 x 39 cm, sign. PD J. Koudelka, rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Úprka

    Pouť svatého Antonína

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:12

    tisk, papír, plátno, 56 x 95 cm, zašlé

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Pramen Chrudimky

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:13

    olej, plátno, lepenka, 49,8 x 68,5 cm, sign. PD, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pierre Mignard - napodobitel

    Žena se starcem

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:14

    olej, plátno, 37 x 30,5 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:15

    litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Ženatá

    (1953)

    Ledové stromy

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:16

    kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17

    běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:18

    olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Lindovský

    (1948)

    Rotace

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:19

    grafický list, 1991, 96 x 61 cm, sign. PD J. Lindovskáý 91, rám, č. 5/16, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Orlické hory - Javornice

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:20

    olej, sololit, 58 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Podzi na Českolipsku

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:21

    olej, sololit, 46,5 x 86,5 cm, sign. PD O. Martinovský (částečně schováno pod rámem), rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Krajina u Krátké

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:22

    olej, sololit, 59 x 79 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Cesta u lesa

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23

    olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Beskydy

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:24

    olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Pod Zvičinou

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:25

    olej, plátno, 1932, 50 x 68 cm, sign. LD Gustav Macoun 32, rám, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Brunner

    (1881-1957)

    Moře v Bretani

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, 1926, 71 x 99 cm, sign. PD Ant. Brunner 1926, rám, žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze a prof. Laurense v Paříži

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vinný sklep

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:27

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ptáček

    Račice

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:28

    olej, plátno, 52 x 65 cm, sign. PD Jos. Ptáček, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Krajina

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:29

    olej, plátno, 47,5 x 65 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zima

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Stárková

    (1945)

    Ve víru

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:31

    litografie, 1992, 48 x 37 cm, sign. PD Olga Stár. 92, rám, č. 61/100, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Stárková

    (1945)

    Žena

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:32

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková , rám, a. t., studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Břízy

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:33

    olej, plátno, 1928, 98 x 130,5 cm, sign. PD Joža Mikš 28, rám, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mistr Alois Jirásek

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:34

    olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Krkonoše

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:35

    olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chryzantémy

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:36

    olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:37

    olej, plátno, 72 x 105 cm, sign. LD V. Beneš, rám, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Juříček

    (1892-1967)

    Česká Skalice

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:38

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Vlček

    (1885-1968)

    Česká Skalice

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:39

    akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook