Květa Pacovská
(1928-2023)
Kohouti s červenými lžícemi
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:02
litografie , 1978 , 46,7 x 63 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Malovaná abeceda pro tebe
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:04
litografie , 59,5 x 48 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Plakát k výstavě. Galerie Karolina Praha 1979
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:06
litografie , 1979, 55,5 x 37,5 cm, sign DU Pacovská Květa 79, rám, č. 14/25 , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Jablko
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:08
litografie , 54 x 44 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Tragedie jednoho knoflíku
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:10
litografie , 53,9 x 43,7 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Oeuvres pour fortes
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:12
litografie , 54 x 43 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Nosorožec
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:14
litografie , 1981, 42,5 x 37,2 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Ano
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:16
litografie , 48,2 x 37,2 cm, sign DU Pacovská Květa , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Majestic
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:18
litografie , 1981, 48,5 x 31 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Holubice a lev
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:20
litografie , 56,5 x 41,5 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Květa Pacovská
(1928-2023)
Kohout
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:22
litografie , 1979, 41 x 37 cm, sign DU PacovskáKvěta79, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Panáček
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:24
litografie , 1981, 48 x 37 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)
Zbyněk Kočí
Kam jdeš, troubo!
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:30
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Specialita
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:31
akvarel, tuš, papír, 1975, 30 x 32 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, text:…Naše specialita?... Čekal jsem na obsluhu přes půl hodiny viďte… No tak to by byla ta nejznámější…, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Tanec
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:32
tisk, 1975, 12,6 x 14,8 cm, sig. LN Zbyněk K. 15.12.75, výstřižek z novin, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text (tisk): …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej kůň…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Zbyněk Kočí
Kapající kohoutek
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:33
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Dostal jsem pětku, mami,…spravil jsem S. učitelce kapající kohoutek…, ohnuté rohy, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Do kopce
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Úplně beze slov
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:35
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 19 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi opět srdečně Zbyněk Kočí, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Anděl
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:36
tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, zašpíněný papír, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Výstražné trojúhelníky
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:37
tuš, papír, 1975, 19 x 30 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: POUZE DNES: Zpětná zrcátka, Výstražné trojúhelníky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Překvapení pod stromeček
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:38
tuš, papír, 1973, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Něco exklluzivního co máš jen pod pultem,…má to být pro tebe překvapení,…pod stromeček…, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Bacha na ženský
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:39
tuš, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Panu Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: Žensky rafinované klamání tělem, přehunté, natržený roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Promiň miláčku
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:40
tuš, papír, 26 x 22,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …promiň miláčku, …ale má žena mě tak miluje, že i když je mi nevěrná, tak zásadně jen s těmi, kteří se mi podobají!!, popsané, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Beze slov
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:41
tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Na váze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Těžká váha
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:43
tuš, papír, 1972, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, přehnuté, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Čtení novin
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:44
tuš, papír, 1975, 24 x 25 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Pravydla českého pravopisu
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:45
tuš, papír, 1975, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Úplně beze slov
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:46
propiska, tužka, papír, 1975, 33 x 45 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, přeložené, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Povoláním tavič
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:47
tuš, papír, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Mysllím, synku, že povolání taviče nebude pro tebe to nejvhodnější…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Tisícovka kapesného
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:48
tuš, papír, 33 x 35,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K. text: …Mám tu od našich přes tisícovku kapesnýho, takže od tebe vždy odkoupím těch potřebnejch devět věrtelů, abych moh s tebou večer, ven…, potrhané okraje, přehnuté rohy, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Škola
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:49
tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Ach dítě, dítě,…co jen s tebou bude, až tady nebudu….., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Proměna
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:50
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbynek Kočí, text: Teprve vojna udělá z člověka správného chlapa!, propíchnuté, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Čekání
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:51
tuš, papír, 1974, 30,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Na to, abych o tobě říkala jen to nejlepší, si musíš ještě počkat, Pepíku, ….až budu vdovou…, přeložené, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Tři přání
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:52
tuš, papír, 1975, 29,5 x 26 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Když mě pustíš samotnou na dovolenou…Splním ti tři přání…, popsané, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
MDŽ
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:53
tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Zdeninně srdečně Zbyněk Kočí, text: …Taky jste dnes od manžela nic nedostala, viďte,…Tak dovolte,…Jen malá pozornost…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Výstava samorostů
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:54
tuš, papír, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD ZK. , zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
PF76
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:55
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Marie Vášová
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:00
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Klára Lučková
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Vojta
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Höger
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:03
plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Deyl ml.
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:04
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Filipovský
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:05
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Smolík
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:06
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Mixa
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:07
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlasta Chramostová
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:08
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Marvan
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:09
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Tamara Makarová
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Boris Čirkov
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Nina Archipovová
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:12
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lydia Smirnovová
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:13
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Nikolaj Krjučkov
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:14
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Sergej Bondarčuk
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Kyra Kanajevová
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Boris Andrejev
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:17
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michail Gelovani
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:18
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Sergej Lukjanov
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alexander Borisov
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ljubov Orlová
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lydia Dranovská
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Marina Kovalevová
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:23
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Kodl
(1898-1955)
Stodola
Položka č.: 121890Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Věra Fridrichová
(1919-1978)
Harfenistka
Položka č.: 122190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:39
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 122191Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Pole
Položka č.: 123546Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dagmar Černá
Jinoch
Položka č.: 139441Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Vokoun
(1893-1972)
Položka č.: 139890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Alois Moravec
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:00
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Michal Lauda
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Matka
Položka č.: 184369Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:32
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Modlitba
Položka č.: 184370Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:31
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Miloslav Troup
(1917-1993)
U studny
Položka č.: 184382Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:20
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Portrét dívky v šátku
Položka č.: 184481Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:58
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Růžena Nasková
Položka č.: 189307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:57
dřevoryt, 26 x 23,1 cm, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
A. Čulkov
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:04
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pražské mosty
Položka č.: 190332Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Monogramista SV
Sedící ženský akt
Položka č.: 197034Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:17
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ludmila Lojdová
U muziky
Položka č.: 199140Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:52
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Venčení
Položka č.: 200094Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:06
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Štědrovečerní dary
Položka č.: 205025Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:08
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jan Smetana
(1918-1998)
Objekt
Položka č.: 205026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:10
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Stanislav Vajce
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Klobouk
Položka č.: 206131Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:54
litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 207684Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:23
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Michal Landa
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:14
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Václav Herink
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:16
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Herink
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:18
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Dalibor Říhánek
Krasojízda
Položka č.: 210842Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:13
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
F. Holeček
Rumburk ze Zboží
Položka č.: 213120Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:12
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
F. Holeček
Střechy domů
Položka č.: 213122Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Na stadióně
Položka č.: 218492Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:56
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Radič - Osada Žďár
Položka č.: 219350Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:55
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Anna Nečasová
Položka č.: 220932Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:25
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-?)
Vajíčko ve stojánku
Položka č.: 222251Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:03
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Konůpek
Ornament, Ex libris Antonín Grimm
Položka č.: 224234Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:11
dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum…
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Akt I.
Položka č.: 224911Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:26
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Akt II.
Položka č.: 224912Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:25
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Pařík
Tvář
Položka č.: 225215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:26
tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)