• Alena Antonová

    (1930-2021)

    Prokop Veliký

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:00

    lept, 1994, 11 x 7,5 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 58/80, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Kvítí v konvici

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:01

    suchá jehla, pastel, 2002, 12 x 8,5 cm, sign. PD A. Antonová 02, č. 41/80, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Housle

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:02

    lept, 1996, 8,7 x 6,2 cm, sign. DU A. Antonová 96, č. 56/70, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Sova

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:03

    lept, 1987, 12,2 x 8,6 cm, sign. PD A. Antonová 87, č. 54/120, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Pes

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:04

    lept, pastel, 1993, 8 x 6,8 cm, sign. DU A. Antonová 93, č. 74/100, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930-2021)

    Květina ve váze

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:05

    lept, pastel, 2004, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD A. Antonová 04, č. 3/80, PF 2005, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930)

    Kytice

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:06

    lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Exlibris Apollón

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:07

    litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Krajina pod sněhem II.

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:08

    litografie, 2017, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD D. Benešová 17, č. 27/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Krajina pod sněhem I.

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:09

    litografie, 2016, 12 x 8,8 cm, sign. PD D. Benešová 16, č. 62/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Červená krajina

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:10

    litografie, 1994, 14,8 x 10,7 cm, sign. DU D. Benešová 94, 68/200, Exlibris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Věž - Ex libris

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:11

    dřevoryt, 1968, 11,7 x 3,3 cm, sign. DU C. Bouda, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Brabcová

    Společné osamění

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:12

    suchá jehla, 2005, 10,1 x 12 cm, sign. PD A. Brabcová 05, 24/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans-Emil Braun - Kirchberg

    (1887-1971)

    Exlibris Elsie Bauknecht

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:13

    lept, 1923, 13 x 13 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans-Emil Braun - Kirchberg

    (1887-1971)

    Exlibris Alfred Schweyer

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:14

    suchá jehla, 17 x 9,4 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Bujárek

    (1913)

    Sex libris

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:15

    serigrafie, 6,3 x 13,9 cm, značeno LD v sítu Vladimír Bujárek, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čech

    Sv. Klement Maria Hofbauer a Sv. Jan Nepomucký

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:16

    dřevoryt, 1983, 9,1 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 67/250, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čech

    Sv. Kosma a Damián

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:17

    dřevoryt, 1983, 8,8 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 134/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dajč

    (1943)

    Mojžíš

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:18

    lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrány

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:19

    litografie, 10 x 7,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vlčí mák u okna

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. UD Florian, Ex libris Zdena Vitverová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Konvalinky

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:21

    dřevoryt, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Město

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:22

    dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD Florian, Ex libris Zdeňka Vitverová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Otevřené okno

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:23

    dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Krajina s motýlem

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:24

    dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kvítí s motýly

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:25

    dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Jaroslava Knytla

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:26

    dřevoryt, 8,5 x 7,2 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hervert

    (1880-?)

    Pražská můza

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:27

    lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Hlavatý

    (1943)

    Katedrála

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:28

    lept, 21 x 15 cm, sign. PD Hlavatý, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst

    (1896-1973)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:29

    lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Jakesche a H. Steinera v Praze, E. Orlika v Berlíně, R. Larische, L. Michaleka, W. Ungera, Brandlmayera a Wodnanského ve Vídni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka u stolu

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:30

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Ptáček

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:31

    serigrafie, 12 x 8 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil dívky se zvířaty

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:32

    litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Ptáček na větvičce

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:33

    lept, 9 x 6,5 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Ptáčci

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:34

    lept, 1988, 9,8 x 8,1 cm, sign. PD Klápště 88, 106/200, Ex libris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Létající balon

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:35

    litografie, 19 x 9 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Exlibris Eugen René Lacroix

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:36

    litografie, 17 x 10,5 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Don Quijote

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:37

    litografie, 16,5 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Madona

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:38

    litografie, 15 x 9 cm, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Objetí

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:39

    suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Vila

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:40

    suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na koni

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:41

    litografie, 1927, 9,5 x 11,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Albrecht z Valdštejna

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:42

    lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Anděl na očích

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:43

    litografie, 8,5 x 6 cm, sign. DU B. Krátký, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Ex libris Marie Dvořáková

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:44

    serigrafie, 1999, 8,3 x 11,2 cm, sign. PD J. Krejčová 99, č. 56/100, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Svatý Václav

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:45

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Lander

    (1904-1980)

    Muž

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:46

    linoryt, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD R. Lander, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Dívka lesa

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:47

    lept, 9,7 x 6,2 cm, Ex libris A.K., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    (1949)

    Hlavy

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:48

    litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Exlibris M. Horníček

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:49

    litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Z knih mého otce

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:50

    litografie, 12,8 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Německo)

    Satyr

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:52

    lept, 12,8 x 8 cm, sign. PD Otto ...(?), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:53

    linoryt, 9 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Exlibris

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:54

    heliogravura, 8 x 5,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Familie Ehrhardt

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:55

    lept, 1917, 12 x 8,9 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Novotný

    (1945)

    Exlibris Igor Sloupka

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:56

    lept, 1980, 16 x 6,4 cm, Sign. DU Novotný 80, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pan Hrachovec

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:57

    litografie, 1958, 10 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Hrachovec, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Horolezec

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:58

    litografie, 1958, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris Fr. Souček, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová

    (1949)

    Motýlí nápoj

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:59

    litografie, 1976, 10 x 6,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, č. 92/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Motýl

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:00

    litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Odehnal

    (1931)

    Noční koupání (Ex libris)

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:01

    dřevoryt, 13,6 x 7,9 cm, sign. DU A. Odehnal , Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Hrbka, Z. Juny, B. Laciny a J. Lukeše na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně, prof. V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Oslavy

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:02

    lept, 5 x 5 cm, sign. PD F. Peterka, č. 44/63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Smutný klaun

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:03

    lept, 1996, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 18/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    V noci za oponou

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:04

    lept, 1999, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Na koni

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:05

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Začtená dívka

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:06

    litografie, 13 x 8,5 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Pivoňka

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:07

    linoryt, 5 x 5,5 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Ohnutý kord

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:08

    litografie, 1978, 12,4 x 9 cm, značeno DU na kameni Roučka 78, Exlibris Dr. Ivo Prokop, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Dívka

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:09

    dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    O člověku..

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:10

    dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Soubor loutkářských exlibris

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:11

    8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1948)

    Motýli

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:12

    litografie, 10,2 x 8,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Sobota

    (1953)

    Koník na louce

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:13

    litografie, 7,8 x 12,7 cm, sign. PD Vl. Sobota, Exlibris Jana Sobotová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Sobota

    (1953)

    Nad Petřínem

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:14

    litografie, 9,4 x 16 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris Věra Marvanová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    V interiéru

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:15

    litografie, 9,4 x 6,7 cm, sign. DU Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Postava ve stínu

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:16

    suchá jehla, 1960, 8,9 x 6 cm, sign. UD Sovák., napsáno Ex Libris MUDr. Pravoslav Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Profil dívky

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:17

    dřevoryt, 7 x 4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Abstrakce

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:18

    dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tvář

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:19

    dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Trubač

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:20

    lept, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD N. Synecká, 34/50 A, Exlibris A. L., při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Žena

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:21

    lept, 1975, 7,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Šafář 75, č. 47/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Ženský akt

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:22

    lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Motýl

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:23

    lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Exlibris M Š, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Voják - Ex libris

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:24

    litografie, 11,2 x 8,1 cm, sign. PD Karel Toman, 112/160, Ex libris Raymond E. Bowen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zoltán Vén

    (1941)

    Drak

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:25

    lept, 10,5 x 9 cm, sign. PD Vén , č. 18/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:26

    dřevoryt, 11,5 x 6 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Smrtihlav

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:27

    dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlach

    Lokomotiva s karoserií ze skelných laminátů

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:00

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 5,8 x 8,3 cm, Lokomotivu s karoserií ze skelných laminátů- světovou nvinku- zkoušejí plzenští leninovci na trati Horažďovice - Pačejov. Jde lokomotivu na střídavý proud typu CO-CO, která dosáhne výkonu 5 100kW- tj. 7 000 KS., přilepen papír s popisem , Antikvariá…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Šaroch

    Nová výrobní technologie

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:01

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15 cm, Pracovníci oddělení vývojové technologie Závodů na výrobu vzduchotechnických zařízení v Milevsku, kteří soutěží o titul Kolektiv 20. výročí osvobození ČSSR Sovětskou armádou, se zavázali zkrátit termíny vývojových úkolů. Jeden z nich - tváření výbuch…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    První kaučuk vyrobený v Kralupech

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:02

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21,2 cm, První kaučuk vyrobený v Kralupech začali zpracovávat v n.p. Rudý říjen v Gottwaldově. Pracovníci zdejších laboratoří spolu se zaměstnanci Výzkumného ústavu gumarenské a plastikářské technologie v Gottwaldově zjistili, že fyzikální a zpracovatelské …

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Miniaturní stan

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:03

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Miniaturní stan, který prý lze složit do kapsy, byl jednou z atrakcí výstavy turisttických potřeb v Kodani. Dánské batole ochotně demostruje využití plochy mikrostanu. Přilepen papír s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Pícha

    Vysílačky zrychlí pražskou dopravu

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:04

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Komplexní skupina pracovníků z Výzkumného ústavu sdělovací techniky v Praze vyrobí v rámci socialistického závazku k 20. výročí osvobození v mimopracovní době 40 kusů tranzistorových radiostanic pro lepší zvládnutí dopravy v době spartakiády. První…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Havelka

    (1929)

    Vydá Černé jezero své tajemství?

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:05

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,8 cm, Co tají hlubiny dvou šumavských jezer, Černého a Čertova? Budou konečně objasněny pověsti a legendy, jimiž jsou tato jezera již po léta obestřena? Když potápěči pražského Svazarnu našli v hloubce 12m bedny, zajištěné nátěrem proti vlhnutí, vynořily…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Baby-ponorka

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:06

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21 cm, Baby ponorka s bateriovým pohonem byla vystavena na campingové výstavě v Kodani. Ponorka je dlouhá 2,22m, vysoká 1,15 a její váha je 220kg. S bateriovým pohonem dosahuje rychlosti 10km za hodinu. Ponorka se bude používat při kontrole ponožených částí…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Technické zajímavosti

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:07

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ze světa motorismu

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:08

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jovan Dezort

    (1934)

    V rámci Pražského jara 1965

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:09

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zajímavosti ze světa

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:10

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Delegace ÚV KSČ a vlády navštívil Maďarsko

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:11

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:12

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook