• Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s pivem

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    fotografie, 15,5 x 23,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    St. Jean Cap Ferrat, 1978

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    fotolitografie, 1978, 35,6 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Hotel room, Place de la Republique, Paris 1976

    Položka č.: 468

    fotolitografie, 1976, 35,6 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Paris, 1975

    Položka č.: 467

    fotolitografie, 1975, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai dOrsay II, 1977

    Položka č.: 465

    fotolitografie, 1977, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Fashion Photograph, Paris, 1976

    Položka č.: 464

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Mannequins, quai dOrsay I, 1977

    Položka č.: 463

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Père Lachaise, Tomb of Talma, Paris, 1977

    Položka č.: 462

    fotolitografie, 1977, 35,5 x 22,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my Studio, Paris 1978

    Položka č.: 461

    fotolitografie, 1978, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Patti Hansen over Manhattan, 1977

    Položka č.: 460

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Gunilla Bergström, Paris, 1976

    Položka č.: 459

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In my apartement, Paris, 1978

    Položka č.: 458

    fotolitografie, 1978, 35,6 x22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Croix - Valmer, 1976

    Položka č.: 457

    fotolitografie, 1976, 35,5 x 22,8 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Hollywood, 1976

    Položka č.: 456

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Capri at night, 1977

    Položka č.: 455

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Arcangues, 1975

    Položka č.: 454

    fotolitografie, 1975, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jassara - Rue Aubriot, Paris, 1977

    Položka č.: 453

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Interior, Nice, 1976

    Položka č.: 452

    fotolitografie, 1976, 35,6 x 22,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel v průvodu

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    fotografie, 26 x 39 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Pavlíček, Koubková, Kalandra)

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    fotografie, 1975, 50,5 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Jan Malý, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Varga)

    Položka č.: 444

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Koubková, Hrubeš)

    Položka č.: 443

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Jegorov)

    Položka č.: 442

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Kocáb, Soukup)

    Položka č.: 441

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Soukup, Kocáb, Stivín)

    Položka č.: 440

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Stivín bez čepice)

    Položka č.: 439

  • Jiří Wackermann

    Provazochodci

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíře, 2015, 29,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolk…

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Jiří Wackermann

    Proměna VIII (Šílený anděl)

    Položka č.: 437

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíře, 2014, 29,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolk…

  • Jiří Wackermann

    Imaginární krajina IV

    Položka č.: 436

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíře, 2014, 29,7 x 29,7 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolk…

  • Jiří Wackermann

    Moment trvání

    Položka č.: 435

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíře, 2012, 29,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolk…