• Jan Hísek

    (1965)

    Úsvit

    Položka č.: 282014

    Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:21

    mezzotinta, 1996, 35,2 x 59,5 cm, sign. PD Jan Hísek 1996, č. 19/29, Studoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (1984–1990), ateliér knižní kultury a písma u profesora Milana Hegara a docenta Jan Solpera. Místo Jana Híska v kontextu současné malby a grafiky je zcela svébytné. Jedná se o byto…

    Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Tygři

    Položka č.: 282015

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:22

    tuš, papír, 2022, 52 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, Studoval na VŠU v Praze, obor volná grafika a ilustrace u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. Jeho hlavním tématem byla vždy žena, poslední dobou se ovšem zaměřuje také na velkoformátové kresby …

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    V africkém rovníkovém pralese

    Položka č.: 282016

    Vyvolávací cena: 450.000 CZK (18.750 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:23

    kvaš, papír, 27 x 47 cm, sign. LD Z. Burian, rám, ... Nyní měl Hendrik vzácnou příležitost setkat se s nimi v jejich království. Ne, nemůže ji propást ani za cenu vlastního života. Vědec zvítězil nad člověkem. Průvod pokračoval ve směru zvuku pomalu, krok za krokem, a všichni dbali, aby na sebe neup…

    Aktuální cena: 450.000 CZK (18.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 500000 - 600 000 CZK

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Pozdrav z Litoměřic

    Položka č.: 282017

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:24

    tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Černí baroni

    Položka č.: 282018

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:25

    tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Před výstupem

    Položka č.: 282019

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:26

    akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Scéna

    Položka č.: 282020

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:27

    olej, plátno, 1970, 80 x 100 cm, monogr. LD JN a sign. na zadní straně Jnovák 1970, rám, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice…

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 35 000 CZK

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Kompozice Mozart

    Položka č.: 282021

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:28

    olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK

  • Jan Saudek

    (1935)

    Tanečnice

    Položka č.: 282022

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:29

    serigrafie, 2023, 30 x 27 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, muzeální sklo, č. XXXV/L, Jan Saudek je znám především jako fotograf. Nejčastějším námětem jeho snímků je žena, ženské tělo a motivy vztahu ženy a muže. Je dobře znám také ve světě a získal řadu ocenění, mimo jiné se stal rytířem Řádu čestné le…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK

  • Jeff Koons (after)

    Popeye

    Položka č.: 282023

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:30

    polychromovaná galvanizovaná syntetická pryskyřice, 40 x 12 x 21 cm, Multiple (opened Edition). V letech 2009-2011 vytvořil 3 sochy Pepka námořníka z oceli, které jsou vysoké 2 metry. Tato malá socha je replikou podle Koonsových slavných modelů. Socha se dodává odděleně od podstavce ovýšce 2 cm, na …

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Josef Václav Myslbek

    (1848-1922)

    Kardinál Bedřich kníže Schwarzenberg

    Položka č.: 282024

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:31

    bronz, 1891 - 1892, v. 19 cm, studie k pomníku pro chrám sv. Víta na Hradčanech - portrét, Studie hlavy je původem z restituce z NG, byla součástí Waldésovy sbírky. Jedná se o původní odlitek. Nadživotní sochu kardinála Bedřicha Josefa knížete Schwarzenberga (1809-1885) modeloval Myslbek podle fotog…

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Paganini

    Položka č.: 282025

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:32

    olej, hobra, 51 x 39 cm, rám, malba místy poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Zátiší s loutnou

    Položka č.: 282026

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:33

    pastel, lepenka, 70. léta, 30 x 72 cm, sign. LD Dalibor Matouš, rám, dílo představitele české malby. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Filly a Tichého. Byl členem skupiny Iniciativa a Trasa. V jeho díle rezonují prvky kubismu, jak je patrné i v nabízené položce. , žák prof. F…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Praha

    Položka č.: 282027

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:34

    lept, 1920, 35,5 x 57 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, vzadu štítky, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresionis…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Kytice

    Položka č.: 282028

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:35

    olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Viklan

    Položka č.: 282029

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:36

    olej, plátno, lepenka, 1986, 21,5 x 33 cm, sign. LD Ota Janeček 86, sign. vzadu Ota Janeček, rám, vzadu popsáno, nabízené dílo je typické ve své lyričnosti a koloristické citlivosti světlých tónů, v rámci níž zapadá do celku autorovy tvorby tohoto typu. Autor během svého života prošel několika obdob…

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK

  • Egisto Lancerotto

    (1847-1916)

    Italka

    Položka č.: 282031

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:38

    olej, plátno, 72 x 52 cm, sign. PD n. Lancerotto Eg, dobový rám, Egisto Lancerotto byl italský malíř převážně žánrových scén z oblasti města Benátek. Studoval na benátské Accademia di Belle Arti, kde mu byli profesory Napoleone Nani, Michelangelo Grigoletti, Federico Moja a zejména Pompeo Marino Mol…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Alois Wierer

    (1878)

    Muzikanti

    Položka č.: 282032

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:39

    olej, karton, 54 x 38 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer žil v mládí velmi bohémským životem, bydlel a nejčastěji se pohyboval na Starém městě v Praze. Přestože se výtvarník ani jeho rodina neprofilovali nijak nacionalisticky, v květnu roku 1945 vtrhla do jejich domu revoluční dobrovolnická g…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Souboj

    Položka č.: 282033

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:40

    tuš, běloba na papíře, 35 x 50 cm, monogr. PD Kpk, rám, Jan Konůpek se nejprve rozhodl pro dráhu architekta, a tak začal studovat na ČVUT pod vedením Jana Kouly a Josefa Schulze. Pavel Janák a Václav Štěch ho později přiměli studovat uměleckou školu, takže v letech 1906–1908 absolvoval studium na AV…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Před snímáním z kříže (Ukřižování)

    Položka č.: 282034

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:41

    lept, 1906, 51,4 x 40,9 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, Maxmilián Švabinský (1873–1962) český malíř, kreslíř a grafik se řadí k našim nejvýznamnějším výtvarníkům. Svoji kariéru započal na přelomu devatenáctého a dvacátého století, tedy v době postupného odklonu od historismu a akademismu v umění. Vý…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Orfeus v krajině

    Položka č.: 282035

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:42

    suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Krajina s červeným stanem

    Položka č.: 282036

    Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:43

    olej, plátno, 1962, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 62, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věr…

    Aktuální cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 1 800 000 - 2 000 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Na obzoru plachta bílá

    Položka č.: 282037

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:44

    akvarel, tuš, papír, 7,2 x 13,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, ilustrace ke knize: Valentin Petrovič Katajev: Na obzoru plachta bílá, SNDK, Praha 1959, kresba otištěna v tiráži, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Květina

    Položka č.: 282038

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:45

    pero, papír, 1978, 10,5 x 11 cm, DU monogr. FH 78, rám, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu, žák prof. Kysely na UMPRUM v …

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Král pije (přípitek)

    Položka č.: 282039

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:46

    lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Ženy - muži

    Položka č.: 282040

    Vyvolávací cena: 6.250 CZK (261 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:47

    akvarel, tuš, papír, 23,3 x 43,2 cm, Volná kreslířská a grafická tvorba Ivany Lomové, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vz…

    Aktuální cena: 6.250 CZK (261 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Až mě andělé zavolají k sobě

    Položka č.: 282041

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:48

    akryl, plátno, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. PD Raiser 23, klínový rám, Zdeněk Raiser se narodil v Praze v roce 1935. Původně pracoval jako kameraman a svůj volný čas věnoval výtvarnému umění. Svým uměleckým projevem a přístupem k tvorbě se řadí do skupiny naivních umělců. Od počátku své kariéry se věno…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK

  • David Kolovratník

    (1978)

    Konjunkce

    Položka č.: 282042

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:49

    akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a o…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK

  • Filip Švehla

    (1991)

    Interruption III

    Položka č.: 282043

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:50

    akryl, olej, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. Podobně…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK

  • Diviš

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 282044

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:01

    olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Kytice

    Položka č.: 282045

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:11

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Konopiská

    (1948)

    Dívka z profilu

    Položka č.: 282046

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15

    kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z. Kučera

    Váza s květinami

    Položka č.: 282047

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17

    olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Melichárek

    (1910-1985)

    Hyacint

    Položka č.: 282048

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:18

    olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282049

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:21

    tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 282050

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:23

    olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282051

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:25

    olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 282052

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:27

    olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena v kavárně

    Položka č.: 282053

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:26

    tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pospíšil

    (1914-1996)

    Letní krajina

    Položka č.: 282054

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33

    olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Postránecká

    Letní krajina

    Položka č.: 282055

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:34

    olej, karton, 10 x 45 cm, sign. LD Postránecká V., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice

    Položka č.: 282056

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:40

    akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě kytice

    Položka č.: 282057

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:39

    akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Jos. Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Pivoňky/Chryzantémy

    Položka č.: 282058

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:41

    akryl, dřevotříska, 1989, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 89, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Gladioly

    Položka č.: 282059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:38

    akryl, sololit, 1984, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 282060

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:48

    tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ilustrace k Babičce

    Položka č.: 282061

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:03

    lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 282062

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:05

    lept, 20. léta, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Praga

    Položka č.: 282063

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:09

    reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Přichystal

    (1957- )

    Pták s třešní

    Položka č.: 282064

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39

    ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rusek

    (1927-2012)

    Sisyfos

    Položka č.: 282065

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41

    linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ludwig van Beethoven

    Položka č.: 282066

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30

    olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Letní krajina

    Položka č.: 282067

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:22

    olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Zlatovláska se sedmikráskami na hlavě

    Položka č.: 282068

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:09

    litografie, 2008, 12,3 x 9 cm, sign. LD Z. Burgetová 08, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Ptáci při měsíčku

    Položka č.: 282069

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:08

    litografie, 2003, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 34/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Platykodon velkokvětý

    Položka č.: 282070

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:07

    litografie, 2005, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 05, č. 30/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    U rybníku

    Položka č.: 282071

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:06

    litografie, 2000, 12,4 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka s ptáky na hlavě

    Položka č.: 282072

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:05

    litografie, 2006, 12,5 x 8,6 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 68/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka se zvonečky

    Položka č.: 282073

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:04

    litografie, 2009, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka s květinovou čelenkou

    Položka č.: 282074

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:03

    litografie, 1995, 11,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgertvá 95, č. 101/140, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Magnolie

    Položka č.: 282075

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:02

    litografie, 2001, 12,4 x 10 cm, sign. PD Z. Burgetová 01, č. 19/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Ledňáček (Zima)

    Položka č.: 282076

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:01

    litografie, 2006, 13 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Večer I.

    Položka č.: 282077

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:00

    litografie, 2003, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 28/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Matka a dítě

    Položka č.: 282078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:13

    litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s květinami

    Položka č.: 282079

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:12

    litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka

    Položka č.: 282080

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:11

    lept, 13, 3 x 6, 9 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 83/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děti

    Položka č.: 282081

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:10

    litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Batole

    Položka č.: 282082

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:14

    litografie, 7, 7 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Vesnice

    Položka č.: 282083

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:20

    litografie, 1981, 13, 5 x 8, 2 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dítě

    Položka č.: 282084

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:19

    litografie, 11, 5 x 9, 4 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děvče s květy

    Položka č.: 282085

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18

    litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 282086

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:17

    litografie, 1984, 16 x 11, 5 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děvče s květy

    Položka č.: 282087

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:16

    litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s motýlem

    Položka č.: 282088

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:15

    lept, 1984, 17, 5 x 7, 2 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Ženský akt s ptáčkem

    Položka č.: 282089

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:27

    litografie, 11,8 x 9 cm, sign. PD Matouš, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Dívčí profil

    Položka č.: 282090

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:26

    linoryt, 14 x 9,5 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Sedící dívka u města

    Položka č.: 282091

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:25

    litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Zapadající slunce

    Položka č.: 282092

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:24

    litografie, 8,5 x 19 cm, sign. PD Matouš, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Skládka toxických látek

    Položka č.: 282093

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:23

    litografie, 20,3 x 9,5 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Spojení

    Položka č.: 282094

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:22

    litografie, 20 x 8 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Ženský akt se svícnem

    Položka č.: 282095

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:33

    linoryt, 9,7 x 6 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Akt na pláži

    Položka č.: 282096

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:32

    linoryt, 8,8 x 11,8 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Ženský akt

    Položka č.: 282097

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:31

    linoryt, 10,3 x 6,7 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Ženský klečící akt

    Položka č.: 282098

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:30

    linoryt, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Ženský akt s mušlí

    Položka č.: 282099

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:29

    linoryt, 18 x 12,2 cm, sign. DU Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Reformátor

    Položka č.: 282100

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:28

    linoryt, 11,6 x 9,2 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naděžda Synecká

    (1926-2021)

    Strom rukou

    Položka č.: 282101

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46

    litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Alpská krajina

    Položka č.: 282102

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12

    kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Dlouhý

    (1923-1989)

    Rybník s topoly

    Položka č.: 282103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23

    dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    V letu

    Položka č.: 282104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Tvář

    Položka č.: 282105

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33

    litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tibor Honty

    (1907-1968)

    Busta

    Položka č.: 282106

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:04

    bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tibor Honty

    (1907-1968)

    Refiéf

    Položka č.: 282107

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:03

    bromostříbrná fotografie, 15 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tibor Honty

    (1907-1968)

    Bedřich smetana

    Položka č.: 282108

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:02

    bromostříbrná fotografie, 14,6 x 9,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tibor Honty

    (1907-1968)

    Jan Štursa- Pomník Svatopluka Čecha

    Položka č.: 282109

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:01

    bromostříbrná fotografie, 14,5 x 9,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tibor Honty

    (1907-1968)

    Socha

    Položka č.: 282110

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:00

    bromostříbrná fotografie, 17,5 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Barokní socha

    Položka č.: 282111

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 282112

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Zátiší od Karla Veržakovského

    Položka č.: 282113

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:08

    bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Zátiší od Karla Veržakovského

    Položka č.: 282114

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:07

    bromostříbrná fotografie, 11,8 x 16,3 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Šťastný

    (1905-1991)

    Český Krumlov

    Položka č.: 282115

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:09

    bromostříbrná fotografie, 13 x 14,1 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štěpán Brož

    (1992)

    Knižní grafika

    Položka č.: 282116

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:10

    tuš, papír, 11 x 17,7 cm, PD štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jungwirth

    Chata v krajině

    Položka č.: 282117

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:17

    tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jungwirth

    Krajina

    Položka č.: 282118

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:16

    tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jungwirth

    Wolgast - NDR

    Položka č.: 282119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:15

    tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jungwirth

    Bažina

    Položka č.: 282120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:14

    tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jungwirth

    Rybníky

    Položka č.: 282121

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:13

    tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jungwirth

    Vodáci u města

    Položka č.: 282122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:12

    tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kapela

    Položka č.: 282123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:20

    tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Housle

    Položka č.: 282124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19

    tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Světnice

    Položka č.: 282125

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27

    tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa na louce

    Položka č.: 282126

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:26

    tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva muži z profilu

    Položka č.: 282127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:25

    tuš, papír, 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Fotbal

    Položka č.: 282128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:24

    pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    2 figury

    Položka č.: 282129

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:54

    litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Šeříky 2

    Položka č.: 282130

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:56

    olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Kublák

    (1945)

    Pramen panny 2

    Položka č.: 282131

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:58

    olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Bennet: Zmrtvýchvstání

    Položka č.: 282132

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:00

    tuš, papír, 38,5 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Bennet: Den, kdy má sestra...

    Položka č.: 282133

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:02

    tuš, papír, 40 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    2x Ilustrace

    Položka č.: 282134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:04

    tuš, papír, 19 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    2x Ilustrace

    Položka č.: 282135

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:06

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Ilustrace

    Položka č.: 282136

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:08

    tuš, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Ilustrace

    Položka č.: 282137

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:10

    tuš, papír, 33 x 11,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Ilustrace

    Položka č.: 282138

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:12

    tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Krabice s květy

    Položka č.: 282139

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:00

    dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Džbán s konvalinkami

    Položka č.: 282140

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:02

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Akt

    Položka č.: 282141

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:04

    suchá jehla, 12 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Džbán s květy

    Položka č.: 282142

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:06

    litografie, 1981, 13,5 x 10 cm, sign. PD Lev Šimák, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Loď u ostrova

    Položka č.: 282143

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:08

    lept, 1975, 6,7 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Město pod dohledem

    Položka č.: 282144

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:10

    lept, 1975, 5,3 x 12,8 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt

    Položka č.: 282145

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:12

    dřevoryt, 9,2 x 11,2 cm, sign. DU Rolčík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník

    Položka č.: 282157

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:36

    2x serigrafie, 19,2 x 10,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka s vesly

    Položka č.: 282158

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:38

    suchá jehla, 11,7 x 7,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dva poháry

    Položka č.: 282159

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:40

    suchá jehla, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Telefon

    Položka č.: 282160

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:42

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 282161

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:44

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Dvě lodě v přístavu

    Položka č.: 282162

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:46

    litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Pražský hrad

    Položka č.: 282163

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:48

    litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Spi sladce

    Položka č.: 282164

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:50

    lept, akvatinta, 1978, 12,6 x 11 cm, sign. PD Jnovák 78, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Adam a Eva

    Položka č.: 282165

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:52

    lept, 1978, 12 x 8,8 cm, sign. PD AGrmelová 78, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Blabolilová

    (1948)

    Podzim

    Položka č.: 282166

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:54

    lept, 11 x 11,7 cm, sign. PD M. Blabolilová, č. 76/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Storchová

    (1936)

    Loďka

    Položka č.: 282167

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:56

    lept, 14,3 x 8,8 cm, sign. PD H. Storchová, č. 40/150, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Jablko

    Položka č.: 282168

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:58

    tisk, 17 x 13 cm, pohlednice vydána u příležitosti znovuotevření Ateliéru Josefa Sudka, omezený náklad, tato má č. 362, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Jablko

    Položka č.: 282169

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:00

    tisk, 17 x 13 cm, pohlednice vydána u příležitosti znovuotevření Ateliéru Josefa Sudka, omezený náklad, tato má č. 353, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282170

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:02

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282171

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:04

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282172

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:06

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrad Velhartice

    Položka č.: 282173

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:08

    tuš, papír, 11,5 x 17,5 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Ryba je taky dáma

    Položka č.: 282174

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:10

    fix, papír, 1986, 18 x 13 cm, LU věnování a podpis Dagmar Berková, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Novák

    Kůň

    Položka č.: 282175

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:12

    propiska, papír, 1985, 7 x 9 cm, sign. DU M. Novák 1985, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Dva kopce

    Položka č.: 282176

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:14

    litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282177

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:16

    linoryt, 16,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Kompozice

    Položka č.: 282178

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:18

    pastel, akvarel, papír, 21 x 11,5 cm, sign. PD VKřížek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Vandráci

    Položka č.: 282179

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:20

    tisk, papír, 1964, 15 x 8,5 cm, sign. PD KSvolinský 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tajemný hrad

    Položka č.: 282180

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:22

    tisk, papír, 1964, 17,5 x 10,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tváře

    Položka č.: 282181

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:24

    tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Masopustní masky

    Položka č.: 282182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:26

    tisk, papír, 1964, 18,5 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Panna

    Položka č.: 282183

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:28

    tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Písmenka

    Položka č.: 282184

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:30

    tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Taneční Taneční pár; Zátiší

    Položka č.: 282185

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:32

    2x tisk, papír, 1964, 17,5 x 10; 16 x 10,3 cm, 2x monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Ptáci

    Položka č.: 282186

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:34

    tisk, papír, 1964, 11 x 11 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Fryderyk Chopin

    Položka č.: 282187

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:36

    ocelorytina, 1979, 12,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Jirka

    (1914-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 282188

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:38

    ocelorytina, 1979, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Jirka L., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L´uba Končeková - Veselá

    (1942)

    Koncert na počest K. Lhotáka

    Položka č.: 282189

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:40

    lept, 20,8 x 14,7 cm, sign. PD Lˇ Končeková - Veselá, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Nohy

    Položka č.: 282190

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:42

    dřevoryt, 15,9 x 12,8 cm, sign. PD LJandová, č. 191/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Zámečníková

    (1945)

    Dívka

    Položka č.: 282191

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:44

    litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hermína Melicharová

    (1923-2000)

    Muž na koni

    Položka č.: 282192

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:46

    dřevoryt, 16,4 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Prostějovská radnice

    Položka č.: 282193

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:48

    dřevoryt, 16,8 x 11,1 cm, PD značeno ve štočku JW, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Horská řeka

    Položka č.: 282194

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:50

    dřevoryt, 1925, 18,2 x 13,6 cm, LD značeno ve štočku VK-25, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    PF 1986

    Položka č.: 282195

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:52

    tisk, papír, 14 x 9 cm, DU značeno v tisku Renčín, Antikvariát Ostrovní, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    PF 1973

    Položka č.: 282196

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:54

    linoryt, 1972, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vodák

    (1923-2000)

    A. Jirout děkuje

    Položka č.: 282197

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:56

    suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Kytice

    Položka č.: 282198

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:58

    linoryt, 1985, 19,6 x 9,5 cm, sign. PD Houra 85, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    PF 96

    Položka č.: 282199

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:00

    serigrafie, 1995, 10,5 x 8,3 cm, sign. LD JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Podpis

    Položka č.: 282200

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:02

    fix, papír, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Exlibris Ivan a Olga Berkovi

    Položka č.: 282201

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:04

    zinkografie, 1950, 11 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Helena Štecherová

    (1919-2003)

    PF 1968

    Položka č.: 282202

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:06

    linoryt, 1967, 14,3 x 8 cm, sign. PD M.H. Štecherová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jiří Noha PF 88

    Položka č.: 282203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:08

    litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Praha stověžatá

    Položka č.: 282204

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:10

    litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad r. 1829

    Položka č.: 282205

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:12

    ocelorytina, 1979, 8,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Václavu Hankovi

    Položka č.: 282206

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:14

    ocelorytina, 1979, 10 x 7,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    K poctě Fryderyka Chopina

    Položka č.: 282207

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:16

    ocelorytina, 1979, 11 x 7 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Zmatlíková

    (1923-2005)

    Pejsek

    Položka č.: 282208

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:18

    propiska, papír, 1986, 2,3 x 4,3 cm, věnování a podpis DU Helena Zmatlíková, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Šašek se srdcem

    Položka č.: 282209

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:20

    dřevoryt, 1988, 7,8 x 4,7 cm, sign. DU B. Housa, č. 11/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 282210

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:22

    dřevoryt, 5,8 x 3,9 cm, sign. DU Zd. Mézl, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Srdcová dáma

    Položka č.: 282211

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:24

    dřevoryt, 1987, 9,2 x 4,8 cm, sign. DU B. Housa, č. 14/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pes s jitrnicí

    Položka č.: 282212

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:26

    dřevoryt, 6,2 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Psí amorek

    Položka č.: 282213

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:28

    dřevoryt, 9,3 x 7,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Tři ženy s Villonem

    Položka č.: 282214

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:30

    dřevoryt, 7,1 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Trojhlavá saň

    Položka č.: 282215

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:32

    dřevoryt, 9,2 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Blbnem tudíž jsme

    Položka č.: 282216

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:34

    dřevoryt, 11,6 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha

    Položka č.: 282217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:36

    tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Brun

    (1948)

    Hlava hlásí problém

    Položka č.: 282218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:38

    lept, 16,4 x 11 cm, sign. PD RBrun, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Plačící žena

    Položka č.: 282219

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:40

    dřevoryt, 1948, 12 x 7,5 cm, sign. DU Albich, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Měsíc

    Položka č.: 282220

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:42

    dřevoryt, 6 x 4,7 cm, sign. PD K. Šafář, č. 104/140, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Exlibris V. Janka

    Položka č.: 282221

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:44

    dřevoryt, 9,1 x 5,7 cm, PD značeno ve štočku AM, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook