-
Jan Hísek
(1965)
Úsvit
Položka č.: 282014Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:21
mezzotinta, 1996, 35,2 x 59,5 cm, sign. PD Jan Hísek 1996, č. 19/29, Studoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (1984–1990), ateliér knižní kultury a písma u profesora Milana Hegara a docenta Jan Solpera. Místo Jana Híska v kontextu současné malby a grafiky je zcela svébytné. Jedná se o byto…
Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Tygři
Položka č.: 282015Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:22
tuš, papír, 2022, 52 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, Studoval na VŠU v Praze, obor volná grafika a ilustrace u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. Jeho hlavním tématem byla vždy žena, poslední dobou se ovšem zaměřuje také na velkoformátové kresby …
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
V africkém rovníkovém pralese
Položka č.: 282016Vyvolávací cena: 450.000 CZK (18.750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:23
kvaš, papír, 27 x 47 cm, sign. LD Z. Burian, rám, ... Nyní měl Hendrik vzácnou příležitost setkat se s nimi v jejich království. Ne, nemůže ji propást ani za cenu vlastního života. Vědec zvítězil nad člověkem. Průvod pokračoval ve směru zvuku pomalu, krok za krokem, a všichni dbali, aby na sebe neup…
Aktuální cena: 450.000 CZK (18.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 500000 - 600 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pozdrav z Litoměřic
Položka č.: 282017Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:24
tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
Položka č.: 282018Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
Položka č.: 282019Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:26
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Scéna
Položka č.: 282020Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:27
olej, plátno, 1970, 80 x 100 cm, monogr. LD JN a sign. na zadní straně Jnovák 1970, rám, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice…
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 35 000 CZK
-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Kompozice Mozart
Položka č.: 282021Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:28
olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
-
Jan Saudek
(1935)
Tanečnice
Položka č.: 282022Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:29
serigrafie, 2023, 30 x 27 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, muzeální sklo, č. XXXV/L, Jan Saudek je znám především jako fotograf. Nejčastějším námětem jeho snímků je žena, ženské tělo a motivy vztahu ženy a muže. Je dobře znám také ve světě a získal řadu ocenění, mimo jiné se stal rytířem Řádu čestné le…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
Jeff Koons (after)
Popeye
Položka č.: 282023Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:30
polychromovaná galvanizovaná syntetická pryskyřice, 40 x 12 x 21 cm, Multiple (opened Edition). V letech 2009-2011 vytvořil 3 sochy Pepka námořníka z oceli, které jsou vysoké 2 metry. Tato malá socha je replikou podle Koonsových slavných modelů. Socha se dodává odděleně od podstavce ovýšce 2 cm, na …
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Josef Václav Myslbek
(1848-1922)
Kardinál Bedřich kníže Schwarzenberg
Položka č.: 282024Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:31
bronz, 1891 - 1892, v. 19 cm, studie k pomníku pro chrám sv. Víta na Hradčanech - portrét, Studie hlavy je původem z restituce z NG, byla součástí Waldésovy sbírky. Jedná se o původní odlitek. Nadživotní sochu kardinála Bedřicha Josefa knížete Schwarzenberga (1809-1885) modeloval Myslbek podle fotog…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Paganini
Položka č.: 282025Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:32
olej, hobra, 51 x 39 cm, rám, malba místy poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Zátiší s loutnou
Položka č.: 282026Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:33
pastel, lepenka, 70. léta, 30 x 72 cm, sign. LD Dalibor Matouš, rám, dílo představitele české malby. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Filly a Tichého. Byl členem skupiny Iniciativa a Trasa. V jeho díle rezonují prvky kubismu, jak je patrné i v nabízené položce. , žák prof. F…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Praha
Položka č.: 282027Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:34
lept, 1920, 35,5 x 57 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, vzadu štítky, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresionis…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Josef Konečný
(1907-1989)
Kytice
Položka č.: 282028Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:35
olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Viklan
Položka č.: 282029Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:36
olej, plátno, lepenka, 1986, 21,5 x 33 cm, sign. LD Ota Janeček 86, sign. vzadu Ota Janeček, rám, vzadu popsáno, nabízené dílo je typické ve své lyričnosti a koloristické citlivosti světlých tónů, v rámci níž zapadá do celku autorovy tvorby tohoto typu. Autor během svého života prošel několika obdob…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Egisto Lancerotto
(1847-1916)
Italka
Položka č.: 282031Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:38
olej, plátno, 72 x 52 cm, sign. PD n. Lancerotto Eg, dobový rám, Egisto Lancerotto byl italský malíř převážně žánrových scén z oblasti města Benátek. Studoval na benátské Accademia di Belle Arti, kde mu byli profesory Napoleone Nani, Michelangelo Grigoletti, Federico Moja a zejména Pompeo Marino Mol…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Alois Wierer
(1878)
Muzikanti
Položka č.: 282032Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:39
olej, karton, 54 x 38 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer žil v mládí velmi bohémským životem, bydlel a nejčastěji se pohyboval na Starém městě v Praze. Přestože se výtvarník ani jeho rodina neprofilovali nijak nacionalisticky, v květnu roku 1945 vtrhla do jejich domu revoluční dobrovolnická g…
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Souboj
Položka č.: 282033Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:40
tuš, běloba na papíře, 35 x 50 cm, monogr. PD Kpk, rám, Jan Konůpek se nejprve rozhodl pro dráhu architekta, a tak začal studovat na ČVUT pod vedením Jana Kouly a Josefa Schulze. Pavel Janák a Václav Štěch ho později přiměli studovat uměleckou školu, takže v letech 1906–1908 absolvoval studium na AV…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Před snímáním z kříže (Ukřižování)
Položka č.: 282034Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:41
lept, 1906, 51,4 x 40,9 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, Maxmilián Švabinský (1873–1962) český malíř, kreslíř a grafik se řadí k našim nejvýznamnějším výtvarníkům. Svoji kariéru započal na přelomu devatenáctého a dvacátého století, tedy v době postupného odklonu od historismu a akademismu v umění. Vý…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Orfeus v krajině
Položka č.: 282035Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:42
suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Krajina s červeným stanem
Položka č.: 282036Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:43
olej, plátno, 1962, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 62, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věr…
Aktuální cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 1 800 000 - 2 000 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Na obzoru plachta bílá
Položka č.: 282037Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:44
akvarel, tuš, papír, 7,2 x 13,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, ilustrace ke knize: Valentin Petrovič Katajev: Na obzoru plachta bílá, SNDK, Praha 1959, kresba otištěna v tiráži, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK
-
František Hudeček
(1909-1990)
Květina
Položka č.: 282038Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:45
pero, papír, 1978, 10,5 x 11 cm, DU monogr. FH 78, rám, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu, žák prof. Kysely na UMPRUM v …
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Král pije (přípitek)
Položka č.: 282039Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:46
lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - muži
Položka č.: 282040Vyvolávací cena: 6.250 CZK (261 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:47
akvarel, tuš, papír, 23,3 x 43,2 cm, Volná kreslířská a grafická tvorba Ivany Lomové, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vz…
Aktuální cena: 6.250 CZK (261 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Až mě andělé zavolají k sobě
Položka č.: 282041Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:48
akryl, plátno, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. PD Raiser 23, klínový rám, Zdeněk Raiser se narodil v Praze v roce 1935. Původně pracoval jako kameraman a svůj volný čas věnoval výtvarnému umění. Svým uměleckým projevem a přístupem k tvorbě se řadí do skupiny naivních umělců. Od počátku své kariéry se věno…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
David Kolovratník
(1978)
Konjunkce
Položka č.: 282042Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:49
akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a o…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption III
Položka č.: 282043Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:50
akryl, olej, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. Podobně…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Kytice
Položka č.: 282045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:11
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Konopiská
(1948)
Dívka z profilu
Položka č.: 282046Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15
kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z. Kučera
Váza s květinami
Položka č.: 282047Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Melichárek
(1910-1985)
Hyacint
Položka č.: 282048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:18
olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:21
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282050Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:23
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282051Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:25
olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282052Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:27
olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v kavárně
Položka č.: 282053Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:26
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Pospíšil
(1914-1996)
Letní krajina
Položka č.: 282054Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33
olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Postránecká
Letní krajina
Položka č.: 282055Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:34
olej, karton, 10 x 45 cm, sign. LD Postránecká V., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282056Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:40
akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Dvě kytice
Položka č.: 282057Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:39
akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Jos. Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Pivoňky/Chryzantémy
Položka č.: 282058Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:41
akryl, dřevotříska, 1989, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 89, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Gladioly
Položka č.: 282059Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:38
akryl, sololit, 1984, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Wänke
(1901-?)
Zátiší s kyticí a jablky
Položka č.: 282060Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:48
tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Ilustrace k Babičce
Položka č.: 282061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:03
lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Cirkus
Položka č.: 282062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:05
lept, 20. léta, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matthäus Merian
(1593-1650)
Praga
Položka č.: 282063Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:09
reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Přichystal
(1957- )
Pták s třešní
Položka č.: 282064Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39
ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41
linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ludwig van Beethoven
Položka č.: 282066Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Letní krajina
Položka č.: 282067Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:22
olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Zlatovláska se sedmikráskami na hlavě
Položka č.: 282068Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:09
litografie, 2008, 12,3 x 9 cm, sign. LD Z. Burgetová 08, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáci při měsíčku
Položka č.: 282069Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:08
litografie, 2003, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 34/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Platykodon velkokvětý
Položka č.: 282070Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:07
litografie, 2005, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 05, č. 30/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
U rybníku
Položka č.: 282071Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:06
litografie, 2000, 12,4 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s ptáky na hlavě
Položka č.: 282072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:05
litografie, 2006, 12,5 x 8,6 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 68/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka se zvonečky
Položka č.: 282073Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:04
litografie, 2009, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinovou čelenkou
Položka č.: 282074Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:03
litografie, 1995, 11,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgertvá 95, č. 101/140, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Magnolie
Položka č.: 282075Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:02
litografie, 2001, 12,4 x 10 cm, sign. PD Z. Burgetová 01, č. 19/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ledňáček (Zima)
Položka č.: 282076Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:01
litografie, 2006, 13 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Večer I.
Položka č.: 282077Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:00
litografie, 2003, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 28/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka a dítě
Položka č.: 282078Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:13
litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s květinami
Položka č.: 282079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:12
litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka
Položka č.: 282080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:11
lept, 13, 3 x 6, 9 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 83/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děti
Položka č.: 282081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:10
litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Batole
Položka č.: 282082Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:14
litografie, 7, 7 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Vesnice
Položka č.: 282083Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:20
litografie, 1981, 13, 5 x 8, 2 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 282084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:19
litografie, 11, 5 x 9, 4 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18
litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka s dítětem
Položka č.: 282086Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:17
litografie, 1984, 16 x 11, 5 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282087Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:16
litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s motýlem
Položka č.: 282088Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:15
lept, 1984, 17, 5 x 7, 2 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Ženský akt s ptáčkem
Položka č.: 282089Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:27
litografie, 11,8 x 9 cm, sign. PD Matouš, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Dívčí profil
Položka č.: 282090Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:26
linoryt, 14 x 9,5 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Sedící dívka u města
Položka č.: 282091Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:25
litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Zapadající slunce
Položka č.: 282092Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:24
litografie, 8,5 x 19 cm, sign. PD Matouš, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Skládka toxických látek
Položka č.: 282093Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:23
litografie, 20,3 x 9,5 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Spojení
Položka č.: 282094Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:22
litografie, 20 x 8 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt se svícnem
Položka č.: 282095Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:33
linoryt, 9,7 x 6 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Akt na pláži
Položka č.: 282096Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:32
linoryt, 8,8 x 11,8 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt
Položka č.: 282097Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:31
linoryt, 10,3 x 6,7 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský klečící akt
Položka č.: 282098Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:30
linoryt, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt s mušlí
Položka č.: 282099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:29
linoryt, 18 x 12,2 cm, sign. DU Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Reformátor
Položka č.: 282100Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:28
linoryt, 11,6 x 9,2 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Strom rukou
Položka č.: 282101Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46
litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Alpská krajina
Položka č.: 282102Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Dlouhý
(1923-1989)
Rybník s topoly
Položka č.: 282103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23
dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
V letu
Položka č.: 282104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tvář
Položka č.: 282105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33
litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Busta
Položka č.: 282106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:04
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Refiéf
Položka č.: 282107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:03
bromostříbrná fotografie, 15 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Bedřich smetana
Položka č.: 282108Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:02
bromostříbrná fotografie, 14,6 x 9,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Jan Štursa- Pomník Svatopluka Čecha
Položka č.: 282109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:01
bromostříbrná fotografie, 14,5 x 9,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Socha
Položka č.: 282110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282113Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:08
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282114Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:07
bromostříbrná fotografie, 11,8 x 16,3 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Šťastný
(1905-1991)
Český Krumlov
Položka č.: 282115Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:09
bromostříbrná fotografie, 13 x 14,1 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Brož
(1992)
Knižní grafika
Položka č.: 282116Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:10
tuš, papír, 11 x 17,7 cm, PD štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Chata v krajině
Položka č.: 282117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:17
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Krajina
Položka č.: 282118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:16
tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Wolgast - NDR
Položka č.: 282119Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:15
tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Bažina
Položka č.: 282120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:14
tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Rybníky
Položka č.: 282121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:13
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Vodáci u města
Položka č.: 282122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:12
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 282123Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Světnice
Položka č.: 282125Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27
tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa na louce
Položka č.: 282126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:26
tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži z profilu
Položka č.: 282127Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:25
tuš, papír, 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Fotbal
Položka č.: 282128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:24
pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
2 figury
Položka č.: 282129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:54
litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Šeříky 2
Položka č.: 282130Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:56
olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Pramen panny 2
Položka č.: 282131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:58
olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bennet: Zmrtvýchvstání
Položka č.: 282132Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:00
tuš, papír, 38,5 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bennet: Den, kdy má sestra...
Položka č.: 282133Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:02
tuš, papír, 40 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282134Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:04
tuš, papír, 19 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282135Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:06
tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282136Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:08
tuš, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282137Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:10
tuš, papír, 33 x 11,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282138Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:12
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Krabice s květy
Položka č.: 282139Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:00
dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán s konvalinkami
Položka č.: 282140Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:02
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Akt
Položka č.: 282141Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:04
suchá jehla, 12 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Džbán s květy
Položka č.: 282142Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:06
litografie, 1981, 13,5 x 10 cm, sign. PD Lev Šimák, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Loď u ostrova
Položka č.: 282143Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:08
lept, 1975, 6,7 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Město pod dohledem
Položka č.: 282144Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:10
lept, 1975, 5,3 x 12,8 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Akt
Položka č.: 282145Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:12
dřevoryt, 9,2 x 11,2 cm, sign. DU Rolčík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Novák
Zámek s rybníkem
Položka č.: 282149Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:20
lept, 1979, 10,6 x 9 cm, sign. PD Jiří Novák 79, rám, č. 66/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Tři ženy s Villonem
Položka č.: 282152Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:26
dřevoryt, 7,1 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Život a smrt
Položka č.: 282154Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:30
dřevoryt, 8,5 x 4,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník
Položka č.: 282157Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:36
2x serigrafie, 19,2 x 10,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Loďka s vesly
Položka č.: 282158Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:38
suchá jehla, 11,7 x 7,2 cm, sign. PD VKomárek, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dva poháry
Položka č.: 282159Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:40
suchá jehla, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Telefon
Položka č.: 282160Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:42
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy a tři hrušky
Položka č.: 282161Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:44
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Mácha
(1926-1984)
Dvě lodě v přístavu
Položka č.: 282162Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:46
litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Pražský hrad
Položka č.: 282163Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:48
litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Spi sladce
Položka č.: 282164Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:50
lept, akvatinta, 1978, 12,6 x 11 cm, sign. PD Jnovák 78, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Adam a Eva
Položka č.: 282165Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:52
lept, 1978, 12 x 8,8 cm, sign. PD AGrmelová 78, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Blabolilová
(1948)
Podzim
Položka č.: 282166Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:54
lept, 11 x 11,7 cm, sign. PD M. Blabolilová, č. 76/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Storchová
(1936)
Loďka
Položka č.: 282167Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:56
lept, 14,3 x 8,8 cm, sign. PD H. Storchová, č. 40/150, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Jablko
Položka č.: 282168Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:58
tisk, 17 x 13 cm, pohlednice vydána u příležitosti znovuotevření Ateliéru Josefa Sudka, omezený náklad, tato má č. 362, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Jablko
Položka č.: 282169Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:00
tisk, 17 x 13 cm, pohlednice vydána u příležitosti znovuotevření Ateliéru Josefa Sudka, omezený náklad, tato má č. 353, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Kmen stromu
Položka č.: 282170Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:02
tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Kmen stromu
Položka č.: 282171Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:04
tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Kmen stromu
Položka č.: 282172Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:06
tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrad Velhartice
Položka č.: 282173Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:08
tuš, papír, 11,5 x 17,5 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Ryba je taky dáma
Položka č.: 282174Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:10
fix, papír, 1986, 18 x 13 cm, LU věnování a podpis Dagmar Berková, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Novák
Kůň
Položka č.: 282175Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:12
propiska, papír, 1985, 7 x 9 cm, sign. DU M. Novák 1985, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Dva kopce
Položka č.: 282176Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:14
litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Vyšehrad
Položka č.: 282177Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:16
linoryt, 16,7 x 11,9 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Křížek
(1920-1981)
Kompozice
Položka č.: 282178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:18
pastel, akvarel, papír, 21 x 11,5 cm, sign. PD VKřížek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Vandráci
Položka č.: 282179Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:20
tisk, papír, 1964, 15 x 8,5 cm, sign. PD KSvolinský 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tajemný hrad
Položka č.: 282180Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:22
tisk, papír, 1964, 17,5 x 10,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tváře
Položka č.: 282181Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:24
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Masopustní masky
Položka č.: 282182Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:26
tisk, papír, 1964, 18,5 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Panna
Položka č.: 282183Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:28
tisk, papír, 1964, 15,5 x 9,5 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Písmenka
Položka č.: 282184Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:30
tisk, papír, 1964, 13,5 x 8 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Taneční Taneční pár; Zátiší
Položka č.: 282185Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:32
2x tisk, papír, 1964, 17,5 x 10; 16 x 10,3 cm, 2x monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Ptáci
Položka č.: 282186Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:34
tisk, papír, 1964, 11 x 11 cm, monogr. PD KS 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Fryderyk Chopin
Položka č.: 282187Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:36
ocelorytina, 1979, 12,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Jirka
(1914-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 282188Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:38
ocelorytina, 1979, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Jirka L., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L´uba Končeková - Veselá
(1942)
Koncert na počest K. Lhotáka
Položka č.: 282189Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:40
lept, 20,8 x 14,7 cm, sign. PD Lˇ Končeková - Veselá, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Nohy
Položka č.: 282190Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:42
dřevoryt, 15,9 x 12,8 cm, sign. PD LJandová, č. 191/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Zámečníková
(1945)
Dívka
Položka č.: 282191Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:44
litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně J.Svobody
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hermína Melicharová
(1923-2000)
Muž na koni
Položka č.: 282192Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:46
dřevoryt, 16,4 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Bendy na UMPRUM, prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Bilance UB
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Prostějovská radnice
Položka č.: 282193Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:48
dřevoryt, 16,8 x 11,1 cm, PD značeno ve štočku JW, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Horská řeka
Položka č.: 282194Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:50
dřevoryt, 1925, 18,2 x 13,6 cm, LD značeno ve štočku VK-25, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
PF 1986
Položka č.: 282195Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:52
tisk, papír, 14 x 9 cm, DU značeno v tisku Renčín, Antikvariát Ostrovní, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
PF 1973
Položka č.: 282196Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:54
linoryt, 1972, 18,8 x 9,5 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vodák
(1923-2000)
A. Jirout děkuje
Položka č.: 282197Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:56
suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Kytice
Položka č.: 282198Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:58
linoryt, 1985, 19,6 x 9,5 cm, sign. PD Houra 85, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
PF 96
Položka č.: 282199Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:00
serigrafie, 1995, 10,5 x 8,3 cm, sign. LD JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Podpis
Položka č.: 282200Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:02
fix, papír, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Exlibris Ivan a Olga Berkovi
Položka č.: 282201Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:04
zinkografie, 1950, 11 x 4 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Helena Štecherová
(1919-2003)
PF 1968
Položka č.: 282202Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:06
linoryt, 1967, 14,3 x 8 cm, sign. PD M.H. Štecherová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. E. Paličkové a K. Svolinského na VŠUP v Praze, žákyně O. Kokoschky na "Škole vidění" v Salcburku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jiří Noha PF 88
Položka č.: 282203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:08
litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Křížek
(1920-1981)
Praha stověžatá
Položka č.: 282204Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:10
litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Pražský hrad r. 1829
Položka č.: 282205Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:12
ocelorytina, 1979, 8,2 x 7,4 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
Václavu Hankovi
Položka č.: 282206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:14
ocelorytina, 1979, 10 x 7,2 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík
(1922-1999)
K poctě Fryderyka Chopina
Položka č.: 282207Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:16
ocelorytina, 1979, 11 x 7 cm, sign. PD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Zmatlíková
(1923-2005)
Pejsek
Položka č.: 282208Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:18
propiska, papír, 1986, 2,3 x 4,3 cm, věnování a podpis DU Helena Zmatlíková, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Šašek se srdcem
Položka č.: 282209Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:20
dřevoryt, 1988, 7,8 x 4,7 cm, sign. DU B. Housa, č. 11/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Karel Havlíček Borovský
Položka č.: 282210Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:22
dřevoryt, 5,8 x 3,9 cm, sign. DU Zd. Mézl, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Srdcová dáma
Položka č.: 282211Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:24
dřevoryt, 1987, 9,2 x 4,8 cm, sign. DU B. Housa, č. 14/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pes s jitrnicí
Položka č.: 282212Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:26
dřevoryt, 6,2 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Psí amorek
Položka č.: 282213Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:28
dřevoryt, 9,3 x 7,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Tři ženy s Villonem
Položka č.: 282214Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:30
dřevoryt, 7,1 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Trojhlavá saň
Položka č.: 282215Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:32
dřevoryt, 9,2 x 9,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Blbnem tudíž jsme
Položka č.: 282216Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:34
dřevoryt, 11,6 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha
Položka č.: 282217Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:36
tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Brun
(1948)
Hlava hlásí problém
Položka č.: 282218Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:38
lept, 16,4 x 11 cm, sign. PD RBrun, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Albich
(1925-2000)
Plačící žena
Položka č.: 282219Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:40
dřevoryt, 1948, 12 x 7,5 cm, sign. DU Albich, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Měsíc
Položka č.: 282220Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:42
dřevoryt, 6 x 4,7 cm, sign. PD K. Šafář, č. 104/140, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Exlibris V. Janka
Položka č.: 282221Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:44
dřevoryt, 9,1 x 5,7 cm, PD značeno ve štočku AM, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO