• Vladimír Suchánek

    (1933)

    EXL VS

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:52

    litografie, 12,2 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zbyšek Sion

    Tanec

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:46

    litografie, 2010, 37,5 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, rám, č. 21/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Ouhel

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 1180

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:43

    kolorovaný dřevorez, 2007, 18,5 x 18 cm, sign. PD Ivan Ouhel 07, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Alena Nievaldová

    Anežský klášter

    Položka č.: 1177

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:37

    suchá jehla, 1973, 24 x 16 cm, sign. PD Alena Nievaldová 73, pasparta

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Strom v zimě

    Položka č.: 1175

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:35

    monotyp, 1956, 30 x 21 cm, sign. PD, rám, lehce oprýsaný rám

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Oslava

    Položka č.: 1174

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:34

    litografie, 1979, 22 x 22 cm, sign. DU Eva Natus - Salamounová, č. 69/75, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. W. Funkata a W. Sitteho na Hochschule für industrielle Formgestaltung v Halle, poté A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Luňák

    Městské zákoutí

    Položka č.: 1164

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:24

    litografie, 1996, 14 x 11 cm, sign. PD Luňák 1996, pasparta

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Kristian Kodet

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:04

    lept, 1997, 25 x 17,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, č. 16/30, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Peter Klúčik

    Satyr a Nymfa

    Položka č.: 1143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:03

    lept, 2001, 16 x 16 cm, sign. DU O. Kulhánek, rám, autorský tisk, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jiří Karmazín

    Moderní krajinář (PF 1981)

    Položka č.: 1141

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:01

    serigrafie, 1980, 19,3 x 28,5 cm, značeno v tisku Jiří Karmazín, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Kompozice - Figura II

    Položka č.: 1139

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:59

    lept, 1992, 9 x 13 cm, sign. PD istler 92, rám, č. 120/120, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Kompozice - Figura I

    Položka č.: 1138

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:58

    lept, 1992, 9 x 13 cm, sign. PD istler 92, rám, č. 109/120, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Oko

    Položka č.: 1136

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:56

    lept, 1971, 18 x 12, 5 cm, sign. DU Istler 71, rám, č. 36/200, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Sušení sítí

    Položka č.: 1135

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:55

    litografie, 1982, 15,5 x 38 cm, sign. PD Cyril Chramosta 82, rám, autorský tisk, DU věnování, lehce zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Iva Hüttnerová

    Anděl

    Položka č.: 1134

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:54

    litografie, 1998, 20 x 12,2 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 98, rám, č. 49/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Volno

    Položka č.: 1133

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:53

    lept, 2010, 12 x 9 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč 2010, č. 10/80, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Roman Franta

    Modří brouci

    Položka č.: 1111

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:31

    litografie, 2009, 37,5 x 53,5 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 41/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zdeněk Červinka - Targus

    (1928)

    Hráči

    Položka č.: 1109

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:29

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Z. Červinka, č. 70/200

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • M. Cvejn

    Pohádka

    Položka č.: 1104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:24

    suchá jehla, 1986, 29,5 x 22,2 cm, sign. PD M. Cvejn 86, č. 7/7, při okrajích zvlněný papír

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Žluté růže

    Položka č.: 1099

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:19

    litografie, 1975, 41 x 31 cm, sign. DU K. Beneš 75, rám, č. 20/35, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Karl Tucek

    (1889-1952)

    Mnichov

    Položka č.: 1089

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:12

    lept, okolo roku 1920, 20,5 x 16,2 cm, sign. PD K. Tucek, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvr

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karl Tucek

    (1889-1952)

    Pohled na klášter Melk v Rakousku

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:08

    lept, okolo roku 1920, 22 x 17,8 cm, sign. PD K. Tucek, na okraji papíru skvrny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:04

    litografie, akvarel, papír, 1943, 20 x 28 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Pl…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Pražský motiv

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:02

    litografie, 26,5 x 19 cm, rám

    Aktuální cena: 630 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • L. Adamus

    Karlskirche ve Vídni

    Položka č.: 1080

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 16:00

    lept, akvarel, 8,8 x 11,7 cm, sign. PD Adamus, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Kaláb

    (1908-1950)

    Položka č.: 1068

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:48

    2x tužka, akvarel, papír, 24,5 x 31,6 a 23 x 21,8 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce zvlněný papír, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kaláb

    (1908-1950)

    Motiv krajiny

    Položka č.: 1067

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:47

    2x tuš, papír, 22,2 x 28,4 a 18 x 22,2 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • František Kaláb

    (1908-1950)

    Položka č.: 1066

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:46

    2x tuš, papír, 21,8 x 24,6 a 22,2 x 28,4 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Položka č.: 1060

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:40

    tuš, papír, 7 x 7 cm, sign. vzadu Ladislav Čepelák, rám, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1939)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:33

    uhel, papír, 32 x 22 cm, ve středu lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu