• Roman Franta

    Zvíře

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:42

    litografie, 2009, 28,8 x 38,2 cm, sign. PD R. Franta 09, 51/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Prodejna s látkami

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:10

    tempera, karton, 32 x 43 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jan Blaha

    (1961)

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Blaha

    (1961)

    Madona

    Položka č.: 497

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 08:05

    mezzotinta, 2004, 29,8 x 24 cm, sign. PD Jan Blaha, 18476, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel (2004)

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:03

    fotografie, 23,5 x 35 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In a Garden near Rome - 1977

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Fiona Lewis in Los Angeles, 1976

    Položka č.: 447

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jane Kirby - Avenue Klébe Paris, 1977

    Položka č.: 448

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Saddle I. Paris, 1976

    Položka č.: 449

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jenny Kapitan Pension Dorain, Berlin 1977

    Položka č.: 450

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Berlin Nude, 1977

    Položka č.: 451

    fotolitografie, 1977, 22,9 x 35,5 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel (2005)

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    fotografie, 18 x 27 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s cigaretou (1990)

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    fotografie, 29,5 x 29 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel na nádvoří Pražského hradu

    Položka č.: 489

    fotografie, 25,5 x 38,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel v Liberci (1990)

    Položka č.: 488

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel u štaflí (2003)

    Položka č.: 487

    fotografie, 37 x 24,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    V. Havel s J. Škvoreckým a Z. Salivarovou (s podpisy všech tří), 12. 10. 2004

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    fotografie, 2004, 17 x 25,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s Jiřím Černým, Janem Patočkou Jr. a Františkem Kriegelem (Sázava)

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    fotografie, 13,5 x 20,5 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel - Odcházení (s podpisem VH)

    Položka č.: 483

    fotografie, 15 x 22,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Tak jsme se poznali (VH jako svědek)

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    fotografie, 1970, 17,5 x 26,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel koncipuje otevřený dopis Husákovi (1976)

    Položka č.: 481

    fotografie, 20 x 25 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Bělíková, J. Dienstbier a V. Havel (1978)

    Položka č.: 480

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s trnovou korunou od studentů (2005)

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    fotografie, 15,5 x 24 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel, Juan Antonio Samaranch (1990)

    Položka č.: 478

    fotografie, 13,5 x 20 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel, Karel Schwarzenberg

    Položka č.: 477

    fotografie, 13 x 21 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel - klášter Teplá (1990)

    Položka č.: 475

    fotografie, 18,5 x 13 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel mezi knihami v DOXu (2007)

    Položka č.: 474

    fotografie, 16 x 24 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel v kanceláři (2003)

    Položka č.: 473

    fotografie, 2003, 17 x 25 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel a Jarmila Novotná (1990)

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    fotografie, 13,5 x 16 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Loučím se jako president, vracím se jako občan (ND, 2013)

    Položka č.: 471

    fotografie, 13,5 x 20,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha