Stavba Petřínské rozhledny

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    fotografie, 21 x 17 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Hrapka Tibor

    (1941-2014)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 542

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    bromostříbrná fotografie, 17 x 21 cm, věnování Antonínovi Vopálenskému Hrapka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    bromostříbrná fotografie, 1972, 29,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky, fotografie z portfolia Fotografie 1928-1958, Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění (SNKLHU) v Praze, 1959, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Jirásek

    (1965-2004)

    Z cyklu Automatic

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    3x fotografie, 7 x 7/7 x 7/7 x 7 cm, sign. na zadní straně, originální adjustace, z cyklu fotografií pořízených dírkovým fotoaparátem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    L. A. Woman

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    fotografie, 28,6 x 20 cm, sign. PD Helmut Newton, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Sklo

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    bromostříbrná fotografie, 49,2 x 40,5 cm, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Plicka

    (1894-1987)

    Bača z Kralujanskej doliny

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    fotografie, 28 x 18,5 cm, rám, fotografie pro Matici slovenskou, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SČVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Plicka

    (1894-1987)

    Dudák

    Položka č.: 531

    fotografie, 30 x 19,5 cm, rám, fotografie pro Matici slovenskou, antiqari.at Radhošťská, člen SČVU

  • František Dostál

    Z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    bromostříbrná fotografie, 1983, 27,5 x 37,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál Praha 1983, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslava Rybová

    Bylo nebylo

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:03

    keramický kachel, 2011, 35 x 25 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Polní práce

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    dřevoryt na japanu, 39 x 33 cm, sign. PD F. Duša, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Upřený pohled

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    tuš, akvarel,papír, 7, 3 x 10 cm, okolo popsáno: MRG., spochopeňím sleďoval mistowlinna wé cé...?, prosvítá pozůstalostní razítko

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    olej, plátno, 2003, 52,5 x 70 cm, sign. PD Načeradský 2003, Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironický…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Atanas Tasev

    (1897)

    Odpočinek

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    olej, plátno, 28,5 x 23 cm, sign. LD A. Tasev, rám, rozklížený rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Markéta Rücklová; Nižborská sklárna Rückl Crystal, a.s.

    mísa II

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    olovnatý křišťál, 2012, 9 x 17 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Jiří Haidl & syn; sklářská firma Antic glass

    Berkemeyer

    Položka č.: 523

    replika historického skla, 2013, v. 13 cm

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Číše na zvonovité patce s rádlovanou nití

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    replika historického skla, 2013, v. 18,8 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Červený; Florianova huť

    Váza zdobená nitěmi

    Položka č.: 521

    studiové sklo, 2012, 20 x 20 cm

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Večerní krajina

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, plátno, 2019, 60 x 40 cm, sign. zezadu Valečka, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 506

    litografie, 1959, 31,5 x 42 cm, sign. PD Vožniak 59, č. 11/20, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové

  • Petr Pastrňák

    Hořící lesy

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    litografie, 2012, 38 x 32 cm, sign. PD Pastrňák 2012, č. 39/40, žák prof. M. Knížáka, M. Bielického a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Do práce

    Položka č.: 488

    dřevoryt, 20 x 16 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Mžyk

    Položka č.: 487

    serigrafie, 2008, 32,8 x 24,4 cm, sign. PD Mžyk 2008, č. 74/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Otakar Mrkvička

    (1898-1957)

    Klečící žena (PF 1940)

    Položka č.: 486

    suchá jehla, 1940, 15 x 11,5 cm, sign. PD Otakar Mrkvička, vzadu razítko: Z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, na papíru několik černých teček (pravděpodobně od barvy), antiqari.at Radhošťská, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Zdeněk Červinka

    (1928-2016)

    Duo

    Položka č.: 483

    litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Zd. Červinka, č. 4/100, žák prof. Jašky, Hofmana, Hrocha a Kubíčka na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

  • Jiří Bouda

    (1935-2015)

    Most Fr. Palackého

    Položka č.: 477

    litografie, 1983, 10 x 45 cm, sign. PD Jiří Bouda 83, autorský tisk

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1935-2015)

    Libeňský most

    Položka č.: 476

    litografie, 1988, 10 x 45 cm, sign. PD Jiří Bouda 88, autorský tisk

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1935-2015)

    Karlův most

    Položka č.: 475

    litografie, 1981, 10 x 45,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 81, autorský tisk

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Samota v okně

    Položka č.: 474

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Noční horizont

    Položka č.: 473

    litografie, 2004, 37 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 2004, č. 52/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)