-
Alena Antonová
(1930-2021)
Prokop Veliký
No.: 1Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:00
lept, 1994, 11 x 7,5 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 58/80, PF 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Kvítí v konvici
No.: 2Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:01
suchá jehla, pastel, 2002, 12 x 8,5 cm, sign. PD A. Antonová 02, č. 41/80, PF 2003, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Housle
No.: 3Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:02
lept, 1996, 8,7 x 6,2 cm, sign. DU A. Antonová 96, č. 56/70, PF 1997, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Sova
No.: 4Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:03
lept, 1987, 12,2 x 8,6 cm, sign. PD A. Antonová 87, č. 54/120, PF 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Pes
No.: 5Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:04
lept, pastel, 1993, 8 x 6,8 cm, sign. DU A. Antonová 93, č. 74/100, PF 1994, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Květina ve váze
No.: 6Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:05
lept, pastel, 2004, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD A. Antonová 04, č. 3/80, PF 2005, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Antonová
(1930)
Kytice
No.: 7Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:06
lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Exlibris Apollón
No.: 8Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:07
litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Daniela Benešová
(1929)
Krajina pod sněhem II.
No.: 9Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:08
litografie, 2017, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD D. Benešová 17, č. 27/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniela Benešová
(1929)
Krajina pod sněhem I.
No.: 10Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:09
litografie, 2016, 12 x 8,8 cm, sign. PD D. Benešová 16, č. 62/120, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of F…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniela Benešová
(1929)
Červená krajina
No.: 11Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:10
litografie, 1994, 14,8 x 10,7 cm, sign. DU D. Benešová 94, 68/200, Exlibris SSPE, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The A…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Věž - Ex libris
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:11
dřevoryt, 1968, 11,7 x 3,3 cm, sign. DU C. Bouda, ohlý pravý dolní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Brabcová
Společné osamění
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:12
suchá jehla, 2005, 10,1 x 12 cm, sign. PD A. Brabcová 05, 24/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Elsie Bauknecht
No.: 14Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:13
lept, 1923, 13 x 13 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Alfred Schweyer
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:14
suchá jehla, 17 x 9,4 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Bujárek
(1913)
Sex libris
No.: 16Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:15
serigrafie, 6,3 x 13,9 cm, značeno LD v sítu Vladimír Bujárek, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Čech
Sv. Klement Maria Hofbauer a Sv. Jan Nepomucký
No.: 17Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:16
dřevoryt, 1983, 9,1 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 67/250, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Čech
Sv. Kosma a Damián
No.: 18Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:17
dřevoryt, 1983, 8,8 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 134/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Dajč
(1943)
Mojžíš
No.: 19Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:18
lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno, member of The Association of Fine Artists from Vy…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vrány
No.: 20Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:19
litografie, 10 x 7,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Vlčí mák u okna
No.: 21Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:20
dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. UD Florian, Ex libris Zdena Vitverová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Konvalinky
No.: 22Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:21
dřevoryt, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Město
No.: 23Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:22
dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD Florian, Ex libris Zdeňka Vitverová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Otevřené okno
No.: 24Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:23
dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Krajina s motýlem
No.: 25Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:24
dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Kvítí s motýly
No.: 26Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:25
dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
In memoriam Jaroslava Knytla
No.: 27Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:26
dřevoryt, 8,5 x 7,2 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hervert
(1880-?)
Pražská můza
No.: 28Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:27
lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Katedrála
No.: 29Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:28
lept, 21 x 15 cm, sign. PD Hlavatý, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst
(1896-1973)
Hudební zátiší
No.: 30Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:29
lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka u stolu
No.: 31Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:30
litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Ptáček
No.: 32Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:31
serigrafie, 12 x 8 cm, sign. DU J Kaiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Profil dívky se zvířaty
No.: 33Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:32
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Ptáček na větvičce
No.: 34Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:33
lept, 9 x 6,5 cm, sign. PD M. Kazdová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Ptáčci
No.: 35Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:34
lept, 1988, 9,8 x 8,1 cm, sign. PD Klápště 88, 106/200, Ex libris SSPE, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Létající balon
No.: 36Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:35
litografie, 19 x 9 cm, sign. UD Knobloch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Exlibris Eugen René Lacroix
No.: 37Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:36
litografie, 17 x 10,5 cm, sign. UD Knobloch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Don Quijote
No.: 38Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:37
litografie, 16,5 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Madona
No.: 39Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:38
litografie, 15 x 9 cm, Ex Libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Objetí
No.: 40Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:39
suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vila
No.: 41Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:40
suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Na koni
No.: 42Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:41
litografie, 1927, 9,5 x 11,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Markéta Králová
(1952)
Albrecht z Valdštejna
No.: 43Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:42
lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Anděl na očích
No.: 44Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:43
litografie, 8,5 x 6 cm, sign. DU B. Krátký, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the …
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Krejčová
(1946)
Ex libris Marie Dvořáková
No.: 45Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:44
serigrafie, 1999, 8,3 x 11,2 cm, sign. PD J. Krejčová 99, č. 56/100, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Svatý Václav
No.: 46Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:45
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Richard Lander
(1904-1980)
Muž
No.: 47Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:46
linoryt, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD R. Lander, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka lesa
No.: 48Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:47
lept, 9,7 x 6,2 cm, Ex libris A.K., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Hlavy
No.: 49Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:48
litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Exlibris M. Horníček
No.: 50Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:49
litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Z knih mého otce
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:50
litografie, 12,8 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Holla…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor (Německo)
Satyr
No.: 53Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:52
lept, 12,8 x 8 cm, sign. PD Otto ...(?), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dívka
No.: 54Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:53
linoryt, 9 x 5,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Exlibris
No.: 55Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:54
heliogravura, 8 x 5,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Familie Ehrhardt
No.: 56Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:55
lept, 1917, 12 x 8,9 cm, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Novotný
(1945)
Exlibris Igor Sloupka
No.: 57Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:56
lept, 1980, 16 x 6,4 cm, Sign. DU Novotný 80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Arts in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pan Hrachovec
No.: 58Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:57
lithograph, 1958, 10 x 7 cm, signed DM K. Oberthor 58, Exlibris J. Hrachovec, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Horolezec
No.: 59Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:58
lithograph, 1958, 10,5 x 6,5 cm, signed DM K. Oberthor 58, Exlibris Fr. Souček, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zuzana Oberthorová
(1949)
Motýlí nápoj
No.: 60Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 14:59
litografie, 1976, 10 x 6,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, č. 92/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Motýl
No.: 61Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:00
litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Odehnal
(1931)
Noční koupání (Ex libris)
No.: 62Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:01
dřevoryt, 13,6 x 7,9 cm, sign. DU A. Odehnal , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Hrbek, Z. Juna, B. Lacina and J. Lukes at The Tertiary School of Applied Arts in Brno, prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Peterka
(1920-2007)
Oslavy
No.: 63Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:02
lept, 5 x 5 cm, sign. PD F. Peterka, č. 44/63, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Smutný klaun
No.: 64Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:03
lept, 1996, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 18/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
V noci za oponou
No.: 65Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:04
lept, 1999, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 98/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Na koni
No.: 66Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:05
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU V. Polášek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Začtená dívka
No.: 67Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:06
litografie, 13 x 8,5 cm, sign. DU V. Polášek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Pivoňka
No.: 68Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:07
linoryt, 5 x 5,5 cm, sign. DU Rolčík, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Roučka
(1942)
Ohnutý kord
No.: 69Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:08
litografie, 1978, 12,4 x 9 cm, značeno DU na kameni Roučka 78, Exlibris Dr. Ivo Prokop, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
Dívka
No.: 70Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:09
dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
O člověku..
No.: 71Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:10
dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Různí autoři
Soubor loutkářských exlibris
No.: 72Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:11
8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Slavík
(1948)
Motýli
No.: 73Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:12
litografie, 10,2 x 8,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Sobota
(1953)
Koník na louce
No.: 74Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:13
litografie, 7,8 x 12,7 cm, sign. PD Vl. Sobota, Exlibris Jana Sobotová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Sobota
(1953)
Nad Petřínem
No.: 75Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:14
litografie, 9,4 x 16 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris Věra Marvanová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pravoslav Sovák
(1926)
V interiéru
No.: 76Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:15
litografie, 9,4 x 6,7 cm, sign. DU Sovák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pravoslav Sovák
(1926)
Postava ve stínu
No.: 77Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:16
suchá jehla, 1960, 8,9 x 6 cm, sign. UD Sovák., napsáno Ex Libris MUDr. Pravoslav Sovák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Profil dívky
No.: 78Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:17
dřevoryt, 7 x 4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Abstrakce
No.: 79Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:18
dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD K. Svolinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Asso…
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tvář
No.: 80Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:19
dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD K. Svolinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associat…
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Naděžda Synecká
(1926)
Trubač
No.: 81Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:20
lept, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD N. Synecká, 34/50 A, Exlibris A. L., při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Žena
No.: 82Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:21
lept, 1975, 7,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Šafář 75, č. 47/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Ženský akt
No.: 83Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:22
lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Motýl
No.: 84Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:23
lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Exlibris M Š, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design …
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Toman
(1931-2000)
Voják - Ex libris
No.: 85Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:24
litografie, 11,2 x 8,1 cm, sign. PD Karel Toman, 112/160, Ex libris Raymond E. Bowen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zoltán Vén
(1941)
Drak
No.: 86Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:25
lept, 10,5 x 9 cm, sign. PD Vén , č. 18/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Rozbouřené moře
No.: 87Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:26
dřevoryt, 11,5 x 6 cm, sign. PD J. Weiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Smrtihlav
No.: 88Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:27
dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Weiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Anna Macková
No.: 89Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:28
dřevoryt, 1952, 25 x 19,5 cm, rám, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlach
Lokomotiva s karoserií ze skelných laminátů
No.: 1Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:00
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 5,8 x 8,3 cm, Lokomotivu s karoserií ze skelných laminátů- světovou nvinku- zkoušejí plzenští leninovci na trati Horažďovice - Pačejov. Jde lokomotivu na střídavý proud typu CO-CO, která dosáhne výkonu 5 100kW- tj. 7 000 KS., přilepen papír s popisem , Provenance…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Šaroch
Nová výrobní technologie
No.: 2Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:01
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15 cm, Pracovníci oddělení vývojové technologie Závodů na výrobu vzduchotechnických zařízení v Milevsku, kteří soutěží o titul Kolektiv 20. výročí osvobození ČSSR Sovětskou armádou, se zavázali zkrátit termíny vývojových úkolů. Jeden z nich - tváření výbuch…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
První kaučuk vyrobený v Kralupech
No.: 3Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:02
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21,2 cm, První kaučuk vyrobený v Kralupech začali zpracovávat v n.p. Rudý říjen v Gottwaldově. Pracovníci zdejších laboratoří spolu se zaměstnanci Výzkumného ústavu gumarenské a plastikářské technologie v Gottwaldově zjistili, že fyzikální a zpracovatelské …
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Miniaturní stan
No.: 4Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:03
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Miniaturní stan, který prý lze složit do kapsy, byl jednou z atrakcí výstavy turisttických potřeb v Kodani. Dánské batole ochotně demostruje využití plochy mikrostanu. Přilepen papír s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
O. Pícha
Vysílačky zrychlí pražskou dopravu
No.: 5Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:04
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Komplexní skupina pracovníků z Výzkumného ústavu sdělovací techniky v Praze vyrobí v rámci socialistického závazku k 20. výročí osvobození v mimopracovní době 40 kusů tranzistorových radiostanic pro lepší zvládnutí dopravy v době spartakiády. První…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Havelka
(1929)
Vydá Černé jezero své tajemství?
No.: 6Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:05
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,8 cm, Co tají hlubiny dvou šumavských jezer, Černého a Čertova? Budou konečně objasněny pověsti a legendy, jimiž jsou tato jezera již po léta obestřena? Když potápěči pražského Svazarnu našli v hloubce 12m bedny, zajištěné nátěrem proti vlhnutí, vynořily…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Baby-ponorka
No.: 7Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21 cm, Baby ponorka s bateriovým pohonem byla vystavena na campingové výstavě v Kodani. Ponorka je dlouhá 2,22m, vysoká 1,15 a její váha je 220kg. S bateriovým pohonem dosahuje rychlosti 10km za hodinu. Ponorka se bude používat při kontrole ponožených částí…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Technické zajímavosti
No.: 8Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:07
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ze světa motorismu
No.: 9Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:08
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jovan Dezort
(1934)
V rámci Pražského jara 1965
No.: 10Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:09
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zajímavosti ze světa
No.: 11Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:10
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Delegace ÚV KSČ a vlády navštívil Maďarsko
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:11
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Oděvy z umělých hmot
No.: 14Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Bican
(1916-1991)
Aby pole více rodila
No.: 15Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:14
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jovan Dezort
(1934)
Výstava téměř 1100 návrhů na upomínkové předměty
No.: 16Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:15
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Bratislava ve sněhu
No.: 17Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:16
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Informační středisko na Pražském hradě
No.: 18Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:17
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
V trstěnické experimentální škole
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pro zimomřivé pasažéry
No.: 20Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:19
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Problém konstrukcí lehkých fasádních tunelů
No.: 21Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:20
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Nový způsob zpracovávání elektrárenského popílku
No.: 22Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Originální robot
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Magnetofon pro snímání obrazu
No.: 24Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:23
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,5 x 14,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rozmrazovny na uhlí, rudu a přísady
No.: 25Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:24
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
K celostátní konferenci BSP
No.: 26Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:25
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Šaroch
Čtvrt století Kovosvitu
No.: 27Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:26
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 20,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Nově upravená celnice na cs.-rakouských hranicích
No.: 28Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:27
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V. Hončík
Ukradli celý ostrov
No.: 29Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:28
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristian Jiří Nesvatba
(1921-2004)
Prototyp elektromechanické řidičské stolice
No.: 30Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:29
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,6 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tibor Andrejčák
(1940)
Příslušníci ženijního útvaru zneškodňují
No.: 31Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:30
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
R. Souček
Nové stroje pro ČSA
No.: 32Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:31
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,6 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Cvičný školní důl
No.: 33Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:32
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Krejčí
Vodní dílo Lipno
No.: 34Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:33
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
K 5. výročí založení Rady vzájemné hospdářské pomoci
No.: 35Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:34
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Manifestace jednoty a síly KSSS a sovětského lidu
No.: 36Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:35
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sovětský svaz má největší zásoby zemního plynu na světě
No.: 37Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:36
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Věnek Švorčík
(1919-?)
Kotle pro SSSR
No.: 38Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:37
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Bárta
(1948)
Nová silonová tkanina mirlan
No.: 39Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:38
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,2 x 20,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Koncem roku postihlo svět několik přírodních pohrom
No.: 40Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:39
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,8 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Katastrofy ve světě
No.: 41Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:40
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,6 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Nosek
(1929)
Na pracovišti průkopníka socialistické práce
No.: 42Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:41
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Atomy pro mír
No.: 43Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:42
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
O titul 20. výročí osvobození ČSSR
No.: 44Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:43
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Již 46 let se plaví na různých lodích na řece Volze
No.: 45Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:44
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Těžké následky zemětřesení na Aljašce
No.: 46Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:45
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Turecko trvá na rozdělení Kypru
No.: 47Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:46
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jovan Dezort
(1934)
První vystoupení známého černošského trumpetisty
No.: 48Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:47
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
S. Bambule
Technika dopravě
No.: 49Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:48
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kubíček Januš
(1921-1993)
Pro hlavní město
No.: 50Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:49
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kosmický sňatek
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:50
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Chystáme se na řepu…
No.: 52Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:51
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
První cukr z letošní úrody
No.: 53Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:52
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gabriel Bodnár
Skliteň pícnin
No.: 54Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:53
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jarní móda
No.: 55Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:54
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ještě z pobytu předsedy vlády ČSSR J. Lenárta
No.: 56Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:55
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Na návštěvu Indické republiky
No.: 57Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:56
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pracovníci mláděžnické dílny v Tesle Karlín
No.: 58Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:57
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pochod obránců míru vladní čtvrtí Londýna
No.: 59Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:58
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mikronésie - atomová střelnice USA v Tichém oceánu
No.: 60Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 10:59
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,3 x 15,4 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Lomoz
(1933)
V Africe nová stát: Republika Zambie
No.: 61Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:00
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 14,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Před OH 1964
No.: 62Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:01
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Nedostatek automechaniků v USA
No.: 63Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:02
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Na hlavu zle zřejmě posadit leccos
No.: 64Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:03
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Jugoslávská móda
No.: 65Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:04
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 14,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
I Floridu zasáhla letošní zima
No.: 66Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:05
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Co se v mládí naučíš…
No.: 67Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Jaroslav Bárta
(1948)
Oslavy 90. výročí městské dopravy
No.: 68Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:07
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Přístroj odstraňující nespavost
No.: 69Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:08
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kruliš
(1942)
I. intervizní soutěž tanečních písní a šansonů 1965
No.: 70Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:09
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Miniaturní auto
No.: 71Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:10
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Krejčí
Přípravy na montáž mostu u Žďákova
No.: 72Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:11
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,4 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Shirley Templeová
No.: 73Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,4 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Charlie Chaplin
No.: 74Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
První sovětská nafta
No.: 75Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:14
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,1 x 21,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zkáza jezerní ponorky
No.: 76Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:15
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Umělý ostrov francouzského podmořského badatele
No.: 77Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:16
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sportovní zajímavosti
No.: 78Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:17
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Samohybná jaderná elektrárna TES-3
No.: 79Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kubíček Januš
(1921-1993)
Zima
No.: 80Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:19
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dvakrát koňská
No.: 81Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:20
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,6 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ohromný sklad nábojů z druhé světové války
No.: 82Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
K procesu v Dallasu
No.: 83Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jovan Dezort
(1934)
Aby se jim u nás líbilo
No.: 84Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:23
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 21,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kruliš
(1942)
Na rybníky s trhavinou
No.: 85Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:24
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kruliš
(1942)
Bez kontroly a řádné obsluhy kombajnů to nepůjde
No.: 86Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:25
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Koloman Cích
(1916-1993)
Představujeme Vám obec Chynorany
No.: 87Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:26
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gabriel Bodnár
K výronu zemního plynu
No.: 88Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:27
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pracující Přerovských strojíren
No.: 89Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:28
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Tento mohutný náklad závodních automobilů
No.: 90Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:29
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Technické zajímavosti ze světa
No.: 91Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:30
bromostříbrná fotografie, 1965, 14,5 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zajímavosti ze světa
No.: 92Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:31
bromostříbrná fotografie, 1965, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
No.: 93Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Nový typ ponorky
No.: 94Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:33
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
No.: 95Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Jiří Kruliš
(1942)
Družstvo ČSSR
No.: 96Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:35
bromostříbrná fotografie, 1964, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Naši reprezentanti na letošním Závodu míru
No.: 97Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 11:36
bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Různí autoři
11. září 2001
No.: 856Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:00
noviny a časopisy, konvolut 7 novin a 2 časopisů ze dnů bezprostředně po 11. září 2001, např. Týden, Lidové noviny, MF Dnes, Blesk, Právo; dobrý stav, u novin již trochu zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
21. srpna 1968
No.: 857Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:01
noviny a letáky, konvolut zvláštních vydání, letáků a plakátů ze srpna 1968 (21.-30.), např. Zemědělské noviny, Večerní Praha, Svobodné slovo, Obrana lidu, Lidová demokracie, Československý sport, Rudé právo, Svoboda, Roháč, Lierární listy, Učitelské noviny aj., dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqar…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Zemřeli 3 soudruzi
No.: 858Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:02
noviny, 3x Rudé právo, 12.11.82 - úmrtí Brežněva, 11.2.1984 - úmrtí Andropova a 12.3.1985 úmrtí Černěnka s informací o zvolení M. Gorbačova na tit. straně), dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Gorbačov svržen
No.: 859Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:03
noviny, Rudé právo s titulní stranou Gorbačov svržen z 20. srpna 1991, dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
4x Lidové noviny
No.: 860Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:04
noviny, prosinec 1989 (na tit. straně Goodbye samizdat), 5.1. 1990 (s reportáží První den prezidenta od Vladimíra Mlynáře, 4.1. 1993 (první číslo v samostatném českém státě) a 27.1. 1993 (zvolení V. Havla presidentem), dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Oficiální listopad 1989
No.: 861Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:05
noviny, 1x číslo oficiálního tisku Mladé fronty, Rudého práva, Svobodného slova a Obrany lidu ze dnů po 17. listopadu, který předstíral, že nic významného neudálo, dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
2x Tribuna otevřenosti
No.: 862Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:06
noviny, 2 výtisky (a+b) se zkráceným záznamem večera otázek a odpovědí ve Slovanském domě 13.3. a v PKOJF 20.3.1968, vyst. např. J. Smrkovský, J. Procházka, P. Kohout, J. Kroha, O. Šik, G. Husák, K. Kosík, aj., trochu opotřebené okraje, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Student, týdeník mladé inteligence 19-21, 24-26, 28, 31-34 / 1968
No.: 863Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:07
noviny, nejradikálnější periodikum Pražského jara, s nastoleným sloganem Už žádná tabu, přinášejícím jako první u nás informace o demonstracích v Polsku, o politických zločinech a vykonstruovaných procesech v SSSR, o postojích Izraele, k emigračním tématů nebo zpochybňující oficiální verzi smrti Jan…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Propagandistická periodika okupačních vojsk z roku 1968
No.: 864Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:08
noviny, 2x Zprávy č. 5 (14.9.) a č. 16 (17.9), 1x Týdeník aktualit (14.10., roč. 1, č. 1, vyd. Tisková agentura Novosti), dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Havel
(1936-2011)
Rudé právo a Mladá fronta
No.: 865Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:09
noviny, Rudé právo 30.12.1989 (zvolení prezidentem v orgánu ÚV KSČ), Rudé právo 2.1.1990 (novoroční projev V. Havla) a Mladá fronta 18.7.1992 (Prezident Václav Havel odstupuje), dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Novotný
(1904-1975)
Večerní Praha 22.3.1968
No.: 866Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:10
noviny, výtisk novin s titulkem Antonín Novotný odstoupil, dobrý stav, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josif Vissarionovič Stalin
(1878-1953)
Rudé právo 9.3.1953
No.: 867Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:11
noviny, výtisk novin, na tit. straně pohřeb Stalina, okraje potrhané, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jurij Gagarin
(1934-1968)
První člověk ve vesmíru
No.: 868Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:12
noviny, 2x Rudé právo (12. a 13. 4. 1961), 1x Večerní Praha (12.4.1961) a 1x LIdová demokracie (13.4.1961), otřepené okraje, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Palach
(1948-1969)
3x dobový tisk + dokumenty
No.: 869Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:13
noviny, 1x Svobodné slovo 20.1.1969 (Jan Palach zemřel), 1x Mladá fronta 27.1.1969 (Rozloučení s Janem Palachem), 1x týdeník Květy č. 4, 1.2.1969 (pouze listy, bez hřbetu), 1x tištěný leták Akčního výboru pražských studentů a předsednictva SVS Nedopusťte zneužití pohřbu Jana Palacha, 2x strojopis (I…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Devadesátky v tisku
No.: 870Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:14
noviny, první čísla nových polistopadových periodik, obs.: Telegraf, nulté číslo 21.12.1991; Prostor, 1.4.1992 + poslední číslo 12.12.1992; Nei Report, číslo 0, 16.8.1990; Expres, 15.1.1990; Blesk, 13.4.1992; Fórum OF, 31.1.1990; Moravské noviny, 4.1.1990 (vyd. Atlantis, brno); Národní listy, 26.3.1…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
První člověk na Měsíci! (konvolut)
No.: 871Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:15
noviny, obs.: Práce, 21.7.1969 První pozemšťané na Měsíci; Večerní Praha 21.7.1969 Měsíc vydává tajemství; časopis Stern (něm.), č. 33, 17.8.1969; časopis Epoca (it.), č. 985, 10.8.1969; + volně přiložený dvojlist 8 dní v červenci, let kosmické lodi Apollo 11, s fotografiemi z NASA v USA (pravděpodo…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Neprošli...
No.: 872Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:16
noviny, Reportéři Rudého práva o nedávných událostech, novinový formát s množstvím čb. fotografiích z Prahy a tendenčními texty o zásahu při prvním výročí srpnových událostí, včetně desítek portrétů zadržených, 32s., vyd. Rudé právo k 31.8.1969, + přiložen strojopis s provoláním dělníků a studentů k…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Dvanáctka 1/1983
No.: 873Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:17
noviny, příloha bulletinu Jazz, neperiodický tisk pro blues, tradiční jazz a swing, odp. red. Karel Srp, upr. Joska Skalník, novinový formát, 56s., lehce zohýbané okraje, zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
2x Literární listy
No.: 874Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:18
noviny, zvláštní vydání z 26.7.1968 s poselstvím občanů předsednictvu ÚV KSČ a se seznamem signatářů (dvojlist), + 23.8.1968 (protiokupační vydání po obsazení redakce); trochu potrhané okraje a papíř v přehybu, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Letáky (srpen 1968)
No.: 875Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:19
rozmnoženiny, 38 ks, obs.: obvodni připravný výbor KAN v Praze 1 (podepsáno v tisku Karol Wild - 23. 8. 1968), Výzva spojeneckým vojákům z tiskárny Polygrafiaze dne 21. 8. 1968, leták Státni památkové péče, Prokurátoři CSSR (24. 8. 1968), Nikdy nezapomeneme - seznam obětí srpnových dnù, Stručný výta…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Plakáty (srpen 1968)
No.: 876Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:20
9x plakát, obs.: UNESCO vyhlásilo rok 1968 rokem lidských práv - Vraťtee je i nám! (trochu poškozené okraje); Důvěřujeme vám! (A2 s fotoportréty L. Svobody a A. Dubčeka), úbytky papíru v rozích; Svoboda-Suverenita-Socialismus-Demokracie (A1 s fotoportrétem L. Svobody), úbytky papíru v rozích, stopy …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Propagandistické letáky okupačních vojsk (srpen 1968)
No.: 877Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:21
letáky, 5ks, obs.: 1) Leden - Ano! Kontrarevoluce - Ne! 2) Prohlášení k občanům ČSSR 3) Vyhlasenie k občanom ČSSR (ušpiněno) 4) Občané Československa (ušpiněno) 5) Prichod do Moskvy prezidenta ČSSR L. Svobody; zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
ČB fotografie ze srpnových dnů r. 1968 v Praze
No.: 878Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:22
fotografie, 13x čb fotografie z Praha a 1x čb foto z Olomouce (mítink za zvolení Čestmíra Císaře prezidentem) neznámého autora, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
A-kontra - zprávy alternativních aktivit
No.: 879Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:23
časopis, č. 20-21 a č. 22-24/1992, vyd. Československé anarchistické sdružení, Praha, 1992, obs. např. rozhovory s Egonem Bondym nebo členkou RAF aj., zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Informační servis
No.: 880Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:24
noviny, konvolut 3 čísel: č. 8 (1989), 47 a 48 (1990), vyd. Nezávislé tiskové středisko, zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Informace pro členy Svazu českých spisovatelů
No.: 881Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:25
dokument, (bulletin - rozmnoženina strojopisu) o protestech tzv. Seifertova svazu spisovatelů proti rozhodnutí Ministerstva kultury o Nakl. ČS. spisovatel, o zahraničních stycích a spisovatelských domovech (jménem J. Seiferta - předsedy a místopředsedů J. Brabce a K. Ptáčníka), 8 listů sepnutých spo…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Květy, Signál a Svět v obrazech (Zvlášní vydání, srpen 1968)
No.: 882Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:26
časopisy, obs. vynikající reportážní fotografie v mimořádných vydáních týdeníků Květy (2x zvlášní vydání), Signál (3x - 23.8. + 3. legální v ilegalitě nedat. + č. 6 ze 7. září 1968) a Svět v obrazech (21. a 24. srpna), zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Zeman
(1944)
Prognostika a přestavba
No.: 883Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:27
časopis, T 89/8 (Technický magazín), výtisk s legendárním článkem Miloše Zemana Prognostika a přestavba (str. 6-9), intaktní stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Dikobraz
No.: 884Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:28
časopis, konvolut čísel 14-33 (4.4. - 13.8. 1968), č. 35 (27.8.1968), č. 37-52 (10.9. - 27.12 1968), č. 1-10 (1.1. 1969 - 4.3. 1969) a mimořádné protiokupační číslo (Druhé zvláštní vydání ve větším formátu z 27. srpna 1968, celostr. bar. kresby a karikatury např. A. Born, S. Holý, O. Jelínek, V. Jir…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Der Spiegel k Pražskému jaru a okupaci 1968
No.: 885Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:29
5x časopis, 18.3. Revolte in Warschau und Prag, 13.5. Prag - Der neue Kommunismus, 22.7. Sowjet-Schatten über Prag, 26.8. Tschechische Tragödie a 2.9. Tschechische Tragödie - zweiter Akt, lehce opotřebené okraje, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Sešity pro mladou literaturu 1-33
No.: 886Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:30
časopis, kompletní soubor všech čísel od r. 1966 do č. 33 (1969, zákaz vydávání tutlu), zcela zásadní periodikum pro vzepětí a nepoddajnost české literatury v závěru 60. let, zároveň i generační platforma osobností typu P. Kabeš, J. Gruša, P. Šrut, M. Topinka, J. Vodňanský, I. Wernisch aj., typograf…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Různí autoři
Analogon 1-15 + 22
No.: 887Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:31
časopis, kultovní česká surrealistická revue s podtitulem Surrealismus, psychoanalysa, strukturalismus, 1. číslo z června 1969 (sest. V. Effenberger), druhé a další pak z roku 1990 a dále (č. 22 z r. 1998), v časopise publikují např. J. Švankmajer, E. Švankmajerová, M. Stejskal, Fr. Dryje, A. Marenč…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Zprávy SČDU
No.: 888Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:32
noviny, dnes již zcela neznámé interní noviny výlučně jen pro členy Svazu českých divadelních umělců, neprodejný tisk, jakýsi pandán k formátově a graficky shodným Divadelním novinách z vrcholících 60. let; obs. 0. číslo (15.12.1966), č. 1 (15.2.1967), č. 3,5 a 6 (1967), + ročník 1968-1969, kdy se p…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Kavárna A.F.F.A.
No.: 889Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:33
4x sešit, neoficiální periodikum studentů AMU, kteří poté sehráli významnou roli v listopadu 1989, konvolut 4 čísel a 1 přílohy, roč. I. č. 1 - leden 1987, šéfredaktor: Martin Mejstřík, neprodejné, náklad 800ks, bez titulního listu, + příloha Noční bar č.1/1987, roč. I. č. 5 - 30.5.1988, roč. II. č.…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Ústřety č. 2
No.: 890Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:34
sešit, bulletin, příloha stud. časopisu Situace, vyd. SSM FF UK, květen 1989, náklad 150ks, red. Marek Vajchr ad., obs. mj. rozhovor s Karlem Šiktancem, 27s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Studio 1928/1929 (měsíční revue pro filmové umění)
No.: 891Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:35
kniha, redakce: Karel Smrž, souvazba 10 čísel, č. 1 (říjen 1928) až č. 10 (prosinec 1929), pův. přední i zadní části obálek všech čísel vevázány vzadu, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, dobová clpl. převazba, lehce otřepené okraje desek, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Spiritistická revue 1929
No.: 892Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:36
9x sešit, obs. č. 1, 2, 4, 5-12 (č. 3 chybí), vyd. Jan Kuchař a Jan Rösner, Radvanice u Moravské Ostravy, 1929, ob. A.J: Volejníček, lehce opotřebené okraje, zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Patočka
(1907-1977)
Konvolut novinových výstřižků (1977)
No.: 893Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:37
výstřižky, obs. Rudé právo, Tvorba, Mladá fronta, Lidová demokracie a Dikobraz - dokumentace nenávistné režimní kampaně proti prvnímu mluvímu Charty 77, 11 výstřižků s ručně dopsaným datem a místem publikování textu, zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helmut Gauweiler
Deutsches Vorfeld im Osten : Bildbuch über das Generalgouvernement
No.: 894Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:38
kniha, fotografická publikace oslavující budování nového ráje na východě tzv. Generalgouvernement na území okupovaného Polska, sestavil ve spolupráci s oddělením Hlavním propagandy H. Gauweiler, vydal Buchverlag Ost, Krakau 1941, polopl. vazba, 207s.,, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Bounoure
(1928-1996)
Princip slasti surrealismus
No.: 895Auction price: 480 CZK (20 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:39
sešit, katalog k výstavě Brno, Praha, Bratislava, únor - květen 1968, brož. velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 480 CZK (20 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šourek
(1909-1950)
Paleta lidového umělce. Kalendář 1942
No.: 896Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:40
kalendář, vybral a úv. slovo napsal K. Šourek, 17 bar. a 9 čb. vyobrazení, vyd. Družstevní práce, Praha, 1941, clpl. vazba, pův. obálka vevázána, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer and J. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague,…
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Ronovský
(1929-2006)
5. výstava skupiny etapa
No.: 897Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:41
katalog, čb. vyobrazení děl, text J. Baleka, seznam vyst. prací, vyd. Nová síň, Praha, 1970, sešit, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Holy and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the group Etapa
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Holbrook Jackson
Catalogue Raisonné of Books Printed at the Curwen Press 1920-1923
No.: 898Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:42
katalog, úv. slovo H. Jackson, 3 barevná vyobrazení v příloze, holandský papír, vyd. The Medici Society Limited, Londýn, 1924, ex. 222/400, kartonová vazba s obálkou, obálka zašpiněná a otřepená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Endymion (Básně)
No.: 899Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:43
Bibliofilie, obálka, frontispis, titul, viněty v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, podpis na patitulu J. Karásek ze Lvovic, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1913, brož, 60s., přesahy obálka pomačkané, na přední straně obálky flíček, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Amedeo Molnár
(1923-1990)
Lístky o mladé církvi
No.: 900Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:44
kniha, podpis na tit. listě A. Molnár, vyd. Kalich, Praha, 1992, ob. R. Hála, brož, 110s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Frejka
(1904-1952)
Deník Jarmily Horákové
No.: 901Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:45
kniha, podpis s věnováním na patitulu J. Frejka, vyd. Českomoravský kompas, Praha, 1940, ob. Fr. Muzika, brož, 199s., pravý horní růžek ušpiněný od zatekliny, ob. na hřbetu mírně natržená, otřepené okraje, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
4x podepsaný katalog
No.: 902Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:46
katalog, 4x podpis M. Holý, Nové obrazy M. Holého, Galerie č. fondu výtv. um., 1956, Dny v krajině, Galerie V. Špály, 1961, 2x Miloslav Holý, Galerie Kniha, 1954 a Mánes, Praha, 1967, 4x sešit, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and …
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Maria
(1870-1942)
Spravedlnost
No.: 903Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:47
kniha, podpis na patitulu J. Maria, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., polokožená převazba s ražbou na hřbetu, 303s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Hájek
(1913-1993)
Mezi včerejškem a zítřkem : vývoj socialistického hnutí mezi první a druhou světovou válkou
No.: 904Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:48
kniha, podpis Jiří Hájek, edice Dějiny práce sv. 3, vydala Práce, Praha 1947, 295 s., brož., ob. v horní části natržená, při krajích pomačkaná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Hvížďala
(1941)
Jak myslet umění - rozhovory s výtvarníky
No.: 905Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:49
kniha, podpisy K. Hvížďala, J. Sozanský, I. Wernisch?, vydala Mladá fronta, Praha 2013, 240s., brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniela Hodrová
(1946)
Podobojí
No.: 906Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:50
kniha, podpis D. Hodrové, ob. a ilustrace A. Šimotová, vydalo Severočeské nakladatelství, Ústí nad Labem 1991, 184s., celopl. vazba s ob., ed. Jádra sv.5, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Daniela Hodrová
(1946)
Ztracené děti
No.: 907Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:51
kniha, podpis D. Hodrové, Vydal Hynek, Praha 1997, 384s., kart. vazba s ob., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
R. Svobodová: Pokojný dům
No.: 908Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:52
kniha, podpis v patitulu, ilustrace a návrh vazby A. Kašpar, vydal Česká Grafická Unie, Praha 1921, 61s., celopl. zdobená vazba, kart. pouzdro, na přídeští exlib. dřevorytem výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
No.: 909Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:53
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1984, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
No.: 910Auction price: 330 CZK (14 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:54
kniha, 2x podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 330 CZK (14 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Dvojí křídla
No.: 911Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:55
kniha, podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1988, pl. s ob., 295s.., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Svoboda
(1920-2002)
V. Ptáčková: Josef Svoboda
No.: 912Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:56
kniha, podpis světoznámého scénografa a výtvarníka Jos. Svobody v monograficky provedeném katalogu, vydal Divadelní Ústav Praha, 1984, ed. Režisér - Scénograf sv. 12, brož., 203s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Němec
(1936-2015)
Obrazy kresby
No.: 913Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:57
katalog, podpis výtvarníka, text Eva Petrová, vydala galerie Bratří Čapků, Praha 1987, brož,. nestr., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Lada
(1887-1957)
K.H. Borovský: Epigramy
No.: 914Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:58
kniha, podpis na tit. listě J. Lada a M. Novotný (doslov), vyd. Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod, 1949, ex. 97/500 na lepším papíře s faksimilem autografu Karla Havlíčka, polopergamenová převazba, pův. obálka vevázána, 90s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The…
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vrba
(1889-1961)
Mládí
No.: 915Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:59
bibliofilie, podpis na patitulu J. Vrba, vyd. J. Otto, Praha, 1927, ex. 18/100 na holandském japonu v původní pergamenové vazbě se zlacením, 354s., desky ušpiněné a místy odřené, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Faltys
(1878-1944)
O jiných a o sobě
No.: 916Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:00
kniha, podpis na tit. listě K. Faltys, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1934, brož, 131s., několik uvolněných listů, po krajích otřepené, obálka na hřbetu mírně natržená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Katalog k výstavě fotografií Josefa Sudka
No.: 917Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:01
katalog, obs. 2 čb. vyobrazení, text Jana Řezáče a sezn. vyst. fotografií, 3x dvojlist, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Novak, member of The Manes Association of Fine Artists, constituent member of Fotoklub Praha and Th…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Jan Kristofori
No.: 918Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:02
katalog, podpis výtvarníka, autor textu Miroslav Klivar, typografie Václav Rytina, vydalo nakladatelství Victoria Publishing, a.s, Praha 1995, 155 s., brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the president of Lyra Pragensis, member of The Association of Prague Fine Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kohout
(1928)
Ende der Großen Ferien
No.: 919Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:03
kniha, podpis autora, v němčině, obálka P. Sovák, vydalo nakladatelství Albrecht Knaus, Mnichov 1990, 808 s., celoplátěná vazba s obálkou, vynikající stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kohout
(1928)
Wo Der Hund Begraben Liegt
No.: 920Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:04
kniha, podpis P. Kohout, v němčině, vydalo nakladatelství Albretch Knaus, Mnichov 1988, 528 s., kartonová vazba s obálkou, vynikající stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Posedlost
No.: 921Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:05
kniha, podpis a dedikace V. Nezval, úprava J. Štýrský, vydal Sfinx, B. Janda, Praha 1930, 246 s., celoplátěná vazba, lehce zašpiněná, zkosený hřbet, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Devetsil
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Kalendář
No.: 922Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:06
kniha, podpis na patitulu, ilustrace, obálka a úprava A. Hoffmeister, přednostní výtisk na holandském papíře, 255. sv. edice Aventinum, tisk Fr. Obzina, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1930, 150s., původní brož., nerozřezáno, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member o…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Lid slovanských zemí v obrazech
No.: 923Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:07
bibliofilie, podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Stingl
(1930-2020)
Indianer ohne Tomahawks
No.: 924Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:08
kniha, podpis a věnování M. Stingla v titulu, vydal Urania-Verlag, Leipzig 1977, pl. s ob., 228s., velmi dobrý stav, okraje obálky drobně poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alexander Blok
(1880-1921)
Dvanáct - Epos o revoluci
No.: 925Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:09
bibliofilie, podpis překladatele B. Matheusiana přídeští, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Lásky absurdné
No.: 926Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:10
bibliofilie, podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1929, Ex. č. 35, 123 s., nerozřezáno, drobné skvrny na papíře, lehce zažloutlý hřbet a okraje obálky, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Moji přátelé
No.: 927Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:11
kniha, verš o utrpení na Pankráci a věnování Vladimíru Píchovi kaplanovi řádu Maltézských rytířů J. Deml, graf. úprava Gertruda Grubrová, obálku nakreslila a knihu vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1947, 2000 výtisků, 44 s., vevázaná obálka, polokožená vazba, ochranné pouzdro, výborný stav, Provenance…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Das Lied eines Wahnsinnig Gewordenen Soldaten
No.: 928Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:12
kniha, Píseň vojína šílence, podpis autora, předmluva Karl Eduard, tisk K. Dyrynk, 1935, 200 výtisků, 44 s., brož., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Kresba, grafika, plastika
No.: 929Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:13
katalog, pozdrav s věnováním O. Janeček na přídeští, vydala GHMP, Praha 1980, sešit, nestr. (24s.), uvolněný prostřední dvojlist, velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Ass…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1972
No.: 930Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:14
serigrafie, sign. dvoubarevná serigrafie V. Fuka, 1971, osobní přání s podpisem ve formě dopisu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Marc Chagall: Der Vogelfänger - Ausgewählte Graphik
No.: 931Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:15
katalog, tužkou signovaná reprodukce Marc Chagall, katalog v deskách (imitace knihy) s 7 barevnými reprodukcemi (1 sign.), úvodní text a koncept výstavy Claude Esteban, vydal Haus der Kunst, München 1978, brož v laminát. deskách, 124s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Ganymedes
No.: 932Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:16
bibliofilie, podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1925, Ex. č. 35, 123 s., lehce zažloutlý papír, obálka vzadu zašlá,hřbet v dolní části drobně poškozen, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šolc
(1932-2010)
Podpalte Československo! : operace Perun
No.: 933Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:17
kniha, podpis a věnování autora na titulu, vydal Merkur, Praha 1991, brož, 86s., vazba lehce rozlepená, obálka pokrčená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ilja Hurník
(1922-2013)
Cesta s motýlkem
No.: 934Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:18
kniha, podpis a věnování autora na patitulu, ob., vazba a úprava Z. Seydl, vydal Supraphon, Praha 1970, pl. vazba s ob., 168s., obálka při krajích opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Kolmaš
(1933-2021)
Po Ťü-i: Datlovník v meruňkovém sadu
No.: 935Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:19
kniha, podpisy překladatele Jos. Kolmaše a básnířky Jany Štroblové na patitulu, úprava Z. Stejskal, vydal Vyšehrad, Praha 1996, karton. vazba s ob., 256s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Střížek
(1959)
M. Dostál: Antonín Střížek
No.: 936Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:20
katalog, podpis výtvarníka v titulu, katalog výstavy v Oblastní galerii Vysočina, vydal Kant, Praha 2010, brož., 30s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štěch
(1908-1982)
B. Houdek: Karel Štěch - Grafické dílo
No.: 937Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:21
kniha, podpis a věnování autora, sign. dřevoryt autoportrét ve frontispusu, soupis výstav a popisný seznam grafického díla s 2 pův. dřevoryty Karla Štěcha, 32 reprodukcí, vydalo Krajské nakladatelství, České Budějovice 1958, brož, 78s. + XXXII., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, st…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irina Nakhova
(1955)
Works / Werke / Raboty 1973 - 2004
No.: 938Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:22
kniha, podpis s věnováním J. Šalamounovi, interview s B. Wally, studie j. Becksteina, přehlídka děl a instalací z l. 1989 - 2004, vydala Internationale Sommerakademie fur Bildende Kunst, Salzburg 2004, brož, 128s., ob. drobně opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Knížák
(1940)
Něco
No.: 939Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:23
katalog, 30 x 21 cm, podpis M. Knížák, vydala Galerie Klatovy / Klenová k výstavě v Klatovech, Mariánských Lázních a Plzni, 1992, 25 s. textu + obr. příloha, brož., obálka vzadu pokrčená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Čadík
(1891-1979)
O klenotnictví jižního Ruska ve starověku
No.: 940Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:24
kniha, 23 x 15,5 cm, podpis a věnování historika umění a ředitele Umělecko-průmyslového musea v Plzni dr. Jindřicha Čadíka nakladateli Vladimíru Žikešovi, řídce dostupná studie našeho předního odborníka na umění starověku, separát z Výroční zprávy Západočeského umělecko-průmyslového musea města Plzn…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anna Maria Tilschová
(1873-1957)
Dědicové
No.: 941Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:25
kniha, 18,5 x 14 cm, podpis A.M. Tilschové s vročením na patitulu, vydala Fr. Borový, Praha 1924, polopl.vazba, 319s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Novotná
(1907-1994)
Byla jsem šťastná
No.: 942Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:26
kniha, 20,5 x 13,5 cm, podpis J. Novotné na titulu s vročením, vydal Melantrich, Praha 1991, pl.vazba s ob., 320s., ob. drobně poškozená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jeanne DOrge
(1879-1964)
Voice in the Circle & Lobos
No.: 943Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:27
bibliofilie, 24 x 16 ; 19 x 12 cm, podpis a věnování americké básnířky a malířky Jeanne DOrge s vročením na patitulu sbírky Voice in the Circle, vazba Hans E. Schuberth, vydal Noel Young, Santa Barbara (California) 1955, polopl. vazba, 96s., ex. 500, drobné nečistoty, velmi dobrý stav první vydaná …
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Steker
(1949)
Výstava volné tvorby mladých výtvarníků Karlovarska
No.: 944Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:28
katalog, 25 x 18 cm, návrh obálky a úprava Fr. Steker, katalog prací 14 výtvarníků, úvod. slovo V. Vízdal, vydala Galerie umění Karlovy Vary 1987, volné archy v deskách, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Scheinpflugová
(1902-1968)
Kouzelná obálka
No.: 945Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:29
kniha, 20 x 12,5 cm, podpis autorky, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 72 s., brož., zašpiněná obálka a předsádka, rozlepeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Scheinpflugová
(1902-1968)
Skleněná koule
No.: 946Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:30
kniha, 20 x 13 cm, podpis autorky, obálka K. Svolinský, vydal Fr. Borový, Praha 1934, 77 s., brož., zašpiněná obálka a předsádka, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jiří David: Vladimír Komárek
No.: 947Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:31
kniha, 22 x 23,5 cm, podpis a dedikace umělce, vydalo Severočeské nakladatelství, Liberec 1967, barevné a čb. ukázky prací, 24 s. textu + 56 s. příloh, clpl. vazba s obálkou, velmi dobrý stav knihy, obálka při okrajích opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Napříč Fantomázií
No.: 948Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:32
kniha, autorův podpis a věnování na patitulu, ilustrace fokalky M. Kořečka, ob. a typo V. Bláha, vydala Práce, Praha 1991, 158s., pl. vazba s ob., hrany desek a okraje obálky opotřebené, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Majerová
(1882-1967)
Náměstí Republiky
No.: 949Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:33
kniha, podpis M. Majerové, ilustrace J. Čapek, ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kamil Bednář: Hladiny tůní
No.: 950Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:34
kniha, kresby a podpis K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of …
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Petr
(1884-1964)
Z dílen Umělců
No.: 951Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:35
kniha, podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Leopold Parma
(1891-1968)
P. Bezruč: Město pod Radhoštěm
No.: 952Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:36
bibliofilie, sign. dřevoryt L. Parmy ve frontispisu, podpis P. Bezruče na titulu, tisk Kryl a Scotti, vydal Propagačního odboru Krajinské výstavy moravskoslezského Pobezkydí, Frenštát p. Radhoštěm 1934, nestr., brož, ex. 214/250, ruční papír van Gelder, dobrý stav vnitřku, obálka skvrnitá, poškozená…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Špála
(1885-1946)
Jos. Hora: Hladový rok
No.: 953Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:37
kniha, podpis v titulu Josef Hora, ob. V. Špála, 33. sv. ed. Proud, tisk Legiografie, vydal Čin, Praha 1926, pův. brož, 227s., ob. při krajích potrhaná a skvrnitá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Bukovac and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jožka Baruch
(1892-1966)
Ant. Sova: Smetanovo kvarteto Z mého života
No.: 954Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:38
bibliofilie, Z pozůstalosti gen. Eliáše?, vydavatelovo věnování gen. Aloisu Eliášovi na patitulu, dvoubarev. sign. dřevoryt, viněta v titulu a v závěru vše dřevorytem a úprava J. Baruch, soukromě vydal pplk. Vladimír Šumbera, Valašské Meziříčí 1934, brož s ob., Ex. 95/150 14s., papír Pannekoek, velm…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Ivan Olbracht: Jozka, Forko a Pavlína
No.: 955Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:39
bibliofilie, podpis I. Olbrachta v tiráži, dřevoryty a úprava J. Hodek, vydal J. Hlavký, Hranice na Moravě 1931, 22. sv. edice Amfora, Ex. 101/210, 66 s., brož., při okrajích lehce potrhaná obálka, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Re…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Sůra
(1929-2011)
Miloš Doležal: Kamení
No.: 956Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:40
bibliofilie, podpisy autorů v tiráži, 2x sign. serigrafie J. Sůra, vydal M. Dyrynk, 23. svazek edice Slza, Praha 1996, Ex. 8/300, 21 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of prof. R. Benes, the disciple of prof. K. …
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Ondráček
(1898)
Josef Hora: Černý závoj
No.: 957Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:41
bibliofilie, podpis básníka J. Hory v tiráži, kresba, obálka a podpis v tiráži O. Ondráček, 3 sv. Mladé edice, Bratislava 1932, Ex. 107/200 na domácím japanu, 16 s., brož., obálka při okrajích lehce poškozená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Štorch-Marien
Chvála nakladatelského povolání
No.: 958Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:42
kniha, podpis na patitulu Ot. Štorch Marien, ve frontispise reprodukce portrétu od J. Zrzavého, úprava Fr. Muzika, vydal jako soukromý tisk Ot. Štorch Marien, Praha 1929, Ex. 144/400, 13 s., brož., holandský papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
A.B. Kohout: Hadí květ
No.: 959Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:43
kniha, podpis a úprava Jar. Šváb, vydal jako soukromý tisk autor, Praha 1937, 27 s., brož., zašpiněná obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Sedm vybraných básní Jaroslava Kvapila
No.: 960Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:44
kniha, podpis a věnování Jar. Kvapil, heliogravura ve frontispise M. Švabinský, vydal F.J. Müller, Praha 1942, netr., brož, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Michl
(1901-1977)
J.S. Machar: Dvacet pohlednic z Kysiblu
No.: 961Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:45
bibliofilie, podpis v patitulu J.S. Machar, sign. kolorovaný frontispis, věnování a graf. úprava Fr. Michl, přednostní kolorovaný výtisk, tisk Jan Kobes, 2. sv. edice Páteční sloupky, vydal V. J. Krýsa, Plzeň 1931, Ex 17/30, 26 s., brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Vik
Otokar Fischer: Požadavek dne
No.: 962Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:46
bibliofilie, podpis Ot. Fischer, úprava a výzdoba Fr. Vik, vydal M. Píša, Brno 1932, 160 výtisků, 12 s., brož., nerozřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindra Černohorský
(1911-1988)
Písně o světle domova
No.: 963Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:47
bibliofilie, podpis básníka v tiráži, ilustrace Fr. Zedníček, obálka a úprava J. Eliáš, 1. svazek edice VSJA, vydal Všestudentský spolek Jihočeští akademici, Písek 1940, Ex. 12/300, 41 s., brož, lehce zašpiněná obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Cvejn
(1911-1986)
Jindra Černohorský: Odjezdy
No.: 964Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:48
bibliofilie, podpis, básně, obálka, ilustrace a grafická úprava Karel Cvejn a básně Jindra Černohorský, vydal Frant. Lenc, Písek 1932, Ex. 41/300, 53 s., brož., obálka zažloutlá, při okrajích natržená, drobné skvrny, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Václavíček
(1916-1989)
Jaromír Měšťan: Zvěrokruh
No.: 965Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:49
bibliofilie, podpis básníka v tiráži, 12x dřevoryt a frontispis J. Václavík, edice Zvěrokruh, České Budějovice 1939, 29 s., brož, drobné skvrny na obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František B. Kouba
(1906-1938)
Jaromír Měšťan: Smlouvání s časem
No.: 966Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:50
bibliofilie, podpis básníka v tiráži, grafická úprava, frontispis a iniciálky do dřeva vyryl F.B. Kouba, 5. soukromý tisk edice Gemini, České Budějovice 1936, 200 výtisků, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Vik
Jiří Mahen: Démoni
No.: 967Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:51
bibliofilie, podpis J. Mahena v tiráži, frontispis, typo. úprava F. Vik, 23. svazek edice Amfora, vydal J. Hladký, Hranice 1909, Ex. 6/200, 58 s., brož., obálka při okrajích lehce poškozená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Juliusz Slowacki: Otec morem nakažených v El-Arish
No.: 968Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:52
bibliofilie, přebásnil a podepsal Vl. Holan, dřevoryt B. Lacina, úprava a obálka Fr. Muzika, vydal Spolek českých bibliofilů a nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1953, 37 s., brož, obálka lehce zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mahen
(1882-1939)
Požár Tater
No.: 969Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:53
bibliofilie, podpis a věnování Jiřího Mahena, vstupní kresba Alois Wachsman, úprava Fr. Muzika, obálka Rudolf Hála, vydala Družstevní práce, Praha 1934, 74s., orig. brož., ob. mírně zašlá, vazba rozlepená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Benjamin Jedlička: Paříž 1945
No.: 970Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:54
Bibliofilie, podpis na patitulu, frontispis, 4 ilustrace a návrh ob. Jos. Šíma, podpis autora na patitulu, vydal Václav Petr, Praha 1947, polopl. vazba s ob., 74 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in P…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
J. Tkadlec: Poutník, jenž se vrací - tři obrazy ze života J. A. Komenského
No.: 971Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:55
Bibliofilie, obálka, sign. frontispis, viněta v titulu a na patitulu a podpis v tiráži J. Konůpek, ed. Život a sen, vydal J. A. Verner, Pustá Rybná 1942, orig. brož s ob., 95 s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Toman
(1877-1946)
Měsíce / Melancholická pout
No.: 972Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:56
Bibliofilie, dvě sbírky, básníkův podpis na patitulu sbírky Měsíce, úprava a 4 celostr. ilustrace Zd. Kratochvíl, ed. Zlatokvět 9. sv., vydal Fr. Borový, Praha 1918; Melancholická pout, kresba na ob. B. Haunerová, ed. Obzory 2. sv., vydal Umělecký měsíčník Obzory, Praha 1906, 2 x orig. brož, (32s.)…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
P. Loti: Islandský rybář
No.: 973Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:57
kniha, podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, obálka a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Z. Sklenář, ed. Nesmrtelní, vydal SNKLHU, Praha 1959, clpl. vazba s ob., 172 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Jan Zrzavý vzpomíná na domov, dětství a mladá léta
No.: 974Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:58
kniha, podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, vazba a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Jan Ambrož, vydala Svoboda, Praha 1971, clpl. vazba s ob., 106 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvr…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jan Čep: Cesta na jitřní
No.: 975Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:59
kniha, podpis básníka v tiráži, litografie ve frontispisu a v závěru a podpis v tiráži V. Mašek, vydal Melantrich, Praha 1930, pův. brož s celofán. přebalem, 16s., velmi dobrý stav, celofán poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague …
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Raškovová
(1970)
Boh. Smejkal: Nevšední zásluhy tiskařské rodiny Krylů o českou bibliofilii
No.: 976Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:00
kniha, sign. lept v příloze L. Raškovová, podpis autora za textem, úprava a podpis v tiráži Ot. Karlas, pro účastníky valné hromady SČB ke 100. výročí založení tiskárny Kryl&Scotti v Novém Jičíně vydal Jiří Kryl, Praha 1930, pův. brož s slepotiskovým reliéfem na přebalu, ex. 262/350, 18s., velmi dob…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emanuel z Lešehradu
Jen víra
No.: 977Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:01
bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, 3. sv. ed. Zlatá serie českých národ. autorů, vydal Vladislav E. Coufal, nákladem EMNA, Praha 1940, pův. brož, 107 s., vazba částečně rozlepená, obálka zažloutlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Charles D´Orléans: Rondeaux
No.: 978Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:02
bibliofilie, sign. barev. dřevoryt ve frontispisu a viněta v titulu V. Mašek, úprava K. Dyrynk, výbor z lyrické tvorby Karla Orléánského (1394-1465) příslušníka franc. královské dynastie, přel. Zd. Kalista, 2. sv. ed. Trimalchion, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, brož s ochranným pouzdrem, ex. 28/100, P…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
František Zavřel
(1884-1947)
Pomník Miladě a Heleně
No.: 979Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:03
bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, tisk Ant. Daněk, vydal autor nákladem vlastním, Praha 1940, pův. brož, 77 s., obálka při krajích zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Garrigue Masaryk
(1850-1937)
Sebevražda hromadným jevem společenským
No.: 980Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:04
kniha, podpis T. G. Masaryka v titulu s vročením 1929, vydal Čin, Praha 1926, pův. celopl. vazba, 284s., velmi dobrý stav, listy mírně zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Edmond Konrád
Širočina
No.: 981Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:05
kniha, podpis a věnování autora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1923, plpl. převazba, 88s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Klášterský
Ironické siciliany
No.: 982Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:06
kniha, podpis autora, upr. O. Štáfl, vyd. J. Otto, Praha, brož, 88s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Bapt. Langthaler
Reisebilder von der Adria aus Herzegowina und Bosnien
No.: 983Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:07
kniha, německy, 106 čb. ilustrací, vyd. Druck und Verlag des Kath. Pressvereines, Linz, 1904, plpl. převazba, 212s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
West Indien und Central Amerika
No.: 984Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:08
kolorovaný oceloryt, 33,6 x 40,5 cm, gest. V. Hase, Berge v. Stichart, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Verein Staaten von Nord America
No.: 985Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:09
kolorovaný oceloryt, 35 x 39,3 cm, F. von Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Verein staaten von Nord America, Mexico, Yucanta u. A.
No.: 986Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:10
kolorovaný oceloryt, 33,5 x 39 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Afrika mit Madagascar
No.: 987Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:11
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, Hermann Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Mittel- und Nord Africa und Arabien
No.: 988Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:12
kolorovaný oceloryt, 33 x 38,5 cm, W. Behrens, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Mittel und Nord Africa
No.: 989Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:13
kolorovaný oceloryt, 33,3 x 38 cm, Fr. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Ostindischen Inseln
No.: 990Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:14
kolorovaný oceloryt, 34,3 x 40 cm, Fr. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Der Atlantische Ocean
No.: 991Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:15
kolorovaný oceloryt, 31,7 x 41,8 cm, Adolf Stieler, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa
No.: 992Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:16
kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, A. Welcker, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Süd Schweden, die Russischen Ostsee-Provinzen, Polen und West Russland
No.: 993Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:17
kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, C. Stier, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Nordos Russland
No.: 994Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:18
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40 cm, H. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Norwegen, Schweden, Russland, Kaukasten und die Türkei
No.: 995Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:19
kolorovaný oceloryt, 34 x 42 cm, C.H. Poppey u Jungmann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Russland und Skandinavien
No.: 996Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:20
kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ungarn Siebenbürgen Woiwodina und Slavonien
No.: 997Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:21
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 42,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Italien
No.: 998Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:22
kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ober und Mittel Italien
No.: 999Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:23
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,7 cm, A. Hanemann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Italien
No.: 1000Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:24
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Schweiz
No.: 1001Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:25
kolorovaný oceloryt, 33 x 41 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Der Rhein vom Boden See bis Köln
No.: 1002Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:26
kolorovaný oceloryt, 32 x 37 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Niederlande und Belgien
No.: 1003Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:27
kolorovaný oceloryt, 42,5 x 33,5 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Sachsen Thueringen und Benachbarte Länder
No.: 1004Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:28
kolorovaný oceloryt, 32,5 x 42,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Östliches Deutchland
No.: 1005Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:29
kolorovaný oceloryt, 30,5 x 40,7 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Östliches Deutchland und die Schweiz
No.: 1006Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:30
kolorovaný oceloryt, 32 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Preussischen Provinzen Preussen und Posen
No.: 1007Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:31
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nord Östliches Deutschland
No.: 1008Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:32
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nord Westliches Deutschland, Niederlande und Belgien
No.: 1009Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:33
kolorovaný oceloryt, 33 x 39,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Erdkarte in Mercator´s projection
No.: 1010Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:34
kolorovaný oceloryt, 32,5 x 37,5 cm, Hermann Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spaniel und Portugal
No.: 1011Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:35
kolorovaný oceloryt, 30,5 x 37,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spaniel
No.: 1012Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:36
kolorovaný oceloryt, 31 x 37,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
West Polynesien
No.: 1013Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:37
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 41 cm, C. Poppey, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, dva listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Australien
No.: 1014Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:38
kolorovaný oceloryt, 35 x 40 cm, H. Alt und Schroden, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, dva listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spaniel
No.: 1015Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:39
kolorovaný oceloryt, 31 x 37,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spanien und Portugal in IV Blättern
No.: 1016Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:40
kolorovaný oceloryt, 31 x 37,5 cm, F. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Frankreich und die Schweiz
No.: 1017Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:41
kolorovaný oceloryt, 35 x 35,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Frankreich
No.: 1018Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:42
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 40,4 cm, C. Poppey, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, dva listy, místy pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nordostliches Frankreich
No.: 1019Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:43
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 40,3 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Südwestliches Frankreich
No.: 1020Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:44
kolorovaný oceloryt, 34,7 x 40,2 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Südöstliches Frankreich
No.: 1021Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:45
kolorovaný oceloryt, 35 x 40,2 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Deutschland
No.: 1022Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:46
kolorovaný oceloryt, 31,5 x 36,5 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Deutschland Übersicht der Politischen eintheilung
No.: 1023Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:47
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 41 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Fluss und Bergkarte von Deutschland
No.: 1024Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:48
kolorovaný oceloryt, 33,5 x 40,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Abraham Ortelius
(1527-1598)
Mapa Čech
No.: 1025Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:49
mědiryt, 33,5 x 50,5 cm, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.
No.: 1026Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:50
tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Konvolut map
No.: 1027Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:51
18x mapa, 46 x 60 cm, soubor volných příloh z Ottova zeměpisného atlasu, mapa Itálie, Jižní Asie, Evropa, Německo, Země Koruny České, Jižní Amerika, Francie, Středozemské moře, Evropské Rusko, Země Alpské, Střední Amerika, Světová doprava a osadní državy, planiglogy, obloha a země, Palestina, Belgie…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Georg Matthaüs Seutter
(1678-1757)
Alegorická mapa Ostrov lásky
No.: 1028Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:52
kolorovaná mědirytina, 1735, 49,5 x 57,3 cm, značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp. , uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rigobert Bonne
(1727-1795)
Mapa Jižní Ameriky
No.: 1029Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:53
ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 43,5 cm, uprostřed slepený papír, na papíře zahnědlé skvrny, při pravém okraji tisku zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Amerika
No.: 1030Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:54
kolorovaná mědirytina, 1746, 47 x 55 cm, rám, v dolní části natrženo a slepeno, stopy po bělobě, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Archiducatus Austriae Inferioris
No.: 1031Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:55
kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Partie Orientale de L´Empire de Russie en Asie
No.: 1032Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:56
kolorovaná mědirytina, 1750, 47 x 59 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hispaniae et Portugalliae Regna
No.: 1033Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:57
kolorovaná mědirytina, 43,5 x 54,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a místy při okrajích natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Gouvernement General de L´Isle de France
No.: 1034Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:58
kolorovaná mědirytina, 1754, 49,5 x 53,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý, místy skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Partie Occidentale de L´Empire de Russie
No.: 1035Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:59
kolorovaná mědirytina, 1750, 48,5 x 63 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Circulus Saxoniae Inferioris
No.: 1036Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:00
kolorovaná mědirytina, 48,5 x 57,3 cm, uprostřed přeloženo a na několika místech zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Regni Bohemiae, DVC. Silesiae, MarchionatVVm Moraviae et Lvsatiae
No.: 1037Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:01
kolorovaná mědirytina, 1748, 50,5 x 55 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Tabula Generalis Marchionatus Maraviae in Sex Circulos Divisae
No.: 1038Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:02
kolorovaná mědirytina, 49,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo, při okrajích ohmataný a místy natržený papír, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
M. Brion
Etats de Boheme
No.: 1039Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:03
kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hondius
Mapa Čech
No.: 1040Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:04
mědirytina, 1613, 41 x 54,5 cm, rám, papír zašlý, uprostřed přeložený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Mapa Moravy
No.: 1041Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:05
mědirytina, 48 x 58 cm, rám, na papíru na několika místech skvrny, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Brdy část hřebeny
No.: 1042Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Dolní Berounka
No.: 1043Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Soutok Sázavy s Vltavou
No.: 1044Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:08
tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa
No.: 1045Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:09
tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa
No.: 1046Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:10
tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Karlštejnsko
No.: 1047Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:11
tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Giovanni Giocomo de Rossi
(1627-1692)
Veduta - Řím ponte Milvio
No.: 1048Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:12
mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
No.: 1049Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:13
kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)
No.: 1050Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:14
kolorovaná mědirytina, 22,5 x 30,7 cm, ušpiněný papír, na levém okraji papír poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
No.: 1051Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:15
kolorovaná mědirytina, 23,5 x 33,5 cm, zašlý papír, u levého okraje papír lehce ušpiněn a perforován, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Saatz, Rakonitz und Ellen Bogen mit dem Distrikte Egger und der Hauptstadt Prag Nro. 96.)
No.: 1052Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:16
kolorovaná mědirytina, 21 x 34,5 cm, zašlý papír, u horního a spodního okraje několik tmavších obtisků od prstů, na levém okraji papíru perforace, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Die Markschaft Maehren Nro. 114.
No.: 1053Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:17
kolorovaná mědirytina, 20,5 x 31 cm, zašlý papír s obtisky prstů na okrajích, dvě šmouhy od barvy v přímo v tisku, u levého dolního rohu papír perforován, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio
No.: 1054Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:18
kolorovaná mědirytina, 37 x 53,5 cm, zažloutlý a ušpiněný papír, uprostřed přeloženo, pravý dolní a horní roh papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johannes Janssonius
(1588-1664)
Albis (Fluvius Germaniae celebris) A Fontibus ad Ostia
No.: 1055Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:19
kolorovaná mědirytina, 40,5 x 49,7 cm, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na dvou místech u okraje natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Die Statt Eger am Wasser Eger
No.: 1056Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:20
dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Michael Probst
(1757-1809)
Angliae Scotiae et Hiberniae
No.: 1057Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:21
kolorovaná mědirytina, 47,5 x 55,5 cm, uprostřed přeloženo, zejména v horní části poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Sebastian Münster
(1488-1552)
Praga 1574
No.: 1058Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:22
kolorovaný dřevoryt, 1574, 25,7 x 16,5 cm, rám, Sebastian Munster (1489 - 1552) patřil mezi nejuznávanější kartografy šestnáctého století. Jeho hlavním dílem byla Kosmografie, která byla publikována v šesti jazycích v období mezi lety 1544 a 1578. Později byla revidována a znovu vydána Sebastianem…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Inzerát
No.: 1059Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:23
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Vážený pane Hromádko, děkuji za Vaši odpověď na můj inzerát v rubrice Seznámení. Vaše foto mi posílat nemusíte, protože o mužskejch jsem ztratila iluze už dávno..., podél pravého horního rohu ohnutý papír, při krajích ohmataný papír, na papíře pár drobnýc…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Mikuláš s čertem a andělem
No.: 1060Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:24
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Jakýpak děkuju! To bylo na dobírku!, od pravého dolního rohu k levému hornímu rohu politý papír, na pravé straně mimo kresbu ušpiněno, ohmataný papír, levý dolní růžek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Ve službě nepiju
No.: 1061Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:25
tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole text: Děkuju, ve službě nepiju., podél pravého dolního okraje lehounce ohnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
No.: 1062Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:26
tuš, papír, 24 x 15,9 cm, papír na několika místech ušpiněný a odřený, levý horní roh ohnutý, na papíře tiskařské značky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
No.: 1063Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:27
lavírovaná tuš, uhel, papír, 24,1 x 32,7 cm, mírně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zázrak
No.: 1064Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:28
fix, papír, 21 x 28,8 cm, monogr. PD J., rám, dole napsáno: Je opravdu zázrak, Marie, že jsme zůstali normální., papír mírně ušpiněn, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Nový začátek
No.: 1065Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:29
fix, papír, 20, 9 x 30 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Intelektuální život
No.: 1066Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:30
fix, papír, 16,6 x 23 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Blahoslav Novotný
(1917-1983)
Vladimír Slavínský
No.: 1067Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:31
tuš, papír, 1940, 31,2 x 20,8 cm, sign. PD Honza, dole text: Kam se hrabe Astaire na Slavínského!, na zadní straně autorovy technické poznámky, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip
No.: 1068Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:32
tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip II.
No.: 1069Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:33
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip III.
No.: 1070Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:34
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Maličkosti
No.: 1071Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:35
tuš, papír, 21 x 29,6 cm, monogramováno LD AB, dole text: Furt jsem mu říkal, že maličkosti nestojí za to. Dlouho to trvá a pak se to najednou s ostudou vysype!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academ…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
No.: 1072Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kantorek
(1942)
Mlsný pavouk
No.: 1073Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:37
tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Prodavač
No.: 1074Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:38
fix, akvarel, papír, 1969, 33 x 23,7 cm, dole text: „… a prodavače rozděloval každému podle jeho potřeb až do chvíle, kdy ho odvezli ve svěrací kazajce… (Mladý svět č. 23-69), oboustranná kresba, pokrčený a znečištěný papír v rozích, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Fisarek at…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Řehák
V bytovém družstvu
No.: 1075Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:39
tuš, papír, 21 x 31,5 cm, dole text: Přicházím synka zapsat do bytového družstva - za 18 let bude potřebovat byt!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Řehák
Demonstrujeme vsedě
No.: 1076Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:40
tuš, papír, 21,3 x 31,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Nuda pláž
No.: 1077Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:41
tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zmizíme
No.: 1078Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:42
tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Pražské Jaro
No.: 1079Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:43
tuš, papír, 19,3 x 25,5 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
V kleci
No.: 1080Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:44
tuš, běloba, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Po úrazu
No.: 1081Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:45
tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. LD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Bape Pergler
(1933-2001)
Bojová připravenost
No.: 1082Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:46
akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Proven…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
U Národního divadla
No.: 1083Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:47
akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
Středisko ochránců přírody
No.: 1084Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:48
akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
Staré město
No.: 1085Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:49
tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Pivní koza
No.: 1086Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:50
koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Beze slov (Cognac)
No.: 1087Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:51
propiska, papír, 7,7 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
No.: 1088Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Ze sportu diluviálního
No.: 1089Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:53
tuš, papír, 15,3 x 11,1 cm, monogr. PD N, nahoře text: Ze sportu diluviálního. (30.000 let před olympiádou), Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
O berlích
No.: 1090Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:54
tuš, papír, 15,5 x 11,1 cm, monogr. PD N, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Žraloci
No.: 1091Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:55
tuš, papír, 14,6 x 11,4 cm, dole text: -Ba, jeden tatínek uživí devět harantů, ale devět dětiček fotra neuživí….., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Podmořský výjev
No.: 1092Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:56
tuš, papír, 14,5 x 11,3 cm, dole text: -Stavělo by se rychleji pí koljuško, nebýti těch sepií inkoustových., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Otec s dcerou
No.: 1093Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:57
tužka, papír, 14,8 x 10,7 cm, dole text: -Tatíčku, pohoupej mne. -Jo, to bys mi musela opatřit nějakou staromódní židli., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U lékaře
No.: 1094Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:58
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Manželská krize
No.: 1095Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:59
tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Patent
No.: 1096Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:00
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
No.: 1097Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:01
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rukavice
No.: 1098Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:02
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Námořník
No.: 1099Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:03
tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Prádlo
No.: 1100Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:04
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 20, 8 cm, dole text:To musíš překážet zrovna když mám velké prádlo? Seber se a vypadni někam do kavárny!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stavba
No.: 1101Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:05
akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Knihy
No.: 1102Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:06
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: A náhradní díly jsou?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kouzelník
No.: 1103Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:07
tuš, ppapír, 29, 6 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Meče se mu přejedly, tak polyká oheň., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U holiče
No.: 1104Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:08
akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Večerníček
No.: 1105Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:09
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pračka
No.: 1106Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:10
akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rande
No.: 1107Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:11
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Oprava obuvi
No.: 1108Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:12
akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Chalupa
No.: 1109Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:13
tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Čápi
No.: 1110Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:14
tuš, papír, 29, 3 x 20, 9 cm, sign. LD ES, nahoře text: Čert jim věř! Co když jim dojde propanbutanová bomba?, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Návštěva
No.: 1111Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:15
akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kůň
No.: 1112Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:16
akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Fernandel
No.: 1113Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:17
tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Rendl
No.: 1114Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:18
tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Nesvatba
No.: 1115Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:19
tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Skica muže
No.: 1116Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:20
tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladimír Menšík
No.: 1117Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:21
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Forman
No.: 1118Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:22
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Kopecký
No.: 1119Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:23
tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Muž s brýlemi
No.: 1120Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:24
tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladislav Vančura
No.: 1121Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:25
tužka, papír, 21 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
No.: 1122Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:26
tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Elmar Klos
No.: 1123Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:27
tuš, lavírovaná tuš, papír, 24 x 16,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Otakar Vávra
No.: 1124Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:28
tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stanislav Látal
No.: 1125Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:29
tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
No.: 1126Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:30
tuš, papír, 24 x 16,6 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Do recitalu Hany Hegerové humorem i satirou zasahuje Miroslav Horníček v pražském divadle Semafor
No.: 1127Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:31
tuš, akvarel, papír, 24 x 16 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
No.: 1128Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:32
tuš, papír, 16,6 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Viktor Kubal
No.: 1129Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:33
tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Luděk Kopřiva
No.: 1130Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:34
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Květa Fialová
No.: 1131Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:35
tuš, papír, 21 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ida Rapaičová
No.: 1132Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:36
tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Petra Janů
No.: 1133Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:37
tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jan Pivec
No.: 1134Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:38
tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Saša Rašilov
No.: 1135Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:39
tuš, papír, 18,3 x 15 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Záhorský
No.: 1136Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:40
tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ladislav Pešek
No.: 1137Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:41
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
No.: 1138Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:42
tuš, akvarel, papír, 29,8 x 21,1 cm, mongr. PU ES, k článku Zbyňka Vavřína, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Buster Keaton (Frigo)
No.: 1139Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:43
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
František smolík ve filmu ,,Jiný vzduch
No.: 1140Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:44
uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ljuba Hermanová
No.: 1141Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:45
tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Voják
No.: 1142Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:46
tužka, papír, 30 x 21 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 1143Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:47
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
F.C Vogel
Napoleon obklopený nejslavnějšími osobnostmi své doby
No.: 1144Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:48
rytina, 60,3 x 77,9 cm, v tisku LD: Peint par Victor Adam,, PD: lith par Marin Lavigne. mimo tisk LD: Hemiegegehen von F.C. Vogel in Frankfort A/M, papír odřený a potrhaný, s četnými hnědými skvrnkami, v tisku cca 24 cm natržený kus, skvrny od lepidla v tisku, papír je celkově zažloutlý, Aantiqari.…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Jean Paul Marat
No.: 1145Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:49
rytina, 43 x 28 cm, podle Charles Francois Gabriel Levacheze, papír celkově zažloutlý, při okrajích až zahnědlý, s četnými hnědými skvnkami a zeteklinou na horním okraji, okraj papíru na jednom místě natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794
No.: 1146Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:50
rytina, 23,2 x 29 cm, podle Pierre Gabriel Berthaulta, drobné skvrnky na papíře, papír je ohmataný, rožky jsou ohnuté a otlačené , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Testament de Louis XVI
No.: 1147Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:51
rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
No.: 1148Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:52
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Louis Binet
(1744-1800)
Constitution de la République Française
No.: 1149Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:53
akvatinta, 43,9 x 37 cm, předloha Bénard, značeno v desce Binet, Rue Aubry le Boucher, 34, papír ohmataný, s výraznou zateklinou, pošpiněný, na papíru jsou četné hnědé skvrnky, roh papíru je ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Louis Binet
(1744-1800)
Deklarace lidských práv
No.: 1150Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:54
akvatinta, 46,3 x 37,9 cm, předloha Bénard , okraje papíru potrhané, celkově zašpiněný papír s četnými hnědýmmi skvrnkami, cca 30 cm natržený, v této části je papír podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
F.M. Will
Dobytí Bastily
No.: 1151Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:55
rytina, 24,3 x 28 cm, excudit A.V., předloha Jean Louis Prieur, papír ohmataný, zahnědlý, v jednom místě natržený, s četnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Edme Bovinet
(1767-1832)
Výcvik císařské gardy za přítomnosti dvou císařů
No.: 1152Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:56
rytina, 32 x 43,5 cm, předloha Swebach - Despontaines, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, zateklina mimo tisk, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hippolyte Prudhomme
(1793-1853)
Otevření generálních stavů ve Versailles 5. května 1789
No.: 1153Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:57
rytina, 30 x 42 cm, předloha Auguste Couder, papír mírně zažloutlý, s nepatrnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, stopa po lepence na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pierre Gabriel Berthault
(1737-1831)
Revoluční výbor za jakobínského teroru
No.: 1154Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:58
rytina, 23,5 x 30 cm, předloha Fragonard, papír ohmataný, na pravém okraji natržený, na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. Molte
Vítání direktoria
No.: 1155Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:59
kolorovaný tisk, 38 x 50 cm, předloha Bosro, papír ohmataný, na okrajích na několika místech natržený, nepatrně pošpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ch. Chardon
(1832-1896)
Přísaha v mičovně: založení třech řádů v národním shromáždění 20.6.1789)
No.: 1156Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:00
rytina, 34 x 45,4 cm, předloha David, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, ohmataný, při jedonm okraji ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. Chardon
(1832-1896)
Dobytí Bastily
No.: 1157Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:01
rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Povstání 13. vendémiairu
No.: 1158Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:02
rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Přísaha v mičovně
No.: 1159Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:03
rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)
No.: 1160Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:04
rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Prairialské povstání
No.: 1161Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:05
rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )
No.: 1162Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:06
rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution
No.: 1163Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:07
rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules David
(1808-1892)
Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789
No.: 1164Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:08
litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antoine Joseph Gaitte
(1753-1835)
Plan de la Bastille
No.: 1165Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:09
ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Thomas Rowlandson
(1756-1827)
Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach
No.: 1166Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:10
kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland
No.: 1167Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:11
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa
No.: 1168Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:12
kolorovaná mědirytina, 1822, 16 X 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Peter Bohmanns Erben
Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien
No.: 1169Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:13
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Brichet
Anoblissement du Sexe
No.: 1170Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:14
mědirytina, 1784, 21,5 x 14,7 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anthonius Van Dyck
(1599-1641)
Frederick Prince of Aray
No.: 1171Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:15
mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pieter Van Sompel
(1600-1643)
Rudolf II.
No.: 1172Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:16
mědirytina, 44 x 35,5 cm, rám, značeno v desce DU P. Soutman Invenit Effigianit et Cum Prinnil; P. VanSompel Sculp. F. de Wit Excudit, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Eliášová
(1958)
Robert Heath
No.: 1173Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:17
kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Brichet
Charlotte
No.: 1174Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:18
mědirytina, 1784, 21,1 x 14,4 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alonso Sánchez Coello
(1532-1588)
Ladislav II. Popel z Lobkovic
No.: 1175Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:19
heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Scipione Pulzene
(1550-1598)
Bianca Cappello
No.: 1176Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:20
heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bartholomeus Spranger
(1546-1611)
Alegorie války Rudolfa II.
No.: 1177Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:21
heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans von Aachen
(1552-1615)
Rudolf II.
No.: 1178Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:22
heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans von Aachen
(1552-1615)
Kryštof z Lobkovic
No.: 1179Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:23
heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Z ilustrací k básním F. Villona
No.: 1180Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:24
lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Předsádka
No.: 1181Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:25
linořez, 22 x 13 cm, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Kováčik
(1959)
Hommage a Dušan Polakovič, album
No.: 1182Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:26
lept, 2017, 6 x 5 cm, sign. UD E. A. Ivan Kováčik, 2017, autorský tisk
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Václav Eisenreich
(1892-1969)
Žena a muž
No.: 1183Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:27
2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, the disciple of V. Sip and J. Konupek, studied at the atelier of J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Art…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Karel
(1912-1990)
Konvolut 24 grafik
No.: 1184Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:28
19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Soubor šesti exlibris
No.: 1185Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:29
4x dřevoryt, 1x lept, 1x zinkografie, 13,3 x 11,8 - 7,7 cm, 1x sign. PD P. Kotík, lept značen LD v desce Prav. Kotík 1925, 4x monogramováno v tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prag…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean Miotte
(1926-2016)
Saint Malo
No.: 1186Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:30
5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
3x PF s rukopisným přáním
No.: 1187Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:31
3x ofset, pero papír, 21 x 29,5 cm, sign. vše Jaroslav Šerých, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
No.: 1188Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:32
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pocta Seifertovi
No.: 1189Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:33
serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD Ota Janeček, Vzpomínka na národního umělce Jaroslava Seiferta, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1986, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Konvolut PF a přání
No.: 1190Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:34
různé techniky, různé rozměry do 21 x 15 cm
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stephané Mallarmé
(1842-1898)
Vrh kostek
No.: 1191Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:35
bibliofilie, 31 x 14 cm, výtvarně doprovodil Karel Demel, vytiskl Vladimír Lutterer pro grafickou speciálku profesora Zdeňka Sklenáře na vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze jako studijní práci. Vydání bylo připraveno v roce 1973 k 75. výročí básníkovy smrti
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dagmar Popelková
(1928)
P. F. 1966
No.: 1192Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:36
linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Měřička
(1955)
Grafika
No.: 1193Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:37
katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Leo Bednarik
(1938)
Soubor Ex libris
No.: 1194Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:38
grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Brázda
(1952)
EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)
No.: 1195Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:39
bibliofilie, 1987, rozměr souboru 19,5 x 15 cm, Editio 13, vydal OV SSM v Olomouci roku 1987, tento výtisk má číslo 79, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Alex Jelínek
(1890-1957)
Ex libris
No.: 1196Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:40
bibliofilie, 1923, 31 x 25,5 cm, cyklus 10 leptaných ex libris, úvodní slovo Dr. K. Herain, vydáno v počtu 150 ks, tento má číslo 128. Vloženo do lepenkocých desek s autorovým podpisem na titulu.
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Kalendář Hollar 2007
No.: 1197Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:41
5x různé grafické techniky, 2006, č. 58, Rozměr 42 x 30 cm, autoři: Andrea Tachezyová, Antonín Odehnal, Ivo Křen, Marián Komáček, Karel Beneš. Chybí kresba Adolfa Borna
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Štoček ex libris
No.: 1198Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:42
dřevoryt, 13,5 x 8 cm, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Sýs a Pavel Taussig
Báseň a kresba
No.: 1199Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:43
tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jan Amos Komenský
No.: 1200Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:44
tisk, 10,5 x 9 cm, rám, DU věnování Vladimíru Brodskému M. Švabinský 16.12.1958, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
No.: 1201Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:45
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Eliášová
(1958)
The Lanchester 30 h.p. straight eight
No.: 1202Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:46
kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Eliášová
(1958)
Elegance
No.: 1203Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:47
kombinovaná technika, papír, 1997, 56,8 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hugo Gellert
(1892-1985)
Century of the common man
No.: 1204Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:48
3 x serigrafie, 1943, 51 x 40,5 cm, jednotlivé listy signovány, Two Speeches by Henry A, Wallace Vice-President of the United States, Silk Screen prints by Hugo Gellert, International workers order New York, velikost tisků 38,6 x 33, volné listy, soubor není kompletní, na papíře místy skvrnky, mírně…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel May
(1842-1912)
Um stillen ozean
No.: 1205Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:49
kniha, vyd. Karl-May Verlag, Drážďány, 1879, desky z tvrdšího papíru, 607s., obálka při okrajích potrhaná, na hřbetu částečně přelepená, flíčky na listech, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel May
(1842-1912)
Pirát
No.: 1206Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:50
kniha, il. Karel Šimůnek, vyd. Nakl. knihovny dobrodružných románů a novel, Praha, 1922, plpl. vazba, 181s., zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Jules Verne
(1828-1905)
Vor der Flagge des Vaterlands (Vynález zkázy)
No.: 1207Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:51
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 255s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die Leiden eines Chinesen in China Číňanovy trampoty v Číně
No.: 1208Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:52
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 257s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Ein Lotterie-Loos Los číslo 9672
No.: 1209Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:53
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 222s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Der Findling 1+2 Malý Dobráček
No.: 1210Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:54
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 241+249s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die Gebrüder Kip 1+2
No.: 1211Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:55
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 256+250s., mírně odřené a rozvolněné vazby, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die grossen Seefahrer des 18. Jahrhunderts
No.: 1212Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:56
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 323s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel May
(1842-1912)
Po dobrodružných stezkách (Old Zach)
No.: 1213Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:57
kniha, 8 povídek - Muž s polovicí tváře, Hamäil, Španělský cikán, Zpívající voda, Na březích Dviny, Cesta vyvržených, Vzkříšení, Merhameh, úvodem medailonek překladatele o K. Mayovi, přel. D. Jam (pseud. Jar. Moravce), 1. sv. edice Posmrtné vydání spisů, vydalo Nakladatelství knihovny dobrodružných…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel May
(1842-1912)
Der Fürst der Bleichgesichter - Old Surehand
No.: 1214Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:58
kniha, anonymně vydaný román Karla Maye, 89 ilustrací, 3. sv. edice Deutsche Herzen, deutsche Helden, kvůli sporům o honorář zakázal K. May svému nakladateli Münchmeyerovi nová vydání jeho úspěšné série Deutsche Herzen, deutsche Helden, nakladatel však nadále Mayovy romány vydával a to bez uvedení j…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
J.O. Curwood: Syn Kazanův
No.: 1215Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:59
kniha, ob. Z. Burian, úprava A. Dvořák, vydal V. Škubal, Praha 1946, orig. brož s přebalem, ob. místy poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Bob Hurikán: Jezdci z Arizony; Pobožný střelec
No.: 1216Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:00
2x sešit, návrh obálky K. Saudek, vydal P.M. Agentura Expres, Praha 1969, 2x sešit, 80 + 53 s., obálka zašlá, při okrajích zašpiněná, hřbety natržené, zažloutlé listy, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Jaroslav Foglar: Jeskyně Saturn
No.: 1217Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:01
sešit, původní komiks Káji Saudka podle scénáře Jaroslava Foglara, předmluva P. Nosek, ob. a kresby K. Saudek, vydalo nakladatelství Zlatý kůň ve spolupráci s Českou speleologickou společností, 1991, nestr. (24s.), sešit, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Bán Strahinić
No.: 1218Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:02
bibliofilie, titulní list sign. dřevoryt a 12 x sign. dřevorytů příloh F. Duša , cyklus třinácti dřevorytů F. Duši k srbské lidové písni přel. O.F. Babler, vytiskl na ručním lisu a vydal Jar. Picka, Praha 1941, volné listy v deskách, 31 x 22 cm, ex. 46/105, nestr. (23 s. + 13 příloh), hřbet obálky p…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Vindišová
Gérard de Nerval: Chiméry
No.: 1219Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:03
bibliofilie, ilustrace M. Vindišová, tiskl Jaroslav Picka, Praha 1954, nestr., brož, obálka lehce zašpiněná v horní části lehce poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Březina
(1868-1929)
Z dopisů Otokara Březiny Anně Pammrové
No.: 1220Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:04
Bibliofilie, usp., doslovem a pozn. opatřil Ant. Veselý, vyd. Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1931, ex. 160/250, upr. K. Dyrynk, obs. faksimilem reprod. dopisy, brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Paul Claudel
(1968-1955)
Patero velikých ód provázených processionálem na pozdrav novému věku
No.: 1221Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:05
Bibliofilie, přel. B. Reynek, vyd. Družstvo přátel studia, Praha, 1920, tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, brož, 167s., uvolněné archy, lehce potrhané okraje obálky , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
André Suarés
(1868-1948)
Napoleon
No.: 1222Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:06
Bibliofilie, přel. J. Zaorálek, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, Bibelot IV., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, pův. celokožená vazba, nestr., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
André Suarés
(1868-1948)
Láska a příroda
No.: 1223Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:07
Bibliofilie, přel. J. Krecar, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, Bibelto II., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, pův. celokožená vazba, nestr., desky na hřbetu natržené a lehce odřené , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Istler
(1919-2000)
J. Kainar: Osudy
No.: 1224Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:08
Bibliofilie, ob. a tit. list J. Istler, vyd. Symposion, Praha, 1947, 2200 výtisků, brož, 87s., zažloutlé okraje, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA,…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Čtení o Starém Srbsku
No.: 1225Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:09
kniha, podpis na patitulu L. Kuba, cesty a studie z roků 1890-1927, vyd. Družstevní práce, Praha, 1932, obs. 17 kreseb, 9 harmonisovaných písní, 20 bar. příloh a mapku, pův. clpl. vazba se zlacením na hřbetu, 211s., hřbet desek mírně rozpáraný, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, …
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Skala
(1947)
B. Kerbachová: Alchymie světla - Experimentální tvorba Petra Skaly
No.: 1226Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:10
kniha, monografie pozapomenutého filmového experimentátora a průkopníka videoartu, vydalo Prácheňské muzeum v Písku, Písek 2017, 165s., lamin. vazba, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Nikl
(1960)
Takitak
No.: 1227Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:11
bibliofilie, Krabička-objekt TAKITAK obsahuje karty s reprodukcemi renesančních malířů, některé s prořezanými otvory a citáty, kartu s postavami k vystřižení a desky s vlnou určené k sestavení divadelní scény, edice Takitak, vydal Divus, Praha 1998, objekt-kniha s taktilním povrchem v původním karto…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Fišárek
(1906-1980)
Obrazy a kresby
No.: 1228Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:12
bibliofilie, sign. suchá jehla v příloze katalogu A. Fišárek, text Jar. Pečírka, vydala Galerie Jos. R. Vilímka, Praha 1945, sešit, nestr., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Ar…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Šohaji (8 studií leptem)
No.: 1229Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:13
bibliofilie, 8x lept J. Vodrážka, vyd. J. Vodrážka a knihtiskárna Frant. Bartoš, Přerov, 1948, volné listy v obálce, 250 výtisků, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Novák
(1925-1999)
Petr Kávon: La Cérémoie Gachée
No.: 1230Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:14
kniha, obálka a ilustrace L. Novák, vyd. Arabie-sur-Seine, nedat., brož, 16s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of TT club, the group Q
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích III.
No.: 1231Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:15
bibliofilie, sign. dřevoryt, rytina, lept, reprodukce a seznam graf. díla A. Naumana, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1941, úprava M. Kaláb, Ex. 150/270, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabi…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Krčma
(1885-1950)
Vzpomínky na Karla Hynka Máchu
No.: 1232Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:16
kniha, výzdoba C. Bouda, 34. sv. knihovny Hyperion, tisk Kryl a Scotti, vydala Erna Janská, Praha 1928, 700ex., 174 s., celokož. vazba s zažbou a zlacením na hřbetu, zlac. ořízka, vazba na hřbetu ošoupaná, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kay Heinrich Nebel
(1888-1953)
Evangelium Sanct Johannis. Mit 11 Original-Holzschnitten von Kay H. Nebel.
No.: 1233Auction price: 3.600 CZK (150 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:17
bibliofilie, 11 dřevorytů v textu K. H. Nebel, iniciály, vydal Kleukens-Presse, Frankfurt a. M. 1920, ex. 215/251, 99s., ruční papír „De Haesbeek“ vodotisk, pergamenová vazba se zlac. ražbou na desce a zlac. nápisem na hřbetu, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Jos. Chaloupka: Hlas a mlčení
No.: 1234Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:18
bibliofilie, litografie ve frontispisu,expresionistický návrh vazby, titul linorytem, nakl. značka, úprava Ed. Milén, písmo Ohio, vydal Fr. Borový, Praha 1923, 96s., orig. kartonová vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
M. Alcoforado: Portugalské listy
No.: 1235Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:19
bibliofilie, lept ve frontispisu, ilustrace, návrh výzdoby, vazby a předsádky T. F. Šimon, vazba knihař Ant. Malík, úprava M. Kaláb, přel. a doslov napsal H. Jelínek, vydal Arthur Novák, Praha 1916, polopergamen. vazba, ex. 499/730, 42 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disc…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Jiroudek
(1914-1991)
Č. Berka: František Jiroudek
No.: 1236Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:20
kniha, kresba tuší s věnováním Fr. Jiroudka na patitulu monografie, ed. Umělecké profily, vydal Odeon, Praha 1980, pl. s ob., 190s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Mane…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Menhart
(1897-1962)
Abendgespräche des Bücherfreudes Rubricius und des Buchdrukers Tympanus
No.: 1237Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:21
bibliofilie, podpis překladatele O.F. Bablera s věnováním Svat. Klírovi, šest večerních rozmluv Rubricia s Tympanem, každá je vytištěna jiným typografickým fontem, v úprava Hermann Zapf, tisk Hausdruckerei D. Stempel AG, Frankfurt n. M. 1958, karton. vazba, 46s., papír Zerkall, rohy lehce naražené, …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Jos. Hora: Máchovské variace
No.: 1238Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:22
kniha, 4 litografie, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Fr. Borový, Praha 1944, brož, 46s., ob. zašlá , nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
G. A. Bürger: Baron Prášil
No.: 1239Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:23
kniha, podpis překladatele J. Koláře, ilustrace Gustave Doré, vydalo Naše vojsko, Praha 1958, 193 s., celoplátěná vazba bez obálky, mastná skvrna skrz knihu, zašpiněná vazba, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Endymion
No.: 1240Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:24
bibliofilie, dřevoryt v titulu a výzdoba Josef Marek, 14.sv. ed. Spisy Jiřího Karáska ze Lvovic, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1909, 60 s., orig. brož., obálka při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Štáfl
(1884-1945)
Oskar Wilde: Slavík a růže
No.: 1241Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:25
kniha, titul, 28 ilustrací a závěr. viněta O. Štáfl, překlad M. Jesenská, vydal J. Otto, Praha 1919, Ex. 89/300, 40s., plpl. nepůvodní vazba, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
K. Horký: Předčasně zesnulý Franz Schmiedeberg
No.: 1242Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:26
kniha, 21,5 x 15 cm, návrh ob.? a ilustrace Jar. Šváb, pro účastníky VII. shromáždění Spolku čs. bibliofilů věnuje Odborná škola typografická, Praha 1931, volné listy v deskách, 19s., desky lehce zašlé, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Jedenáct grafických listů
No.: 1243Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:27
bibliofilie, graf. list P. Melana CHYBÍ, 10 orig. sign. grafických listů - O. Kulhánek, D. Benešová, J. Brázda, O. Čechová, F. Peterka, M. Erazim, M. Houra, B. Knobloch, M.M. Šechtlová, L. Vilhelmová, vydal Sdružený klub pracujících – KPVU, Chrudim 1989, Ex. 55/200, volné listy v papírovém přebalu, …
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kobliha
(1877-1962)
Knižní grafika Soubor dvaceti titulních listů a protititulů
No.: 1244Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:28
bibliofilie, vydala Grafická škola, Praha 1944, volné listy (20 dvoustran) v karton. deskách, náklad. 300 výtisků, lehce zašpiněná vazba, drobné skvrny, natržený a pokrčený hřet jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Žemlička
(1934)
Francois Villon: Balady
No.: 1245Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:29
bibliofilie, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2004, 8 černobílých kreseb na kameni Bohumil Žemlička (sign. v tiráži), typografie: Martin Dyrynk, tisk v litografické dílně Tomáše Svobody, Ex. 306/700 na europapíru chamois Munken print, 44 s., brož. s obálkou, zadní horní roh obálky přeložený, v…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Konstantinová
(1946)
J. Giono: Muž, který sázel stromy
No.: 1246Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:30
bibliofilie, tři sign. suché jehly H. Konstantinová, , úprava A. Krejča, překlad Zd. Stavinohová, vydal V. Beneš nakladatelství Bonaventura, 2. sv. edice Ethos, Praha 1998, vazba Ateliér Krupka v Úvalech, Ex. 148/200, 30 s., brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The S…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan C. Vondrouš
(1884-1970)
20. let Štenclova grafického závodu
No.: 1247Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:31
bibliofilie, 30 x 21 cm, orig. lept J.C. Vondrouš a orig. lept V. Silovský v přílohách, sešit, lehce pokrčená obálka, drobné skvrny, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Édouard Manet
(1832-1883)
Stéphane Mallarmé: Odpoledne Faunovo
No.: 1248Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:32
kniha, 17 x 13 cm, 2 repr. dřevorytu E. Maneta, monogr. překladatele v tiráži A.P. (Arnošt Procházka), vydala Moderní Revue, Praha 1922, ex. 218/250, nestr., polokožená nepůvodní vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
B.B. Buchlovan: Hostina bibliofilů
No.: 1249Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:33
bibliofilie, sign. exlibris Fr. Kobliha, podpis B.B. Buchlovana v tiráži, litografie a úprava P. Dilinger, zakázková vazba, soukr. tisk, 1934, 32 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Špála
(1885-1946)
Josef Hora: Pracující den
No.: 1250Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:34
bibliofilie, obálka a frontispis V. Špála, vydal Fr. Borový, Praha 1922, 27. sv. edice Červen, 61 s., brož., obálka při okrajích lehce potrhaná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Bukovac and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kobliha
(1877-1962)
Jaromír Rašín: Kleopatra
No.: 1251Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:35
bibliofilie, frontispis, titulní rámec a rámcová kresba dřevorytem Fr. Kobliha, soukromý tisk, 1928, similijapan, kartonová vazba, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of F…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Bílek
(1872-1941)
P. Verlaine: Rozhovor duše s Bohem
No.: 1252Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:36
kniha, obálka a kresba v titulu Fr. Bílek, úprava Ant. Jos. Trčka, dvoubarevný tisk, francouzsko-české vydání, ed. Život a sen, tisk J, Mucha, vydal Jakub Deml, Tasov 1932, 12s., pův. brož, obálka mírně zažloutlá, nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Aca…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**2 History of bids
-
František Gross
(1909-1985)
J. Kotalík: František Gross
No.: 1253Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:37
kniha, barev. litografie Fr. Gross v příloze, 46 vyobr., typo M. Hegar, 15.sv. ed. Současné profily, vydalo NČSVU, Praha 1963, karton. vazba s ob., 70s., desky prohnuté, obálka místy zašlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architectur…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kobliha
(1877-1962)
Ruská láska
No.: 1254Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:38
bibliofilie, dvoubarev. titul a viněta dřevorytem Fr. Kobliha, tisk Kryl a Scotti, vydal Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady 1921, pův. polopergamen. vazba, zlac. ořízka, 47s., Ullersdorf ruční papír, ex. 500, vázal patrně L. Bradáč, drobné odřeniny hran, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Os…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Michl
(1901-1977)
Petr Bezruč: Já
No.: 1255Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:39
bibliofilie, frontispis a závěr. viněta sign. dřevorytem Ff. Michl, podpis na patitulu P. Bezruč, úprava E. Petlán, vydal ve prospěch Ústavu pro hluchoněmé děti v Plzni Miloslav Matas, Plzeň 1930, pův. brož, 11s., ex. 130/300, papír Zanders, velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Richard Marek
(1883-1951)
Jakub Deml: Domů
No.: 1256Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:40
bibliofilie, frontispis Jos. Marek, 2 světlotisk. reprodukce, tisk Kryl a Scotti, vydal nákladem vlastním Jakub Deml, Královské Vinohrady 1913, pův. brož, 86s., ob. na hřbetu poškozená a místy vyšisovaná, vazba rozvolněná, několik uvolněných listů, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emmerich Alois Hruška
(1895-1957)
Balada o bibliofilu a básníku
No.: 1257Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:41
bibliofilie, 2 ilustrace a viněta v titulu E. A. Hruška, v upomínku IV. bibliofilského večera, vytiskl a vydal Alois Koníček, Praha 1928, pův. sešit, ex. 200, Pannekoek,nestr.(20), skrvny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Hermor Lilia: Verše tajného básníka
No.: 1258Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:42
bibliofilie, 3 x sign. lept se suchou jehlou J. Šerých, úprava M. Albich, k 50. výročí básníkovy smrti (pseud. Frant. Bíbla) vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 76s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiq…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Špála
(1885-1946)
Almanach na rok 1914
No.: 1259Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:43
Bibliofilie, čtyři roční období v raném kubistickém pojetí V. Špály, kalendárium, básně, studie a krátké prozaické texty, autoři příspěvků a vydavatelé: Josef Čapek; Karel Čapek; Otokar Fischer; Stanislav Hanuš; Vlastislav Hofman; Josef Kodíček; Stanislav K. Neumann; Arne Novák; Václav Špála; Václav…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kamil Bednář: Praha pod křídly války
No.: 1260Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:44
bibliofilie, 6 x sign. litografie, návrh obálky a podpis v titulu Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1945, cpl. vazba s ob., 69s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mode d´emploi
No.: 1261Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:45
brož, francouzsky, výzdoba J. Kolář, úprava R. Kames, překlad Erika Abrams, Paříž 1988, edice Revue K, Ex. 823/900, brož., nestr., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Lada
(1887-1957)
Chaloupka - měsíčník pro děti
No.: 1262Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:46
časopis, 3 celostr. vyobrazení a 11 pérovek v textu Jos. Lada, řídí a vydává Stanislav Minařík, Praha 1922, polopl. vazba, 68s., dobrý stav, desky odřené, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Hommage á Meissonier
No.: 1263Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:47
bibliofilie, 4x barev. litografie a obálka S. Dalí, katalog výstavy, vydal Hotel Meurice, Praha 1967, obálka na hřbetu poškozená, při okrajích odřená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Karel Fron: Verše
No.: 1264Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:48
bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of Th…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Fr. Hrubín: Zpěv lásky k životu
No.: 1265Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:49
bibliofilie, frontispis s podpisem C. Bouda, úprava Z. Seydl, novoročenka s básní Fr. Hrubína, vydal Čs. spisovatel, Praha 1955, volné listy v obálce, 12s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Grap…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dopisy neznámé šlechtičny Josefu Dobrovskému z r. 1796
No.: 1266Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:50
bibliofilie, mědiryt s podobiznou J. Dobrovského ve frontispisu K. Svolinský, k vydání připrail a textem uvedl V.A. Francev, úprava M. Kaláb, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1929, volné listy v obálce, 40s., Van Gelder, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof.…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Jan Neruda: Prosté motivy
No.: 1267Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:51
bibliofilie, 4x mědirytina C. Bouda, úprava M. Kaláb, tisk péčí Jar. Picky, doslov Mil. Novotný, 3. sv. ed. Díla,vydal Čs. spisovatel se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1951, brož, 97s., desky při krajích zašlé , velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. …
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Kolíbal
(1925)
Torquatto Tasso: Šeptání noci
No.: 1268Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:52
bibliofilie, 5x litografie a obálka St. Kolíbal, úprava O. Hlavsa, tisk Jos. Hrachovec, přel. Jan Vladislav, 11. sv. edice Milé knížky,vydal Čs. spisovatel se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1956, volné listy v obálce, 45s., maršovský ruční papír, obálka při krajích zašlá, velmi dobrý stav, Proven…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojmír Vokolek
(1910-2001)
Vladimír Vokolek: První blahoslavenství
No.: 1269Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:53
bibliofilie, obálka, frontispis, titul. viněta, linkové dekorace v textu, závěr. viněta vše dřevorytem Vojmír Vokolek, 2. sv. edice Lis tří bratří, tiskl a vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1940, pův. brož, 46s., ex. 350, velmi dobrý stav, obálka při krajích lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Petr Kopta: Nevinobraní
No.: 1270Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:54
bibliofilie, orig. sign. tříbarev. lept v samostatné příloze a podpis v tiráži Alena Antonová, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, podpis autora za titulem, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2006, volné listy v obálce, ex. 200/580, nestr. (12), velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Otokar Březina: Ruce
No.: 1271Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:55
bibliofilie, 35 čb. dřevorytů J. Váchal, úprava O. Menhart, sv.7 ed. Ráj knihomilů, vydal ELK, Praha 1946, 68s., volné listy v pův. papírových deskách, ex. 576/1001, similijapan, suchá pečeť, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent membe…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zdeněk Mahler: Kdo svůj národ miluje, nešetří ho
No.: 1272Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:56
bibliofilie, 5x orig. sign. suchá jehla Vl. Komárek, podpis Zd. Mahlera na titulu, úprava K. Vilgus, vydalo Naklatelství Primus, Praha 1995, karton. vazba, ex. 42/200, 39s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Matoušek
(1890-1977)
J.S. Machar: Bezručovi
No.: 1273Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:57
bibliofilie, sign. litografie ve frontispise a 5x litografie v příloze O. Matoušek, podpis J.S. Machar, vydal Bohuslav Bezecný, Mor. Ostrava 1937, ex. 138/140, 27 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hermína Melicharová
Hesiodos: Zrození bohů
No.: 1274Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:58
bibliofilie, 4x orig. sign. lept s akvatintou, lept na obálce, úprava a podpis za titulem H. Melicharová, tisk M. Pegrassi, překlad J. Nováková, vydal SNKLHU, Praha 1957, volné listy v papírové obálce, ex. 300, 51 s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, celofánový přebal, Provenance: Antiquarian…
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Fr. Langer: Pražské legendy
No.: 1275Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:59
kniha, podpis v titulu C. Bouda, vydal Albatros, Praha 1979, cpl. vazba s ob., 98s., velmi dobrý stav,, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jos. Hora: Rekviem
No.: 1276Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis Jos. Hory na titulu, 3x orig. sign. mědiryt, úprava a podpis za titulem V. Mašek, tisk M. Pegrassi, 2.sv. ed. Zlatokvět, II. řada, vydal Fr. Borový, Praha 1940, orig. brož, ex. 146/150, 41 s., pannekoek ruční papír, velmi dobrý stav,, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at …
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Dvořáček
(1895-1970)
Viktor Dyk: Klíč. Povídka o zločinu
No.: 1277Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:01
bibliofilie, 3x orig. celostr. lept a podpis v tiráži L. Dvořáček, úprava a podpis v tiráži Rud. Hála, 1.sv. ed. Amfora, vydal Josef Hladký, Hranice na Moravě 1927, volné listy v orig. obálce, ex. 84/200, 31 s., ruční papír Pannekoek , velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Josef Hora: Od první do poslední
No.: 1278Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:02
bibliofilie, 3x orig. celostr. lept, kresba na ob. a podpis v tiráži J. Konůpek, usp. a doslovem doprovodil Mil. Novotný, vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1947, volné listy v obálce, nestr.(28), nečísl./90 ex., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula a…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Grigorij Musatov
(1889-1941)
Sovětské častušky
No.: 1279Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:03
bibliofilie, 6x kresba G. Musatov, úprava Fr. Muzika, vybrala a přeložila N. Melniková-Papoušková, tisk V.Vokolek, 214.sv. ed. Aventinum, vydal Ot. Marien-Štorch, Praha 1929, orig. brož, 105s., obálka při krajích pokrčená, 3 skvrny na obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Demel
(1942)
Katalog s grafikou
No.: 1280Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:04
bibliofilie, podpis K. Demela v tiráži, přiložen orig. graf. list Rozkoš, 12,2 x 19,7, text ve francouštině, němčině a češtině, Ex. 82/1000, nestr., krouřková vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architectu…
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Jakovlevič Bilibin
(1876-1942)
Skazki. Carevna Ljaguška
No.: 1281Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:05
bibliofilie, ilustrace, rámcové dekorace,návrh obálky a úprava I. J. Bilibin, chomolitografický tisk, vydala Izdanie Ekspedicij Zagotovlenija Gosudarstvennych Bumag, Petrohrad 1901, sešit, 10s., 1 list a zadní desky chybí , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Istler
(1919-2000)
grafické listy k Obrtelovu Vodotrysku
No.: 1282Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:06
bibliofilie, 4x sign. barev. kombin. technika J. Istler (3x168/200+ 1x14/200), tisk P. Dřímal, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1987, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of German painter Walte…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Flejšar
(1922-2010)
Plakát, užitá tvorba
No.: 1283Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:07
bibliofilie, obálka - rozkládací autorský plakát sítotiskem, 8 sítotiskových vyobrazení a úprava J. Flejšar, text katalogu E. Minář, katalog výstavy v Galerii Václava Špály v r. 1983, vydal SČVU, Praha 1983, sešit v ob., 30 x 21 cm, nestr. (20), velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Nahoru a dolů - Hloubkové básně
No.: 1284Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:08
bibliofilie, 13 prořezávaných typogramů a podpis na titulu J. Kolář, doslov J. Hlaváček, vydal Torst, Praha 1991, ex. 124/300, volné listy v plátěných deskách, papír Zanders Ikonofix mat, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and…
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
František Halas : Obrazy
No.: 1285Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:09
bibliofilie, 8 x litografie členů SVU R. Brun, P. Dillinger, Fr. Kaláb, Jar. Král, V. Mužík, L. Procházková, Ant. Procházka, Fr. Srp, text Fr. Halas, tisk fa R. Röhrer, prémie na r. 1938, vydala Skupina výtvarných umělců v Brně, Brno 1938, sešit a přílohy v ob., nestr. (12), 29 x 21 cm, zažloutlé …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jos. Hora: Rekviem
No.: 1286Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:10
bibliofilie, 3x orig. sign. mědiryt, úprava a podpis za titulem V. Mašek, tisk M. Pegrassi, 2.sv. ed. Zlatokvět, II. řada, vydal Fr. Borový, Praha 1940, orig. brož, ex.150, 41 s., pannekoek ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Tittelbach
(1900-1971)
Karel Konrád: Robinsonáda
No.: 1287Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:11
bibliofilie, obálka a 2 kresby V. Tittlebach, 2. svazek Nové edice Hyperionu, vydala Erna Janská, Praha 1926, 77 s., brož, poškozený hřbet a při okrajích pokrčená obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite and J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Růžena Autengrubrová: Růžová zahrádka nejmenší
No.: 1288Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:12
bibliofilie, sign. lept ve frontispise a grafická úprava C. Bouda, vydala jako soukromý tisk autorka, Praha 1930, nestr., brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Philippe Soupault: Negr
No.: 1289Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:13
bibliofilie, obálka A. Hoffmeister, vydal Ot. Štroch - Marien, Praha 1928, 20. svazek Knih dnešku, edice Aventinum, 87 s., brož, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Václav Mašek: Nedokončený portrét
No.: 1290Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:14
bibliofilie, litografie, linoryt a dřevoryt Václav Mašek, vydal Josef Sonberg, Praha 1932, v tiráži podpisy autora, ilustrátora a vydavatele, 130 výtisků, 12 s., brož., zašpiněná obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague a…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Sychra
(1903-1963)
Jiří Mahen: Máchova poesie
No.: 1291Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:15
bibliofilie, sign. heliogravura V. Sychra, úvodní poznámka Fr. Halas, vydal Václav Tomsa, Praha 1941, Ex. 7/300, 39 s., brož., obálka v dolní části natržená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Dřevo a květiny
No.: 1292Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:16
bibliofilie, úvod a podpis Vl. Thiele, podpis, jedenáct bar. dřevorytů a knižních značek Jar. Lukavský, Ex. 72/111, nestr., brož, obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
M. Tyrš: Náš úkol, směr a cíl
No.: 1293Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:17
bibliofilie, sign. orig. dřevoryt ve frontispisu, viněta v titulu a úprava C.Bouda, studie a podpis L. Jandásek, vydavatelovo věnování a s podpisem v tiráži, tisk Kryl a Scotti, soukromým tiskem vydal Václav Janda, Nymburk 1931, pův. brož s přebalem, ex. 60/300, 32 s., velmi dobrý stav , Provenan…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kysela
(1881-1941)
K. Toman: Sluneční hodiny
No.: 1294Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:18
bibliofilie, orig. dřevoryt ve frontispisu, viněta v titulu a úprava Fr. Kysela, 2. sv. ed. Vinice, vydala knihovna Uměleckého Měsíčníku Skupiny výtvarných umělců, Praha 1913, pozdější převazba, 41 s., desky zašlé, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Valter
(1909-2006)
L. Kundera: Vzpomínka na krajinu bez měst * Horaria
No.: 1295Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:19
bibliofilie, 4x orig. sign. linoryt Karel Valter, podpis na titulu a báseň L. Kundera, 7. sv. edice Velen, sestavil a vydal jako neprodejný tisk Dr. Jan Vykoukal, volné listy v obálce, ex. 32/90, 21 x 15,5 cm, nestr., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of the group L…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Husitská doba Mikoláše Aleše
No.: 1296Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:20
bibliofilie, vydalo VOK, Praha okolo roku 1930, 500 výtisků, ruční papír, nestr., 19 s., brož, obálka lehce zašlá jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Obrázky ze Slabikáře
No.: 1297Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:21
kniha, 196 kreseb pro slabikář sestavený Frumarem a Jursou, vydalo Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu, Praha 1940, 60 s., brož., obálka na hřbetu a při okrajích poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
G. Keller: Romeo a Julie na vsi
No.: 1298Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:22
bibliofilie, přednostní výtisk, 4 x sign. kamenotisk K. Svolinský, úprava O. Menhart, přel. E.A. Saudek, 13. sv. edice Příběhů, v Pourově edici vydal Václav Pour, Praha 1949, volné listy v obálce , ex. R/200, suchá pečeť, 103 s., ruční maršovský papír, 21 x 13 cm, velmi dobrý stav , Provenance: An…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kobliha
(1877-1962)
K. Neumannová: Almanach knih dobrých autorů 1914
No.: 1299Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:23
bibliofilie, titul. list z knihy Tribulat Bonhomet (příl.), Sv. Vít (příl.), titul. a úvodní viněta a 8 závěr. vinět vše dřevorytem Fr. Kobliha, ob. Almanachu a titul. list z knihy Osamělý (příl.) M. Klicman, titul. list z knihy Svítání linorytem (příl.) V.H. Brunner, sest. a vydala Kamilla Neumanno…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Alois Chvála: Setkání s Mikolášem Alšem
No.: 1300Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:24
kniha, podpis a věnování A. Chvála, vydal upravil a vytiskl autor, Praha 1968, 100 výtisků, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Jenda Rajman: Mikoláš Aleš v mých trvalých vzpomínkách
No.: 1301Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:25
kniha, napsal, svázal, vydal a podepsal J. Rajman, Rožďálovice 1939, 300 výtisků, 16 s., karton vazba, lehce odřené rohy jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Emanuel Svoboda: Rozmarné čtení o Mikoláši Alšovi
No.: 1302Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:26
kniha, podpis Em. Svoboda, podobiznu Alšovu do dřeva vyryl Rud. Švajdler, vydal Jos. Hladký, Hranice 1927, Ex. 19/250, 54 s., brož, lehce zašpiněná obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Storchův zpěvní věnec
No.: 1303Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:27
kniha, sbírka písní národních a znárodnělých pro veselé kruhy naše, 50 ilustrací M. Aleš, vydal R. Storch, Praha 1889, 224 s., clpl. vazba, zašlé desky, některé listy zašpiněné, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Synek zachovalý
No.: 1304Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:28
kniha, soubor pěti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha, reprodukce provedla Unie, brož, 37 x 27, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Nalezená sestra
No.: 1305Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:29
kniha, soubor osmi kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha, clpl. vazba, 37 x 27, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Bude vojna bude
No.: 1306Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:30
kniha, soubor sedmi kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, clpl. vazba, 37 x 27, skvny na vazbě, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Sirotek
No.: 1307Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:31
kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, clpl. vazba, 37 x 27, zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Sirotek
No.: 1308Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:32
kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, brož, 37 x 27, obálka při okrajích poškozená, zašpiněná, zažloutlé listy, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Praha
No.: 1309Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:33
kniha, cyklus šesti kreseb M. Alše, úvodní slovo Renata Tyršová, vydal F. Šimáček, Praha 1903, clpl vazba, 29 x 39, místy skvrny va vazbě, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Ludvík Jehl: M. Aleš v Plzni
No.: 1310Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:34
kniha, vydalo Sdružení západočeských výtvar. umělců, Plzeň 1932, 500 výtisků, 36 s., brož, prasklá vazba, obálka při okrajích lehce poškozená, zašpiněná, drobné skvrny, dobrá stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Václav Říha: Alšovy pohádky
No.: 1311Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:35
kniha, výběr českých národních pohádek s ilustracemi M. Alše, Dědictví Komenského, Praha 1911, 67 s., poloplátěná vazba, prasklá vazba, odmatané listy, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Plzeňská sgrafita
No.: 1312Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:36
kniha, sebral a slovem provází F.V. Eisenreich a Dr. Emanuel Svoboda, Učitelská rada, Plzeň 1932, 137 s., brož, obálka zašpiněná, lepená, při okrajích poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Rodinné kresby
No.: 1313Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:37
kniha, vydal Odkaz, Praha 1924, 80 s., clpl. převazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Ze života a pracovny mistra Mikoláše Alše
No.: 1314Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:38
kniha, výbor 166 reprodukcí jeho prací pro českou mládež, slovem doprovází J.F. Svoboda, vydalo nakladatelství Aloise Šaška, Velké Meziříčí, 1913, 310 s., poloplátěná nepůvodní vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Stanislav K. Neumann: Kniha lesů, vod a strání
No.: 1315Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:39
bibliofilie, sign. lito ve frontispisu, 8x samostat. lito a bar. lito na obálce A. Nauman, typo M. Kaláb, 4. sv. edice Dílo, vydal Spolek českých bibliofilů a Čs. spisovatel, Praha 1952, nesvázáno, volné listy v pův. ob. s celofán. přebalem, Ex.12/750, 130s., maršovský papír, velmi dobrý stav, razít…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Langer
(1894-1943)
Zpěvy zavržených
No.: 1316Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:40
Bibliofilie, vybral a přeložil z hebrejštiny Jiří Langer, obálka a typo Josef Sonberg, edice Malá antologie hebrejského básnictví X.-XIX.stol., vydal Akademický spolek Kapper, Praha 1939, pův. brož, 43 s., 800ex., papír Pannekoek, přesahy ob. při krajích pomačkané, horní kraj hřbetu podlepený, velm…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Bílek
(1872-1941)
Ot. Březina: Ruce
No.: 1317Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:41
Bibliofilie, frontispis a čtyři reprodukce kreseb Fr. Bílek, ed. Symposion knihy nové doby sv. 33, vydal Hugo Kosterka, Král. Vinohrady 1908, orig. brož, 64 s., ob. místy má skvrny, přesahy jsou pokrčené, okraje listů ohmatané, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirn…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Richard Marek
(1883-1951)
M. Rutte: Ohnivá vlna (1920 - 1921)
No.: 1318Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:42
Bibliofilie, obálka a viněta v titulu linoryt a úprava J. Marek, vydal Karel Beníško, Plzeň 1922, orig. brož, 55 s., stav velmi dobrý, listy mírně zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kobliha
(1877-1962)
J. Krecar: Legenda o sestře Valerianě
No.: 1319Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:43
bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, 2 x sign. dřevoryt v příloze, titulní list, bohatě dekorovaná iniciála, vstupní a závěreč. viněta vše dřevorytem, do dřeva rytá kartonáž, předsádka a úprava Fr. Kobliha, exlibris knihovna Ant. Grimma, vydal Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady (Praha) 1920, …
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Teréza Dubrovská: Večery v Bissone
No.: 1320Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:44
bibliofilie, sign. lept ve frontispisu a kresba v titulu T. F. Šimon, podpis v tiráži a úprava M. Kaláb, podpis s věnováním Dr. Miloslava Novotného, úvodní sonet Jiří Karásek ze Lvovic, vydal J. Otto, Praha 1933, orig. brož s ob., 70 s., ex. I./200, holandský papír Pannekoek, celofánový přebal potrh…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štěch
(1908-1982)
K.J. Erben: Kytice
No.: 1321Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:45
bibliofilie, obálka, titul. viněta a 9 celostr. příloh vše dřevorytem a úprava K. Štěch, vydal Vilém Šmidt, Praha 1942, 154 s., brož, obálka při okrajích lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Art…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Štursa
(1880-1925)
René Boylesve: Moje láska
No.: 1322Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:46
bibliofilie, obálka a frontispis linoryt J. Štursa, 48. sv. edice Knihy dobrých autorů, vydala Kamila Neumannová, Královské Vinohrady 1908, 103 s., brož, zažloutlé listy, poškozený hřbet, na obálce skvrny, zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dopisy neznámé české šlechtičny Josefu Dobrovskému z r. 1796
No.: 1323Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:47
bibliofilie, sign. mědiryt s podobiznou J. Dobrovského ve frontispisu K. Svolinský, k vydání připravil a textem uvedl V. A. Francev, úprava M. Kaláb, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1929, volné listy v obálce, 40s., ruční papír Van Gelder Zonen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostro…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Švabinský
(1873-1962)
L. Páleníček: Švabinský a hudba
No.: 1324Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:48
bibliofilie, podpis na patitulu L. Páleníček, frontispis suchá jehla M. Švabinský, v edice Kladenský lis vytiskl, vysadil a vydal Josef Cipra, Kladno 1979, 13 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil S. Urban
(1903-1997)
Jan Šnobr: Sedm vybraných básní
No.: 1325Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:49
bibliofilie, tři barev. heliogravury a podpis v tiráži B. S. Urban, podpis básníka v tiráži, 8. svazek sbírky 7 vybraných básní, vydal a upravil F. J. Müller, Praha 1944, Ex. 233/350, 21 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Prokop Toman: Dodatky ke slovníku československých výtvarných umělců
No.: 1326Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:50
kniha, sign. litografie ve frontispisu Max Švabinský, dedikace a podpis na patitulu Prokop H. Toman, vydalo SNKLHU, Praha 1956, celopl. vazba s ob., 224 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Anderle
(1872-1941)
Jaroslav Hutka: Slova & písně
No.: 1327Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:51
bibliofilie, orig. sign. lept před titulem Jiří Anderle, biografickými poznámkami a svými podpisy v tiráži doplnili Fr. Dvořák a Jan Šulc, úprava, redakce a podpis v tiráži Martin Dyrynk, tisk bří Dřímalové, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2002, brož. s obálkou, ex. 188/650, papír Colorit, 44…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Z pařížských dopisů Jana Zrzavého
No.: 1328Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:52
bibliofilie, orig. sign. suchá jehla před titulem a podpis v impresu Vl. Komárek, 2 orig. fotografie J.Z. a podpis v impresu Jar. Krejčí, výběr 11 dopisů z pařížské korespondence Jana Zrzavého s Johannesem Urzidilem a MUDr. Antonínem Starým z let 1924–1929, doslov sepsali a v impresu se podepsali Lu…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Božena Němcová: Kávová společnost
No.: 1329Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:53
bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu A. Majer, úprava M. Kaláb, 2. sv. ed. Philobiblon, vydal L. Kuncíř, Praha 1926, ex. 41/100, karton. vazba s pův. přebalem, 30s., Van Gelder, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of T…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Otokar Březina: Esej
No.: 1330Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:54
bibliofilie, 3x orig. litografie V. Suchánek, značeno na kameni Vlad. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v ob., 170 ex., nestr., obálka při okraji natržená, lehce pokrčená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bo…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Jacob
(1876-1944)
Obrana Tartufova
No.: 1331Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:55
kniha, Ekstase, výčitky, vidiny, modlitby, básně a rozjímání obráceného žida, přel. B. Reynek, 16. sv. edice Paprsek, tisk Vokolek, vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1929, pův. brož, 158s., 300 ex., dobrý stav, ob. zašlá, listy zažloutlé, částečně nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Adolf Branald: Kdo uchová město?
No.: 1332Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:56
bibliofilie, 5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Benda
(1882-1970)
Jean Sire de Joinville: Život svatého Ludvíka krále francouzského
No.: 1333Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:57
kniha, návrh obálky, frontispis, drobné viněty v titulu, úvodní iniciála vše dřevorytem Jar. Benda, dvoubarev. tisk F. Obzina, přel. Otto A. Tichý, 43. sv. edice Dobré dílo, vydal Antonín Smrž, Stará říše 1917, pův. brož, 225s., velmi dobrý stav, vazba lehce zkosená, přesahy ob. pokrčené, Provenanc…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Hermor Lilia: Verše tajného básníka
No.: 1334Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:58
bibliofilie, 3 x sign. lept se suchou jehlou J. Šerých, úprava M. Albich, k 50. výročí básníkovy smrti (pseud. Frant. Bíbla) vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 76s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiq…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Xenofón: Historie krásné Pantheie
No.: 1335Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:59
bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, úprava M. Honc, tisk Dřímalové, 3. sv. edice Polyhymnia a 10. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1974, pův. brož v ob., ex. 5/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Z korespondence Bedřicha Smetany
No.: 1336Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:00
bibliofilie, 3x mědiryt, úprava a podpis v tiráži K. Svolinský, tisk Dřímalové, 2. sv. edice Polyhymnia a 5. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1973, pův. brož v ob., ex. 126/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of pr…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Kurt Schwitters aneb Merz
No.: 1337Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:01
bibliofilie, úvodní text a překlad básní L. Kundera, návrh obálky P. Konečný, vydaloDivadlo hudby, Olomouc 1989, sešit, ex. 350, 8s., velmi dobrý stav, ob. mírně pomačkaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
Ludvík Dvořáček
(1895-1970)
Marcel Schwob: Imaginární životy
No.: 1338Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:02
bibliofilie, vzácně se vyskytující tisk, sign. lept ve frontispisu a 5 sign. samostat. leptů na japonu L. Dvořáček, úprava Jar. Žlebek, vysázel Frant. Navrátil a vytiskl Ferdinand Mígl, plotny leptů po zhotovení šesti zvláštních otisků byly zničeny, 1. sv. edice 200, vydal Arno Sáňka, Brno 1923, pol…
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Klouda
(1929-2010)
Křížová cesta
No.: 1339Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:03
bibliofilie, 15 x dřevoryt (chybí č. 6) + 1 dřevoryt jako titul. list nalepený na přebalu, vše sign. PD Ant. Klouda 97, volné listy, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Wáclav Alois Swoboda: Sbírka českých národních písní : Sammlung böhmischer National-Lieder
No.: 1340Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:04
kniha, 33 x 24 cm, titul. list a 10 ilustrací k písním rytinou K. Wiesner, návrh předloh Jos. Mánes, dále Bedřich Havránek, K. Svoboda, Ant. Knöchel, R. Müller a G. Vacek, předmluva č. a něm. básník V. A. Svoboda, texty písní v rámcovém dekoru a ryté notové zápisy, vydal Verlag von Gottlieb Haase Sö…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alfons Mucha
(1860-1939)
Poggio Bracciolini: Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém
No.: 1341Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:05
bibliofilie, 32,5 x 24 cm, ilustrace v přílohách Alfons Mucha, ilustrace v textu Jan Dědina, tisk Unie, nákladem vlastním A. Mucha a J. Dědina, Praha 1902, 87 s., celoplátěná vazba se zlaceným reliéfem, hřbet v místě poškozený, prasklá předsádka , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Dvořáček
(1911-1945)
Bedřich Beneš Buchlovan: Buchlovská knížka
No.: 1342Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:06
kniha, vyzdobil a vydal Karel Dvořáček, Bzenec 1918, 46 s., brožovaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Josef Richard Marek
(1883-1951)
André Gide: Saul
No.: 1343Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:07
bibliofilie, úprava a dřevoryty, J. Marek, vydal A. L. Střížek, Stará říše 1918, 120 s., brožovaná, obálka lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Arthur Novák: Seznam grafického díla
No.: 1344Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:08
bibliofilie, litografie na obálce a dvě v textu V. Stretti, příloha sborníku umění grafického Hollar, Praha 1938, 21 s. soupisu, včetné vpisky tužkou a pastelkami + 24 s. studie J. Čadíka, zašpiněná, potrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Peter Petrík: Boj mnohých
No.: 1345Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:09
bibliofilie, viněty J. Vodrážka, úprava, sazba a tisk Alois Chvála, edice Chválův lis, Praha 1970, 100 exemplářů, 22 s., volné listy v přebalu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Paul Velsch
P. Fort: La Poésie de Paris
No.: 1346Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:10
bibliofilie, kresby P. Velsch, vydal Éditions de la Marjolaine, Paris 1930, Ex. 50/651, 55 str., brož., desky zašlé, rohy pokrčené, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Nordenskjöld
(1869-1928)
K Jižní točně, dva roky v zajetí sněhu a ledu
No.: 1347Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:11
kniha, vydal Toužimský a Moravec, Praha 1936, 249 s., nerozřezáno, původní brož, lehce potrhané kraje, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Henri Matisse
(1869-1954)
Giovanni Scheiwiller: Henri Matisse
No.: 1348Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:12
kniha, katalog výstavy, 30 čb. vyobrazení v přílohách + barevná reprodukce ve frontispisu, edice Arte Moderna Straniera N. 3, serie A – Pittori N. 2, vydal Ulrico Hoepli, Milano 1933, ex. 336/800, 24 s., brož, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pablo Picasso
(1881-1973)
Christian Zervos: Pablo Picasso
No.: 1349Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:13
kniha, katalog výstavy, 30 čb. vyobrazení v přílohách + barevná reprodukce ve frontispisu, edice Arte Moderna Straniera N. 2, serie A – Pittori N. 1, vydal Ulrico Hoepli, Milano 1932, ex. 412/800, 26 s., brož, několik stran při rozích zašpiněných, jedna lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostro…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Milén
(1891-1976)
R. Těsnohlídek: Den
No.: 1350Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:14
bibliofilie, obálka a úprava E. Milén, ex. 444/600, vydal Fr. Borový, Praha, 1923, brož, 123s., po krajích nepatrně zašlá obálka, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU…
Current price: 60 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Jan Kolovrat: Čtvero počasí
No.: 1351Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:15
kniha, obálka a úprava L. Sutnar, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 95s., zcela odlepená obálka od listů, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kratochvíl
(1885-1945)
Jménem republiky? Mé slovo k vítězství gajdovské pravdy
No.: 1352Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:16
kniha, leták číslo 4, vytiskla Legiografie, vydal Čin, Praha, 1928, brož, 110s., při krajích a na hřbetu otrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Maria Augusta
(1897-1939)
Rukověť sběratelova, část 1.
No.: 1353Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:17
kniha, včetně přílohy s adresářem sběratelů, vydal Ludvík Bradáč, Praha, brož, 608s., obálka a některé listy po krajích nepatrně zohýbané a trochu otrhané, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dana Jandová
Graphia (Časopis o Exlibris)
No.: 1354Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:18
bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Karel
(1912-1990)
Nešťastné milující děvče
No.: 1355Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:19
bibliofilie, přepsal, dřevoryty vyzdobil a vydal O. Karel, podpis autora, Pardubice, 1944, sešit s obálkou, 10s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roger Richet
Les Émissions, Surcharges, Oblitérations et Vignettes des Sudétes (1880-1970)
No.: 1356Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:20
kniha, německy, vyd. neuveden, brož, 182s., trochu ušpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wilhelm Ganzenmüller
Die Alchemie im Mittelalter
No.: 1357Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:21
kniha, německy, vyd. Georg Olms Verlagsbuchhandlung, Hildesheim, 1967, clpl. vazba, 240s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
William Gamble
Penrose´s Pictorial Annual
No.: 1358Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:22
kniha, sestavil a k vydání připravil W. Gamble, vyd. A.W. Penrose & Co., Londýn, 1907, clpl. vazba, 160s. + řada čb. i bar. vyobrazení + 80s. dobových reklam, značně odřené desky, u předsádky uvolněná vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Louis Madelin
Verdun
No.: 1359Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:23
kniha, 6 dobových fotografií a 1 mapka, francouzsky, vyd. Librairie Félix Alcan, Paříž, 1920, plpl. převazba, 156s., původní obálka vevázána, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Dalitzsch
Pflanzenbuch
No.: 1360Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:24
kniha, velké množství čb. a bar. vyobrazení, vyd. J.F. Schreiber, Esslingen & München, clpl. vazba, 250s., okraje vazby mírně odřené, několik listů lehce ušpiněno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Dopisy Boženy Němcové
No.: 1361Auction price: 220 CZK (10 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:25
bibliofilie, suchá jehla ve frontispisu A. Nauman (signováno), tisk M. Pegrassi, báseň Fr. Halas, předmluva Fr. Hrubín, upr. J. Sonberg, vyd. Rudolf Kmoch, Praha, 1941, ex. 649/777, ed. Klub 777 bibliofilů, volné listy v obálce, 60s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of p…
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Vzpomínkový list
No.: 1362Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:26
bibliofilie, 33x litografie, 9 x 6 cm, přispěli: K. Lhoták, P. Kotík, O. Janeček, L. Jiřincová, M. Stretti, C. Bouda, K. Oberthor, L. Šimák a další, sign. V. Stretti, A. Moravec, K. Štika, J. Kovář, O. Janeček, V. Sivko, Jar. Šváb, L.J. Kašpar, R. Šváb, T. Tondl, J.C. Vondrouš, J. Švengsbír, V. Hejn…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Hollar periodický sborník grafické práce roč. II
No.: 1363Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:27
bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Lorenc
(1919-1999)
Kardinálská vesnice
No.: 1364Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:28
kniha, podpis s věnováním autora, obálka a titulní list Václav Tikal, ed. Próza, vydal Josef Lukasík, Ostrava 1947, 214 s., celopl. vazba s obálkou, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Na pospas aneb přísloví pro kočku
No.: 1365Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:29
kniha, podpis s věnováním autora, obálka a ilustrace Vilém Reichmann, ed. Pochod, vydal Umělecká beseda, Mladá Boleslav 1947, 130 s., orig. brož, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Paní z Vergi
No.: 1366Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:30
bibliofilie, lept na obálce a frontispise V. Zykmund, vydalo SNKLHU, Praha 1959, 300 výtisků, ruční papír Velké Losiny, 47 s., obálka přeložená, lehce zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
A. Bertrand: Kašpar noci
No.: 1367Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:31
bibliofilie, lept ve frontispise V. Zykmund, typo úprava Ant. Jero, 66. svazek edice Atlantis, vydal Ja V. Pojer, Brno 1947, 192 s., volné listy v org. papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Burian
(1945)
Úzkost
No.: 1368Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:32
kniha, podpis autora s věnováním na patitulu, frontispis dřevoryt J. Jirásek, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 131.sv., vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1990, 1000ex., původní brož, 76s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Kaplan
(1928)
Mocní a bezmocní
No.: 1369Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:33
kniha, na obálce použitý obraz Ant. Málka, úprava Věra Držmíšková, vydalo Sixty - Eight Publishers, Toronto 1989, 469 s., brož., pokrčená, při okraji roztržená obálka, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Egon Hostovský
(1908-1973)
Úkryt
No.: 1370Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:34
bibliofilie, 1. vydání, autor ob. a úpravy neuveden, tisk New-Yorské listy, vydáno nákladem autorových přátel v Texasu, 1943, pův. brož, 107 s., obálka při krajích lehce poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Kouřil
(1944)
Český rock´n´roll (1956 - 1969)
No.: 1371Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:35
kniha, komentovaný popis české rockové scény šedesátých let, úryvky textů písní, diskografie, 88 dokumentačních vyobr. hudebníků, plakátů, koncertních vystoupení, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.5, vyd. Jazzová sekce, Praha 1981, původní brož, 75s.+88příl., obálka pomačkaná, jinak dobrý st…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kořán
(1940-2017)
Living theatre
No.: 1372Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:36
kniha, dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980, text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úpra…
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hora
Literatura a politika
No.: 1373Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:37
brož, v nezměněné verzi vychází znovu v roce 1984 u příležitosti udělení Nobelové ceny za literaturu Jar. Seifertovi, poprvé vydal Otto Girgal, Praha 1929, úprava Vít Obrtel, 1500 výtisků, xeroxovaný strojopis, nestr., brož., obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Černý
(1905-1987)
Křik koruny české
No.: 1374Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:38
kniha, podpis a věnování V. Černý, obálka, vazba a typo. úprava Zd. Ziegler, vydal Československý spisovatel, Praha 1970, 140 s., clpl. vazba s obálkou, obálka poškozená, vazba lehce zašpiněná jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Tigrid
(1917-2003)
Ozbrojený mír
No.: 1375Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:39
kniha, zřídka se objevující titul, téměř celý náklad zničen, v době vydání byl P. Tigrid v zahraničí a byl na něj vydán zatykač, vydalo nakladatelství Universum, Praha 1948, 112 s., brož, zažloutlé listy, obálka nepatrná poškození na hřbetu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Garrigue Masaryk
(1850-1937)
La Résurection d´Un État (Souvenirs et Réflexions 1914-1918)
No.: 1376Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:40
kniha, vyd. Librairie Plon, Paříž, 1930, francouzsky, pův. brož, 536s., otřepené okraje, flíčky na obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Haussmann
(1898-1923)
Zpěvy hanlivé
No.: 1377Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:41
kniha, sarkasmy a karikatury na 28. říjen 1918, vyd. Grosmann & Svoboda, Praha, 1919, clpl. vazba, 93s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Julius Ráb
Starodružiníci, kdo jsou a co budou
No.: 1378Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:42
kniha, vyd. Moravský Legionář, Brno, 1937, brož, 71s., uvolněný arch, obálka při krajích mírně potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Iljič Sidorin
Ohnisko světového požáru
No.: 1379Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:43
brožura, přel. B. Baša, vydal Svaz ruských válečných invalidů v Československé republice, Praha 1938, 30 s., brož, ob. na rozích poškozená, jinak stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
neznámý autor
San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900
No.: 1380Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:44
bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Edgar Rice Burroughs
(1875-1950)
Tarzan (Lidé v jeskyních)
No.: 1381Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:45
kniha, il. Jiří Wowk, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1939, plpl. zdobená vazba, přední strana pův. obálky (Zd. Burian) přiložena (lehce oříznutá), velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kostroun
Devisová příručka
No.: 1382Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:46
kniha, sestavili J. Kostroun a O. Weisskopf, úředníci Banky pro obchod a průmysl, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1937, brož, 130s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
A. Novotný: Naposledy o Praze F.L. Věka
No.: 1383Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:47
kniha, obálka, frontispis a bar. ilustrace V. Kubašta, polopergamenová zdobená převazba, 450s., pův. obálka vevázána, na patitulu nesouvisející věnování, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antoni Gaudí
(1852-1926)
Emilio Sagristá: Gaudí en la Cathedral de Mallorca
No.: 1384Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:48
kniha, obs. řadu čb. vyobrazení a 1 rozkládací plánek, vyd. Castellón de la Plana, 1962, brož, 67s., nepatrně zašlé okraje obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lewis Carroll
(1832-1898)
Alice´s Adventures in Wonderland
No.: 1385Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:49
kniha, ilustrováno, vyd. H.M. Caldwell Company, New York, clpl. zdobené desky, 202s., uvolněný tit. list, některé listy ohmatané a ušpiněné, desky výrazněji odřené a zašlé, zadní strana ušpiněná, plátno na hřbetu mírně natrženo, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Crhounek
(1900-1973)
Ant. J. Kožíšek: Zakrvácené arény
No.: 1386Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:50
kniha, španělské reportáže, ob. O. Crhounek, vydala Občanská tiskárna, Brno 1938, pův. brož, 282s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Jitka Gollerová - Plachá: Látky z pražské královské hrobky
No.: 1387Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:51
katalog, kresby látek Karel Vlček, tkané rekonstrukce látek Státní odborné školy textilní, fotografie a fotogramy látek žáci pod vedením R. Gilberta a O. Hejzlara, úprava L. Sutnar, Praha, soukromý tisk Státní grafická škola, Praha 1937, 1000 výtisků, 27 str., 20 čb. příloh, stav velmi pěkný, Proven…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joseph Höger
Landschaften (Heft 19)
No.: 1388Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:52
soubor grafik, 6 litografií s pohledy na jednotlivé druhy stromů J. Höger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Leopold Taubinger
Blumen (Heft 5)
No.: 1389Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:53
soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Leopold Taubinger
Blumen (Heft 6)
No.: 1390Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:54
soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Kostka Neumann
(1875-1947)
Elbasan (Válečné vzpomínky)
No.: 1391Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:55
kniha, il. V. Fiala, vyd. Družstevní nakl. Kniha, Praha, 1922, brož, 158s., otřepené okraje a flíčky na deskách, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Hunde - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1392Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:56
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 10 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 20 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Schäferfiguren und Gruppen - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1393Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:57
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 11 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 24 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Japaner und Chinesen / Polen / Türken / Mohren - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1394Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:58
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 13 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 28 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Jäger und Wild, Soldaten - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1395Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:59
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 16 + 4 tabule s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 42 s., titul. list drobně poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Italienische Komödie - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1396Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:00
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 12 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 26 s., titul. list drobně poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Gärtner und Winzer - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1397Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:01
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 17 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 36 s., ob. drobně opotřebená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Hynek Mácha
(1810-1836)
Máj
No.: 1398Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:02
kniha, sedmi dřevoryty vyzdobil K. Štěch, úprava St. Stejskal, přehlédl B. Beneš Buchlovan, I. sv. edice Malá veledíla, vyd. Vilém Šmidt, Praha 1945, ex. 94, brož., 61s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Hynek Mácha
(1810-1836)
Máj
No.: 1399Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:03
kniha, 4 dvoubarevné litografie a úprava K. Svolinský, redakce B.B. Buchlovan, tisk Kryl, vyd. V. Šmidt, 5 sv. edice Kytice, Praha 1939, Ex. 66/300, brož., 69 s., zašpiněná a při okrajích potrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1400Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:04
kniha, viněta v titulu, iniciály, kresba na přední desce a úprava C. Bouda, k vydání připravili a vysvětlivkami opatřili B. Havránek, R. Havel, R. Skřeček, ed. Skvosty sv. 1, jako svou 1. publikaci vyd. SNKL, Praha 1953, nakladatelská celokož. vazba, 367s., modrá ořízka, na zadní desce malý škrábane…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1401Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:05
kniha, k vydání připravila, poznámkami a komentovaným srovnáním rozdílů mezi I. a II. vydáním Babičky v závěru doplnila M. Gebauerová, secesní úprava, ed. Čeští spisovatelé XIX. století, Sebrané spisy Boženy Němcové sv. II., vyd. Jan Laichter, Praha 1905, nakladatelská celopl. vazba s ražbou na desk…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1402Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:06
kniha, výzdoba dřevoryty ve frontispisu, titulu a v záhlaví kapitol, návrh obálky a úprava Petr Dillinger, edice Růžový palouček sv.5, rediguje B. Beneš Buchlovan, ruční sazba a tisk Kryl v Kroměříži, vyd. Strnad, Praha 1940, volné listy v obálce, připraveno ke svázání, z větší cásti nerozřezáno, 32…
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1403Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:07
kniha, přetisk soudobé podobizny B. Němcové od Jos. Farského ve frontispisu, ilustrace Quido Mánes, dobové fotografie staveb z ratibořického údolí Boh. Vavroušek, kresba na ob. Lad. Šaloun, úvod M. Bártová, tisk M. Knappa, vyd. Zora, Praha 1927, polopl. nakladatelská vazba, 175s., zašpiněné desky, o…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1404Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:08
kniha, heliogravura fotografie podobizny B. Němcové ve frontispisu, vazba, viněta v titulu, iniciály a úprava V.H. Brunner, vazba Bradáč, doslov a popis vydání Milan Svoboda, 3. sv. knihovny Kytice, tisk Dělnická tiskárna, vyd. Milan Svoboda, Královské Vinohrady 1912, 1000ex, na anglickém papíře Oxf…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1405Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:09
kniha, fotografie z ratibořického údolí J. Zeman, úprava H. Melicharová, 12. sv. Knižnice Oreb, vyd. Ant. Dědourek, Třebechovice p. O. 1942, původní brož, 393s., nerozřezáno, vazba politá, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Česno
No.: 1406Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:10
kniha, návrh obálky, titul a koncová viněta Fr. Bílek, podpis na patitulu Jakub Deml, vydala Pavla Kytlicová, Tasov na Moravě 1924, pův. brož, 135s., dobrý stav, obálka při krajích opotřebená a zažloutlá , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Proč bychom se netěšili - Šlépěje XXIV.
No.: 1407Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:11
bibliofilie, dřevoryt na obálce, viněty na tit. listu, závěru a v textu Vojmír Vokolek, podpis J. Demla na předsádce, ilustrace J. Konůpek, M. R. Junová, A.V. Slavíček, tisk Vokolek, ed. Šlépěje XXIV., listy vybrala, seřadila a vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1939, orig. brož, 135 s., velmi dobrý st…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje I.
No.: 1408Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:12
bibliofilie, první sešit Šlépějí, ob., frontispis, titul. list, ilustrace a viněty v textu Fr. Bílek, samostatný dřevoryt Fr. Kobliha, další ilustrace S. Klír, S. Tusar, M. Vořechová, ed. Šlépěje I., vydal Jakub Deml, Jinošov 1917, orig. brož, 106 s., dobrý stav, okraje listů pokrčené, ob. při kraj…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje II.
No.: 1409Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:13
bibliofilie, podpis J. Demla za titulním listem, dřevoryt v příloze Fr. Kobliha a T.F. Šimon, 2 ilustrace v přílohách Fr. Bílek, ed. Šlépěje II., vydal Jakub Deml, Jinošov 1918, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav, na ob. inkoustová mapa , ob. při krajích lehce pokrčená, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje III.
No.: 1410Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:14
bibliofilie, portrét J. Demla a další ilustrace v přílohách Fr. Bílek, S. Tusar aj., ed. Šlépěje III., vydal Jakub Deml, Tasov 1919, dobová polopl. převazba, 108 s., vázal Jos. A. Plachetka, Ostrava, velmi dobrý stav, listy místy zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje IV.
No.: 1411Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:15
bibliofilie, ob. linorytem, portrét Pavly Kytlicové ve frontispisu, ilustrace a viněty v textu M. Vořechová, další il. Č. Vořech., ed. Šlépěje IV., vydal Jakub Deml, Štemberk na Moravě 1919, orig. brož, 108 s., dobrý stav, hřbet ob. poškozený, vazba drží, listy místy zažloutlé, Provenance: Antiqua…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje V.
No.: 1412Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:16
bibliofilie, ob. a viněta v závěru Fr. Bílek, viněta v titulu anonym, ed. Šlépěje V., vydal Jakub Deml, Šternberk 1919, dobová polopl. převazba, 84 s., velmi dobrý stav, ob. vevázána, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VI.
No.: 1413Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:17
bibliofilie, ob., titul a 3 celostr. ilustrace dřevorytem Fr. Duša, portrét T.G. Masaryka ve frontispisu dřevoryt S. Tusar, dřevoryt M. Vořechové, několik ilustrací Fr. Bílek, ed. Šlépěje V., vydal Jakub Deml, Tasov 1919, orig. brož, 344 s., dobrý stav, vazba zkosená, desky při krajích hřbetu natrže…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VII.
No.: 1414Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:18
bibliofilie, samostatný dřevoryt, viněta v titulu a drobné ilustrace Fr. Bílek, proti titulu portrét J. Durycha od S. Klíra, dřevoryty a linoryty v M. Vořechové, lept, linoryt a další drobné ilustrace M. Vyčítal, kolorované úvodní iniciály a řada drobných ilustrací a vinět ed. Šlépěje VII., vydal J…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VIII.
No.: 1415Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:19
bibliofilie, podpis J. Demla na patitulu, ob. a frontispis Jožka Baruch, ed. Šlépěje VIII., vydal Jakub Deml a Pavla Kytlicová, Tasov 1922, orig. brož, 196 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje IX.
No.: 1416Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:20
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ed. Šlépěje IX., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1925, orig. brož, 184 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XI.
No.: 1417Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:21
bibliofilie, podpis J. Demla a P. Kytlicové za titulním listem, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1928, orig. brož, 46 s., velmi dobrý stav, zašlé okraje ob. , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XII.
No.: 1418Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:22
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na předsádce, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1929, orig. brož, 62 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIII.
No.: 1419Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:23
bibliofilie, vzácné, konfiskát, podpis a věnování J. Demla na předsádce, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 35 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIV.
No.: 1420Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:24
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla za titulem, kresba na ob. A. J. Trčka, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 69 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XV.
No.: 1421Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:25
bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, titulní list a úprava Břet. Štorm, ilustrace reprodukce st. dřevorytu a plastik J. Kapinuse, ed. Šlépěje XV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 112 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVI.
No.: 1422Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:26
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na patitulu, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVII.
No.: 1423Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:27
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ob. a titulní list Břet. Štorm, frontispis a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 92 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVIII.
No.: 1424Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:28
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, kresba na ob. Břet. Štorm, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVIII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 94 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIX. a XX.
No.: 1425Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:29
2 x bibliofilie, soubor nestr. textů, kompletní, 5 x ilustrace M. Vořechové-Vejvodové, ed. Šlépěje XIX., vydal Jakub Deml, Tasov 1933, volné listy v papírovém přebalu, nestr., velmi dobrý stav soubor nestr. textů, kompletní, viněty a iniciály Č. Vořech?, reprodukce starých dřevorytů a portrétů (Ril…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXI.
No.: 1426Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:30
bibliofilie, ob. J. Konůpek, titulní list anonym, ed. Šlépěje XXI., vydal Jakub Deml, Tasov 1934, orig. brož, 115 s., velmi dobrý stav, skrvna na ob., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXII.
No.: 1427Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:31
bibliofilie, ob. a titulní list Břet. Štorm ze Šlépějí č. XV., samostatný list s exlibris Jakuba Demla dřevoryt M. Rašica, ed. Šlépěje XXII., vydal Jakub Deml, Tasov 1937, orig. brož, 122s. + přívazek úryvky děl nestr. , velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXIII. - Není dálky
No.: 1428Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:32
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ob., portrét TGM ve frontispisu a titulní list vše linorytem Mir. Vyčítal, ed. Šlépěje XXIII., vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1938, orig. brož, 156 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Cesta k jihu
No.: 1429Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:33
bibliofilie, kolor. viněta v titulu a návrh kresby ve frontispisu J.Konůpek, vydal Jakub Deml, Tasov 1935, orig. brož, 53 s., dobrý stav, ob. při krajích zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Z mého okovu
No.: 1430Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:34
bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, viněta na obálce a titulu dřevorytem K. Němec, vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1927, orig. brož, 85 s., dobrý stav, hřbet poškozen, ob. při krajích opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Miriam - kniha lyriky
No.: 1431Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:35
bibliofilie, 4. vydání, viněta v titulu dřevorytem Fr. Bílek, návrh ob. a úprava S. Klír, ed. Aventinum 34 sv., vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1921, orig. brož, 155 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Jak jsme se potkali
No.: 1432Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:36
bibliofilie, podpis s věnováním J. Demla na předsádce, světlotiskový portrét P. Kytlicové ve frontispisu, úprava V. Stejskal, vydal J. Deml, Tasov 1933, orig. brož, 55 s., papír Zanders, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Moji přátelé
No.: 1433Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:37
2 x bibliofilie, 3. vydání, titul, nakladatel. signet, viněta, návrh obálky, předsádka a úprava Svat. Klír, dvoubarev. tisk, ed. Aventinum 31 sv., vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1921, orig. brož, 38 s., dobrý stav výbor, 3. oddíl z knihy Moji přátelé, ob. a 2 přílohy dřevorytem a úprava K. Svolinsk…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Velenovský
(1858-1949)
Přírodní filosofie I.+II.
No.: 1434Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:38
kniha, vyd. autor nákl. vlastním v komisi Knihkupectví Ludvík Souček, Praha, 1922, 2x plpl vazba, 466+327s., flíčky na listech, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Velenovský
(1858-1949)
Literární studie
No.: 1435Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:39
kniha, podpis s věnováním autor, vyd. Ludvík Souček, Praha, 1932, plpl. přev., 293s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Viková-Kunětická
(1862-1934)
Věřím
No.: 1436Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:40
kniha, vyd. F. Šimáček, Praha, 1908, clpl. přev. 190s., zateklina od hřbetu v zadní části knihy, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Reinhold Gerling
(1863-1930)
Der Spiritismus und seine Phänomene
No.: 1437Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:41
kniha, vyd. Orania-Verlag, Oranienburg, 1921, brož, 157s., ušpiněné desky s ohnutými růžky, natržení na hřbetu, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor O.J. Seifert
Na úskalí okultismu
No.: 1438Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:42
kniha, vyd. Sfinx, Praha, 1921, plpl. přev., 260s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gilbert Augustin-Thierry
(1843-1913)
Okkultické novelly
No.: 1439Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:43
kniha, vyd. J. Otto, Praha, 1896, plp. přev., 304s., hřbet desek naprasklý, lehce rozvolněná vazba, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Sezemský
(1876-1949)
Před soudem božím
No.: 1440Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:44
kniha, časová úvaha ku řešení otázek života sociálního, vyd. Karel Sezemský, Nová Paka, 1919, ed. Spirit, sv. 29., brož, 48s., ob. pomačkaná, vzadu natržená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cesare Lombroso
(1835-1909)
Co bude po smrti?
No.: 1441Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:45
kniha, vyd. Hejda a Tuček, Praha, nedat., řada čb. vyobr., plpl. přev., 392s., přední předsádka naprasklá, rozvolněná vazba , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alexandr Nikolajevič Axakov (Aksakov)
(1832-1903)
Animismus a spiritismus
No.: 1442Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:46
kniha, kritické prozkoumání medijních zjevů a jejich vysvětlování hypothésami nervové síly, hallucinac a bezvědmého, 30 vyobr., vyd. E. Beaufort, Praha, 1903, plpl. přev., 799s., zadní předsádka naprasklá, flíčky na listech, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Auguste Villiers de L’Isle-Adam (hrabě)
(1838-1889)
Tribulat Bonhomet, R. de Gourmont: Lilita, J. Kalivoda: Záhady spiritismu vědecky osvětleny, E.A. Poe: Stín
No.: 1443Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:47
kniha, souvazba čtyř knih: Lilita a Tribulat Bonhomet, obojí výzdn. a tit. list Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumannová, 1913 a 1912, 64+177s., Stín, dřevoryty vyzd. M. Klicman, vyd. K. Neumannová, 1916, 82s., Záhady spiritismu, vyd. Volná myšlenka, Praha, nedat., 94s., plpl. přev., velmi dobrý stav …
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1939
No.: 1444Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:48
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1939, vypr. kroužek okultních spolupr., řídí J. Rösner, vyšlo jako premie předplatitelům Československé revue psychické, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 144s., flíčky na deskách a na ořezu listů, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1931
No.: 1445Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:49
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1931, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., flíčky na deskách a na ořezu listů, ob. na hřbetu 1cm natržená , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1929
No.: 1446Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:50
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1929, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., ob. na hřbetu natržená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Weinfurter
(1876-1942)
Zázraky a jejich výklad okultními naukami
No.: 1447Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:51
kniha, vydal Josef Springer, Praha 1927, 133s., dobová polopl. vazba, ob. nalepena na deskách, hřbet při krajích uvolněný, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Prokop Toman: Bílý démon
No.: 1448Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:52
kniha, návrh dekorace vazby a úprava Ed. Milén, reprodukce 2 leptů Julia Mařáka, vydal Fr. Borový, Praha 1923, pův. celopl. vazba se zlacením, 102s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists i…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Björnstjerne Björnson
Vlajky nad městem a přístavem
No.: 1449Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:53
kniha, celokožená vazba ze zlacením a reliéfy, tit. list J. Masák, přel. H. Kosterka, vyd. A. Srdce, Praha 1924, 334s., hřbet vazby vybledlý, jinak výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
N. V. Gogol: Nos
No.: 1450Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:54
kniha, návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Jiří Mahen: Měsíc * fantasie
No.: 1451Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:55
bibliofilie, 5x dřevoryt v textu P. Kotík, ob. V.H. Brunner, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Stanislav Minařík, Praha 1920, pův. brož, 8s., desky při krajích poškozené, papír lehce zašlý, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kysela
(1881-1941)
Viktor Dyk: Krysař
No.: 1452Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:56
bibliofilie, frontispis, 3 přílohy, viněty v titulu a v textu vše dřevorytem, vazba, návrh předsádky a úprava Fr. Kysela, tisk Grafia, 1. sv. ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1915, pův. reliéfní celopl. vazba se zlac. písmem, 79s., ruční papír, vázal Ant. Jelínek, velmi dobrý stav, Provenance:…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Benda
(1882-1970)
Otokar Březina: Větry od pólů
No.: 1453Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:57
bibliofilie, viněta, titul. list dřevorytem, úprava a návrh ob. Jar. Benda, vše v kubisticko-expresivním stylu, 3.sv. ed.Básnické spisy, vydal Spolek výtvar. umělců Mánes, Praha 1916, 37 s., orig. brož., drobné skvrny na horní části ořízky a papíru, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Malířová
(1877-1940)
Deset životů
No.: 1454Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:58
kniha, 21 x 14,5 cm, trojbarevná polokožená zakázková vazba, vydal Československý spisovatel, Praha 1954, 213 s., drobné skvrny na deskách, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gunnar Gunnarsson
(1889-1975)
Brandur z Bjargu
No.: 1455Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:59
kniha, 22 x 14,5 cm, dvoubarevná polokožená umělecká vazba s malbou na deskách, modrá ořízka, dřevoryt v titulu C. Bouda, vydal Fr. Topič, Praha 1946, 1. vydání, edice Topičovy Bílé knihy, 256 s., ochranné pouzdro - potrhané, lepené, velmi dobrý stav knihy, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristmann Gudmundsson
(1901-1983)
Jitro života
No.: 1456Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:00
kniha, 21 x 14 cm, položená uměcká vazba s ručně malovanými deskami, vydal Ferd. Holas, Praha 1945, překlad K.V. Rypáček, vevázaná ob., 239 s., lehce odřené rohy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Čep
(1902-1973)
Vigilie
No.: 1457Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:01
kniha, 20,5 x 14 cm, zelená polokožená vazba se zlatým písmem, vydal R. Škeřík, Praha 1928, 3. sv. edice Plejada, Ex. 333/350, na Japan Banzay, vevázaná ob., 91 s., ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karolina Pichlerová
Švédové v Praze
No.: 1458Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:02
kniha, clpl. lipská vazba s nalepenou obálkou, překlad Boh. Tichý, vydal A. Štorch syn, Praha 1894?, 220 s., skvrny na vazbě, lehce zkosený hřbet, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
G. Apollinaire: Kacíř & spol.
No.: 1459Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:03
Bibliofilie, lineoryty a ob. J. Čapek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ed. Symposion, brož, 137s., okraje obálky mírně potrhané, na přehybu hřbetu ob. do poloviny natržená, levý dolní růžek zadní strany chybí, uvolněné a při krajích mírně otřepené listy, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Helena Čapková: Kolébka
No.: 1460Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:04
bibliofilie, obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
S.K. Neumann: Ať žije život!
No.: 1461Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:05
bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož s celofán. přebalem,, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in …
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Fr. Šrámek: Plačící satyr
No.: 1462Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:06
kniha, ob. linorytem Jos. Čapek, ed. Opona IX., Zátiší, knihy srdce i ducha, vydal B.M.Klika, Praha 1923, orig. brož, 81s., hřbet ob. místy odřený a poškozený, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Pavel Sula: Letňáskové
No.: 1463Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:07
kniha, obálka a ilustrace v textu J. Čapek, vydalo naklad. Nová Škola, Praha 1931, 176 s., orig. polopl. vazba s nalepovanou ob., lehce zažloutlé stránky, vazba místy lehce zašpiněná, ob. drobně opotřebená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Bratři Čapkové: Lásky hra osudná
No.: 1464Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:08
bibliofilie, obálka, značka v titulu a úprava J. Čapek, vydal Otakar Štorch - Marien, Praha 1922, 52. sv. edice Aventinum, 2000 výtisků, 48 s., brož., skvrny na obálce, vpisky a razítko, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Georges Duhamel: Půlnoční zpověď
No.: 1465Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:09
bibliofilie, obálka a úprava J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, 19. sv. Knih dnešku, edice Aventinum, Praha 1928, 106 s., brož., obálka při okrajích a v rozích poškozená, hřbet natržený, ve spodní části asi 2 cm zcela chybí, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Sc…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
J. W. Goethe: Římské Elegie - Benátské Epigramy
No.: 1466Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:10
kniha, obálka, naklad. značka a viněta v titulu vše linorytem a úprava J. Čapek, přel. Ot. Fischer, 1. sv. ed. Poesie Symposia, vydal R. Škeřík (Symposion), Praha 1921, pův. brož, 65 s., obálka při okrajích lehce pokrčená a zašlá, rohy hřbetu drobně poškozené, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Gustave Flaubert: Pokušení svatého Antonína
No.: 1467Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:11
kniha, obálka, naklad. značka, titul. list a 8 koncových vinět vše linorytem a úprava J. Čapek, JČ vytváří geometrický ornament pod vlivem primitivního umění, 1. sv. edice Symposion, vydal Rud. Škeřík, Praha 1921, orig. brož, 139s., obálka při krajích a hřbetu poškozená, vnitřek ve velmi dobrém stav…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
V. Thiele: Josef Čapek a kniha
No.: 1468Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:12
kniha, úvod. studie J. Kotalík, 128 vyobrazení obálek J. Čapka, soupis a několik vyobrazení knižní grafiky, obálka, vazba a typografie Z. Seydl, vydalo NČSVU, Praha, 1958, clpl vazba s obálkou, 290s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Pra…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Rossmann
(1905-1984)
Louis Adamič – Večeře v Bílém domě
No.: 1469Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:13
kniha , ob. Zdeněk Rossmann, vydala Mladá fronta, Praha, 1947, brož, 84s., otřepené listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Jan Kolovrat: Vojín Václav Pišout a spol.
No.: 1470Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:14
kniha, úprava L. Sutnar, Il. A. Hoffmeister, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 82s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
A. Zweig: Nastolení krále
No.: 1471Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:15
kniha, obálka L. Sutnar, vstupní kresba E. Frinta, přel. Jar. Zaorálek, vydala Družstevní práce, Praha, 1938, brož, 491s.. zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mahen
(1882-1939)
Hercegovina
No.: 1472Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:16
kniha, autorova mapka v příloze, vytiskl a vydal Fr. Obzina, Vyškov 1924, 170s., orig. brož,, ed. Obzinových tisků sv. 2, ex. 1018/1100, skrvny na ob.,hřbet restaurován, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
E. M. Remarque: Cesta zpátky
No.: 1473Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:17
bibliofilie, obálka K. Teige, vydal Fr. Borový, 1931, brož., 304s., stav dobrý, hřbet a zadní přebalu nově restaurován, původní chybí, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in Dessau, the fou…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Aldous Huxley: Kontrapunkt života
No.: 1474Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:18
kniha, vazba J. Šváb, vyd. Václav Petr, Praha, 1935, pův. clpl. vazba, 516s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic A…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Thomas Mann: Buddenbrookovi I.+II.
No.: 1475Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:19
kniha, obálky V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, 2. vydání, 2x pův. clpl. vazba s obálkou, 356+334s., obálky při horním okraji a na zadní straně mírně potrhané, stav knih velmi dobrý, v ochranném pozdru, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design i…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Poličanský
(1913-1996)
V. Majakovskij: Mexiko - New York - Praha
No.: 1476Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:20
kniha, fotomontáž na ob. K. Poličanský (pseud. Jiří Friml), připsáno a publikováno in: J. Toman: Foto/montáž tiskem (Praha 2009) s. 344 , překlad a doslov Jiří Weil, 17. sv. Lidové knihovny, rediguje F. Jungmann a Pavel Prokop, tisk V. Palán, vydala Lidová knihovna, Praha 1927,orig. brož, velmi dobr…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
Kštice Bereniky
No.: 1477Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:21
bibliofilie, typografie V. Obrtel?, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., částečně nerozřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
John Heartfield
(1891-1968)
A. Avdějenko: Miluji
No.: 1478Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:22
kniha, obálku fotomontáží vytvořil J. Heartfield, vl. jménem Helmut Herzfeld, něm. výtvarník, typograf, tvůrce avantgardní fotomontáže, žil a tvořil po nástupu Hitlera v Praze, vytvořil přebaly k Haškovu Švejkovi, úprava J. Friml, ob. tisk V. Neubert, edice Spisovatelé Sovětského svatu sv. 1, vydal …
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
I. Erenburg: 10HP
No.: 1479Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:23
kniha, ob. a ilustrace A. Hoffmeister, 252. sv. Aventina, vydal Dr. Ot. Štorch-Marien, Praha 1930, brož, , dobrý stav, ob. při krajích popraskaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Poštovní holub
No.: 1480Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:24
kniha, ob. a úprava Vít Obrtel, básně 1928-1929, 10. sv. edice Plejáda, vydal Rudolf Škeřík, Praha 1929, orig. brož, 75s., obálka při krajích zašlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hugo Gellert
(1892-1985)
Literatur der Weltrevolution 1931 Nr. 1
No.: 1481Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:25
kniha, 2 obr. přílohy Hugo Gellert, scénické snímky, texty L. Aragon, W. Wischnewskij, B. Illes, Lud. Turek, šéfredaktor B. Jasiensky, pro Zentralorgan der internationalen Vereinigung revolutionärer Schriftsteller vydal Staatsverlag, Moskva 1931, orig. brož, 127s., velmi dobrý stav, Provenance: Anti…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
SSSR - Úvahy * kritiky * poznámky
No.: 1482Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:26
sborník, 19 x 15 cm, kniha delegace Společnosti pro hospodářské a kulturní sblížení s Novým Ruskem do SSSR v roce 1925 - redigoval B. Mathesius, texty Theodor Bartošek, Gabriel Hart, Jindřich Honzl, Josef Hora, Bohumil Mathesius, Vladimír Procházka, Zdeněk Nejedlý, Jaroslav Seifert, Jiří Stolz, Kare…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Vančura: Pekař Jan Marhoul
No.: 1483Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:27
kniha, 19 x 13,5 cm, ob. a typografie K. Teige, spolupráce na ob. O. Mrkvička, 4. sv. Edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1925, 136s., celokož. vazba, obálka vevázána vzadu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Jean Giono: Země zpívá
No.: 1484Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:28
kniha, dvoubarevný titul. list, obálka a vazba Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 84. sv. edice Symposion, 395 s., clpl. vazba, zkosený hřbet, naprasklá předsádka, lehce zašlá vazba jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
D.H. Lawrence: Panna a cikán
No.: 1485Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:29
kniha, titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
John Heartfield
(1891-1968)
J. Hašek a K. Vaněk: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války a v ruském zajetí I-VI
No.: 1486Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:30
kniha, fotomontážní obálky s využitím kreseb J. Lady sestavil J. Heartfield, il. J. Lada, vydal Karel Synek, Praha, 1936-7, brož, 238+235+238+242+243+249s., u prvního svazku vzadu vevázána barevná obálka k sešitovému vydání a u druhého svazku vzadu vevázána černobílá obálka k sešitovému vydání, u vš…
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
Philippe Soupault: Bratři Durandeau
No.: 1487Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:31
kniha, obálka J. Jelínek, titulní list K. Teige, 14. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 111 s., brož., obálka při okrajích lehce zažloutlá, zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and a…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Chochola
(1893-1942)
Jaromír Měšťan: Hoch ve smutku
No.: 1488Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:32
kniha, obálka a úprava K. Chochola, Edice Sdružení Jihočeských Výtvarníků, 1935, 61 s., brož, obálka při okrajích vybledlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Nevěsta
No.: 1489Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:33
kniha, úprava, obálka, karikatury A. Hoffmeister, 27. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1927, 55 s., brož., zašpiněná obálka, na obálce skvrny, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Vl. Majakovskij: 150,000.000
No.: 1490Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:34
kniha, podpis, litografie a typo. úprava V. Mašek, podpis překladatele B. Mathesiuse, vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1945, 103 s., brož, na obálce drobné skvrny, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Aca…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
Kštice Bereniky
No.: 1491Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:35
bibliofilie, typografie V. Obrtel, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., ob. mírně zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Vladimír Raffel: Taneční povídky
No.: 1492Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:36
kniha, 3 kresby J. Šíma, úprava F. Muzika, 193. svazek edice Aventinum, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1928, 107 s., brož., obálka při krajích zašpiněná a odřená, několik skvrnna obálce, listy při krajích zažloutlé, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at Th…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
Vítězslav Nezval: Abeceda - cyklus básní s tanečními kompozicemi Milči Mayerové
No.: 1493Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:37
bibliofilie, fotomontáže, typografická úprava a návrh obálky K. Teige, fotografie K. Paspa, tisk Česká grafická Unie a. s., vydal J. Otto, Praha 1926 , původní brožovaná vazba, kultovní kniha českého poetismu soubor krátkých básní na jednotlivá písmena abecedy, vycházejících z asociací, jež v autoro…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Jan ve smutku
No.: 1494Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:38
kniha, úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Devetsil
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Neviditelná Moskva
No.: 1495Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:39
bibliofilie, ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, obsahuje Surrealistický mlýn, Neviditelná Moskva, Deus ex machina, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., ob. při krajích drobně pokrčená, trochu zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Os…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Pantomima - nové vydání
No.: 1496Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:40
bibliofilie, 4. vydání stěžejního díla poetismu s novými ilustracemi, obálkou a úpravou K. Teiga, titulní list, úvodní ilustrace k jednotlivým oddílům Abeceda / Rodina harlekýnů / Papoušek na motocyklu / Depeše na kolečkách / Týden v barvách / Podivuhodný kouzelník / Exotická láska / Raketa / Můsa /…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Zpáteční lístek - básně 1932
No.: 1497Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:41
bibliofilie, obálka, titulní list a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 236s., velmi dobrý stav, vazba není slepená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in Dessau,…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Žena v množném čísle
No.: 1498Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:42
bibliofilie, Básně, poznámky z deníku, jevištní poesie, surrealistická experimentace - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 212s., dobrý stav, obálka při krajích zažloutlá, kraje hřbe…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Most
No.: 1499Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:43
bibliofilie, Básně 1919-1921, s předmluvou z r. 1937 - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1937, orig. brož, 212s., velmi dobrý stav, obálka při krajích oříznutá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, stu…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Básně noci
No.: 1500Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:44
bibliofilie, básnické skladby z poetistického období z let 1922 – 1930 - obálka a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1938, orig. brož, 207s., vlastnické razítko spisovatele Gézy Včeličky ve spodní části titulního listu, dobrý stav, obálka zažloutlá, při krajích pokrčená, okraje hřbetu drob…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Praha s prsty deště
No.: 1501Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:45
bibliofilie, Básně 1936 - titulní list, autorská viněta, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1936, celopl. dobová převazba, 206s., velmi dobrý stav,, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Šíma
(1891-1971)
V. Nezval: Menší růžová zahrada
No.: 1502Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:46
bibliofilie, poesie a balet, básníkův portrét ve frontispisu Jos. Šíma, titulní list a typografie K. Teige, ed. Odeon 12. sv., vydal Jan Fromek, Praha 1936, polopl. dobová převazba, 95s., velmi dobrý stav, obálka chybí, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at The Academy o…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Dobrodružství noci a vějíře
No.: 1503Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:47
bibliofilie, s akcenty V. Preissiga, úprava K. Dyrynk, ed. Viola 1.sv., Vlad. Žikeš, Plzeň 1927, pův. brož v americké kartonáži, 22 s., stav velmi dobrý, ob. částečně vyšisovaná, exlibris razítko v titulu a nesouvis. věnování na zadním přídeští, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Deve…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
V. Nezval: Blíženci
No.: 1504Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:48
bibliofilie, obálka, titul a úprava V. Obrtel, básníkova poetistická sbírka, vydala nakl. společnost Rozmach (Ladislav Kuncíř), Praha 1927, orig. brož, 56s., dobrý stav, ob. lehce zašlá, na předsádce bělobou překryté exlibris, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Feuerstein
(1892-1936)
V. Nezval: Milenci z kiosku
No.: 1505Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:49
kniha, komedie o 3 dějstvích, 3x scénický návrh v příloze, návrh obálky a úprava B. Feuerstein, doslov Jiří Frejka, vydal Fr. Borový, Praha 1932, orig. brož, 192s., obálka na krajích opotřebená a na hřbetu poškozená, v dolní části hřbetu malá část chybí, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostro…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Neviditelná Moskva
No.: 1506Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:50
bibliofilie, ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., 175 s., ob. při okrajích lehce zašlá, hřbet dole lehce poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of P…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
V. Nezval: Absolutní hrobař * básně 1937
No.: 1507Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:51
kniha, Nezvalova nejslavnější surrealistická sbírka, 6 ilustrací v přílohách dekalky V. Nezval, frontispis a úprava J. Štyrský, vydal Fr. Borový, Praha 1937, pozdější pl. vazba, 228s., bez obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky at The Academ…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
V. Nezval: Sylvestrovská noc
No.: 1508Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:52
bibliofilie, 3 x ilustrace v přílohách Toyen, úprava F. J. Müller, soukromý tisk pro přátele k Novému roku 1930, vydal Sfinx Bohumil Janda, Praha 1929, orig. brož s ob., 30s., místy lehce rozvolněné šití, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Brouk
(1912-1978)
O funkcích práce a osobitosti
No.: 1509Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:53
kniha, titulní list a úprava K. Teige, Edice surrealismu, vydal Alois Srdce, Praha 1939, dobová polopl. vazba, 121s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
Konst. Biebl: Plancius
No.: 1510Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:54
Bibliofilie, frontispis a typo J. Štyrský, vydal B. Janda Sfinx jako soukromý tisk pro své přátele k Novému roku 1931, Praha 1930, orig. brož, 29 s., ob. při krajích mírně pokrčená a zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky at The Academy of Fine A…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mark Noble
(1754-1827)
Memoirs of the Protectoral-house of Cromwell
No.: 1511Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:55
kniha, dvousvazkové dějiny rodu lorda protektora Olivera Cromwella, portrét autora ve frontispisu, dedikační výjev za titulem, rozkládací genealogické, heraldické a vexilologické stromy, faksimile listin, portréty členů Cromwellovy rodiny, sídla, vše mědirytem, marginálie, záhlaví, anglický text, vy…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean-Frédéric Osterwald
(1663-1747)
Les Saintes écritures de lancien testament
No.: 1512Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:56
kniha, Písmo svaté - Starý zákon, překlad do francouzštiny od švýcarského kalvinistického teologa J.-F. Ostervalda doplněný o zrcadlový hebrejský text, obs. počáteční biblické texty Genesis až po 2. Královskou knihu, tisk Guillaume Watts nákladem Société Biblique Britannique et Étrangere, London 185…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Benedictus Arias Montanus
(1527-1598)
Biblia Hebraica (The Plantin Polyglot)
No.: 1513Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:57
kniha, monumentální osmisvazkové biblické dílo zvané Biblia Sacra Hebraice, Chaldaice, Graece et Latine, zpracované pod vedením španělského filologa a biblisty Benita Ariase Montana a vydané v Antwerpách slavným tiskařem Christopherem Plantinem v letech 1568 až 1573. Arias Montano připravil na svou …
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Washington Irving
(1783-1859)
Aninka Delarbrowá / z Washingtona Irvinga ; Slowané, čili, Oswobozenj Arkony / od Bulharina ; Předsudek / od Senkowského
No.: 1514Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:58
kniha, dva soubory Biblioteky zábawného čtenj v jednou svazku, Biblioteka zábawného čtenj sv. 5 a 6., s překl. od J.B. Malého, z ruštiny přel. A. Hansgirg a Sl. Tomjček, tisk w knjžecj arcibiskupské knihtiskárně, řjzenjm a nákladem Wáclawa Špinky, Praha 1837, polokož. vazba, 156 a 144 s., listy z…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Gothaisches genealogisches Taschenbuch nebst diplomatisch-statistischem Jahrbuche auf das Jahr 1860. Jg. XCVII (97.)
No.: 1515Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:59
kniha, 5 oceloryt. portrétů panovníků, genealogická ročenka o rodokmenech, erbech a titulech šlechtických rodin, stejně jako o jejich majetkových poměrech a společenské pozici, německý text, fraktura, záklaví, tabulky, vydal Justus Perthes, Gotha 1859, původní plátěná ob., 930 s., desky odřené, lehc…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikolaj Leczycki
(1574-1653)
USUS MEDITANDI, TYRONIBVS, ET PROFICIENTIBVS IN VIA SPIRITUALI accommodatus / AUTORE R.P. NICOLAO LANCICIO e Societate JESV
No.: 1516Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:00
kniha, kniha meditací pro denní modlitby každý den v roce, latinský text, antikva, též kurzíva, signatury, kustody, zdob. innociála, dekorativní vlys za titulem, viněta v závěru, tisk Typis Universitatis Carolo-Ferdinandeae in Collegio Soc: Iesv ad S. Clementem, Pragae 1665, dobová kožená vazba s ra…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Kempenský
(1380-1471)
Thomae A Kempis Canonici Regularis ordin: S. Augustini De Imitatione Christi Libri quatuor
No.: 1517Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:01
kniha, populární spis o následování Krista z pera řeholníka a představitele hnutí Devotio moderna Tomáše z Kempenu, rytina Krista s křížem a jeho následovníky na titulu, rytina s vyobr. autora za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, záhlaví, viněta v závěru, Apud Corn: ab Egmondt., Col…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wilhelm Nakatenus
(1617-1682)
Coeleste palmetum Variis Officiis, Litaniis, Precibus, instuctionibus, Psalmorum Interpretationibus, Meditationibus contoversiis
No.: 1518Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:02
kniha, kniha žalmů, kázání, zpěvů na celý liturgický rok, 32 rytin s biblickými motivy, 2 heraldické rytiny za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, signatury, živá záhlaví, iniciály, linky, tisk Apud Ioannem Wilhelmum Friessem, Coloniae (Kolín n. R.) 1691, dobová kožená vazba s třemi v…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aegidius Sadeler
(1570-1629)
Diego Saavedra Faxardo: Idea de vn principe politico christiano representada en cien empressas
No.: 1519Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:03
kniha, politicko filozofický spis o umění vládnout, každé téma uvádí rozměrná rytina doprovázená několistránkovým výkladem, byl adresován španělskému králi Filipovi IV., 101 celostr. mědirytin, v titulu a v závěru, drobné koncové viněty vše vyryl A. Sadeler, španělský text, antikva, kurzíva, titulní…
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Procházka
(1818-1893)
Žiwot sw. Františka Borgie
No.: 1520Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:04
kniha, edice Bibliotéka životů Swatých, Nákladem Dědictví sv. Cyrilla s Methodia pro rok 1860, tiskem dědiců Rudolfa Rohrera, v komisi u Nitsche a Grosse, vydáno w Brně 1860, původní kartonová obálka, 712 stran, velmi dobře zachováno, zažloutlé listy, skrny a drobná poškození na obálce , Provenanc…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Franciscus Ignatius Stiler
(1641-1721)
Annus Franciscorum, Sive Historica Eorum Ephemeris Eventuum, gestorúmque variorum memorijs : secundùm Anni dies conscripta, Alteri majori Operi De Claris Viris Franciscis, Auspicijs S. Francisci Xaverij Praemissa et vulgata
No.: 1521Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:05
kniha, kalendář k oslavě sv. Františka a jeho dalších kanonizovaných jmenovců, soupis slavných nositelů jména podle jejich výročí v měsících v roce, obsahuje obě pololetí, druhé pololetí tisk Jiří Černoch, latinský text, antikva, iniciály, kustody, živé záhlaví, koncové viněty kapitol, dobová perga…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Justus Lipsius
(1547-1606)
I. Lipsi[i] Politicorvm Sive Civilis Doctrinae Libri Sex. Qui ad Principatum maxime spectant. Additae Notae auctiores, tum & De Vna Religione liber
No.: 1522Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:06
kniha, 3 politické spisy, nakladatel. signety v každém titulu, latinský text, antikva, iniciály, záhlaví , kustody, tisk Apud Gvilielmvs Blaev (Willem Blaeu) , Amsterodam 1632, 308, 86, 52 s., rozměr 11,5 x 7 , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Amos Komenský
(1592-1670)
Orbis pictus. Die Welt in Bildern. Swět w obrazých. Świat w obrazach. Le Monde en tableaux.
No.: 1523Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:07
kniha, úvodem krátká biografie Komenského od převzatá od Palackého, k vydání připravil a slovem uvedl Jos. Chmela, šestijazyčný text doprovázený do dřeva rytými ilustracemi, užitými ve starších vydáních, první sign. G. Sturm, vydal Jan Host. Pospjšil w Hradcy Králowé 1833, pozdější polokož. vazba s …
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Jan Tomsa
(1753-1814)
Djl druhý knihy k čtenj pro sedlské sskoly w cýs. král. zemjch
No.: 1524Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:08
kniha, česká čítanka pro žáky škol s výchovnými a mravně naučnými texty, části textu tištěny různými typy písem, antikvou vzorovým psacím písmem (kurentem nebo humanistickou polokurzívou), základ novogotickou frakturou, kustody, signatury, panovnický znak v titulu, viněta, dekorace v záhlaví, s. 171…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Charles Varry
Die famose Wiener Köchin in der Schürzentasche.
No.: 1525Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:09
kniha, kniha receptů kuchaře Ludvíka XVI., německy, fraktura, vydal Verlag von F. Karafiat, Brünn (Brno) 1873, polopl. převazba s ob. nalepenou na deskách, 442 s., listy skvrnité, hrany desek a hřbetu opotřebené , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Carminvm poetarvm novem, lyricæ poeseωs principum, fragmenta
No.: 1526Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:10
kniha, básně devíti antických básníků, paralelní řecký a latinský text, antikva, antičtí básnícitiskař. signet v titulu, tisk ex officina Christophori Plantini, Antverpiae 1567, celokož. vazba s zlac. rámováním a ořízkou, 200 s., 12 x 8,5, odřené hrany desek, odpadlé přední desky , Provenance: A…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alfred Fischel
(1853-1926)
Der Panslawismus bis zum Weltkrieg
No.: 1527Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:11
kniha, vydal J. G. Cottasche Buchhandlung Nachfolder, Stuttgart und Berlin 1919, 590s., polopl. vazba, odřené desky, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Franz Karl Wolf
(1764-1836)
Paul Nettl: Der Prager Kaufruf
No.: 1528Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:12
kniha, 36 ručně kolorovaných a 12 čb. tisků postav pražských měšťanů, obchodníků a podomních řemeslníků z 18. stol., předlohy kreslil F. K. Wolf, text sepsal P. Nettl, německy frakturou, vydal Gesellschaft deutscher Bücherfreunde in Böhmen, Praha 1930, brož + volné listy v polopl. kazetě, 24s., ex. …
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdinand Deml
(1902-1974)
Prager Akademiker-führer
No.: 1529Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:13
kniha, průvodce pražskou německou kulturou roku 1930 s důrazem na studijní obory německých vysokých škol jako příručka pro tehdejší německé studenty v Praze, stručné dějiny německé univerzity, adresní rejstřík němec. vysokých škol, fakult, kateder, ústavů, adresy vyučujících, kulturní vyžití v němec…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arnošt B. Taussig
Znojmo a okolí / Znaim und Umgebung
No.: 1530Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:14
kniha, reprezentativní publikace představující město a jeho okolí, fotografie a články o znojemských pamětihodnostech, nové infrastruktuře a významných stavbách, např. projekt Vranovské přehrady, množství dobových obrazových a typografických reklam, edice Výstavba a národní hospodářství evropských m…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil František Burian
(1904-1959)
Dejte nám divadlo
No.: 1531Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:15
bibliofilie, projekty budov a inscenací, vydal nákladem vlastním E.F. Burian, Praha 1939, 40 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Foehr
(1880-1943)
Bauten und Entwürfe
No.: 1532Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:16
kniha, portfolio realizací a návrhů německy mluvícího architekta, žáka Jana Kotěry Adolfa Foehra, fotografie pražských novostaveb, vil, paláců, činžovních domů 20. let 20. století, celkem 64 hlubotiskových vyobrazení, dobové reklamy, tisk V. Neubert, vlastním nákladem, Praha 1925, 64s., pův. brož, v…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Pražské nábřeží
No.: 1533Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:17
bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Urban
Mánesova mansarda
No.: 1534Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:18
2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Fragment Svatovítské katedrály
No.: 1535Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:19
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
No.: 1536Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:20
bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Praha
No.: 1537Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:21
bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel
No.: 1538Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:22
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Barokní kostel
No.: 1539Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:23
bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mostecká věž
No.: 1540Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Sedlák
Melantrichova ulice
No.: 1541Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:25
bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kluci na schodech
No.: 1542Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Fragments de la photographie tcheque
No.: 1543Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:27
katalog, 42 x 30 cm, autoři: Jaroslav Bárta, Daniela Horníčková, Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček, vydal Le Grand Huit Theatre National de Bretagne, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Lukas
(1915-2006)
Jiří Trnka
No.: 1544Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:28
fotografie, 17,9 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Karlštejn
No.: 1545Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:29
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Venkovský motiv
No.: 1546Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:30
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
Jízda králů
No.: 1547Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:31
bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Fafek
(1922-1997)
Soubor fotografií
No.: 1548Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:32
87x bromostříbrná fotografie, 19 x 27 cm, soubor fotografií reportážního fotografa E. Fafka, 43x foto. značeno razítkem na zadní straně, 22x bez razítka, fotografie zachycují společenský, kulturní, sportovní a politický život, 22x fotografie různých autorů zachycujících E. Fafka při práci nebo v so…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Martinček
(1913-2004)
Martin Martinček
No.: 1549Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:33
12x fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážd…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Lvi
No.: 1550Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:34
8x fotografie, 12 x 16 cm, značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Africa in Pictures
No.: 1551Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:35
12x bromostříbrná fotopohlednice, 9 x 14 cm, edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
B. Šroufek
Krásy života
No.: 1552Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:36
17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
. neurčený autor
Adelheid
No.: 1553Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:37
92x fotografie, 28 x 25 cm, 64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Happy New Year 71
No.: 1554Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:38
fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5, Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1954
No.: 1555Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:39
fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kolektiv autorů
Berühmte Voigtländer Objektive
No.: 1556Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:40
kalatog, Voigtländer & Sohn AG, 1935, 40 s., brož, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
No.: 1557Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:41
kombinováná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dalibor Nesnídal
Josef Formánek - Mluviti pravdu
No.: 1558Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:42
11x tuš, koláž, papír, 2008, 21 x 29,5 cm, ilustrace k románu Josefa Formánka Mluviti pravdu, vydal Smart Press 2008, kniha přiložena, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Jeden kus života
No.: 1559Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
No.: 1560Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:44
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
No.: 1561Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:45
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
No.: 1562Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:46
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
No.: 1563Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:47
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
No.: 1564Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:48
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
No.: 1565Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:49
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
No.: 1566Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:50
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
No.: 1567Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:51
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
No.: 1568Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:52
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
No.: 1569Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:53
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
No.: 1570Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:54
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
No.: 1571Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:55
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
No.: 1572Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:56
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Proměny letce (metodická pomůcka)
No.: 1573Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:57
akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin z Bažin
No.: 1574Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:58
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
30 let VO Jeseník
No.: 1575Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:59
akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Vzpomínka na Rychlé šípy
No.: 1576Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
BLLOW-ICE
No.: 1577Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:01
fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Letecká svatba Dany a Oldy
No.: 1578Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:02
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Slepý řezník z Tábora 1974
No.: 1579Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:03
akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
No.: 1580Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jihočeská bašta
No.: 1581Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
No.: 1582Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Horký turnus
No.: 1583Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
No.: 1584Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
No.: 1585Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
No.: 1586Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
No.: 1587Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
No.: 1588Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
No.: 1589Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
No.: 1590Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
No.: 1591Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
No.: 1592Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
No.: 1593Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin Béďa
No.: 1594Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Gut
Květiny
No.: 1595Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:19
8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mathilde Ringelsberg
Květiny
No.: 1596Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:20
5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
No.: 1597Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
No.: 1598Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Vladimír Boudník 70
No.: 1Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4 x grafický list, 1994, 32 x 23 cm, vše signováno, K nedožitým sedmdesátinám Vladimíra Boudníka připravili Antonín Hartmann (text), Dalibor Chatrný, Jan Koblasa, Jiří Kolář, Lubomír Přibyl, Zbyšek Sion (grafické listy) a Ivan Hrdina (redakce). Vyšlo v počtu 200 číslovaných výtisků. Ten…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Miloš Macourek: Jak želva přišla o uši
No.: 2Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2 x litografie A. Born, 1987, 23 x 16 cm, obě signovány PD A. Born, č. 92/100, Vydáno v Holandsku, v létě 1987, jako 68. publikace nakladatelství Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn. Upravil a vytiskl V. Loosjes. Litografie vytiskl z kamene v nákladu 120 výtisků A. Born. Překlad z češt…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Karel Bednář: Očarované lodi
No.: 3Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, rozměr A5, papírový přebal, 1937, 6 kolorovaných leptů od L. Jiřincové, vše signováno'.. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Gottwaldově v nákladu 60 ks, tento má číslo 2, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Istler
(1919-2000)
Šamsuddín Muhamed Háfez - Z Dívanu
No.: 4Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1987, vše sign. DU Istler, rozměr alba 31,5 x 22 cm, 6 x barevný lept, vydal Supraphon v roce 1986 v nákladu 200 ks, tento má číslo 188. Ochranný plastový obal místy potrhán., the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the su…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID6**4 History of bids
-
Ota Janeček
(1919-1996)
František Halas - Mladé ženy
No.: 5Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1979, sign. Ota Janeček, rozměr souboru 30,5 x 22 cm. Osmi barevnými suchými jehlami doprovodil Ota Janeček, k narozeninám Oty Janečka vydal 15. 8. 1979 Klub přátel umění v Gottwaldově. Tento výtisk má číslo 23, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The M…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Nahota
No.: 6Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
5x lept, sign. vše P. Kotík, Soubor pěti původních grafik vydalo Družstvo dílo přátel umění a knihy. Úvodní slovo napsal František Halas., the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine …
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Konvolut Staré řecké báje
No.: 7Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
10 x dřevoryt, cca 25 x 18 cm, sign. vše Zd. Mézl, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Michael Rittstein
(1949)
Album litografií
No.: 8Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, vše sign., č. 7/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts …
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Rittstein
(1949)
Punkové království
No.: 9Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor litografií, 2018, 64 x 40 cm, sign. vše M. Rittstein 2018, č. 64/70, album sedmi litografií Michaela Rittsteina doprovázející texty Jana Hauberta (též v technice litografie) připravil jako historicky první českou punkovou bibliofilii v roce 2018 Petr Mach, vydáno v nákladu 70 číslovaných soub…
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Velíšek
(1963)
Album Profese
No.: 10Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor šesti barevných litografií, 2023, 38 x 31 cm, sign DU MVelíšek, č. 55/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Sergej Alexandrovič Jesenin
(1895-1925)
Ervín Neumann: Tančící safír
No.: 11Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, divadelní hra o 9 obrazech, zcela jedinečný a vzácný tisk, který se v našich aukcích objevuje poprvé (ani NK jej neuvádí), vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1937, v edici Theatralia, sv. 3, na tit. listě foto J. Šejbalové a E. Kohouta (jako Isadora Duncanová a Jesenin), v textu dále 9 čb. fotogr…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
No.: 12Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, faksimile jedinečné obrazové bible, původně vytvořené v letech 1325 až 1349, vyd. Archa 90, Praha, 2007, ex. 327/799, pův. clkžn. vazba s kováním při okrajích a uprostřed desek, přiložen 2x pův. sešit s textem Z. Uhlíře (angl.) a soupisem vyobr. (česky/anglicky), v pův. plátěném ochranném pou…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jan Kříž: Aleš Lamr
No.: 13Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, před titulním listem vlepena rozkládací sign. bar. litografie A. Lamra (207/250), vyd. Art D, Praha, 2003, reprezentativní publikace s průřezem celoživotní tvorby, která v časové posloupnosti zachycuje Lamrův vývoj a jeho oblíbené techniky - akvarel, litografii a plastiky, text německy, pův. …
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Suzanne Renaud, Bohuslav Reynek: Chvála oběti
No.: 14Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sing. lept ve frontispisu Fr. Foltýn, podp. S. Renaud a B. Reynka (překlad) na patitulu, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1948, ed. Atlantis, volné listy v pův. ob., 45s., velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite and A. Hofbauer at The Secondary School of …
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Suzanne Renaud: Tušený úsvit
No.: 15Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sbírku veršů doprovázejí dva grafické listy /pozdější otisky/ Bohuslava Reynka. Vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů v Praze, 1981. Uloženo v papírových deskách 30 x 22 cm.
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Léon Bloy: V temnotách
No.: 16Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, úprava a dřevoryt ve frontispisu Jaroslav Benda, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1934, v edici Atlantis, sv. 24., ex. 146/350 na offsetu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 114s., několik volných archů, lehce opotřebené okraje ob., jinak velmi dobrý stav, Aantiqa…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Georges Bernanos: Noc
No.: 17Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, v překladu B. Reynka, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1928, v edici Atlantis, sv. 2., ex. 162/350 na antiku, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 43s., několik volných archů, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Modlitby (Stará Říše)
No.: 18Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, naproti titulu vevázána / částečně vlepena suchá jehla B. Reynka (nesign., papír oříznut do fomátu knihy 14 x 8,5cm, původ nejasný), vyd. a přel. Ant. L. Stříž, Stará Říše, 1917, ruční papír, dvoubarevný tisk, paginace každého z oddílů modliteb zvlášť (cca 100 stran), převazba do clkžn.…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Škoch
(1938-2022)
Bohuslav Reynek: Pastýř osamělých výší
No.: 19Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, s vloženou podepsanou a číslovanou fotografií J. Škocha na třetí stránce ob., vyd. Měsíc ve dne, České Budějovice, 2009, ex. 36/50 (celkem 1000 výtisků), pův. brož, jen lehce ušpiněno, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Jean Giono: Vysočiny
No.: 20Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, kresba a překlad B. Reynek, vydali Bohuslav Durych a Vlastimil Vokolek , Pardubice 1936, edice Delfín, 700 výtisků, 141 s., clpl. vazba, obálka vevázaná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Žízně
No.: 21Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vydal Lad. Kuncíř, Praha 1921, úprava (titulní a obálková kresba) František Vik, 500 výtisků, 106 s., clpl. vazba, vevázaná obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
-
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan
No.: 22Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie se šesti původními dřevoryty, 1909-1910, 50,5 x 39 cm, 4x značeno ve štočku monogramem FK, Jeden z nejvýznamnějších grafických cyklů Františka Koblihy, vznikal v období kolem založení spolku symbolistních grafiků Sursum (1910), jehož byl prvním předsedou. Vydala Marie Kliková, vytiskl Em…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Miroslav Válek: Rovina
No.: 23Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 30 x 21,5 cm, 1x sign. lept (23x15) a 1x lept na obálce A. Brunovský, vyd.Slovenský spisovatel, Bratislava, 1981, ex. ?/300, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce a kart. pouzdru, 25s., zažloutlý hřbet, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Obloha tání
No.: 24Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 43 x 31 cm, 12x sign. akvatinta L. Čepelák, soubor grafických listů z let 1963-1965, vyd. autorem, r. 1980, podpis a věnování autora v tiráži, r. 1982, ex.: 24/25, volné list v kart. deskách, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. …
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Váchal
(1884-1969)
O. Březina: Ruce
No.: 25Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 27 x 20 cm, 13 barevných dřevorytů J. Váchal, třináctý list je signován Josefem Váchalem; všechny grafické listy jsou značené ve štočku, tisk F.J. Müller, vydal ELK, Praha 1943, volné listy v polopl. deskách, ed. Ráj knihomilů, ruční papír, desky lehce prohnuté, jinak velmi dobrý stav, …
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Guillaume Apollinaire: Pásmo
No.: 26Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, titul. list, obálka, 11 ilustrací v textu, 2 celostr. přílohy vše linořezem (celkem 15) Jos. Čapek, Appolinaireovu báseň přeložil do češtiny K. Čapek a vydal s bratrovým výtvarným doprovodem nejprve v Neumannově Červnu v únoru 1919 a poté samostatně v dubnu u Fr. Borového, Praha 1919, o…
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Adolf Born: Bilderbuch der Verführungskunst
No.: 27Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 33,5 x 23,5 cm, podpis s věnováním z roku 1978 a původní perokresba 15 x 17 cm A. Born, vyd. Eulenspiegel Berlin, 1975, 1. vydání, text v němčině, pův. pevná vazba s obálkou, 126s., natržená zadní strana obálky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles U…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Gerald Durrell: Mluvící balík
No.: 28Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 24,5 x 17 cm, podpis s věnováním z roku 1983 a původní perokresba 10,5 x 8 cm na tit. listu A. Born, vyd. Albatros, Praha 1983, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 157s., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of P…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Lúkianos: Pravdivé výmysly
No.: 29Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 24,5 x 17,5 cm, podpis z roku 1983 a původní perokresba 4,5 x 7,5 cm na předsádce A. Born, vyd. Odeon, Praha 1983, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 222s., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc …
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
J. Arbes/K. M. Čapek-Chod, J. Havlíček: Tři česká romaneta
No.: 30Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 21 x 15 cm, podpis s věnováním z roku 1985 a původní kresba propiskou 7 x 9 cm A. Born, vyd. Československý spisovatel, Praha 1979, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 296s., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
M. J. Saltykov-Ščedrin: Stohlavá saň
No.: 31Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 24,5 x 17,5 cm, podpis z roku 1985 a původní kresba propiskou 6,5 x 6 cm A. Born, vyd. Lidové nakladatelství, Praha 1974, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 334s., v horní části natržená obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in …
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Anatole France: Ostrov tučňáků
No.: 32Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 24,7 x 17,3 cm, podpis z roku 1978 a původní perokresba 7 x 4,5 cm A. Born, vyd. Svoboda, Praha 1978, 7. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 283s., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academ…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Bohumil Říha: Vítek na výletě
No.: 33Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 20 x 17 cm, podpis s věnováním z roku 1977 a původní perokresba 4,5 x 5,5 cm na tit. listu A. Born, vyd. Albatros, Praha 1975, 1. vydání, pův. pevná vazba, 92s., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Natalia Rolleczková: Škaredkovic rodina a já
No.: 34Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 21 x 14,5 cm, podpis z roku 1978 a původní perokresba 4 x 4,5 cm na předsádce A. Born, vyd. Albatros, Praha 1977, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 106s., na zadní straně obálky skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, …
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
The Lakeside Press Vol. IV, No I.
No.: 35Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, reklamní tisk amerického tiskařského závodu s 8 bar. il. a výzdobou V. Preissiga (anonymně), vyd. R. R. Donnelley & Sons. Co., Chicago., nedat. (cca v polovině 20. let 20. stol.), česká odb. lit. titul neuvádí (pouze obdobný tisk téhož vydavatele z roku 1925 - kalendář firmy na rok …
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Andrew Lang: Aucassin and Nicolete
No.: 36Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, upr. a il. V. Preissig, vyd. Státní tiskárna, Praha, 1931, anglické vyd. pro členy The Limited Editions Club, New York, ex. III/1500 s podpisem Dyrynk v tiráži, tištěno na ručním papíře Zanders, vázal A. Tvrdý, pův. clpl. vazba s obálkou, 77s., ob. na hřbetu zažloutlá a lehce opotřebená…
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
President Masaryk - K inauguraci ústavu slovanských studií v Paříži - řeč proslovená po přednášce prof. A. Meilleta 17.10 1923
No.: 37Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, typografie, písmo a výzdoba V. Preissig, vyd. Státní tiskárna, Praha, 1925, ex. 100/300, pro Mezinárodní výstavu dekorativního umění v Paříži, text francouzsky a česky, ruční papír, přiložen letáček Státní tiskárny uvádějící, že se jedná o první knihu vysázenou novým českým písmem (V.P.…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Výstava grafických prací a kreseb Vojt. Preissiga
No.: 38Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
katalog, propagační tisk k první Preissigově samostatné výstavě s barevným leptem (nesign.) v příloze, vyd. Česká Grafika, Praha, 1907, pro Topičův Salon, tisk E. Grégr, sešit, 10s. + ob., velmi dobře zachováno!, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Archite…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Výstava grafických prací a kreseb Vojt. Preissiga (katalog)
No.: 39Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
katalog, prolog a texty k listům z díla Coloured etchings by Vojtěch Preissig naps. Karel Domorázek-Mráz, vyd. a usp. F. Topič, Praha, 1907, tisk E. Grégr, nestr., velmi dobře zachováno!, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pragu…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Arthur W. Dow: Vojt. Preissig
No.: 40Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
katalog, dosud asi neznámý katalog Preissigovy výstavy, uspořádané A.W. Dowem, děkanem Teachers College na Columbijské universitě v New Yorku, kde v té době V.P. vedl kurzy bar. tisku a knižní tvorby, vyd. Montclair Art Museum, 1914-1915, obs. soupis olejomaleb a graf. díla, sešit, velmi dobrý stav,…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Za českou samostatnost
No.: 41Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, počtovaja kartočka Za českou samostatnost, vyd. P.I. Štěpánek, Moskva, bar., 13,7 x 8,7 cm, velmi dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
3x dopisnice
No.: 42Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopisnice, 3ks dopisnic podle amerických revolučních posters mistra V. Preissiga a s jeho svolením, texty citace E. Beneše, M. Hodži a výkon. výboru Čs. obce legionářské, nedat. (1938), velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Proklamace Čechoslovákům v Americe
No.: 43Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
lístek s obálkou, Proclamation to the Czechoslovak People in America, text anglicky, česká verze textu známa s výzd. V. Preissiga, Chicago, 11.2.1918, ob. trochu potrhaná, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Nabídka k rozprodeji
No.: 44Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
lístek, s nabídkou V. Preissiga k rozprodeji zbylých výtisků alba bar. leptů, průsvitný papír Westminster typewriting Paper, 14x19 cm, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
2x exlibris pro Vladimíra Franceva
No.: 45Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
2x ex libris, 11 x 12cm a 7,5 x 9,5cm, při okrajích lehce zahnědlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Tisk V. Preissiga
No.: 46Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dvojlist, bar., 30 x 17cm, s textem v angličtině, uvedeno Printed in Czechoslovakia, nedat., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Pozvánka na přednášku
No.: 47Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dvojlist, pozvánka na přednášku V. Preissiga 19.11.1918, Wentworth Institute, Boston, il. převzata z knihy Color printing Arts of Book z r. 1915, vyd. The Society of Printers, ruční papír, na zadní straně lehce odřený, jinak velmi dobře zachováno!, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Oh…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Bije 12! (složený exemplář)
No.: 48Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
sešítek, unikátní tisk před vyhlášením československé samostatnosti, navrhl a upr. V. Preissig (designed and printed at the School of Printing and the Graphic Arts, Wentworth Institute, Boston) vyd. Československý výbor, Chicago, 1917, 12s., 8,6 x 6,7 cm, chatrně svázáno nití, dobrý stav, Aantiqari.…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Bije 12! (nerozřezaný exemplář)
No.: 49Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dvojlist, unikátní tisk před vyhlášením československé samostatnosti, navrhl a upr. V. Preissig (designed and printed at the School of Printing and the Graphic Arts, Wentworth Institute, Boston) vyd. Československý výbor, Chicago, 1917, 1x dvojlist s patrnou stopou po složení, 17 x 26,5 cm, při doln…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Grafický návrh, vizitka, pozvánka
No.: 50Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
konvolut tisků, obs.: 1) lístek s návrhem pro výstavu Spolku Mánes od 1. do 28. února (1898) v Topičově saloně, 7 x 5 cm, sign. V.P. 97 s přípisem V. cena, trochu ušpiněný papír, dobrý stav; 2) pozvánka na zahájení výstavy N.K. Roericha (1906), 15 x 12 cm, autor V. Preissig?, dobrý stav; 3) vizitka …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Konvolut 16 náborových pohlednic
No.: 51Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
16x pohlednice, pro nábor dobrovolníků do československé armády, design a tisk Wentworth Institute (V. Preissig), Boston, 1918, 14 x 8,9 cm, posloupně číslováno v pravém dolním rohu, v pěkném stavu, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Desi…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Program
No.: 52Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
list, programme of good will visit to New England by the Bakule school unit of Prague, vytvořeno a sign. PD Vojtěch Preissig, 1923, 23 x 30 cm, lehce pomačkané okraje, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Děkovný tisk
No.: 53Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
sešit, slovutnému českému umělci a grafiku mistru Vojtěchu Preissigovi nyní v Jamaica Plain..., vyd. Spolek Typografia, Praha, 1926, děkovný tisk s vyjádřením úcty a vděčnosti, 2x dvojlist svázaný nití, 8s., nit přetržena, lehce opotřebené okraje, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the dis…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
V boj (cyklostyl 1947!)
No.: 54Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
sešit, zcela raritní zvláštní číslo vydané v den odhalení pamětní desky V. Preissiga 26. října 1947 na Spořilově, věnované památce V.P. a jeho dcery Inky (Ireny Bernáškové), obs. výběr z textů z pův. ilegálního periodika z let 1939-1940, dále několik drobných výňatků z Inčiných motáků (z Pankráce a …
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Dopisy z Ameriky Václavu Rytířovi
No.: 55Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. Státní tiskárna, Praha, 1945, ed. Monografia Exlibris, 550 výtisků, kresbu ve frontispisu podle posmrtné masky V. Preissiga, pořízené za pomoci ilegální skupiny Ruda v Dachau, vytvořil Arno Nauman, tištěno písmem V. Preissiga, volné archy v pův. ob., 33s., ob. po celém hřbetu rotržena na…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Taneční hodiny pro starší a pokročilé
No.: 56Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. na tit. listě B. Hrabal, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1965, upr. Z. Seydl, pův. clpl. vazba s ob., 102s., okraje a povrch ob. lehce opotřebené, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Morytáty a legendy
No.: 57Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. na patitulu B. Hrabal, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1968, upr. O. Hlavsa, pův. clpl. vazba, 190s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Dokumenty Společnosti Bohumila Hrabala
No.: 58Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
listiny, obs. Stanovy SBH, pozvánky na schůzku přípravného výboru, na první valnou hromadu 28.3.1989 a valnou hromadu 31.3.1990, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Haňťa Press č. 1-9 + 13, 14 a 16
No.: 59Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
13x sešit, konvolut, čtvrtletník Společnosti Bohumila Hrabala, obs.: č. 1, mj. o založení SBH, ex. 48/50, č. 2, mj. Dosti Hrabala! a texty Jima Čerta, ex. 86/90, č. 3-4, 3x sešit, mj. Manifest explosionalismu, včetně přílohy B. Hrabal: Potopená katedrála, č. 5, mj. Prolegomena k novému braku (M. Kro…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Příliš hlučná samota
No.: 60Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, s podpisem a datací autora (14.4.91), na tit. listě uvedeno 1976, v tiráži pak 1. kompletní vydání, Praha, 1987, Dílo Bohumila Hrabala - svazek 19, kvalitní dobová xeroxová kopie, volné archy v krycím přebalu s nalepenou novinovou fotografií staveniště před Stavovským divadlem, 182s., dobr…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Svatby v domě - dívčí románek
No.: 61Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, na tit. listě podpis autora s přípisem a datací Brčálka 5.5.91, na tit. listě uvedeno leden - únor 1984, v tiráži pak Praha, 1987, Dílo Bohumila Hrabala - sv. 20, kvalitní dobová xeroxová kopie, volné archy v krycím přebalu (Slunovrat - Klíč - 1987 - Dvě populární edice), 333s., lehce opot…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Vita nuova - kartinky
No.: 62Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, na tit. listě podpis autora s datací 21.6.87, na tit. listě uvedeno Lisopad proinec 84 Leden únor 85, kvalitní dobová xeroxová kopie, bez tiráže, volné archy v krycím obalu, 276s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Proluky
No.: 63Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, na tit. listě podpis autora s datací 21.6.87, na tit. listě uvedeno Říjen - listopad - prosinec 1985, kvalitní dobová xeroxová kopie, bez tiráže, volné archy, 284s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Naivní fuga
No.: 64Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, na obálce uvedeno 1985, v tiráži pak 1. vydání, Prahra 1987, kvalitní dobová xeroxová kopie, sešit, 76s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Rukověť pábitelského učně
No.: 65Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, 2x podpis B. Hrabala - 1x na předsádce a 1x s datací na konci vlastního textu (Velikonoce 86), soukromí tisk (Typografové), 72 výtisků, Praha, 1986, obs. krátký dovětek z gratulace Josefa K. k Hrabalovým devětašedesátinám.. a také poznámku vydavatelů, drobný sešit, nestr., výborný stav, Aa…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Bás - snění
No.: 66Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis Karla Chaby pod reprodukcí ve frontispisu a podp. B. Hrabala na tit. listě (s přípisem První jarní den 87), vyd. v březnu 1987 u příl. 73. narozenin autora kroužkem jeho přátel, Praha, kvalitní xeroxová kopie, volné archy v ob., 133s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Životopis trochu jinak
No.: 67Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podp. s datací 2.3.91 na tit. listě B. Hrabal, ed. pozn. V.K. (Václav Kadlec), na tit. listě údaj Pásmo 1988, jinak bez. nakl. údajů, kvalitní dobová xeroxová kopie, volné archy v ob., 27s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Kdo jsem
No.: 68Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, vyd. Společnost B. Hrabala při PNP, Praha, 1989, ob. Z. Bouše, 1. vyd. (nejedná se o pozdější téměř totožné vydání Pražské imaginace!), poloplátěný hřbítek, pův. ob., 51s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Vzpomínka na jeden Silvestr
No.: 69Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, s použitím 2 grafik Z. Bouše vyd. kroužek autorových přátel, Praha, 1990, 12s. v pap. ob. sepnutých sponkou, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Stůl, kterému chybí noha
No.: 70Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis na ob. B. Hrabal, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1987, sv. 23, 1. vydání, sešit, 29s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Kouzelná flétna (původní verze)
No.: 71Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis na ob. B. Hrabal (s datací 4.6.89), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 63, varianta s tiráží na zadní straně, sešit, 18s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Kouzelná flétna (původní verze)
No.: 72Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis na ob. B. Hrabal (s datací 2.4.91), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 63, varianta bez tiráže, sešit, 18s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED