• Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Otokar Březina: Esej

    No.: 1330

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:54

    bibliofilie, 3x orig. litografie V. Suchánek, značeno na kameni Vlad. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v ob., 170 ex., nestr., obálka při okraji natržená, lehce pokrčená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bo…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Max Jacob

    (1876-1944)

    Obrana Tartufova

    No.: 1331

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:55

    kniha, Ekstase, výčitky, vidiny, modlitby, básně a rozjímání obráceného žida, přel. B. Reynek, 16. sv. edice Paprsek, tisk Vokolek, vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1929, pův. brož, 158s., 300 ex., dobrý stav, ob. zašlá, listy zažloutlé, částečně nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Adolf Branald: Kdo uchová město?

    No.: 1332

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:56

    bibliofilie, 5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School…

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Benda

    (1882-1970)

    Jean Sire de Joinville: Život svatého Ludvíka krále francouzského

    No.: 1333

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:57

    kniha, návrh obálky, frontispis, drobné viněty v titulu, úvodní iniciála vše dřevorytem Jar. Benda, dvoubarev. tisk F. Obzina, přel. Otto A. Tichý, 43. sv. edice Dobré dílo, vydal Antonín Smrž, Stará říše 1917, pův. brož, 225s., velmi dobrý stav, vazba lehce zkosená, přesahy ob. pokrčené, Provenanc…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Hermor Lilia: Verše tajného básníka

    No.: 1334

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:58

    bibliofilie, 3 x sign. lept se suchou jehlou J. Šerých, úprava M. Albich, k 50. výročí básníkovy smrti (pseud. Frant. Bíbla) vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 76s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiq…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    No.: 1335

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:59

    bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, úprava M. Honc, tisk Dřímalové, 3. sv. edice Polyhymnia a 10. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1974, pův. brož v ob., ex. 5/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Z korespondence Bedřicha Smetany

    No.: 1336

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:00

    bibliofilie, 3x mědiryt, úprava a podpis v tiráži K. Svolinský, tisk Dřímalové, 2. sv. edice Polyhymnia a 5. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1973, pův. brož v ob., ex. 126/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of pr…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Kurt Schwitters aneb Merz

    No.: 1337

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:01

    bibliofilie, úvodní text a překlad básní L. Kundera, návrh obálky P. Konečný, vydaloDivadlo hudby, Olomouc 1989, sešit, ex. 350, 8s., velmi dobrý stav, ob. mírně pomačkaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Ludvík Dvořáček

    (1895-1970)

    Marcel Schwob: Imaginární životy

    No.: 1338

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:02

    bibliofilie, vzácně se vyskytující tisk, sign. lept ve frontispisu a 5 sign. samostat. leptů na japonu L. Dvořáček, úprava Jar. Žlebek, vysázel Frant. Navrátil a vytiskl Ferdinand Mígl, plotny leptů po zhotovení šesti zvláštních otisků byly zničeny, 1. sv. edice 200, vydal Arno Sáňka, Brno 1923, pol…

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Klouda

    (1929-2010)

    Křížová cesta

    No.: 1339

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:03

    bibliofilie, 15 x dřevoryt (chybí č. 6) + 1 dřevoryt jako titul. list nalepený na přebalu, vše sign. PD Ant. Klouda 97, volné listy, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Wáclav Alois Swoboda: Sbírka českých národních písní : Sammlung böhmischer National-Lieder

    No.: 1340

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:04

    kniha, 33 x 24 cm, titul. list a 10 ilustrací k písním rytinou K. Wiesner, návrh předloh Jos. Mánes, dále Bedřich Havránek, K. Svoboda, Ant. Knöchel, R. Müller a G. Vacek, předmluva č. a něm. básník V. A. Svoboda, texty písní v rámcovém dekoru a ryté notové zápisy, vydal Verlag von Gottlieb Haase Sö…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Poggio Bracciolini: Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém

    No.: 1341

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:05

    bibliofilie, 32,5 x 24 cm, ilustrace v přílohách Alfons Mucha, ilustrace v textu Jan Dědina, tisk Unie, nákladem vlastním A. Mucha a J. Dědina, Praha 1902, 87 s., celoplátěná vazba se zlaceným reliéfem, hřbet v místě poškozený, prasklá předsádka , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Dvořáček

    (1911-1945)

    Bedřich Beneš Buchlovan: Buchlovská knížka

    No.: 1342

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:06

    kniha, vyzdobil a vydal Karel Dvořáček, Bzenec 1918, 46 s., brožovaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Josef Richard Marek

    (1883-1951)

    André Gide: Saul

    No.: 1343

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:07

    bibliofilie, úprava a dřevoryty, J. Marek, vydal A. L. Střížek, Stará říše 1918, 120 s., brožovaná, obálka lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Arthur Novák: Seznam grafického díla

    No.: 1344

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:08

    bibliofilie, litografie na obálce a dvě v textu V. Stretti, příloha sborníku umění grafického Hollar, Praha 1938, 21 s. soupisu, včetné vpisky tužkou a pastelkami + 24 s. studie J. Čadíka, zašpiněná, potrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Peter Petrík: Boj mnohých

    No.: 1345

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:09

    bibliofilie, viněty J. Vodrážka, úprava, sazba a tisk Alois Chvála, edice Chválův lis, Praha 1970, 100 exemplářů, 22 s., volné listy v přebalu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Paul Velsch

    P. Fort: La Poésie de Paris

    No.: 1346

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:10

    bibliofilie, kresby P. Velsch, vydal Éditions de la Marjolaine, Paris 1930, Ex. 50/651, 55 str., brož., desky zašlé, rohy pokrčené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Nordenskjöld

    (1869-1928)

    K Jižní točně, dva roky v zajetí sněhu a ledu

    No.: 1347

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:11

    kniha, vydal Toužimský a Moravec, Praha 1936, 249 s., nerozřezáno, původní brož, lehce potrhané kraje, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Henri Matisse

    (1869-1954)

    Giovanni Scheiwiller: Henri Matisse

    No.: 1348

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:12

    kniha, katalog výstavy, 30 čb. vyobrazení v přílohách + barevná reprodukce ve frontispisu, edice Arte Moderna Straniera N. 3, serie A – Pittori N. 2, vydal Ulrico Hoepli, Milano 1933, ex. 336/800, 24 s., brož, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Christian Zervos: Pablo Picasso

    No.: 1349

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:13

    kniha, katalog výstavy, 30 čb. vyobrazení v přílohách + barevná reprodukce ve frontispisu, edice Arte Moderna Straniera N. 2, serie A – Pittori N. 1, vydal Ulrico Hoepli, Milano 1932, ex. 412/800, 26 s., brož, několik stran při rozích zašpiněných, jedna lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostro…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    R. Těsnohlídek: Den

    No.: 1350

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:14

    bibliofilie, obálka a úprava E. Milén, ex. 444/600, vydal Fr. Borový, Praha, 1923, brož, 123s., po krajích nepatrně zašlá obálka, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU…

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Jan Kolovrat: Čtvero počasí

    No.: 1351

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:15

    kniha, obálka a úprava L. Sutnar, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 95s., zcela odlepená obálka od listů, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Kratochvíl

    (1885-1945)

    Jménem republiky? Mé slovo k vítězství gajdovské pravdy

    No.: 1352

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:16

    kniha, leták číslo 4, vytiskla Legiografie, vydal Čin, Praha, 1928, brož, 110s., při krajích a na hřbetu otrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Maria Augusta

    (1897-1939)

    Rukověť sběratelova, část 1.

    No.: 1353

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:17

    kniha, včetně přílohy s adresářem sběratelů, vydal Ludvík Bradáč, Praha, brož, 608s., obálka a některé listy po krajích nepatrně zohýbané a trochu otrhané, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dana Jandová

    Graphia (Časopis o Exlibris)

    No.: 1354

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:18

    bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Karel

    (1912-1990)

    Nešťastné milující děvče

    No.: 1355

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:19

    bibliofilie, přepsal, dřevoryty vyzdobil a vydal O. Karel, podpis autora, Pardubice, 1944, sešit s obálkou, 10s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roger Richet

    Les Émissions, Surcharges, Oblitérations et Vignettes des Sudétes (1880-1970)

    No.: 1356

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:20

    kniha, německy, vyd. neuveden, brož, 182s., trochu ušpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wilhelm Ganzenmüller

    Die Alchemie im Mittelalter

    No.: 1357

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:21

    kniha, německy, vyd. Georg Olms Verlagsbuchhandlung, Hildesheim, 1967, clpl. vazba, 240s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • William Gamble

    Penrose´s Pictorial Annual

    No.: 1358

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:22

    kniha, sestavil a k vydání připravil W. Gamble, vyd. A.W. Penrose & Co., Londýn, 1907, clpl. vazba, 160s. + řada čb. i bar. vyobrazení + 80s. dobových reklam, značně odřené desky, u předsádky uvolněná vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Louis Madelin

    Verdun

    No.: 1359

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:23

    kniha, 6 dobových fotografií a 1 mapka, francouzsky, vyd. Librairie Félix Alcan, Paříž, 1920, plpl. převazba, 156s., původní obálka vevázána, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Max Dalitzsch

    Pflanzenbuch

    No.: 1360

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:24

    kniha, velké množství čb. a bar. vyobrazení, vyd. J.F. Schreiber, Esslingen & München, clpl. vazba, 250s., okraje vazby mírně odřené, několik listů lehce ušpiněno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dopisy Boženy Němcové

    No.: 1361

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:25

    bibliofilie, suchá jehla ve frontispisu A. Nauman (signováno), tisk M. Pegrassi, báseň Fr. Halas, předmluva Fr. Hrubín, upr. J. Sonberg, vyd. Rudolf Kmoch, Praha, 1941, ex. 649/777, ed. Klub 777 bibliofilů, volné listy v obálce, 60s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of p…

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vzpomínkový list

    No.: 1362

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:26

    bibliofilie, 33x litografie, 9 x 6 cm, přispěli: K. Lhoták, P. Kotík, O. Janeček, L. Jiřincová, M. Stretti, C. Bouda, K. Oberthor, L. Šimák a další, sign. V. Stretti, A. Moravec, K. Štika, J. Kovář, O. Janeček, V. Sivko, Jar. Šváb, L.J. Kašpar, R. Šváb, T. Tondl, J.C. Vondrouš, J. Švengsbír, V. Hejn…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Hollar periodický sborník grafické práce roč. II

    No.: 1363

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:27

    bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Lorenc

    (1919-1999)

    Kardinálská vesnice

    No.: 1364

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:28

    kniha, podpis s věnováním autora, obálka a titulní list Václav Tikal, ed. Próza, vydal Josef Lukasík, Ostrava 1947, 214 s., celopl. vazba s obálkou, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Na pospas aneb přísloví pro kočku

    No.: 1365

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:29

    kniha, podpis s věnováním autora, obálka a ilustrace Vilém Reichmann, ed. Pochod, vydal Umělecká beseda, Mladá Boleslav 1947, 130 s., orig. brož, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Paní z Vergi

    No.: 1366

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:30

    bibliofilie, lept na obálce a frontispise V. Zykmund, vydalo SNKLHU, Praha 1959, 300 výtisků, ruční papír Velké Losiny, 47 s., obálka přeložená, lehce zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    A. Bertrand: Kašpar noci

    No.: 1367

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:31

    bibliofilie, lept ve frontispise V. Zykmund, typo úprava Ant. Jero, 66. svazek edice Atlantis, vydal Ja V. Pojer, Brno 1947, 192 s., volné listy v org. papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Burian

    (1945)

    Úzkost

    No.: 1368

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:32

    kniha, podpis autora s věnováním na patitulu, frontispis dřevoryt J. Jirásek, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 131.sv., vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1990, 1000ex., původní brož, 76s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Kaplan

    (1928)

    Mocní a bezmocní

    No.: 1369

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:33

    kniha, na obálce použitý obraz Ant. Málka, úprava Věra Držmíšková, vydalo Sixty - Eight Publishers, Toronto 1989, 469 s., brož., pokrčená, při okraji roztržená obálka, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Egon Hostovský

    (1908-1973)

    Úkryt

    No.: 1370

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:34

    bibliofilie, 1. vydání, autor ob. a úpravy neuveden, tisk New-Yorské listy, vydáno nákladem autorových přátel v Texasu, 1943, pův. brož, 107 s., obálka při krajích lehce poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Kouřil

    (1944)

    Český rock´n´roll (1956 - 1969)

    No.: 1371

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:35

    kniha, komentovaný popis české rockové scény šedesátých let, úryvky textů písní, diskografie, 88 dokumentačních vyobr. hudebníků, plakátů, koncertních vystoupení, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.5, vyd. Jazzová sekce, Praha 1981, původní brož, 75s.+88příl., obálka pomačkaná, jinak dobrý st…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Kořán

    (1940-2017)

    Living theatre

    No.: 1372

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:36

    kniha, dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980, text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úpra…

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hora

    Literatura a politika

    No.: 1373

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:37

    brož, v nezměněné verzi vychází znovu v roce 1984 u příležitosti udělení Nobelové ceny za literaturu Jar. Seifertovi, poprvé vydal Otto Girgal, Praha 1929, úprava Vít Obrtel, 1500 výtisků, xeroxovaný strojopis, nestr., brož., obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Černý

    (1905-1987)

    Křik koruny české

    No.: 1374

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:38

    kniha, podpis a věnování V. Černý, obálka, vazba a typo. úprava Zd. Ziegler, vydal Československý spisovatel, Praha 1970, 140 s., clpl. vazba s obálkou, obálka poškozená, vazba lehce zašpiněná jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Tigrid

    (1917-2003)

    Ozbrojený mír

    No.: 1375

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:39

    kniha, zřídka se objevující titul, téměř celý náklad zničen, v době vydání byl P. Tigrid v zahraničí a byl na něj vydán zatykač, vydalo nakladatelství Universum, Praha 1948, 112 s., brož, zažloutlé listy, obálka nepatrná poškození na hřbetu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    La Résurection d´Un État (Souvenirs et Réflexions 1914-1918)

    No.: 1376

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:40

    kniha, vyd. Librairie Plon, Paříž, 1930, francouzsky, pův. brož, 536s., otřepené okraje, flíčky na obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Haussmann

    (1898-1923)

    Zpěvy hanlivé

    No.: 1377

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:41

    kniha, sarkasmy a karikatury na 28. říjen 1918, vyd. Grosmann & Svoboda, Praha, 1919, clpl. vazba, 93s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Julius Ráb

    Starodružiníci, kdo jsou a co budou

    No.: 1378

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:42

    kniha, vyd. Moravský Legionář, Brno, 1937, brož, 71s., uvolněný arch, obálka při krajích mírně potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Iljič Sidorin

    Ohnisko světového požáru

    No.: 1379

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:43

    brožura, přel. B. Baša, vydal Svaz ruských válečných invalidů v Československé republice, Praha 1938, 30 s., brož, ob. na rozích poškozená, jinak stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • neznámý autor

    San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900

    No.: 1380

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:44

    bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Edgar Rice Burroughs

    (1875-1950)

    Tarzan (Lidé v jeskyních)

    No.: 1381

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:45

    kniha, il. Jiří Wowk, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1939, plpl. zdobená vazba, přední strana pův. obálky (Zd. Burian) přiložena (lehce oříznutá), velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Kostroun

    Devisová příručka

    No.: 1382

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:46

    kniha, sestavili J. Kostroun a O. Weisskopf, úředníci Banky pro obchod a průmysl, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1937, brož, 130s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    A. Novotný: Naposledy o Praze F.L. Věka

    No.: 1383

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:47

    kniha, obálka, frontispis a bar. ilustrace V. Kubašta, polopergamenová zdobená převazba, 450s., pův. obálka vevázána, na patitulu nesouvisející věnování, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antoni Gaudí

    (1852-1926)

    Emilio Sagristá: Gaudí en la Cathedral de Mallorca

    No.: 1384

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:48

    kniha, obs. řadu čb. vyobrazení a 1 rozkládací plánek, vyd. Castellón de la Plana, 1962, brož, 67s., nepatrně zašlé okraje obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lewis Carroll

    (1832-1898)

    Alice´s Adventures in Wonderland

    No.: 1385

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:49

    kniha, ilustrováno, vyd. H.M. Caldwell Company, New York, clpl. zdobené desky, 202s., uvolněný tit. list, některé listy ohmatané a ušpiněné, desky výrazněji odřené a zašlé, zadní strana ušpiněná, plátno na hřbetu mírně natrženo, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Crhounek

    (1900-1973)

    Ant. J. Kožíšek: Zakrvácené arény

    No.: 1386

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:50

    kniha, španělské reportáže, ob. O. Crhounek, vydala Občanská tiskárna, Brno 1938, pův. brož, 282s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    Jitka Gollerová - Plachá: Látky z pražské královské hrobky

    No.: 1387

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:51

    katalog, kresby látek Karel Vlček, tkané rekonstrukce látek Státní odborné školy textilní, fotografie a fotogramy látek žáci pod vedením R. Gilberta a O. Hejzlara, úprava L. Sutnar, Praha, soukromý tisk Státní grafická škola, Praha 1937, 1000 výtisků, 27 str., 20 čb. příloh, stav velmi pěkný, Proven…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joseph Höger

    Landschaften (Heft 19)

    No.: 1388

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:52

    soubor grafik, 6 litografií s pohledy na jednotlivé druhy stromů J. Höger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Leopold Taubinger

    Blumen (Heft 5)

    No.: 1389

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:53

    soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Leopold Taubinger

    Blumen (Heft 6)

    No.: 1390

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:54

    soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Kostka Neumann

    (1875-1947)

    Elbasan (Válečné vzpomínky)

    No.: 1391

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:55

    kniha, il. V. Fiala, vyd. Družstevní nakl. Kniha, Praha, 1922, brož, 158s., otřepené okraje a flíčky na deskách, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Manufaktur Meissen

    Hunde - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen

    No.: 1392

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:56

    kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 10 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 20 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Manufaktur Meissen

    Schäferfiguren und Gruppen - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen

    No.: 1393

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:57

    kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 11 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 24 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Manufaktur Meissen

    Japaner und Chinesen / Polen / Türken / Mohren - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen

    No.: 1394

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:58

    kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 13 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 28 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Manufaktur Meissen

    Jäger und Wild, Soldaten - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen

    No.: 1395

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:59

    kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 16 + 4 tabule s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 42 s., titul. list drobně poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Manufaktur Meissen

    Italienische Komödie - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen

    No.: 1396

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:00

    kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 12 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 26 s., titul. list drobně poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Manufaktur Meissen

    Gärtner und Winzer - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen

    No.: 1397

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:01

    kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 17 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 36 s., ob. drobně opotřebená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Máj

    No.: 1398

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:02

    kniha, sedmi dřevoryty vyzdobil K. Štěch, úprava St. Stejskal, přehlédl B. Beneš Buchlovan, I. sv. edice Malá veledíla, vyd. Vilém Šmidt, Praha 1945, ex. 94, brož., 61s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Hynek Mácha

    (1810-1836)

    Máj

    No.: 1399

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:03

    kniha, 4 dvoubarevné litografie a úprava K. Svolinský, redakce B.B. Buchlovan, tisk Kryl, vyd. V. Šmidt, 5 sv. edice Kytice, Praha 1939, Ex. 66/300, brož., 69 s., zašpiněná a při okrajích potrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1400

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:04

    kniha, viněta v titulu, iniciály, kresba na přední desce a úprava C. Bouda, k vydání připravili a vysvětlivkami opatřili B. Havránek, R. Havel, R. Skřeček, ed. Skvosty sv. 1, jako svou 1. publikaci vyd. SNKL, Praha 1953, nakladatelská celokož. vazba, 367s., modrá ořízka, na zadní desce malý škrábane…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1401

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:05

    kniha, k vydání připravila, poznámkami a komentovaným srovnáním rozdílů mezi I. a II. vydáním Babičky v závěru doplnila M. Gebauerová, secesní úprava, ed. Čeští spisovatelé XIX. století, Sebrané spisy Boženy Němcové sv. II., vyd. Jan Laichter, Praha 1905, nakladatelská celopl. vazba s ražbou na desk…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1402

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:06

    kniha, výzdoba dřevoryty ve frontispisu, titulu a v záhlaví kapitol, návrh obálky a úprava Petr Dillinger, edice Růžový palouček sv.5, rediguje B. Beneš Buchlovan, ruční sazba a tisk Kryl v Kroměříži, vyd. Strnad, Praha 1940, volné listy v obálce, připraveno ke svázání, z větší cásti nerozřezáno, 32…

    Current price: 280 CZK (12 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1403

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:07

    kniha, přetisk soudobé podobizny B. Němcové od Jos. Farského ve frontispisu, ilustrace Quido Mánes, dobové fotografie staveb z ratibořického údolí Boh. Vavroušek, kresba na ob. Lad. Šaloun, úvod M. Bártová, tisk M. Knappa, vyd. Zora, Praha 1927, polopl. nakladatelská vazba, 175s., zašpiněné desky, o…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1404

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:08

    kniha, heliogravura fotografie podobizny B. Němcové ve frontispisu, vazba, viněta v titulu, iniciály a úprava V.H. Brunner, vazba Bradáč, doslov a popis vydání Milan Svoboda, 3. sv. knihovny Kytice, tisk Dělnická tiskárna, vyd. Milan Svoboda, Královské Vinohrady 1912, 1000ex, na anglickém papíře Oxf…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Němcová

    (1820-1862)

    Babička

    No.: 1405

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:09

    kniha, fotografie z ratibořického údolí J. Zeman, úprava H. Melicharová, 12. sv. Knižnice Oreb, vyd. Ant. Dědourek, Třebechovice p. O. 1942, původní brož, 393s., nerozřezáno, vazba politá, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Česno

    No.: 1406

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:10

    kniha, návrh obálky, titul a koncová viněta Fr. Bílek, podpis na patitulu Jakub Deml, vydala Pavla Kytlicová, Tasov na Moravě 1924, pův. brož, 135s., dobrý stav, obálka při krajích opotřebená a zažloutlá , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Proč bychom se netěšili - Šlépěje XXIV.

    No.: 1407

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:11

    bibliofilie, dřevoryt na obálce, viněty na tit. listu, závěru a v textu Vojmír Vokolek, podpis J. Demla na předsádce, ilustrace J. Konůpek, M. R. Junová, A.V. Slavíček, tisk Vokolek, ed. Šlépěje XXIV., listy vybrala, seřadila a vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1939, orig. brož, 135 s., velmi dobrý st…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje I.

    No.: 1408

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:12

    bibliofilie, první sešit Šlépějí, ob., frontispis, titul. list, ilustrace a viněty v textu Fr. Bílek, samostatný dřevoryt Fr. Kobliha, další ilustrace S. Klír, S. Tusar, M. Vořechová, ed. Šlépěje I., vydal Jakub Deml, Jinošov 1917, orig. brož, 106 s., dobrý stav, okraje listů pokrčené, ob. při kraj…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje II.

    No.: 1409

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:13

    bibliofilie, podpis J. Demla za titulním listem, dřevoryt v příloze Fr. Kobliha a T.F. Šimon, 2 ilustrace v přílohách Fr. Bílek, ed. Šlépěje II., vydal Jakub Deml, Jinošov 1918, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav, na ob. inkoustová mapa , ob. při krajích lehce pokrčená, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje III.

    No.: 1410

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:14

    bibliofilie, portrét J. Demla a další ilustrace v přílohách Fr. Bílek, S. Tusar aj., ed. Šlépěje III., vydal Jakub Deml, Tasov 1919, dobová polopl. převazba, 108 s., vázal Jos. A. Plachetka, Ostrava, velmi dobrý stav, listy místy zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje IV.

    No.: 1411

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:15

    bibliofilie, ob. linorytem, portrét Pavly Kytlicové ve frontispisu, ilustrace a viněty v textu M. Vořechová, další il. Č. Vořech., ed. Šlépěje IV., vydal Jakub Deml, Štemberk na Moravě 1919, orig. brož, 108 s., dobrý stav, hřbet ob. poškozený, vazba drží, listy místy zažloutlé, Provenance: Antiqua…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje V.

    No.: 1412

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:16

    bibliofilie, ob. a viněta v závěru Fr. Bílek, viněta v titulu anonym, ed. Šlépěje V., vydal Jakub Deml, Šternberk 1919, dobová polopl. převazba, 84 s., velmi dobrý stav, ob. vevázána, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje VI.

    No.: 1413

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:17

    bibliofilie, ob., titul a 3 celostr. ilustrace dřevorytem Fr. Duša, portrét T.G. Masaryka ve frontispisu dřevoryt S. Tusar, dřevoryt M. Vořechové, několik ilustrací Fr. Bílek, ed. Šlépěje V., vydal Jakub Deml, Tasov 1919, orig. brož, 344 s., dobrý stav, vazba zkosená, desky při krajích hřbetu natrže…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje VII.

    No.: 1414

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:18

    bibliofilie, samostatný dřevoryt, viněta v titulu a drobné ilustrace Fr. Bílek, proti titulu portrét J. Durycha od S. Klíra, dřevoryty a linoryty v M. Vořechové, lept, linoryt a další drobné ilustrace M. Vyčítal, kolorované úvodní iniciály a řada drobných ilustrací a vinět ed. Šlépěje VII., vydal J…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje VIII.

    No.: 1415

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:19

    bibliofilie, podpis J. Demla na patitulu, ob. a frontispis Jožka Baruch, ed. Šlépěje VIII., vydal Jakub Deml a Pavla Kytlicová, Tasov 1922, orig. brož, 196 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje IX.

    No.: 1416

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:20

    bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ed. Šlépěje IX., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1925, orig. brož, 184 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XI.

    No.: 1417

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:21

    bibliofilie, podpis J. Demla a P. Kytlicové za titulním listem, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1928, orig. brož, 46 s., velmi dobrý stav, zašlé okraje ob. , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XII.

    No.: 1418

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:22

    bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na předsádce, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1929, orig. brož, 62 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XIII.

    No.: 1419

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:23

    bibliofilie, vzácné, konfiskát, podpis a věnování J. Demla na předsádce, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 35 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XIV.

    No.: 1420

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:24

    bibliofilie, podpis a věnování J. Demla za titulem, kresba na ob. A. J. Trčka, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 69 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XV.

    No.: 1421

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:25

    bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, titulní list a úprava Břet. Štorm, ilustrace reprodukce st. dřevorytu a plastik J. Kapinuse, ed. Šlépěje XV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 112 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XVI.

    No.: 1422

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:26

    bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na patitulu, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XVII.

    No.: 1423

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:27

    bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ob. a titulní list Břet. Štorm, frontispis a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 92 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XVIII.

    No.: 1424

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:28

    bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, kresba na ob. Břet. Štorm, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVIII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 94 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XIX. a XX.

    No.: 1425

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:29

    2 x bibliofilie, soubor nestr. textů, kompletní, 5 x ilustrace M. Vořechové-Vejvodové, ed. Šlépěje XIX., vydal Jakub Deml, Tasov 1933, volné listy v papírovém přebalu, nestr., velmi dobrý stav soubor nestr. textů, kompletní, viněty a iniciály Č. Vořech?, reprodukce starých dřevorytů a portrétů (Ril…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XXI.

    No.: 1426

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:30

    bibliofilie, ob. J. Konůpek, titulní list anonym, ed. Šlépěje XXI., vydal Jakub Deml, Tasov 1934, orig. brož, 115 s., velmi dobrý stav, skrvna na ob., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XXII.

    No.: 1427

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:31

    bibliofilie, ob. a titulní list Břet. Štorm ze Šlépějí č. XV., samostatný list s exlibris Jakuba Demla dřevoryt M. Rašica, ed. Šlépěje XXII., vydal Jakub Deml, Tasov 1937, orig. brož, 122s. + přívazek úryvky děl nestr. , velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Šlépěje XXIII. - Není dálky

    No.: 1428

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:32

    bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ob., portrét TGM ve frontispisu a titulní list vše linorytem Mir. Vyčítal, ed. Šlépěje XXIII., vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1938, orig. brož, 156 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Cesta k jihu

    No.: 1429

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:33

    bibliofilie, kolor. viněta v titulu a návrh kresby ve frontispisu J.Konůpek, vydal Jakub Deml, Tasov 1935, orig. brož, 53 s., dobrý stav, ob. při krajích zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Z mého okovu

    No.: 1430

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:34

    bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, viněta na obálce a titulu dřevorytem K. Němec, vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1927, orig. brož, 85 s., dobrý stav, hřbet poškozen, ob. při krajích opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Miriam - kniha lyriky

    No.: 1431

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:35

    bibliofilie, 4. vydání, viněta v titulu dřevorytem Fr. Bílek, návrh ob. a úprava S. Klír, ed. Aventinum 34 sv., vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1921, orig. brož, 155 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Jak jsme se potkali

    No.: 1432

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:36

    bibliofilie, podpis s věnováním J. Demla na předsádce, světlotiskový portrét P. Kytlicové ve frontispisu, úprava V. Stejskal, vydal J. Deml, Tasov 1933, orig. brož, 55 s., papír Zanders, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Moji přátelé

    No.: 1433

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:37

    2 x bibliofilie, 3. vydání, titul, nakladatel. signet, viněta, návrh obálky, předsádka a úprava Svat. Klír, dvoubarev. tisk, ed. Aventinum 31 sv., vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1921, orig. brož, 38 s., dobrý stav výbor, 3. oddíl z knihy Moji přátelé, ob. a 2 přílohy dřevorytem a úprava K. Svolinsk…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Velenovský

    (1858-1949)

    Přírodní filosofie I.+II.

    No.: 1434

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:38

    kniha, vyd. autor nákl. vlastním v komisi Knihkupectví Ludvík Souček, Praha, 1922, 2x plpl vazba, 466+327s., flíčky na listech, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Velenovský

    (1858-1949)

    Literární studie

    No.: 1435

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:39

    kniha, podpis s věnováním autor, vyd. Ludvík Souček, Praha, 1932, plpl. přev., 293s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Božena Viková-Kunětická

    (1862-1934)

    Věřím

    No.: 1436

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:40

    kniha, vyd. F. Šimáček, Praha, 1908, clpl. přev. 190s., zateklina od hřbetu v zadní části knihy, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Reinhold Gerling

    (1863-1930)

    Der Spiritismus und seine Phänomene

    No.: 1437

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:41

    kniha, vyd. Orania-Verlag, Oranienburg, 1921, brož, 157s., ušpiněné desky s ohnutými růžky, natržení na hřbetu, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor O.J. Seifert

    Na úskalí okultismu

    No.: 1438

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:42

    kniha, vyd. Sfinx, Praha, 1921, plpl. přev., 260s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Gilbert Augustin-Thierry

    (1843-1913)

    Okkultické novelly

    No.: 1439

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:43

    kniha, vyd. J. Otto, Praha, 1896, plp. přev., 304s., hřbet desek naprasklý, lehce rozvolněná vazba, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Sezemský

    (1876-1949)

    Před soudem božím

    No.: 1440

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:44

    kniha, časová úvaha ku řešení otázek života sociálního, vyd. Karel Sezemský, Nová Paka, 1919, ed. Spirit, sv. 29., brož, 48s., ob. pomačkaná, vzadu natržená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cesare Lombroso

    (1835-1909)

    Co bude po smrti?

    No.: 1441

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:45

    kniha, vyd. Hejda a Tuček, Praha, nedat., řada čb. vyobr., plpl. přev., 392s., přední předsádka naprasklá, rozvolněná vazba , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alexandr Nikolajevič Axakov (Aksakov)

    (1832-1903)

    Animismus a spiritismus

    No.: 1442

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:46

    kniha, kritické prozkoumání medijních zjevů a jejich vysvětlování hypothésami nervové síly, hallucinac a bezvědmého, 30 vyobr., vyd. E. Beaufort, Praha, 1903, plpl. přev., 799s., zadní předsádka naprasklá, flíčky na listech, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Auguste Villiers de L’Isle-Adam (hrabě)

    (1838-1889)

    Tribulat Bonhomet, R. de Gourmont: Lilita, J. Kalivoda: Záhady spiritismu vědecky osvětleny, E.A. Poe: Stín

    No.: 1443

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:47

    kniha, souvazba čtyř knih: Lilita a Tribulat Bonhomet, obojí výzdn. a tit. list Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumannová, 1913 a 1912, 64+177s., Stín, dřevoryty vyzd. M. Klicman, vyd. K. Neumannová, 1916, 82s., Záhady spiritismu, vyd. Volná myšlenka, Praha, nedat., 94s., plpl. přev., velmi dobrý stav …

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rösner

    (1891)

    Pohledy do budoucna 1939

    No.: 1444

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:48

    ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1939, vypr. kroužek okultních spolupr., řídí J. Rösner, vyšlo jako premie předplatitelům Československé revue psychické, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 144s., flíčky na deskách a na ořezu listů, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rösner

    (1891)

    Pohledy do budoucna 1931

    No.: 1445

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:49

    ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1931, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., flíčky na deskách a na ořezu listů, ob. na hřbetu 1cm natržená , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rösner

    (1891)

    Pohledy do budoucna 1929

    No.: 1446

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:50

    ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1929, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., ob. na hřbetu natržená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Weinfurter

    (1876-1942)

    Zázraky a jejich výklad okultními naukami

    No.: 1447

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:51

    kniha, vydal Josef Springer, Praha 1927, 133s., dobová polopl. vazba, ob. nalepena na deskách, hřbet při krajích uvolněný, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Prokop Toman: Bílý démon

    No.: 1448

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:52

    kniha, návrh dekorace vazby a úprava Ed. Milén, reprodukce 2 leptů Julia Mařáka, vydal Fr. Borový, Praha 1923, pův. celopl. vazba se zlacením, 102s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists i…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Björnstjerne Björnson

    Vlajky nad městem a přístavem

    No.: 1449

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:53

    kniha, celokožená vazba ze zlacením a reliéfy, tit. list J. Masák, přel. H. Kosterka, vyd. A. Srdce, Praha 1924, 334s., hřbet vazby vybledlý, jinak výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    N. V. Gogol: Nos

    No.: 1450

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:54

    kniha, návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Jiří Mahen: Měsíc * fantasie

    No.: 1451

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:55

    bibliofilie, 5x dřevoryt v textu P. Kotík, ob. V.H. Brunner, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Stanislav Minařík, Praha 1920, pův. brož, 8s., desky při krajích poškozené, papír lehce zašlý, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kysela

    (1881-1941)

    Viktor Dyk: Krysař

    No.: 1452

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:56

    bibliofilie, frontispis, 3 přílohy, viněty v titulu a v textu vše dřevorytem, vazba, návrh předsádky a úprava Fr. Kysela, tisk Grafia, 1. sv. ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1915, pův. reliéfní celopl. vazba se zlac. písmem, 79s., ruční papír, vázal Ant. Jelínek, velmi dobrý stav, Provenance:…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Benda

    (1882-1970)

    Otokar Březina: Větry od pólů

    No.: 1453

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:57

    bibliofilie, viněta, titul. list dřevorytem, úprava a návrh ob. Jar. Benda, vše v kubisticko-expresivním stylu, 3.sv. ed.Básnické spisy, vydal Spolek výtvar. umělců Mánes, Praha 1916, 37 s., orig. brož., drobné skvrny na horní části ořízky a papíru, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Helena Malířová

    (1877-1940)

    Deset životů

    No.: 1454

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:58

    kniha, 21 x 14,5 cm, trojbarevná polokožená zakázková vazba, vydal Československý spisovatel, Praha 1954, 213 s., drobné skvrny na deskách, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Gunnar Gunnarsson

    (1889-1975)

    Brandur z Bjargu

    No.: 1455

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 17:59

    kniha, 22 x 14,5 cm, dvoubarevná polokožená umělecká vazba s malbou na deskách, modrá ořízka, dřevoryt v titulu C. Bouda, vydal Fr. Topič, Praha 1946, 1. vydání, edice Topičovy Bílé knihy, 256 s., ochranné pouzdro - potrhané, lepené, velmi dobrý stav knihy, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kristmann Gudmundsson

    (1901-1983)

    Jitro života

    No.: 1456

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:00

    kniha, 21 x 14 cm, položená uměcká vazba s ručně malovanými deskami, vydal Ferd. Holas, Praha 1945, překlad K.V. Rypáček, vevázaná ob., 239 s., lehce odřené rohy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Čep

    (1902-1973)

    Vigilie

    No.: 1457

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:01

    kniha, 20,5 x 14 cm, zelená polokožená vazba se zlatým písmem, vydal R. Škeřík, Praha 1928, 3. sv. edice Plejada, Ex. 333/350, na Japan Banzay, vevázaná ob., 91 s., ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karolina Pichlerová

    Švédové v Praze

    No.: 1458

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:02

    kniha, clpl. lipská vazba s nalepenou obálkou, překlad Boh. Tichý, vydal A. Štorch syn, Praha 1894?, 220 s., skvrny na vazbě, lehce zkosený hřbet, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    G. Apollinaire: Kacíř & spol.

    No.: 1459

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:03

    Bibliofilie, lineoryty a ob. J. Čapek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ed. Symposion, brož, 137s., okraje obálky mírně potrhané, na přehybu hřbetu ob. do poloviny natržená, levý dolní růžek zadní strany chybí, uvolněné a při krajích mírně otřepené listy, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Helena Čapková: Kolébka

    No.: 1460

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:04

    bibliofilie, obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S.K. Neumann: Ať žije život!

    No.: 1461

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:05

    bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož s celofán. přebalem,, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in …

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Fr. Šrámek: Plačící satyr

    No.: 1462

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:06

    kniha, ob. linorytem Jos. Čapek, ed. Opona IX., Zátiší, knihy srdce i ducha, vydal B.M.Klika, Praha 1923, orig. brož, 81s., hřbet ob. místy odřený a poškozený, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Pavel Sula: Letňáskové

    No.: 1463

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:07

    kniha, obálka a ilustrace v textu J. Čapek, vydalo naklad. Nová Škola, Praha 1931, 176 s., orig. polopl. vazba s nalepovanou ob., lehce zažloutlé stránky, vazba místy lehce zašpiněná, ob. drobně opotřebená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts …

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Bratři Čapkové: Lásky hra osudná

    No.: 1464

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:08

    bibliofilie, obálka, značka v titulu a úprava J. Čapek, vydal Otakar Štorch - Marien, Praha 1922, 52. sv. edice Aventinum, 2000 výtisků, 48 s., brož., skvrny na obálce, vpisky a razítko, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Georges Duhamel: Půlnoční zpověď

    No.: 1465

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:09

    bibliofilie, obálka a úprava J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, 19. sv. Knih dnešku, edice Aventinum, Praha 1928, 106 s., brož., obálka při okrajích a v rozích poškozená, hřbet natržený, ve spodní části asi 2 cm zcela chybí, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Sc…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    J. W. Goethe: Římské Elegie - Benátské Epigramy

    No.: 1466

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:10

    kniha, obálka, naklad. značka a viněta v titulu vše linorytem a úprava J. Čapek, přel. Ot. Fischer, 1. sv. ed. Poesie Symposia, vydal R. Škeřík (Symposion), Praha 1921, pův. brož, 65 s., obálka při okrajích lehce pokrčená a zašlá, rohy hřbetu drobně poškozené, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Gustave Flaubert: Pokušení svatého Antonína

    No.: 1467

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:11

    kniha, obálka, naklad. značka, titul. list a 8 koncových vinět vše linorytem a úprava J. Čapek, JČ vytváří geometrický ornament pod vlivem primitivního umění, 1. sv. edice Symposion, vydal Rud. Škeřík, Praha 1921, orig. brož, 139s., obálka při krajích a hřbetu poškozená, vnitřek ve velmi dobrém stav…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    V. Thiele: Josef Čapek a kniha

    No.: 1468

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:12

    kniha, úvod. studie J. Kotalík, 128 vyobrazení obálek J. Čapka, soupis a několik vyobrazení knižní grafiky, obálka, vazba a typografie Z. Seydl, vydalo NČSVU, Praha, 1958, clpl vazba s obálkou, 290s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Pra…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Rossmann

    (1905-1984)

    Louis Adamič – Večeře v Bílém domě

    No.: 1469

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:13

    kniha , ob. Zdeněk Rossmann, vydala Mladá fronta, Praha, 1947, brož, 84s., otřepené listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Jan Kolovrat: Vojín Václav Pišout a spol.

    No.: 1470

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:14

    kniha, úprava L. Sutnar, Il. A. Hoffmeister, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 82s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Sutnar

    (1897-1976)

    A. Zweig: Nastolení krále

    No.: 1471

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:15

    kniha, obálka L. Sutnar, vstupní kresba E. Frinta, přel. Jar. Zaorálek, vydala Družstevní práce, Praha, 1938, brož, 491s.. zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mahen

    (1882-1939)

    Hercegovina

    No.: 1472

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:16

    kniha, autorova mapka v příloze, vytiskl a vydal Fr. Obzina, Vyškov 1924, 170s., orig. brož,, ed. Obzinových tisků sv. 2, ex. 1018/1100, skrvny na ob.,hřbet restaurován, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    E. M. Remarque: Cesta zpátky

    No.: 1473

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:17

    bibliofilie, obálka K. Teige, vydal Fr. Borový, 1931, brož., 304s., stav dobrý, hřbet a zadní přebalu nově restaurován, původní chybí, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in Dessau, the fou…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Aldous Huxley: Kontrapunkt života

    No.: 1474

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:18

    kniha, vazba J. Šváb, vyd. Václav Petr, Praha, 1935, pův. clpl. vazba, 516s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Thomas Mann: Buddenbrookovi I.+II.

    No.: 1475

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:19

    kniha, obálky V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, 2. vydání, 2x pův. clpl. vazba s obálkou, 356+334s., obálky při horním okraji a na zadní straně mírně potrhané, stav knih velmi dobrý, v ochranném pozdru, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design i…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Poličanský

    (1913-1996)

    V. Majakovskij: Mexiko - New York - Praha

    No.: 1476

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:20

    kniha, fotomontáž na ob. K. Poličanský (pseud. Jiří Friml), připsáno a publikováno in: J. Toman: Foto/montáž tiskem (Praha 2009) s. 344 , překlad a doslov Jiří Weil, 17. sv. Lidové knihovny, rediguje F. Jungmann a Pavel Prokop, tisk V. Palán, vydala Lidová knihovna, Praha 1927,orig. brož, velmi dobr…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    Kštice Bereniky

    No.: 1477

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:21

    bibliofilie, typografie V. Obrtel?, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., částečně nerozřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • John Heartfield

    (1891-1968)

    A. Avdějenko: Miluji

    No.: 1478

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:22

    kniha, obálku fotomontáží vytvořil J. Heartfield, vl. jménem Helmut Herzfeld, něm. výtvarník, typograf, tvůrce avantgardní fotomontáže, žil a tvořil po nástupu Hitlera v Praze, vytvořil přebaly k Haškovu Švejkovi, úprava J. Friml, ob. tisk V. Neubert, edice Spisovatelé Sovětského svatu sv. 1, vydal …

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    I. Erenburg: 10HP

    No.: 1479

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:23

    kniha, ob. a ilustrace A. Hoffmeister, 252. sv. Aventina, vydal Dr. Ot. Štorch-Marien, Praha 1930, brož, , dobrý stav, ob. při krajích popraskaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Poštovní holub

    No.: 1480

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:24

    kniha, ob. a úprava Vít Obrtel, básně 1928-1929, 10. sv. edice Plejáda, vydal Rudolf Škeřík, Praha 1929, orig. brož, 75s., obálka při krajích zašlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hugo Gellert

    (1892-1985)

    Literatur der Weltrevolution 1931 Nr. 1

    No.: 1481

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:25

    kniha, 2 obr. přílohy Hugo Gellert, scénické snímky, texty L. Aragon, W. Wischnewskij, B. Illes, Lud. Turek, šéfredaktor B. Jasiensky, pro Zentralorgan der internationalen Vereinigung revolutionärer Schriftsteller vydal Staatsverlag, Moskva 1931, orig. brož, 127s., velmi dobrý stav, Provenance: Anti…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    SSSR - Úvahy * kritiky * poznámky

    No.: 1482

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:26

    sborník, 19 x 15 cm, kniha delegace Společnosti pro hospodářské a kulturní sblížení s Novým Ruskem do SSSR v roce 1925 - redigoval B. Mathesius, texty Theodor Bartošek, Gabriel Hart, Jindřich Honzl, Josef Hora, Bohumil Mathesius, Vladimír Procházka, Zdeněk Nejedlý, Jaroslav Seifert, Jiří Stolz, Kare…

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Vančura: Pekař Jan Marhoul

    No.: 1483

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:27

    kniha, 19 x 13,5 cm, ob. a typografie K. Teige, spolupráce na ob. O. Mrkvička, 4. sv. Edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1925, 136s., celokož. vazba, obálka vevázána vzadu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    Jean Giono: Země zpívá

    No.: 1484

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:28

    kniha, dvoubarevný titul. list, obálka a vazba Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 84. sv. edice Symposion, 395 s., clpl. vazba, zkosený hřbet, naprasklá předsádka, lehce zašlá vazba jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    D.H. Lawrence: Panna a cikán

    No.: 1485

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:29

    kniha, titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • John Heartfield

    (1891-1968)

    J. Hašek a K. Vaněk: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války a v ruském zajetí I-VI

    No.: 1486

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:30

    kniha, fotomontážní obálky s využitím kreseb J. Lady sestavil J. Heartfield, il. J. Lada, vydal Karel Synek, Praha, 1936-7, brož, 238+235+238+242+243+249s., u prvního svazku vzadu vevázána barevná obálka k sešitovému vydání a u druhého svazku vzadu vevázána černobílá obálka k sešitovému vydání, u vš…

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    Philippe Soupault: Bratři Durandeau

    No.: 1487

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:31

    kniha, obálka J. Jelínek, titulní list K. Teige, 14. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 111 s., brož., obálka při okrajích lehce zažloutlá, zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and a…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Chochola

    (1893-1942)

    Jaromír Měšťan: Hoch ve smutku

    No.: 1488

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:32

    kniha, obálka a úprava K. Chochola, Edice Sdružení Jihočeských Výtvarníků, 1935, 61 s., brož, obálka při okrajích vybledlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Nevěsta

    No.: 1489

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:33

    kniha, úprava, obálka, karikatury A. Hoffmeister, 27. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1927, 55 s., brož., zašpiněná obálka, na obálce skvrny, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Vl. Majakovskij: 150,000.000

    No.: 1490

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:34

    kniha, podpis, litografie a typo. úprava V. Mašek, podpis překladatele B. Mathesiuse, vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1945, 103 s., brož, na obálce drobné skvrny, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Aca…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    Kštice Bereniky

    No.: 1491

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:35

    bibliofilie, typografie V. Obrtel, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., ob. mírně zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Vladimír Raffel: Taneční povídky

    No.: 1492

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:36

    kniha, 3 kresby J. Šíma, úprava F. Muzika, 193. svazek edice Aventinum, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1928, 107 s., brož., obálka při krajích zašpiněná a odřená, několik skvrnna obálce, listy při krajích zažloutlé, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at Th…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    Vítězslav Nezval: Abeceda - cyklus básní s tanečními kompozicemi Milči Mayerové

    No.: 1493

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:37

    bibliofilie, fotomontáže, typografická úprava a návrh obálky K. Teige, fotografie K. Paspa, tisk Česká grafická Unie a. s., vydal J. Otto, Praha 1926 , původní brožovaná vazba, kultovní kniha českého poetismu soubor krátkých básní na jednotlivá písmena abecedy, vycházejících z asociací, jež v autoro…

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vítězslav Nezval

    (1900-1958)

    Jan ve smutku

    No.: 1494

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:38

    kniha, úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Devetsil

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Neviditelná Moskva

    No.: 1495

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:39

    bibliofilie, ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, obsahuje Surrealistický mlýn, Neviditelná Moskva, Deus ex machina, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., ob. při krajích drobně pokrčená, trochu zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Os…

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Pantomima - nové vydání

    No.: 1496

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:40

    bibliofilie, 4. vydání stěžejního díla poetismu s novými ilustracemi, obálkou a úpravou K. Teiga, titulní list, úvodní ilustrace k jednotlivým oddílům Abeceda / Rodina harlekýnů / Papoušek na motocyklu / Depeše na kolečkách / Týden v barvách / Podivuhodný kouzelník / Exotická láska / Raketa / Můsa /…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Zpáteční lístek - básně 1932

    No.: 1497

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:41

    bibliofilie, obálka, titulní list a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 236s., velmi dobrý stav, vazba není slepená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in Dessau,…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Žena v množném čísle

    No.: 1498

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:42

    bibliofilie, Básně, poznámky z deníku, jevištní poesie, surrealistická experimentace - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 212s., dobrý stav, obálka při krajích zažloutlá, kraje hřbe…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Most

    No.: 1499

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:43

    bibliofilie, Básně 1919-1921, s předmluvou z r. 1937 - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1937, orig. brož, 212s., velmi dobrý stav, obálka při krajích oříznutá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, stu…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Básně noci

    No.: 1500

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:44

    bibliofilie, básnické skladby z poetistického období z let 1922 – 1930 - obálka a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1938, orig. brož, 207s., vlastnické razítko spisovatele Gézy Včeličky ve spodní části titulního listu, dobrý stav, obálka zažloutlá, při krajích pokrčená, okraje hřbetu drob…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Praha s prsty deště

    No.: 1501

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:45

    bibliofilie, Básně 1936 - titulní list, autorská viněta, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1936, celopl. dobová převazba, 206s., velmi dobrý stav,, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    V. Nezval: Menší růžová zahrada

    No.: 1502

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:46

    bibliofilie, poesie a balet, básníkův portrét ve frontispisu Jos. Šíma, titulní list a typografie K. Teige, ed. Odeon 12. sv., vydal Jan Fromek, Praha 1936, polopl. dobová převazba, 95s., velmi dobrý stav, obálka chybí, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at The Academy o…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vítězslav Nezval

    (1900-1958)

    Dobrodružství noci a vějíře

    No.: 1503

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:47

    bibliofilie, s akcenty V. Preissiga, úprava K. Dyrynk, ed. Viola 1.sv., Vlad. Žikeš, Plzeň 1927, pův. brož v americké kartonáži, 22 s., stav velmi dobrý, ob. částečně vyšisovaná, exlibris razítko v titulu a nesouvis. věnování na zadním přídeští, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Deve…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    V. Nezval: Blíženci

    No.: 1504

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:48

    bibliofilie, obálka, titul a úprava V. Obrtel, básníkova poetistická sbírka, vydala nakl. společnost Rozmach (Ladislav Kuncíř), Praha 1927, orig. brož, 56s., dobrý stav, ob. lehce zašlá, na předsádce bělobou překryté exlibris, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bedřich Feuerstein

    (1892-1936)

    V. Nezval: Milenci z kiosku

    No.: 1505

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:49

    kniha, komedie o 3 dějstvích, 3x scénický návrh v příloze, návrh obálky a úprava B. Feuerstein, doslov Jiří Frejka, vydal Fr. Borový, Praha 1932, orig. brož, 192s., obálka na krajích opotřebená a na hřbetu poškozená, v dolní části hřbetu malá část chybí, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostro…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Neviditelná Moskva

    No.: 1506

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:50

    bibliofilie, ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., 175 s., ob. při okrajích lehce zašlá, hřbet dole lehce poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of P…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Štyrský

    (1899-1942)

    V. Nezval: Absolutní hrobař * básně 1937

    No.: 1507

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:51

    kniha, Nezvalova nejslavnější surrealistická sbírka, 6 ilustrací v přílohách dekalky V. Nezval, frontispis a úprava J. Štyrský, vydal Fr. Borový, Praha 1937, pozdější pl. vazba, 228s., bez obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky at The Academ…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Čermínová Toyen

    (1902-1980)

    V. Nezval: Sylvestrovská noc

    No.: 1508

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:52

    bibliofilie, 3 x ilustrace v přílohách Toyen, úprava F. J. Müller, soukromý tisk pro přátele k Novému roku 1930, vydal Sfinx Bohumil Janda, Praha 1929, orig. brož s ob., 30s., místy lehce rozvolněné šití, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Brouk

    (1912-1978)

    O funkcích práce a osobitosti

    No.: 1509

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:53

    kniha, titulní list a úprava K. Teige, Edice surrealismu, vydal Alois Srdce, Praha 1939, dobová polopl. vazba, 121s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Štyrský

    (1899-1942)

    Konst. Biebl: Plancius

    No.: 1510

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:54

    Bibliofilie, frontispis a typo J. Štyrský, vydal B. Janda Sfinx jako soukromý tisk pro své přátele k Novému roku 1931, Praha 1930, orig. brož, 29 s., ob. při krajích mírně pokrčená a zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky at The Academy of Fine A…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mark Noble

    (1754-1827)

    Memoirs of the Protectoral-house of Cromwell

    No.: 1511

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:55

    kniha, dvousvazkové dějiny rodu lorda protektora Olivera Cromwella, portrét autora ve frontispisu, dedikační výjev za titulem, rozkládací genealogické, heraldické a vexilologické stromy, faksimile listin, portréty členů Cromwellovy rodiny, sídla, vše mědirytem, marginálie, záhlaví, anglický text, vy…

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jean-Frédéric Osterwald

    (1663-1747)

    Les Saintes écritures de lancien testament

    No.: 1512

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:56

    kniha, Písmo svaté - Starý zákon, překlad do francouzštiny od švýcarského kalvinistického teologa J.-F. Ostervalda doplněný o zrcadlový hebrejský text, obs. počáteční biblické texty Genesis až po 2. Královskou knihu, tisk Guillaume Watts nákladem Société Biblique Britannique et Étrangere, London 185…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Benedictus Arias Montanus

    (1527-1598)

    Biblia Hebraica (The Plantin Polyglot)

    No.: 1513

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:57

    kniha, monumentální osmisvazkové biblické dílo zvané Biblia Sacra Hebraice, Chaldaice, Graece et Latine, zpracované pod vedením španělského filologa a biblisty Benita Ariase Montana a vydané v Antwerpách slavným tiskařem Christopherem Plantinem v letech 1568 až 1573. Arias Montano připravil na svou …

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Washington Irving

    (1783-1859)

    Aninka Delarbrowá / z Washingtona Irvinga ; Slowané, čili, Oswobozenj Arkony / od Bulharina ; Předsudek / od Senkowského

    No.: 1514

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:58

    kniha, dva soubory Biblioteky zábawného čtenj v jednou svazku, Biblioteka zábawného čtenj sv. 5 a 6., s překl. od J.B. Malého, z ruštiny přel. A. Hansgirg a Sl. Tomjček, tisk w knjžecj arcibiskupské knihtiskárně, řjzenjm a nákladem Wáclawa Špinky, Praha 1837, polokož. vazba, 156 a 144 s., listy z…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Gothaisches genealogisches Taschenbuch nebst diplomatisch-statistischem Jahrbuche auf das Jahr 1860. Jg. XCVII (97.)

    No.: 1515

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:59

    kniha, 5 oceloryt. portrétů panovníků, genealogická ročenka o rodokmenech, erbech a titulech šlechtických rodin, stejně jako o jejich majetkových poměrech a společenské pozici, německý text, fraktura, záklaví, tabulky, vydal Justus Perthes, Gotha 1859, původní plátěná ob., 930 s., desky odřené, lehc…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mikolaj Leczycki

    (1574-1653)

    USUS MEDITANDI, TYRONIBVS, ET PROFICIENTIBVS IN VIA SPIRITUALI accommodatus / AUTORE R.P. NICOLAO LANCICIO e Societate JESV

    No.: 1516

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:00

    kniha, kniha meditací pro denní modlitby každý den v roce, latinský text, antikva, též kurzíva, signatury, kustody, zdob. innociála, dekorativní vlys za titulem, viněta v závěru, tisk Typis Universitatis Carolo-Ferdinandeae in Collegio Soc: Iesv ad S. Clementem, Pragae 1665, dobová kožená vazba s ra…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Kempenský

    (1380-1471)

    Thomae A Kempis Canonici Regularis ordin: S. Augustini De Imitatione Christi Libri quatuor

    No.: 1517

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:01

    kniha, populární spis o následování Krista z pera řeholníka a představitele hnutí Devotio moderna Tomáše z Kempenu, rytina Krista s křížem a jeho následovníky na titulu, rytina s vyobr. autora za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, záhlaví, viněta v závěru, Apud Corn: ab Egmondt., Col…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wilhelm Nakatenus

    (1617-1682)

    Coeleste palmetum Variis Officiis, Litaniis, Precibus, instuctionibus, Psalmorum Interpretationibus, Meditationibus contoversiis

    No.: 1518

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:02

    kniha, kniha žalmů, kázání, zpěvů na celý liturgický rok, 32 rytin s biblickými motivy, 2 heraldické rytiny za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, signatury, živá záhlaví, iniciály, linky, tisk Apud Ioannem Wilhelmum Friessem, Coloniae (Kolín n. R.) 1691, dobová kožená vazba s třemi v…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aegidius Sadeler

    (1570-1629)

    Diego Saavedra Faxardo: Idea de vn principe politico christiano representada en cien empressas

    No.: 1519

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:03

    kniha, politicko filozofický spis o umění vládnout, každé téma uvádí rozměrná rytina doprovázená několistránkovým výkladem, byl adresován španělskému králi Filipovi IV., 101 celostr. mědirytin, v titulu a v závěru, drobné koncové viněty vše vyryl A. Sadeler, španělský text, antikva, kurzíva, titulní…

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Procházka

    (1818-1893)

    Žiwot sw. Františka Borgie

    No.: 1520

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:04

    kniha, edice Bibliotéka životů Swatých, Nákladem Dědictví sv. Cyrilla s Methodia pro rok 1860, tiskem dědiců Rudolfa Rohrera, v komisi u Nitsche a Grosse, vydáno w Brně 1860, původní kartonová obálka, 712 stran, velmi dobře zachováno, zažloutlé listy, skrny a drobná poškození na obálce , Provenanc…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Franciscus Ignatius Stiler

    (1641-1721)

    Annus Franciscorum, Sive Historica Eorum Ephemeris Eventuum, gestorúmque variorum memorijs : secundùm Anni dies conscripta, Alteri majori Operi De Claris Viris Franciscis, Auspicijs S. Francisci Xaverij Praemissa et vulgata

    No.: 1521

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:05

    kniha, kalendář k oslavě sv. Františka a jeho dalších kanonizovaných jmenovců, soupis slavných nositelů jména podle jejich výročí v měsících v roce, obsahuje obě pololetí, druhé pololetí tisk Jiří Černoch, latinský text, antikva, iniciály, kustody, živé záhlaví, koncové viněty kapitol, dobová perga…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Justus Lipsius

    (1547-1606)

    I. Lipsi[i] Politicorvm Sive Civilis Doctrinae Libri Sex. Qui ad Principatum maxime spectant. Additae Notae auctiores, tum & De Vna Religione liber

    No.: 1522

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:06

    kniha, 3 politické spisy, nakladatel. signety v každém titulu, latinský text, antikva, iniciály, záhlaví , kustody, tisk Apud Gvilielmvs Blaev (Willem Blaeu) , Amsterodam 1632, 308, 86, 52 s., rozměr 11,5 x 7 , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Amos Komenský

    (1592-1670)

    Orbis pictus. Die Welt in Bildern. Swět w obrazých. Świat w obrazach. Le Monde en tableaux.

    No.: 1523

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:07

    kniha, úvodem krátká biografie Komenského od převzatá od Palackého, k vydání připravil a slovem uvedl Jos. Chmela, šestijazyčný text doprovázený do dřeva rytými ilustracemi, užitými ve starších vydáních, první sign. G. Sturm, vydal Jan Host. Pospjšil w Hradcy Králowé 1833, pozdější polokož. vazba s …

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Jan Tomsa

    (1753-1814)

    Djl druhý knihy k čtenj pro sedlské sskoly w cýs. král. zemjch

    No.: 1524

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:08

    kniha, česká čítanka pro žáky škol s výchovnými a mravně naučnými texty, části textu tištěny různými typy písem, antikvou vzorovým psacím písmem (kurentem nebo humanistickou polokurzívou), základ novogotickou frakturou, kustody, signatury, panovnický znak v titulu, viněta, dekorace v záhlaví, s. 171…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Charles Varry

    Die famose Wiener Köchin in der Schürzentasche.

    No.: 1525

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:09

    kniha, kniha receptů kuchaře Ludvíka XVI., německy, fraktura, vydal Verlag von F. Karafiat, Brünn (Brno) 1873, polopl. převazba s ob. nalepenou na deskách, 442 s., listy skvrnité, hrany desek a hřbetu opotřebené , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Carminvm poetarvm novem, lyricæ poeseωs principum, fragmenta

    No.: 1526

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:10

    kniha, básně devíti antických básníků, paralelní řecký a latinský text, antikva, antičtí básnícitiskař. signet v titulu, tisk ex officina Christophori Plantini, Antverpiae 1567, celokož. vazba s zlac. rámováním a ořízkou, 200 s., 12 x 8,5, odřené hrany desek, odpadlé přední desky , Provenance: A…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alfred Fischel

    (1853-1926)

    Der Panslawismus bis zum Weltkrieg

    No.: 1527

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:11

    kniha, vydal J. G. Cottasche Buchhandlung Nachfolder, Stuttgart und Berlin 1919, 590s., polopl. vazba, odřené desky, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Franz Karl Wolf

    (1764-1836)

    Paul Nettl: Der Prager Kaufruf

    No.: 1528

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:12

    kniha, 36 ručně kolorovaných a 12 čb. tisků postav pražských měšťanů, obchodníků a podomních řemeslníků z 18. stol., předlohy kreslil F. K. Wolf, text sepsal P. Nettl, německy frakturou, vydal Gesellschaft deutscher Bücherfreunde in Böhmen, Praha 1930, brož + volné listy v polopl. kazetě, 24s., ex. …

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdinand Deml

    (1902-1974)

    Prager Akademiker-führer

    No.: 1529

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:13

    kniha, průvodce pražskou německou kulturou roku 1930 s důrazem na studijní obory německých vysokých škol jako příručka pro tehdejší německé studenty v Praze, stručné dějiny německé univerzity, adresní rejstřík němec. vysokých škol, fakult, kateder, ústavů, adresy vyučujících, kulturní vyžití v němec…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arnošt B. Taussig

    Znojmo a okolí / Znaim und Umgebung

    No.: 1530

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:14

    kniha, reprezentativní publikace představující město a jeho okolí, fotografie a články o znojemských pamětihodnostech, nové infrastruktuře a významných stavbách, např. projekt Vranovské přehrady, množství dobových obrazových a typografických reklam, edice Výstavba a národní hospodářství evropských m…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emil František Burian

    (1904-1959)

    Dejte nám divadlo

    No.: 1531

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:15

    bibliofilie, projekty budov a inscenací, vydal nákladem vlastním E.F. Burian, Praha 1939, 40 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Foehr

    (1880-1943)

    Bauten und Entwürfe

    No.: 1532

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:16

    kniha, portfolio realizací a návrhů německy mluvícího architekta, žáka Jana Kotěry Adolfa Foehra, fotografie pražských novostaveb, vil, paláců, činžovních domů 20. let 20. století, celkem 64 hlubotiskových vyobrazení, dobové reklamy, tisk V. Neubert, vlastním nákladem, Praha 1925, 64s., pův. brož, v…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Pražské nábřeží

    No.: 1533

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:17

    bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Urban

    Mánesova mansarda

    No.: 1534

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:18

    2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Fragment Svatovítské katedrály

    No.: 1535

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:19

    bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí

    No.: 1536

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:20

    bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Praha

    No.: 1537

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:21

    bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kostel

    No.: 1538

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:22

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Barokní kostel

    No.: 1539

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:23

    bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mostecká věž

    No.: 1540

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:24

    bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Sedlák

    Melantrichova ulice

    No.: 1541

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:25

    bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Kluci na schodech

    No.: 1542

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:26

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Fragments de la photographie tcheque

    No.: 1543

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:27

    katalog, 42 x 30 cm, autoři: Jaroslav Bárta, Daniela Horníčková, Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček, vydal Le Grand Huit Theatre National de Bretagne, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Lukas

    (1915-2006)

    Jiří Trnka

    No.: 1544

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:28

    fotografie, 17,9 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Karlštejn

    No.: 1545

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:29

    bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    (1908-1965)

    Venkovský motiv

    No.: 1546

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:30

    bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    Jízda králů

    No.: 1547

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:31

    bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emil Fafek

    (1922-1997)

    Soubor fotografií

    No.: 1548

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:32

    87x bromostříbrná fotografie, 19 x 27 cm, soubor fotografií reportážního fotografa E. Fafka, 43x foto. značeno razítkem na zadní straně, 22x bez razítka, fotografie zachycují společenský, kulturní, sportovní a politický život, 22x fotografie různých autorů zachycujících E. Fafka při práci nebo v so…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Martinček

    (1913-2004)

    Martin Martinček

    No.: 1549

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:33

    12x fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážd…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Škulina

    (1908-1961)

    Lvi

    No.: 1550

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:34

    8x fotografie, 12 x 16 cm, značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Škulina

    (1908-1961)

    Africa in Pictures

    No.: 1551

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:35

    12x bromostříbrná fotopohlednice, 9 x 14 cm, edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • B. Šroufek

    Krásy života

    No.: 1552

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:36

    17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • . neurčený autor

    Adelheid

    No.: 1553

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:37

    92x fotografie, 28 x 25 cm, 64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Happy New Year 71

    No.: 1554

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:38

    fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5, Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Novoročenka 1954

    No.: 1555

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:39

    fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kolektiv autorů

    Berühmte Voigtländer Objektive

    No.: 1556

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:40

    kalatog, Voigtländer & Sohn AG, 1935, 40 s., brož, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Pohádky

    No.: 1557

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:41

    kombinováná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dalibor Nesnídal

    Josef Formánek - Mluviti pravdu

    No.: 1558

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:42

    11x tuš, koláž, papír, 2008, 21 x 29,5 cm, ilustrace k románu Josefa Formánka Mluviti pravdu, vydal Smart Press 2008, kniha přiložena, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Jeden kus života

    No.: 1559

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:43

    40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Křtitel

    No.: 1560

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:44

    tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Andělé

    No.: 1561

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:45

    tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Evangelista

    No.: 1562

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:46

    tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Josef s Ježíškem

    No.: 1563

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:47

    tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Anděl

    No.: 1564

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:48

    tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    sv. Anežka Římská

    No.: 1565

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:49

    tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatá Filomena

    No.: 1566

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:50

    tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Mikuláš

    No.: 1567

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:51

    tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Kain

    No.: 1568

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:52

    tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Izajáš

    No.: 1569

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:53

    tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Jiří

    No.: 1570

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:54

    tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Madona s Josefem

    No.: 1571

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:55

    tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Dominik

    No.: 1572

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:56

    tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Proměny letce (metodická pomůcka)

    No.: 1573

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:57

    akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jóžin z Bažin

    No.: 1574

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:58

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    30 let VO Jeseník

    No.: 1575

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:59

    akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Vzpomínka na Rychlé šípy

    No.: 1576

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:00

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    BLLOW-ICE

    No.: 1577

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:01

    fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Letecká svatba Dany a Oldy

    No.: 1578

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:02

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Slepý řezník z Tábora 1974

    No.: 1579

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:03

    akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Přežití létajícího personálu

    No.: 1580

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:04

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jihočeská bašta

    No.: 1581

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:05

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Zámek Střela 1938

    No.: 1582

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:06

    akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Horký turnus

    No.: 1583

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:07

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Tradiční táborák 1979

    No.: 1584

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jeseník: Tři kamarádi

    No.: 1585

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:09

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Táborový blafák 83

    No.: 1586

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:10

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Three policemen 1960

    No.: 1587

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:11

    akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Skautský tábor Pod Bethánem 1946

    No.: 1588

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:12

    akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Kino Oko strakonice 1947

    No.: 1589

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:13

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Chuchro naposled v Jeseníku

    No.: 1590

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:14

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Písničky našeho mládí

    No.: 1591

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:15

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Z památníku leteckého dorostence 1952

    No.: 1592

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:16

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Národní umělec Jan Werich

    No.: 1593

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:17

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jóžin Béďa

    No.: 1594

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:18

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Gut

    Květiny

    No.: 1595

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:19

    8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mathilde Ringelsberg

    Květiny

    No.: 1596

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:20

    5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev I.

    No.: 1597

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:21

    tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev II.

    No.: 1598

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:22

    tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Brož

    (1932)

    Květiny ve váze

    No.: 177863

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:00

    pastel, paper, 51,5 x 39,5 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Brož

    (1932)

    Květiny ve váze

    No.: 177864

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:02

    pastel, paper, 59 x 44 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    No.: 177919

    Auction price: 3.300 CZK (138 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:04

    olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    No.: 178757

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:00

    crayons, paper, 1970, 29,5 x 41,3 cm, signed RD Kadlec 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    No.: 179058

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:06

    charcoal, paper, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dedication below, yellowed paper, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    No.: 186102

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:08

    oil, canvas, 60 x 89 cm, rám, wrinkled canvas, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Gravitační stehy - žlutý

    No.: 200339

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:10

    acryl, canvas, 2008, 60 x 80 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Skrytosti

    No.: 200340

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:12

    acryl, canvas, 2010, 60 x 85 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Gravitační stehy - modrý

    No.: 200341

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:14

    acryl, canvas, 2001, 66 x 84 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    No.: 207006

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:16

    oil, canvas, 75 x 130 cm, signed RD J. Mandel ml., rám, artist´s label on back, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    No.: 207008

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:18

    oil, plywood, 50 x 63 cm, monogrammed RD JK, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: k CZK

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    No.: 207010

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:20

    oil, plywood, 49 x 69 cm, signed RD K. Novák, rám, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    No.: 212489

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:22

    uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    No.: 214661

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:24

    oil on canvas, 65 x 80 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    No.: 214668

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:26

    oil on fiberboard, 50 x 70 cm, sign. lower/left J.B.Pospíšil, rám, a label on the reverse, a frame slightly damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    No.: 217498

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:02

    litography, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • R. Mošna

    Chalupa

    No.: 218109

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:28

    olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice

    No.: 219851

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:04

    wood engraving, 1964, 20,5 x 38,5 cm, signed Liesler 64, no. 34/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm…

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dámský čtenářský kroužek

    No.: 219876

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:06

    lithography, 38 x 16,5 cm, signed lower/right on stone block AP, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Alois Dyk PF 1935

    No.: 220229

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:08

    lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    No.: 220260

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:10

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    No.: 220277

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:12

    lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    No.: 220278

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:14

    lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    No.: 220296

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:16

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    No.: 220297

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:18

    litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Socha

    No.: 220308

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:20

    lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cz…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    No.: 220317

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:22

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Konupek at The Stae Graphic School in Prague, prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The H…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Fontána

    No.: 220318

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:24

    lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Hašková

    (1946)

    Žena se psem

    No.: 220325

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:26

    dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tiskárna

    No.: 220342

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:28

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman o…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Dvojice

    No.: 220352

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:30

    linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The University of Technology in Brno, the disciple of prof. J. Benda, V. V. Stech and J. Pecirek at The Secondary Arts and Crafts School in Prague, co-founder and chairman of The Group of Olomouc Artists,…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    No.: 220364

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:32

    dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group RA

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    No.: 220366

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:34

    litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Kašna v dešti

    No.: 220372

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:36

    linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    No.: 222016

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:30

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Múza

    No.: 226140

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:38

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Brada

    Jestřáb

    No.: 226151

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:40

    lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    No.: 226154

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:42

    litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    No.: 226162

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:44

    litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. LD Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa, The Acad…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    No.: 226196

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:46

    lept, 34,3 x 27,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 63/80, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associati…

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena s květinami

    No.: 226197

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:48

    linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cze…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    No.: 226199

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:50

    linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, S…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    No.: 226267

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:52

    litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Associatio…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Poutník na koni

    No.: 226292

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:54

    dřevoryt, 1978, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD M. Janků 1978, č. 19/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    No.: 226355

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:56

    dřevoryt, 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group RA

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hudba

    No.: 226372

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:58

    litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Studie k ilustraci

    No.: 226394

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:00

    litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    No.: 226395

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:02

    dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Mlýn

    No.: 226406

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:04

    litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar As…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Šterkaři

    No.: 226411

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:06

    lept, 12,3 x 13 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka bese…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    No.: 226453

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:08

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Schenk

    (1892-?)

    Jesličky s panoramatem města Bechyně

    No.: 226530

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:10

    lept, 1943, 13,5 x 15,3 cm, sign. PD Jindřich Schenk 1943, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Tábor

    No.: 226587

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:12

    litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Po náletu

    No.: 226607

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:14

    dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Čtenář

    No.: 226610

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:16

    dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman of…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hudba

    No.: 226613

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:18

    linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Holla…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dostaveníčko u studny

    No.: 226626

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:20

    lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts deco…

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    No.: 226661

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:22

    tužka, papír, 23 x 28,8 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Žena z hanácka

    No.: 226671

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:24

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Krajina s hradem

    No.: 233747

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:26

    lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Cz…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    No.: 237252

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:32

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Máchův kraj

    No.: 238758

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:28

    lept, 1975, 38,2 x 27,1 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 6/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    K.H. Mácha: Máj

    No.: 238760

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:30

    tisk, 42 x 51 cm, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Hynek

    No.: 238761

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:32

    dřevoryt, 39,5 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Kat

    No.: 238762

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:34

    dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Ar…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    No.: 238784

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:36

    litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    No.: 238817

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:38

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    No.: 238820

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:40

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    No.: 238821

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:42

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    No.: 238830

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:44

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    No.: 238832

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:46

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    No.: 238839

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:48

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    No.: 238842

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:50

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associ…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    No.: 238843

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:52

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Kupka in Paris, member of Skupina 58 and The Umelecka beseda

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    No.: 238844

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:54

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    No.: 238845

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:56

    lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Andrea)

    No.: 245179

    Auction price: 14.500 CZK (605 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:34

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 14.500 CZK (605 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Lenka)

    No.: 245180

    Auction price: 14.500 CZK (605 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:36

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 14.500 CZK (605 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Franta Kostelník

    No.: 245181

    Auction price: 8.800 CZK (367 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:38

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 8.800 CZK (367 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Edita)

    No.: 245182

    Auction price: 14.500 CZK (605 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:40

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 14.500 CZK (605 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Helena)

    No.: 245183

    Auction price: 14.500 CZK (605 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:42

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 14.500 CZK (605 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Potok

    No.: 245184

    Auction price: 7.200 CZK (300 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:44

    olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 7.200 CZK (300 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kalous

    (1884-1960)

    Pohled na dům

    No.: 250733

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:58

    dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postavy

    No.: 250740

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:00

    litografie, 19,5 x 14 cm, sign. PD Vysušil, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-founder of the art groups G7, LG 5 and M…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    J. W. Goethe

    No.: 250741

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:02

    reprodukce, 18 x 11 cm, sign. PD Troup, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs in…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina za rozbřesku

    No.: 250744

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:04

    dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman of The Hollar A…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Jalůvka

    (1932)

    Lenin

    No.: 250749

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:06

    linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Rodina

    No.: 250751

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:08

    dřevoryt, 1977, 16,5 x 9 cm, sign. DU DJanoušek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts in Brno at the atelier of prof. K. Langer, the disciple of prof. E. Nevan at The Faculty of Education - Comenius University in Bratislava

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Člověk a civilizace

    No.: 250752

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:10

    dřevoryt, 20 x 14 cm, sign. PD DJanoušek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts in Brno at the atelier of prof. K. Langer, the disciple of prof. E. Nevan at The Faculty of Education - Comenius University in Bratislava

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    No.: 250753

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:12

    lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z Máchova kraje

    No.: 250761

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:14

    lept, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    No.: 250762

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:16

    tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Písmák

    No.: 250765

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:18

    dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. DU Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Podhorská krajina

    No.: 250769

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:20

    litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of F. Hlavica, F. Doubrava and V. Makovský at Brno University of Technology, member of The Graphic Studio of Czechoslovak Army and of SVU Aleš

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Svatopluk Klír

    (1896-1959)

    Posmrtná maska Friedricha Nietzsche

    No.: 250782

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:22

    dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Dite and A. Hofbauer

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Rudolf Medek

    Růže ve váze

    No.: 250787

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:24

    linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Rybář

    No.: 250795

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:26

    litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Práce na poli

    No.: 250797

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:28

    litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Tři chaloupky s větrníkem

    No.: 250798

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:30

    litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Rodina

    No.: 250802

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:32

    suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Antický výjev

    No.: 250804

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:34

    dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Maratka and K. Stipl, member of SVU Ales, SVUM Hodonin, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Vesnice

    No.: 250806

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:36

    litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    No.: 250831

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:38

    dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Japonská kreslená dívka

    No.: 251459

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:46

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Kompozice

    No.: 251796

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:48

    tempera, papír, 1984, 64 x 42 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    U Náchoda

    No.: 255583

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:40

    akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Soutěska

    No.: 255584

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:42

    lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marta Sonnbergová

    (1944)

    Anděl

    No.: 255585

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:44

    dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Spisovatel Jindřich Spáčil

    No.: 255586

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:46

    linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Max Kuatty

    (1930-2011)

    Claudio Buziol

    No.: 255707

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:50

    print on canvas, 78 x 140 cm, signed lower/left v tisku Max Kuatty, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Sopka - kompozice

    No.: 255736

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:52

    acrylic, canvas, 75 x 95 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    5 náklaďáků

    No.: 255738

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:56

    acrylic, canvas, 74 x 100 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mickey & Boxes

    No.: 255739

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:58

    acrylic, hardboard, 2001, 86 x 120 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Pukl

    (1893-?)

    Pohled do kraje

    No.: 263081

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:00

    oil, cardboard, 70 x 80 cm, signed lower/right Jaroslav Pukl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • R. Dvořák

    Šeříky

    No.: 263179

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:02

    oil on canvas, 1939, 60 x 50 cm, signed lower/right RDvořák 39, rám, small abrasions on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Anton Boudar

    (1947)

    Červená kompozice

    No.: 263809

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:04

    kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    No.: 265857

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:48

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Staroměstská mostecká věž

    No.: 265858

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:06

    litografie, 1981, 76 x 60 cm, sign. PD Jan Mácha 81, rám, č. 10/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Dóm sv. Štěpána ve Vídni

    No.: 266111

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:08

    etching, 1923, 45,1 x 38,7 cm, signed lower/right Luigi Kasimir, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emil Menčl

    Potok

    No.: 267769

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:10

    oil, canvas, 60 x 80 cm, sign. lower/left E. Menčl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Urbánek

    (1924-?)

    Letní krajina

    No.: 267771

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:12

    oil, canvas, 70 x 90 cm, sign. lower/right K. Urbánek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ellen Jilemnická

    (1946)

    Aktovka

    No.: 267777

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:00

    glazed ceramics, v. 15 cm, signed dole E. Jil., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Sculpture and Masonry in Horovice, in Poland (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), the disciple of prof. K. Hladik and doc. Bradacek at The Academy of Fine Arts in Prag…

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ellen Jilemnická

    (1946)

    Jezdkyně

    No.: 267778

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:02

    glazed ceramics, 1988, v. 18 cm, signed dole E. Jil. 88, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Sculpture and Masonry in Horovice, in Poland (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), the disciple of prof. K. Hladik and doc. Bradacek at The Academy of Fine Art…

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslava Nievaldová

    (1952)

    Cesta

    No.: 267817

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:14

    oil, canvas, 85 x 85 cm, sign. lower/right M. Nievalower/left ová, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Brotánek

    (1916-1987)

    Staré Labe

    No.: 267990

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:16

    litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Gabriela (Ela) Horálková

    (1893-?)

    Portrét dívky

    No.: 269982

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:18

    olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Portrét Marcelky

    No.: 273704

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:20

    pencil, paper, 52 x 40 cm, signed upper/ righ J. Rusňák, rám, description label at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • K. Černý

    Dívky v kroji

    No.: 273776

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:22

    oil, canvas, 95 x 62 cm, signed lower/right Černý K., rám, canvas damaged in places, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Le Jayotype

    No.: 273822

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:22

    lithography, 23 x 22 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželské mravy

    No.: 273823

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:24

    lithography, 20,5 x 21,5 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V galerii

    No.: 275160

    Auction price: 11.200 CZK (467 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:24

    olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 11.200 CZK (467 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Staré Litoměřice (z ateliéru)

    No.: 275161

    Auction price: 11.200 CZK (467 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:26

    olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 11.200 CZK (467 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Z cyklu Mostecká stávka: Oběť

    No.: 275162

    Auction price: 9.100 CZK (380 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:28

    olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 9.100 CZK (380 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Přístav

    No.: 275163

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:30

    olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torzo mužského těla

    No.: 275164

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:32

    olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Bez názvu

    No.: 275165

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:34

    olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Povrchový důl

    No.: 275166

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:36

    akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Periferie

    No.: 275168

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:38

    akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Paměť

    No.: 275170

    Auction price: 4.900 CZK (205 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:40

    olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 4.900 CZK (205 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Selský motiv

    No.: 275172

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:42

    olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Na vsi

    No.: 275173

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:44

    kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torza těl

    No.: 275175

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:46

    kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V Litoměřicích

    No.: 275176

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:48

    olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Motiv ze Středohoří

    No.: 275177

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:50

    akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Halla

    Svíce

    No.: 275741

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:50

    litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Olga Čechová

    Ukřižovaný

    No.: 275742

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:52

    dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Madona s dítětem

    No.: 275743

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:54

    dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jana Krejčová

    Sloup

    No.: 275744

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:56

    dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Nejasná událost

    No.: 275890

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:52

    akryl, plátno, 65 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Koupající se

    No.: 276728

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:26

    litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    No.: 276730

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:28

    litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Rytíř zlaté ostruhy

    No.: 276732

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:30

    litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    No.: 276734

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:32

    litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    No.: 276736

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:34

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    No.: 276739

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:36

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    No.: 276740

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:38

    litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Chroust

    No.: 276744

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:40

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Housata

    No.: 276746

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:42

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276748

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276750

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:46

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276751

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:48

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276752

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:50

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    No.: 276753

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:52

    litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na loďce

    No.: 276757

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:54

    litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276759

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:56

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276760

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:58

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276761

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276763

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:02

    litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276764

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:04

    litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276766

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:06

    litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na útesu

    No.: 276768

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:08

    litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželé

    No.: 276769

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:10

    litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    No.: 276772

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:12

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    No.: 276774

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:14

    litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    No.: 276775

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:16

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276777

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:18

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276779

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:20

    litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276780

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:22

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276781

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:24

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276782

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:26

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276784

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:28

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276785

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:30

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276786

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:32

    litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emanuel Litoš

    (1912-?)

    Praha (Chrám sv. Víta, Karlův most, sv. Václav)

    No.: 277474

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:54

    wrought copper, 24 x 97 cm, below middle signed Em. Litoš, description label at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Flaštička

    No.: 278805

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:00

    tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Obličej

    No.: 278806

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:02

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Spřežení

    No.: 278807

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:04

    akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    No.: 278808

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:06

    2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Kamzíci

    No.: 278812

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:08

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun

    No.: 278814

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:10

    litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka

    No.: 278816

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:12

    suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad

    No.: 278817

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:14

    měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Hampl

    (1943)

    3x Exlibris

    No.: 278819

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:16

    lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Tittelbach and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Restorers and The Association of Free Graphic

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka

    No.: 278826

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:18

    dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Assoc…

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Děvče v šátku

    No.: 278828

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:20

    dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associ…

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Korunovaná husa

    No.: 278829

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:22

    litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The school of artistic crafts in Brno, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Muž a pes

    No.: 278833

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:24

    dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. E. Filla at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Hlavatý

    (1943)

    Exlibris; Václav III.

    No.: 278835

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:26

    2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Beneš

    (1932)

    Spící dívka

    No.: 278837

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:28

    suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Kavan

    (1947)

    Sova

    No.: 278838

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:30

    litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Krajina, která ví to tajemství

    No.: 278840

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:32

    suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Zeď

    No.: 278841

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:34

    suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Óda na radost

    No.: 278843

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:36

    lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Dva akty

    No.: 278845

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:38

    2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Hlavy

    No.: 278848

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:40

    lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Vážka

    No.: 278854

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:42

    ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka u tůně

    No.: 278857

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:44

    dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    6x exlibris

    No.: 278858

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:46

    6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'…

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hradčany

    No.: 278859

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:48

    dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member…

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Boží muka

    No.: 278860

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:50

    dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, memb…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Vánoční přání

    No.: 278861

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:52

    dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne …

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zřícenina

    No.: 278863

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:54

    dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sv. Václav

    No.: 278864

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:56

    dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chalupa se zvonicí

    No.: 278868

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 14:58

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ulička

    No.: 278875

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 278877

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:02

    litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel sv. Ignáce

    No.: 278880

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:04

    litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pod Karlovým mostem

    No.: 278887

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:06

    lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Radnické schody

    No.: 278890

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:08

    lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradleny

    No.: 278892

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:10

    dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hol…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    No.: 278895

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:12

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Pocta divadlu

    No.: 278896

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:14

    lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Město

    No.: 278897

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:16

    dřevoryt, 1967, 26,2 x 19,5 cm, sign. LD AGrmelová 67, č. 36/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Vyšívačky

    No.: 278898

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:18

    měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Čtenář

    No.: 278899

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:20

    akvatinta, 18,2 x 27 cm, sign. PD Pavel Šimon, č, 70/99, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře

    No.: 278901

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:22

    lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Praha Troja

    No.: 278902

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:24

    lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    No.: 278906

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:26

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V sadu

    No.: 278908

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:28

    lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Předjaří

    No.: 278909

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:30

    lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of…

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rábí

    No.: 278911

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:32

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Oráč

    No.: 278914

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:34

    dřevoryt, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hans Tiburtius

    (1892-1958)

    Ulička

    No.: 278996

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:56

    lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Oswald Erich

    (1883-1946)

    Na promenádě

    No.: 278997

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:58

    litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zwinger Dresden

    No.: 278998

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:00

    lept, 19,5 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Schönlaterngasse in Wien

    No.: 278999

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:02

    lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    No.: 279004

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:04

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Kavan

    (1947)

    Maska

    No.: 279006

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:06

    litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil

    No.: 279007

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:08

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava

    No.: 279008

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:10

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Krajina

    No.: 279009

    Auction price: 190 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:12

    litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 190 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lubomír Dušek

    (1951)

    Krajina

    No.: 279012

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:14

    akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Muž na koni

    No.: 279013

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:16

    dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Čadek

    (1898-?)

    Podzimní krajina

    No.: 279025

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:18

    olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Cesta lesem

    No.: 279027

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:20

    olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lucie Novotná

    (1972)

    Louky

    No.: 279333

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:04

    dry needle, 2009, 18,5 x 30 cm, signed lower/right Lucie Novotná 09, rám, no. 14/26, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • R. Petrovský

    Pohled na vesnici

    No.: 280069

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:22

    oil, cardboard, 31 x 47 cm, signed lower/left R. Petrovský, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mešita v Sýrii

    No.: 280071

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:24

    oil, plywood, 37 x 45 cm, signed lower/left nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Cikánský tábor

    No.: 280074

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:26

    watercolor, pencil, paper, 23 x 36,5 cm, signed lower/right M. Nový, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Dívka v kroji

    No.: 280077

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:28

    pencil, tempera, cardboard, 35 x 25 cm, signed lower/right K. Šimůnek, rám, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice

    No.: 280081

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:30

    tempera, cardboard, 54 x 54 cm, rám, at the edges, the painting is damaged (rabies), scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Staroměstské náměstí s Týnem

    No.: 280091

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:36

    etching, 1911, 18,3 x 21,8 cm, signed lower/right T.F. Šimon, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Remeš zbytky staré brány

    No.: 280092

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:38

    soft cover, 1919, 31,7 x 19,7 cm, signed lower/right T.F. Šimon 1919, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Žena

    No.: 280100

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:06

    lithography, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, poster for the exhibition, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Eva Janošková

    (1935)

    Robinson Jeffers: Mara

    No.: 280132

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:32

    7x monotype, 1963, 20 x 13,5 cm, all monogr. EJ 1963, rám, described on back, illustration to Jeffers' poem Mara, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradlena

    No.: 280667

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:40

    litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Selka

    No.: 280668

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:42

    litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    No.: 280671

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:44

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The …

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    No.: 280674

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:46

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The …

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    No.: 280675

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:48

    litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Asso…

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kniha M.D.Z.

    No.: 280676

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:50

    linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Ass…

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Ruda Klinkovský

    No.: 280680

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:52

    dřevoryt, 11,3 x 7,6 cm, DU značeno ve štočku F.K, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sáně

    No.: 280683

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:54

    dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Letní den

    No.: 280686

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:56

    suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Josef Ryant

    No.: 280695

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:58

    litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Chrumid 1977

    No.: 280696

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:00

    dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt

    No.: 280713

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:02

    linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Hampl

    (1975)

    PF 1997

    No.: 280714

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:04

    lept, akvatinta, 1996, 11,8 x 8,5 cm, sign. Petr Hampl, č. 101/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Hampl

    (1975)

    PF 2000

    No.: 280715

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:06

    lept, 11,2 x 7,9 cm, sign. Petr Hampl, č. 38/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Renata Kaiserová

    (1962)

    Bratři

    No.: 280716

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:08

    lept, mezzotinta, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 49/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Renata Kaiserová

    (1962)

    Váhy

    No.: 280717

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:10

    lept, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 31/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Junek

    Bez názvu

    No.: 280718

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:12

    zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    František Halas

    No.: 280719

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:14

    dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    Dívka

    No.: 280720

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:16

    dřevoryt, 9 x 6,4 cm, sign. PD B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Malý vodopád

    No.: 280721

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:18

    lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petra Oriešková

    (1941-2022)

    Milenci

    No.: 280723

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:20

    litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. O. Eckert at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Naďa Rappensbergerová

    (1936)

    Dievčina IV.

    No.: 280724

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:22

    litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stroj

    No.: 280725

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:24

    litografie, 1983, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 81/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    No.: 280726

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:26

    dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Chrlič

    No.: 280727

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:28

    dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    CB 70

    No.: 280728

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:30

    linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    No.: 280729

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:32

    litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Miroslav Tyrš

    No.: 280731

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:34

    dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1978 - 2000

    No.: 280733

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:36

    litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    No.: 280737

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:38

    litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Horníci

    No.: 280740

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:40

    lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Z knih V. Rudla

    No.: 280741

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:42

    dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Závodní automobil Mercedes

    No.: 280743

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:44

    litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na statku

    No.: 280750

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:46

    lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejský palác

    No.: 280751

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:48

    kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Zelená brána v Pardubicích

    No.: 280752

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:50

    lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Jan Sládek

    (1917-?)

    Kladno

    No.: 280753

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:52

    litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pardubické motivy

    No.: 280754

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:54

    litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Věže Týnského chrámu

    No.: 280755

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:56

    lept, 23,3 x 15,4 cm, sign. PD Majer, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bez názvu

    No.: 280756

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 16:58

    lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pasáček

    No.: 280759

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:00

    litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích

    No.: 280761

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:02

    lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Zima

    No.: 280762

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:04

    lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Podzim

    No.: 280763

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:06

    lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Starý mlýn

    No.: 280764

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:08

    lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Dynamo Žižkov

    No.: 280765

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:10

    litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    PF 1946

    No.: 280767

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:12

    litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    V parku

    No.: 280768

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:14

    lept, 21,3 x 15,3 cm, sign. PD Ant. Majer, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    U rybníka

    No.: 280769

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:16

    lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Povoz

    No.: 280770

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:18

    litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 86 Balon s vlajkou

    No.: 280780

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:08

    litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Exlibris

    No.: 281014

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:20

    lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Bez názvu

    No.: 281017

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:22

    lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Benátky

    No.: 281018

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:34

    litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hildesheim Zuckerhut

    No.: 281020

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:24

    lept, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    V přístavu

    No.: 281024

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:26

    litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Václavské náměstí

    No.: 281027

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:28

    litografie, 1949, 30,6 x 39 cm, sign. DP Viktor Stretti, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The …

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Převozník

    No.: 281029

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:30

    akvatinta, 22,8 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Rybníček

    No.: 281039

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:10

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Hrajeme kuličky

    No.: 281040

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:12

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Lítej, míčku

    No.: 281041

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:14

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Jablíčko

    No.: 281042

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:16

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Naposledy s drakem

    No.: 281043

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:18

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Sněhulák

    No.: 281044

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:20

    ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1975

    No.: 281046

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:36

    litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Ass…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1975

    No.: 281047

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:38

    litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Ass…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1981

    No.: 281048

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:40

    litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 72/110, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar As…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1982

    No.: 281049

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:42

    litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 22/110, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar As…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Labyrint

    No.: 281050

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:44

    litografie, 12,8 x 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists an…

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1989

    No.: 281052

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:46

    tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    No.: 281053

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:48

    litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    No.: 281054

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:50

    litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    No.: 281055

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:52

    litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    No.: 281056

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:54

    litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Svítání

    No.: 281057

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:56

    litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Dívka

    No.: 281058

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 16:58

    litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Geometrická kompozice

    No.: 281066

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 17:00

    lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Trojúhelník

    No.: 281067

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 17:02

    lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Žebřík

    No.: 281240

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:32

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Sluneční paprsek nad Národním divadlem

    No.: 281243

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:34

    lept, 29,7 x 22 cm, sign. PD Ed. Milén, č. 16/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Kroměřížský zámek

    No.: 281248

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:36

    lept, 21,3 x 17 cm, sign. PD T.F.Šimon, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Boží muka

    No.: 281253

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:38

    dřevoryt, 1918, 23,4 x 18,8 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, mem…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Boží muka

    No.: 281254

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:40

    dřevoryt, 12,1 x 10,3 cm, PD značeno ve štočku VK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Městské zákoutí

    No.: 281255

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:42

    pastel, paper, 25,8 x 37 cm, monogr. lower/right KpK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Oravský zámek na Slovensku

    No.: 281257

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:44

    etching, 1923, 23,3 x 29,2 cm, signed lower/right T.F.Šimon, yellowed, damaged paper at the edges, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Dívčí akt

    No.: 281270

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:46

    2002, 14,9 x 10,8 cm, signed lower/right Tomáš Hřivnáč 02, no. 99/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán

    No.: 281271

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:48

    2006, 14,6 x 22,8 cm, signed lower/right Petr Ptáček 2006, no. 35/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt

    No.: 281497

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:00

    suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stará žena

    No.: 281498

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:01

    suchá jehla, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    No.: 281499

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:02

    lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Starý klaun

    No.: 281500

    Auction price: 210.000 CZK (8.750 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:03

    olej, sololit, 1985, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 85, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 210.000 CZK (8.750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Tři oblouky

    No.: 281501

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:04

    akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák , č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Žlutý člun

    No.: 281502

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:05

    lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 98/100, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Zrcadlo času

    No.: 281503

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:06

    lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 42/100, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Zážeh

    No.: 281504

    Auction price: 3.100 CZK (130 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:07

    akvatinta, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, LD vytiskl P. S. , nepatrně naražený pravý dolní roh papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.100 CZK (130 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hlava

    No.: 281505

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:08

    tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Maska

    No.: 281506

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:09

    tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Ruka

    No.: 281507

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:10

    perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Letní slavnost

    No.: 281508

    Auction price: 4.900 CZK (205 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:11

    fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.900 CZK (205 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Duhová krajina

    No.: 281509

    Auction price: 4.900 CZK (205 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:12

    fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.900 CZK (205 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Jezabel Čarodějka

    No.: 281510

    Auction price: 330.000 CZK (13.750 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:13

    akryl, plátno, 140 x 180 cm, monogr. vzadu A. L., při okrajích odštěpy malby

    Current price: 330.000 CZK (13.750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tři ženy

    No.: 281511

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:14

    lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tanec

    No.: 281512

    Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:15

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…

    Current price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Podhrázský

    (1920-1999)

    Rozcvička

    No.: 281513

    Auction price: 8.500 CZK (355 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:16

    tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …

    Current price: 8.500 CZK (355 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Bez názvu

    No.: 281514

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:17

    akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Hlava

    No.: 281515

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:18

    kvaš, tuš, papír, 1972, 42 x 30 cm, sign. PD Vě. Jan. 72, rám, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb. Nabízená položka představuje vzácnou ukázku tvorby z počátku 70…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Hodonský

    (1945)

    Naplaveniny

    No.: 281516

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:19

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association …

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Hodonský

    (1945)

    Ptačí zpěv

    No.: 281517

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:20

    email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    No.: 281518

    Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:21

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Přízračný kámen

    No.: 281519

    Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:22

    olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 70.000 CZK (2.917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Karoušek

    (1926-1991)

    Únorové slunce

    No.: 281520

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:23

    olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Andělský vodopád

    No.: 281521

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:24

    akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Abstraktní krajina

    No.: 281522

    Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:25

    akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…

    Current price: 98.000 CZK (4.084 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Gympl

    No.: 281523

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:26

    akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Ježíšek

    No.: 281524

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:27

    akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Bazar paměti

    No.: 281525

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:28

    akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Kouř I.

    No.: 281526

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:29

    akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Zátiší

    No.: 281527

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:30

    olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Secret 80

    No.: 281528

    Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:31

    akryl, plátno, 195 x 155 cm, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 75.000 CZK (3.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Po koupeli

    No.: 281529

    Auction price: 750.000 CZK (31.250 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:32

    olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 750.000 CZK (31.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Hlava

    No.: 281530

    Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:33

    olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Éterická

    No.: 281531

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:34

    akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Jádro

    No.: 281532

    Auction price: 185.000 CZK (7.709 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:35

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Current price: 185.000 CZK (7.709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Ptáček

    (1949)

    Hnízda (diptych)

    No.: 281533

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:36

    2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    No.: 281534

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:37

    tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Kůň

    No.: 281535

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:38

    tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roman Franta

    (1962)

    Černá váza

    No.: 281536

    Auction price: 67.000 CZK (2.792 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:39

    olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 67.000 CZK (2.792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Mazlík

    No.: 281537

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:40

    olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023

    Current price: 13.000 CZK (542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Černá hora

    No.: 281538

    Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:41

    akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…

    Current price: 98.000 CZK (4.084 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Ženy - lodě

    No.: 281539

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:42

    akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Brodící se koně

    No.: 281540

    Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:43

    pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 60.000 CZK (2.500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Růže

    No.: 281541

    Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:44

    akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel

    Current price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Kompozice

    No.: 281542

    Auction price: 100.000 CZK (4.167 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:45

    akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl

    Current price: 100.000 CZK (4.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Klára Bočkayová

    (1948)

    Vzácná chvíla

    No.: 281543

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:46

    akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    No.: 281544

    Auction price: 76.000 CZK (3.167 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:47

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, the disciple of prof. M. Rittstein

    Current price: 76.000 CZK (3.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.