-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Otokar Březina: Esej
No.: 1330Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:54
bibliofilie, 3x orig. litografie V. Suchánek, značeno na kameni Vlad. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v ob., 170 ex., nestr., obálka při okraji natržená, lehce pokrčená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bo…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Jacob
(1876-1944)
Obrana Tartufova
No.: 1331Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:55
kniha, Ekstase, výčitky, vidiny, modlitby, básně a rozjímání obráceného žida, přel. B. Reynek, 16. sv. edice Paprsek, tisk Vokolek, vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1929, pův. brož, 158s., 300 ex., dobrý stav, ob. zašlá, listy zažloutlé, částečně nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Adolf Branald: Kdo uchová město?
No.: 1332Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:56
bibliofilie, 5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Benda
(1882-1970)
Jean Sire de Joinville: Život svatého Ludvíka krále francouzského
No.: 1333Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:57
kniha, návrh obálky, frontispis, drobné viněty v titulu, úvodní iniciála vše dřevorytem Jar. Benda, dvoubarev. tisk F. Obzina, přel. Otto A. Tichý, 43. sv. edice Dobré dílo, vydal Antonín Smrž, Stará říše 1917, pův. brož, 225s., velmi dobrý stav, vazba lehce zkosená, přesahy ob. pokrčené, Provenanc…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Hermor Lilia: Verše tajného básníka
No.: 1334Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:58
bibliofilie, 3 x sign. lept se suchou jehlou J. Šerých, úprava M. Albich, k 50. výročí básníkovy smrti (pseud. Frant. Bíbla) vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 76s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiq…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Xenofón: Historie krásné Pantheie
No.: 1335Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:59
bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, úprava M. Honc, tisk Dřímalové, 3. sv. edice Polyhymnia a 10. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1974, pův. brož v ob., ex. 5/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Z korespondence Bedřicha Smetany
No.: 1336Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:00
bibliofilie, 3x mědiryt, úprava a podpis v tiráži K. Svolinský, tisk Dřímalové, 2. sv. edice Polyhymnia a 5. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1973, pův. brož v ob., ex. 126/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of pr…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Kurt Schwitters aneb Merz
No.: 1337Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:01
bibliofilie, úvodní text a překlad básní L. Kundera, návrh obálky P. Konečný, vydaloDivadlo hudby, Olomouc 1989, sešit, ex. 350, 8s., velmi dobrý stav, ob. mírně pomačkaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
Ludvík Dvořáček
(1895-1970)
Marcel Schwob: Imaginární životy
No.: 1338Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:02
bibliofilie, vzácně se vyskytující tisk, sign. lept ve frontispisu a 5 sign. samostat. leptů na japonu L. Dvořáček, úprava Jar. Žlebek, vysázel Frant. Navrátil a vytiskl Ferdinand Mígl, plotny leptů po zhotovení šesti zvláštních otisků byly zničeny, 1. sv. edice 200, vydal Arno Sáňka, Brno 1923, pol…
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Klouda
(1929-2010)
Křížová cesta
No.: 1339Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:03
bibliofilie, 15 x dřevoryt (chybí č. 6) + 1 dřevoryt jako titul. list nalepený na přebalu, vše sign. PD Ant. Klouda 97, volné listy, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Wáclav Alois Swoboda: Sbírka českých národních písní : Sammlung böhmischer National-Lieder
No.: 1340Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:04
kniha, 33 x 24 cm, titul. list a 10 ilustrací k písním rytinou K. Wiesner, návrh předloh Jos. Mánes, dále Bedřich Havránek, K. Svoboda, Ant. Knöchel, R. Müller a G. Vacek, předmluva č. a něm. básník V. A. Svoboda, texty písní v rámcovém dekoru a ryté notové zápisy, vydal Verlag von Gottlieb Haase Sö…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alfons Mucha
(1860-1939)
Poggio Bracciolini: Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém
No.: 1341Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:05
bibliofilie, 32,5 x 24 cm, ilustrace v přílohách Alfons Mucha, ilustrace v textu Jan Dědina, tisk Unie, nákladem vlastním A. Mucha a J. Dědina, Praha 1902, 87 s., celoplátěná vazba se zlaceným reliéfem, hřbet v místě poškozený, prasklá předsádka , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Dvořáček
(1911-1945)
Bedřich Beneš Buchlovan: Buchlovská knížka
No.: 1342Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:06
kniha, vyzdobil a vydal Karel Dvořáček, Bzenec 1918, 46 s., brožovaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Josef Richard Marek
(1883-1951)
André Gide: Saul
No.: 1343Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:07
bibliofilie, úprava a dřevoryty, J. Marek, vydal A. L. Střížek, Stará říše 1918, 120 s., brožovaná, obálka lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Arthur Novák: Seznam grafického díla
No.: 1344Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:08
bibliofilie, litografie na obálce a dvě v textu V. Stretti, příloha sborníku umění grafického Hollar, Praha 1938, 21 s. soupisu, včetné vpisky tužkou a pastelkami + 24 s. studie J. Čadíka, zašpiněná, potrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Peter Petrík: Boj mnohých
No.: 1345Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:09
bibliofilie, viněty J. Vodrážka, úprava, sazba a tisk Alois Chvála, edice Chválův lis, Praha 1970, 100 exemplářů, 22 s., volné listy v přebalu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Paul Velsch
P. Fort: La Poésie de Paris
No.: 1346Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:10
bibliofilie, kresby P. Velsch, vydal Éditions de la Marjolaine, Paris 1930, Ex. 50/651, 55 str., brož., desky zašlé, rohy pokrčené, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Nordenskjöld
(1869-1928)
K Jižní točně, dva roky v zajetí sněhu a ledu
No.: 1347Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:11
kniha, vydal Toužimský a Moravec, Praha 1936, 249 s., nerozřezáno, původní brož, lehce potrhané kraje, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Henri Matisse
(1869-1954)
Giovanni Scheiwiller: Henri Matisse
No.: 1348Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:12
kniha, katalog výstavy, 30 čb. vyobrazení v přílohách + barevná reprodukce ve frontispisu, edice Arte Moderna Straniera N. 3, serie A – Pittori N. 2, vydal Ulrico Hoepli, Milano 1933, ex. 336/800, 24 s., brož, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pablo Picasso
(1881-1973)
Christian Zervos: Pablo Picasso
No.: 1349Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:13
kniha, katalog výstavy, 30 čb. vyobrazení v přílohách + barevná reprodukce ve frontispisu, edice Arte Moderna Straniera N. 2, serie A – Pittori N. 1, vydal Ulrico Hoepli, Milano 1932, ex. 412/800, 26 s., brož, několik stran při rozích zašpiněných, jedna lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostro…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Milén
(1891-1976)
R. Těsnohlídek: Den
No.: 1350Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:14
bibliofilie, obálka a úprava E. Milén, ex. 444/600, vydal Fr. Borový, Praha, 1923, brož, 123s., po krajích nepatrně zašlá obálka, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU…
Current price: 60 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Jan Kolovrat: Čtvero počasí
No.: 1351Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:15
kniha, obálka a úprava L. Sutnar, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 95s., zcela odlepená obálka od listů, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kratochvíl
(1885-1945)
Jménem republiky? Mé slovo k vítězství gajdovské pravdy
No.: 1352Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:16
kniha, leták číslo 4, vytiskla Legiografie, vydal Čin, Praha, 1928, brož, 110s., při krajích a na hřbetu otrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Maria Augusta
(1897-1939)
Rukověť sběratelova, část 1.
No.: 1353Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:17
kniha, včetně přílohy s adresářem sběratelů, vydal Ludvík Bradáč, Praha, brož, 608s., obálka a některé listy po krajích nepatrně zohýbané a trochu otrhané, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dana Jandová
Graphia (Časopis o Exlibris)
No.: 1354Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:18
bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Karel
(1912-1990)
Nešťastné milující děvče
No.: 1355Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:19
bibliofilie, přepsal, dřevoryty vyzdobil a vydal O. Karel, podpis autora, Pardubice, 1944, sešit s obálkou, 10s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roger Richet
Les Émissions, Surcharges, Oblitérations et Vignettes des Sudétes (1880-1970)
No.: 1356Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:20
kniha, německy, vyd. neuveden, brož, 182s., trochu ušpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wilhelm Ganzenmüller
Die Alchemie im Mittelalter
No.: 1357Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:21
kniha, německy, vyd. Georg Olms Verlagsbuchhandlung, Hildesheim, 1967, clpl. vazba, 240s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
William Gamble
Penrose´s Pictorial Annual
No.: 1358Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:22
kniha, sestavil a k vydání připravil W. Gamble, vyd. A.W. Penrose & Co., Londýn, 1907, clpl. vazba, 160s. + řada čb. i bar. vyobrazení + 80s. dobových reklam, značně odřené desky, u předsádky uvolněná vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Louis Madelin
Verdun
No.: 1359Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:23
kniha, 6 dobových fotografií a 1 mapka, francouzsky, vyd. Librairie Félix Alcan, Paříž, 1920, plpl. převazba, 156s., původní obálka vevázána, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Dalitzsch
Pflanzenbuch
No.: 1360Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:24
kniha, velké množství čb. a bar. vyobrazení, vyd. J.F. Schreiber, Esslingen & München, clpl. vazba, 250s., okraje vazby mírně odřené, několik listů lehce ušpiněno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Dopisy Boženy Němcové
No.: 1361Auction price: 220 CZK (10 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:25
bibliofilie, suchá jehla ve frontispisu A. Nauman (signováno), tisk M. Pegrassi, báseň Fr. Halas, předmluva Fr. Hrubín, upr. J. Sonberg, vyd. Rudolf Kmoch, Praha, 1941, ex. 649/777, ed. Klub 777 bibliofilů, volné listy v obálce, 60s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of p…
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Vzpomínkový list
No.: 1362Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:26
bibliofilie, 33x litografie, 9 x 6 cm, přispěli: K. Lhoták, P. Kotík, O. Janeček, L. Jiřincová, M. Stretti, C. Bouda, K. Oberthor, L. Šimák a další, sign. V. Stretti, A. Moravec, K. Štika, J. Kovář, O. Janeček, V. Sivko, Jar. Šváb, L.J. Kašpar, R. Šváb, T. Tondl, J.C. Vondrouš, J. Švengsbír, V. Hejn…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Hollar periodický sborník grafické práce roč. II
No.: 1363Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:27
bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Lorenc
(1919-1999)
Kardinálská vesnice
No.: 1364Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:28
kniha, podpis s věnováním autora, obálka a titulní list Václav Tikal, ed. Próza, vydal Josef Lukasík, Ostrava 1947, 214 s., celopl. vazba s obálkou, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Na pospas aneb přísloví pro kočku
No.: 1365Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:29
kniha, podpis s věnováním autora, obálka a ilustrace Vilém Reichmann, ed. Pochod, vydal Umělecká beseda, Mladá Boleslav 1947, 130 s., orig. brož, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Paní z Vergi
No.: 1366Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:30
bibliofilie, lept na obálce a frontispise V. Zykmund, vydalo SNKLHU, Praha 1959, 300 výtisků, ruční papír Velké Losiny, 47 s., obálka přeložená, lehce zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
A. Bertrand: Kašpar noci
No.: 1367Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:31
bibliofilie, lept ve frontispise V. Zykmund, typo úprava Ant. Jero, 66. svazek edice Atlantis, vydal Ja V. Pojer, Brno 1947, 192 s., volné listy v org. papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Burian
(1945)
Úzkost
No.: 1368Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:32
kniha, podpis autora s věnováním na patitulu, frontispis dřevoryt J. Jirásek, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 131.sv., vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1990, 1000ex., původní brož, 76s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Kaplan
(1928)
Mocní a bezmocní
No.: 1369Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:33
kniha, na obálce použitý obraz Ant. Málka, úprava Věra Držmíšková, vydalo Sixty - Eight Publishers, Toronto 1989, 469 s., brož., pokrčená, při okraji roztržená obálka, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Egon Hostovský
(1908-1973)
Úkryt
No.: 1370Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:34
bibliofilie, 1. vydání, autor ob. a úpravy neuveden, tisk New-Yorské listy, vydáno nákladem autorových přátel v Texasu, 1943, pův. brož, 107 s., obálka při krajích lehce poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Kouřil
(1944)
Český rock´n´roll (1956 - 1969)
No.: 1371Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:35
kniha, komentovaný popis české rockové scény šedesátých let, úryvky textů písní, diskografie, 88 dokumentačních vyobr. hudebníků, plakátů, koncertních vystoupení, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.5, vyd. Jazzová sekce, Praha 1981, původní brož, 75s.+88příl., obálka pomačkaná, jinak dobrý st…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kořán
(1940-2017)
Living theatre
No.: 1372Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:36
kniha, dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980, text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úpra…
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hora
Literatura a politika
No.: 1373Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:37
brož, v nezměněné verzi vychází znovu v roce 1984 u příležitosti udělení Nobelové ceny za literaturu Jar. Seifertovi, poprvé vydal Otto Girgal, Praha 1929, úprava Vít Obrtel, 1500 výtisků, xeroxovaný strojopis, nestr., brož., obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Černý
(1905-1987)
Křik koruny české
No.: 1374Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:38
kniha, podpis a věnování V. Černý, obálka, vazba a typo. úprava Zd. Ziegler, vydal Československý spisovatel, Praha 1970, 140 s., clpl. vazba s obálkou, obálka poškozená, vazba lehce zašpiněná jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Tigrid
(1917-2003)
Ozbrojený mír
No.: 1375Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:39
kniha, zřídka se objevující titul, téměř celý náklad zničen, v době vydání byl P. Tigrid v zahraničí a byl na něj vydán zatykač, vydalo nakladatelství Universum, Praha 1948, 112 s., brož, zažloutlé listy, obálka nepatrná poškození na hřbetu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Garrigue Masaryk
(1850-1937)
La Résurection d´Un État (Souvenirs et Réflexions 1914-1918)
No.: 1376Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:40
kniha, vyd. Librairie Plon, Paříž, 1930, francouzsky, pův. brož, 536s., otřepené okraje, flíčky na obálce, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Haussmann
(1898-1923)
Zpěvy hanlivé
No.: 1377Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:41
kniha, sarkasmy a karikatury na 28. říjen 1918, vyd. Grosmann & Svoboda, Praha, 1919, clpl. vazba, 93s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Julius Ráb
Starodružiníci, kdo jsou a co budou
No.: 1378Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:42
kniha, vyd. Moravský Legionář, Brno, 1937, brož, 71s., uvolněný arch, obálka při krajích mírně potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Iljič Sidorin
Ohnisko světového požáru
No.: 1379Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:43
brožura, přel. B. Baša, vydal Svaz ruských válečných invalidů v Československé republice, Praha 1938, 30 s., brož, ob. na rozích poškozená, jinak stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
neznámý autor
San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900
No.: 1380Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:44
bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Edgar Rice Burroughs
(1875-1950)
Tarzan (Lidé v jeskyních)
No.: 1381Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:45
kniha, il. Jiří Wowk, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1939, plpl. zdobená vazba, přední strana pův. obálky (Zd. Burian) přiložena (lehce oříznutá), velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kostroun
Devisová příručka
No.: 1382Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:46
kniha, sestavili J. Kostroun a O. Weisskopf, úředníci Banky pro obchod a průmysl, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1937, brož, 130s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
A. Novotný: Naposledy o Praze F.L. Věka
No.: 1383Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:47
kniha, obálka, frontispis a bar. ilustrace V. Kubašta, polopergamenová zdobená převazba, 450s., pův. obálka vevázána, na patitulu nesouvisející věnování, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antoni Gaudí
(1852-1926)
Emilio Sagristá: Gaudí en la Cathedral de Mallorca
No.: 1384Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:48
kniha, obs. řadu čb. vyobrazení a 1 rozkládací plánek, vyd. Castellón de la Plana, 1962, brož, 67s., nepatrně zašlé okraje obálky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lewis Carroll
(1832-1898)
Alice´s Adventures in Wonderland
No.: 1385Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:49
kniha, ilustrováno, vyd. H.M. Caldwell Company, New York, clpl. zdobené desky, 202s., uvolněný tit. list, některé listy ohmatané a ušpiněné, desky výrazněji odřené a zašlé, zadní strana ušpiněná, plátno na hřbetu mírně natrženo, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Crhounek
(1900-1973)
Ant. J. Kožíšek: Zakrvácené arény
No.: 1386Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:50
kniha, španělské reportáže, ob. O. Crhounek, vydala Občanská tiskárna, Brno 1938, pův. brož, 282s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Jitka Gollerová - Plachá: Látky z pražské královské hrobky
No.: 1387Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:51
katalog, kresby látek Karel Vlček, tkané rekonstrukce látek Státní odborné školy textilní, fotografie a fotogramy látek žáci pod vedením R. Gilberta a O. Hejzlara, úprava L. Sutnar, Praha, soukromý tisk Státní grafická škola, Praha 1937, 1000 výtisků, 27 str., 20 čb. příloh, stav velmi pěkný, Proven…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joseph Höger
Landschaften (Heft 19)
No.: 1388Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:52
soubor grafik, 6 litografií s pohledy na jednotlivé druhy stromů J. Höger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Leopold Taubinger
Blumen (Heft 5)
No.: 1389Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:53
soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Leopold Taubinger
Blumen (Heft 6)
No.: 1390Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:54
soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Kostka Neumann
(1875-1947)
Elbasan (Válečné vzpomínky)
No.: 1391Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:55
kniha, il. V. Fiala, vyd. Družstevní nakl. Kniha, Praha, 1922, brož, 158s., otřepené okraje a flíčky na deskách, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Hunde - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1392Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:56
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 10 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 20 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Schäferfiguren und Gruppen - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1393Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:57
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 11 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 24 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Japaner und Chinesen / Polen / Türken / Mohren - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1394Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:58
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 13 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 28 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Jäger und Wild, Soldaten - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1395Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:59
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 16 + 4 tabule s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 42 s., titul. list drobně poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Italienische Komödie - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1396Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:00
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 12 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 26 s., titul. list drobně poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Manufaktur Meissen
Gärtner und Winzer - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
No.: 1397Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:01
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 17 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 36 s., ob. drobně opotřebená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Hynek Mácha
(1810-1836)
Máj
No.: 1398Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:02
kniha, sedmi dřevoryty vyzdobil K. Štěch, úprava St. Stejskal, přehlédl B. Beneš Buchlovan, I. sv. edice Malá veledíla, vyd. Vilém Šmidt, Praha 1945, ex. 94, brož., 61s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Hynek Mácha
(1810-1836)
Máj
No.: 1399Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:03
kniha, 4 dvoubarevné litografie a úprava K. Svolinský, redakce B.B. Buchlovan, tisk Kryl, vyd. V. Šmidt, 5 sv. edice Kytice, Praha 1939, Ex. 66/300, brož., 69 s., zašpiněná a při okrajích potrhaná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1400Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:04
kniha, viněta v titulu, iniciály, kresba na přední desce a úprava C. Bouda, k vydání připravili a vysvětlivkami opatřili B. Havránek, R. Havel, R. Skřeček, ed. Skvosty sv. 1, jako svou 1. publikaci vyd. SNKL, Praha 1953, nakladatelská celokož. vazba, 367s., modrá ořízka, na zadní desce malý škrábane…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1401Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:05
kniha, k vydání připravila, poznámkami a komentovaným srovnáním rozdílů mezi I. a II. vydáním Babičky v závěru doplnila M. Gebauerová, secesní úprava, ed. Čeští spisovatelé XIX. století, Sebrané spisy Boženy Němcové sv. II., vyd. Jan Laichter, Praha 1905, nakladatelská celopl. vazba s ražbou na desk…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1402Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:06
kniha, výzdoba dřevoryty ve frontispisu, titulu a v záhlaví kapitol, návrh obálky a úprava Petr Dillinger, edice Růžový palouček sv.5, rediguje B. Beneš Buchlovan, ruční sazba a tisk Kryl v Kroměříži, vyd. Strnad, Praha 1940, volné listy v obálce, připraveno ke svázání, z větší cásti nerozřezáno, 32…
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1403Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:07
kniha, přetisk soudobé podobizny B. Němcové od Jos. Farského ve frontispisu, ilustrace Quido Mánes, dobové fotografie staveb z ratibořického údolí Boh. Vavroušek, kresba na ob. Lad. Šaloun, úvod M. Bártová, tisk M. Knappa, vyd. Zora, Praha 1927, polopl. nakladatelská vazba, 175s., zašpiněné desky, o…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1404Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:08
kniha, heliogravura fotografie podobizny B. Němcové ve frontispisu, vazba, viněta v titulu, iniciály a úprava V.H. Brunner, vazba Bradáč, doslov a popis vydání Milan Svoboda, 3. sv. knihovny Kytice, tisk Dělnická tiskárna, vyd. Milan Svoboda, Královské Vinohrady 1912, 1000ex, na anglickém papíře Oxf…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1405Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:09
kniha, fotografie z ratibořického údolí J. Zeman, úprava H. Melicharová, 12. sv. Knižnice Oreb, vyd. Ant. Dědourek, Třebechovice p. O. 1942, původní brož, 393s., nerozřezáno, vazba politá, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Česno
No.: 1406Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:10
kniha, návrh obálky, titul a koncová viněta Fr. Bílek, podpis na patitulu Jakub Deml, vydala Pavla Kytlicová, Tasov na Moravě 1924, pův. brož, 135s., dobrý stav, obálka při krajích opotřebená a zažloutlá , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Proč bychom se netěšili - Šlépěje XXIV.
No.: 1407Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:11
bibliofilie, dřevoryt na obálce, viněty na tit. listu, závěru a v textu Vojmír Vokolek, podpis J. Demla na předsádce, ilustrace J. Konůpek, M. R. Junová, A.V. Slavíček, tisk Vokolek, ed. Šlépěje XXIV., listy vybrala, seřadila a vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1939, orig. brož, 135 s., velmi dobrý st…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje I.
No.: 1408Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:12
bibliofilie, první sešit Šlépějí, ob., frontispis, titul. list, ilustrace a viněty v textu Fr. Bílek, samostatný dřevoryt Fr. Kobliha, další ilustrace S. Klír, S. Tusar, M. Vořechová, ed. Šlépěje I., vydal Jakub Deml, Jinošov 1917, orig. brož, 106 s., dobrý stav, okraje listů pokrčené, ob. při kraj…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje II.
No.: 1409Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:13
bibliofilie, podpis J. Demla za titulním listem, dřevoryt v příloze Fr. Kobliha a T.F. Šimon, 2 ilustrace v přílohách Fr. Bílek, ed. Šlépěje II., vydal Jakub Deml, Jinošov 1918, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav, na ob. inkoustová mapa , ob. při krajích lehce pokrčená, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje III.
No.: 1410Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:14
bibliofilie, portrét J. Demla a další ilustrace v přílohách Fr. Bílek, S. Tusar aj., ed. Šlépěje III., vydal Jakub Deml, Tasov 1919, dobová polopl. převazba, 108 s., vázal Jos. A. Plachetka, Ostrava, velmi dobrý stav, listy místy zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje IV.
No.: 1411Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:15
bibliofilie, ob. linorytem, portrét Pavly Kytlicové ve frontispisu, ilustrace a viněty v textu M. Vořechová, další il. Č. Vořech., ed. Šlépěje IV., vydal Jakub Deml, Štemberk na Moravě 1919, orig. brož, 108 s., dobrý stav, hřbet ob. poškozený, vazba drží, listy místy zažloutlé, Provenance: Antiqua…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje V.
No.: 1412Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:16
bibliofilie, ob. a viněta v závěru Fr. Bílek, viněta v titulu anonym, ed. Šlépěje V., vydal Jakub Deml, Šternberk 1919, dobová polopl. převazba, 84 s., velmi dobrý stav, ob. vevázána, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VI.
No.: 1413Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:17
bibliofilie, ob., titul a 3 celostr. ilustrace dřevorytem Fr. Duša, portrét T.G. Masaryka ve frontispisu dřevoryt S. Tusar, dřevoryt M. Vořechové, několik ilustrací Fr. Bílek, ed. Šlépěje V., vydal Jakub Deml, Tasov 1919, orig. brož, 344 s., dobrý stav, vazba zkosená, desky při krajích hřbetu natrže…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VII.
No.: 1414Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:18
bibliofilie, samostatný dřevoryt, viněta v titulu a drobné ilustrace Fr. Bílek, proti titulu portrét J. Durycha od S. Klíra, dřevoryty a linoryty v M. Vořechové, lept, linoryt a další drobné ilustrace M. Vyčítal, kolorované úvodní iniciály a řada drobných ilustrací a vinět ed. Šlépěje VII., vydal J…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VIII.
No.: 1415Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:19
bibliofilie, podpis J. Demla na patitulu, ob. a frontispis Jožka Baruch, ed. Šlépěje VIII., vydal Jakub Deml a Pavla Kytlicová, Tasov 1922, orig. brož, 196 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje IX.
No.: 1416Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:20
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ed. Šlépěje IX., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1925, orig. brož, 184 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XI.
No.: 1417Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:21
bibliofilie, podpis J. Demla a P. Kytlicové za titulním listem, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1928, orig. brož, 46 s., velmi dobrý stav, zašlé okraje ob. , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XII.
No.: 1418Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:22
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na předsádce, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1929, orig. brož, 62 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIII.
No.: 1419Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:23
bibliofilie, vzácné, konfiskát, podpis a věnování J. Demla na předsádce, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 35 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIV.
No.: 1420Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:24
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla za titulem, kresba na ob. A. J. Trčka, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 69 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XV.
No.: 1421Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:25
bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, titulní list a úprava Břet. Štorm, ilustrace reprodukce st. dřevorytu a plastik J. Kapinuse, ed. Šlépěje XV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 112 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVI.
No.: 1422Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:26
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na patitulu, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVII.
No.: 1423Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:27
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ob. a titulní list Břet. Štorm, frontispis a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 92 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVIII.
No.: 1424Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:28
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, kresba na ob. Břet. Štorm, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVIII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 94 s., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIX. a XX.
No.: 1425Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:29
2 x bibliofilie, soubor nestr. textů, kompletní, 5 x ilustrace M. Vořechové-Vejvodové, ed. Šlépěje XIX., vydal Jakub Deml, Tasov 1933, volné listy v papírovém přebalu, nestr., velmi dobrý stav soubor nestr. textů, kompletní, viněty a iniciály Č. Vořech?, reprodukce starých dřevorytů a portrétů (Ril…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXI.
No.: 1426Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:30
bibliofilie, ob. J. Konůpek, titulní list anonym, ed. Šlépěje XXI., vydal Jakub Deml, Tasov 1934, orig. brož, 115 s., velmi dobrý stav, skrvna na ob., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXII.
No.: 1427Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:31
bibliofilie, ob. a titulní list Břet. Štorm ze Šlépějí č. XV., samostatný list s exlibris Jakuba Demla dřevoryt M. Rašica, ed. Šlépěje XXII., vydal Jakub Deml, Tasov 1937, orig. brož, 122s. + přívazek úryvky děl nestr. , velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXIII. - Není dálky
No.: 1428Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:32
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ob., portrét TGM ve frontispisu a titulní list vše linorytem Mir. Vyčítal, ed. Šlépěje XXIII., vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1938, orig. brož, 156 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Cesta k jihu
No.: 1429Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:33
bibliofilie, kolor. viněta v titulu a návrh kresby ve frontispisu J.Konůpek, vydal Jakub Deml, Tasov 1935, orig. brož, 53 s., dobrý stav, ob. při krajích zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Z mého okovu
No.: 1430Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:34
bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, viněta na obálce a titulu dřevorytem K. Němec, vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1927, orig. brož, 85 s., dobrý stav, hřbet poškozen, ob. při krajích opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Miriam - kniha lyriky
No.: 1431Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:35
bibliofilie, 4. vydání, viněta v titulu dřevorytem Fr. Bílek, návrh ob. a úprava S. Klír, ed. Aventinum 34 sv., vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1921, orig. brož, 155 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Jak jsme se potkali
No.: 1432Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:36
bibliofilie, podpis s věnováním J. Demla na předsádce, světlotiskový portrét P. Kytlicové ve frontispisu, úprava V. Stejskal, vydal J. Deml, Tasov 1933, orig. brož, 55 s., papír Zanders, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Moji přátelé
No.: 1433Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:37
2 x bibliofilie, 3. vydání, titul, nakladatel. signet, viněta, návrh obálky, předsádka a úprava Svat. Klír, dvoubarev. tisk, ed. Aventinum 31 sv., vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1921, orig. brož, 38 s., dobrý stav výbor, 3. oddíl z knihy Moji přátelé, ob. a 2 přílohy dřevorytem a úprava K. Svolinsk…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Velenovský
(1858-1949)
Přírodní filosofie I.+II.
No.: 1434Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:38
kniha, vyd. autor nákl. vlastním v komisi Knihkupectví Ludvík Souček, Praha, 1922, 2x plpl vazba, 466+327s., flíčky na listech, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Velenovský
(1858-1949)
Literární studie
No.: 1435Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:39
kniha, podpis s věnováním autor, vyd. Ludvík Souček, Praha, 1932, plpl. přev., 293s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Božena Viková-Kunětická
(1862-1934)
Věřím
No.: 1436Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:40
kniha, vyd. F. Šimáček, Praha, 1908, clpl. přev. 190s., zateklina od hřbetu v zadní části knihy, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Reinhold Gerling
(1863-1930)
Der Spiritismus und seine Phänomene
No.: 1437Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:41
kniha, vyd. Orania-Verlag, Oranienburg, 1921, brož, 157s., ušpiněné desky s ohnutými růžky, natržení na hřbetu, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor O.J. Seifert
Na úskalí okultismu
No.: 1438Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:42
kniha, vyd. Sfinx, Praha, 1921, plpl. přev., 260s., dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gilbert Augustin-Thierry
(1843-1913)
Okkultické novelly
No.: 1439Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:43
kniha, vyd. J. Otto, Praha, 1896, plp. přev., 304s., hřbet desek naprasklý, lehce rozvolněná vazba, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Sezemský
(1876-1949)
Před soudem božím
No.: 1440Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:44
kniha, časová úvaha ku řešení otázek života sociálního, vyd. Karel Sezemský, Nová Paka, 1919, ed. Spirit, sv. 29., brož, 48s., ob. pomačkaná, vzadu natržená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cesare Lombroso
(1835-1909)
Co bude po smrti?
No.: 1441Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:45
kniha, vyd. Hejda a Tuček, Praha, nedat., řada čb. vyobr., plpl. přev., 392s., přední předsádka naprasklá, rozvolněná vazba , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alexandr Nikolajevič Axakov (Aksakov)
(1832-1903)
Animismus a spiritismus
No.: 1442Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:46
kniha, kritické prozkoumání medijních zjevů a jejich vysvětlování hypothésami nervové síly, hallucinac a bezvědmého, 30 vyobr., vyd. E. Beaufort, Praha, 1903, plpl. přev., 799s., zadní předsádka naprasklá, flíčky na listech, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Auguste Villiers de L’Isle-Adam (hrabě)
(1838-1889)
Tribulat Bonhomet, R. de Gourmont: Lilita, J. Kalivoda: Záhady spiritismu vědecky osvětleny, E.A. Poe: Stín
No.: 1443Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:47
kniha, souvazba čtyř knih: Lilita a Tribulat Bonhomet, obojí výzdn. a tit. list Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumannová, 1913 a 1912, 64+177s., Stín, dřevoryty vyzd. M. Klicman, vyd. K. Neumannová, 1916, 82s., Záhady spiritismu, vyd. Volná myšlenka, Praha, nedat., 94s., plpl. přev., velmi dobrý stav …
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1939
No.: 1444Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:48
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1939, vypr. kroužek okultních spolupr., řídí J. Rösner, vyšlo jako premie předplatitelům Československé revue psychické, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 144s., flíčky na deskách a na ořezu listů, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1931
No.: 1445Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:49
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1931, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., flíčky na deskách a na ořezu listů, ob. na hřbetu 1cm natržená , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1929
No.: 1446Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:50
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1929, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., ob. na hřbetu natržená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Weinfurter
(1876-1942)
Zázraky a jejich výklad okultními naukami
No.: 1447Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:51
kniha, vydal Josef Springer, Praha 1927, 133s., dobová polopl. vazba, ob. nalepena na deskách, hřbet při krajích uvolněný, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Prokop Toman: Bílý démon
No.: 1448Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:52
kniha, návrh dekorace vazby a úprava Ed. Milén, reprodukce 2 leptů Julia Mařáka, vydal Fr. Borový, Praha 1923, pův. celopl. vazba se zlacením, 102s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists i…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Björnstjerne Björnson
Vlajky nad městem a přístavem
No.: 1449Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:53
kniha, celokožená vazba ze zlacením a reliéfy, tit. list J. Masák, přel. H. Kosterka, vyd. A. Srdce, Praha 1924, 334s., hřbet vazby vybledlý, jinak výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
N. V. Gogol: Nos
No.: 1450Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:54
kniha, návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Jiří Mahen: Měsíc * fantasie
No.: 1451Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:55
bibliofilie, 5x dřevoryt v textu P. Kotík, ob. V.H. Brunner, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Stanislav Minařík, Praha 1920, pův. brož, 8s., desky při krajích poškozené, papír lehce zašlý, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kysela
(1881-1941)
Viktor Dyk: Krysař
No.: 1452Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:56
bibliofilie, frontispis, 3 přílohy, viněty v titulu a v textu vše dřevorytem, vazba, návrh předsádky a úprava Fr. Kysela, tisk Grafia, 1. sv. ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1915, pův. reliéfní celopl. vazba se zlac. písmem, 79s., ruční papír, vázal Ant. Jelínek, velmi dobrý stav, Provenance:…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Benda
(1882-1970)
Otokar Březina: Větry od pólů
No.: 1453Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:57
bibliofilie, viněta, titul. list dřevorytem, úprava a návrh ob. Jar. Benda, vše v kubisticko-expresivním stylu, 3.sv. ed.Básnické spisy, vydal Spolek výtvar. umělců Mánes, Praha 1916, 37 s., orig. brož., drobné skvrny na horní části ořízky a papíru, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Malířová
(1877-1940)
Deset životů
No.: 1454Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:58
kniha, 21 x 14,5 cm, trojbarevná polokožená zakázková vazba, vydal Československý spisovatel, Praha 1954, 213 s., drobné skvrny na deskách, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gunnar Gunnarsson
(1889-1975)
Brandur z Bjargu
No.: 1455Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:59
kniha, 22 x 14,5 cm, dvoubarevná polokožená umělecká vazba s malbou na deskách, modrá ořízka, dřevoryt v titulu C. Bouda, vydal Fr. Topič, Praha 1946, 1. vydání, edice Topičovy Bílé knihy, 256 s., ochranné pouzdro - potrhané, lepené, velmi dobrý stav knihy, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristmann Gudmundsson
(1901-1983)
Jitro života
No.: 1456Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:00
kniha, 21 x 14 cm, položená uměcká vazba s ručně malovanými deskami, vydal Ferd. Holas, Praha 1945, překlad K.V. Rypáček, vevázaná ob., 239 s., lehce odřené rohy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Čep
(1902-1973)
Vigilie
No.: 1457Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:01
kniha, 20,5 x 14 cm, zelená polokožená vazba se zlatým písmem, vydal R. Škeřík, Praha 1928, 3. sv. edice Plejada, Ex. 333/350, na Japan Banzay, vevázaná ob., 91 s., ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karolina Pichlerová
Švédové v Praze
No.: 1458Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:02
kniha, clpl. lipská vazba s nalepenou obálkou, překlad Boh. Tichý, vydal A. Štorch syn, Praha 1894?, 220 s., skvrny na vazbě, lehce zkosený hřbet, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
G. Apollinaire: Kacíř & spol.
No.: 1459Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:03
Bibliofilie, lineoryty a ob. J. Čapek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ed. Symposion, brož, 137s., okraje obálky mírně potrhané, na přehybu hřbetu ob. do poloviny natržená, levý dolní růžek zadní strany chybí, uvolněné a při krajích mírně otřepené listy, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Helena Čapková: Kolébka
No.: 1460Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:04
bibliofilie, obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
S.K. Neumann: Ať žije život!
No.: 1461Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:05
bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož s celofán. přebalem,, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in …
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Fr. Šrámek: Plačící satyr
No.: 1462Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:06
kniha, ob. linorytem Jos. Čapek, ed. Opona IX., Zátiší, knihy srdce i ducha, vydal B.M.Klika, Praha 1923, orig. brož, 81s., hřbet ob. místy odřený a poškozený, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Pavel Sula: Letňáskové
No.: 1463Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:07
kniha, obálka a ilustrace v textu J. Čapek, vydalo naklad. Nová Škola, Praha 1931, 176 s., orig. polopl. vazba s nalepovanou ob., lehce zažloutlé stránky, vazba místy lehce zašpiněná, ob. drobně opotřebená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Bratři Čapkové: Lásky hra osudná
No.: 1464Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:08
bibliofilie, obálka, značka v titulu a úprava J. Čapek, vydal Otakar Štorch - Marien, Praha 1922, 52. sv. edice Aventinum, 2000 výtisků, 48 s., brož., skvrny na obálce, vpisky a razítko, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Georges Duhamel: Půlnoční zpověď
No.: 1465Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:09
bibliofilie, obálka a úprava J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, 19. sv. Knih dnešku, edice Aventinum, Praha 1928, 106 s., brož., obálka při okrajích a v rozích poškozená, hřbet natržený, ve spodní části asi 2 cm zcela chybí, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Sc…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
J. W. Goethe: Římské Elegie - Benátské Epigramy
No.: 1466Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:10
kniha, obálka, naklad. značka a viněta v titulu vše linorytem a úprava J. Čapek, přel. Ot. Fischer, 1. sv. ed. Poesie Symposia, vydal R. Škeřík (Symposion), Praha 1921, pův. brož, 65 s., obálka při okrajích lehce pokrčená a zašlá, rohy hřbetu drobně poškozené, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Gustave Flaubert: Pokušení svatého Antonína
No.: 1467Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:11
kniha, obálka, naklad. značka, titul. list a 8 koncových vinět vše linorytem a úprava J. Čapek, JČ vytváří geometrický ornament pod vlivem primitivního umění, 1. sv. edice Symposion, vydal Rud. Škeřík, Praha 1921, orig. brož, 139s., obálka při krajích a hřbetu poškozená, vnitřek ve velmi dobrém stav…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
V. Thiele: Josef Čapek a kniha
No.: 1468Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:12
kniha, úvod. studie J. Kotalík, 128 vyobrazení obálek J. Čapka, soupis a několik vyobrazení knižní grafiky, obálka, vazba a typografie Z. Seydl, vydalo NČSVU, Praha, 1958, clpl vazba s obálkou, 290s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Pra…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Rossmann
(1905-1984)
Louis Adamič – Večeře v Bílém domě
No.: 1469Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:13
kniha , ob. Zdeněk Rossmann, vydala Mladá fronta, Praha, 1947, brož, 84s., otřepené listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Jan Kolovrat: Vojín Václav Pišout a spol.
No.: 1470Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:14
kniha, úprava L. Sutnar, Il. A. Hoffmeister, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 82s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
A. Zweig: Nastolení krále
No.: 1471Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:15
kniha, obálka L. Sutnar, vstupní kresba E. Frinta, přel. Jar. Zaorálek, vydala Družstevní práce, Praha, 1938, brož, 491s.. zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mahen
(1882-1939)
Hercegovina
No.: 1472Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:16
kniha, autorova mapka v příloze, vytiskl a vydal Fr. Obzina, Vyškov 1924, 170s., orig. brož,, ed. Obzinových tisků sv. 2, ex. 1018/1100, skrvny na ob.,hřbet restaurován, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
E. M. Remarque: Cesta zpátky
No.: 1473Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:17
bibliofilie, obálka K. Teige, vydal Fr. Borový, 1931, brož., 304s., stav dobrý, hřbet a zadní přebalu nově restaurován, původní chybí, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in Dessau, the fou…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Aldous Huxley: Kontrapunkt života
No.: 1474Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:18
kniha, vazba J. Šváb, vyd. Václav Petr, Praha, 1935, pův. clpl. vazba, 516s., krásný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic A…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Thomas Mann: Buddenbrookovi I.+II.
No.: 1475Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:19
kniha, obálky V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, 2. vydání, 2x pův. clpl. vazba s obálkou, 356+334s., obálky při horním okraji a na zadní straně mírně potrhané, stav knih velmi dobrý, v ochranném pozdru, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design i…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Poličanský
(1913-1996)
V. Majakovskij: Mexiko - New York - Praha
No.: 1476Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:20
kniha, fotomontáž na ob. K. Poličanský (pseud. Jiří Friml), připsáno a publikováno in: J. Toman: Foto/montáž tiskem (Praha 2009) s. 344 , překlad a doslov Jiří Weil, 17. sv. Lidové knihovny, rediguje F. Jungmann a Pavel Prokop, tisk V. Palán, vydala Lidová knihovna, Praha 1927,orig. brož, velmi dobr…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
Kštice Bereniky
No.: 1477Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:21
bibliofilie, typografie V. Obrtel?, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., částečně nerozřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
John Heartfield
(1891-1968)
A. Avdějenko: Miluji
No.: 1478Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:22
kniha, obálku fotomontáží vytvořil J. Heartfield, vl. jménem Helmut Herzfeld, něm. výtvarník, typograf, tvůrce avantgardní fotomontáže, žil a tvořil po nástupu Hitlera v Praze, vytvořil přebaly k Haškovu Švejkovi, úprava J. Friml, ob. tisk V. Neubert, edice Spisovatelé Sovětského svatu sv. 1, vydal …
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
I. Erenburg: 10HP
No.: 1479Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:23
kniha, ob. a ilustrace A. Hoffmeister, 252. sv. Aventina, vydal Dr. Ot. Štorch-Marien, Praha 1930, brož, , dobrý stav, ob. při krajích popraskaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Poštovní holub
No.: 1480Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:24
kniha, ob. a úprava Vít Obrtel, básně 1928-1929, 10. sv. edice Plejáda, vydal Rudolf Škeřík, Praha 1929, orig. brož, 75s., obálka při krajích zašlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hugo Gellert
(1892-1985)
Literatur der Weltrevolution 1931 Nr. 1
No.: 1481Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:25
kniha, 2 obr. přílohy Hugo Gellert, scénické snímky, texty L. Aragon, W. Wischnewskij, B. Illes, Lud. Turek, šéfredaktor B. Jasiensky, pro Zentralorgan der internationalen Vereinigung revolutionärer Schriftsteller vydal Staatsverlag, Moskva 1931, orig. brož, 127s., velmi dobrý stav, Provenance: Anti…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
SSSR - Úvahy * kritiky * poznámky
No.: 1482Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:26
sborník, 19 x 15 cm, kniha delegace Společnosti pro hospodářské a kulturní sblížení s Novým Ruskem do SSSR v roce 1925 - redigoval B. Mathesius, texty Theodor Bartošek, Gabriel Hart, Jindřich Honzl, Josef Hora, Bohumil Mathesius, Vladimír Procházka, Zdeněk Nejedlý, Jaroslav Seifert, Jiří Stolz, Kare…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Vančura: Pekař Jan Marhoul
No.: 1483Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:27
kniha, 19 x 13,5 cm, ob. a typografie K. Teige, spolupráce na ob. O. Mrkvička, 4. sv. Edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1925, 136s., celokož. vazba, obálka vevázána vzadu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Jean Giono: Země zpívá
No.: 1484Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:28
kniha, dvoubarevný titul. list, obálka a vazba Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 84. sv. edice Symposion, 395 s., clpl. vazba, zkosený hřbet, naprasklá předsádka, lehce zašlá vazba jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
D.H. Lawrence: Panna a cikán
No.: 1485Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:29
kniha, titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
John Heartfield
(1891-1968)
J. Hašek a K. Vaněk: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války a v ruském zajetí I-VI
No.: 1486Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:30
kniha, fotomontážní obálky s využitím kreseb J. Lady sestavil J. Heartfield, il. J. Lada, vydal Karel Synek, Praha, 1936-7, brož, 238+235+238+242+243+249s., u prvního svazku vzadu vevázána barevná obálka k sešitovému vydání a u druhého svazku vzadu vevázána černobílá obálka k sešitovému vydání, u vš…
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
Philippe Soupault: Bratři Durandeau
No.: 1487Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:31
kniha, obálka J. Jelínek, titulní list K. Teige, 14. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 111 s., brož., obálka při okrajích lehce zažloutlá, zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and a…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Chochola
(1893-1942)
Jaromír Měšťan: Hoch ve smutku
No.: 1488Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:32
kniha, obálka a úprava K. Chochola, Edice Sdružení Jihočeských Výtvarníků, 1935, 61 s., brož, obálka při okrajích vybledlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Nevěsta
No.: 1489Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:33
kniha, úprava, obálka, karikatury A. Hoffmeister, 27. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1927, 55 s., brož., zašpiněná obálka, na obálce skvrny, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Vl. Majakovskij: 150,000.000
No.: 1490Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:34
kniha, podpis, litografie a typo. úprava V. Mašek, podpis překladatele B. Mathesiuse, vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1945, 103 s., brož, na obálce drobné skvrny, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Aca…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
Kštice Bereniky
No.: 1491Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:35
bibliofilie, typografie V. Obrtel, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., ob. mírně zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Vladimír Raffel: Taneční povídky
No.: 1492Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:36
kniha, 3 kresby J. Šíma, úprava F. Muzika, 193. svazek edice Aventinum, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1928, 107 s., brož., obálka při krajích zašpiněná a odřená, několik skvrnna obálce, listy při krajích zažloutlé, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at Th…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
Vítězslav Nezval: Abeceda - cyklus básní s tanečními kompozicemi Milči Mayerové
No.: 1493Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:37
bibliofilie, fotomontáže, typografická úprava a návrh obálky K. Teige, fotografie K. Paspa, tisk Česká grafická Unie a. s., vydal J. Otto, Praha 1926 , původní brožovaná vazba, kultovní kniha českého poetismu soubor krátkých básní na jednotlivá písmena abecedy, vycházejících z asociací, jež v autoro…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Jan ve smutku
No.: 1494Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:38
kniha, úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Devetsil
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Neviditelná Moskva
No.: 1495Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:39
bibliofilie, ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, obsahuje Surrealistický mlýn, Neviditelná Moskva, Deus ex machina, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., ob. při krajích drobně pokrčená, trochu zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Os…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Pantomima - nové vydání
No.: 1496Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:40
bibliofilie, 4. vydání stěžejního díla poetismu s novými ilustracemi, obálkou a úpravou K. Teiga, titulní list, úvodní ilustrace k jednotlivým oddílům Abeceda / Rodina harlekýnů / Papoušek na motocyklu / Depeše na kolečkách / Týden v barvách / Podivuhodný kouzelník / Exotická láska / Raketa / Můsa /…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Zpáteční lístek - básně 1932
No.: 1497Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:41
bibliofilie, obálka, titulní list a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 236s., velmi dobrý stav, vazba není slepená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus in Dessau,…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Žena v množném čísle
No.: 1498Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:42
bibliofilie, Básně, poznámky z deníku, jevištní poesie, surrealistická experimentace - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 212s., dobrý stav, obálka při krajích zažloutlá, kraje hřbe…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Most
No.: 1499Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:43
bibliofilie, Básně 1919-1921, s předmluvou z r. 1937 - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1937, orig. brož, 212s., velmi dobrý stav, obálka při krajích oříznutá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, stu…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Básně noci
No.: 1500Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:44
bibliofilie, básnické skladby z poetistického období z let 1922 – 1930 - obálka a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1938, orig. brož, 207s., vlastnické razítko spisovatele Gézy Včeličky ve spodní části titulního listu, dobrý stav, obálka zažloutlá, při krajích pokrčená, okraje hřbetu drob…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Praha s prsty deště
No.: 1501Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:45
bibliofilie, Básně 1936 - titulní list, autorská viněta, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1936, celopl. dobová převazba, 206s., velmi dobrý stav,, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Šíma
(1891-1971)
V. Nezval: Menší růžová zahrada
No.: 1502Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:46
bibliofilie, poesie a balet, básníkův portrét ve frontispisu Jos. Šíma, titulní list a typografie K. Teige, ed. Odeon 12. sv., vydal Jan Fromek, Praha 1936, polopl. dobová převazba, 95s., velmi dobrý stav, obálka chybí, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite at The Academy o…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Dobrodružství noci a vějíře
No.: 1503Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:47
bibliofilie, s akcenty V. Preissiga, úprava K. Dyrynk, ed. Viola 1.sv., Vlad. Žikeš, Plzeň 1927, pův. brož v americké kartonáži, 22 s., stav velmi dobrý, ob. částečně vyšisovaná, exlibris razítko v titulu a nesouvis. věnování na zadním přídeští, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Deve…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
V. Nezval: Blíženci
No.: 1504Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:48
bibliofilie, obálka, titul a úprava V. Obrtel, básníkova poetistická sbírka, vydala nakl. společnost Rozmach (Ladislav Kuncíř), Praha 1927, orig. brož, 56s., dobrý stav, ob. lehce zašlá, na předsádce bělobou překryté exlibris, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Feuerstein
(1892-1936)
V. Nezval: Milenci z kiosku
No.: 1505Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:49
kniha, komedie o 3 dějstvích, 3x scénický návrh v příloze, návrh obálky a úprava B. Feuerstein, doslov Jiří Frejka, vydal Fr. Borový, Praha 1932, orig. brož, 192s., obálka na krajích opotřebená a na hřbetu poškozená, v dolní části hřbetu malá část chybí, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostro…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Neviditelná Moskva
No.: 1506Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:50
bibliofilie, ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., 175 s., ob. při okrajích lehce zašlá, hřbet dole lehce poškozen, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of P…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
V. Nezval: Absolutní hrobař * básně 1937
No.: 1507Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:51
kniha, Nezvalova nejslavnější surrealistická sbírka, 6 ilustrací v přílohách dekalky V. Nezval, frontispis a úprava J. Štyrský, vydal Fr. Borový, Praha 1937, pozdější pl. vazba, 228s., bez obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky at The Academ…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
V. Nezval: Sylvestrovská noc
No.: 1508Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:52
bibliofilie, 3 x ilustrace v přílohách Toyen, úprava F. J. Müller, soukromý tisk pro přátele k Novému roku 1930, vydal Sfinx Bohumil Janda, Praha 1929, orig. brož s ob., 30s., místy lehce rozvolněné šití, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Brouk
(1912-1978)
O funkcích práce a osobitosti
No.: 1509Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:53
kniha, titulní list a úprava K. Teige, Edice surrealismu, vydal Alois Srdce, Praha 1939, dobová polopl. vazba, 121s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
Konst. Biebl: Plancius
No.: 1510Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:54
Bibliofilie, frontispis a typo J. Štyrský, vydal B. Janda Sfinx jako soukromý tisk pro své přátele k Novému roku 1931, Praha 1930, orig. brož, 29 s., ob. při krajích mírně pokrčená a zašlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky at The Academy of Fine A…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mark Noble
(1754-1827)
Memoirs of the Protectoral-house of Cromwell
No.: 1511Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:55
kniha, dvousvazkové dějiny rodu lorda protektora Olivera Cromwella, portrét autora ve frontispisu, dedikační výjev za titulem, rozkládací genealogické, heraldické a vexilologické stromy, faksimile listin, portréty členů Cromwellovy rodiny, sídla, vše mědirytem, marginálie, záhlaví, anglický text, vy…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean-Frédéric Osterwald
(1663-1747)
Les Saintes écritures de lancien testament
No.: 1512Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:56
kniha, Písmo svaté - Starý zákon, překlad do francouzštiny od švýcarského kalvinistického teologa J.-F. Ostervalda doplněný o zrcadlový hebrejský text, obs. počáteční biblické texty Genesis až po 2. Královskou knihu, tisk Guillaume Watts nákladem Société Biblique Britannique et Étrangere, London 185…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Benedictus Arias Montanus
(1527-1598)
Biblia Hebraica (The Plantin Polyglot)
No.: 1513Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:57
kniha, monumentální osmisvazkové biblické dílo zvané Biblia Sacra Hebraice, Chaldaice, Graece et Latine, zpracované pod vedením španělského filologa a biblisty Benita Ariase Montana a vydané v Antwerpách slavným tiskařem Christopherem Plantinem v letech 1568 až 1573. Arias Montano připravil na svou …
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Washington Irving
(1783-1859)
Aninka Delarbrowá / z Washingtona Irvinga ; Slowané, čili, Oswobozenj Arkony / od Bulharina ; Předsudek / od Senkowského
No.: 1514Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:58
kniha, dva soubory Biblioteky zábawného čtenj v jednou svazku, Biblioteka zábawného čtenj sv. 5 a 6., s překl. od J.B. Malého, z ruštiny přel. A. Hansgirg a Sl. Tomjček, tisk w knjžecj arcibiskupské knihtiskárně, řjzenjm a nákladem Wáclawa Špinky, Praha 1837, polokož. vazba, 156 a 144 s., listy z…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Gothaisches genealogisches Taschenbuch nebst diplomatisch-statistischem Jahrbuche auf das Jahr 1860. Jg. XCVII (97.)
No.: 1515Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:59
kniha, 5 oceloryt. portrétů panovníků, genealogická ročenka o rodokmenech, erbech a titulech šlechtických rodin, stejně jako o jejich majetkových poměrech a společenské pozici, německý text, fraktura, záklaví, tabulky, vydal Justus Perthes, Gotha 1859, původní plátěná ob., 930 s., desky odřené, lehc…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikolaj Leczycki
(1574-1653)
USUS MEDITANDI, TYRONIBVS, ET PROFICIENTIBVS IN VIA SPIRITUALI accommodatus / AUTORE R.P. NICOLAO LANCICIO e Societate JESV
No.: 1516Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:00
kniha, kniha meditací pro denní modlitby každý den v roce, latinský text, antikva, též kurzíva, signatury, kustody, zdob. innociála, dekorativní vlys za titulem, viněta v závěru, tisk Typis Universitatis Carolo-Ferdinandeae in Collegio Soc: Iesv ad S. Clementem, Pragae 1665, dobová kožená vazba s ra…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Kempenský
(1380-1471)
Thomae A Kempis Canonici Regularis ordin: S. Augustini De Imitatione Christi Libri quatuor
No.: 1517Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:01
kniha, populární spis o následování Krista z pera řeholníka a představitele hnutí Devotio moderna Tomáše z Kempenu, rytina Krista s křížem a jeho následovníky na titulu, rytina s vyobr. autora za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, záhlaví, viněta v závěru, Apud Corn: ab Egmondt., Col…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wilhelm Nakatenus
(1617-1682)
Coeleste palmetum Variis Officiis, Litaniis, Precibus, instuctionibus, Psalmorum Interpretationibus, Meditationibus contoversiis
No.: 1518Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:02
kniha, kniha žalmů, kázání, zpěvů na celý liturgický rok, 32 rytin s biblickými motivy, 2 heraldické rytiny za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, signatury, živá záhlaví, iniciály, linky, tisk Apud Ioannem Wilhelmum Friessem, Coloniae (Kolín n. R.) 1691, dobová kožená vazba s třemi v…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aegidius Sadeler
(1570-1629)
Diego Saavedra Faxardo: Idea de vn principe politico christiano representada en cien empressas
No.: 1519Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:03
kniha, politicko filozofický spis o umění vládnout, každé téma uvádí rozměrná rytina doprovázená několistránkovým výkladem, byl adresován španělskému králi Filipovi IV., 101 celostr. mědirytin, v titulu a v závěru, drobné koncové viněty vše vyryl A. Sadeler, španělský text, antikva, kurzíva, titulní…
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Procházka
(1818-1893)
Žiwot sw. Františka Borgie
No.: 1520Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:04
kniha, edice Bibliotéka životů Swatých, Nákladem Dědictví sv. Cyrilla s Methodia pro rok 1860, tiskem dědiců Rudolfa Rohrera, v komisi u Nitsche a Grosse, vydáno w Brně 1860, původní kartonová obálka, 712 stran, velmi dobře zachováno, zažloutlé listy, skrny a drobná poškození na obálce , Provenanc…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Franciscus Ignatius Stiler
(1641-1721)
Annus Franciscorum, Sive Historica Eorum Ephemeris Eventuum, gestorúmque variorum memorijs : secundùm Anni dies conscripta, Alteri majori Operi De Claris Viris Franciscis, Auspicijs S. Francisci Xaverij Praemissa et vulgata
No.: 1521Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:05
kniha, kalendář k oslavě sv. Františka a jeho dalších kanonizovaných jmenovců, soupis slavných nositelů jména podle jejich výročí v měsících v roce, obsahuje obě pololetí, druhé pololetí tisk Jiří Černoch, latinský text, antikva, iniciály, kustody, živé záhlaví, koncové viněty kapitol, dobová perga…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Justus Lipsius
(1547-1606)
I. Lipsi[i] Politicorvm Sive Civilis Doctrinae Libri Sex. Qui ad Principatum maxime spectant. Additae Notae auctiores, tum & De Vna Religione liber
No.: 1522Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:06
kniha, 3 politické spisy, nakladatel. signety v každém titulu, latinský text, antikva, iniciály, záhlaví , kustody, tisk Apud Gvilielmvs Blaev (Willem Blaeu) , Amsterodam 1632, 308, 86, 52 s., rozměr 11,5 x 7 , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Amos Komenský
(1592-1670)
Orbis pictus. Die Welt in Bildern. Swět w obrazých. Świat w obrazach. Le Monde en tableaux.
No.: 1523Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:07
kniha, úvodem krátká biografie Komenského od převzatá od Palackého, k vydání připravil a slovem uvedl Jos. Chmela, šestijazyčný text doprovázený do dřeva rytými ilustracemi, užitými ve starších vydáních, první sign. G. Sturm, vydal Jan Host. Pospjšil w Hradcy Králowé 1833, pozdější polokož. vazba s …
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Jan Tomsa
(1753-1814)
Djl druhý knihy k čtenj pro sedlské sskoly w cýs. král. zemjch
No.: 1524Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:08
kniha, česká čítanka pro žáky škol s výchovnými a mravně naučnými texty, části textu tištěny různými typy písem, antikvou vzorovým psacím písmem (kurentem nebo humanistickou polokurzívou), základ novogotickou frakturou, kustody, signatury, panovnický znak v titulu, viněta, dekorace v záhlaví, s. 171…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Charles Varry
Die famose Wiener Köchin in der Schürzentasche.
No.: 1525Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:09
kniha, kniha receptů kuchaře Ludvíka XVI., německy, fraktura, vydal Verlag von F. Karafiat, Brünn (Brno) 1873, polopl. převazba s ob. nalepenou na deskách, 442 s., listy skvrnité, hrany desek a hřbetu opotřebené , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Carminvm poetarvm novem, lyricæ poeseωs principum, fragmenta
No.: 1526Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:10
kniha, básně devíti antických básníků, paralelní řecký a latinský text, antikva, antičtí básnícitiskař. signet v titulu, tisk ex officina Christophori Plantini, Antverpiae 1567, celokož. vazba s zlac. rámováním a ořízkou, 200 s., 12 x 8,5, odřené hrany desek, odpadlé přední desky , Provenance: A…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alfred Fischel
(1853-1926)
Der Panslawismus bis zum Weltkrieg
No.: 1527Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:11
kniha, vydal J. G. Cottasche Buchhandlung Nachfolder, Stuttgart und Berlin 1919, 590s., polopl. vazba, odřené desky, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Franz Karl Wolf
(1764-1836)
Paul Nettl: Der Prager Kaufruf
No.: 1528Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:12
kniha, 36 ručně kolorovaných a 12 čb. tisků postav pražských měšťanů, obchodníků a podomních řemeslníků z 18. stol., předlohy kreslil F. K. Wolf, text sepsal P. Nettl, německy frakturou, vydal Gesellschaft deutscher Bücherfreunde in Böhmen, Praha 1930, brož + volné listy v polopl. kazetě, 24s., ex. …
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdinand Deml
(1902-1974)
Prager Akademiker-führer
No.: 1529Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:13
kniha, průvodce pražskou německou kulturou roku 1930 s důrazem na studijní obory německých vysokých škol jako příručka pro tehdejší německé studenty v Praze, stručné dějiny německé univerzity, adresní rejstřík němec. vysokých škol, fakult, kateder, ústavů, adresy vyučujících, kulturní vyžití v němec…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arnošt B. Taussig
Znojmo a okolí / Znaim und Umgebung
No.: 1530Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:14
kniha, reprezentativní publikace představující město a jeho okolí, fotografie a články o znojemských pamětihodnostech, nové infrastruktuře a významných stavbách, např. projekt Vranovské přehrady, množství dobových obrazových a typografických reklam, edice Výstavba a národní hospodářství evropských m…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil František Burian
(1904-1959)
Dejte nám divadlo
No.: 1531Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:15
bibliofilie, projekty budov a inscenací, vydal nákladem vlastním E.F. Burian, Praha 1939, 40 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Foehr
(1880-1943)
Bauten und Entwürfe
No.: 1532Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:16
kniha, portfolio realizací a návrhů německy mluvícího architekta, žáka Jana Kotěry Adolfa Foehra, fotografie pražských novostaveb, vil, paláců, činžovních domů 20. let 20. století, celkem 64 hlubotiskových vyobrazení, dobové reklamy, tisk V. Neubert, vlastním nákladem, Praha 1925, 64s., pův. brož, v…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Pražské nábřeží
No.: 1533Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:17
bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Urban
Mánesova mansarda
No.: 1534Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:18
2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Fragment Svatovítské katedrály
No.: 1535Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:19
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
No.: 1536Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:20
bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Praha
No.: 1537Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:21
bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel
No.: 1538Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:22
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Barokní kostel
No.: 1539Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:23
bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mostecká věž
No.: 1540Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Sedlák
Melantrichova ulice
No.: 1541Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:25
bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kluci na schodech
No.: 1542Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Fragments de la photographie tcheque
No.: 1543Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:27
katalog, 42 x 30 cm, autoři: Jaroslav Bárta, Daniela Horníčková, Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček, vydal Le Grand Huit Theatre National de Bretagne, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Lukas
(1915-2006)
Jiří Trnka
No.: 1544Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:28
fotografie, 17,9 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Karlštejn
No.: 1545Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:29
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Venkovský motiv
No.: 1546Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:30
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
Jízda králů
No.: 1547Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:31
bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Fafek
(1922-1997)
Soubor fotografií
No.: 1548Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:32
87x bromostříbrná fotografie, 19 x 27 cm, soubor fotografií reportážního fotografa E. Fafka, 43x foto. značeno razítkem na zadní straně, 22x bez razítka, fotografie zachycují společenský, kulturní, sportovní a politický život, 22x fotografie různých autorů zachycujících E. Fafka při práci nebo v so…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Martinček
(1913-2004)
Martin Martinček
No.: 1549Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:33
12x fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážd…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Lvi
No.: 1550Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:34
8x fotografie, 12 x 16 cm, značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Africa in Pictures
No.: 1551Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:35
12x bromostříbrná fotopohlednice, 9 x 14 cm, edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
B. Šroufek
Krásy života
No.: 1552Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:36
17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
. neurčený autor
Adelheid
No.: 1553Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:37
92x fotografie, 28 x 25 cm, 64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Happy New Year 71
No.: 1554Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:38
fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5, Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1954
No.: 1555Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:39
fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kolektiv autorů
Berühmte Voigtländer Objektive
No.: 1556Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:40
kalatog, Voigtländer & Sohn AG, 1935, 40 s., brož, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
No.: 1557Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:41
kombinováná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dalibor Nesnídal
Josef Formánek - Mluviti pravdu
No.: 1558Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:42
11x tuš, koláž, papír, 2008, 21 x 29,5 cm, ilustrace k románu Josefa Formánka Mluviti pravdu, vydal Smart Press 2008, kniha přiložena, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Jeden kus života
No.: 1559Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
No.: 1560Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:44
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
No.: 1561Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:45
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
No.: 1562Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:46
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
No.: 1563Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:47
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
No.: 1564Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:48
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
No.: 1565Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:49
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
No.: 1566Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:50
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
No.: 1567Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:51
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
No.: 1568Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:52
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
No.: 1569Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:53
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
No.: 1570Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:54
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
No.: 1571Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:55
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
No.: 1572Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:56
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Proměny letce (metodická pomůcka)
No.: 1573Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:57
akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin z Bažin
No.: 1574Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:58
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
30 let VO Jeseník
No.: 1575Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:59
akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Vzpomínka na Rychlé šípy
No.: 1576Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
BLLOW-ICE
No.: 1577Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:01
fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Letecká svatba Dany a Oldy
No.: 1578Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:02
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Slepý řezník z Tábora 1974
No.: 1579Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:03
akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
No.: 1580Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jihočeská bašta
No.: 1581Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
No.: 1582Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Horký turnus
No.: 1583Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
No.: 1584Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
No.: 1585Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
No.: 1586Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
No.: 1587Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
No.: 1588Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
No.: 1589Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
No.: 1590Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
No.: 1591Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
No.: 1592Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
No.: 1593Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin Béďa
No.: 1594Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Gut
Květiny
No.: 1595Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:19
8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mathilde Ringelsberg
Květiny
No.: 1596Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:20
5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
No.: 1597Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
No.: 1598Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177863Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:00
pastel, paper, 51,5 x 39,5 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177864Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:02
pastel, paper, 59 x 44 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
T. Majdl
Květinové zátiší
No.: 177919Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:04
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V. Kadlec
Chrám sv. Víta
No.: 178757Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:00
crayons, paper, 1970, 29,5 x 41,3 cm, signed RD Kadlec 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Peca
(1923-1982)
Portrét Dr. Z. Lodina
No.: 179058Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:06
charcoal, paper, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dedication below, yellowed paper, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
No.: 186102Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:08
oil, canvas, 60 x 89 cm, rám, wrinkled canvas, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Gravitační stehy - žlutý
No.: 200339Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:10
acryl, canvas, 2008, 60 x 80 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Skrytosti
No.: 200340Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:12
acryl, canvas, 2010, 60 x 85 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslava Olešová
(1951)
Z cyklu Gravitační stehy - modrý
No.: 200341Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:14
acryl, canvas, 2001, 66 x 84 cm, back monogr. BOL, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mandel ml.
Rybník před deštěm
No.: 207006Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:16
oil, canvas, 75 x 130 cm, signed RD J. Mandel ml., rám, artist´s label on back, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
monogramista JK
Chalupy na Vysočině
No.: 207008Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:18
oil, plywood, 50 x 63 cm, monogrammed RD JK, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK
-
K. Novák
Chalupy v podhůří
No.: 207010Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:20
oil, plywood, 49 x 69 cm, signed RD K. Novák, rám, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štika
(1906-1940)
Strom
No.: 212489Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:22
uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Malostranské střechy
No.: 214661Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:24
oil on canvas, 65 x 80 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Bohumil Pospíšil
(1898-?)
Na mrtvém rameni Labe
No.: 214668Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:26
oil on fiberboard, 50 x 70 cm, sign. lower/left J.B.Pospíšil, rám, a label on the reverse, a frame slightly damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Ulrich
Chrám sv. Víta
No.: 217498Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:02
litography, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
R. Mošna
Chalupa
No.: 218109Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:28
olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
No.: 219851Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:04
wood engraving, 1964, 20,5 x 38,5 cm, signed Liesler 64, no. 34/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Dámský čtenářský kroužek
No.: 219876Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:06
lithography, 38 x 16,5 cm, signed lower/right on stone block AP, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Alois Dyk PF 1935
No.: 220229Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:08
lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
No.: 220260Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:10
litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání
No.: 220277Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:12
lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Žně
No.: 220278Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:14
lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
No.: 220296Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:16
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Pustá krajina
No.: 220297Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:18
litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Socha
No.: 220308Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:20
lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cz…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Podnos
No.: 220317Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:22
ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Konupek at The Stae Graphic School in Prague, prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The H…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Naumann
(1887-1959)
Fontána
No.: 220318Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:24
lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Hašková
(1946)
Žena se psem
No.: 220325Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štika
(1898-1975)
Tiskárna
No.: 220342Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:28
dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman o…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aljo Beran
(1907-1990)
Dvojice
No.: 220352Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:30
linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The University of Technology in Brno, the disciple of prof. J. Benda, V. V. Stech and J. Pecirek at The Secondary Arts and Crafts School in Prague, co-founder and chairman of The Group of Olomouc Artists,…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
No.: 220364Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:32
dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group RA
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Přikryl
(1928)
Beethoven
No.: 220366Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:34
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Krejčová
(1946)
Kašna v dešti
No.: 220372Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:36
linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pohled do kraje
No.: 222016Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Múza
No.: 226140Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:38
dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Brada
Jestřáb
No.: 226151Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:40
lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Bružeňák
PF 76 Mirko Riedl
No.: 226154Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:42
litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Čechová
(1925)
Satyr
No.: 226162Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:44
litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. LD Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa, The Acad…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Dřevaři
No.: 226196Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:46
lept, 34,3 x 27,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 63/80, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associati…
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Žena s květinami
No.: 226197Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:48
linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cze…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Matka s dítětem
No.: 226199Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:50
linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, S…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Kupky sena
No.: 226267Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:52
litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Associatio…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Janků
(1916)
Poutník na koni
No.: 226292Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:54
dřevoryt, 1978, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD M. Janků 1978, č. 19/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
No.: 226355Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:56
dřevoryt, 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group RA
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hudba
No.: 226372Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:58
litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Studie k ilustraci
No.: 226394Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:00
litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
1945 Květen
No.: 226395Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:02
dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Grap…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Mlýn
No.: 226406Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar As…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Šterkaři
No.: 226411Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:06
lept, 12,3 x 13 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka bese…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét starého muže
No.: 226453Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:08
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Schenk
(1892-?)
Jesličky s panoramatem města Bechyně
No.: 226530Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:10
lept, 1943, 13,5 x 15,3 cm, sign. PD Jindřich Schenk 1943, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Tábor
No.: 226587Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:12
litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Po náletu
No.: 226607Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:14
dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štika
(1898-1975)
Čtenář
No.: 226610Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:16
dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman of…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Hudba
No.: 226613Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:18
linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Holla…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
Dostaveníčko u studny
No.: 226626Auction price: 850 CZK (36 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:20
lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts deco…
Current price: 850 CZK (36 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Z cyklu Silnice
No.: 226661Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:22
tužka, papír, 23 x 28,8 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Vymětal
(1929-1992)
Žena z hanácka
No.: 226671Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:24
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Krajina s hradem
No.: 233747Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:26
lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Cz…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan B. Melichar
(1908-1994)
Panorama Prahy
No.: 237252Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:32
litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, private disciple of V. Beneš and W. Nowak
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michaela Roubíčková - Lesařová
(1949)
Máchův kraj
No.: 238758Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:28
lept, 1975, 38,2 x 27,1 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 6/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eugen Weidlich
(1916-1983)
K.H. Mácha: Máj
No.: 238760Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:30
tisk, 42 x 51 cm, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Hynek
No.: 238761Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:32
dřevoryt, 39,5 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech …
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Kat
No.: 238762Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:34
dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Ar…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
2x Ex Libris Josef Stejskal
No.: 238784Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:36
litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Mařík
(1915)
KHM máj
No.: 238817Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:38
dřevoryt, 8 x 5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Patočka
(1909-1996)
Básník s holubicí
No.: 238820Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:40
tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Máchův kraj
No.: 238821Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:42
dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Máchovské motivy (konvolut 15 položek)
No.: 238830Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:44
pohlednice, reprodukce, fotokopie, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Fotoateliér Jindra
K.H. Mácha: Byl první máj...
No.: 238832Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:46
fotopohlednice, 13 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Mácha
No.: 238839Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:48
litografie, 17,2 x 11,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka s knihou
No.: 238842Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:50
dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associ…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Brož
(1904-1980)
Dostihy
No.: 238843Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:52
litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Kupka in Paris, member of Skupina 58 and The Umelecka beseda
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michaela Roubíčková - Lesařová
(1949)
Jihočeská krajina
No.: 238844Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:54
lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Hradčany
No.: 238845Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:56
lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Akt ženy (Andrea)
No.: 245179Auction price: 14.500 CZK (605 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:34
olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Akt ženy (Lenka)
No.: 245180Auction price: 14.500 CZK (605 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:36
olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Franta Kostelník
No.: 245181Auction price: 8.800 CZK (367 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:38
olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 8.800 CZK (367 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Akt ženy (Edita)
No.: 245182Auction price: 14.500 CZK (605 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:40
olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Akt ženy (Helena)
No.: 245183Auction price: 14.500 CZK (605 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:42
olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 14.500 CZK (605 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Potok
No.: 245184Auction price: 7.200 CZK (300 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:44
olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 7.200 CZK (300 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kalous
(1884-1960)
Pohled na dům
No.: 250733Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:58
dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postavy
No.: 250740Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:00
litografie, 19,5 x 14 cm, sign. PD Vysušil, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-founder of the art groups G7, LG 5 and M…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Troup
(1917-1993)
J. W. Goethe
No.: 250741Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:02
reprodukce, 18 x 11 cm, sign. PD Troup, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs in…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štika
(1898-1975)
Krajina za rozbřesku
No.: 250744Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:04
dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman of The Hollar A…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Jalůvka
(1932)
Lenin
No.: 250749Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:06
linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Rodina
No.: 250751Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:08
dřevoryt, 1977, 16,5 x 9 cm, sign. DU DJanoušek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts in Brno at the atelier of prof. K. Langer, the disciple of prof. E. Nevan at The Faculty of Education - Comenius University in Bratislava
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Člověk a civilizace
No.: 250752Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:10
dřevoryt, 20 x 14 cm, sign. PD DJanoušek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts in Brno at the atelier of prof. K. Langer, the disciple of prof. E. Nevan at The Faculty of Education - Comenius University in Bratislava
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Básník
No.: 250753Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:12
lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Z Máchova kraje
No.: 250761Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:14
lept, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Básník
No.: 250762Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:16
tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Písmák
No.: 250765Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:18
dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. DU Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šebek
(1922-1999)
Podhorská krajina
No.: 250769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:20
litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of F. Hlavica, F. Doubrava and V. Makovský at Brno University of Technology, member of The Graphic Studio of Czechoslovak Army and of SVU Aleš
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Svatopluk Klír
(1896-1959)
Posmrtná maska Friedricha Nietzsche
No.: 250782Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:22
dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Dite and A. Hofbauer
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Medek
Růže ve váze
No.: 250787Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:24
linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Rybář
No.: 250795Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:26
litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Práce na poli
No.: 250797Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:28
litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Tři chaloupky s větrníkem
No.: 250798Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:30
litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of…
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kasal
(1933)
Rodina
No.: 250802Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:32
suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Jaška
(1906-1982)
Antický výjev
No.: 250804Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Maratka and K. Stipl, member of SVU Ales, SVUM Hodonin, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Holý
(1987-1974)
Vesnice
No.: 250806Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:36
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jožka Baruch
(1894-1966)
Ex Libris Franta Koudelka
No.: 250831Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:38
dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Japonská kreslená dívka
No.: 251459Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:46
tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Švéda
(1947)
Kompozice
No.: 251796Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:48
tempera, papír, 1984, 64 x 42 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes Association of Fine Artists
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
U Náchoda
No.: 255583Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:40
akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Soutěska
No.: 255584Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:42
lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marta Sonnbergová
(1944)
Anděl
No.: 255585Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:44
dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Jemelková
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
No.: 255586Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:46
linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Kuatty
(1930-2011)
Claudio Buziol
No.: 255707Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:50
print on canvas, 78 x 140 cm, signed lower/left v tisku Max Kuatty, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Sopka - kompozice
No.: 255736Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:52
acrylic, canvas, 75 x 95 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
5 náklaďáků
No.: 255738Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:56
acrylic, canvas, 74 x 100 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mickey & Boxes
No.: 255739Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:58
acrylic, hardboard, 2001, 86 x 120 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Pukl
(1893-?)
Pohled do kraje
No.: 263081Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:00
oil, cardboard, 70 x 80 cm, signed lower/right Jaroslav Pukl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
R. Dvořák
Šeříky
No.: 263179Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:02
oil on canvas, 1939, 60 x 50 cm, signed lower/right RDvořák 39, rám, small abrasions on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anton Boudar
(1947)
Červená kompozice
No.: 263809Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:04
kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
No.: 265857Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:48
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Mácha
(1926-1984)
Staroměstská mostecká věž
No.: 265858Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:06
litografie, 1981, 76 x 60 cm, sign. PD Jan Mácha 81, rám, č. 10/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Dóm sv. Štěpána ve Vídni
No.: 266111Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:08
etching, 1923, 45,1 x 38,7 cm, signed lower/right Luigi Kasimir, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Menčl
Potok
No.: 267769Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:10
oil, canvas, 60 x 80 cm, sign. lower/left E. Menčl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Urbánek
(1924-?)
Letní krajina
No.: 267771Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:12
oil, canvas, 70 x 90 cm, sign. lower/right K. Urbánek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ellen Jilemnická
(1946)
Aktovka
No.: 267777Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:00
glazed ceramics, v. 15 cm, signed dole E. Jil., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Sculpture and Masonry in Horovice, in Poland (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), the disciple of prof. K. Hladik and doc. Bradacek at The Academy of Fine Arts in Prag…
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ellen Jilemnická
(1946)
Jezdkyně
No.: 267778Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:02
glazed ceramics, 1988, v. 18 cm, signed dole E. Jil. 88, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Sculpture and Masonry in Horovice, in Poland (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), the disciple of prof. K. Hladik and doc. Bradacek at The Academy of Fine Art…
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslava Nievaldová
(1952)
Cesta
No.: 267817Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:14
oil, canvas, 85 x 85 cm, sign. lower/right M. Nievalower/left ová, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Brotánek
(1916-1987)
Staré Labe
No.: 267990Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:16
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gabriela (Ela) Horálková
(1893-?)
Portrét dívky
No.: 269982Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:18
olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Portrét Marcelky
No.: 273704Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:20
pencil, paper, 52 x 40 cm, signed upper/ righ J. Rusňák, rám, description label at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Černý
Dívky v kroji
No.: 273776Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:22
oil, canvas, 95 x 62 cm, signed lower/right Černý K., rám, canvas damaged in places, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Le Jayotype
No.: 273822Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:22
lithography, 23 x 22 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273823Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:24
lithography, 20,5 x 21,5 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V galerii
No.: 275160Auction price: 11.200 CZK (467 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:24
olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 11.200 CZK (467 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Staré Litoměřice (z ateliéru)
No.: 275161Auction price: 11.200 CZK (467 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:26
olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 11.200 CZK (467 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Z cyklu Mostecká stávka: Oběť
No.: 275162Auction price: 9.100 CZK (380 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:28
olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 9.100 CZK (380 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Přístav
No.: 275163Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:30
olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torzo mužského těla
No.: 275164Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:32
olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Bez názvu
No.: 275165Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:34
olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Povrchový důl
No.: 275166Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:36
akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Periferie
No.: 275168Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:38
akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Paměť
No.: 275170Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:40
olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Selský motiv
No.: 275172Auction price: 4.200 CZK (175 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:42
olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Na vsi
No.: 275173Auction price: 4.200 CZK (175 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:44
kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Torza těl
No.: 275175Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:46
kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
No.: 275176Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:48
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
No.: 275177Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:50
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Halla
Svíce
No.: 275741Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:50
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Čechová
Ukřižovaný
No.: 275742Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:52
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Madona s dítětem
No.: 275743Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:54
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Krejčová
Sloup
No.: 275744Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:56
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Nejasná událost
No.: 275890Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:52
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
No.: 276728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276730Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rytíř zlaté ostruhy
No.: 276732Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:30
litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276734Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276739Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:36
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276740Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:38
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Chroust
No.: 276744Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:40
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Housata
No.: 276746Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:42
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276748Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276750Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:46
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276751Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:48
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276752Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:50
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276753Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276760Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276761Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276763Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276764Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276766Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
No.: 276768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
No.: 276769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276772Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276774Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276775Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276777Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:18
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276779Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:20
litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276780Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276781Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:24
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276782Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276784Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276785Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276786Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emanuel Litoš
(1912-?)
Praha (Chrám sv. Víta, Karlův most, sv. Václav)
No.: 277474Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:54
wrought copper, 24 x 97 cm, below middle signed Em. Litoš, description label at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
No.: 278805Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
No.: 278806Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
No.: 278807Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
No.: 278808Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kamzíci
No.: 278812Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:08
dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
No.: 278814Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
No.: 278816Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
No.: 278817Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Hampl
(1943)
3x Exlibris
No.: 278819Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:16
lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Tittelbach and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Restorers and The Association of Free Graphic
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
No.: 278826Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:18
dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Assoc…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Děvče v šátku
No.: 278828Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:20
dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Associ…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
No.: 278829Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:22
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The school of artistic crafts in Brno, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
No.: 278833Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:24
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. E. Filla at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Exlibris; Václav III.
No.: 278835Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:26
2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
No.: 278837Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:28
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
No.: 278838Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:30
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Krajina, která ví to tajemství
No.: 278840Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:32
suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Zeď
No.: 278841Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:34
suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Vychodilová
(1949)
Óda na radost
No.: 278843Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:36
lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dva akty
No.: 278845Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:38
2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Hlavy
No.: 278848Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:40
lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Vážka
No.: 278854Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:42
ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívka u tůně
No.: 278857Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:44
dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
6x exlibris
No.: 278858Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:46
6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Hradčany
No.: 278859Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:48
dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
No.: 278860Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:50
dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, memb…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Vánoční přání
No.: 278861Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:52
dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne …
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Zřícenina
No.: 278863Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:54
dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Sv. Václav
No.: 278864Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:56
dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Chalupa se zvonicí
No.: 278868Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 14:58
dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphi…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
No.: 278875Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chrám sv. Mikuláše
No.: 278877Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:02
litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel sv. Ignáce
No.: 278880Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:04
litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Pod Karlovým mostem
No.: 278887Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:06
lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Radnické schody
No.: 278890Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:08
lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar Association of Czech Gra…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
No.: 278892Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:10
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hol…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
No.: 278895Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:12
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Laufrová
(1952)
Pocta divadlu
No.: 278896Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:14
lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Město
No.: 278897Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:16
dřevoryt, 1967, 26,2 x 19,5 cm, sign. LD AGrmelová 67, č. 36/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Vyšívačky
No.: 278898Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:18
měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Čtenář
No.: 278899Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:20
akvatinta, 18,2 x 27 cm, sign. PD Pavel Šimon, č, 70/99, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan C. Vondrouš
(1884-1970)
Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře
No.: 278901Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:22
lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Praha Troja
No.: 278902Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:24
lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
No.: 278906Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:26
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Müller
(1899-1977)
V sadu
No.: 278908Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:28
lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Předjaří
No.: 278909Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:30
lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of…
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Rábí
No.: 278911Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:32
lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Oráč
No.: 278914Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:34
dřevoryt, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans Tiburtius
(1892-1958)
Ulička
No.: 278996Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:56
lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
No.: 278997Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 15:58
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
No.: 278998Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:00
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
No.: 278999Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:02
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
No.: 279004Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:04
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
No.: 279006Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:06
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
No.: 279007Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:08
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
No.: 279008Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:10
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
No.: 279009Auction price: 190 CZK (8 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:12
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 190 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
No.: 279012Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:14
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Muž na koni
No.: 279013Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
No.: 279025Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:18
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Cesta lesem
No.: 279027Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:20
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
No.: 279333Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:04
dry needle, 2009, 18,5 x 30 cm, signed lower/right Lucie Novotná 09, rám, no. 14/26, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
R. Petrovský
Pohled na vesnici
No.: 280069Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:22
oil, cardboard, 31 x 47 cm, signed lower/left R. Petrovský, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
No.: 280071Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:24
oil, plywood, 37 x 45 cm, signed lower/left nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Nový
(1913-?)
Cikánský tábor
No.: 280074Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:26
watercolor, pencil, paper, 23 x 36,5 cm, signed lower/right M. Nový, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
No.: 280077Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:28
pencil, tempera, cardboard, 35 x 25 cm, signed lower/right K. Šimůnek, rám, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 280081Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:30
tempera, cardboard, 54 x 54 cm, rám, at the edges, the painting is damaged (rabies), scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Staroměstské náměstí s Týnem
No.: 280091Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:36
etching, 1911, 18,3 x 21,8 cm, signed lower/right T.F. Šimon, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Remeš zbytky staré brány
No.: 280092Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:38
soft cover, 1919, 31,7 x 19,7 cm, signed lower/right T.F. Šimon 1919, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
No.: 280100Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:06
lithography, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, poster for the exhibition, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Eva Janošková
(1935)
Robinson Jeffers: Mara
No.: 280132Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:32
7x monotype, 1963, 20 x 13,5 cm, all monogr. EJ 1963, rám, described on back, illustration to Jeffers' poem Mara, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradlena
No.: 280667Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:40
litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Selka
No.: 280668Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:42
litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
No.: 280671Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:44
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The …
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
No.: 280674Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The …
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
No.: 280675Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:48
litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Asso…
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kniha M.D.Z.
No.: 280676Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:50
linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Ass…
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kobliha
(1877-1962)
Exlibris Ruda Klinkovský
No.: 280680Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:52
dřevoryt, 11,3 x 7,6 cm, DU značeno ve štočku F.K, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Sáně
No.: 280683Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:54
dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Letní den
No.: 280686Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:56
suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
No.: 280695Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:58
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Chrumid 1977
No.: 280696Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:00
dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Akt
No.: 280713Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:02
linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Hampl
(1975)
PF 1997
No.: 280714Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:04
lept, akvatinta, 1996, 11,8 x 8,5 cm, sign. Petr Hampl, č. 101/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Hampl
(1975)
PF 2000
No.: 280715Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:06
lept, 11,2 x 7,9 cm, sign. Petr Hampl, č. 38/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Renata Kaiserová
(1962)
Bratři
No.: 280716Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:08
lept, mezzotinta, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 49/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Renata Kaiserová
(1962)
Váhy
No.: 280717Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:10
lept, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 31/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Junek
Bez názvu
No.: 280718Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:12
zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
František Halas
No.: 280719Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:14
dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
Dívka
No.: 280720Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 9 x 6,4 cm, sign. PD B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malý vodopád
No.: 280721Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:18
lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Milenci
No.: 280723Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:20
litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. O. Eckert at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Naďa Rappensbergerová
(1936)
Dievčina IV.
No.: 280724Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:22
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Stroj
No.: 280725Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:24
litografie, 1983, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 81/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
No.: 280726Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:26
dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Chrlič
No.: 280727Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:28
dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
CB 70
No.: 280728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:30
linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
No.: 280729Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:32
litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Miroslav Tyrš
No.: 280731Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1978 - 2000
No.: 280733Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:36
litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
No.: 280737Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:38
litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Horníci
No.: 280740Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:40
lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Z knih V. Rudla
No.: 280741Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:42
dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Ptáček
(1965)
Závodní automobil Mercedes
No.: 280743Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:44
litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na statku
No.: 280750Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:46
lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Valdštejský palác
No.: 280751Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:48
kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Zelená brána v Pardubicích
No.: 280752Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:50
lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Jan Sládek
(1917-?)
Kladno
No.: 280753Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:52
litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pardubické motivy
No.: 280754Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:54
litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Věže Týnského chrámu
No.: 280755Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:56
lept, 23,3 x 15,4 cm, sign. PD Majer, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
No.: 280756Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 16:58
lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pasáček
No.: 280759Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:00
litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích
No.: 280761Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:02
lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Zima
No.: 280762Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:04
lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Podzim
No.: 280763Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:06
lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Starý mlýn
No.: 280764Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:08
lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Dynamo Žižkov
No.: 280765Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:10
litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Müller
(1899-1977)
PF 1946
No.: 280767Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:12
litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Majer
(1882-1963)
V parku
No.: 280768Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:14
lept, 21,3 x 15,3 cm, sign. PD Ant. Majer, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Majer
(1882-1963)
U rybníka
No.: 280769Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:16
lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Müller
(1899-1977)
Povoz
No.: 280770Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:18
litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
No.: 280780Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:08
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Exlibris
No.: 281014Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:20
lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
No.: 281017Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:22
lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
No.: 281018Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:34
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
No.: 281020Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:24
lept, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Ptáček
(1965)
V přístavu
No.: 281024Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:26
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Václavské náměstí
No.: 281027Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:28
litografie, 1949, 30,6 x 39 cm, sign. DP Viktor Stretti, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The …
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Převozník
No.: 281029Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:30
akvatinta, 22,8 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Rybníček
No.: 281039Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:10
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
No.: 281040Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:12
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Lítej, míčku
No.: 281041Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:14
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Jablíčko
No.: 281042Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:16
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
No.: 281043Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
No.: 281044Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
No.: 281046Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:36
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Ass…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
No.: 281047Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:38
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Ass…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1981
No.: 281048Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:40
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 72/110, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar As…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1982
No.: 281049Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:42
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 22/110, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar As…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Labyrint
No.: 281050Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:44
litografie, 12,8 x 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists an…
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1989
No.: 281052Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:46
tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
No.: 281053Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:48
litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
No.: 281054Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:50
litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
No.: 281055Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:52
litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
No.: 281056Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:54
litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Svítání
No.: 281057Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:56
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
No.: 281058Auction price: 130 CZK (6 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:58
litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Geometrická kompozice
No.: 281066Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 17:00
lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Trojúhelník
No.: 281067Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 17:02
lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Komárek
(1956)
Žebřík
No.: 281240Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:32
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Sluneční paprsek nad Národním divadlem
No.: 281243Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:34
lept, 29,7 x 22 cm, sign. PD Ed. Milén, č. 16/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Kroměřížský zámek
No.: 281248Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:36
lept, 21,3 x 17 cm, sign. PD T.F.Šimon, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
No.: 281253Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:38
dřevoryt, 1918, 23,4 x 18,8 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, mem…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
No.: 281254Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:40
dřevoryt, 12,1 x 10,3 cm, PD značeno ve štočku VK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Městské zákoutí
No.: 281255Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:42
pastel, paper, 25,8 x 37 cm, monogr. lower/right KpK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Oravský zámek na Slovensku
No.: 281257Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:44
etching, 1923, 23,3 x 29,2 cm, signed lower/right T.F.Šimon, yellowed, damaged paper at the edges, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Dívčí akt
No.: 281270Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:46
2002, 14,9 x 10,8 cm, signed lower/right Tomáš Hřivnáč 02, no. 99/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplán
No.: 281271Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:48
2006, 14,6 x 22,8 cm, signed lower/right Petr Ptáček 2006, no. 35/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt
No.: 281497Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:00
suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stará žena
No.: 281498Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:01
suchá jehla, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
No.: 281499Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:02
lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Starý klaun
No.: 281500Auction price: 210.000 CZK (8.750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:03
olej, sololit, 1985, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 85, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 210.000 CZK (8.750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Tři oblouky
No.: 281501Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:04
akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák , č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Žlutý člun
No.: 281502Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:05
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 98/100, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zrcadlo času
No.: 281503Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:06
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 42/100, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zážeh
No.: 281504Auction price: 3.100 CZK (130 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:07
akvatinta, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, LD vytiskl P. S. , nepatrně naražený pravý dolní roh papíru, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hlava
No.: 281505Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:08
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
No.: 281506Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:09
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
No.: 281507Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:10
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Letní slavnost
No.: 281508Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:11
fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhová krajina
No.: 281509Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:12
fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jezabel Čarodějka
No.: 281510Auction price: 330.000 CZK (13.750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:13
akryl, plátno, 140 x 180 cm, monogr. vzadu A. L., při okrajích odštěpy malby
Current price: 330.000 CZK (13.750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tři ženy
No.: 281511Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:14
lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tanec
No.: 281512Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:15
olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Podhrázský
(1920-1999)
Rozcvička
No.: 281513Auction price: 8.500 CZK (355 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:16
tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …
Current price: 8.500 CZK (355 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dalibor Chatrný
(1925-2012)
Bez názvu
No.: 281514Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:17
akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Hlava
No.: 281515Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:18
kvaš, tuš, papír, 1972, 42 x 30 cm, sign. PD Vě. Jan. 72, rám, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb. Nabízená položka představuje vzácnou ukázku tvorby z počátku 70…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Naplaveniny
No.: 281516Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:19
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association …
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Ptačí zpěv
No.: 281517Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:20
email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Rašení
No.: 281518Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:21
olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…
Current price: 26.000 CZK (1.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Přízračný kámen
No.: 281519Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:22
olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 70.000 CZK (2.917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Únorové slunce
No.: 281520Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:23
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
No.: 281521Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:24
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 281522Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:25
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
No.: 281523Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
No.: 281524Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Bazar paměti
No.: 281525Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:28
akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kouř I.
No.: 281526Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:29
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Zátiší
No.: 281527Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Secret 80
No.: 281528Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:31
akryl, plátno, 195 x 155 cm, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Po koupeli
No.: 281529Auction price: 750.000 CZK (31.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:32
olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 750.000 CZK (31.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
No.: 281530Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:33
olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Éterická
No.: 281531Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:34
akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Jádro
No.: 281532Auction price: 185.000 CZK (7.709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:35
olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…
Current price: 185.000 CZK (7.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Ptáček
(1949)
Hnízda (diptych)
No.: 281533Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:36
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
No.: 281534Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Valter
(1909-2006)
Kůň
No.: 281535Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:38
tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Franta
(1962)
Černá váza
No.: 281536Auction price: 67.000 CZK (2.792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:39
olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 67.000 CZK (2.792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Zichová
(1992)
Mazlík
No.: 281537Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:40
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Patrik Hábl
(1975)
Černá hora
No.: 281538Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:41
akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - lodě
No.: 281539Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:42
akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Brodící se koně
No.: 281540Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:43
pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 60.000 CZK (2.500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Růže
No.: 281541Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:44
akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Patrik Hábl
(1975)
Kompozice
No.: 281542Auction price: 100.000 CZK (4.167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:45
akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl
Current price: 100.000 CZK (4.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Klára Bočkayová
(1948)
Vzácná chvíla
No.: 281543Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:46
akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Salajka
(1981)
Hnízdo
No.: 281544Auction price: 76.000 CZK (3.167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:47
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 76.000 CZK (3.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED