-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Geometrická kompozice
Položka č.: 281066Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:00
lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Trojúhelník
Položka č.: 281067Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:02
lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bořetice
Položka č.: 281190Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:14
tuš, papír, 2007, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 14.7. 2007, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:16
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:18
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:20
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 281198Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:22
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:24
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:26
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:28
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:30
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:32
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:34
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Diego Brandl
(1939)
Italské poutní místo
Položka č.: 281932Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:04
olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Merta
(1952)
Nora
Položka č.: 281933Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:00
serigrafie, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. PD Jan Merta 98, rám, č. 49/100, Představujeme soubor grafik od autora Jana Merty, jenž patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Ni…
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?
Položka č.: 281934Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:01
serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Servis
Položka č.: 281935Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:02
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Cukrová vata
Položka č.: 281936Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:03
serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jiří John
(1923-1972)
Vůně travin
Položka č.: 281937Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:04
suchá jehla, 1968, 34,8 x 23,4 cm, PD monogr. J. J. 68, E. A., Jiří John patřil v šedesátých letech mezi nejuznávanější české umělce a i přes své zdrženlivé vystupování se stal jednou z ikon tohoto šťastného období našeho výtvarného umění. Za své vynikající grafické listy obdržel několik prestižních…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Bohuslav Reynek
(1982-1971)
Sníh
Položka č.: 281938Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:05
3 x suchá jehla, vše 13,5 x 8,5 cm, vše sign. PD Reynek, neuplný cyklus Sníh. Soubor obsahuje 3 suché jehly (z původních 10). Původní papírový obal s úvodní básní Zdeňka Řezníčka. Lepty vytiskl K. Sommer v Praze, text tiskl Karel Kryl v Kroměříži. Vydáno o Vánocích 1941 v Kroměříží v nákladu 100 ks,…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Deflorace
Položka č.: 281939Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:06
strukturální grafika, lept, 1962, 50,5 x 39,4 cm, sign. PD Eduard Ovčáček 1962, rám, č. 1/5, Eduard Ovčáček se ve své tvorbě zabýval malbou, grafikou, koláží, plastikou, vizuální a konkrétní poezií, lettristickou fotografií, akcemi a instalacemi. Jeho prvořadým mediem se ale stala grafika, kterou ča…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Anděl
Položka č.: 281940Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:07
kombinovaná technika, koláž, 2000, 58,7 x 41,5 cm, sign. zezadu V. Janoušková, rám, Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb, což je charakteristické i pro nabízené dílo s názve…
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Nastavení
Položka č.: 281941Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:08
asambláž, papír, 1993, 80 x 60 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckoprů…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Socha na povrchu
Položka č.: 281942Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:09
asambláž, papír, 1993, 77 x 53,5 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckop…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Stanislav Judl
(1951-1989)
Mezihra
Položka č.: 281943Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:10
komb. technika, překližka, pozdní 70. léta, 65 x 65 cm, rám, dílo pochází z autorova raného období. Hlavní pozornost soustřeďuje na lidskou figuru, zachycenou ve všedních, ale symbolických okamžicích, jako je jídlo, mytí, setkání, hra. Maluje lidské figury jako vystřihovací ploché šablony a stíny, p…
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281944Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:11
tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281945Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:12
tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Bez názvu
Položka č.: 281946Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:13
olej, kombinovaná technika, plátno, 40 x 25 cm, sign. PD R. Fila, rám, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 100 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
Položka č.: 281947Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:14
olej, malířská lepenka, 1986, 18,5 x 21,5 cm, sign. DU Ota Janeček 1986, rám, malba je prací významného českého malíře, grafika a ilustrátora, který studoval kresbu nejprve u C. Boudy a poté malbu na Uměleckoprůmyslové škole v Praze. Byl členem SVU Mánes. Dílo je v rámci Janečkovy tvorby ukázkou exp…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Profil
Položka č.: 281948Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:15
olej, sololit, 1989, 25 x 35 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, číslo katalogu 3864, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 110 000 - 130 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anna Endrštová 1963 (129 kreseb)
Položka č.: 281950Vyvolávací cena: 260.000 CZK (10.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:17
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1963, 22,5 x 17,5 cm, sign. vše Kamil Lhoták 63, Kresebný́ deník, který́ si Kamil Lhoták vedl během roku 1963 zachycuje 134 dní v roce Aničky Endrštové, jeho tehdejší přítelkyně. Jedná se převážně o intimní́ scény z každodenního života, zachycené při svléká…
Aktuální cena: 260.000 CZK (10.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
-
Alois Wachsman
(1898-1942)
Surrealistická postava
Položka č.: 281951Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:18
tužka, papír, 20,8 x 13,5 cm, rám, LN razítko z pozůstalosti Aloise Wachsmana 421, vzadu razítko vystaveno v Mánesu 1947 (průsvitá na lícovou stranu), kresba je dílem významného českého malíře, scénografa a architekta. Studoval architekturu nejprve na ČVUT, poté u Josefa Gočára na AVU. Od roku 1923 …
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Japonsko
Položka č.: 281952Vyvolávací cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:19
kvaš, lak, lepenka, 1959, 5,5 x 12,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 59, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu…
Aktuální cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 300 000 - 350 000 CZK
-
František Gross
(1909-1985)
Dvorek v Libni
Položka č.: 281953Vyvolávací cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:20
olej, plátno, 1945, 38 x 52 cm, sign. PD F.Gross 45, rám, přiložen posudek MUDr. Jana Vykoukala, malíř města, především urbanistické periferie - organismu, jež dokáže v jeho dílech růst, stárnout i umírat. Syn továrního úředníka a rodák z Nové Paky, jejíž scenérie viděné z okna se mu nejvíce vryly d…
Aktuální cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 500 000 - 700 000 CZK
-
Karel Černý
(1910-1960)
Karlův most
Položka č.: 281954Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:21
uhel, papír, 1954, 44,7 x 65,5 cm, sign. LD K. Černý Š 54, rám, Karel Černý je český malíř, kreslíř, ilustrátor a grafik původem z Brna. Vyučil se mechanikem, ale už odmalička tíhl k výtvarné tvorbě, v čemž měl matčinu podporu. Při zaměstnání pak navštěvoval večerní kurzy kresby a malby a posléze se…
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 130 000 - 160 000 CZK
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Neptun s Najádami
Položka č.: 281955Vyvolávací cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:22
pastel, papír, 23 x 30 cm, sign. LD a připsáno věnování J. Zrzavý, rám, pastelová kresba mytologické scenérie zobrazuje pózujícího vousatého muže vábícího z moře dvě ženské postavy. Ačkoliv figury nemají zřetelné kontury, modelace jemným stínováním postav přesvědčivě zachycuje okamžik výjevu. Obraz …
Aktuální cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 450 000 - 550 000 CZK
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Čekání na pivo
Položka č.: 281956Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:23
olej, plátno, 2010, 97 x 130 cm, sign. LN Načeradský 2010, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2010 představuje melancholický autoportrét, při jehož vzniku malíř upřednos…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Květnová noc
Položka č.: 281957Vyvolávací cena: 720.000 CZK (30.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:24
olej, plátno, 1944, 46 x 35 cm, sign. LD V. Zykmund 44, rám, vzadu popsáno, vzadu na slepém rámu se nachází strojopisný štítek, psaný Ludvíkem Kunderou s popisem a názvem díla. Ludvík Kundera zde zaměnil název z původní „Květnové noci“ na „Červnovou noc“, přičemž někdy později vlastní rukou tuto chy…
Aktuální cena: 720.000 CZK (30.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 850 000 - 950 000 CZK
-
Karel Chaba
(1925)
Vltava
Položka č.: 281958Vyvolávací cena: 220.000 CZK (9.167 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:25
olej, plátno, 2000, 89 x 69 cm, sign. PD Chaba, rám, Karel Chaba byl nevšedním, solitérním tvůrcem, který ke svému uměleckému výrazu dospěl sám, bez akademického školení. Přesto mají jeho díla nezaměnitelný, originální rukopis, kterým poutá pozornost i současné generace. Je to kvůli lyrické básnivos…
Aktuální cena: 220.000 CZK (9.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 260 000 - 300 000 CZK
-
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Tenisové hřiště
Položka č.: 281959Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:26
akvarel, papír, 1955, 40 x 59 cm, rám, vzadu autorský štítek s popisem, významný malíř, který se zařadil ke generaci "krotkých modernistů" (Bruknerův termín popisující nástup autorů, kteří už nechtěli sdílet oficiální formy socialistického realismu). Vystoupil spolu s dalšími vrstevníky v …
Aktuální cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květen
Položka č.: 281960Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:27
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LN L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Srpen
Položka č.: 281961Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:28
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LD L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Marrons
Položka č.: 281962Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:29
tuš, papír, 1964, 28 x 20 cm, sign. PD Šlitr 64, rám
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Bárky
Položka č.: 281963Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:30
pastel, papír, 1957, 29 x 41 cm, sign. LD Šlitr 57, rám
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Spirály
Položka č.: 281964Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:31
voskovky, papír, 2004, 84 x 60 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce v atypickém provedení voskovkami od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo …
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Sférické spirály
Položka č.: 281965Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:32
akvarel, tuš, papír, 2004, 55 x 74 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Bueno…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
U bazénu
Položka č.: 281966Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:33
akryl, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. L. 15, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo…
Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK
-
Michael Rittstein
(1949)
Akrobat
Položka č.: 281967Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:34
akryl, plátno, 2009, 30 x 40 cm, sign. PD 2009 M. Rittstein, rám, vzadu popsáno autorem, autor je významným představitelem české figurativní malby, dlouhá léta vedl ateliér malby na AVU v Praze a byl rovněž členem skupiny 12/15. Jeho práce přesahuje významem české současné umění, o čemž svědčí i je…
Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 250 000 - 350 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 281968Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:35
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Oh, my guardian Angel
Položka č.: 281969Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:36
lept, 1969, 38,5 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Back
Položka č.: 281970Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:37
lept, 1968, 38,5 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
There goes a vision of the future !
Položka č.: 281971Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:38
lept, 1968, 30,8 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 68, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Temptation
Položka č.: 281972Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:39
lept, 1969, 35,7 x 43 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, č. 29/40, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
It will be much more different to escape
Položka č.: 281973Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:40
lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Report No. 3
Položka č.: 281974Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:41
lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Adriena Šimotová
(1926-2014)
Figura
Položka č.: 281975Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:42
suchá jehla, lept, 1980, 75,5 x 57,7 cm, sign. PD Adriena Šimotová 80, rám, č. 3/20, Adriena Šimotová je na poli českého výtvarného umění výraznou osobností. Její tvorba je tak citlivou a specifickou záležitostí, že je jen stěží zařaditelná do jakéhokoliv výtvarného proudu umění 20. století. Výrazný…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 130 000 CZK
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Korsická Macchie
Položka č.: 281976Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:43
papír, oheň, 1994, 56 x 43 cm, sign. DU Klimeš 1994, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom jeho tvor…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
Jiří Sozanský
(1946)
Z cyklu incident
Položka č.: 281977Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:44
tempera, asambláž, lept, papír, 1991, 63,5 x 48 cm, sign. PD Sozanský 91, rám, č. 1/1, Jiří Sozanský je znám zejména pro své rozsáhlé multimediální projekty vázané ke konkrétnímu místu či události, jimiž podněcoval utlumenou výtvarnou scénu již od 70. let. Jeho zájem je koncentrován na člověka v …
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Geometrie a světlo IV.
Položka č.: 281978Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.667 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:45
olej, plátno, 2012, 150 x 130 cm, sign. PD I. Ouhel 2012, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení…
Aktuální cena: 160.000 CZK (6.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 200 000 - 250 000 CZK
-
Ivan Komárek
(1956)
Šášové
Položka č.: 281979Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:46
koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 140 000 - 160 000 CZK
-
Pavel Besta
(1958)
Poslední anděl
Položka č.: 281980Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:47
olej, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Besta, Studium započal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, ale posléze přešel na Akademii výtvarných umění v Praze. Na AVU nejdříve studoval v ateliéru restaurátorství u prof. Ballardiniho a ve třetím ročníku studia přešel do ateliéru malby k prof. Smet…
Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Příběh v kůře
Položka č.: 281981Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:48
akryl, plátno, zlato, 2023, 50 x 60 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín absolvoval pražskou Akademii výtvarných umění, kde se zpočátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru prof. Milana Knížáka. V posledníc…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium mystické
Položka č.: 281982Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:49
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růžička 2010, Studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chada. Aleš Růži…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Roman Franta
(1962)
Yellow Bugs
Položka č.: 281983Vyvolávací cena: 195.000 CZK (8.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:50
olej, plátno, 2022, 120 x 160 cm, sign. vzadu R.F. 2022, Žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresionismu, pop-artu i americké a evropské malby 80. let. V době studií na AVU umělec projevil zaujetí pro fotografování a začal fotog…
Aktuální cena: 195.000 CZK (8.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 250 000 - 300 000 CZK
-
Aleš Krejča
(1941)
Schoulená ve snu
Položka č.: 281984Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:51
olej, plátno, 1992, 90 x 115 cm, sign. PD Krejča 92, rám, Aleš Krejča zaujímá přední místo mezi představiteli fantazijního realismu v českém výtvarném umění. Jako žák Františka Muziky vychází především ze surrealistických forem. Jeho tvorba je hluboce zakořeněna ve starší kulturní tradici, zejména m…
Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Alena Anderlová
(1977)
Proměna
Položka č.: 281985Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:52
olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. zezadu Anderlová, Absolventka pražské AVU, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby. V jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Pově…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Tereza Zichová
(1992)
Hra na chobotnici
Položka č.: 281986Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:53
olej, plátno, 2021, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Barbora B. Němcová
(1972)
Zakotvené lodě
Položka č.: 281987Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:54
akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. vzadu B.B.Němcová 2011, Absolvovala v roce 2000 ateliér profesorky Adély Matasové na VŠUP v Praze. Je známá zejména svou tvorbou vznikající ve spojení airbrushe a různých buď autorských nebo ready-made šablon. Ve svých obrazech se Barbora B. Němcová častokrát …
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 70 000 CZK
-
Markéta Zlesáková
(1976)
Rebarborky II.
Položka č.: 281988Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:55
akryl, plátno, 2020, 160 x 110 cm, sign. vzadu ZLESA., Markéta Zlesáková diplomovala v ateliéru Jiřího Lindovského na AVU v Praze v roce 2004. Dlouhodobě zpracovává zejména vzpomínky z pobytu na Novém Zélandu a v Tongánském království. Hlavním tématem jejích maleb i grafik jsou krajiny, které posouv…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK
-
Leoš Suchan
(1989)
Rukavice
Položka č.: 281989Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:56
olej, plátno, 2021, 60 x 50 cm, sign. vzadu Leoš Suchan, Leoš Suchan je současným mladým výtvarníkem, který studoval na AVU pod vedením M. Rittsteina a Z. Berana. Jeho hlavním námětem je zpodobňování každodenních situací a předmětů hyperrealistickým stylem. Zaměřuje se tak na různé působení povrchů …
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 40 000 CZK
-
Miroslav Šnajdr
(1938)
Bez názvu
Položka č.: 281990Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:57
olej, kombinovaná technika, kartón, 1976, 62 x 45,7 cm, sign. PN M.Šnajd 76, rám, Miroslav Šnajdr se narodil a dodnes žije a pracuje v Olomouci. Pro Šnajdra je typická dualita uměleckého talentu, která vychází ze zájmu o výtvarné umění a hudbu. Základním prvkem jeho tvorby je soustředění se na dané …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Kamila Ženatá
(1953)
Prvopočátek
Položka č.: 281991Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:58
akryl, plátno, 2023, 120 x 150 cm, sign. PD Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci. Aut…
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 150 000 - 180 000 CZK
-
MICL
(1969)
Srážka
Položka č.: 281992Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:59
olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, MICL je současný sochař a malíř, absolvent AVU. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a erotické motivy, vždy ve svých malbách obsahuje i smysl p…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy.
Položka č.: 281993Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:00
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Michal Burget
(1975)
Tábor na ostrově
Položka č.: 281994Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:01
olej, plátno, 2023, 60 x 60 cm, sign. LD M Burget 23, lišta, Absolvoval studium na pražské AVU, kde působil v ateliérech grafika I. u J. Lindovského, malba I. u J. Sopka a v ateliéru klasických malířských technik u Z. Berana. Autor je malířem a grafikem, který se dlouhodobě zabývá krajinomalbou, kd…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Jan Heres
(1992)
Póza
Položka č.: 281995Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:02
akryl, plátno, 2023, 120 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Autor studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka, posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. Ve své tvorbě se…
Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
Igor Grimmich
(1979)
Hluboký spánek VII
Položka č.: 281996Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:03
akryl, tuš, sololit, damarový lak, 2022, 100 x 100 cm, sign. PD Grimmich 22, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnut…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
František Hodonský
(1945)
Noční čeření
Položka č.: 281998Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:05
akryl, olej, plátno, 2018, 110 x 140 cm, sign. vzadu Hodonský 2018, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figu…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
-
Karel Valter
(1909-2006)
Křoví
Položka č.: 281999Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:06
olej, sololit, 1991, 43 x 48 cm, sign. PD 91 Valter, rám, Jeho hlavním tématem se stala krajina a příroda. Na tvorbě je oceňováno jeho originální vidění světa, které dokázal velmi osobitým a pečlivě tvarově i barevně promyšleným stylem přenést na plátno. Výsledkem je v českém umění ojedinělé dílo si…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Snová krajina
Položka č.: 282000Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:07
olej, plátno, 105 x 105 cm, rám, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Petr Nikl
(1960)
Růžový pták
Položka č.: 282002Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:09
olej, plátno, 2003, 135 x 120 cm, sign. na zadní straně Petr Nikl 2003, rám, Petr Nikl se věnuje divadlu, fotografii, hudbě, výtvarnému umění, loutkářství, psaní a ilustrování knih. Ve všech oborech se výrazně odlišuje a tvoří skutečně osobitá díla. Charakteristickým rysem jeho výtvarných děl je dec…
Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 220 000 - 280 000 CZK
-
Frank Malina
(1912-1981)
Kinetic object
Položka č.: 282003Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:10
tisk, koláž, asambláž, 1966, 24,5 x 26,5 cm, sign. DU Malina, rám, Frank Joseph Malina (1912 – 1981) byl významný americký vědec, raketový inženýr, vynálezce a vizuální umělec s českými předky. Studoval a získal tituly magistra a leteckého inženýra na Kalifornském technickém institutu. Malina byl je…
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Vladimír Kopecký
(1931)
Geometrie prostoru
Položka č.: 282004Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:11
serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kaplického
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Niki de Saint Phalle
(1930-2002)
Help
Položka č.: 282005Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:12
serigrafie, 1969, 32 x 41 cm, sign. PD Niki de St. Phalle, rám, č. 197/200, PD přípis: pour Phillipe, love Niki, Bonne année 1974. Byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tv…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Změna předpovědi počasí
Položka č.: 282006Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:13
lept, akvatinta, 48,5 x 48,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 15/50, Studium na ČVUT u prof. Cyrila Boudy a následně na AVU v Praze v ateliéru u prof. Vladimíra Silovského. Je známý pro svojí volnou grafickou tvorbou (především barevný lept a akvatinta) plnou harmonických linií a pastelových barev, ž…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
-
Karel Demel
(1942)
Pro Gustava Mahlera III.
Položka č.: 282007Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:14
lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Bella Italia III
Položka č.: 282008Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:15
lept, reliéfní tisk, 1969, 43 x 40 cm, sign. PD A. Brunovský 1969, č. 18/65, slovenský malíř, grafik a ilustrátor, jeden z významných umělců druhé poloviny 20. století. Albín Brunovský vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde byl žákem profesora Vincenta Hložníka. Školu ukončil ro…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 20 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Sen z Galerie Pitti
Položka č.: 282009Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:16
litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Pocta Zdeňku Sklenářovi
Položka č.: 282010Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:17
litografie, 1975, 26,2 x 37,3 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 4/7, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
-
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Únos
Položka č.: 282011Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:18
litografie, 1984, 67,5 x 42,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 84, rám, č. 69/75, Vystudoval grafickou speciálku na AVU u V. Silovského a V. Pukla. Dále také studoval v Lipsku na Vysoké škole grafiky a knižního umění u A. Kapra a G. K. Müllera. Na VŠUP pak sám vedl ateliér ilustrace a grafiky. Ve své tvor…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Menhir
Položka č.: 282012Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:19
litografie, 1980, 47 x 64 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Paříž, kterou Lhoták navštívil v roce 1938, se stala jeho trvalou inspirací. V duchu Skupiny …
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Jaroslav Róna
(1957)
Portrét manželů B.
Položka č.: 282013Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:20
litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 57/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK
-
Jan Hísek
(1965)
Úsvit
Položka č.: 282014Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:21
mezzotinta, 1996, 35,2 x 59,5 cm, sign. PD Jan Hísek 1996, č. 19/29, Studoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (1984–1990), ateliér knižní kultury a písma u profesora Milana Hegara a docenta Jan Solpera. Místo Jana Híska v kontextu současné malby a grafiky je zcela svébytné. Jedná se o byto…
Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Tygři
Položka č.: 282015Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:22
tuš, papír, 2022, 52 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, Studoval na VŠU v Praze, obor volná grafika a ilustrace u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. Jeho hlavním tématem byla vždy žena, poslední dobou se ovšem zaměřuje také na velkoformátové kresby …
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
V africkém rovníkovém pralese
Položka č.: 282016Vyvolávací cena: 450.000 CZK (18.750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:23
kvaš, papír, 27 x 47 cm, sign. LD Z. Burian, rám, ... Nyní měl Hendrik vzácnou příležitost setkat se s nimi v jejich království. Ne, nemůže ji propást ani za cenu vlastního života. Vědec zvítězil nad člověkem. Průvod pokračoval ve směru zvuku pomalu, krok za krokem, a všichni dbali, aby na sebe neup…
Aktuální cena: 450.000 CZK (18.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 500000 - 600 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pozdrav z Litoměřic
Položka č.: 282017Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:24
tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
Položka č.: 282018Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
Položka č.: 282019Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:26
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Scéna
Položka č.: 282020Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:27
olej, plátno, 1970, 80 x 100 cm, monogr. LD JN a sign. na zadní straně Jnovák 1970, rám, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice…
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 35 000 CZK
-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Kompozice Mozart
Položka č.: 282021Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:28
olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
-
Jan Saudek
(1935)
Tanečnice
Položka č.: 282022Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:29
serigrafie, 2023, 30 x 27 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, muzeální sklo, č. XXXV/L, Jan Saudek je znám především jako fotograf. Nejčastějším námětem jeho snímků je žena, ženské tělo a motivy vztahu ženy a muže. Je dobře znám také ve světě a získal řadu ocenění, mimo jiné se stal rytířem Řádu čestné le…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
Jeff Koons (after)
Popeye
Položka č.: 282023Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:30
polychromovaná galvanizovaná syntetická pryskyřice, 40 x 12 x 21 cm, Multiple (opened Edition). V letech 2009-2011 vytvořil 3 sochy Pepka námořníka z oceli, které jsou vysoké 2 metry. Tato malá socha je replikou podle Koonsových slavných modelů. Socha se dodává odděleně od podstavce ovýšce 2 cm, na …
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Josef Václav Myslbek
(1848-1922)
Kardinál Bedřich kníže Schwarzenberg
Položka č.: 282024Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:31
bronz, 1891 - 1892, v. 19 cm, studie k pomníku pro chrám sv. Víta na Hradčanech - portrét, Studie hlavy je původem z restituce z NG, byla součástí Waldésovy sbírky. Jedná se o původní odlitek. Nadživotní sochu kardinála Bedřicha Josefa knížete Schwarzenberga (1809-1885) modeloval Myslbek podle fotog…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Paganini
Položka č.: 282025Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:32
olej, hobra, 51 x 39 cm, rám, malba místy poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Zátiší s loutnou
Položka č.: 282026Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:33
pastel, lepenka, 70. léta, 30 x 72 cm, sign. LD Dalibor Matouš, rám, dílo představitele české malby. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Filly a Tichého. Byl členem skupiny Iniciativa a Trasa. V jeho díle rezonují prvky kubismu, jak je patrné i v nabízené položce. , žák prof. F…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Praha
Položka č.: 282027Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:34
lept, 1920, 35,5 x 57 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, vzadu štítky, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresionis…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Josef Konečný
(1907-1989)
Kytice
Položka č.: 282028Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:35
olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Viklan
Položka č.: 282029Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:36
olej, plátno, lepenka, 1986, 21,5 x 33 cm, sign. LD Ota Janeček 86, sign. vzadu Ota Janeček, rám, vzadu popsáno, nabízené dílo je typické ve své lyričnosti a koloristické citlivosti světlých tónů, v rámci níž zapadá do celku autorovy tvorby tohoto typu. Autor během svého života prošel několika obdob…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Egisto Lancerotto
(1847-1916)
Italka
Položka č.: 282031Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:38
olej, plátno, 72 x 52 cm, sign. PD n. Lancerotto Eg, dobový rám, Egisto Lancerotto byl italský malíř převážně žánrových scén z oblasti města Benátek. Studoval na benátské Accademia di Belle Arti, kde mu byli profesory Napoleone Nani, Michelangelo Grigoletti, Federico Moja a zejména Pompeo Marino Mol…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Alois Wierer
(1878)
Muzikanti
Položka č.: 282032Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:39
olej, karton, 54 x 38 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer žil v mládí velmi bohémským životem, bydlel a nejčastěji se pohyboval na Starém městě v Praze. Přestože se výtvarník ani jeho rodina neprofilovali nijak nacionalisticky, v květnu roku 1945 vtrhla do jejich domu revoluční dobrovolnická g…
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Souboj
Položka č.: 282033Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:40
tuš, běloba na papíře, 35 x 50 cm, monogr. PD Kpk, rám, Jan Konůpek se nejprve rozhodl pro dráhu architekta, a tak začal studovat na ČVUT pod vedením Jana Kouly a Josefa Schulze. Pavel Janák a Václav Štěch ho později přiměli studovat uměleckou školu, takže v letech 1906–1908 absolvoval studium na AV…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Před snímáním z kříže (Ukřižování)
Položka č.: 282034Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:41
lept, 1906, 51,4 x 40,9 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, Maxmilián Švabinský (1873–1962) český malíř, kreslíř a grafik se řadí k našim nejvýznamnějším výtvarníkům. Svoji kariéru započal na přelomu devatenáctého a dvacátého století, tedy v době postupného odklonu od historismu a akademismu v umění. Vý…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Orfeus v krajině
Položka č.: 282035Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:42
suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Krajina s červeným stanem
Položka č.: 282036Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:43
olej, plátno, 1962, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 62, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věr…
Aktuální cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 1 800 000 - 2 000 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Na obzoru plachta bílá
Položka č.: 282037Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:44
akvarel, tuš, papír, 7,2 x 13,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, ilustrace ke knize: Valentin Petrovič Katajev: Na obzoru plachta bílá, SNDK, Praha 1959, kresba otištěna v tiráži, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK
-
František Hudeček
(1909-1990)
Květina
Položka č.: 282038Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:45
pero, papír, 1978, 10,5 x 11 cm, DU monogr. FH 78, rám, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu, žák prof. Kysely na UMPRUM v …
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Král pije (přípitek)
Položka č.: 282039Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:46
lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - muži
Položka č.: 282040Vyvolávací cena: 6.250 CZK (261 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:47
akvarel, tuš, papír, 23,3 x 43,2 cm, Volná kreslířská a grafická tvorba Ivany Lomové, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vz…
Aktuální cena: 6.250 CZK (261 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Až mě andělé zavolají k sobě
Položka č.: 282041Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:48
akryl, plátno, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. PD Raiser 23, klínový rám, Zdeněk Raiser se narodil v Praze v roce 1935. Původně pracoval jako kameraman a svůj volný čas věnoval výtvarnému umění. Svým uměleckým projevem a přístupem k tvorbě se řadí do skupiny naivních umělců. Od počátku své kariéry se věno…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
David Kolovratník
(1978)
Konjunkce
Položka č.: 282042Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:49
akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a o…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption III
Položka č.: 282043Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:50
akryl, olej, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. Podobně…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Kytice
Položka č.: 282045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:11
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Konopiská
(1948)
Dívka z profilu
Položka č.: 282046Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15
kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z. Kučera
Váza s květinami
Položka č.: 282047Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Melichárek
(1910-1985)
Hyacint
Položka č.: 282048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:18
olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:21
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282050Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:23
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282051Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:25
olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282052Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:27
olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v kavárně
Položka č.: 282053Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:26
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Pospíšil
(1914-1996)
Letní krajina
Položka č.: 282054Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33
olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Postránecká
Letní krajina
Položka č.: 282055Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:34
olej, karton, 10 x 45 cm, sign. LD Postránecká V., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282056Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:40
akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Dvě kytice
Položka č.: 282057Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:39
akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Jos. Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Pivoňky/Chryzantémy
Položka č.: 282058Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:41
akryl, dřevotříska, 1989, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 89, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Gladioly
Položka č.: 282059Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:38
akryl, sololit, 1984, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Wänke
(1901-?)
Zátiší s kyticí a jablky
Položka č.: 282060Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:48
tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Ilustrace k Babičce
Položka č.: 282061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:03
lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Cirkus
Položka č.: 282062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:05
lept, 20. léta, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matthäus Merian
(1593-1650)
Praga
Položka č.: 282063Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:09
reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Přichystal
(1957- )
Pták s třešní
Položka č.: 282064Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39
ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41
linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ludwig van Beethoven
Položka č.: 282066Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Letní krajina
Položka č.: 282067Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:22
olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Zlatovláska se sedmikráskami na hlavě
Položka č.: 282068Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:09
litografie, 2008, 12,3 x 9 cm, sign. LD Z. Burgetová 08, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáci při měsíčku
Položka č.: 282069Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:08
litografie, 2003, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 34/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Platykodon velkokvětý
Položka č.: 282070Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:07
litografie, 2005, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 05, č. 30/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
U rybníku
Položka č.: 282071Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:06
litografie, 2000, 12,4 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s ptáky na hlavě
Položka č.: 282072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:05
litografie, 2006, 12,5 x 8,6 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 68/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka se zvonečky
Položka č.: 282073Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:04
litografie, 2009, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinovou čelenkou
Položka č.: 282074Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:03
litografie, 1995, 11,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgertvá 95, č. 101/140, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Magnolie
Položka č.: 282075Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:02
litografie, 2001, 12,4 x 10 cm, sign. PD Z. Burgetová 01, č. 19/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ledňáček (Zima)
Položka č.: 282076Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:01
litografie, 2006, 13 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Večer I.
Položka č.: 282077Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:00
litografie, 2003, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 28/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka a dítě
Položka č.: 282078Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:13
litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s květinami
Položka č.: 282079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:12
litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka
Položka č.: 282080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:11
lept, 13, 3 x 6, 9 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 83/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děti
Položka č.: 282081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:10
litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Batole
Položka č.: 282082Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:14
litografie, 7, 7 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Vesnice
Položka č.: 282083Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:20
litografie, 1981, 13, 5 x 8, 2 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 282084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:19
litografie, 11, 5 x 9, 4 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18
litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka s dítětem
Položka č.: 282086Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:17
litografie, 1984, 16 x 11, 5 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282087Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:16
litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s motýlem
Položka č.: 282088Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:15
lept, 1984, 17, 5 x 7, 2 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Ženský akt s ptáčkem
Položka č.: 282089Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:27
litografie, 11,8 x 9 cm, sign. PD Matouš, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Dívčí profil
Položka č.: 282090Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:26
linoryt, 14 x 9,5 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Sedící dívka u města
Položka č.: 282091Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:25
litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Zapadající slunce
Položka č.: 282092Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:24
litografie, 8,5 x 19 cm, sign. PD Matouš, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Skládka toxických látek
Položka č.: 282093Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:23
litografie, 20,3 x 9,5 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Spojení
Položka č.: 282094Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:22
litografie, 20 x 8 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt se svícnem
Položka č.: 282095Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:33
linoryt, 9,7 x 6 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Akt na pláži
Položka č.: 282096Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:32
linoryt, 8,8 x 11,8 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt
Položka č.: 282097Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:31
linoryt, 10,3 x 6,7 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský klečící akt
Položka č.: 282098Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:30
linoryt, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt s mušlí
Položka č.: 282099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:29
linoryt, 18 x 12,2 cm, sign. DU Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Reformátor
Položka č.: 282100Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:28
linoryt, 11,6 x 9,2 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Strom rukou
Položka č.: 282101Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46
litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Alpská krajina
Položka č.: 282102Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Dlouhý
(1923-1989)
Rybník s topoly
Položka č.: 282103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23
dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
V letu
Položka č.: 282104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tvář
Položka č.: 282105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33
litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Busta
Položka č.: 282106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:04
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Refiéf
Položka č.: 282107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:03
bromostříbrná fotografie, 15 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Bedřich smetana
Položka č.: 282108Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:02
bromostříbrná fotografie, 14,6 x 9,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Jan Štursa- Pomník Svatopluka Čecha
Položka č.: 282109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:01
bromostříbrná fotografie, 14,5 x 9,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Socha
Položka č.: 282110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282113Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:08
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282114Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:07
bromostříbrná fotografie, 11,8 x 16,3 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Šťastný
(1905-1991)
Český Krumlov
Položka č.: 282115Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:09
bromostříbrná fotografie, 13 x 14,1 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Brož
(1992)
Knižní grafika
Položka č.: 282116Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:10
tuš, papír, 11 x 17,7 cm, PD štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Chata v krajině
Položka č.: 282117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:17
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Krajina
Položka č.: 282118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:16
tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Wolgast - NDR
Položka č.: 282119Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:15
tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Bažina
Položka č.: 282120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:14
tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Rybníky
Položka č.: 282121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:13
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Vodáci u města
Položka č.: 282122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:12
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 282123Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Světnice
Položka č.: 282125Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27
tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa na louce
Položka č.: 282126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:26
tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži z profilu
Položka č.: 282127Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:25
tuš, papír, 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Fotbal
Položka č.: 282128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:24
pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
2 figury
Položka č.: 282129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:54
litografie, 1980, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Šeříky 2
Položka č.: 282130Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:56
olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Pramen panny 2
Položka č.: 282131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:58
olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bennet: Zmrtvýchvstání
Položka č.: 282132Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:00
tuš, papír, 38,5 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bennet: Den, kdy má sestra...
Položka č.: 282133Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:02
tuš, papír, 40 x 27 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282134Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:04
tuš, papír, 19 x 22 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282135Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:06
tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282136Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:08
tuš, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282137Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:10
tuš, papír, 33 x 11,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282138Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 16:12
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO