• Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Únik

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Vesmírný pes

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Hřivnáčová

    Lední medvěd

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 80 x 60 cm, sign. PD P. Hříva 2021, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Šárovec

    (1977)

    Album 38

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Postava I

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Jirků

    (1955)

    Postava II

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Hukvaldy přes les

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    V kuchyni

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Noc

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kincl

    (1934-2011)

    Koupání (Balaš)

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, překližka, 1945, 46 x 79 cm, rám, pod sklem, vzadu štítek s rukopisným věnováním, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Otípka

    (1921-1986)

    Růžová kytice

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 34,3 x 24,8 cm, sign. LD J. Otípka, rám, Jindřich Otipka, malíř a grafik, se významně podílel na výtvarném životě druhé poloviny 20. století na Ostravsku. Studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Jana Baucha a Emila Filly. Svou tvorbu začal v šedesátých letech ve stylu kubismu, av…

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Rejfířová

    Noční rej

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice Rjaba

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Štvanice

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Koza

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Jiran

    (1975)

    Léto u vody

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Jiran

    (1975)

    Dívka v klobouku

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Apacidis

    (2003)

    Mord

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Apacidis

    (2003)

    Vlny lidskosti

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gift to Beatles

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ramon Moscardó

    (1953)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matěj Motyčka

    (1960)

    Kabaret

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Prolínání

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jacek K. Zielinsky

    (1943)

    Torzo

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Albrecht Dürer

    (1471-1528)

    Útěk do Egypta

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 29,7 x 20,9 cm, otisk z 19. století, vodoznak HELIOS, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johannes Kip

    (1653-1722)

    Pohled na Muscat

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Václav Chochola

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 7,3 cm, pozdější otisk z původní desky, která byla zmenšená o text, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s listy

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Očami vplávalo do mňa detstvo

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kryštof Trubáček

    (1958-2000)

    Guslun

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Měřička

    (1955)

    Úsek II.

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1998, 59,7 x 78 cm, sign. PD Jan Měřička 98, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wena Wona

    Marylin

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Praha - Vyšehrad

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Bez názvu

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Macků

    (1963)

    Uhlotisk

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Přehrada

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Móda

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1971, 40 x 30 cm, sign. vzadu Karol Kállay, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Akt s maskou

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 2004, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Akt

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Ovečky

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 21 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 28,5 x 20 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Arboglyfy

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jirásek

    (1965-2004)

    Těhotná

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Vlčková

    (1983)

    Z cyklu TWO (fotografie č.3)

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Mináčová

    (1931)

    Sylvia Turbová

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1965, 37 x 28,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Mináčová

    (1931)

    Olga Schoberová

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1969, 29 x 36,5 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Sestry (Sisters #852/2)

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Children #1903

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • André Masson

    (1896-1987)

    Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marino Marini

    (1901-1980)

    Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugène de Kermadec

    (1899-1976)

    Galerie Louise Leiris

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Plakát 1977

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tisk, 45 x 31,5 cm, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Weiss

    Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka

    (1938)

    Alfred de Musset: Lorenzaccio

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Riedlbauch

    (1944-2023)

    Milenci

    Položka č.: 136548

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:23

    tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Soňa Schwarzová

    (1958)

    Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)

    Položka č.: 137590

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:45

    lept, akvatinta, 1983, 24,7 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 83, autorský tisk, na okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Brož

    (1932)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:00

    pastel, papír, 51,5 x 39,5 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Brož

    (1932)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177864

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:02

    pastel, papír, 59 x 44 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    Položka č.: 177919

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:04

    olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 178757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:00

    voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    Položka č.: 179058

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:06

    uhel, papír, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dole věnování, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Králík

    (1936)

    Stromový duch

    Položka č.: 179319

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:31

    lept, 1979, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD Králík 1979, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Králík

    (1936)

    Lesní duchové

    Položka č.: 179320

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:30

    lept, 1980, 19 x 15,7 cm, sign. PD Králík, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Rybárová

    (1960)

    Jinoch

    Položka č.: 180059

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:37

    olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:08

    olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Gravitační stehy - žlutý

    Položka č.: 200339

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:10

    akryl, plátno, 2008, 60 x 80 cm, vzadu monogr. BOL, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Skrytosti

    Položka č.: 200340

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:12

    akryl, plátno, 2010, 60 x 85 cm, vzadu monogr. BOL, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslava Olešová

    (1951)

    Z cyklu Gravitační stehy - modrý

    Položka č.: 200341

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:14

    akryl, plátno, 2001, 66 x 84 cm, vzadu monogr. BOL, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    Položka č.: 207006

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:16

    olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista JK

    Chalupy na Vysočině

    Položka č.: 207008

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:18

    olej, překližka, 50 x 63 cm, monogr. PD JK, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    Položka č.: 207010

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:20

    olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Dívky s šelmami

    Položka č.: 210703

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:10

    koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Autoportrét v koláži

    Položka č.: 210704

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:09

    koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    Položka č.: 212489

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:22

    uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Mistr popravčí

    Položka č.: 212722

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:37

    akvarel, tužka, koláž, papír, 41,5 x 22,5 cm, sign. F. Sembdner 68, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:24

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:26

    olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Věž

    Položka č.: 216851

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:14

    lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:02

    litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Ladění

    Položka č.: 217921

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:43

    tužka, papír, 2002, 60 x 42,5 cm, sign. PD J. Tichý 2002, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Krajina

    Položka č.: 217922

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:42

    tužka, papír, 1994, 59,5 x 42 cm, sign. LD J. Tichý 94, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Mošna

    Chalupa

    Položka č.: 218109

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:28

    olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice

    Položka č.: 219851

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:04

    dřevoryt, 1964, 20,5 x 38,5 cm, sign. NU Liesler 64, č. 34/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dámský čtenářský kroužek

    Položka č.: 219876

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:06

    litografie, 38 x 16,5 cm, PD značeno na kameni AP, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Alois Dyk PF 1935

    Položka č.: 220229

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:08

    lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220260

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:10

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    Položka č.: 220277

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:12

    lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    Položka č.: 220278

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:14

    lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220296

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:16

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    Položka č.: 220297

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:18

    litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Socha

    Položka č.: 220308

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:20

    lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:22

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Fontána

    Položka č.: 220318

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:24

    lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Žena se psem

    Položka č.: 220325

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26

    dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tiskárna

    Položka č.: 220342

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:28

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Dvojice

    Položka č.: 220352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30

    linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 220364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:32

    dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    Položka č.: 220366

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34

    litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:36

    linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Krapulax

    Položka č.: 221403

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:08

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. PD VF, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž

    Položka č.: 221404

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:07

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž II

    Položka č.: 221405

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:30

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Obrana

    Položka č.: 223382

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:11

    litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:38

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Brada

    Jestřáb

    Položka č.: 226151

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:40

    lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    Položka č.: 226154

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:42

    litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    Položka č.: 226162

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:44

    litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. LD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    Položka č.: 226196

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:46

    lept, 34,3 x 27,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 63/80, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena s květinami

    Položka č.: 226197

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:48

    linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 226199

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:50

    linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    Položka č.: 226267

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52

    litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Poutník na koni

    Položka č.: 226292

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:54

    dřevoryt, 1978, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD M. Janků 1978, č. 19/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 226355

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:56

    dřevoryt, 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58

    litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Studie k ilustraci

    Položka č.: 226394

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00

    litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 226395

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02

    dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:04

    litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:06

    lept, 12,3 x 13 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:08

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Schenk

    (1892-?)

    Jesličky s panoramatem města Bechyně

    Položka č.: 226530

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:10

    lept, 1943, 13,5 x 15,3 cm, sign. PD Jindřich Schenk 1943, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Tábor

    Položka č.: 226587

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12

    litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Po náletu

    Položka č.: 226607

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14

    dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Čtenář

    Položka č.: 226610

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16

    dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hudba

    Položka č.: 226613

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18

    linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dostaveníčko u studny

    Položka č.: 226626

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20

    lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22

    tužka, papír, 23 x 28,8 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Žena z hanácka

    Položka č.: 226671

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 233747

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26

    lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:32

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší s čajovou konvičkou

    Položka č.: 237379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:24

    lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238758

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:28

    lept, 1975, 38,2 x 27,1 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 6/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 238760

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:30

    tisk, 42 x 51 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Hynek

    Položka č.: 238761

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32

    dřevoryt, 39,5 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Kat

    Položka č.: 238762

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34

    dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    Položka č.: 238784

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36

    litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    Položka č.: 238820

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:40

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 238830

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    Položka č.: 238832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    Položka č.: 238845

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56

    lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Neposeda

    Položka č.: 244166

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:38

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 42 cm, rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Schüler

    Na louce

    Položka č.: 244492

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:44

    suchá jehla, 1982, 16 x 12,5 cm, sign. PD J. Schüler 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244742

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:22

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244743

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:21

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 244744

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:20

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Blíženci

    Položka č.: 244849

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:49

    lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Andrea)

    Položka č.: 245179

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:34

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Lenka)

    Položka č.: 245180

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:36

    olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Franta Kostelník

    Položka č.: 245181

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:38

    olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Edita)

    Položka č.: 245182

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:40

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 12.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Helena)

    Položka č.: 245183

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:42

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Potok

    Položka č.: 245184

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:44

    olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Jitřní čas

    Položka č.: 246262

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37

    litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zlomyslná kuželka

    Položka č.: 249368

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:22

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Orání

    Položka č.: 250699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:15

    litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U lesa

    Položka č.: 250701

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:30

    olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Elhenický

    (1890-1965)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 250706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:03

    olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Tůje

    Položka č.: 250715

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:06

    litografie, 1919, 25 x 18,5 cm, sign. přední strana Kašpar, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joska Skalník

    (1948)

    Sedící dáma

    Položka č.: 250716

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:46

    litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vzkříšení

    Položka č.: 250720

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:21

    akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kalous

    (1884-1960)

    Pohled na dům

    Položka č.: 250733

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58

    dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postavy

    Položka č.: 250740

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:00

    litografie, 19,5 x 14 cm, sign. PD Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    J. W. Goethe

    Položka č.: 250741

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02

    reprodukce, 18 x 11 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina za rozbřesku

    Položka č.: 250744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:04

    dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Jalůvka

    (1932)

    Lenin

    Položka č.: 250749

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06

    linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Rodina

    Položka č.: 250751

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:08

    dřevoryt, 1977, 16,5 x 9 cm, sign. DU DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Člověk a civilizace

    Položka č.: 250752

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10

    dřevoryt, 20 x 14 cm, sign. PD DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12

    lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z Máchova kraje

    Položka č.: 250761

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:14

    lept, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16

    tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Písmák

    Položka č.: 250765

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:18

    dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. DU Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Podhorská krajina

    Položka č.: 250769

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20

    litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klír

    (1896-1959)

    Posmrtná maska Friedricha Nietzsche

    Položka č.: 250782

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22

    dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a A. Hofbauera

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Medek

    Růže ve váze

    Položka č.: 250787

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24

    linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Rybář

    Položka č.: 250795

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26

    litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Práce na poli

    Položka č.: 250797

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28

    litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Tři chaloupky s větrníkem

    Položka č.: 250798

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30

    litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Rodina

    Položka č.: 250802

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32

    suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Antický výjev

    Položka č.: 250804

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34

    dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Vesnice

    Položka č.: 250806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36

    litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    Položka č.: 250831

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38

    dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Japonská kreslená dívka

    Položka č.: 251459

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:46

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Kompozice

    Položka č.: 251796

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:48

    tempera, papír, 1984, 64 x 42 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 251982

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:13

    olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Hudební kompozice

    Položka č.: 254688

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27

    dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vaculík

    Plasy

    Položka č.: 254695

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51

    linoryt, 1983, 21,7 x 21 cm, sign. PD Vaculík 83, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    U Náchoda

    Položka č.: 255583

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40

    akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Soutěska

    Položka č.: 255584

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42

    lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marta Sonnbergová

    (1944)

    Anděl

    Položka č.: 255585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44

    dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Spisovatel Jindřich Spáčil

    Položka č.: 255586

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46

    linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Kuatty

    (1930-2011)

    Claudio Buziol

    Položka č.: 255707

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:50

    tisk na plátně, 78 x 140 cm, sign. LD v tisku Max Kuatty, portrét designéra a zakladatele módní značky Replay, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 255736

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:52

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    5 náklaďáků

    Položka č.: 255738

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:56

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 255739

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:58

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Matka s děckem

    Položka č.: 256154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20

    olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Novotný

    Lokomotiva

    Položka č.: 258420

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:31

    olej, karton, 28 x 36 cm, sign. PD J. Novotný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Poupa

    (1922-1988)

    Vietnamská studentka

    Položka č.: 258560

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:35

    olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Králík

    (1936)

    Ležící

    Položka č.: 259828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29

    kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková?

    Rybářka

    Položka č.: 260097

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19

    olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét dívky s květinou ve vlasech

    Položka č.: 260098

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:29

    olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Hrabačky sena

    Položka č.: 260103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16

    litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň ve cvalu

    Položka č.: 260104

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:01

    suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Odpočívající voják

    Položka č.: 260105

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:00

    suchá jehla, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jirous

    Kocába 1950

    Položka č.: 260106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:12

    akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Fanta

    Břízy u potoka

    Položka č.: 260110

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:04

    olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Alegorický motiv

    Položka č.: 261106

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:07

    dřevoryt, 1936, 38 x 44,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1936, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tůma

    (1947)

    Písmo

    Položka č.: 261268

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50

    litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska

    (1949)

    Stará vrata

    Položka č.: 261967

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:43

    akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Pukl

    (1893-?)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 263081

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:00

    olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Dvořák

    Šeříky

    Položka č.: 263179

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:02

    olej, plátno, 1939, 60 x 50 cm, sign. PD RDvořák 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Šafránek

    (1947)

    Trávy I.

    Položka č.: 263556

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:48

    dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anton Boudar

    (1947)

    Červená kompozice

    Položka č.: 263809

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:04

    kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Ryvolová

    (1940)

    Luční dáma

    Položka č.: 265038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:42

    lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dostál

    (1905-?)

    Staré město

    Položka č.: 265045

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:04

    lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Pierot

    Položka č.: 265064

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:47

    litografie, 13 x 8 cm, sign. DU L. Synecký, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Tento dům byl v péči nájemníků..

    Položka č.: 265499

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41

    tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matuška

    (1944)

    Rozhlas

    Položka č.: 265505

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:46

    litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Skleslý muž na sedačce

    Položka č.: 265519

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:29

    tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Záslibný dar

    Položka č.: 265520

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:28

    tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 265857

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 265858

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:06

    litografie, 1981, 76 x 60 cm, sign. PD Jan Mácha 81, rám, č. 10/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Dóm sv. Štěpána ve Vídni

    Položka č.: 266111

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:08

    lept, 1923, 45,1 x 38,7 cm, sign. PD Luigi Kasimir, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Bitstein

    Zátiší

    Položka č.: 266208

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:00

    olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)

    Položka č.: 267600

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:02

    akvarel, tužka, papír, 24 x 16,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Menčl

    Potok

    Položka č.: 267769

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:10

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    (1924-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 267771

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:12

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ellen Jilemnická

    (1946)

    Aktovka

    Položka č.: 267777

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:00

    glazovaná keramika, v. 15 cm, značeno dole E. Jil., Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ellen Jilemnická

    (1946)

    Jezdkyně

    Položka č.: 267778

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:02

    glazovaná keramika, 1988, v. 18 cm, značeno dole E. Jil. 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslava Nievaldová

    (1952)

    Cesta

    Položka č.: 267817

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:14

    olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Brotánek

    (1916-1987)

    Staré Labe

    Položka č.: 267990

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:16

    litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kobylka

    (1943-2014)

    Tři kobyly

    Položka č.: 268359

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:18

    tuš, papír, 1985, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kobylka 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Každodenní lidský život

    Položka č.: 268395

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:32

    4x litografie, 1950, 15 x 11 cm, sign. 3x PD a 1x DU Karel Müller, rám, 4 ilustrace k povídkám A. P. Čechova, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 268850

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:26

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zuzanka

    Položka č.: 268927

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:36

    litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Maminka manželky autora, na Sázavě

    Položka č.: 268977

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:35

    2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Karel IV.

    Položka č.: 269006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:21

    litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriela (Ela) Horálková

    (1893-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 269982

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:18

    olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Fojtů

    (1939)

    Pohled na statek v Provence

    Položka č.: 269983

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:05

    olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Portrét Marcelky

    Položka č.: 273704

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:20

    tužka, papír, 52 x 40 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pranostika - červen

    Položka č.: 273723

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:32

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Mládenec plný vervy, nosí do ovoce červy, kteří užírají milencům nervy., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Černý

    Dívky v kroji

    Položka č.: 273776

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:22

    olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Le Jayotype

    Položka č.: 273822

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:22

    litografie, 23 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželské mravy

    Položka č.: 273823

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:24

    litografie, 20,5 x 21,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Křížová cesta

    Položka č.: 274418

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:28

    olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kůň

    Položka č.: 274499

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:31

    akvarel, tuš, papír, 1971, 32 x 44 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ves/Strom/Strom

    Položka č.: 274502

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:38

    3x linoryt, 10,5 x 21/14,5 x 14,5 cm, vše značeno vodotiskovým razítkem autora, 3x rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V galerii

    Položka č.: 275160

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:24

    olej, plátno, 1980, 105 x 115 cm, sign. PD Straka 80, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Staré Litoměřice (z ateliéru)

    Položka č.: 275161

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (467 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:26

    olej, plátno, 1984, 100 x 115 cm, sign. PD Straka 84, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 11.200 CZK (467 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Z cyklu Mostecká stávka: Oběť

    Položka č.: 275162

    Vyvolávací cena: 9.100 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:28

    olej, plátno, 1981, 85 x 125 cm, sign PD Straka 81, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 9.100 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Přístav

    Položka č.: 275163

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:30

    olej, plátno, 85 x 125 cm, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torzo mužského těla

    Položka č.: 275164

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:32

    olej, plátno, 70. léta, 100 x 140 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Bez názvu

    Položka č.: 275165

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:34

    olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Povrchový důl

    Položka č.: 275166

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:36

    akryl, sololit, 1988, 75 x 107 cm, sign. PD Straka 88, vzadu štítek s popisem, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Periferie

    Položka č.: 275168

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:38

    akryl, sololit, 1995, 70 x 70 cm, sign. LD Straka 95, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Paměť

    Položka č.: 275170

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:40

    olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Selský motiv

    Položka č.: 275172

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:42

    olej, plátno, 1979, 76 x 86 cm, sign. LD PStraka 79, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Na vsi

    Položka č.: 275173

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:44

    kombinov. technika, sololit, 50. léta, 37 x 58 cm, sign PD Straka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torza těl

    Položka č.: 275175

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:46

    kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V Litoměřicích

    Položka č.: 275176

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:48

    olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Motiv ze Středohoří

    Položka č.: 275177

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:50

    akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Rafl

    (1948)

    Statečně

    Položka č.: 275422

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1983, 50 x 36 cm, monogr. LD 83, pasparta, na zadní straně štítek dílo s popisem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany, člen asociace restaurátorů, Spolku Mánes a skupiny Lipany

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Halla

    Svíce

    Položka č.: 275741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50

    litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    Ukřižovaný

    Položka č.: 275742

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52

    dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 275743

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54

    dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    Sloup

    Položka č.: 275744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56

    dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Nejasná událost

    Položka č.: 275890

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:52

    akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Brouk

    Položka č.: 276198

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:40

    koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Eliášová

    Reklamní plakát značky Braun

    Položka č.: 276199

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:11

    tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276224

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:39

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Ryby - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276225

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:38

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Beran - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276226

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:37

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Býk - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276227

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:36

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Blíženec - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276228

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:35

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Rak - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276229

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Lev - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276230

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:45

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Panna - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276231

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:44

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Váhy - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276232

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:43

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Štír - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276233

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:42

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Střelec - znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276234

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:41

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Musil

    (1982)

    Kozoroh- znamení zvěrokruhu

    Položka č.: 276235

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:40

    suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Václav Myslbek ml.

    (1884-1963)

    Stará tvrz

    Položka č.: 276340

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:10

    lept, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Záchytná stanice

    Položka č.: 276410

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45

    tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Napište mi to na futro

    Položka č.: 276411

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44

    tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Trosečník

    Položka č.: 276412

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43

    tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Má okno

    Položka č.: 276414

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42

    tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Reklamace!

    Položka č.: 276420

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51

    tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pesimista

    Položka č.: 276421

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!

    Položka č.: 276422

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49

    tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Osmý trpaslík

    Položka č.: 276423

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48

    tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Víno

    Položka č.: 276425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47

    tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Koupající se

    Položka č.: 276728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:26

    litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    Položka č.: 276730

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:28

    litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Rytíř zlaté ostruhy

    Položka č.: 276732

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:30

    litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    Položka č.: 276734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:32

    litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    Položka č.: 276736

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:34

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    Položka č.: 276739

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:36

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    Položka č.: 276740

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:38

    litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Chroust

    Položka č.: 276744

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:40

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Housata

    Položka č.: 276746

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:42

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276748

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276750

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:46

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276751

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:48

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276752

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:50

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    Položka č.: 276753

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:52

    litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na loďce

    Položka č.: 276757

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:54

    litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276759

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:56

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276760

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:58

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276761

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276763

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:02

    litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276764

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:04

    litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276766

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:06

    litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na útesu

    Položka č.: 276768

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:08

    litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželé

    Položka č.: 276769

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:10

    litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    Položka č.: 276772

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:12

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    Položka č.: 276774

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:14

    litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    Položka č.: 276775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:16

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276777

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:18

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276779

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:20

    litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276780

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:22

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276781

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:24

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:26

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276784

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:28

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:30

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:32

    litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ludwig van Beethoven

    Položka č.: 276979

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:36

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. DU Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Gustav Mahler

    Položka č.: 276980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:35

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. LD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Hector Berlioz

    Položka č.: 276981

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:34

    tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Edvard Grieg

    Položka č.: 276982

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:33

    tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, sign. LD APi, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Niccoló Paganini

    Položka č.: 276983

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:32

    tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, monogr. LD AP 75, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Kytička ve vlasech

    Položka č.: 277205

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:45

    kombinovaná technika, karton, 1947, 33,5 x 42,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1947, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Po koupání

    Položka č.: 277206

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:44

    kombinovaná technika, karton, 1947, 33 x 42,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, rám, Bohumil Ullrych (1893-1948), malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal především z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. V díle B. Ullrycha postřehneme dvě zdánlivě protichůd…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Dívka s květem ve vlasech

    Položka č.: 277245

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:47

    olej, karton, 1941, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 41, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Koupání

    Položka č.: 277246

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:46

    olej, malířská lepenka, 1933, 25,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 33, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Litoš

    (1912-?)

    Praha (Chrám sv. Víta, Karlův most, sv. Václav)

    Položka č.: 277474

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:54

    tepaná měď, 24 x 97 cm, dole uprostřed značeno Em. Litoš, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dítě

    Položka č.: 277594

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25

    litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 277665

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:14

    olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V posteli

    Položka č.: 277778

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:24

    olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Akt dívky

    Položka č.: 278315

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:39

    tuš, papír, 29 x 12 cm, monogr. LD KS, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    Milenci

    Položka č.: 278332

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:16

    tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • René Klapač

    (1905-1980)

    Žena v potoce

    Položka č.: 278337

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:28

    litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Flaštička

    Položka č.: 278805

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:00

    tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Obličej

    Položka č.: 278806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:02

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Spřežení

    Položka č.: 278807

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:04

    akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    Položka č.: 278808

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:06

    2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Kamzíci

    Položka č.: 278812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:08

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun

    Položka č.: 278814

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:10

    litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka

    Položka č.: 278816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:12

    suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad

    Položka č.: 278817

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:14

    měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    3x Exlibris

    Položka č.: 278819

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:16

    lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka

    Položka č.: 278826

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:18

    dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Děvče v šátku

    Položka č.: 278828

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:20

    dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Korunovaná husa

    Položka č.: 278829

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:22

    litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Muž a pes

    Položka č.: 278833

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:24

    dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Hlavatý

    (1943)

    Exlibris; Václav III.

    Položka č.: 278835

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:26

    2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Spící dívka

    Položka č.: 278837

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:28

    suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Sova

    Položka č.: 278838

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:30

    litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Krajina, která ví to tajemství

    Položka č.: 278840

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:32

    suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Zeď

    Položka č.: 278841

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:34

    suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Óda na radost

    Položka č.: 278843

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:36

    lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Dva akty

    Položka č.: 278845

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:38

    2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Hlavy

    Položka č.: 278848

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:40

    lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Vážka

    Položka č.: 278854

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:42

    ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka u tůně

    Položka č.: 278857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:44

    dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    6x exlibris

    Položka č.: 278858

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:46

    6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Hradčany

    Položka č.: 278859

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:48

    dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Boží muka

    Položka č.: 278860

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:50

    dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Vánoční přání

    Položka č.: 278861

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:52

    dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zřícenina

    Položka č.: 278863

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:54

    dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sv. Václav

    Položka č.: 278864

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:56

    dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chalupa se zvonicí

    Položka č.: 278868

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:58

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ulička

    Položka č.: 278875

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 278877

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:02

    litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostel sv. Ignáce

    Položka č.: 278880

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:04

    litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 278887

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:06

    lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Radnické schody

    Položka č.: 278890

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:08

    lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradleny

    Položka č.: 278892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:10

    dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    Položka č.: 278895

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:12

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Pocta divadlu

    Položka č.: 278896

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:14

    lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Město

    Položka č.: 278897

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:16

    dřevoryt, 1967, 26,2 x 19,5 cm, sign. LD AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Vyšívačky

    Položka č.: 278898

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:18

    měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Čtenář

    Položka č.: 278899

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:20

    akvatinta, 18,2 x 27 cm, sign. PD Pavel Šimon, č, 70/99, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře

    Položka č.: 278901

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:22

    lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Praha Troja

    Položka č.: 278902

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:24

    lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Krajina

    Položka č.: 278906

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:26

    litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V sadu

    Položka č.: 278908

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:28

    lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Předjaří

    Položka č.: 278909

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:30

    lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rábí

    Položka č.: 278911

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:32

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Oráč

    Položka č.: 278914

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:34

    dřevoryt, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Tiburtius

    (1892-1958)

    Ulička

    Položka č.: 278996

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:56

    lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Oswald Erich

    (1883-1946)

    Na promenádě

    Položka č.: 278997

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:58

    litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zwinger Dresden

    Položka č.: 278998

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:00

    lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Schönlaterngasse in Wien

    Položka č.: 278999

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:02

    lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    Položka č.: 279004

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:04

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Maska

    Položka č.: 279006

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:06

    litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil

    Položka č.: 279007

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:08

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava

    Položka č.: 279008

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:10

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Krajina

    Položka č.: 279009

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:12

    litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Dušek

    (1951)

    Krajina

    Položka č.: 279012

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14

    akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muž na koni

    Položka č.: 279013

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:16

    dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Čadek

    (1898-?)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 279025

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:18

    olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cesta lesem

    Položka č.: 279027

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:20

    olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Novotná

    (1972)

    Louky

    Položka č.: 279333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:04

    suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Lázně

    Položka č.: 279500

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:02

    suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Petrovský

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 280069

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:22

    olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mešita v Sýrii

    Položka č.: 280071

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:24

    olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Cikánský tábor

    Položka č.: 280074

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:26

    akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 280077

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:28

    tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 280081

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:30

    tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Staroměstské náměstí s Týnem

    Položka č.: 280091

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:36

    lept, 1911, 18,3 x 21,8 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Remeš zbytky staré brány

    Položka č.: 280092

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:38

    měkký kryt, 1919, 31,7 x 19,7 cm, sign. PD T.F. Šimon 1919, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Žena

    Položka č.: 280100

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:06

    litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Eva Janošková

    (1935)

    Robinson Jeffers: Mara

    Položka č.: 280132

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:32

    7x monotyp, 1963, 20 x 13,5 cm, vše monogr. EJ 1963, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera na VŠUP v Praze, poté V. Sychry a A. Pelce na AVU v Praze, členka skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Milenci

    Položka č.: 280325

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:40

    litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradlena

    Položka č.: 280667

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:40

    litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Selka

    Položka č.: 280668

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:42

    litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280671

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:44

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280674

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:46

    kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Exlibris Josef Roučka

    Položka č.: 280675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:48

    litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kniha M.D.Z.

    Položka č.: 280676

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:50

    linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Ruda Klinkovský

    Položka č.: 280680

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:52

    dřevoryt, 11,3 x 7,6 cm, DU značeno ve štočku F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sáně

    Položka č.: 280683

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:54

    dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Letní den

    Položka č.: 280686

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:56

    suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Josef Ryant

    Položka č.: 280695

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:58

    litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Chrumid 1977

    Položka č.: 280696

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:00

    dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt

    Položka č.: 280713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:02

    linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1975)

    PF 1997

    Položka č.: 280714

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:04

    lept, akvatinta, 1996, 11,8 x 8,5 cm, sign. Petr Hampl, č. 101/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1975)

    PF 2000

    Položka č.: 280715

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:06

    lept, 11,2 x 7,9 cm, sign. Petr Hampl, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Kaiserová

    (1962)

    Bratři

    Položka č.: 280716

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:08

    lept, mezzotinta, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renata Kaiserová

    (1962)

    Váhy

    Položka č.: 280717

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:10

    lept, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 31/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Junek

    Bez názvu

    Položka č.: 280718

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:12

    zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    František Halas

    Položka č.: 280719

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:14

    dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1934-2004)

    Dívka

    Položka č.: 280720

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:16

    dřevoryt, 9 x 6,4 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Malý vodopád

    Položka č.: 280721

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:18

    lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Oriešková

    (1941-2022)

    Milenci

    Položka č.: 280723

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:20

    litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naďa Rappensbergerová

    (1936)

    Dievčina IV.

    Položka č.: 280724

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:22

    litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stroj

    Položka č.: 280725

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:24

    litografie, 1983, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 81/200, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí akt

    Položka č.: 280726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:26

    dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Chrlič

    Položka č.: 280727

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:28

    dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    CB 70

    Položka č.: 280728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:30

    linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 280729

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:32

    litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Miroslav Tyrš

    Položka č.: 280731

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:34

    dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1978 - 2000

    Položka č.: 280733

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:36

    litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 280737

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:38

    litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Horníci

    Položka č.: 280740

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:40

    lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Z knih V. Rudla

    Položka č.: 280741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:42

    dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Závodní automobil Mercedes

    Položka č.: 280743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:44

    litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na statku

    Položka č.: 280750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:46

    lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Valdštejský palác

    Položka č.: 280751

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:48

    kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 280752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:50

    lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Jan Sládek

    (1917-?)

    Kladno

    Položka č.: 280753

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:52

    litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pardubické motivy

    Položka č.: 280754

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:54

    litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Věže Týnského chrámu

    Položka č.: 280755

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:56

    lept, 23,3 x 15,4 cm, sign. PD Majer, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bez názvu

    Položka č.: 280756

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:58

    lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pasáček

    Položka č.: 280759

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:00

    litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích

    Položka č.: 280761

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:02

    lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Zima

    Položka č.: 280762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:04

    lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Podzim

    Položka č.: 280763

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:06

    lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Starý mlýn

    Položka č.: 280764

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:08

    lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Dynamo Žižkov

    Položka č.: 280765

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:10

    litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    PF 1946

    Položka č.: 280767

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:12

    litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    V parku

    Položka č.: 280768

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:14

    lept, 21,3 x 15,3 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    U rybníka

    Položka č.: 280769

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:16

    lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Povoz

    Položka č.: 280770

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:18

    litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 86 Balon s vlajkou

    Položka č.: 280780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:08

    litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Rozhovor se Sokratem

    Položka č.: 280828

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18

    suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook