-
Alena Antonová
(1930-2021)
Prokop Veliký
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:00
lept, 1994, 11 x 7,5 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 58/80, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Kvítí v konvici
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:01
suchá jehla, pastel, 2002, 12 x 8,5 cm, sign. PD A. Antonová 02, č. 41/80, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Housle
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:02
lept, 1996, 8,7 x 6,2 cm, sign. DU A. Antonová 96, č. 56/70, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Sova
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:03
lept, 1987, 12,2 x 8,6 cm, sign. PD A. Antonová 87, č. 54/120, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Pes
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:04
lept, pastel, 1993, 8 x 6,8 cm, sign. DU A. Antonová 93, č. 74/100, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Květina ve váze
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:05
lept, pastel, 2004, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD A. Antonová 04, č. 3/80, PF 2005, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930)
Kytice
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:06
lept, tempera, 1979, 9,5 x 12 cm, sign. DU A. Antonová 79, 25628, Exlibris Alžbeta Peřinová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Exlibris Apollón
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:07
litografie, 1986, 12,5 x 9 cm, sign. LD K. Beneš 86, 63/200, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Daniela Benešová
(1929)
Krajina pod sněhem II.
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:08
litografie, 2017, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD D. Benešová 17, č. 27/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Krajina pod sněhem I.
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:09
litografie, 2016, 12 x 8,8 cm, sign. PD D. Benešová 16, č. 62/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Červená krajina
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:10
litografie, 1994, 14,8 x 10,7 cm, sign. DU D. Benešová 94, 68/200, Exlibris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Věž - Ex libris
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:11
dřevoryt, 1968, 11,7 x 3,3 cm, sign. DU C. Bouda, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Brabcová
Společné osamění
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:12
suchá jehla, 2005, 10,1 x 12 cm, sign. PD A. Brabcová 05, 24/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Elsie Bauknecht
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:13
lept, 1923, 13 x 13 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans-Emil Braun - Kirchberg
(1887-1971)
Exlibris Alfred Schweyer
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:14
suchá jehla, 17 x 9,4 cm, sign. PD Braun - Kirchberg, na papíře místy žluté skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Bujárek
(1913)
Sex libris
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:15
serigrafie, 6,3 x 13,9 cm, značeno LD v sítu Vladimír Bujárek, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čech
Sv. Klement Maria Hofbauer a Sv. Jan Nepomucký
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:16
dřevoryt, 1983, 9,1 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 67/250, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čech
Sv. Kosma a Damián
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:17
dřevoryt, 1983, 8,8 x 8,5 cm, sign. PD Čech, č. 134/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Dajč
(1943)
Mojžíš
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:18
lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, č. 29/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vrány
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:19
litografie, 10 x 7,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Vlčí mák u okna
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:20
dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. UD Florian, Ex libris Zdena Vitverová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Konvalinky
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:21
dřevoryt, 10,5 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Město
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:22
dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD Florian, Ex libris Zdeňka Vitverová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Otevřené okno
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:23
dřevoryt, 1944, 8,7 x 6,6 cm, Ex libris Vladimír Kotek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Krajina s motýlem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:24
dřevoryt, 1951, 8 x 6,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
Kvítí s motýly
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:25
dřevoryt, 1953, 9 x 6 cm, Ex libris Slávka Kotková, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Florian
(1911-1984)
In memoriam Jaroslava Knytla
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:26
dřevoryt, 8,5 x 7,2 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Hervert
(1880-?)
Pražská můza
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:27
lept, 1909, 6,3 x 11,6 cm, značeno PD A. Hervert, LD razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Katedrála
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:28
lept, 21 x 15 cm, sign. PD Hlavatý, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franziska Romana Jaksch von Wartenhorst
(1896-1973)
Hudební zátiší
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:29
lept, 13,8 x 8,8 cm, značeno v desce PD jaksch. rad, Ex musicis Frida Graf, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Jakesche a H. Steinera v Praze, E. Orlika v Berlíně, R. Larische, L. Michaleka, W. Ungera, Brandlmayera a Wodnanského ve Vídni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka u stolu
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:30
litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Ptáček
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:31
serigrafie, 12 x 8 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil dívky se zvířaty
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:32
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Ptáček na větvičce
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:33
lept, 9 x 6,5 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Ptáčci
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:34
lept, 1988, 9,8 x 8,1 cm, sign. PD Klápště 88, 106/200, Ex libris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Létající balon
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:35
litografie, 19 x 9 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Exlibris Eugen René Lacroix
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:36
litografie, 17 x 10,5 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Don Quijote
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:37
litografie, 16,5 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Madona
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:38
litografie, 15 x 9 cm, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Objetí
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:39
suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vila
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:40
suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Na koni
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:41
litografie, 1927, 9,5 x 11,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Albrecht z Valdštejna
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:42
lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Anděl na očích
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:43
litografie, 8,5 x 6 cm, sign. DU B. Krátký, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krejčová
(1946)
Ex libris Marie Dvořáková
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:44
serigrafie, 1999, 8,3 x 11,2 cm, sign. PD J. Krejčová 99, č. 56/100, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Svatý Václav
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:45
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Lander
(1904-1980)
Muž
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:46
linoryt, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD R. Lander, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka lesa
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:47
lept, 9,7 x 6,2 cm, Ex libris A.K., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Hlavy
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:48
litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Exlibris M. Horníček
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:49
litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Z knih mého otce
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:50
litografie, 12,8 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Německo)
Satyr
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:52
lept, 12,8 x 8 cm, sign. PD Otto ...(?), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dívka
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:53
linoryt, 9 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Exlibris
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:54
heliogravura, 8 x 5,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Familie Ehrhardt
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:55
lept, 1917, 12 x 8,9 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Novotný
(1945)
Exlibris Igor Sloupka
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:56
lept, 1980, 16 x 6,4 cm, Sign. DU Novotný 80, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pan Hrachovec
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:57
litografie, 1958, 10 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Hrachovec, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Horolezec
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:58
litografie, 1958, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris Fr. Souček, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová
(1949)
Motýlí nápoj
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:59
litografie, 1976, 10 x 6,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, č. 92/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Motýl
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:00
litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Odehnal
(1931)
Noční koupání (Ex libris)
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:01
dřevoryt, 13,6 x 7,9 cm, sign. DU A. Odehnal , Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Hrbka, Z. Juny, B. Laciny a J. Lukeše na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně, prof. V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka
(1920-2007)
Oslavy
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:02
lept, 5 x 5 cm, sign. PD F. Peterka, č. 44/63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Smutný klaun
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:03
lept, 1996, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 18/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
V noci za oponou
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:04
lept, 1999, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Na koni
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:05
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Začtená dívka
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:06
litografie, 13 x 8,5 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Pivoňka
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:07
linoryt, 5 x 5,5 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Ohnutý kord
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:08
litografie, 1978, 12,4 x 9 cm, značeno DU na kameni Roučka 78, Exlibris Dr. Ivo Prokop, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
Dívka
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:09
dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
O člověku..
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:10
dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Soubor loutkářských exlibris
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:11
8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slavík
(1948)
Motýli
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:12
litografie, 10,2 x 8,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Sobota
(1953)
Koník na louce
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:13
litografie, 7,8 x 12,7 cm, sign. PD Vl. Sobota, Exlibris Jana Sobotová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Sobota
(1953)
Nad Petřínem
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:14
litografie, 9,4 x 16 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris Věra Marvanová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Sovák
(1926)
V interiéru
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:15
litografie, 9,4 x 6,7 cm, sign. DU Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Sovák
(1926)
Postava ve stínu
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:16
suchá jehla, 1960, 8,9 x 6 cm, sign. UD Sovák., napsáno Ex Libris MUDr. Pravoslav Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Profil dívky
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:17
dřevoryt, 7 x 4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Abstrakce
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:18
dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tvář
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:19
dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926)
Trubač
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:20
lept, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD N. Synecká, 34/50 A, Exlibris A. L., při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Žena
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:21
lept, 1975, 7,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Šafář 75, č. 47/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Ženský akt
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:22
lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Motýl
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:23
lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Exlibris M Š, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Voják - Ex libris
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:24
litografie, 11,2 x 8,1 cm, sign. PD Karel Toman, 112/160, Ex libris Raymond E. Bowen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoltán Vén
(1941)
Drak
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:25
lept, 10,5 x 9 cm, sign. PD Vén , č. 18/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Rozbouřené moře
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:26
dřevoryt, 11,5 x 6 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Smrtihlav
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:27
dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlach
Lokomotiva s karoserií ze skelných laminátů
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:00
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 5,8 x 8,3 cm, Lokomotivu s karoserií ze skelných laminátů- světovou nvinku- zkoušejí plzenští leninovci na trati Horažďovice - Pačejov. Jde lokomotivu na střídavý proud typu CO-CO, která dosáhne výkonu 5 100kW- tj. 7 000 KS., přilepen papír s popisem , Antikvariá…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Šaroch
Nová výrobní technologie
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:01
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15 cm, Pracovníci oddělení vývojové technologie Závodů na výrobu vzduchotechnických zařízení v Milevsku, kteří soutěží o titul Kolektiv 20. výročí osvobození ČSSR Sovětskou armádou, se zavázali zkrátit termíny vývojových úkolů. Jeden z nich - tváření výbuch…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
První kaučuk vyrobený v Kralupech
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:02
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21,2 cm, První kaučuk vyrobený v Kralupech začali zpracovávat v n.p. Rudý říjen v Gottwaldově. Pracovníci zdejších laboratoří spolu se zaměstnanci Výzkumného ústavu gumarenské a plastikářské technologie v Gottwaldově zjistili, že fyzikální a zpracovatelské …
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Miniaturní stan
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:03
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Miniaturní stan, který prý lze složit do kapsy, byl jednou z atrakcí výstavy turisttických potřeb v Kodani. Dánské batole ochotně demostruje využití plochy mikrostanu. Přilepen papír s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Pícha
Vysílačky zrychlí pražskou dopravu
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:04
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Komplexní skupina pracovníků z Výzkumného ústavu sdělovací techniky v Praze vyrobí v rámci socialistického závazku k 20. výročí osvobození v mimopracovní době 40 kusů tranzistorových radiostanic pro lepší zvládnutí dopravy v době spartakiády. První…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Havelka
(1929)
Vydá Černé jezero své tajemství?
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:05
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,8 cm, Co tají hlubiny dvou šumavských jezer, Černého a Čertova? Budou konečně objasněny pověsti a legendy, jimiž jsou tato jezera již po léta obestřena? Když potápěči pražského Svazarnu našli v hloubce 12m bedny, zajištěné nátěrem proti vlhnutí, vynořily…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Baby-ponorka
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21 cm, Baby ponorka s bateriovým pohonem byla vystavena na campingové výstavě v Kodani. Ponorka je dlouhá 2,22m, vysoká 1,15 a její váha je 220kg. S bateriovým pohonem dosahuje rychlosti 10km za hodinu. Ponorka se bude používat při kontrole ponožených částí…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Technické zajímavosti
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:07
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ze světa motorismu
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:08
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jovan Dezort
(1934)
V rámci Pražského jara 1965
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:09
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zajímavosti ze světa
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:10
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Delegace ÚV KSČ a vlády navštívil Maďarsko
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:11
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Oděvy z umělých hmot
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Bican
(1916-1991)
Aby pole více rodila
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:14
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jovan Dezort
(1934)
Výstava téměř 1100 návrhů na upomínkové předměty
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:15
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Bratislava ve sněhu
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:16
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Informační středisko na Pražském hradě
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:17
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
V trstěnické experimentální škole
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pro zimomřivé pasažéry
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:19
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Problém konstrukcí lehkých fasádních tunelů
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:20
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nový způsob zpracovávání elektrárenského popílku
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Originální robot
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Magnetofon pro snímání obrazu
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:23
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,5 x 14,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rozmrazovny na uhlí, rudu a přísady
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:24
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
K celostátní konferenci BSP
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:25
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Šaroch
Čtvrt století Kovosvitu
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:26
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 20,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nově upravená celnice na cs.-rakouských hranicích
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:27
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Hončík
Ukradli celý ostrov
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:28
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kristian Jiří Nesvatba
(1921-2004)
Prototyp elektromechanické řidičské stolice
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:29
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,6 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Andrejčák
(1940)
Příslušníci ženijního útvaru zneškodňují
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:30
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Souček
Nové stroje pro ČSA
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:31
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,6 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cvičný školní důl
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:32
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Krejčí
Vodní dílo Lipno
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:33
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
K 5. výročí založení Rady vzájemné hospdářské pomoci
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:34
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Manifestace jednoty a síly KSSS a sovětského lidu
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:35
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sovětský svaz má největší zásoby zemního plynu na světě
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:36
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věnek Švorčík
(1919-?)
Kotle pro SSSR
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:37
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Bárta
(1948)
Nová silonová tkanina mirlan
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:38
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,2 x 20,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Koncem roku postihlo svět několik přírodních pohrom
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:39
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,8 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Katastrofy ve světě
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:40
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,6 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Nosek
(1929)
Na pracovišti průkopníka socialistické práce
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:41
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Atomy pro mír
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:42
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
O titul 20. výročí osvobození ČSSR
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:43
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Již 46 let se plaví na různých lodích na řece Volze
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:44
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Těžké následky zemětřesení na Aljašce
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:45
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Turecko trvá na rozdělení Kypru
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:46
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jovan Dezort
(1934)
První vystoupení známého černošského trumpetisty
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:47
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Bambule
Technika dopravě
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:48
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kubíček Januš
(1921-1993)
Pro hlavní město
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:49
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kosmický sňatek
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:50
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Chystáme se na řepu…
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:51
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
První cukr z letošní úrody
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:52
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gabriel Bodnár
Skliteň pícnin
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:53
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jarní móda
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:54
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ještě z pobytu předsedy vlády ČSSR J. Lenárta
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:55
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Na návštěvu Indické republiky
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:56
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pracovníci mláděžnické dílny v Tesle Karlín
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:57
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,1 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pochod obránců míru vladní čtvrtí Londýna
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:58
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mikronésie - atomová střelnice USA v Tichém oceánu
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:59
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,3 x 15,4 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Lomoz
(1933)
V Africe nová stát: Republika Zambie
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:00
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 14,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Před OH 1964
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:01
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nedostatek automechaniků v USA
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:02
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Na hlavu zle zřejmě posadit leccos
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:03
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Jugoslávská móda
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:04
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 14,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
I Floridu zasáhla letošní zima
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:05
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Co se v mládí naučíš…
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jaroslav Bárta
(1948)
Oslavy 90. výročí městské dopravy
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:07
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístroj odstraňující nespavost
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:08
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,3 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kruliš
(1942)
I. intervizní soutěž tanečních písní a šansonů 1965
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:09
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Miniaturní auto
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:10
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Krejčí
Přípravy na montáž mostu u Žďákova
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:11
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,4 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Shirley Templeová
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,4 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Charlie Chaplin
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
První sovětská nafta
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:14
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,1 x 21,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zkáza jezerní ponorky
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:15
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Umělý ostrov francouzského podmořského badatele
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:16
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sportovní zajímavosti
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:17
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Samohybná jaderná elektrárna TES-3
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kubíček Januš
(1921-1993)
Zima
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:19
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dvakrát koňská
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:20
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,6 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ohromný sklad nábojů z druhé světové války
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
K procesu v Dallasu
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jovan Dezort
(1934)
Aby se jim u nás líbilo
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:23
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 21,1 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kruliš
(1942)
Na rybníky s trhavinou
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:24
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,7 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kruliš
(1942)
Bez kontroly a řádné obsluhy kombajnů to nepůjde
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:25
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Koloman Cích
(1916-1993)
Představujeme Vám obec Chynorany
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:26
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gabriel Bodnár
K výronu zemního plynu
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:27
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 14,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pracující Přerovských strojíren
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:28
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 14,8 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tento mohutný náklad závodních automobilů
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:29
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Technické zajímavosti ze světa
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:30
bromostříbrná fotografie, 1965, 14,5 x 20,9 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zajímavosti ze světa
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:31
bromostříbrná fotografie, 1965, 14,7 x 20,6 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Nový typ ponorky
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:33
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Start americké kosmické lodi Gemini odložen
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jiří Kruliš
(1942)
Družstvo ČSSR
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:35
bromostříbrná fotografie, 1964, 14,7 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Mevald
(1932-2022)
Naši reprezentanti na letošním Závodu míru
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 11:36
bromostříbrná fotografie, 1964, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Různí autoři
11. září 2001
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:00
noviny a časopisy, konvolut 7 novin a 2 časopisů ze dnů bezprostředně po 11. září 2001, např. Týden, Lidové noviny, MF Dnes, Blesk, Právo; dobrý stav, u novin již trochu zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
21. srpna 1968
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:01
noviny a letáky, konvolut zvláštních vydání, letáků a plakátů ze srpna 1968 (21.-30.), např. Zemědělské noviny, Večerní Praha, Svobodné slovo, Obrana lidu, Lidová demokracie, Československý sport, Rudé právo, Svoboda, Roháč, Lierární listy, Učitelské noviny aj., dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Zemřeli 3 soudruzi
Položka č.: 858Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:02
noviny, 3x Rudé právo, 12.11.82 - úmrtí Brežněva, 11.2.1984 - úmrtí Andropova a 12.3.1985 úmrtí Černěnka s informací o zvolení M. Gorbačova na tit. straně), dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Gorbačov svržen
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:03
noviny, Rudé právo s titulní stranou Gorbačov svržen z 20. srpna 1991, dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
4x Lidové noviny
Položka č.: 860Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:04
noviny, prosinec 1989 (na tit. straně Goodbye samizdat), 5.1. 1990 (s reportáží První den prezidenta od Vladimíra Mlynáře, 4.1. 1993 (první číslo v samostatném českém státě) a 27.1. 1993 (zvolení V. Havla presidentem), dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Oficiální listopad 1989
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:05
noviny, 1x číslo oficiálního tisku Mladé fronty, Rudého práva, Svobodného slova a Obrany lidu ze dnů po 17. listopadu, který předstíral, že nic významného neudálo, dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
2x Tribuna otevřenosti
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:06
noviny, 2 výtisky (a+b) se zkráceným záznamem večera otázek a odpovědí ve Slovanském domě 13.3. a v PKOJF 20.3.1968, vyst. např. J. Smrkovský, J. Procházka, P. Kohout, J. Kroha, O. Šik, G. Husák, K. Kosík, aj., trochu opotřebené okraje, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Student, týdeník mladé inteligence 19-21, 24-26, 28, 31-34 / 1968
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:07
noviny, nejradikálnější periodikum Pražského jara, s nastoleným sloganem Už žádná tabu, přinášejícím jako první u nás informace o demonstracích v Polsku, o politických zločinech a vykonstruovaných procesech v SSSR, o postojích Izraele, k emigračním tématů nebo zpochybňující oficiální verzi smrti Jan…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Propagandistická periodika okupačních vojsk z roku 1968
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:08
noviny, 2x Zprávy č. 5 (14.9.) a č. 16 (17.9), 1x Týdeník aktualit (14.10., roč. 1, č. 1, vyd. Tisková agentura Novosti), dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Havel
(1936-2011)
Rudé právo a Mladá fronta
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:09
noviny, Rudé právo 30.12.1989 (zvolení prezidentem v orgánu ÚV KSČ), Rudé právo 2.1.1990 (novoroční projev V. Havla) a Mladá fronta 18.7.1992 (Prezident Václav Havel odstupuje), dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Novotný
(1904-1975)
Večerní Praha 22.3.1968
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:10
noviny, výtisk novin s titulkem Antonín Novotný odstoupil, dobrý stav, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josif Vissarionovič Stalin
(1878-1953)
Rudé právo 9.3.1953
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:11
noviny, výtisk novin, na tit. straně pohřeb Stalina, okraje potrhané, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jurij Gagarin
(1934-1968)
První člověk ve vesmíru
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:12
noviny, 2x Rudé právo (12. a 13. 4. 1961), 1x Večerní Praha (12.4.1961) a 1x LIdová demokracie (13.4.1961), otřepené okraje, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Palach
(1948-1969)
3x dobový tisk + dokumenty
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:13
noviny, 1x Svobodné slovo 20.1.1969 (Jan Palach zemřel), 1x Mladá fronta 27.1.1969 (Rozloučení s Janem Palachem), 1x týdeník Květy č. 4, 1.2.1969 (pouze listy, bez hřbetu), 1x tištěný leták Akčního výboru pražských studentů a předsednictva SVS Nedopusťte zneužití pohřbu Jana Palacha, 2x strojopis (I…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Devadesátky v tisku
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:14
noviny, první čísla nových polistopadových periodik, obs.: Telegraf, nulté číslo 21.12.1991; Prostor, 1.4.1992 + poslední číslo 12.12.1992; Nei Report, číslo 0, 16.8.1990; Expres, 15.1.1990; Blesk, 13.4.1992; Fórum OF, 31.1.1990; Moravské noviny, 4.1.1990 (vyd. Atlantis, brno); Národní listy, 26.3.1…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
První člověk na Měsíci! (konvolut)
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:15
noviny, obs.: Práce, 21.7.1969 První pozemšťané na Měsíci; Večerní Praha 21.7.1969 Měsíc vydává tajemství; časopis Stern (něm.), č. 33, 17.8.1969; časopis Epoca (it.), č. 985, 10.8.1969; + volně přiložený dvojlist 8 dní v červenci, let kosmické lodi Apollo 11, s fotografiemi z NASA v USA (pravděpodo…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Neprošli...
Položka č.: 872Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:16
noviny, Reportéři Rudého práva o nedávných událostech, novinový formát s množstvím čb. fotografiích z Prahy a tendenčními texty o zásahu při prvním výročí srpnových událostí, včetně desítek portrétů zadržených, 32s., vyd. Rudé právo k 31.8.1969, + přiložen strojopis s provoláním dělníků a studentů k…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Dvanáctka 1/1983
Položka č.: 873Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:17
noviny, příloha bulletinu Jazz, neperiodický tisk pro blues, tradiční jazz a swing, odp. red. Karel Srp, upr. Joska Skalník, novinový formát, 56s., lehce zohýbané okraje, zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
2x Literární listy
Položka č.: 874Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:18
noviny, zvláštní vydání z 26.7.1968 s poselstvím občanů předsednictvu ÚV KSČ a se seznamem signatářů (dvojlist), + 23.8.1968 (protiokupační vydání po obsazení redakce); trochu potrhané okraje a papíř v přehybu, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Letáky (srpen 1968)
Položka č.: 875Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:19
rozmnoženiny, 38 ks, obs.: obvodni připravný výbor KAN v Praze 1 (podepsáno v tisku Karol Wild - 23. 8. 1968), Výzva spojeneckým vojákům z tiskárny Polygrafiaze dne 21. 8. 1968, leták Státni památkové péče, Prokurátoři CSSR (24. 8. 1968), Nikdy nezapomeneme - seznam obětí srpnových dnù, Stručný výta…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Plakáty (srpen 1968)
Položka č.: 876Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:20
9x plakát, obs.: UNESCO vyhlásilo rok 1968 rokem lidských práv - Vraťtee je i nám! (trochu poškozené okraje); Důvěřujeme vám! (A2 s fotoportréty L. Svobody a A. Dubčeka), úbytky papíru v rozích; Svoboda-Suverenita-Socialismus-Demokracie (A1 s fotoportrétem L. Svobody), úbytky papíru v rozích, stopy …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Propagandistické letáky okupačních vojsk (srpen 1968)
Položka č.: 877Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:21
letáky, 5ks, obs.: 1) Leden - Ano! Kontrarevoluce - Ne! 2) Prohlášení k občanům ČSSR 3) Vyhlasenie k občanom ČSSR (ušpiněno) 4) Občané Československa (ušpiněno) 5) Prichod do Moskvy prezidenta ČSSR L. Svobody; zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
ČB fotografie ze srpnových dnů r. 1968 v Praze
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:22
fotografie, 13x čb fotografie z Praha a 1x čb foto z Olomouce (mítink za zvolení Čestmíra Císaře prezidentem) neznámého autora, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
A-kontra - zprávy alternativních aktivit
Položka č.: 879Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:23
časopis, č. 20-21 a č. 22-24/1992, vyd. Československé anarchistické sdružení, Praha, 1992, obs. např. rozhovory s Egonem Bondym nebo členkou RAF aj., zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Informační servis
Položka č.: 880Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:24
noviny, konvolut 3 čísel: č. 8 (1989), 47 a 48 (1990), vyd. Nezávislé tiskové středisko, zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Informace pro členy Svazu českých spisovatelů
Položka č.: 881Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:25
dokument, (bulletin - rozmnoženina strojopisu) o protestech tzv. Seifertova svazu spisovatelů proti rozhodnutí Ministerstva kultury o Nakl. ČS. spisovatel, o zahraničních stycích a spisovatelských domovech (jménem J. Seiferta - předsedy a místopředsedů J. Brabce a K. Ptáčníka), 8 listů sepnutých spo…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Květy, Signál a Svět v obrazech (Zvlášní vydání, srpen 1968)
Položka č.: 882Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:26
časopisy, obs. vynikající reportážní fotografie v mimořádných vydáních týdeníků Květy (2x zvlášní vydání), Signál (3x - 23.8. + 3. legální v ilegalitě nedat. + č. 6 ze 7. září 1968) a Svět v obrazech (21. a 24. srpna), zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Zeman
(1944)
Prognostika a přestavba
Položka č.: 883Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:27
časopis, T 89/8 (Technický magazín), výtisk s legendárním článkem Miloše Zemana Prognostika a přestavba (str. 6-9), intaktní stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Dikobraz
Položka č.: 884Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:28
časopis, konvolut čísel 14-33 (4.4. - 13.8. 1968), č. 35 (27.8.1968), č. 37-52 (10.9. - 27.12 1968), č. 1-10 (1.1. 1969 - 4.3. 1969) a mimořádné protiokupační číslo (Druhé zvláštní vydání ve větším formátu z 27. srpna 1968, celostr. bar. kresby a karikatury např. A. Born, S. Holý, O. Jelínek, V. Jir…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Der Spiegel k Pražskému jaru a okupaci 1968
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:29
5x časopis, 18.3. Revolte in Warschau und Prag, 13.5. Prag - Der neue Kommunismus, 22.7. Sowjet-Schatten über Prag, 26.8. Tschechische Tragödie a 2.9. Tschechische Tragödie - zweiter Akt, lehce opotřebené okraje, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Sešity pro mladou literaturu 1-33
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:30
časopis, kompletní soubor všech čísel od r. 1966 do č. 33 (1969, zákaz vydávání tutlu), zcela zásadní periodikum pro vzepětí a nepoddajnost české literatury v závěru 60. let, zároveň i generační platforma osobností typu P. Kabeš, J. Gruša, P. Šrut, M. Topinka, J. Vodňanský, I. Wernisch aj., typograf…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Analogon 1-15 + 22
Položka č.: 887Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:31
časopis, kultovní česká surrealistická revue s podtitulem Surrealismus, psychoanalysa, strukturalismus, 1. číslo z června 1969 (sest. V. Effenberger), druhé a další pak z roku 1990 a dále (č. 22 z r. 1998), v časopise publikují např. J. Švankmajer, E. Švankmajerová, M. Stejskal, Fr. Dryje, A. Marenč…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Zprávy SČDU
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:32
noviny, dnes již zcela neznámé interní noviny výlučně jen pro členy Svazu českých divadelních umělců, neprodejný tisk, jakýsi pandán k formátově a graficky shodným Divadelním novinách z vrcholících 60. let; obs. 0. číslo (15.12.1966), č. 1 (15.2.1967), č. 3,5 a 6 (1967), + ročník 1968-1969, kdy se p…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Kavárna A.F.F.A.
Položka č.: 889Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:33
4x sešit, neoficiální periodikum studentů AMU, kteří poté sehráli významnou roli v listopadu 1989, konvolut 4 čísel a 1 přílohy, roč. I. č. 1 - leden 1987, šéfredaktor: Martin Mejstřík, neprodejné, náklad 800ks, bez titulního listu, + příloha Noční bar č.1/1987, roč. I. č. 5 - 30.5.1988, roč. II. č.…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Ústřety č. 2
Položka č.: 890Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:34
sešit, bulletin, příloha stud. časopisu Situace, vyd. SSM FF UK, květen 1989, náklad 150ks, red. Marek Vajchr ad., obs. mj. rozhovor s Karlem Šiktancem, 27s., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Studio 1928/1929 (měsíční revue pro filmové umění)
Položka č.: 891Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:35
kniha, redakce: Karel Smrž, souvazba 10 čísel, č. 1 (říjen 1928) až č. 10 (prosinec 1929), pův. přední i zadní části obálek všech čísel vevázány vzadu, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, dobová clpl. převazba, lehce otřepené okraje desek, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Spiritistická revue 1929
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:36
9x sešit, obs. č. 1, 2, 4, 5-12 (č. 3 chybí), vyd. Jan Kuchař a Jan Rösner, Radvanice u Moravské Ostravy, 1929, ob. A.J: Volejníček, lehce opotřebené okraje, zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Patočka
(1907-1977)
Konvolut novinových výstřižků (1977)
Položka č.: 893Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:37
výstřižky, obs. Rudé právo, Tvorba, Mladá fronta, Lidová demokracie a Dikobraz - dokumentace nenávistné režimní kampaně proti prvnímu mluvímu Charty 77, 11 výstřižků s ručně dopsaným datem a místem publikování textu, zažloutlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helmut Gauweiler
Deutsches Vorfeld im Osten : Bildbuch über das Generalgouvernement
Položka č.: 894Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:38
kniha, fotografická publikace oslavující budování nového ráje na východě tzv. Generalgouvernement na území okupovaného Polska, sestavil ve spolupráci s oddělením Hlavním propagandy H. Gauweiler, vydal Buchverlag Ost, Krakau 1941, polopl. vazba, 207s.,, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Bounoure
(1928-1996)
Princip slasti surrealismus
Položka č.: 895Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:39
sešit, katalog k výstavě Brno, Praha, Bratislava, únor - květen 1968, brož. velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 480 CZK (20 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šourek
(1909-1950)
Paleta lidového umělce. Kalendář 1942
Položka č.: 896Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:40
kalendář, vybral a úv. slovo napsal K. Šourek, 17 bar. a 9 čb. vyobrazení, vyd. Družstevní práce, Praha, 1941, clpl. vazba, pův. obálka vevázána, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a J. Kaplického na UMPRUM, prof. V. V. Štecha, J. Pečírky, O. Zicha a V. Birnbauma na Ústavu ději…
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Ronovský
(1929-2006)
5. výstava skupiny etapa
Položka č.: 897Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:41
katalog, čb. vyobrazení děl, text J. Baleka, seznam vyst. prací, vyd. Nová síň, Praha, 1970, sešit, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Holbrook Jackson
Catalogue Raisonné of Books Printed at the Curwen Press 1920-1923
Položka č.: 898Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:42
katalog, úv. slovo H. Jackson, 3 barevná vyobrazení v příloze, holandský papír, vyd. The Medici Society Limited, Londýn, 1924, ex. 222/400, kartonová vazba s obálkou, obálka zašpiněná a otřepená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Endymion (Básně)
Položka č.: 899Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:43
Bibliofilie, obálka, frontispis, titul, viněty v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, podpis na patitulu J. Karásek ze Lvovic, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1913, brož, 60s., přesahy obálka pomačkané, na přední straně obálky flíček, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Amedeo Molnár
(1923-1990)
Lístky o mladé církvi
Položka č.: 900Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:44
kniha, podpis na tit. listě A. Molnár, vyd. Kalich, Praha, 1992, ob. R. Hála, brož, 110s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Frejka
(1904-1952)
Deník Jarmily Horákové
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:45
kniha, podpis s věnováním na patitulu J. Frejka, vyd. Českomoravský kompas, Praha, 1940, ob. Fr. Muzika, brož, 199s., pravý horní růžek ušpiněný od zatekliny, ob. na hřbetu mírně natržená, otřepené okraje, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
4x podepsaný katalog
Položka č.: 902Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:46
katalog, 4x podpis M. Holý, Nové obrazy M. Holého, Galerie č. fondu výtv. um., 1956, Dny v krajině, Galerie V. Špály, 1961, 2x Miloslav Holý, Galerie Kniha, 1954 a Mánes, Praha, 1967, 4x sešit, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Maria
(1870-1942)
Spravedlnost
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:47
kniha, podpis na patitulu J. Maria, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., polokožená převazba s ražbou na hřbetu, 303s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hájek
(1913-1993)
Mezi včerejškem a zítřkem : vývoj socialistického hnutí mezi první a druhou světovou válkou
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:48
kniha, podpis Jiří Hájek, edice Dějiny práce sv. 3, vydala Práce, Praha 1947, 295 s., brož., ob. v horní části natržená, při krajích pomačkaná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hvížďala
(1941)
Jak myslet umění - rozhovory s výtvarníky
Položka č.: 905Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:49
kniha, podpisy K. Hvížďala, J. Sozanský, I. Wernisch?, vydala Mladá fronta, Praha 2013, 240s., brož, výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Hodrová
(1946)
Podobojí
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:50
kniha, podpis D. Hodrové, ob. a ilustrace A. Šimotová, vydalo Severočeské nakladatelství, Ústí nad Labem 1991, 184s., celopl. vazba s ob., ed. Jádra sv.5, výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Hodrová
(1946)
Ztracené děti
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:51
kniha, podpis D. Hodrové, Vydal Hynek, Praha 1997, 384s., kart. vazba s ob., výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
R. Svobodová: Pokojný dům
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:52
kniha, podpis v patitulu, ilustrace a návrh vazby A. Kašpar, vydal Česká Grafická Unie, Praha 1921, 61s., celopl. zdobená vazba, kart. pouzdro, na přídeští exlib. dřevorytem výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
Položka č.: 909Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:53
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1984, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Růže pro Jana Nerudu
Položka č.: 910Vyvolávací cena: 330 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:54
kniha, 2x podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Československý spisovatel, Praha 1988, semišová vazba s reliéfem, 96s., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 330 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
J. Pilař: Dvojí křídla
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:55
kniha, podpis a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1988, pl. s ob., 295s.., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Svoboda
(1920-2002)
V. Ptáčková: Josef Svoboda
Položka č.: 912Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:56
kniha, podpis světoznámého scénografa a výtvarníka Jos. Svobody v monograficky provedeném katalogu, vydal Divadelní Ústav Praha, 1984, ed. Režisér - Scénograf sv. 12, brož., 203s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němec
(1936-2015)
Obrazy kresby
Položka č.: 913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:57
katalog, podpis výtvarníka, text Eva Petrová, vydala galerie Bratří Čapků, Praha 1987, brož,. nestr., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
K.H. Borovský: Epigramy
Položka č.: 914Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:58
kniha, podpis na tit. listě J. Lada a M. Novotný (doslov), vyd. Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod, 1949, ex. 97/500 na lepším papíře s faksimilem autografu Karla Havlíčka, polopergamenová převazba, pův. obálka vevázána, 90s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, E. Dí…
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
(1889-1961)
Mládí
Položka č.: 915Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:59
bibliofilie, podpis na patitulu J. Vrba, vyd. J. Otto, Praha, 1927, ex. 18/100 na holandském japonu v původní pergamenové vazbě se zlacením, 354s., desky ušpiněné a místy odřené, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Faltys
(1878-1944)
O jiných a o sobě
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:00
kniha, podpis na tit. listě K. Faltys, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1934, brož, 131s., několik uvolněných listů, po krajích otřepené, obálka na hřbetu mírně natržená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Katalog k výstavě fotografií Josefa Sudka
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:01
katalog, obs. 2 čb. vyobrazení, text Jana Řezáče a sezn. vyst. fotografií, 3x dvojlist, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Jan Kristofori
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:02
katalog, podpis výtvarníka, autor textu Miroslav Klivar, typografie Václav Rytina, vydalo nakladatelství Victoria Publishing, a.s, Praha 1995, 155 s., brož, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kohout
(1928)
Ende der Großen Ferien
Položka č.: 919Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:03
kniha, podpis autora, v němčině, obálka P. Sovák, vydalo nakladatelství Albrecht Knaus, Mnichov 1990, 808 s., celoplátěná vazba s obálkou, vynikající stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kohout
(1928)
Wo Der Hund Begraben Liegt
Položka č.: 920Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:04
kniha, podpis P. Kohout, v němčině, vydalo nakladatelství Albretch Knaus, Mnichov 1988, 528 s., kartonová vazba s obálkou, vynikající stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Posedlost
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:05
kniha, podpis a dedikace V. Nezval, úprava J. Štýrský, vydal Sfinx, B. Janda, Praha 1930, 246 s., celoplátěná vazba, lehce zašpiněná, zkosený hřbet, Antikvariát Ostrovní, člen Devětsilu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Kalendář
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:06
kniha, podpis na patitulu, ilustrace, obálka a úprava A. Hoffmeister, přednostní výtisk na holandském papíře, 255. sv. edice Aventinum, tisk Fr. Obzina, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1930, 150s., původní brož., nerozřezáno, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stál…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Lid slovanských zemí v obrazech
Položka č.: 923Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:07
bibliofilie, podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Stingl
(1930-2020)
Indianer ohne Tomahawks
Položka č.: 924Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:08
kniha, podpis a věnování M. Stingla v titulu, vydal Urania-Verlag, Leipzig 1977, pl. s ob., 228s., velmi dobrý stav, okraje obálky drobně poškozené, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alexander Blok
(1880-1921)
Dvanáct - Epos o revoluci
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:09
bibliofilie, podpis překladatele B. Matheusiana přídeští, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Lásky absurdné
Položka č.: 926Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:10
bibliofilie, podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1929, Ex. č. 35, 123 s., nerozřezáno, drobné skvrny na papíře, lehce zažloutlý hřbet a okraje obálky, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Moji přátelé
Položka č.: 927Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:11
kniha, verš o utrpení na Pankráci a věnování Vladimíru Píchovi kaplanovi řádu Maltézských rytířů J. Deml, graf. úprava Gertruda Grubrová, obálku nakreslila a knihu vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1947, 2000 výtisků, 44 s., vevázaná obálka, polokožená vazba, ochranné pouzdro, výborný stav, Antikvariá…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Das Lied eines Wahnsinnig Gewordenen Soldaten
Položka č.: 928Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:12
kniha, Píseň vojína šílence, podpis autora, předmluva Karl Eduard, tisk K. Dyrynk, 1935, 200 výtisků, 44 s., brož., výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Kresba, grafika, plastika
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:13
katalog, pozdrav s věnováním O. Janeček na přídeští, vydala GHMP, Praha 1980, sešit, nestr. (24s.), uvolněný prostřední dvojlist, velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1972
Položka č.: 930Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:14
serigrafie, sign. dvoubarevná serigrafie V. Fuka, 1971, osobní přání s podpisem ve formě dopisu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Marc Chagall: Der Vogelfänger - Ausgewählte Graphik
Položka č.: 931Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:15
katalog, tužkou signovaná reprodukce Marc Chagall, katalog v deskách (imitace knihy) s 7 barevnými reprodukcemi (1 sign.), úvodní text a koncept výstavy Claude Esteban, vydal Haus der Kunst, München 1978, brož v laminát. deskách, 124s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Ganymedes
Položka č.: 932Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:16
bibliofilie, podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1925, Ex. č. 35, 123 s., lehce zažloutlý papír, obálka vzadu zašlá,hřbet v dolní části drobně poškozen, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šolc
(1932-2010)
Podpalte Československo! : operace Perun
Položka č.: 933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:17
kniha, podpis a věnování autora na titulu, vydal Merkur, Praha 1991, brož, 86s., vazba lehce rozlepená, obálka pokrčená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ilja Hurník
(1922-2013)
Cesta s motýlkem
Položka č.: 934Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:18
kniha, podpis a věnování autora na patitulu, ob., vazba a úprava Z. Seydl, vydal Supraphon, Praha 1970, pl. vazba s ob., 168s., obálka při krajích opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kolmaš
(1933-2021)
Po Ťü-i: Datlovník v meruňkovém sadu
Položka č.: 935Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:19
kniha, podpisy překladatele Jos. Kolmaše a básnířky Jany Štroblové na patitulu, úprava Z. Stejskal, vydal Vyšehrad, Praha 1996, karton. vazba s ob., 256s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Střížek
(1959)
M. Dostál: Antonín Střížek
Položka č.: 936Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:20
katalog, podpis výtvarníka v titulu, katalog výstavy v Oblastní galerii Vysočina, vydal Kant, Praha 2010, brož., 30s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
(1908-1982)
B. Houdek: Karel Štěch - Grafické dílo
Položka č.: 937Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:21
kniha, podpis a věnování autora, sign. dřevoryt autoportrét ve frontispusu, soupis výstav a popisný seznam grafického díla s 2 pův. dřevoryty Karla Štěcha, 32 reprodukcí, vydalo Krajské nakladatelství, České Budějovice 1958, brož, 78s. + XXXII., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium grafik…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irina Nakhova
(1955)
Works / Werke / Raboty 1973 - 2004
Položka č.: 938Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:22
kniha, podpis s věnováním J. Šalamounovi, interview s B. Wally, studie j. Becksteina, přehlídka děl a instalací z l. 1989 - 2004, vydala Internationale Sommerakademie fur Bildende Kunst, Salzburg 2004, brož, 128s., ob. drobně opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Knížák
(1940)
Něco
Položka č.: 939Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:23
katalog, 30 x 21 cm, podpis M. Knížák, vydala Galerie Klatovy / Klenová k výstavě v Klatovech, Mariánských Lázních a Plzni, 1992, 25 s. textu + obr. příloha, brož., obálka vzadu pokrčená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze, poté prof. K. Mülle…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Čadík
(1891-1979)
O klenotnictví jižního Ruska ve starověku
Položka č.: 940Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:24
kniha, 23 x 15,5 cm, podpis a věnování historika umění a ředitele Umělecko-průmyslového musea v Plzni dr. Jindřicha Čadíka nakladateli Vladimíru Žikešovi, řídce dostupná studie našeho předního odborníka na umění starověku, separát z Výroční zprávy Západočeského umělecko-průmyslového musea města Plzn…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Maria Tilschová
(1873-1957)
Dědicové
Položka č.: 941Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:25
kniha, 18,5 x 14 cm, podpis A.M. Tilschové s vročením na patitulu, vydala Fr. Borový, Praha 1924, polopl.vazba, 319s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Novotná
(1907-1994)
Byla jsem šťastná
Položka č.: 942Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:26
kniha, 20,5 x 13,5 cm, podpis J. Novotné na titulu s vročením, vydal Melantrich, Praha 1991, pl.vazba s ob., 320s., ob. drobně poškozená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jeanne DOrge
(1879-1964)
Voice in the Circle & Lobos
Položka č.: 943Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:27
bibliofilie, 24 x 16 ; 19 x 12 cm, podpis a věnování americké básnířky a malířky Jeanne DOrge s vročením na patitulu sbírky Voice in the Circle, vazba Hans E. Schuberth, vydal Noel Young, Santa Barbara (California) 1955, polopl. vazba, 96s., ex. 500, drobné nečistoty, velmi dobrý stav první vydaná …
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Steker
(1949)
Výstava volné tvorby mladých výtvarníků Karlovarska
Položka č.: 944Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:28
katalog, 25 x 18 cm, návrh obálky a úprava Fr. Steker, katalog prací 14 výtvarníků, úvod. slovo V. Vízdal, vydala Galerie umění Karlovy Vary 1987, volné archy v deskách, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Scheinpflugová
(1902-1968)
Kouzelná obálka
Položka č.: 945Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:29
kniha, 20 x 12,5 cm, podpis autorky, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 72 s., brož., zašpiněná obálka a předsádka, rozlepeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Scheinpflugová
(1902-1968)
Skleněná koule
Položka č.: 946Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:30
kniha, 20 x 13 cm, podpis autorky, obálka K. Svolinský, vydal Fr. Borový, Praha 1934, 77 s., brož., zašpiněná obálka a předsádka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jiří David: Vladimír Komárek
Položka č.: 947Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:31
kniha, 22 x 23,5 cm, podpis a dedikace umělce, vydalo Severočeské nakladatelství, Liberec 1967, barevné a čb. ukázky prací, 24 s. textu + 56 s. příloh, clpl. vazba s obálkou, velmi dobrý stav knihy, obálka při okrajích opotřebená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Napříč Fantomázií
Položka č.: 948Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:32
kniha, autorův podpis a věnování na patitulu, ilustrace fokalky M. Kořečka, ob. a typo V. Bláha, vydala Práce, Praha 1991, 158s., pl. vazba s ob., hrany desek a okraje obálky opotřebené, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Majerová
(1882-1967)
Náměstí Republiky
Položka č.: 949Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:33
kniha, podpis M. Majerové, ilustrace J. Čapek, ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. vazba, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kamil Bednář: Hladiny tůní
Položka č.: 950Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:34
kniha, kresby a podpis K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá , Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Petr
(1884-1964)
Z dílen Umělců
Položka č.: 951Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:35
kniha, podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leopold Parma
(1891-1968)
P. Bezruč: Město pod Radhoštěm
Položka č.: 952Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:36
bibliofilie, sign. dřevoryt L. Parmy ve frontispisu, podpis P. Bezruče na titulu, tisk Kryl a Scotti, vydal Propagačního odboru Krajinské výstavy moravskoslezského Pobezkydí, Frenštát p. Radhoštěm 1934, nestr., brož, ex. 214/250, ruční papír van Gelder, dobrý stav vnitřku, obálka skvrnitá, poškozená…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Špála
(1885-1946)
Jos. Hora: Hladový rok
Položka č.: 953Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:37
kniha, podpis v titulu Josef Hora, ob. V. Špála, 33. sv. ed. Proud, tisk Legiografie, vydal Čin, Praha 1926, pův. brož, 227s., ob. při krajích potrhaná a skvrnitá, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jožka Baruch
(1892-1966)
Ant. Sova: Smetanovo kvarteto Z mého života
Položka č.: 954Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:38
bibliofilie, Z pozůstalosti gen. Eliáše?, vydavatelovo věnování gen. Aloisu Eliášovi na patitulu, dvoubarev. sign. dřevoryt, viněta v titulu a v závěru vše dřevorytem a úprava J. Baruch, soukromě vydal pplk. Vladimír Šumbera, Valašské Meziříčí 1934, brož s ob., Ex. 95/150 14s., papír Pannekoek, velm…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Ivan Olbracht: Jozka, Forko a Pavlína
Položka č.: 955Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:39
bibliofilie, podpis I. Olbrachta v tiráži, dřevoryty a úprava J. Hodek, vydal J. Hlavký, Hranice na Moravě 1931, 22. sv. edice Amfora, Ex. 101/210, 66 s., brož., při okrajích lehce potrhaná obálka, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Sůra
(1929-2011)
Miloš Doležal: Kamení
Položka č.: 956Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:40
bibliofilie, podpisy autorů v tiráži, 2x sign. serigrafie J. Sůra, vydal M. Dyrynk, 23. svazek edice Slza, Praha 1996, Ex. 8/300, 21 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Ondráček
(1898)
Josef Hora: Černý závoj
Položka č.: 957Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:41
bibliofilie, podpis básníka J. Hory v tiráži, kresba, obálka a podpis v tiráži O. Ondráček, 3 sv. Mladé edice, Bratislava 1932, Ex. 107/200 na domácím japanu, 16 s., brož., obálka při okrajích lehce poškozená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Štorch-Marien
Chvála nakladatelského povolání
Položka č.: 958Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:42
kniha, podpis na patitulu Ot. Štorch Marien, ve frontispise reprodukce portrétu od J. Zrzavého, úprava Fr. Muzika, vydal jako soukromý tisk Ot. Štorch Marien, Praha 1929, Ex. 144/400, 13 s., brož., holandský papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
A.B. Kohout: Hadí květ
Položka č.: 959Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:43
kniha, podpis a úprava Jar. Šváb, vydal jako soukromý tisk autor, Praha 1937, 27 s., brož., zašpiněná obálka, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Sedm vybraných básní Jaroslava Kvapila
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:44
kniha, podpis a věnování Jar. Kvapil, heliogravura ve frontispise M. Švabinský, vydal F.J. Müller, Praha 1942, netr., brož, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Michl
(1901-1977)
J.S. Machar: Dvacet pohlednic z Kysiblu
Položka č.: 961Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:45
bibliofilie, podpis v patitulu J.S. Machar, sign. kolorovaný frontispis, věnování a graf. úprava Fr. Michl, přednostní kolorovaný výtisk, tisk Jan Kobes, 2. sv. edice Páteční sloupky, vydal V. J. Krýsa, Plzeň 1931, Ex 17/30, 26 s., brož., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vik
Otokar Fischer: Požadavek dne
Položka č.: 962Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:46
bibliofilie, podpis Ot. Fischer, úprava a výzdoba Fr. Vik, vydal M. Píša, Brno 1932, 160 výtisků, 12 s., brož., nerozřezáno, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Černohorský
(1911-1988)
Písně o světle domova
Položka č.: 963Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:47
bibliofilie, podpis básníka v tiráži, ilustrace Fr. Zedníček, obálka a úprava J. Eliáš, 1. svazek edice VSJA, vydal Všestudentský spolek Jihočeští akademici, Písek 1940, Ex. 12/300, 41 s., brož, lehce zašpiněná obálka, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Cvejn
(1911-1986)
Jindra Černohorský: Odjezdy
Položka č.: 964Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:48
bibliofilie, podpis, básně, obálka, ilustrace a grafická úprava Karel Cvejn a básně Jindra Černohorský, vydal Frant. Lenc, Písek 1932, Ex. 41/300, 53 s., brož., obálka zažloutlá, při okrajích natržená, drobné skvrny, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Václavíček
(1916-1989)
Jaromír Měšťan: Zvěrokruh
Položka č.: 965Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:49
bibliofilie, podpis básníka v tiráži, 12x dřevoryt a frontispis J. Václavík, edice Zvěrokruh, České Budějovice 1939, 29 s., brož, drobné skvrny na obálce, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František B. Kouba
(1906-1938)
Jaromír Měšťan: Smlouvání s časem
Položka č.: 966Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:50
bibliofilie, podpis básníka v tiráži, grafická úprava, frontispis a iniciálky do dřeva vyryl F.B. Kouba, 5. soukromý tisk edice Gemini, České Budějovice 1936, 200 výtisků, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vik
Jiří Mahen: Démoni
Položka č.: 967Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:51
bibliofilie, podpis J. Mahena v tiráži, frontispis, typo. úprava F. Vik, 23. svazek edice Amfora, vydal J. Hladký, Hranice 1909, Ex. 6/200, 58 s., brož., obálka při okrajích lehce poškozená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Juliusz Slowacki: Otec morem nakažených v El-Arish
Položka č.: 968Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:52
bibliofilie, přebásnil a podepsal Vl. Holan, dřevoryt B. Lacina, úprava a obálka Fr. Muzika, vydal Spolek českých bibliofilů a nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1953, 37 s., brož, obálka lehce zašpiněná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na V…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mahen
(1882-1939)
Požár Tater
Položka č.: 969Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:53
bibliofilie, podpis a věnování Jiřího Mahena, vstupní kresba Alois Wachsman, úprava Fr. Muzika, obálka Rudolf Hála, vydala Družstevní práce, Praha 1934, 74s., orig. brož., ob. mírně zašlá, vazba rozlepená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Benjamin Jedlička: Paříž 1945
Položka č.: 970Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:54
Bibliofilie, podpis na patitulu, frontispis, 4 ilustrace a návrh ob. Jos. Šíma, podpis autora na patitulu, vydal Václav Petr, Praha 1947, polopl. vazba s ob., 74 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
J. Tkadlec: Poutník, jenž se vrací - tři obrazy ze života J. A. Komenského
Položka č.: 971Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:55
Bibliofilie, obálka, sign. frontispis, viněta v titulu a na patitulu a podpis v tiráži J. Konůpek, ed. Život a sen, vydal J. A. Verner, Pustá Rybná 1942, orig. brož s ob., 95 s., stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1877-1946)
Měsíce / Melancholická pout
Položka č.: 972Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:56
Bibliofilie, dvě sbírky, básníkův podpis na patitulu sbírky Měsíce, úprava a 4 celostr. ilustrace Zd. Kratochvíl, ed. Zlatokvět 9. sv., vydal Fr. Borový, Praha 1918; Melancholická pout, kresba na ob. B. Haunerová, ed. Obzory 2. sv., vydal Umělecký měsíčník Obzory, Praha 1906, 2 x orig. brož, (32s.)…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
P. Loti: Islandský rybář
Položka č.: 973Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:57
kniha, podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, obálka a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Z. Sklenář, ed. Nesmrtelní, vydal SNKLHU, Praha 1959, clpl. vazba s ob., 172 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E.…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Jan Zrzavý vzpomíná na domov, dětství a mladá léta
Položka č.: 974Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:58
kniha, podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, vazba a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Jan Ambrož, vydala Svoboda, Praha 1971, clpl. vazba s ob., 106 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jan Čep: Cesta na jitřní
Položka č.: 975Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:59
kniha, podpis básníka v tiráži, litografie ve frontispisu a v závěru a podpis v tiráži V. Mašek, vydal Melantrich, Praha 1930, pův. brož s celofán. přebalem, 16s., velmi dobrý stav, celofán poškozen, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Raškovová
(1970)
Boh. Smejkal: Nevšední zásluhy tiskařské rodiny Krylů o českou bibliofilii
Položka č.: 976Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:00
kniha, sign. lept v příloze L. Raškovová, podpis autora za textem, úprava a podpis v tiráži Ot. Karlas, pro účastníky valné hromady SČB ke 100. výročí založení tiskárny Kryl&Scotti v Novém Jičíně vydal Jiří Kryl, Praha 1930, pův. brož s slepotiskovým reliéfem na přebalu, ex. 262/350, 18s., velmi dob…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel z Lešehradu
Jen víra
Položka č.: 977Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:01
bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, 3. sv. ed. Zlatá serie českých národ. autorů, vydal Vladislav E. Coufal, nákladem EMNA, Praha 1940, pův. brož, 107 s., vazba částečně rozlepená, obálka zažloutlá, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Charles D´Orléans: Rondeaux
Položka č.: 978Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:02
bibliofilie, sign. barev. dřevoryt ve frontispisu a viněta v titulu V. Mašek, úprava K. Dyrynk, výbor z lyrické tvorby Karla Orléánského (1394-1465) příslušníka franc. královské dynastie, přel. Zd. Kalista, 2. sv. ed. Trimalchion, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, brož s ochranným pouzdrem, ex. 28/100, P…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
František Zavřel
(1884-1947)
Pomník Miladě a Heleně
Položka č.: 979Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:03
bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, tisk Ant. Daněk, vydal autor nákladem vlastním, Praha 1940, pův. brož, 77 s., obálka při krajích zašpiněná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Garrigue Masaryk
(1850-1937)
Sebevražda hromadným jevem společenským
Položka č.: 980Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:04
kniha, podpis T. G. Masaryka v titulu s vročením 1929, vydal Čin, Praha 1926, pův. celopl. vazba, 284s., velmi dobrý stav, listy mírně zažloutlé, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Edmond Konrád
Širočina
Položka č.: 981Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:05
kniha, podpis a věnování autora, vyd. Fr. Borový, Praha, 1923, plpl. převazba, 88s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Klášterský
Ironické siciliany
Položka č.: 982Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:06
kniha, podpis autora, upr. O. Štáfl, vyd. J. Otto, Praha, brož, 88s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Bapt. Langthaler
Reisebilder von der Adria aus Herzegowina und Bosnien
Položka č.: 983Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:07
kniha, německy, 106 čb. ilustrací, vyd. Druck und Verlag des Kath. Pressvereines, Linz, 1904, plpl. převazba, 212s., výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
West Indien und Central Amerika
Položka č.: 984Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:08
kolorovaný oceloryt, 33,6 x 40,5 cm, gest. V. Hase, Berge v. Stichart, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Verein Staaten von Nord America
Položka č.: 985Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:09
kolorovaný oceloryt, 35 x 39,3 cm, F. von Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Verein staaten von Nord America, Mexico, Yucanta u. A.
Položka č.: 986Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:10
kolorovaný oceloryt, 33,5 x 39 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Afrika mit Madagascar
Položka č.: 987Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:11
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, Hermann Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Mittel- und Nord Africa und Arabien
Položka č.: 988Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:12
kolorovaný oceloryt, 33 x 38,5 cm, W. Behrens, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Mittel und Nord Africa
Položka č.: 989Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:13
kolorovaný oceloryt, 33,3 x 38 cm, Fr. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Ostindischen Inseln
Položka č.: 990Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:14
kolorovaný oceloryt, 34,3 x 40 cm, Fr. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Der Atlantische Ocean
Položka č.: 991Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:15
kolorovaný oceloryt, 31,7 x 41,8 cm, Adolf Stieler, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa
Položka č.: 992Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:16
kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, A. Welcker, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Süd Schweden, die Russischen Ostsee-Provinzen, Polen und West Russland
Položka č.: 993Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:17
kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, C. Stier, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Nordos Russland
Položka č.: 994Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:18
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40 cm, H. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ost Europa: Norwegen, Schweden, Russland, Kaukasten und die Türkei
Položka č.: 995Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:19
kolorovaný oceloryt, 34 x 42 cm, C.H. Poppey u Jungmann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Russland und Skandinavien
Položka č.: 996Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:20
kolorovaný oceloryt, 34 x 41,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ungarn Siebenbürgen Woiwodina und Slavonien
Položka č.: 997Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:21
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 42,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Italien
Položka č.: 998Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:22
kolorovaný oceloryt, 34 x 40,2 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Ober und Mittel Italien
Položka č.: 999Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:23
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,7 cm, A. Hanemann, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Italien
Položka č.: 1000Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:24
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 40,5 cm, H. Habenicht, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Schweiz
Položka č.: 1001Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:25
kolorovaný oceloryt, 33 x 41 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Der Rhein vom Boden See bis Köln
Položka č.: 1002Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:26
kolorovaný oceloryt, 32 x 37 cm, C. Metzeroth, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Niederlande und Belgien
Položka č.: 1003Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:27
kolorovaný oceloryt, 42,5 x 33,5 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Sachsen Thueringen und Benachbarte Länder
Položka č.: 1004Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:28
kolorovaný oceloryt, 32,5 x 42,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Östliches Deutchland
Položka č.: 1005Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:29
kolorovaný oceloryt, 30,5 x 40,7 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Süd Östliches Deutchland und die Schweiz
Položka č.: 1006Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:30
kolorovaný oceloryt, 32 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Die Preussischen Provinzen Preussen und Posen
Položka č.: 1007Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:31
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nord Östliches Deutschland
Položka č.: 1008Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:32
kolorovaný oceloryt, 33 x 39 cm, C. Vogel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nord Westliches Deutschland, Niederlande und Belgien
Položka č.: 1009Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:33
kolorovaný oceloryt, 33 x 39,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Erdkarte in Mercator´s projection
Položka č.: 1010Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:34
kolorovaný oceloryt, 32,5 x 37,5 cm, Hermann Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spaniel und Portugal
Položka č.: 1011Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:35
kolorovaný oceloryt, 30,5 x 37,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spaniel
Položka č.: 1012Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:36
kolorovaný oceloryt, 31 x 37,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
West Polynesien
Položka č.: 1013Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:37
kolorovaný oceloryt, 34,5 x 41 cm, C. Poppey, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, dva listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Australien
Položka č.: 1014Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:38
kolorovaný oceloryt, 35 x 40 cm, H. Alt und Schroden, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, dva listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spaniel
Položka č.: 1015Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:39
kolorovaný oceloryt, 31 x 37,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Spanien und Portugal in IV Blättern
Položka č.: 1016Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:40
kolorovaný oceloryt, 31 x 37,5 cm, F. Stülpnagel, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Frankreich und die Schweiz
Položka č.: 1017Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:41
kolorovaný oceloryt, 35 x 35,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Frankreich
Položka č.: 1018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:42
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 40,4 cm, C. Poppey, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, dva listy, místy pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nordostliches Frankreich
Položka č.: 1019Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:43
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 40,3 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Südwestliches Frankreich
Položka č.: 1020Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:44
kolorovaný oceloryt, 34,7 x 40,2 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Südöstliches Frankreich
Položka č.: 1021Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:45
kolorovaný oceloryt, 35 x 40,2 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Deutschland
Položka č.: 1022Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:46
kolorovaný oceloryt, 31,5 x 36,5 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Deutschland Übersicht der Politischen eintheilung
Položka č.: 1023Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:47
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 41 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Fluss und Bergkarte von Deutschland
Položka č.: 1024Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:48
kolorovaný oceloryt, 33,5 x 40,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Abraham Ortelius
(1527-1598)
Mapa Čech
Položka č.: 1025Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:49
mědiryt, 33,5 x 50,5 cm, rám, špatně uchyceno v paspartě
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.
Položka č.: 1026Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:50
tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Konvolut map
Položka č.: 1027Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:51
18x mapa, 46 x 60 cm, soubor volných příloh z Ottova zeměpisného atlasu, mapa Itálie, Jižní Asie, Evropa, Německo, Země Koruny České, Jižní Amerika, Francie, Středozemské moře, Evropské Rusko, Země Alpské, Střední Amerika, Světová doprava a osadní državy, planiglogy, obloha a země, Palestina, Belgie…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Georg Matthaüs Seutter
(1678-1757)
Alegorická mapa Ostrov lásky
Položka č.: 1028Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:52
kolorovaná mědirytina, 1735, 49,5 x 57,3 cm, značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp. , uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rigobert Bonne
(1727-1795)
Mapa Jižní Ameriky
Položka č.: 1029Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:53
ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 43,5 cm, uprostřed slepený papír, na papíře zahnědlé skvrny, při pravém okraji tisku zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Amerika
Položka č.: 1030Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:54
kolorovaná mědirytina, 1746, 47 x 55 cm, rám, v dolní části natrženo a slepeno, stopy po bělobě, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Archiducatus Austriae Inferioris
Položka č.: 1031Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:55
kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Partie Orientale de L´Empire de Russie en Asie
Položka č.: 1032Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:56
kolorovaná mědirytina, 1750, 47 x 59 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hispaniae et Portugalliae Regna
Položka č.: 1033Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:57
kolorovaná mědirytina, 43,5 x 54,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a místy při okrajích natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Gouvernement General de L´Isle de France
Položka č.: 1034Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:58
kolorovaná mědirytina, 1754, 49,5 x 53,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý, místy skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Partie Occidentale de L´Empire de Russie
Položka č.: 1035Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 10:59
kolorovaná mědirytina, 1750, 48,5 x 63 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Circulus Saxoniae Inferioris
Položka č.: 1036Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:00
kolorovaná mědirytina, 48,5 x 57,3 cm, uprostřed přeloženo a na několika místech zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Regni Bohemiae, DVC. Silesiae, MarchionatVVm Moraviae et Lvsatiae
Položka č.: 1037Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:01
kolorovaná mědirytina, 1748, 50,5 x 55 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Tabula Generalis Marchionatus Maraviae in Sex Circulos Divisae
Položka č.: 1038Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:02
kolorovaná mědirytina, 49,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo, při okrajích ohmataný a místy natržený papír, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Brion
Etats de Boheme
Položka č.: 1039Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:03
kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hondius
Mapa Čech
Položka č.: 1040Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:04
mědirytina, 1613, 41 x 54,5 cm, rám, papír zašlý, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Mapa Moravy
Položka č.: 1041Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:05
mědirytina, 48 x 58 cm, rám, na papíru na několika místech skvrny, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Brdy část hřebeny
Položka č.: 1042Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Dolní Berounka
Položka č.: 1043Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Soutok Sázavy s Vltavou
Položka č.: 1044Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:08
tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa
Položka č.: 1045Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:09
tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa
Položka č.: 1046Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:10
tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Karlštejnsko
Položka č.: 1047Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:11
tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Giovanni Giocomo de Rossi
(1627-1692)
Veduta - Řím ponte Milvio
Položka č.: 1048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:12
mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 1049Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:13
kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)
Položka č.: 1050Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:14
kolorovaná mědirytina, 22,5 x 30,7 cm, ušpiněný papír, na levém okraji papír poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
Položka č.: 1051Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:15
kolorovaná mědirytina, 23,5 x 33,5 cm, zašlý papír, u levého okraje papír lehce ušpiněn a perforován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Des Königsreichs Böheim (Kreise Saatz, Rakonitz und Ellen Bogen mit dem Distrikte Egger und der Hauptstadt Prag Nro. 96.)
Položka č.: 1052Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:16
kolorovaná mědirytina, 21 x 34,5 cm, zašlý papír, u horního a spodního okraje několik tmavších obtisků od prstů, na levém okraji papíru perforace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Die Markschaft Maehren Nro. 114.
Položka č.: 1053Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:17
kolorovaná mědirytina, 20,5 x 31 cm, zašlý papír s obtisky prstů na okrajích, dvě šmouhy od barvy v přímo v tisku, u levého dolního rohu papír perforován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio
Položka č.: 1054Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:18
kolorovaná mědirytina, 37 x 53,5 cm, zažloutlý a ušpiněný papír, uprostřed přeloženo, pravý dolní a horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johannes Janssonius
(1588-1664)
Albis (Fluvius Germaniae celebris) A Fontibus ad Ostia
Položka č.: 1055Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:19
kolorovaná mědirytina, 40,5 x 49,7 cm, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na dvou místech u okraje natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Die Statt Eger am Wasser Eger
Položka č.: 1056Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:20
dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Michael Probst
(1757-1809)
Angliae Scotiae et Hiberniae
Položka č.: 1057Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:21
kolorovaná mědirytina, 47,5 x 55,5 cm, uprostřed přeloženo, zejména v horní části poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sebastian Münster
(1488-1552)
Praga 1574
Položka č.: 1058Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:22
kolorovaný dřevoryt, 1574, 25,7 x 16,5 cm, rám, Sebastian Munster (1489 - 1552) patřil mezi nejuznávanější kartografy šestnáctého století. Jeho hlavním dílem byla Kosmografie, která byla publikována v šesti jazycích v období mezi lety 1544 a 1578. Později byla revidována a znovu vydána Sebastianem…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Inzerát
Položka č.: 1059Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:23
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Vážený pane Hromádko, děkuji za Vaši odpověď na můj inzerát v rubrice Seznámení. Vaše foto mi posílat nemusíte, protože o mužskejch jsem ztratila iluze už dávno..., podél pravého horního rohu ohnutý papír, při krajích ohmataný papír, na papíře pár drobnýc…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Mikuláš s čertem a andělem
Položka č.: 1060Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:24
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Jakýpak děkuju! To bylo na dobírku!, od pravého dolního rohu k levému hornímu rohu politý papír, na pravé straně mimo kresbu ušpiněno, ohmataný papír, levý dolní růžek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka
(1942-2011)
Ve službě nepiju
Položka č.: 1061Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:25
tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole text: Děkuju, ve službě nepiju., podél pravého dolního okraje lehounce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
Položka č.: 1062Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:26
tuš, papír, 24 x 15,9 cm, papír na několika místech ušpiněný a odřený, levý horní roh ohnutý, na papíře tiskařské značky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
Položka č.: 1063Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:27
lavírovaná tuš, uhel, papír, 24,1 x 32,7 cm, mírně zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zázrak
Položka č.: 1064Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:28
fix, papír, 21 x 28,8 cm, monogr. PD J., rám, dole napsáno: Je opravdu zázrak, Marie, že jsme zůstali normální., papír mírně ušpiněn, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Nový začátek
Položka č.: 1065Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:29
fix, papír, 20, 9 x 30 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Intelektuální život
Položka č.: 1066Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:30
fix, papír, 16,6 x 23 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Blahoslav Novotný
(1917-1983)
Vladimír Slavínský
Položka č.: 1067Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:31
tuš, papír, 1940, 31,2 x 20,8 cm, sign. PD Honza, dole text: Kam se hrabe Astaire na Slavínského!, na zadní straně autorovy technické poznámky, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně a ČVUT v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip
Položka č.: 1068Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:32
tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip II.
Položka č.: 1069Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:33
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip III.
Položka č.: 1070Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:34
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Maličkosti
Položka č.: 1071Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:35
tuš, papír, 21 x 29,6 cm, monogramováno LD AB, dole text: Furt jsem mu říkal, že maličkosti nestojí za to. Dlouho to trvá a pak se to najednou s ostudou vysype!, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
Položka č.: 1072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kantorek
(1942)
Mlsný pavouk
Položka č.: 1073Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:37
tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Prodavač
Položka č.: 1074Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:38
fix, akvarel, papír, 1969, 33 x 23,7 cm, dole text: „… a prodavače rozděloval každému podle jeho potřeb až do chvíle, kdy ho odvezli ve svěrací kazajce… (Mladý svět č. 23-69), oboustranná kresba, pokrčený a znečištěný papír v rozích, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Řehák
V bytovém družstvu
Položka č.: 1075Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:39
tuš, papír, 21 x 31,5 cm, dole text: Přicházím synka zapsat do bytového družstva - za 18 let bude potřebovat byt!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Řehák
Demonstrujeme vsedě
Položka č.: 1076Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:40
tuš, papír, 21,3 x 31,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Nuda pláž
Položka č.: 1077Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:41
tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zmizíme
Položka č.: 1078Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:42
tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Pražské Jaro
Položka č.: 1079Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:43
tuš, papír, 19,3 x 25,5 cm, sign. PD Smolmen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
V kleci
Položka č.: 1080Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:44
tuš, běloba, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Smolmen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Po úrazu
Položka č.: 1081Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:45
tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. LD Smolmen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Bape Pergler
(1933-2001)
Bojová připravenost
Položka č.: 1082Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:46
akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Antikv…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Slejška
(1931)
U Národního divadla
Položka č.: 1083Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:47
akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Slejška
(1931)
Středisko ochránců přírody
Položka č.: 1084Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:48
akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Slejška
(1931)
Staré město
Položka č.: 1085Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:49
tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Pivní koza
Položka č.: 1086Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:50
koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Beze slov (Cognac)
Položka č.: 1087Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:51
propiska, papír, 7,7 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
Položka č.: 1088Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Ze sportu diluviálního
Položka č.: 1089Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:53
tuš, papír, 15,3 x 11,1 cm, monogr. PD N, nahoře text: Ze sportu diluviálního. (30.000 let před olympiádou), Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
O berlích
Položka č.: 1090Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:54
tuš, papír, 15,5 x 11,1 cm, monogr. PD N, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Žraloci
Položka č.: 1091Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:55
tuš, papír, 14,6 x 11,4 cm, dole text: -Ba, jeden tatínek uživí devět harantů, ale devět dětiček fotra neuživí….., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Podmořský výjev
Položka č.: 1092Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:56
tuš, papír, 14,5 x 11,3 cm, dole text: -Stavělo by se rychleji pí koljuško, nebýti těch sepií inkoustových., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Otec s dcerou
Položka č.: 1093Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:57
tužka, papír, 14,8 x 10,7 cm, dole text: -Tatíčku, pohoupej mne. -Jo, to bys mi musela opatřit nějakou staromódní židli., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U lékaře
Položka č.: 1094Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:58
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Manželská krize
Položka č.: 1095Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:59
tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Patent
Položka č.: 1096Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:00
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
Položka č.: 1097Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:01
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rukavice
Položka č.: 1098Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:02
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Námořník
Položka č.: 1099Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:03
tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Prádlo
Položka č.: 1100Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:04
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 20, 8 cm, dole text:To musíš překážet zrovna když mám velké prádlo? Seber se a vypadni někam do kavárny!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stavba
Položka č.: 1101Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:05
akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Knihy
Položka č.: 1102Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:06
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: A náhradní díly jsou?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kouzelník
Položka č.: 1103Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:07
tuš, ppapír, 29, 6 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Meče se mu přejedly, tak polyká oheň., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U holiče
Položka č.: 1104Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:08
akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Večerníček
Položka č.: 1105Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:09
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pračka
Položka č.: 1106Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:10
akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rande
Položka č.: 1107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:11
tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Oprava obuvi
Položka č.: 1108Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:12
akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Chalupa
Položka č.: 1109Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:13
tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Čápi
Položka č.: 1110Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:14
tuš, papír, 29, 3 x 20, 9 cm, sign. LD ES, nahoře text: Čert jim věř! Co když jim dojde propanbutanová bomba?, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Návštěva
Položka č.: 1111Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:15
akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kůň
Položka č.: 1112Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:16
akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Fernandel
Položka č.: 1113Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:17
tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Rendl
Položka č.: 1114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:18
tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Nesvatba
Položka č.: 1115Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:19
tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jean Gabin
Položka č.: 1116Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:20
tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladimír Menšík
Položka č.: 1117Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:21
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Forman
Položka č.: 1118Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:22
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Kopecký
Položka č.: 1119Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:23
tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vlasta Burian
Položka č.: 1120Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:24
tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladislav Vančura
Položka č.: 1121Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:25
tužka, papír, 21 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
Položka č.: 1122Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:26
tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Elmar Klos
Položka č.: 1123Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:27
tuš, lavírovaná tuš, papír, 24 x 16,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Otakar Vávra
Položka č.: 1124Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:28
tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stanislav Látal
Položka č.: 1125Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:29
tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
Položka č.: 1126Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:30
tuš, papír, 24 x 16,6 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Do recitalu Hany Hegerové humorem i satirou zasahuje Miroslav Horníček v pražském divadle Semafor
Položka č.: 1127Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:31
tuš, akvarel, papír, 24 x 16 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
Položka č.: 1128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:32
tuš, papír, 16,6 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Viktor Kubal
Položka č.: 1129Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:33
tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Luděk Kopřiva
Položka č.: 1130Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:34
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Květa Fialová
Položka č.: 1131Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:35
tuš, papír, 21 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ida Rapaičová
Položka č.: 1132Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:36
tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Petra Janů
Položka č.: 1133Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:37
tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jan Pivec
Položka č.: 1134Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:38
tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Saša Rašilov
Položka č.: 1135Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:39
tuš, papír, 18,3 x 15 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Záhorský
Položka č.: 1136Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:40
tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ladislav Pešek
Položka č.: 1137Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:41
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
Položka č.: 1138Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:42
tuš, akvarel, papír, 29,8 x 21,1 cm, mongr. PU ES, k článku Zbyňka Vavřína, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Buster Keaton (Frigo)
Položka č.: 1139Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:43
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
František smolík ve filmu ,,Jiný vzduch
Položka č.: 1140Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:44
uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ljuba Hermanová
Položka č.: 1141Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:45
tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Louis de Funès
Položka č.: 1142Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:46
tužka, papír, 30 x 21 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
Položka č.: 1143Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:47
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F.C Vogel
Napoleon obklopený nejslavnějšími osobnostmi své doby
Položka č.: 1144Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:48
rytina, 60,3 x 77,9 cm, v tisku LD: Peint par Victor Adam,, PD: lith par Marin Lavigne. mimo tisk LD: Hemiegegehen von F.C. Vogel in Frankfort A/M, papír odřený a potrhaný, s četnými hnědými skvrnkami, v tisku cca 24 cm natržený kus, skvrny od lepidla v tisku, papír je celkově zažloutlý, Antiqari.a…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Jean Paul Marat
Položka č.: 1145Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:49
rytina, 43 x 28 cm, podle Charles Francois Gabriel Levacheze, papír celkově zažloutlý, při okrajích až zahnědlý, s četnými hnědými skvnkami a zeteklinou na horním okraji, okraj papíru na jednom místě natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794
Položka č.: 1146Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:50
rytina, 23,2 x 29 cm, podle Pierre Gabriel Berthaulta, drobné skvrnky na papíře, papír je ohmataný, rožky jsou ohnuté a otlačené , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Testament de Louis XVI
Položka č.: 1147Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:51
rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
Položka č.: 1148Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:52
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Louis Binet
(1744-1800)
Constitution de la République Française
Položka č.: 1149Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:53
akvatinta, 43,9 x 37 cm, předloha Bénard, značeno v desce Binet, Rue Aubry le Boucher, 34, papír ohmataný, s výraznou zateklinou, pošpiněný, na papíru jsou četné hnědé skvrnky, roh papíru je ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Louis Binet
(1744-1800)
Deklarace lidských práv
Položka č.: 1150Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:54
akvatinta, 46,3 x 37,9 cm, předloha Bénard , okraje papíru potrhané, celkově zašpiněný papír s četnými hnědýmmi skvrnkami, cca 30 cm natržený, v této části je papír podlepený lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
F.M. Will
Dobytí Bastily
Položka č.: 1151Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:55
rytina, 24,3 x 28 cm, excudit A.V., předloha Jean Louis Prieur, papír ohmataný, zahnědlý, v jednom místě natržený, s četnými hnědými skvrnkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Edme Bovinet
(1767-1832)
Výcvik císařské gardy za přítomnosti dvou císařů
Položka č.: 1152Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:56
rytina, 32 x 43,5 cm, předloha Swebach - Despontaines, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, zateklina mimo tisk, lepenka na zadní straně papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hippolyte Prudhomme
(1793-1853)
Otevření generálních stavů ve Versailles 5. května 1789
Položka č.: 1153Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:57
rytina, 30 x 42 cm, předloha Auguste Couder, papír mírně zažloutlý, s nepatrnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, stopa po lepence na zadní straně papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pierre Gabriel Berthault
(1737-1831)
Revoluční výbor za jakobínského teroru
Položka č.: 1154Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:58
rytina, 23,5 x 30 cm, předloha Fragonard, papír ohmataný, na pravém okraji natržený, na zadní straně podlepený lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
C. Molte
Vítání direktoria
Položka č.: 1155Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:59
kolorovaný tisk, 38 x 50 cm, předloha Bosro, papír ohmataný, na okrajích na několika místech natržený, nepatrně pošpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ch. Chardon
(1832-1896)
Přísaha v mičovně: založení třech řádů v národním shromáždění 20.6.1789)
Položka č.: 1156Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:00
rytina, 34 x 45,4 cm, předloha David, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, ohmataný, při jedonm okraji ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
C. Chardon
(1832-1896)
Dobytí Bastily
Položka č.: 1157Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:01
rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Povstání 13. vendémiairu
Položka č.: 1158Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:02
rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Přísaha v mičovně
Položka č.: 1159Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:03
rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)
Položka č.: 1160Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:04
rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Prairialské povstání
Položka č.: 1161Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:05
rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )
Položka č.: 1162Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:06
rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Isidore-Stanislas Helman
(1743-1809)
Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution
Položka č.: 1163Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:07
rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules David
(1808-1892)
Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789
Položka č.: 1164Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:08
litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antoine Joseph Gaitte
(1753-1835)
Plan de la Bastille
Položka č.: 1165Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:09
ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Thomas Rowlandson
(1756-1827)
Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach
Položka č.: 1166Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:10
kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland
Položka č.: 1167Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:11
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Bohmanns Erben
Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa
Položka č.: 1168Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:12
kolorovaná mědirytina, 1822, 16 X 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Bohmanns Erben
Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien
Položka č.: 1169Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:13
kolorovaná mědirytina, 1822, 15,5 x 10,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Brichet
Anoblissement du Sexe
Položka č.: 1170Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:14
mědirytina, 1784, 21,5 x 14,7 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anthonius Van Dyck
(1599-1641)
Frederick Prince of Aray
Položka č.: 1171Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:15
mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pieter Van Sompel
(1600-1643)
Rudolf II.
Položka č.: 1172Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:16
mědirytina, 44 x 35,5 cm, rám, značeno v desce DU P. Soutman Invenit Effigianit et Cum Prinnil; P. VanSompel Sculp. F. de Wit Excudit, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
(1958)
Robert Heath
Položka č.: 1173Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:17
kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Brichet
Charlotte
Položka č.: 1174Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:18
mědirytina, 1784, 21,1 x 14,4 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alonso Sánchez Coello
(1532-1588)
Ladislav II. Popel z Lobkovic
Položka č.: 1175Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:19
heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Scipione Pulzene
(1550-1598)
Bianca Cappello
Položka č.: 1176Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:20
heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bartholomeus Spranger
(1546-1611)
Alegorie války Rudolfa II.
Položka č.: 1177Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:21
heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans von Aachen
(1552-1615)
Rudolf II.
Položka č.: 1178Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:22
heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans von Aachen
(1552-1615)
Kryštof z Lobkovic
Položka č.: 1179Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:23
heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Z ilustrací k básním F. Villona
Položka č.: 1180Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:24
lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Předsádka
Položka č.: 1181Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:25
linořez, 22 x 13 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Kováčik
(1959)
Hommage a Dušan Polakovič, album
Položka č.: 1182Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:26
lept, 2017, 6 x 5 cm, sign. UD E. A. Ivan Kováčik, 2017, autorský tisk
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Václav Eisenreich
(1892-1969)
Žena a muž
Položka č.: 1183Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:27
2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Karel
(1912-1990)
Konvolut 24 grafik
Položka č.: 1184Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:28
19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Soubor šesti exlibris
Položka č.: 1185Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:29
4x dřevoryt, 1x lept, 1x zinkografie, 13,3 x 11,8 - 7,7 cm, 1x sign. PD P. Kotík, lept značen LD v desce Prav. Kotík 1925, 4x monogramováno v tisku, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jean Miotte
(1926-2016)
Saint Malo
Položka č.: 1186Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:30
5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
3x PF s rukopisným přáním
Položka č.: 1187Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:31
3x ofset, pero papír, 21 x 29,5 cm, sign. vše Jaroslav Šerých, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silov…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
Položka č.: 1188Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:32
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pocta Seifertovi
Položka č.: 1189Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:33
serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD Ota Janeček, Vzpomínka na národního umělce Jaroslava Seiferta, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1986, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Konvolut PF a přání
Položka č.: 1190Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:34
různé techniky, různé rozměry do 21 x 15 cm
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stephané Mallarmé
(1842-1898)
Vrh kostek
Položka č.: 1191Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:35
bibliofilie, 31 x 14 cm, výtvarně doprovodil Karel Demel, vytiskl Vladimír Lutterer pro grafickou speciálku profesora Zdeňka Sklenáře na vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze jako studijní práci. Vydání bylo připraveno v roce 1973 k 75. výročí básníkovy smrti
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Popelková
(1928)
P. F. 1966
Položka č.: 1192Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:36
linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Měřička
(1955)
Grafika
Položka č.: 1193Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:37
katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leo Bednarik
(1938)
Soubor Ex libris
Položka č.: 1194Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:38
grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Brázda
(1952)
EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)
Položka č.: 1195Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:39
bibliofilie, 1987, rozměr souboru 19,5 x 15 cm, Editio 13, vydal OV SSM v Olomouci roku 1987, tento výtisk má číslo 79, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Alex Jelínek
(1890-1957)
Ex libris
Položka č.: 1196Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:40
bibliofilie, 1923, 31 x 25,5 cm, cyklus 10 leptaných ex libris, úvodní slovo Dr. K. Herain, vydáno v počtu 150 ks, tento má číslo 128. Vloženo do lepenkocých desek s autorovým podpisem na titulu.
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Kalendář Hollar 2007
Položka č.: 1197Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:41
5x různé grafické techniky, 2006, č. 58, Rozměr 42 x 30 cm, autoři: Andrea Tachezyová, Antonín Odehnal, Ivo Křen, Marián Komáček, Karel Beneš. Chybí kresba Adolfa Borna
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Štoček ex libris
Položka č.: 1198Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:42
dřevoryt, 13,5 x 8 cm, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Sýs a Pavel Taussig
Báseň a kresba
Položka č.: 1199Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:43
tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jan Amos Komenský
Položka č.: 1200Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:44
tisk, 10,5 x 9 cm, rám, DU věnování Vladimíru Brodskému M. Švabinský 16.12.1958, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Art…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
Položka č.: 1201Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:45
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
(1958)
The Lanchester 30 h.p. straight eight
Položka č.: 1202Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:46
kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
(1958)
Elegance
Položka č.: 1203Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:47
kombinovaná technika, papír, 1997, 56,8 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Gellert
(1892-1985)
Century of the common man
Položka č.: 1204Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:48
3 x serigrafie, 1943, 51 x 40,5 cm, jednotlivé listy signovány, Two Speeches by Henry A, Wallace Vice-President of the United States, Silk Screen prints by Hugo Gellert, International workers order New York, velikost tisků 38,6 x 33, volné listy, soubor není kompletní, na papíře místy skvrnky, mírně…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel May
(1842-1912)
Um stillen ozean
Položka č.: 1205Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:49
kniha, vyd. Karl-May Verlag, Drážďány, 1879, desky z tvrdšího papíru, 607s., obálka při okrajích potrhaná, na hřbetu částečně přelepená, flíčky na listech, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel May
(1842-1912)
Pirát
Položka č.: 1206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:50
kniha, il. Karel Šimůnek, vyd. Nakl. knihovny dobrodružných románů a novel, Praha, 1922, plpl. vazba, 181s., zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Vor der Flagge des Vaterlands (Vynález zkázy)
Položka č.: 1207Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:51
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 255s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die Leiden eines Chinesen in China Číňanovy trampoty v Číně
Položka č.: 1208Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:52
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 257s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Ein Lotterie-Loos Los číslo 9672
Položka č.: 1209Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:53
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 222s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Der Findling 1+2 Malý Dobráček
Položka č.: 1210Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:54
kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 241+249s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die Gebrüder Kip 1+2
Položka č.: 1211Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:55
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 256+250s., mírně odřené a rozvolněné vazby, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jules Verne
(1828-1905)
Die grossen Seefahrer des 18. Jahrhunderts
Položka č.: 1212Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:56
kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 323s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel May
(1842-1912)
Po dobrodružných stezkách (Old Zach)
Položka č.: 1213Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:57
kniha, 8 povídek - Muž s polovicí tváře, Hamäil, Španělský cikán, Zpívající voda, Na březích Dviny, Cesta vyvržených, Vzkříšení, Merhameh, úvodem medailonek překladatele o K. Mayovi, přel. D. Jam (pseud. Jar. Moravce), 1. sv. edice Posmrtné vydání spisů, vydalo Nakladatelství knihovny dobrodružných…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel May
(1842-1912)
Der Fürst der Bleichgesichter - Old Surehand
Položka č.: 1214Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:58
kniha, anonymně vydaný román Karla Maye, 89 ilustrací, 3. sv. edice Deutsche Herzen, deutsche Helden, kvůli sporům o honorář zakázal K. May svému nakladateli Münchmeyerovi nová vydání jeho úspěšné série Deutsche Herzen, deutsche Helden, nakladatel však nadále Mayovy romány vydával a to bez uvedení j…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
J.O. Curwood: Syn Kazanův
Položka č.: 1215Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:59
kniha, ob. Z. Burian, úprava A. Dvořák, vydal V. Škubal, Praha 1946, orig. brož s přebalem, ob. místy poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Bob Hurikán: Jezdci z Arizony; Pobožný střelec
Položka č.: 1216Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:00
2x sešit, návrh obálky K. Saudek, vydal P.M. Agentura Expres, Praha 1969, 2x sešit, 80 + 53 s., obálka zašlá, při okrajích zašpiněná, hřbety natržené, zažloutlé listy, Antikvariát Ostrovní, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kája Saudek
(1935-2015)
Jaroslav Foglar: Jeskyně Saturn
Položka č.: 1217Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:01
sešit, původní komiks Káji Saudka podle scénáře Jaroslava Foglara, předmluva P. Nosek, ob. a kresby K. Saudek, vydalo nakladatelství Zlatý kůň ve spolupráci s Českou speleologickou společností, 1991, nestr. (24s.), sešit, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, ilustrátor a filmový výtvarník, autodi…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Bán Strahinić
Položka č.: 1218Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:02
bibliofilie, titulní list sign. dřevoryt a 12 x sign. dřevorytů příloh F. Duša , cyklus třinácti dřevorytů F. Duši k srbské lidové písni přel. O.F. Babler, vytiskl na ručním lisu a vydal Jar. Picka, Praha 1941, volné listy v deskách, 31 x 22 cm, ex. 46/105, nestr. (23 s. + 13 příloh), hřbet obálky p…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Vindišová
Gérard de Nerval: Chiméry
Položka č.: 1219Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:03
bibliofilie, ilustrace M. Vindišová, tiskl Jaroslav Picka, Praha 1954, nestr., brož, obálka lehce zašpiněná v horní části lehce poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Březina
(1868-1929)
Z dopisů Otokara Březiny Anně Pammrové
Položka č.: 1220Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:04
Bibliofilie, usp., doslovem a pozn. opatřil Ant. Veselý, vyd. Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1931, ex. 160/250, upr. K. Dyrynk, obs. faksimilem reprod. dopisy, brož, výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Paul Claudel
(1968-1955)
Patero velikých ód provázených processionálem na pozdrav novému věku
Položka č.: 1221Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:05
Bibliofilie, přel. B. Reynek, vyd. Družstvo přátel studia, Praha, 1920, tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, brož, 167s., uvolněné archy, lehce potrhané okraje obálky , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
André Suarés
(1868-1948)
Napoleon
Položka č.: 1222Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:06
Bibliofilie, přel. J. Zaorálek, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, Bibelot IV., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, pův. celokožená vazba, nestr., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
André Suarés
(1868-1948)
Láska a příroda
Položka č.: 1223Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:07
Bibliofilie, přel. J. Krecar, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, Bibelto II., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, pův. celokožená vazba, nestr., desky na hřbetu natržené a lehce odřené , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Istler
(1919-2000)
J. Kainar: Osudy
Položka č.: 1224Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:08
Bibliofilie, ob. a tit. list J. Istler, vyd. Symposion, Praha, 1947, 2200 výtisků, brož, 87s., zažloutlé okraje, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Čtení o Starém Srbsku
Položka č.: 1225Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:09
kniha, podpis na patitulu L. Kuba, cesty a studie z roků 1890-1927, vyd. Družstevní práce, Praha, 1932, obs. 17 kreseb, 9 harmonisovaných písní, 20 bar. příloh a mapku, pův. clpl. vazba se zlacením na hřbetu, 211s., hřbet desek mírně rozpáraný, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák prof. M.…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Skala
(1947)
B. Kerbachová: Alchymie světla - Experimentální tvorba Petra Skaly
Položka č.: 1226Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:10
kniha, monografie pozapomenutého filmového experimentátora a průkopníka videoartu, vydalo Prácheňské muzeum v Písku, Písek 2017, 165s., lamin. vazba, výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Nikl
(1960)
Takitak
Položka č.: 1227Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:11
bibliofilie, Krabička-objekt TAKITAK obsahuje karty s reprodukcemi renesančních malířů, některé s prořezanými otvory a citáty, kartu s postavami k vystřižení a desky s vlnou určené k sestavení divadelní scény, edice Takitak, vydal Divus, Praha 1998, objekt-kniha s taktilním povrchem v původním karto…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Fišárek
(1906-1980)
Obrazy a kresby
Položka č.: 1228Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:12
bibliofilie, sign. suchá jehla v příloze katalogu A. Fišárek, text Jar. Pečírka, vydala Galerie Jos. R. Vilímka, Praha 1945, sešit, nestr., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Šohaji (8 studií leptem)
Položka č.: 1229Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:13
bibliofilie, 8x lept J. Vodrážka, vyd. J. Vodrážka a knihtiskárna Frant. Bartoš, Přerov, 1948, volné listy v obálce, 250 výtisků, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Novák
(1925-1999)
Petr Kávon: La Cérémoie Gachée
Položka č.: 1230Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:14
kniha, obálka a ilustrace L. Novák, vyd. Arabie-sur-Seine, nedat., brož, 16s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen TT klubu, člen Sdružení Q
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích III.
Položka č.: 1231Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:15
bibliofilie, sign. dřevoryt, rytina, lept, reprodukce a seznam graf. díla A. Naumana, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1941, úprava M. Kaláb, Ex. 150/270, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na A…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Krčma
(1885-1950)
Vzpomínky na Karla Hynka Máchu
Položka č.: 1232Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:16
kniha, výzdoba C. Bouda, 34. sv. knihovny Hyperion, tisk Kryl a Scotti, vydala Erna Janská, Praha 1928, 700ex., 174 s., celokož. vazba s zažbou a zlacením na hřbetu, zlac. ořízka, vazba na hřbetu ošoupaná, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kay Heinrich Nebel
(1888-1953)
Evangelium Sanct Johannis. Mit 11 Original-Holzschnitten von Kay H. Nebel.
Položka č.: 1233Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:17
bibliofilie, 11 dřevorytů v textu K. H. Nebel, iniciály, vydal Kleukens-Presse, Frankfurt a. M. 1920, ex. 215/251, 99s., ruční papír „De Haesbeek“ vodotisk, pergamenová vazba se zlac. ražbou na desce a zlac. nápisem na hřbetu, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Jos. Chaloupka: Hlas a mlčení
Položka č.: 1234Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:18
bibliofilie, litografie ve frontispisu,expresionistický návrh vazby, titul linorytem, nakl. značka, úprava Ed. Milén, písmo Ohio, vydal Fr. Borový, Praha 1923, 96s., orig. kartonová vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtva…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
M. Alcoforado: Portugalské listy
Položka č.: 1235Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:19
bibliofilie, lept ve frontispisu, ilustrace, návrh výzdoby, vazby a předsádky T. F. Šimon, vazba knihař Ant. Malík, úprava M. Kaláb, přel. a doslov napsal H. Jelínek, vydal Arthur Novák, Praha 1916, polopergamen. vazba, ex. 499/730, 42 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jiroudek
(1914-1991)
Č. Berka: František Jiroudek
Položka č.: 1236Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:20
kniha, kresba tuší s věnováním Fr. Jiroudka na patitulu monografie, ed. Umělecké profily, vydal Odeon, Praha 1980, pl. s ob., 190s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Menhart
(1897-1962)
Abendgespräche des Bücherfreudes Rubricius und des Buchdrukers Tympanus
Položka č.: 1237Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:21
bibliofilie, podpis překladatele O.F. Bablera s věnováním Svat. Klírovi, šest večerních rozmluv Rubricia s Tympanem, každá je vytištěna jiným typografickým fontem, v úprava Hermann Zapf, tisk Hausdruckerei D. Stempel AG, Frankfurt n. M. 1958, karton. vazba, 46s., papír Zerkall, rohy lehce naražené, …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Jos. Hora: Máchovské variace
Položka č.: 1238Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:22
kniha, 4 litografie, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Fr. Borový, Praha 1944, brož, 46s., ob. zašlá , nerozřezáno, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
G. A. Bürger: Baron Prášil
Položka č.: 1239Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:23
kniha, podpis překladatele J. Koláře, ilustrace Gustave Doré, vydalo Naše vojsko, Praha 1958, 193 s., celoplátěná vazba bez obálky, mastná skvrna skrz knihu, zašpiněná vazba, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Endymion
Položka č.: 1240Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:24
bibliofilie, dřevoryt v titulu a výzdoba Josef Marek, 14.sv. ed. Spisy Jiřího Karáska ze Lvovic, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1909, 60 s., orig. brož., obálka při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Štáfl
(1884-1945)
Oskar Wilde: Slavík a růže
Položka č.: 1241Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:25
kniha, titul, 28 ilustrací a závěr. viněta O. Štáfl, překlad M. Jesenská, vydal J. Otto, Praha 1919, Ex. 89/300, 40s., plpl. nepůvodní vazba, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
K. Horký: Předčasně zesnulý Franz Schmiedeberg
Položka č.: 1242Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:26
kniha, 21,5 x 15 cm, návrh ob.? a ilustrace Jar. Šváb, pro účastníky VII. shromáždění Spolku čs. bibliofilů věnuje Odborná škola typografická, Praha 1931, volné listy v deskách, 19s., desky lehce zašlé, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na U…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Jedenáct grafických listů
Položka č.: 1243Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:27
bibliofilie, graf. list P. Melana CHYBÍ, 10 orig. sign. grafických listů - O. Kulhánek, D. Benešová, J. Brázda, O. Čechová, F. Peterka, M. Erazim, M. Houra, B. Knobloch, M.M. Šechtlová, L. Vilhelmová, vydal Sdružený klub pracujících – KPVU, Chrudim 1989, Ex. 55/200, volné listy v papírovém přebalu, …
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Knižní grafika Soubor dvaceti titulních listů a protititulů
Položka č.: 1244Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:28
bibliofilie, vydala Grafická škola, Praha 1944, volné listy (20 dvoustran) v karton. deskách, náklad. 300 výtisků, lehce zašpiněná vazba, drobné skvrny, natržený a pokrčený hřet jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Žemlička
(1934)
Francois Villon: Balady
Položka č.: 1245Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:29
bibliofilie, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2004, 8 černobílých kreseb na kameni Bohumil Žemlička (sign. v tiráži), typografie: Martin Dyrynk, tisk v litografické dílně Tomáše Svobody, Ex. 306/700 na europapíru chamois Munken print, 44 s., brož. s obálkou, zadní horní roh obálky přeložený, v…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Konstantinová
(1946)
J. Giono: Muž, který sázel stromy
Položka č.: 1246Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:30
bibliofilie, tři sign. suché jehly H. Konstantinová, , úprava A. Krejča, překlad Zd. Stavinohová, vydal V. Beneš nakladatelství Bonaventura, 2. sv. edice Ethos, Praha 1998, vazba Ateliér Krupka v Úvalech, Ex. 148/200, 30 s., brož., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV, žákyně prof…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan C. Vondrouš
(1884-1970)
20. let Štenclova grafického závodu
Položka č.: 1247Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:31
bibliofilie, 30 x 21 cm, orig. lept J.C. Vondrouš a orig. lept V. Silovský v přílohách, sešit, lehce pokrčená obálka, drobné skvrny, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Édouard Manet
(1832-1883)
Stéphane Mallarmé: Odpoledne Faunovo
Položka č.: 1248Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:32
kniha, 17 x 13 cm, 2 repr. dřevorytu E. Maneta, monogr. překladatele v tiráži A.P. (Arnošt Procházka), vydala Moderní Revue, Praha 1922, ex. 218/250, nestr., polokožená nepůvodní vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
B.B. Buchlovan: Hostina bibliofilů
Položka č.: 1249Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:33
bibliofilie, sign. exlibris Fr. Kobliha, podpis B.B. Buchlovana v tiráži, litografie a úprava P. Dilinger, zakázková vazba, soukr. tisk, 1934, 32 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, čl…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Špála
(1885-1946)
Josef Hora: Pracující den
Položka č.: 1250Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:34
bibliofilie, obálka a frontispis V. Špála, vydal Fr. Borový, Praha 1922, 27. sv. edice Červen, 61 s., brož., obálka při okrajích lehce potrhaná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Jaromír Rašín: Kleopatra
Položka č.: 1251Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:35
bibliofilie, frontispis, titulní rámec a rámcová kresba dřevorytem Fr. Kobliha, soukromý tisk, 1928, similijapan, kartonová vazba, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
P. Verlaine: Rozhovor duše s Bohem
Položka č.: 1252Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:36
kniha, obálka a kresba v titulu Fr. Bílek, úprava Ant. Jos. Trčka, dvoubarevný tisk, francouzsko-české vydání, ed. Život a sen, tisk J, Mucha, vydal Jakub Deml, Tasov 1932, 12s., pův. brož, obálka mírně zažloutlá, nerozřezáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠU…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
František Gross
(1909-1985)
J. Kotalík: František Gross
Položka č.: 1253Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:37
kniha, barev. litografie Fr. Gross v příloze, 46 vyobr., typo M. Hegar, 15.sv. ed. Současné profily, vydalo NČSVU, Praha 1963, karton. vazba s ob., 70s., desky prohnuté, obálka místy zašlá, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Ruská láska
Položka č.: 1254Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:38
bibliofilie, dvoubarev. titul a viněta dřevorytem Fr. Kobliha, tisk Kryl a Scotti, vydal Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady 1921, pův. polopergamen. vazba, zlac. ořízka, 47s., Ullersdorf ruční papír, ex. 500, vázal patrně L. Bradáč, drobné odřeniny hran, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, stud…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Michl
(1901-1977)
Petr Bezruč: Já
Položka č.: 1255Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:39
bibliofilie, frontispis a závěr. viněta sign. dřevorytem Ff. Michl, podpis na patitulu P. Bezruč, úprava E. Petlán, vydal ve prospěch Ústavu pro hluchoněmé děti v Plzni Miloslav Matas, Plzeň 1930, pův. brož, 11s., ex. 130/300, papír Zanders, velmi pěkný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Richard Marek
(1883-1951)
Jakub Deml: Domů
Položka č.: 1256Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:40
bibliofilie, frontispis Jos. Marek, 2 světlotisk. reprodukce, tisk Kryl a Scotti, vydal nákladem vlastním Jakub Deml, Královské Vinohrady 1913, pův. brož, 86s., ob. na hřbetu poškozená a místy vyšisovaná, vazba rozvolněná, několik uvolněných listů, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emmerich Alois Hruška
(1895-1957)
Balada o bibliofilu a básníku
Položka č.: 1257Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:41
bibliofilie, 2 ilustrace a viněta v titulu E. A. Hruška, v upomínku IV. bibliofilského večera, vytiskl a vydal Alois Koníček, Praha 1928, pův. sešit, ex. 200, Pannekoek,nestr.(20), skrvny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Hermor Lilia: Verše tajného básníka
Položka č.: 1258Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:42
bibliofilie, 3 x sign. lept se suchou jehlou J. Šerých, úprava M. Albich, k 50. výročí básníkovy smrti (pseud. Frant. Bíbla) vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 76s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostro…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Špála
(1885-1946)
Almanach na rok 1914
Položka č.: 1259Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:43
Bibliofilie, čtyři roční období v raném kubistickém pojetí V. Špály, kalendárium, básně, studie a krátké prozaické texty, autoři příspěvků a vydavatelé: Josef Čapek; Karel Čapek; Otokar Fischer; Stanislav Hanuš; Vlastislav Hofman; Josef Kodíček; Stanislav K. Neumann; Arne Novák; Václav Špála; Václav…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kamil Bednář: Praha pod křídly války
Položka č.: 1260Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:44
bibliofilie, 6 x sign. litografie, návrh obálky a podpis v titulu Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1945, cpl. vazba s ob., 69s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen s…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mode d´emploi
Položka č.: 1261Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:45
brož, francouzsky, výzdoba J. Kolář, úprava R. Kames, překlad Erika Abrams, Paříž 1988, edice Revue K, Ex. 823/900, brož., nestr., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Lada
(1887-1957)
Chaloupka - měsíčník pro děti
Položka č.: 1262Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:46
časopis, 3 celostr. vyobrazení a 11 pérovek v textu Jos. Lada, řídí a vydává Stanislav Minařík, Praha 1922, polopl. vazba, 68s., dobrý stav, desky odřené, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Salvador Dalí
(1904-1989)
Hommage á Meissonier
Položka č.: 1263Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:47
bibliofilie, 4x barev. litografie a obálka S. Dalí, katalog výstavy, vydal Hotel Meurice, Praha 1967, obálka na hřbetu poškozená, při okrajích odřená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Karel Fron: Verše
Položka č.: 1264Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:48
bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SV…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Fr. Hrubín: Zpěv lásky k životu
Položka č.: 1265Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:49
bibliofilie, frontispis s podpisem C. Bouda, úprava Z. Seydl, novoročenka s básní Fr. Hrubína, vydal Čs. spisovatel, Praha 1955, volné listy v obálce, 12s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dopisy neznámé šlechtičny Josefu Dobrovskému z r. 1796
Položka č.: 1266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:50
bibliofilie, mědiryt s podobiznou J. Dobrovského ve frontispisu K. Svolinský, k vydání připrail a textem uvedl V.A. Francev, úprava M. Kaláb, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1929, volné listy v obálce, 40s., Van Gelder, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Jan Neruda: Prosté motivy
Položka č.: 1267Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:51
bibliofilie, 4x mědirytina C. Bouda, úprava M. Kaláb, tisk péčí Jar. Picky, doslov Mil. Novotný, 3. sv. ed. Díla,vydal Čs. spisovatel se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1951, brož, 97s., desky při krajích zašlé , velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hol…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Kolíbal
(1925)
Torquatto Tasso: Šeptání noci
Položka č.: 1268Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:52
bibliofilie, 5x litografie a obálka St. Kolíbal, úprava O. Hlavsa, tisk Jos. Hrachovec, přel. Jan Vladislav, 11. sv. edice Milé knížky,vydal Čs. spisovatel se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1956, volné listy v obálce, 45s., maršovský ruční papír, obálka při krajích zašlá, velmi dobrý stav, Antikv…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojmír Vokolek
(1910-2001)
Vladimír Vokolek: První blahoslavenství
Položka č.: 1269Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:53
bibliofilie, obálka, frontispis, titul. viněta, linkové dekorace v textu, závěr. viněta vše dřevorytem Vojmír Vokolek, 2. sv. edice Lis tří bratří, tiskl a vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1940, pův. brož, 46s., ex. 350, velmi dobrý stav, obálka při krajích lehce zašlá, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930-2021)
Petr Kopta: Nevinobraní
Položka č.: 1270Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:54
bibliofilie, orig. sign. tříbarev. lept v samostatné příloze a podpis v tiráži Alena Antonová, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, podpis autora za titulem, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2006, volné listy v obálce, ex. 200/580, nestr. (12), velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně pro…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Otokar Březina: Ruce
Položka č.: 1271Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:55
bibliofilie, 35 čb. dřevorytů J. Váchal, úprava O. Menhart, sv.7 ed. Ráj knihomilů, vydal ELK, Praha 1946, 68s., volné listy v pův. papírových deskách, ex. 576/1001, similijapan, suchá pečeť, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzak…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zdeněk Mahler: Kdo svůj národ miluje, nešetří ho
Položka č.: 1272Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:56
bibliofilie, 5x orig. sign. suchá jehla Vl. Komárek, podpis Zd. Mahlera na titulu, úprava K. Vilgus, vydalo Naklatelství Primus, Praha 1995, karton. vazba, ex. 42/200, 39s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČV…
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Matoušek
(1890-1977)
J.S. Machar: Bezručovi
Položka č.: 1273Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:57
bibliofilie, sign. litografie ve frontispise a 5x litografie v příloze O. Matoušek, podpis J.S. Machar, vydal Bohuslav Bezecný, Mor. Ostrava 1937, ex. 138/140, 27 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák R. Jindřicha a prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Pr…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hermína Melicharová
Hesiodos: Zrození bohů
Položka č.: 1274Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:58
bibliofilie, 4x orig. sign. lept s akvatintou, lept na obálce, úprava a podpis za titulem H. Melicharová, tisk M. Pegrassi, překlad J. Nováková, vydal SNKLHU, Praha 1957, volné listy v papírové obálce, ex. 300, 51 s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, celofánový přebal, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Fr. Langer: Pražské legendy
Položka č.: 1275Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:59
kniha, podpis v titulu C. Bouda, vydal Albatros, Praha 1979, cpl. vazba s ob., 98s., velmi dobrý stav,, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jos. Hora: Rekviem
Položka č.: 1276Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis Jos. Hory na titulu, 3x orig. sign. mědiryt, úprava a podpis za titulem V. Mašek, tisk M. Pegrassi, 2.sv. ed. Zlatokvět, II. řada, vydal Fr. Borový, Praha 1940, orig. brož, ex. 146/150, 41 s., pannekoek ruční papír, velmi dobrý stav,, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Dvořáček
(1895-1970)
Viktor Dyk: Klíč. Povídka o zločinu
Položka č.: 1277Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:01
bibliofilie, 3x orig. celostr. lept a podpis v tiráži L. Dvořáček, úprava a podpis v tiráži Rud. Hála, 1.sv. ed. Amfora, vydal Josef Hladký, Hranice na Moravě 1927, volné listy v orig. obálce, ex. 84/200, 31 s., ruční papír Pannekoek , velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Josef Hora: Od první do poslední
Položka č.: 1278Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:02
bibliofilie, 3x orig. celostr. lept, kresba na ob. a podpis v tiráži J. Konůpek, usp. a doslovem doprovodil Mil. Novotný, vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1947, volné listy v obálce, nestr.(28), nečísl./90 ex., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praz…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Grigorij Musatov
(1889-1941)
Sovětské častušky
Položka č.: 1279Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:03
bibliofilie, 6x kresba G. Musatov, úprava Fr. Muzika, vybrala a přeložila N. Melniková-Papoušková, tisk V.Vokolek, 214.sv. ed. Aventinum, vydal Ot. Marien-Štorch, Praha 1929, orig. brož, 105s., obálka při krajích pokrčená, 3 skvrny na obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Katalog s grafikou
Položka č.: 1280Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:04
bibliofilie, podpis K. Demela v tiráži, přiložen orig. graf. list Rozkoš, 12,2 x 19,7, text ve francouštině, němčině a češtině, Ex. 82/1000, nestr., krouřková vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Jakovlevič Bilibin
(1876-1942)
Skazki. Carevna Ljaguška
Položka č.: 1281Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:05
bibliofilie, ilustrace, rámcové dekorace,návrh obálky a úprava I. J. Bilibin, chomolitografický tisk, vydala Izdanie Ekspedicij Zagotovlenija Gosudarstvennych Bumag, Petrohrad 1901, sešit, 10s., 1 list a zadní desky chybí , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Istler
(1919-2000)
grafické listy k Obrtelovu Vodotrysku
Položka č.: 1282Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:06
bibliofilie, 4x sign. barev. kombin. technika J. Istler (3x168/200+ 1x14/200), tisk P. Dřímal, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1987, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupi…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Flejšar
(1922-2010)
Plakát, užitá tvorba
Položka č.: 1283Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:07
bibliofilie, obálka - rozkládací autorský plakát sítotiskem, 8 sítotiskových vyobrazení a úprava J. Flejšar, text katalogu E. Minář, katalog výstavy v Galerii Václava Špály v r. 1983, vydal SČVU, Praha 1983, sešit v ob., 30 x 21 cm, nestr. (20), velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Nahoru a dolů - Hloubkové básně
Položka č.: 1284Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:08
bibliofilie, 13 prořezávaných typogramů a podpis na titulu J. Kolář, doslov J. Hlaváček, vydal Torst, Praha 1991, ex. 124/300, volné listy v plátěných deskách, papír Zanders Ikonofix mat, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
František Halas : Obrazy
Položka č.: 1285Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:09
bibliofilie, 8 x litografie členů SVU R. Brun, P. Dillinger, Fr. Kaláb, Jar. Král, V. Mužík, L. Procházková, Ant. Procházka, Fr. Srp, text Fr. Halas, tisk fa R. Röhrer, prémie na r. 1938, vydala Skupina výtvarných umělců v Brně, Brno 1938, sešit a přílohy v ob., nestr. (12), 29 x 21 cm, zažloutlé …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Jos. Hora: Rekviem
Položka č.: 1286Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:10
bibliofilie, 3x orig. sign. mědiryt, úprava a podpis za titulem V. Mašek, tisk M. Pegrassi, 2.sv. ed. Zlatokvět, II. řada, vydal Fr. Borový, Praha 1940, orig. brož, ex.150, 41 s., pannekoek ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Tittelbach
(1900-1971)
Karel Konrád: Robinsonáda
Položka č.: 1287Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:11
bibliofilie, obálka a 2 kresby V. Tittlebach, 2. svazek Nové edice Hyperionu, vydala Erna Janská, Praha 1926, 77 s., brož, poškozený hřbet a při okrajích pokrčená obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Růžena Autengrubrová: Růžová zahrádka nejmenší
Položka č.: 1288Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:12
bibliofilie, sign. lept ve frontispise a grafická úprava C. Bouda, vydala jako soukromý tisk autorka, Praha 1930, nestr., brož., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Philippe Soupault: Negr
Položka č.: 1289Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:13
bibliofilie, obálka A. Hoffmeister, vydal Ot. Štroch - Marien, Praha 1928, 20. svazek Knih dnešku, edice Aventinum, 87 s., brož, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Václav Mašek: Nedokončený portrét
Položka č.: 1290Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:14
bibliofilie, litografie, linoryt a dřevoryt Václav Mašek, vydal Josef Sonberg, Praha 1932, v tiráži podpisy autora, ilustrátora a vydavatele, 130 výtisků, 12 s., brož., zašpiněná obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Sychra
(1903-1963)
Jiří Mahen: Máchova poesie
Položka č.: 1291Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:15
bibliofilie, sign. heliogravura V. Sychra, úvodní poznámka Fr. Halas, vydal Václav Tomsa, Praha 1941, Ex. 7/300, 39 s., brož., obálka v dolní části natržená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Dřevo a květiny
Položka č.: 1292Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:16
bibliofilie, úvod a podpis Vl. Thiele, podpis, jedenáct bar. dřevorytů a knižních značek Jar. Lukavský, Ex. 72/111, nestr., brož, obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
M. Tyrš: Náš úkol, směr a cíl
Položka č.: 1293Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:17
bibliofilie, sign. orig. dřevoryt ve frontispisu, viněta v titulu a úprava C.Bouda, studie a podpis L. Jandásek, vydavatelovo věnování a s podpisem v tiráži, tisk Kryl a Scotti, soukromým tiskem vydal Václav Janda, Nymburk 1931, pův. brož s přebalem, ex. 60/300, 32 s., velmi dobrý stav , Antikvar…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kysela
(1881-1941)
K. Toman: Sluneční hodiny
Položka č.: 1294Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:18
bibliofilie, orig. dřevoryt ve frontispisu, viněta v titulu a úprava Fr. Kysela, 2. sv. ed. Vinice, vydala knihovna Uměleckého Měsíčníku Skupiny výtvarných umělců, Praha 1913, pozdější převazba, 41 s., desky zašlé, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, studium na uměleckoprůmyslové škole v Praze, na…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Valter
(1909-2006)
L. Kundera: Vzpomínka na krajinu bez měst * Horaria
Položka č.: 1295Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:19
bibliofilie, 4x orig. sign. linoryt Karel Valter, podpis na titulu a báseň L. Kundera, 7. sv. edice Velen, sestavil a vydal jako neprodejný tisk Dr. Jan Vykoukal, volné listy v obálce, ex. 32/90, 21 x 15,5 cm, nestr., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeskýc…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Husitská doba Mikoláše Aleše
Položka č.: 1296Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:20
bibliofilie, vydalo VOK, Praha okolo roku 1930, 500 výtisků, ruční papír, nestr., 19 s., brož, obálka lehce zašlá jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Obrázky ze Slabikáře
Položka č.: 1297Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:21
kniha, 196 kreseb pro slabikář sestavený Frumarem a Jursou, vydalo Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu, Praha 1940, 60 s., brož., obálka na hřbetu a při okrajích poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v r…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
G. Keller: Romeo a Julie na vsi
Položka č.: 1298Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:22
bibliofilie, přednostní výtisk, 4 x sign. kamenotisk K. Svolinský, úprava O. Menhart, přel. E.A. Saudek, 13. sv. edice Příběhů, v Pourově edici vydal Václav Pour, Praha 1949, volné listy v obálce , ex. R/200, suchá pečeť, 103 s., ruční maršovský papír, 21 x 13 cm, velmi dobrý stav , Antikvariát Os…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
K. Neumannová: Almanach knih dobrých autorů 1914
Položka č.: 1299Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:23
bibliofilie, titul. list z knihy Tribulat Bonhomet (příl.), Sv. Vít (příl.), titul. a úvodní viněta a 8 závěr. vinět vše dřevorytem Fr. Kobliha, ob. Almanachu a titul. list z knihy Osamělý (příl.) M. Klicman, titul. list z knihy Svítání linorytem (příl.) V.H. Brunner, sest. a vydala Kamilla Neumanno…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Alois Chvála: Setkání s Mikolášem Alšem
Položka č.: 1300Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:24
kniha, podpis a věnování A. Chvála, vydal upravil a vytiskl autor, Praha 1968, 100 výtisků, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Jenda Rajman: Mikoláš Aleš v mých trvalých vzpomínkách
Položka č.: 1301Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:25
kniha, napsal, svázal, vydal a podepsal J. Rajman, Rožďálovice 1939, 300 výtisků, 16 s., karton vazba, lehce odřené rohy jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém st…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Emanuel Svoboda: Rozmarné čtení o Mikoláši Alšovi
Položka č.: 1302Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:26
kniha, podpis Em. Svoboda, podobiznu Alšovu do dřeva vyryl Rud. Švajdler, vydal Jos. Hladký, Hranice 1927, Ex. 19/250, 54 s., brož, lehce zašpiněná obálka, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Storchův zpěvní věnec
Položka č.: 1303Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:27
kniha, sbírka písní národních a znárodnělých pro veselé kruhy naše, 50 ilustrací M. Aleš, vydal R. Storch, Praha 1889, 224 s., clpl. vazba, zašlé desky, některé listy zašpiněné, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v r…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Synek zachovalý
Položka č.: 1304Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:28
kniha, soubor pěti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha, reprodukce provedla Unie, brož, 37 x 27, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Nalezená sestra
Položka č.: 1305Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:29
kniha, soubor osmi kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha, clpl. vazba, 37 x 27, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Bude vojna bude
Položka č.: 1306Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:30
kniha, soubor sedmi kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, clpl. vazba, 37 x 27, skvny na vazbě, lehce zažloutlé listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Sirotek
Položka č.: 1307Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:31
kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, clpl. vazba, 37 x 27, zažloutlé listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdn…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Sirotek
Položka č.: 1308Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:32
kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, brož, 37 x 27, obálka při okrajích poškozená, zašpiněná, zažloutlé listy, zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. st…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Praha
Položka č.: 1309Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:33
kniha, cyklus šesti kreseb M. Alše, úvodní slovo Renata Tyršová, vydal F. Šimáček, Praha 1903, clpl vazba, 29 x 39, místy skvrny va vazbě, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně ro…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Ludvík Jehl: M. Aleš v Plzni
Položka č.: 1310Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:34
kniha, vydalo Sdružení západočeských výtvar. umělců, Plzeň 1932, 500 výtisků, 36 s., brož, prasklá vazba, obálka při okrajích lehce poškozená, zašpiněná, drobné skvrny, dobrá stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším o…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Václav Říha: Alšovy pohádky
Položka č.: 1311Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:35
kniha, výběr českých národních pohádek s ilustracemi M. Alše, Dědictví Komenského, Praha 1911, 67 s., poloplátěná vazba, prasklá vazba, odmatané listy, zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Plzeňská sgrafita
Položka č.: 1312Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:36
kniha, sebral a slovem provází F.V. Eisenreich a Dr. Emanuel Svoboda, Učitelská rada, Plzeň 1932, 137 s., brož, obálka zašpiněná, lepená, při okrajích poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období t…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Rodinné kresby
Položka č.: 1313Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:37
kniha, vydal Odkaz, Praha 1924, 80 s., clpl. převazba, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi …
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Ze života a pracovny mistra Mikoláše Alše
Položka č.: 1314Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:38
kniha, výbor 166 reprodukcí jeho prací pro českou mládež, slovem doprovází J.F. Svoboda, vydalo nakladatelství Aloise Šaška, Velké Meziříčí, 1913, 310 s., poloplátěná nepůvodní vazba, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. stolet…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Stanislav K. Neumann: Kniha lesů, vod a strání
Položka č.: 1315Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:39
bibliofilie, sign. lito ve frontispisu, 8x samostat. lito a bar. lito na obálce A. Nauman, typo M. Kaláb, 4. sv. edice Dílo, vydal Spolek českých bibliofilů a Čs. spisovatel, Praha 1952, nesvázáno, volné listy v pův. ob. s celofán. přebalem, Ex.12/750, 130s., maršovský papír, velmi dobrý stav, razít…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Langer
(1894-1943)
Zpěvy zavržených
Položka č.: 1316Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:40
Bibliofilie, vybral a přeložil z hebrejštiny Jiří Langer, obálka a typo Josef Sonberg, edice Malá antologie hebrejského básnictví X.-XIX.stol., vydal Akademický spolek Kapper, Praha 1939, pův. brož, 43 s., 800ex., papír Pannekoek, přesahy ob. při krajích pomačkané, horní kraj hřbetu podlepený, velm…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
Ot. Březina: Ruce
Položka č.: 1317Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:41
Bibliofilie, frontispis a čtyři reprodukce kreseb Fr. Bílek, ed. Symposion knihy nové doby sv. 33, vydal Hugo Kosterka, Král. Vinohrady 1908, orig. brož, 64 s., ob. místy má skvrny, přesahy jsou pokrčené, okraje listů ohmatané, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. M…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Richard Marek
(1883-1951)
M. Rutte: Ohnivá vlna (1920 - 1921)
Položka č.: 1318Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:42
Bibliofilie, obálka a viněta v titulu linoryt a úprava J. Marek, vydal Karel Beníško, Plzeň 1922, orig. brož, 55 s., stav velmi dobrý, listy mírně zažloutlé, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
J. Krecar: Legenda o sestře Valerianě
Položka č.: 1319Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:43
bibliofilie, sign. dřevoryt ve frontispisu, 2 x sign. dřevoryt v příloze, titulní list, bohatě dekorovaná iniciála, vstupní a závěreč. viněta vše dřevorytem, do dřeva rytá kartonáž, předsádka a úprava Fr. Kobliha, exlibris knihovna Ant. Grimma, vydal Ludvík Bradáč, Královské Vinohrady (Praha) 1920, …
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Teréza Dubrovská: Večery v Bissone
Položka č.: 1320Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:44
bibliofilie, sign. lept ve frontispisu a kresba v titulu T. F. Šimon, podpis v tiráži a úprava M. Kaláb, podpis s věnováním Dr. Miloslava Novotného, úvodní sonet Jiří Karásek ze Lvovic, vydal J. Otto, Praha 1933, orig. brož s ob., 70 s., ex. I./200, holandský papír Pannekoek, celofánový přebal potrh…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
(1908-1982)
K.J. Erben: Kytice
Položka č.: 1321Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:45
bibliofilie, obálka, titul. viněta a 9 celostr. příloh vše dřevorytem a úprava K. Štěch, vydal Vilém Šmidt, Praha 1942, 154 s., brož, obálka při okrajích lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU,…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Štursa
(1880-1925)
René Boylesve: Moje láska
Položka č.: 1322Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:46
bibliofilie, obálka a frontispis linoryt J. Štursa, 48. sv. edice Knihy dobrých autorů, vydala Kamila Neumannová, Královské Vinohrady 1908, 103 s., brož, zažloutlé listy, poškozený hřbet, na obálce skvrny, zašlá, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dopisy neznámé české šlechtičny Josefu Dobrovskému z r. 1796
Položka č.: 1323Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:47
bibliofilie, sign. mědiryt s podobiznou J. Dobrovského ve frontispisu K. Svolinský, k vydání připravil a textem uvedl V. A. Francev, úprava M. Kaláb, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1929, volné listy v obálce, 40s., ruční papír Van Gelder Zonen, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák pro…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
L. Páleníček: Švabinský a hudba
Položka č.: 1324Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:48
bibliofilie, podpis na patitulu L. Páleníček, frontispis suchá jehla M. Švabinský, v edice Kladenský lis vytiskl, vysadil a vydal Josef Cipra, Kladno 1979, 13 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil S. Urban
(1903-1997)
Jan Šnobr: Sedm vybraných básní
Položka č.: 1325Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:49
bibliofilie, tři barev. heliogravury a podpis v tiráži B. S. Urban, podpis básníka v tiráži, 8. svazek sbírky 7 vybraných básní, vydal a upravil F. J. Müller, Praha 1944, Ex. 233/350, 21 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Prokop Toman: Dodatky ke slovníku československých výtvarných umělců
Položka č.: 1326Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:50
kniha, sign. litografie ve frontispisu Max Švabinský, dedikace a podpis na patitulu Prokop H. Toman, vydalo SNKLHU, Praha 1956, celopl. vazba s ob., 224 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Anderle
(1872-1941)
Jaroslav Hutka: Slova & písně
Položka č.: 1327Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:51
bibliofilie, orig. sign. lept před titulem Jiří Anderle, biografickými poznámkami a svými podpisy v tiráži doplnili Fr. Dvořák a Jan Šulc, úprava, redakce a podpis v tiráži Martin Dyrynk, tisk bří Dřímalové, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 2002, brož. s obálkou, ex. 188/650, papír Colorit, 44…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Z pařížských dopisů Jana Zrzavého
Položka č.: 1328Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:52
bibliofilie, orig. sign. suchá jehla před titulem a podpis v impresu Vl. Komárek, 2 orig. fotografie J.Z. a podpis v impresu Jar. Krejčí, výběr 11 dopisů z pařížské korespondence Jana Zrzavého s Johannesem Urzidilem a MUDr. Antonínem Starým z let 1924–1929, doslov sepsali a v impresu se podepsali Lu…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
Božena Němcová: Kávová společnost
Položka č.: 1329Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:53
bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu A. Majer, úprava M. Kaláb, 2. sv. ed. Philobiblon, vydal L. Kuncíř, Praha 1926, ex. 41/100, karton. vazba s pův. přebalem, 30s., Van Gelder, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Otokar Březina: Esej
Položka č.: 1330Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:54
bibliofilie, 3x orig. litografie V. Suchánek, značeno na kameni Vlad. Suchánek, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1988, volné listy v ob., 170 ex., nestr., obálka při okraji natržená, lehce pokrčená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lid…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Jacob
(1876-1944)
Obrana Tartufova
Položka č.: 1331Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:55
kniha, Ekstase, výčitky, vidiny, modlitby, básně a rozjímání obráceného žida, přel. B. Reynek, 16. sv. edice Paprsek, tisk Vokolek, vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1929, pův. brož, 158s., 300 ex., dobrý stav, ob. zašlá, listy zažloutlé, částečně nerozřezáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Adolf Branald: Kdo uchová město?
Položka č.: 1332Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:56
bibliofilie, 5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák p…
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Benda
(1882-1970)
Jean Sire de Joinville: Život svatého Ludvíka krále francouzského
Položka č.: 1333Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:57
kniha, návrh obálky, frontispis, drobné viněty v titulu, úvodní iniciála vše dřevorytem Jar. Benda, dvoubarev. tisk F. Obzina, přel. Otto A. Tichý, 43. sv. edice Dobré dílo, vydal Antonín Smrž, Stará říše 1917, pův. brož, 225s., velmi dobrý stav, vazba lehce zkosená, přesahy ob. pokrčené, Antikvari…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Hermor Lilia: Verše tajného básníka
Položka č.: 1334Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:58
bibliofilie, 3 x sign. lept se suchou jehlou J. Šerých, úprava M. Albich, k 50. výročí básníkovy smrti (pseud. Frant. Bíbla) vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 76s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostro…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Xenofón: Historie krásné Pantheie
Položka č.: 1335Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:59
bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, úprava M. Honc, tisk Dřímalové, 3. sv. edice Polyhymnia a 10. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1974, pův. brož v ob., ex. 5/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Pra…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Z korespondence Bedřicha Smetany
Položka č.: 1336Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:00
bibliofilie, 3x mědiryt, úprava a podpis v tiráži K. Svolinský, tisk Dřímalové, 2. sv. edice Polyhymnia a 5. sv. edice Lyry Pragensis, vydal Supraphon, Praha 1973, pův. brož v ob., ex. 126/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 27 s., krásný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafk…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Kurt Schwitters aneb Merz
Položka č.: 1337Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:01
bibliofilie, úvodní text a překlad básní L. Kundera, návrh obálky P. Konečný, vydaloDivadlo hudby, Olomouc 1989, sešit, ex. 350, 8s., velmi dobrý stav, ob. mírně pomačkaná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Ludvík Dvořáček
(1895-1970)
Marcel Schwob: Imaginární životy
Položka č.: 1338Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:02
bibliofilie, vzácně se vyskytující tisk, sign. lept ve frontispisu a 5 sign. samostat. leptů na japonu L. Dvořáček, úprava Jar. Žlebek, vysázel Frant. Navrátil a vytiskl Ferdinand Mígl, plotny leptů po zhotovení šesti zvláštních otisků byly zničeny, 1. sv. edice 200, vydal Arno Sáňka, Brno 1923, pol…
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Klouda
(1929-2010)
Křížová cesta
Položka č.: 1339Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:03
bibliofilie, 15 x dřevoryt (chybí č. 6) + 1 dřevoryt jako titul. list nalepený na přebalu, vše sign. PD Ant. Klouda 97, volné listy, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Wáclav Alois Swoboda: Sbírka českých národních písní : Sammlung böhmischer National-Lieder
Položka č.: 1340Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:04
kniha, 33 x 24 cm, titul. list a 10 ilustrací k písním rytinou K. Wiesner, návrh předloh Jos. Mánes, dále Bedřich Havránek, K. Svoboda, Ant. Knöchel, R. Müller a G. Vacek, předmluva č. a něm. básník V. A. Svoboda, texty písní v rámcovém dekoru a ryté notové zápisy, vydal Verlag von Gottlieb Haase Sö…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfons Mucha
(1860-1939)
Poggio Bracciolini: Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém
Položka č.: 1341Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:05
bibliofilie, 32,5 x 24 cm, ilustrace v přílohách Alfons Mucha, ilustrace v textu Jan Dědina, tisk Unie, nákladem vlastním A. Mucha a J. Dědina, Praha 1902, 87 s., celoplátěná vazba se zlaceným reliéfem, hřbet v místě poškozený, prasklá předsádka , Antikvariát Ostrovní, významná osobnost evropské ku…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Dvořáček
(1911-1945)
Bedřich Beneš Buchlovan: Buchlovská knížka
Položka č.: 1342Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:06
kniha, vyzdobil a vydal Karel Dvořáček, Bzenec 1918, 46 s., brožovaná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Josef Richard Marek
(1883-1951)
André Gide: Saul
Položka č.: 1343Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:07
bibliofilie, úprava a dřevoryty, J. Marek, vydal A. L. Střížek, Stará říše 1918, 120 s., brožovaná, obálka lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Arthur Novák: Seznam grafického díla
Položka č.: 1344Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:08
bibliofilie, litografie na obálce a dvě v textu V. Stretti, příloha sborníku umění grafického Hollar, Praha 1938, 21 s. soupisu, včetné vpisky tužkou a pastelkami + 24 s. studie J. Čadíka, zašpiněná, potrhaná obálka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v …
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Peter Petrík: Boj mnohých
Položka č.: 1345Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:09
bibliofilie, viněty J. Vodrážka, úprava, sazba a tisk Alois Chvála, edice Chválův lis, Praha 1970, 100 exemplářů, 22 s., volné listy v přebalu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Paul Velsch
P. Fort: La Poésie de Paris
Položka č.: 1346Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:10
bibliofilie, kresby P. Velsch, vydal Éditions de la Marjolaine, Paris 1930, Ex. 50/651, 55 str., brož., desky zašlé, rohy pokrčené, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Nordenskjöld
(1869-1928)
K Jižní točně, dva roky v zajetí sněhu a ledu
Položka č.: 1347Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:11
kniha, vydal Toužimský a Moravec, Praha 1936, 249 s., nerozřezáno, původní brož, lehce potrhané kraje, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Henri Matisse
(1869-1954)
Giovanni Scheiwiller: Henri Matisse
Položka č.: 1348Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:12
kniha, katalog výstavy, 30 čb. vyobrazení v přílohách + barevná reprodukce ve frontispisu, edice Arte Moderna Straniera N. 3, serie A – Pittori N. 2, vydal Ulrico Hoepli, Milano 1933, ex. 336/800, 24 s., brož, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pablo Picasso
(1881-1973)
Christian Zervos: Pablo Picasso
Položka č.: 1349Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:13
kniha, katalog výstavy, 30 čb. vyobrazení v přílohách + barevná reprodukce ve frontispisu, edice Arte Moderna Straniera N. 2, serie A – Pittori N. 1, vydal Ulrico Hoepli, Milano 1932, ex. 412/800, 26 s., brož, několik stran při rozích zašpiněných, jedna lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, studium…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
R. Těsnohlídek: Den
Položka č.: 1350Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:14
bibliofilie, obálka a úprava E. Milén, ex. 444/600, vydal Fr. Borový, Praha, 1923, brož, 123s., po krajích nepatrně zašlá obálka, pěkný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Jan Kolovrat: Čtvero počasí
Položka č.: 1351Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:15
kniha, obálka a úprava L. Sutnar, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 95s., zcela odlepená obálka od listů, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kratochvíl
(1885-1945)
Jménem republiky? Mé slovo k vítězství gajdovské pravdy
Položka č.: 1352Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:16
kniha, leták číslo 4, vytiskla Legiografie, vydal Čin, Praha, 1928, brož, 110s., při krajích a na hřbetu otrhaná obálka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Maria Augusta
(1897-1939)
Rukověť sběratelova, část 1.
Položka č.: 1353Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:17
kniha, včetně přílohy s adresářem sběratelů, vydal Ludvík Bradáč, Praha, brož, 608s., obálka a některé listy po krajích nepatrně zohýbané a trochu otrhané, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
Graphia (Časopis o Exlibris)
Položka č.: 1354Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:18
bibliofilie, sign. litografie D. Jandová, sign. tisk J.M. Bertrand, 2x linoryt Willy Braspennincx, vyd. Graphia, Belgie, 1985, 31s., ohnuté růžky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Karel
(1912-1990)
Nešťastné milující děvče
Položka č.: 1355Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:19
bibliofilie, přepsal, dřevoryty vyzdobil a vydal O. Karel, podpis autora, Pardubice, 1944, sešit s obálkou, 10s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roger Richet
Les Émissions, Surcharges, Oblitérations et Vignettes des Sudétes (1880-1970)
Položka č.: 1356Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:20
kniha, německy, vyd. neuveden, brož, 182s., trochu ušpiněná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhelm Ganzenmüller
Die Alchemie im Mittelalter
Položka č.: 1357Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:21
kniha, německy, vyd. Georg Olms Verlagsbuchhandlung, Hildesheim, 1967, clpl. vazba, 240s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
William Gamble
Penrose´s Pictorial Annual
Položka č.: 1358Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:22
kniha, sestavil a k vydání připravil W. Gamble, vyd. A.W. Penrose & Co., Londýn, 1907, clpl. vazba, 160s. + řada čb. i bar. vyobrazení + 80s. dobových reklam, značně odřené desky, u předsádky uvolněná vazba, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Louis Madelin
Verdun
Položka č.: 1359Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:23
kniha, 6 dobových fotografií a 1 mapka, francouzsky, vyd. Librairie Félix Alcan, Paříž, 1920, plpl. převazba, 156s., původní obálka vevázána, výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Dalitzsch
Pflanzenbuch
Položka č.: 1360Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:24
kniha, velké množství čb. a bar. vyobrazení, vyd. J.F. Schreiber, Esslingen & München, clpl. vazba, 250s., okraje vazby mírně odřené, několik listů lehce ušpiněno, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Dopisy Boženy Němcové
Položka č.: 1361Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:25
bibliofilie, suchá jehla ve frontispisu A. Nauman (signováno), tisk M. Pegrassi, báseň Fr. Halas, předmluva Fr. Hrubín, upr. J. Sonberg, vyd. Rudolf Kmoch, Praha, 1941, ex. 649/777, ed. Klub 777 bibliofilů, volné listy v obálce, 60s., výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F.…
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Vzpomínkový list
Položka č.: 1362Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:26
bibliofilie, 33x litografie, 9 x 6 cm, přispěli: K. Lhoták, P. Kotík, O. Janeček, L. Jiřincová, M. Stretti, C. Bouda, K. Oberthor, L. Šimák a další, sign. V. Stretti, A. Moravec, K. Štika, J. Kovář, O. Janeček, V. Sivko, Jar. Šváb, L.J. Kašpar, R. Šváb, T. Tondl, J.C. Vondrouš, J. Švengsbír, V. Hejn…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Hollar periodický sborník grafické práce roč. II
Položka č.: 1363Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:27
bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Lorenc
(1919-1999)
Kardinálská vesnice
Položka č.: 1364Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:28
kniha, podpis s věnováním autora, obálka a titulní list Václav Tikal, ed. Próza, vydal Josef Lukasík, Ostrava 1947, 214 s., celopl. vazba s obálkou, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kundera
(1920-2010)
Na pospas aneb přísloví pro kočku
Položka č.: 1365Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:29
kniha, podpis s věnováním autora, obálka a ilustrace Vilém Reichmann, ed. Pochod, vydal Umělecká beseda, Mladá Boleslav 1947, 130 s., orig. brož, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Paní z Vergi
Položka č.: 1366Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:30
bibliofilie, lept na obálce a frontispise V. Zykmund, vydalo SNKLHU, Praha 1959, 300 výtisků, ruční papír Velké Losiny, 47 s., obálka přeložená, lehce zašpiněná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku mo…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
A. Bertrand: Kašpar noci
Položka č.: 1367Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:31
bibliofilie, lept ve frontispise V. Zykmund, typo úprava Ant. Jero, 66. svazek edice Atlantis, vydal Ja V. Pojer, Brno 1947, 192 s., volné listy v org. papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Burian
(1945)
Úzkost
Položka č.: 1368Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:32
kniha, podpis autora s věnováním na patitulu, frontispis dřevoryt J. Jirásek, ilustrace na patitulu J. Šlitr, 131.sv., vyd. PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1990, 1000ex., původní brož, 76s., výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kaplan
(1928)
Mocní a bezmocní
Položka č.: 1369Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:33
kniha, na obálce použitý obraz Ant. Málka, úprava Věra Držmíšková, vydalo Sixty - Eight Publishers, Toronto 1989, 469 s., brož., pokrčená, při okraji roztržená obálka, zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Egon Hostovský
(1908-1973)
Úkryt
Položka č.: 1370Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:34
bibliofilie, 1. vydání, autor ob. a úpravy neuveden, tisk New-Yorské listy, vydáno nákladem autorových přátel v Texasu, 1943, pův. brož, 107 s., obálka při krajích lehce poškozená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Kouřil
(1944)
Český rock´n´roll (1956 - 1969)
Položka č.: 1371Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:35
kniha, komentovaný popis české rockové scény šedesátých let, úryvky textů písní, diskografie, 88 dokumentačních vyobr. hudebníků, plakátů, koncertních vystoupení, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.5, vyd. Jazzová sekce, Praha 1981, původní brož, 75s.+88příl., obálka pomačkaná, jinak dobrý st…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kořán
(1940-2017)
Living theatre
Položka č.: 1372Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:36
kniha, dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980, text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úpra…
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hora
Literatura a politika
Položka č.: 1373Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:37
brož, v nezměněné verzi vychází znovu v roce 1984 u příležitosti udělení Nobelové ceny za literaturu Jar. Seifertovi, poprvé vydal Otto Girgal, Praha 1929, úprava Vít Obrtel, 1500 výtisků, xeroxovaný strojopis, nestr., brož., obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Černý
(1905-1987)
Křik koruny české
Položka č.: 1374Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:38
kniha, podpis a věnování V. Černý, obálka, vazba a typo. úprava Zd. Ziegler, vydal Československý spisovatel, Praha 1970, 140 s., clpl. vazba s obálkou, obálka poškozená, vazba lehce zašpiněná jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Tigrid
(1917-2003)
Ozbrojený mír
Položka č.: 1375Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:39
kniha, zřídka se objevující titul, téměř celý náklad zničen, v době vydání byl P. Tigrid v zahraničí a byl na něj vydán zatykač, vydalo nakladatelství Universum, Praha 1948, 112 s., brož, zažloutlé listy, obálka nepatrná poškození na hřbetu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Garrigue Masaryk
(1850-1937)
La Résurection d´Un État (Souvenirs et Réflexions 1914-1918)
Položka č.: 1376Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:40
kniha, vyd. Librairie Plon, Paříž, 1930, francouzsky, pův. brož, 536s., otřepené okraje, flíčky na obálce, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Haussmann
(1898-1923)
Zpěvy hanlivé
Položka č.: 1377Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:41
kniha, sarkasmy a karikatury na 28. říjen 1918, vyd. Grosmann & Svoboda, Praha, 1919, clpl. vazba, 93s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Julius Ráb
Starodružiníci, kdo jsou a co budou
Položka č.: 1378Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:42
kniha, vyd. Moravský Legionář, Brno, 1937, brož, 71s., uvolněný arch, obálka při krajích mírně potrhaná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Iljič Sidorin
Ohnisko světového požáru
Položka č.: 1379Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:43
brožura, přel. B. Baša, vydal Svaz ruských válečných invalidů v Československé republice, Praha 1938, 30 s., brož, ob. na rozích poškozená, jinak stav dobrý, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
neznámý autor
San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900
Položka č.: 1380Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:44
bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Edgar Rice Burroughs
(1875-1950)
Tarzan (Lidé v jeskyních)
Položka č.: 1381Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:45
kniha, il. Jiří Wowk, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1939, plpl. zdobená vazba, přední strana pův. obálky (Zd. Burian) přiložena (lehce oříznutá), velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kostroun
Devisová příručka
Položka č.: 1382Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:46
kniha, sestavili J. Kostroun a O. Weisskopf, úředníci Banky pro obchod a průmysl, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1937, brož, 130s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
A. Novotný: Naposledy o Praze F.L. Věka
Položka č.: 1383Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:47
kniha, obálka, frontispis a bar. ilustrace V. Kubašta, polopergamenová zdobená převazba, 450s., pův. obálka vevázána, na patitulu nesouvisející věnování, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antoni Gaudí
(1852-1926)
Emilio Sagristá: Gaudí en la Cathedral de Mallorca
Položka č.: 1384Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:48
kniha, obs. řadu čb. vyobrazení a 1 rozkládací plánek, vyd. Castellón de la Plana, 1962, brož, 67s., nepatrně zašlé okraje obálky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lewis Carroll
(1832-1898)
Alice´s Adventures in Wonderland
Položka č.: 1385Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:49
kniha, ilustrováno, vyd. H.M. Caldwell Company, New York, clpl. zdobené desky, 202s., uvolněný tit. list, některé listy ohmatané a ušpiněné, desky výrazněji odřené a zašlé, zadní strana ušpiněná, plátno na hřbetu mírně natrženo, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Crhounek
(1900-1973)
Ant. J. Kožíšek: Zakrvácené arény
Položka č.: 1386Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:50
kniha, španělské reportáže, ob. O. Crhounek, vydala Občanská tiskárna, Brno 1938, pův. brož, 282s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Jitka Gollerová - Plachá: Látky z pražské královské hrobky
Položka č.: 1387Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:51
katalog, kresby látek Karel Vlček, tkané rekonstrukce látek Státní odborné školy textilní, fotografie a fotogramy látek žáci pod vedením R. Gilberta a O. Hejzlara, úprava L. Sutnar, Praha, soukromý tisk Státní grafická škola, Praha 1937, 1000 výtisků, 27 str., 20 čb. příloh, stav velmi pěkný, Antikv…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joseph Höger
Landschaften (Heft 19)
Položka č.: 1388Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:52
soubor grafik, 6 litografií s pohledy na jednotlivé druhy stromů J. Höger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leopold Taubinger
Blumen (Heft 5)
Položka č.: 1389Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:53
soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leopold Taubinger
Blumen (Heft 6)
Položka č.: 1390Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:54
soubor grafik, 6 litografií s detaily květin L. Taubinger, vytiskl a vydal S. Czeiger, Vídeň, 6 volných listů s obálkou, obálka lehce potrhaná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Kostka Neumann
(1875-1947)
Elbasan (Válečné vzpomínky)
Položka č.: 1391Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:55
kniha, il. V. Fiala, vyd. Družstevní nakl. Kniha, Praha, 1922, brož, 158s., otřepené okraje a flíčky na deskách, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Manufaktur Meissen
Hunde - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
Položka č.: 1392Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:56
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 10 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 20 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Manufaktur Meissen
Schäferfiguren und Gruppen - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
Položka č.: 1393Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:57
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 11 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 24 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Manufaktur Meissen
Japaner und Chinesen / Polen / Türken / Mohren - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
Položka č.: 1394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:58
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 13 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 28 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Manufaktur Meissen
Jäger und Wild, Soldaten - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
Položka č.: 1395Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:59
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 16 + 4 tabule s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 42 s., titul. list drobně poškozen, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Manufaktur Meissen
Italienische Komödie - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
Položka č.: 1396Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:00
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 12 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 26 s., titul. list drobně poškozen, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Manufaktur Meissen
Gärtner und Winzer - katalog Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen
Položka č.: 1397Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:01
kniha, nabídkový katalog slavné míšeňské porcelánky, 17 tabulí s vyobrazením porcelánových figurek, vyd. vlastním nákladem, Meissen kolem 1920, pův. brož, 36 s., ob. drobně opotřebená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hynek Mácha
(1810-1836)
Máj
Položka č.: 1398Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:02
kniha, sedmi dřevoryty vyzdobil K. Štěch, úprava St. Stejskal, přehlédl B. Beneš Buchlovan, I. sv. edice Malá veledíla, vyd. Vilém Šmidt, Praha 1945, ex. 94, brož., 61s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hynek Mácha
(1810-1836)
Máj
Položka č.: 1399Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:03
kniha, 4 dvoubarevné litografie a úprava K. Svolinský, redakce B.B. Buchlovan, tisk Kryl, vyd. V. Šmidt, 5 sv. edice Kytice, Praha 1939, Ex. 66/300, brož., 69 s., zašpiněná a při okrajích potrhaná obálka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
Položka č.: 1400Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:04
kniha, viněta v titulu, iniciály, kresba na přední desce a úprava C. Bouda, k vydání připravili a vysvětlivkami opatřili B. Havránek, R. Havel, R. Skřeček, ed. Skvosty sv. 1, jako svou 1. publikaci vyd. SNKL, Praha 1953, nakladatelská celokož. vazba, 367s., modrá ořízka, na zadní desce malý škrábane…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
Položka č.: 1401Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:05
kniha, k vydání připravila, poznámkami a komentovaným srovnáním rozdílů mezi I. a II. vydáním Babičky v závěru doplnila M. Gebauerová, secesní úprava, ed. Čeští spisovatelé XIX. století, Sebrané spisy Boženy Němcové sv. II., vyd. Jan Laichter, Praha 1905, nakladatelská celopl. vazba s ražbou na desk…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
Položka č.: 1402Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:06
kniha, výzdoba dřevoryty ve frontispisu, titulu a v záhlaví kapitol, návrh obálky a úprava Petr Dillinger, edice Růžový palouček sv.5, rediguje B. Beneš Buchlovan, ruční sazba a tisk Kryl v Kroměříži, vyd. Strnad, Praha 1940, volné listy v obálce, připraveno ke svázání, z větší cásti nerozřezáno, 32…
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
Položka č.: 1403Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:07
kniha, přetisk soudobé podobizny B. Němcové od Jos. Farského ve frontispisu, ilustrace Quido Mánes, dobové fotografie staveb z ratibořického údolí Boh. Vavroušek, kresba na ob. Lad. Šaloun, úvod M. Bártová, tisk M. Knappa, vyd. Zora, Praha 1927, polopl. nakladatelská vazba, 175s., zašpiněné desky, o…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
Položka č.: 1404Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:08
kniha, heliogravura fotografie podobizny B. Němcové ve frontispisu, vazba, viněta v titulu, iniciály a úprava V.H. Brunner, vazba Bradáč, doslov a popis vydání Milan Svoboda, 3. sv. knihovny Kytice, tisk Dělnická tiskárna, vyd. Milan Svoboda, Královské Vinohrady 1912, 1000ex, na anglickém papíře Oxf…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
Položka č.: 1405Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:09
kniha, fotografie z ratibořického údolí J. Zeman, úprava H. Melicharová, 12. sv. Knižnice Oreb, vyd. Ant. Dědourek, Třebechovice p. O. 1942, původní brož, 393s., nerozřezáno, vazba politá, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Česno
Položka č.: 1406Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:10
kniha, návrh obálky, titul a koncová viněta Fr. Bílek, podpis na patitulu Jakub Deml, vydala Pavla Kytlicová, Tasov na Moravě 1924, pův. brož, 135s., dobrý stav, obálka při krajích opotřebená a zažloutlá , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Proč bychom se netěšili - Šlépěje XXIV.
Položka č.: 1407Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:11
bibliofilie, dřevoryt na obálce, viněty na tit. listu, závěru a v textu Vojmír Vokolek, podpis J. Demla na předsádce, ilustrace J. Konůpek, M. R. Junová, A.V. Slavíček, tisk Vokolek, ed. Šlépěje XXIV., listy vybrala, seřadila a vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1939, orig. brož, 135 s., velmi dobrý st…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje I.
Položka č.: 1408Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:12
bibliofilie, první sešit Šlépějí, ob., frontispis, titul. list, ilustrace a viněty v textu Fr. Bílek, samostatný dřevoryt Fr. Kobliha, další ilustrace S. Klír, S. Tusar, M. Vořechová, ed. Šlépěje I., vydal Jakub Deml, Jinošov 1917, orig. brož, 106 s., dobrý stav, okraje listů pokrčené, ob. při kraj…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje II.
Položka č.: 1409Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:13
bibliofilie, podpis J. Demla za titulním listem, dřevoryt v příloze Fr. Kobliha a T.F. Šimon, 2 ilustrace v přílohách Fr. Bílek, ed. Šlépěje II., vydal Jakub Deml, Jinošov 1918, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav, na ob. inkoustová mapa , ob. při krajích lehce pokrčená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje III.
Položka č.: 1410Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:14
bibliofilie, portrét J. Demla a další ilustrace v přílohách Fr. Bílek, S. Tusar aj., ed. Šlépěje III., vydal Jakub Deml, Tasov 1919, dobová polopl. převazba, 108 s., vázal Jos. A. Plachetka, Ostrava, velmi dobrý stav, listy místy zažloutlé, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje IV.
Položka č.: 1411Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:15
bibliofilie, ob. linorytem, portrét Pavly Kytlicové ve frontispisu, ilustrace a viněty v textu M. Vořechová, další il. Č. Vořech., ed. Šlépěje IV., vydal Jakub Deml, Štemberk na Moravě 1919, orig. brož, 108 s., dobrý stav, hřbet ob. poškozený, vazba drží, listy místy zažloutlé, Antikvariát Ostrovn…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje V.
Položka č.: 1412Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:16
bibliofilie, ob. a viněta v závěru Fr. Bílek, viněta v titulu anonym, ed. Šlépěje V., vydal Jakub Deml, Šternberk 1919, dobová polopl. převazba, 84 s., velmi dobrý stav, ob. vevázána, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VI.
Položka č.: 1413Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:17
bibliofilie, ob., titul a 3 celostr. ilustrace dřevorytem Fr. Duša, portrét T.G. Masaryka ve frontispisu dřevoryt S. Tusar, dřevoryt M. Vořechové, několik ilustrací Fr. Bílek, ed. Šlépěje V., vydal Jakub Deml, Tasov 1919, orig. brož, 344 s., dobrý stav, vazba zkosená, desky při krajích hřbetu natrže…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VII.
Položka č.: 1414Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:18
bibliofilie, samostatný dřevoryt, viněta v titulu a drobné ilustrace Fr. Bílek, proti titulu portrét J. Durycha od S. Klíra, dřevoryty a linoryty v M. Vořechové, lept, linoryt a další drobné ilustrace M. Vyčítal, kolorované úvodní iniciály a řada drobných ilustrací a vinět ed. Šlépěje VII., vydal J…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje VIII.
Položka č.: 1415Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:19
bibliofilie, podpis J. Demla na patitulu, ob. a frontispis Jožka Baruch, ed. Šlépěje VIII., vydal Jakub Deml a Pavla Kytlicová, Tasov 1922, orig. brož, 196 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje IX.
Položka č.: 1416Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:20
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ed. Šlépěje IX., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1925, orig. brož, 184 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XI.
Položka č.: 1417Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:21
bibliofilie, podpis J. Demla a P. Kytlicové za titulním listem, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1928, orig. brož, 46 s., velmi dobrý stav, zašlé okraje ob. , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XII.
Položka č.: 1418Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:22
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na předsádce, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1929, orig. brož, 62 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIII.
Položka č.: 1419Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:23
bibliofilie, vzácné, konfiskát, podpis a věnování J. Demla na předsádce, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 35 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIV.
Položka č.: 1420Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:24
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla za titulem, kresba na ob. A. J. Trčka, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XIV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 69 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XV.
Položka č.: 1421Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:25
bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, titulní list a úprava Břet. Štorm, ilustrace reprodukce st. dřevorytu a plastik J. Kapinuse, ed. Šlépěje XV., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1930, orig. brož, 112 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVI.
Položka č.: 1422Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:26
bibliofilie, podpis a věnování J. Demla na patitulu, ob., frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVI., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 80 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVII.
Položka č.: 1423Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:27
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ob. a titulní list Břet. Štorm, frontispis a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 92 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XVIII.
Položka č.: 1424Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:28
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, kresba na ob. Břet. Štorm, frontispis, titulní list a ilustrace reprodukce starých dřevorytů, ed. Šlépěje XVIII., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1931, orig. brož, 94 s., velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XIX. a XX.
Položka č.: 1425Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:29
2 x bibliofilie, soubor nestr. textů, kompletní, 5 x ilustrace M. Vořechové-Vejvodové, ed. Šlépěje XIX., vydal Jakub Deml, Tasov 1933, volné listy v papírovém přebalu, nestr., velmi dobrý stav soubor nestr. textů, kompletní, viněty a iniciály Č. Vořech?, reprodukce starých dřevorytů a portrétů (Ril…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXI.
Položka č.: 1426Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:30
bibliofilie, ob. J. Konůpek, titulní list anonym, ed. Šlépěje XXI., vydal Jakub Deml, Tasov 1934, orig. brož, 115 s., velmi dobrý stav, skrvna na ob., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXII.
Položka č.: 1427Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:31
bibliofilie, ob. a titulní list Břet. Štorm ze Šlépějí č. XV., samostatný list s exlibris Jakuba Demla dřevoryt M. Rašica, ed. Šlépěje XXII., vydal Jakub Deml, Tasov 1937, orig. brož, 122s. + přívazek úryvky děl nestr. , velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Šlépěje XXIII. - Není dálky
Položka č.: 1428Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:32
bibliofilie, podpis J. Demla na předsádce, ob., portrét TGM ve frontispisu a titulní list vše linorytem Mir. Vyčítal, ed. Šlépěje XXIII., vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1938, orig. brož, 156 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Cesta k jihu
Položka č.: 1429Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:33
bibliofilie, kolor. viněta v titulu a návrh kresby ve frontispisu J.Konůpek, vydal Jakub Deml, Tasov 1935, orig. brož, 53 s., dobrý stav, ob. při krajích zašlá, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Z mého okovu
Položka č.: 1430Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:34
bibliofilie, podpis J. Demla proti titulu, viněta na obálce a titulu dřevorytem K. Němec, vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1927, orig. brož, 85 s., dobrý stav, hřbet poškozen, ob. při krajích opotřebená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Miriam - kniha lyriky
Položka č.: 1431Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:35
bibliofilie, 4. vydání, viněta v titulu dřevorytem Fr. Bílek, návrh ob. a úprava S. Klír, ed. Aventinum 34 sv., vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1921, orig. brož, 155 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Jak jsme se potkali
Položka č.: 1432Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:36
bibliofilie, podpis s věnováním J. Demla na předsádce, světlotiskový portrét P. Kytlicové ve frontispisu, úprava V. Stejskal, vydal J. Deml, Tasov 1933, orig. brož, 55 s., papír Zanders, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Deml
(1878-1961)
Moji přátelé
Položka č.: 1433Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:37
2 x bibliofilie, 3. vydání, titul, nakladatel. signet, viněta, návrh obálky, předsádka a úprava Svat. Klír, dvoubarev. tisk, ed. Aventinum 31 sv., vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1921, orig. brož, 38 s., dobrý stav výbor, 3. oddíl z knihy Moji přátelé, ob. a 2 přílohy dřevorytem a úprava K. Svolinsk…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velenovský
(1858-1949)
Přírodní filosofie I.+II.
Položka č.: 1434Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:38
kniha, vyd. autor nákl. vlastním v komisi Knihkupectví Ludvík Souček, Praha, 1922, 2x plpl vazba, 466+327s., flíčky na listech, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velenovský
(1858-1949)
Literární studie
Položka č.: 1435Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:39
kniha, podpis s věnováním autor, vyd. Ludvík Souček, Praha, 1932, plpl. přev., 293s., dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Božena Viková-Kunětická
(1862-1934)
Věřím
Položka č.: 1436Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:40
kniha, vyd. F. Šimáček, Praha, 1908, clpl. přev. 190s., zateklina od hřbetu v zadní části knihy, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Reinhold Gerling
(1863-1930)
Der Spiritismus und seine Phänomene
Položka č.: 1437Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:41
kniha, vyd. Orania-Verlag, Oranienburg, 1921, brož, 157s., ušpiněné desky s ohnutými růžky, natržení na hřbetu, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor O.J. Seifert
Na úskalí okultismu
Položka č.: 1438Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:42
kniha, vyd. Sfinx, Praha, 1921, plpl. přev., 260s., dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gilbert Augustin-Thierry
(1843-1913)
Okkultické novelly
Položka č.: 1439Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:43
kniha, vyd. J. Otto, Praha, 1896, plp. přev., 304s., hřbet desek naprasklý, lehce rozvolněná vazba, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Sezemský
(1876-1949)
Před soudem božím
Položka č.: 1440Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:44
kniha, časová úvaha ku řešení otázek života sociálního, vyd. Karel Sezemský, Nová Paka, 1919, ed. Spirit, sv. 29., brož, 48s., ob. pomačkaná, vzadu natržená, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cesare Lombroso
(1835-1909)
Co bude po smrti?
Položka č.: 1441Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:45
kniha, vyd. Hejda a Tuček, Praha, nedat., řada čb. vyobr., plpl. přev., 392s., přední předsádka naprasklá, rozvolněná vazba , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alexandr Nikolajevič Axakov (Aksakov)
(1832-1903)
Animismus a spiritismus
Položka č.: 1442Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:46
kniha, kritické prozkoumání medijních zjevů a jejich vysvětlování hypothésami nervové síly, hallucinac a bezvědmého, 30 vyobr., vyd. E. Beaufort, Praha, 1903, plpl. přev., 799s., zadní předsádka naprasklá, flíčky na listech, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Auguste Villiers de L’Isle-Adam (hrabě)
(1838-1889)
Tribulat Bonhomet, R. de Gourmont: Lilita, J. Kalivoda: Záhady spiritismu vědecky osvětleny, E.A. Poe: Stín
Položka č.: 1443Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:47
kniha, souvazba čtyř knih: Lilita a Tribulat Bonhomet, obojí výzdn. a tit. list Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumannová, 1913 a 1912, 64+177s., Stín, dřevoryty vyzd. M. Klicman, vyd. K. Neumannová, 1916, 82s., Záhady spiritismu, vyd. Volná myšlenka, Praha, nedat., 94s., plpl. přev., velmi dobrý stav …
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1939
Položka č.: 1444Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:48
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1939, vypr. kroužek okultních spolupr., řídí J. Rösner, vyšlo jako premie předplatitelům Československé revue psychické, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 144s., flíčky na deskách a na ořezu listů, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1931
Položka č.: 1445Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:49
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1931, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., flíčky na deskách a na ořezu listů, ob. na hřbetu 1cm natržená , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rösner
(1891)
Pohledy do budoucna 1929
Položka č.: 1446Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:50
ročenka, astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1929, vyšlo jako příloha čas. Spiritistick Revue, Radvanice - Mor. Ostrava, brož, 154s., ob. na hřbetu natržená, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Weinfurter
(1876-1942)
Zázraky a jejich výklad okultními naukami
Položka č.: 1447Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:51
kniha, vydal Josef Springer, Praha 1927, 133s., dobová polopl. vazba, ob. nalepena na deskách, hřbet při krajích uvolněný, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Prokop Toman: Bílý démon
Položka č.: 1448Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:52
kniha, návrh dekorace vazby a úprava Ed. Milén, reprodukce 2 leptů Julia Mařáka, vydal Fr. Borový, Praha 1923, pův. celopl. vazba se zlacením, 102s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČ…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Björnstjerne Björnson
Vlajky nad městem a přístavem
Položka č.: 1449Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:53
kniha, celokožená vazba ze zlacením a reliéfy, tit. list J. Masák, přel. H. Kosterka, vyd. A. Srdce, Praha 1924, 334s., hřbet vazby vybledlý, jinak výborný stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
N. V. Gogol: Nos
Položka č.: 1450Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:54
kniha, návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pia…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Jiří Mahen: Měsíc * fantasie
Položka č.: 1451Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:55
bibliofilie, 5x dřevoryt v textu P. Kotík, ob. V.H. Brunner, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Stanislav Minařík, Praha 1920, pův. brož, 8s., desky při krajích poškozené, papír lehce zašlý, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU M…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kysela
(1881-1941)
Viktor Dyk: Krysař
Položka č.: 1452Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:56
bibliofilie, frontispis, 3 přílohy, viněty v titulu a v textu vše dřevorytem, vazba, návrh předsádky a úprava Fr. Kysela, tisk Grafia, 1. sv. ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1915, pův. reliéfní celopl. vazba se zlac. písmem, 79s., ruční papír, vázal Ant. Jelínek, velmi dobrý stav, Antikvariát…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Benda
(1882-1970)
Otokar Březina: Větry od pólů
Položka č.: 1453Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:57
bibliofilie, viněta, titul. list dřevorytem, úprava a návrh ob. Jar. Benda, vše v kubisticko-expresivním stylu, 3.sv. ed.Básnické spisy, vydal Spolek výtvar. umělců Mánes, Praha 1916, 37 s., orig. brož., drobné skvrny na horní části ořízky a papíru, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák A. Hof…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Malířová
(1877-1940)
Deset životů
Položka č.: 1454Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:58
kniha, 21 x 14,5 cm, trojbarevná polokožená zakázková vazba, vydal Československý spisovatel, Praha 1954, 213 s., drobné skvrny na deskách, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gunnar Gunnarsson
(1889-1975)
Brandur z Bjargu
Položka č.: 1455Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 17:59
kniha, 22 x 14,5 cm, dvoubarevná polokožená umělecká vazba s malbou na deskách, modrá ořízka, dřevoryt v titulu C. Bouda, vydal Fr. Topič, Praha 1946, 1. vydání, edice Topičovy Bílé knihy, 256 s., ochranné pouzdro - potrhané, lepené, velmi dobrý stav knihy, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kristmann Gudmundsson
(1901-1983)
Jitro života
Položka č.: 1456Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:00
kniha, 21 x 14 cm, položená uměcká vazba s ručně malovanými deskami, vydal Ferd. Holas, Praha 1945, překlad K.V. Rypáček, vevázaná ob., 239 s., lehce odřené rohy, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Čep
(1902-1973)
Vigilie
Položka č.: 1457Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:01
kniha, 20,5 x 14 cm, zelená polokožená vazba se zlatým písmem, vydal R. Škeřík, Praha 1928, 3. sv. edice Plejada, Ex. 333/350, na Japan Banzay, vevázaná ob., 91 s., ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karolina Pichlerová
Švédové v Praze
Položka č.: 1458Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:02
kniha, clpl. lipská vazba s nalepenou obálkou, překlad Boh. Tichý, vydal A. Štorch syn, Praha 1894?, 220 s., skvrny na vazbě, lehce zkosený hřbet, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
G. Apollinaire: Kacíř & spol.
Položka č.: 1459Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:03
Bibliofilie, lineoryty a ob. J. Čapek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ed. Symposion, brož, 137s., okraje obálky mírně potrhané, na přehybu hřbetu ob. do poloviny natržená, levý dolní růžek zadní strany chybí, uvolněné a při krajích mírně otřepené listy, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprů…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Helena Čapková: Kolébka
Položka č.: 1460Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:04
bibliofilie, obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupi…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
S.K. Neumann: Ať žije život!
Položka č.: 1461Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:05
bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož s celofán. přebalem,, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupin…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Fr. Šrámek: Plačící satyr
Položka č.: 1462Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:06
kniha, ob. linorytem Jos. Čapek, ed. Opona IX., Zátiší, knihy srdce i ducha, vydal B.M.Klika, Praha 1923, orig. brož, 81s., hřbet ob. místy odřený a poškozený, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Pavel Sula: Letňáskové
Položka č.: 1463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:07
kniha, obálka a ilustrace v textu J. Čapek, vydalo naklad. Nová Škola, Praha 1931, 176 s., orig. polopl. vazba s nalepovanou ob., lehce zažloutlé stránky, vazba místy lehce zašpiněná, ob. drobně opotřebená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Sku…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Bratři Čapkové: Lásky hra osudná
Položka č.: 1464Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:08
bibliofilie, obálka, značka v titulu a úprava J. Čapek, vydal Otakar Štorch - Marien, Praha 1922, 52. sv. edice Aventinum, 2000 výtisků, 48 s., brož., skvrny na obálce, vpisky a razítko, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarnýc…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Georges Duhamel: Půlnoční zpověď
Položka č.: 1465Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:09
bibliofilie, obálka a úprava J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, 19. sv. Knih dnešku, edice Aventinum, Praha 1928, 106 s., brož., obálka při okrajích a v rozích poškozená, hřbet natržený, ve spodní části asi 2 cm zcela chybí, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v P…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
J. W. Goethe: Římské Elegie - Benátské Epigramy
Položka č.: 1466Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:10
kniha, obálka, naklad. značka a viněta v titulu vše linorytem a úprava J. Čapek, přel. Ot. Fischer, 1. sv. ed. Poesie Symposia, vydal R. Škeřík (Symposion), Praha 1921, pův. brož, 65 s., obálka při okrajích lehce pokrčená a zašlá, rohy hřbetu drobně poškozené, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studi…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Gustave Flaubert: Pokušení svatého Antonína
Položka č.: 1467Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:11
kniha, obálka, naklad. značka, titul. list a 8 koncových vinět vše linorytem a úprava J. Čapek, JČ vytváří geometrický ornament pod vlivem primitivního umění, 1. sv. edice Symposion, vydal Rud. Škeřík, Praha 1921, orig. brož, 139s., obálka při krajích a hřbetu poškozená, vnitřek ve velmi dobrém stav…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
V. Thiele: Josef Čapek a kniha
Položka č.: 1468Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:12
kniha, úvod. studie J. Kotalík, 128 vyobrazení obálek J. Čapka, soupis a několik vyobrazení knižní grafiky, obálka, vazba a typografie Z. Seydl, vydalo NČSVU, Praha, 1958, clpl vazba s obálkou, 290s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny v…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Rossmann
(1905-1984)
Louis Adamič – Večeře v Bílém domě
Položka č.: 1469Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:13
kniha , ob. Zdeněk Rossmann, vydala Mladá fronta, Praha, 1947, brož, 84s., otřepené listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Jan Kolovrat: Vojín Václav Pišout a spol.
Položka č.: 1470Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:14
kniha, úprava L. Sutnar, Il. A. Hoffmeister, vydaly Tiskařské podniky Richarda Vogla, New York, 1945, brož, 82s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
A. Zweig: Nastolení krále
Položka č.: 1471Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:15
kniha, obálka L. Sutnar, vstupní kresba E. Frinta, přel. Jar. Zaorálek, vydala Družstevní práce, Praha, 1938, brož, 491s.. zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mahen
(1882-1939)
Hercegovina
Položka č.: 1472Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:16
kniha, autorova mapka v příloze, vytiskl a vydal Fr. Obzina, Vyškov 1924, 170s., orig. brož,, ed. Obzinových tisků sv. 2, ex. 1018/1100, skrvny na ob.,hřbet restaurován, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
E. M. Remarque: Cesta zpátky
Položka č.: 1473Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:17
bibliofilie, obálka K. Teige, vydal Fr. Borový, 1931, brož., 304s., stav dobrý, hřbet a zadní přebalu nově restaurován, původní chybí, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devětsilu, člen Levé fronty, mluvčí Skupiny surrealistů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Aldous Huxley: Kontrapunkt života
Položka č.: 1474Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:18
kniha, vazba J. Šváb, vyd. Václav Petr, Praha, 1935, pův. clpl. vazba, 516s., krásný stav, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný čl…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Thomas Mann: Buddenbrookovi I.+II.
Položka č.: 1475Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:19
kniha, obálky V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, 2. vydání, 2x pův. clpl. vazba s obálkou, 356+334s., obálky při horním okraji a na zadní straně mírně potrhané, stav knih velmi dobrý, v ochranném pozdru, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Poličanský
(1913-1996)
V. Majakovskij: Mexiko - New York - Praha
Položka č.: 1476Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:20
kniha, fotomontáž na ob. K. Poličanský (pseud. Jiří Friml), připsáno a publikováno in: J. Toman: Foto/montáž tiskem (Praha 2009) s. 344 , překlad a doslov Jiří Weil, 17. sv. Lidové knihovny, rediguje F. Jungmann a Pavel Prokop, tisk V. Palán, vydala Lidová knihovna, Praha 1927,orig. brož, velmi dobr…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
Kštice Bereniky
Položka č.: 1477Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:21
bibliofilie, typografie V. Obrtel?, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., částečně nerozřezáno, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
John Heartfield
(1891-1968)
A. Avdějenko: Miluji
Položka č.: 1478Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:22
kniha, obálku fotomontáží vytvořil J. Heartfield, vl. jménem Helmut Herzfeld, něm. výtvarník, typograf, tvůrce avantgardní fotomontáže, žil a tvořil po nástupu Hitlera v Praze, vytvořil přebaly k Haškovu Švejkovi, úprava J. Friml, ob. tisk V. Neubert, edice Spisovatelé Sovětského svatu sv. 1, vydal …
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
I. Erenburg: 10HP
Položka č.: 1479Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:23
kniha, ob. a ilustrace A. Hoffmeister, 252. sv. Aventina, vydal Dr. Ot. Štorch-Marien, Praha 1930, brož, , dobrý stav, ob. při krajích popraskaná, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Seifert
(1901-1986)
Poštovní holub
Položka č.: 1480Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:24
kniha, ob. a úprava Vít Obrtel, básně 1928-1929, 10. sv. edice Plejáda, vydal Rudolf Škeřík, Praha 1929, orig. brož, 75s., obálka při krajích zašlá, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Gellert
(1892-1985)
Literatur der Weltrevolution 1931 Nr. 1
Položka č.: 1481Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:25
kniha, 2 obr. přílohy Hugo Gellert, scénické snímky, texty L. Aragon, W. Wischnewskij, B. Illes, Lud. Turek, šéfredaktor B. Jasiensky, pro Zentralorgan der internationalen Vereinigung revolutionärer Schriftsteller vydal Staatsverlag, Moskva 1931, orig. brož, 127s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostr…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
SSSR - Úvahy * kritiky * poznámky
Položka č.: 1482Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:26
sborník, 19 x 15 cm, kniha delegace Společnosti pro hospodářské a kulturní sblížení s Novým Ruskem do SSSR v roce 1925 - redigoval B. Mathesius, texty Theodor Bartošek, Gabriel Hart, Jindřich Honzl, Josef Hora, Bohumil Mathesius, Vladimír Procházka, Zdeněk Nejedlý, Jaroslav Seifert, Jiří Stolz, Kare…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Vančura: Pekař Jan Marhoul
Položka č.: 1483Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:27
kniha, 19 x 13,5 cm, ob. a typografie K. Teige, spolupráce na ob. O. Mrkvička, 4. sv. Edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1925, 136s., celokož. vazba, obálka vevázána vzadu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devěts…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Jean Giono: Země zpívá
Položka č.: 1484Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:28
kniha, dvoubarevný titul. list, obálka a vazba Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 84. sv. edice Symposion, 395 s., clpl. vazba, zkosený hřbet, naprasklá předsádka, lehce zašlá vazba jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
D.H. Lawrence: Panna a cikán
Položka č.: 1485Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:29
kniha, titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
John Heartfield
(1891-1968)
J. Hašek a K. Vaněk: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války a v ruském zajetí I-VI
Položka č.: 1486Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:30
kniha, fotomontážní obálky s využitím kreseb J. Lady sestavil J. Heartfield, il. J. Lada, vydal Karel Synek, Praha, 1936-7, brož, 238+235+238+242+243+249s., u prvního svazku vzadu vevázána barevná obálka k sešitovému vydání a u druhého svazku vzadu vevázána černobílá obálka k sešitovému vydání, u vš…
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
Philippe Soupault: Bratři Durandeau
Položka č.: 1487Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:31
kniha, obálka J. Jelínek, titulní list K. Teige, 14. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 111 s., brož., obálka při okrajích lehce zažloutlá, zašpiněná, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devětsilu, člen Levé f…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chochola
(1893-1942)
Jaromír Měšťan: Hoch ve smutku
Položka č.: 1488Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:32
kniha, obálka a úprava K. Chochola, Edice Sdružení Jihočeských Výtvarníků, 1935, 61 s., brož, obálka při okrajích vybledlá, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Nevěsta
Položka č.: 1489Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:33
kniha, úprava, obálka, karikatury A. Hoffmeister, 27. svazek edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1927, 55 s., brož., zašpiněná obálka, na obálce skvrny, jinak dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stálým delegátem UNESCO
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Vl. Majakovskij: 150,000.000
Položka č.: 1490Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:34
kniha, podpis, litografie a typo. úprava V. Mašek, podpis překladatele B. Mathesiuse, vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1945, 103 s., brož, na obálce drobné skvrny, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
Kštice Bereniky
Položka č.: 1491Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:35
bibliofilie, typografie V. Obrtel, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., ob. mírně zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Vladimír Raffel: Taneční povídky
Položka č.: 1492Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:36
kniha, 3 kresby J. Šíma, úprava F. Muzika, 193. svazek edice Aventinum, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1928, 107 s., brož., obálka při krajích zašpiněná a odřená, několik skvrnna obálce, listy při krajích zažloutlé, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V.…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
Vítězslav Nezval: Abeceda - cyklus básní s tanečními kompozicemi Milči Mayerové
Položka č.: 1493Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:37
bibliofilie, fotomontáže, typografická úprava a návrh obálky K. Teige, fotografie K. Paspa, tisk Česká grafická Unie a. s., vydal J. Otto, Praha 1926 , původní brožovaná vazba, kultovní kniha českého poetismu soubor krátkých básní na jednotlivá písmena abecedy, vycházejících z asociací, jež v autoro…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Jan ve smutku
Položka č.: 1494Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:38
kniha, úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Devětsilu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Neviditelná Moskva
Položka č.: 1495Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:39
bibliofilie, ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, obsahuje Surrealistický mlýn, Neviditelná Moskva, Deus ex machina, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., ob. při krajích drobně pokrčená, trochu zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, stud…
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Pantomima - nové vydání
Položka č.: 1496Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:40
bibliofilie, 4. vydání stěžejního díla poetismu s novými ilustracemi, obálkou a úpravou K. Teiga, titulní list, úvodní ilustrace k jednotlivým oddílům Abeceda / Rodina harlekýnů / Papoušek na motocyklu / Depeše na kolečkách / Týden v barvách / Podivuhodný kouzelník / Exotická láska / Raketa / Můsa /…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Zpáteční lístek - básně 1932
Položka č.: 1497Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:41
bibliofilie, obálka, titulní list a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 236s., velmi dobrý stav, vazba není slepená, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhausu v Dessau, zakladatel Devětsilu, člen Levé fronty, mluvčí Skupiny surrealistů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Žena v množném čísle
Položka č.: 1498Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:42
bibliofilie, Básně, poznámky z deníku, jevištní poesie, surrealistická experimentace - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 212s., dobrý stav, obálka při krajích zažloutlá, kraje hřbe…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Most
Položka č.: 1499Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:43
bibliofilie, Básně 1919-1921, s předmluvou z r. 1937 - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1937, orig. brož, 212s., velmi dobrý stav, obálka při krajích oříznutá, Antikvariát Ostrovní, studium dějin u…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Básně noci
Položka č.: 1500Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:44
bibliofilie, básnické skladby z poetistického období z let 1922 – 1930 - obálka a typografie K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1938, orig. brož, 207s., vlastnické razítko spisovatele Gézy Včeličky ve spodní části titulního listu, dobrý stav, obálka zažloutlá, při krajích pokrčená, okraje hřbetu drob…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Praha s prsty deště
Položka č.: 1501Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:45
bibliofilie, Básně 1936 - titulní list, autorská viněta, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1936, celopl. dobová převazba, 206s., velmi dobrý stav,, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole B…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šíma
(1891-1971)
V. Nezval: Menší růžová zahrada
Položka č.: 1502Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:46
bibliofilie, poesie a balet, básníkův portrét ve frontispisu Jos. Šíma, titulní list a typografie K. Teige, ed. Odeon 12. sv., vydal Jan Fromek, Praha 1936, polopl. dobová převazba, 95s., velmi dobrý stav, obálka chybí, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Dobrodružství noci a vějíře
Položka č.: 1503Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:47
bibliofilie, s akcenty V. Preissiga, úprava K. Dyrynk, ed. Viola 1.sv., Vlad. Žikeš, Plzeň 1927, pův. brož v americké kartonáži, 22 s., stav velmi dobrý, ob. částečně vyšisovaná, exlibris razítko v titulu a nesouvis. věnování na zadním přídeští, Antikvariát Ostrovní, člen Devětsilu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vít Obrtel
(1901-1988)
V. Nezval: Blíženci
Položka č.: 1504Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:48
bibliofilie, obálka, titul a úprava V. Obrtel, básníkova poetistická sbírka, vydala nakl. společnost Rozmach (Ladislav Kuncíř), Praha 1927, orig. brož, 56s., dobrý stav, ob. lehce zašlá, na předsádce bělobou překryté exlibris, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Feuerstein
(1892-1936)
V. Nezval: Milenci z kiosku
Položka č.: 1505Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:49
kniha, komedie o 3 dějstvích, 3x scénický návrh v příloze, návrh obálky a úprava B. Feuerstein, doslov Jiří Frejka, vydal Fr. Borový, Praha 1932, orig. brož, 192s., obálka na krajích opotřebená a na hřbetu poškozená, v dolní části hřbetu malá část chybí, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Teige
(1900-1951)
V. Nezval: Neviditelná Moskva
Položka č.: 1506Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:50
bibliofilie, ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., 175 s., ob. při okrajích lehce zašlá, hřbet dole lehce poškozen, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium dějin umění na FF UK v Praze a ve škole Bauhau…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
V. Nezval: Absolutní hrobař * básně 1937
Položka č.: 1507Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:51
kniha, Nezvalova nejslavnější surrealistická sbírka, 6 ilustrací v přílohách dekalky V. Nezval, frontispis a úprava J. Štyrský, vydal Fr. Borový, Praha 1937, pozdější pl. vazba, 228s., bez obálky, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
V. Nezval: Sylvestrovská noc
Položka č.: 1508Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:52
bibliofilie, 3 x ilustrace v přílohách Toyen, úprava F. J. Müller, soukromý tisk pro přátele k Novému roku 1930, vydal Sfinx Bohumil Janda, Praha 1929, orig. brož s ob., 30s., místy lehce rozvolněné šití, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Brouk
(1912-1978)
O funkcích práce a osobitosti
Položka č.: 1509Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:53
kniha, titulní list a úprava K. Teige, Edice surrealismu, vydal Alois Srdce, Praha 1939, dobová polopl. vazba, 121s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
Konst. Biebl: Plancius
Položka č.: 1510Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:54
Bibliofilie, frontispis a typo J. Štyrský, vydal B. Janda Sfinx jako soukromý tisk pro své přátele k Novému roku 1931, Praha 1930, orig. brož, 29 s., ob. při krajích mírně pokrčená a zašlá, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mark Noble
(1754-1827)
Memoirs of the Protectoral-house of Cromwell
Položka č.: 1511Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:55
kniha, dvousvazkové dějiny rodu lorda protektora Olivera Cromwella, portrét autora ve frontispisu, dedikační výjev za titulem, rozkládací genealogické, heraldické a vexilologické stromy, faksimile listin, portréty členů Cromwellovy rodiny, sídla, vše mědirytem, marginálie, záhlaví, anglický text, vy…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jean-Frédéric Osterwald
(1663-1747)
Les Saintes écritures de lancien testament
Položka č.: 1512Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:56
kniha, Písmo svaté - Starý zákon, překlad do francouzštiny od švýcarského kalvinistického teologa J.-F. Ostervalda doplněný o zrcadlový hebrejský text, obs. počáteční biblické texty Genesis až po 2. Královskou knihu, tisk Guillaume Watts nákladem Société Biblique Britannique et Étrangere, London 185…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Benedictus Arias Montanus
(1527-1598)
Biblia Hebraica (The Plantin Polyglot)
Položka č.: 1513Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:57
kniha, monumentální osmisvazkové biblické dílo zvané Biblia Sacra Hebraice, Chaldaice, Graece et Latine, zpracované pod vedením španělského filologa a biblisty Benita Ariase Montana a vydané v Antwerpách slavným tiskařem Christopherem Plantinem v letech 1568 až 1573. Arias Montano připravil na svou …
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Washington Irving
(1783-1859)
Aninka Delarbrowá / z Washingtona Irvinga ; Slowané, čili, Oswobozenj Arkony / od Bulharina ; Předsudek / od Senkowského
Položka č.: 1514Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:58
kniha, dva soubory Biblioteky zábawného čtenj v jednou svazku, Biblioteka zábawného čtenj sv. 5 a 6., s překl. od J.B. Malého, z ruštiny přel. A. Hansgirg a Sl. Tomjček, tisk w knjžecj arcibiskupské knihtiskárně, řjzenjm a nákladem Wáclawa Špinky, Praha 1837, polokož. vazba, 156 a 144 s., listy z…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Gothaisches genealogisches Taschenbuch nebst diplomatisch-statistischem Jahrbuche auf das Jahr 1860. Jg. XCVII (97.)
Položka č.: 1515Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:59
kniha, 5 oceloryt. portrétů panovníků, genealogická ročenka o rodokmenech, erbech a titulech šlechtických rodin, stejně jako o jejich majetkových poměrech a společenské pozici, německý text, fraktura, záklaví, tabulky, vydal Justus Perthes, Gotha 1859, původní plátěná ob., 930 s., desky odřené, lehc…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikolaj Leczycki
(1574-1653)
USUS MEDITANDI, TYRONIBVS, ET PROFICIENTIBVS IN VIA SPIRITUALI accommodatus / AUTORE R.P. NICOLAO LANCICIO e Societate JESV
Položka č.: 1516Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:00
kniha, kniha meditací pro denní modlitby každý den v roce, latinský text, antikva, též kurzíva, signatury, kustody, zdob. innociála, dekorativní vlys za titulem, viněta v závěru, tisk Typis Universitatis Carolo-Ferdinandeae in Collegio Soc: Iesv ad S. Clementem, Pragae 1665, dobová kožená vazba s ra…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Kempenský
(1380-1471)
Thomae A Kempis Canonici Regularis ordin: S. Augustini De Imitatione Christi Libri quatuor
Položka č.: 1517Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:01
kniha, populární spis o následování Krista z pera řeholníka a představitele hnutí Devotio moderna Tomáše z Kempenu, rytina Krista s křížem a jeho následovníky na titulu, rytina s vyobr. autora za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, záhlaví, viněta v závěru, Apud Corn: ab Egmondt., Col…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhelm Nakatenus
(1617-1682)
Coeleste palmetum Variis Officiis, Litaniis, Precibus, instuctionibus, Psalmorum Interpretationibus, Meditationibus contoversiis
Položka č.: 1518Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:02
kniha, kniha žalmů, kázání, zpěvů na celý liturgický rok, 32 rytin s biblickými motivy, 2 heraldické rytiny za titulem, latinský text, antikva, kurzíva, kustody, signatury, živá záhlaví, iniciály, linky, tisk Apud Ioannem Wilhelmum Friessem, Coloniae (Kolín n. R.) 1691, dobová kožená vazba s třemi v…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aegidius Sadeler
(1570-1629)
Diego Saavedra Faxardo: Idea de vn principe politico christiano representada en cien empressas
Položka č.: 1519Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:03
kniha, politicko filozofický spis o umění vládnout, každé téma uvádí rozměrná rytina doprovázená několistránkovým výkladem, byl adresován španělskému králi Filipovi IV., 101 celostr. mědirytin, v titulu a v závěru, drobné koncové viněty vše vyryl A. Sadeler, španělský text, antikva, kurzíva, titulní…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Procházka
(1818-1893)
Žiwot sw. Františka Borgie
Položka č.: 1520Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:04
kniha, edice Bibliotéka životů Swatých, Nákladem Dědictví sv. Cyrilla s Methodia pro rok 1860, tiskem dědiců Rudolfa Rohrera, v komisi u Nitsche a Grosse, vydáno w Brně 1860, původní kartonová obálka, 712 stran, velmi dobře zachováno, zažloutlé listy, skrny a drobná poškození na obálce , Antikvari…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franciscus Ignatius Stiler
(1641-1721)
Annus Franciscorum, Sive Historica Eorum Ephemeris Eventuum, gestorúmque variorum memorijs : secundùm Anni dies conscripta, Alteri majori Operi De Claris Viris Franciscis, Auspicijs S. Francisci Xaverij Praemissa et vulgata
Položka č.: 1521Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:05
kniha, kalendář k oslavě sv. Františka a jeho dalších kanonizovaných jmenovců, soupis slavných nositelů jména podle jejich výročí v měsících v roce, obsahuje obě pololetí, druhé pololetí tisk Jiří Černoch, latinský text, antikva, iniciály, kustody, živé záhlaví, koncové viněty kapitol, dobová perga…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Justus Lipsius
(1547-1606)
I. Lipsi[i] Politicorvm Sive Civilis Doctrinae Libri Sex. Qui ad Principatum maxime spectant. Additae Notae auctiores, tum & De Vna Religione liber
Položka č.: 1522Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:06
kniha, 3 politické spisy, nakladatel. signety v každém titulu, latinský text, antikva, iniciály, záhlaví , kustody, tisk Apud Gvilielmvs Blaev (Willem Blaeu) , Amsterodam 1632, 308, 86, 52 s., rozměr 11,5 x 7 , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Amos Komenský
(1592-1670)
Orbis pictus. Die Welt in Bildern. Swět w obrazých. Świat w obrazach. Le Monde en tableaux.
Položka č.: 1523Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:07
kniha, úvodem krátká biografie Komenského od převzatá od Palackého, k vydání připravil a slovem uvedl Jos. Chmela, šestijazyčný text doprovázený do dřeva rytými ilustracemi, užitými ve starších vydáních, první sign. G. Sturm, vydal Jan Host. Pospjšil w Hradcy Králowé 1833, pozdější polokož. vazba s …
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jan Tomsa
(1753-1814)
Djl druhý knihy k čtenj pro sedlské sskoly w cýs. král. zemjch
Položka č.: 1524Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:08
kniha, česká čítanka pro žáky škol s výchovnými a mravně naučnými texty, části textu tištěny různými typy písem, antikvou vzorovým psacím písmem (kurentem nebo humanistickou polokurzívou), základ novogotickou frakturou, kustody, signatury, panovnický znak v titulu, viněta, dekorace v záhlaví, s. 171…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Charles Varry
Die famose Wiener Köchin in der Schürzentasche.
Položka č.: 1525Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:09
kniha, kniha receptů kuchaře Ludvíka XVI., německy, fraktura, vydal Verlag von F. Karafiat, Brünn (Brno) 1873, polopl. převazba s ob. nalepenou na deskách, 442 s., listy skvrnité, hrany desek a hřbetu opotřebené , Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Carminvm poetarvm novem, lyricæ poeseωs principum, fragmenta
Položka č.: 1526Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:10
kniha, básně devíti antických básníků, paralelní řecký a latinský text, antikva, antičtí básnícitiskař. signet v titulu, tisk ex officina Christophori Plantini, Antverpiae 1567, celokož. vazba s zlac. rámováním a ořízkou, 200 s., 12 x 8,5, odřené hrany desek, odpadlé přední desky , Antikvariát O…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfred Fischel
(1853-1926)
Der Panslawismus bis zum Weltkrieg
Položka č.: 1527Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:11
kniha, vydal J. G. Cottasche Buchhandlung Nachfolder, Stuttgart und Berlin 1919, 590s., polopl. vazba, odřené desky, stav velmi dobrý, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Karl Wolf
(1764-1836)
Paul Nettl: Der Prager Kaufruf
Položka č.: 1528Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:12
kniha, 36 ručně kolorovaných a 12 čb. tisků postav pražských měšťanů, obchodníků a podomních řemeslníků z 18. stol., předlohy kreslil F. K. Wolf, text sepsal P. Nettl, německy frakturou, vydal Gesellschaft deutscher Bücherfreunde in Böhmen, Praha 1930, brož + volné listy v polopl. kazetě, 24s., ex. …
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Deml
(1902-1974)
Prager Akademiker-führer
Položka č.: 1529Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:13
kniha, průvodce pražskou německou kulturou roku 1930 s důrazem na studijní obory německých vysokých škol jako příručka pro tehdejší německé studenty v Praze, stručné dějiny německé univerzity, adresní rejstřík němec. vysokých škol, fakult, kateder, ústavů, adresy vyučujících, kulturní vyžití v němec…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt B. Taussig
Znojmo a okolí / Znaim und Umgebung
Položka č.: 1530Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:14
kniha, reprezentativní publikace představující město a jeho okolí, fotografie a články o znojemských pamětihodnostech, nové infrastruktuře a významných stavbách, např. projekt Vranovské přehrady, množství dobových obrazových a typografických reklam, edice Výstavba a národní hospodářství evropských m…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil František Burian
(1904-1959)
Dejte nám divadlo
Položka č.: 1531Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:15
bibliofilie, projekty budov a inscenací, vydal nákladem vlastním E.F. Burian, Praha 1939, 40 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Foehr
(1880-1943)
Bauten und Entwürfe
Položka č.: 1532Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:16
kniha, portfolio realizací a návrhů německy mluvícího architekta, žáka Jana Kotěry Adolfa Foehra, fotografie pražských novostaveb, vil, paláců, činžovních domů 20. let 20. století, celkem 64 hlubotiskových vyobrazení, dobové reklamy, tisk V. Neubert, vlastním nákladem, Praha 1925, 64s., pův. brož, v…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Pražské nábřeží
Položka č.: 1533Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:17
bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Urban
Mánesova mansarda
Položka č.: 1534Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:18
2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Fragment Svatovítské katedrály
Položka č.: 1535Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:19
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
Položka č.: 1536Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:20
bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Praha
Položka č.: 1537Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:21
bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel
Položka č.: 1538Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:22
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Barokní kostel
Položka č.: 1539Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:23
bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mostecká věž
Položka č.: 1540Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sedlák
Melantrichova ulice
Položka č.: 1541Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:25
bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kluci na schodech
Položka č.: 1542Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Fragments de la photographie tcheque
Položka č.: 1543Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:27
katalog, 42 x 30 cm, autoři: Jaroslav Bárta, Daniela Horníčková, Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček, vydal Le Grand Huit Theatre National de Bretagne, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lukas
(1915-2006)
Jiří Trnka
Položka č.: 1544Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:28
fotografie, 17,9 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná, absolvoval jednoroční grafickou školu ve Vídni, člen KFA v Nekázance
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Karlštejn
Položka č.: 1545Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:29
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Venkovský motiv
Položka č.: 1546Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:30
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Konečný
Jízda králů
Položka č.: 1547Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:31
bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Fafek
(1922-1997)
Soubor fotografií
Položka č.: 1548Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:32
87x bromostříbrná fotografie, 19 x 27 cm, soubor fotografií reportážního fotografa E. Fafka, 43x foto. značeno razítkem na zadní straně, 22x bez razítka, fotografie zachycují společenský, kulturní, sportovní a politický život, 22x fotografie různých autorů zachycujících E. Fafka při práci nebo v so…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Martinček
(1913-2004)
Martin Martinček
Položka č.: 1549Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:33
12x fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Lvi
Položka č.: 1550Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:34
8x fotografie, 12 x 16 cm, značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Africa in Pictures
Položka č.: 1551Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:35
12x bromostříbrná fotopohlednice, 9 x 14 cm, edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Šroufek
Krásy života
Položka č.: 1552Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:36
17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
. neurčený autor
Adelheid
Položka č.: 1553Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:37
92x fotografie, 28 x 25 cm, 64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Happy New Year 71
Položka č.: 1554Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:38
fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5, Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1954
Položka č.: 1555Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:39
fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kolektiv autorů
Berühmte Voigtländer Objektive
Položka č.: 1556Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:40
kalatog, Voigtländer & Sohn AG, 1935, 40 s., brož, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
Položka č.: 1557Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:41
kombinováná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Nesnídal
Josef Formánek - Mluviti pravdu
Položka č.: 1558Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:42
11x tuš, koláž, papír, 2008, 21 x 29,5 cm, ilustrace k románu Josefa Formánka Mluviti pravdu, vydal Smart Press 2008, kniha přiložena, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jeden kus života
Položka č.: 1559Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
Položka č.: 1560Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:44
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
Položka č.: 1561Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:45
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
Položka č.: 1562Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:46
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
Položka č.: 1563Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:47
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
Položka č.: 1564Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:48
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
Položka č.: 1565Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:49
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
Položka č.: 1566Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:50
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
Položka č.: 1567Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:51
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
Položka č.: 1568Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:52
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
Položka č.: 1569Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:53
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
Položka č.: 1570Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:54
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
Položka č.: 1571Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:55
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
Položka č.: 1572Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:56
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Proměny letce (metodická pomůcka)
Položka č.: 1573Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:57
akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin z Bažin
Položka č.: 1574Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:58
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
30 let VO Jeseník
Položka č.: 1575Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:59
akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Vzpomínka na Rychlé šípy
Položka č.: 1576Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
BLLOW-ICE
Položka č.: 1577Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:01
fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Letecká svatba Dany a Oldy
Položka č.: 1578Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:02
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Slepý řezník z Tábora 1974
Položka č.: 1579Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:03
akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
Položka č.: 1580Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jihočeská bašta
Položka č.: 1581Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
Položka č.: 1582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Horký turnus
Položka č.: 1583Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
Položka č.: 1584Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
Položka č.: 1585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
Položka č.: 1586Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
Položka č.: 1587Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
Položka č.: 1588Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
Položka č.: 1589Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
Položka č.: 1590Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
Položka č.: 1591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
Položka č.: 1592Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
Položka č.: 1593Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin Béďa
Položka č.: 1594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Gut
Květiny
Položka č.: 1595Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:19
8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mathilde Ringelsberg
Květiny
Položka č.: 1596Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:20
5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
Položka č.: 1597Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
Položka č.: 1598Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Vladimír Boudník 70
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4 x grafický list, 1994, 32 x 23 cm, vše signováno, K nedožitým sedmdesátinám Vladimíra Boudníka připravili Antonín Hartmann (text), Dalibor Chatrný, Jan Koblasa, Jiří Kolář, Lubomír Přibyl, Zbyšek Sion (grafické listy) a Ivan Hrdina (redakce). Vyšlo v počtu 200 číslovaných výtisků. Ten…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Miloš Macourek: Jak želva přišla o uši
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2 x litografie A. Born, 1987, 23 x 16 cm, obě signovány PD A. Born, č. 92/100, Vydáno v Holandsku, v létě 1987, jako 68. publikace nakladatelství Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn. Upravil a vytiskl V. Loosjes. Litografie vytiskl z kamene v nákladu 120 výtisků A. Born. Překlad z češt…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Karel Bednář: Očarované lodi
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, rozměr A5, papírový přebal, 1937, 6 kolorovaných leptů od L. Jiřincové, vše signováno. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Gottwaldově v nákladu 60 ks, tento má číslo 2, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku český…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Istler
(1919-2000)
Šamsuddín Muhamed Háfez - Z Dívanu
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1987, vše sign. DU Istler, rozměr alba 31,5 x 22 cm, 6 x barevný lept, vydal Supraphon v roce 1986 v nákladu 200 ks, tento má číslo 188. Ochranný plastový obal místy potrhán., žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, S…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
-
Ota Janeček
(1919-1996)
František Halas - Mladé ženy
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1979, sign. Ota Janeček, rozměr souboru 30,5 x 22 cm. Osmi barevnými suchými jehlami doprovodil Ota Janeček, k narozeninám Oty Janečka vydal 15. 8. 1979 Klub přátel umění v Gottwaldově. Tento výtisk má číslo 23, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Nahota
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
5x lept, sign. vše P. Kotík, Soubor pěti původních grafik vydalo Družstvo dílo přátel umění a knihy. Úvodní slovo napsal František Halas., žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Konvolut Staré řecké báje
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
10 x dřevoryt, cca 25 x 18 cm, sign. vše Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Album litografií
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, vše sign., č. 7/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale pře…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Punkové království
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor litografií, 2018, 64 x 40 cm, sign. vše M. Rittstein 2018, č. 64/70, album sedmi litografií Michaela Rittsteina doprovázející texty Jana Hauberta (též v technice litografie) připravil jako historicky první českou punkovou bibliofilii v roce 2018 Petr Mach, vydáno v nákladu 70 číslovaných soub…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Velíšek
(1963)
Album Profese
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor šesti barevných litografií, 2023, 38 x 31 cm, sign DU MVelíšek, č. 55/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sergej Alexandrovič Jesenin
(1895-1925)
Ervín Neumann: Tančící safír
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, divadelní hra o 9 obrazech, zcela jedinečný a vzácný tisk, který se v našich aukcích objevuje poprvé (ani NK jej neuvádí), vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1937, v edici Theatralia, sv. 3, na tit. listě foto J. Šejbalové a E. Kohouta (jako Isadora Duncanová a Jesenin), v textu dále 9 čb. fotogr…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, faksimile jedinečné obrazové bible, původně vytvořené v letech 1325 až 1349, vyd. Archa 90, Praha, 2007, ex. 327/799, pův. clkžn. vazba s kováním při okrajích a uprostřed desek, přiložen 2x pův. sešit s textem Z. Uhlíře (angl.) a soupisem vyobr. (česky/anglicky), v pův. plátěném ochranném pou…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jan Kříž: Aleš Lamr
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, před titulním listem vlepena rozkládací sign. bar. litografie A. Lamra (207/250), vyd. Art D, Praha, 2003, reprezentativní publikace s průřezem celoživotní tvorby, která v časové posloupnosti zachycuje Lamrův vývoj a jeho oblíbené techniky - akvarel, litografii a plastiky, text německy, pův. …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Foltýn
(1891-1976)
Suzanne Renaud, Bohuslav Reynek: Chvála oběti
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sing. lept ve frontispisu Fr. Foltýn, podp. S. Renaud a B. Reynka (překlad) na patitulu, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1948, ed. Atlantis, volné listy v pův. ob., 45s., velmi dobře zachováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na uměleckoprůmys…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Suzanne Renaud: Tušený úsvit
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sbírku veršů doprovázejí dva grafické listy /pozdější otisky/ Bohuslava Reynka. Vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů v Praze, 1981. Uloženo v papírových deskách 30 x 22 cm., soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českýc…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Léon Bloy: V temnotách
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, úprava a dřevoryt ve frontispisu Jaroslav Benda, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1934, v edici Atlantis, sv. 24., ex. 146/350 na offsetu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 114s., několik volných archů, lehce opotřebené okraje ob., jinak velmi dobrý stav, Antiqar…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Georges Bernanos: Noc
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, v překladu B. Reynka, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1928, v edici Atlantis, sv. 2., ex. 162/350 na antiku, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 43s., několik volných archů, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar,…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Modlitby (Stará Říše)
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, naproti titulu vevázána / částečně vlepena suchá jehla B. Reynka (nesign., papír oříznut do fomátu knihy 14 x 8,5cm, původ nejasný), vyd. a přel. Ant. L. Stříž, Stará Říše, 1917, ruční papír, dvoubarevný tisk, paginace každého z oddílů modliteb zvlášť (cca 100 stran), převazba do clkžn.…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Škoch
(1938-2022)
Bohuslav Reynek: Pastýř osamělých výší
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, s vloženou podepsanou a číslovanou fotografií J. Škocha na třetí stránce ob., vyd. Měsíc ve dne, České Budějovice, 2009, ex. 36/50 (celkem 1000 výtisků), pův. brož, jen lehce ušpiněno, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Jean Giono: Vysočiny
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, kresba a překlad B. Reynek, vydali Bohuslav Durych a Vlastimil Vokolek , Pardubice 1936, edice Delfín, 700 výtisků, 141 s., clpl. vazba, obálka vevázaná, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovat…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Žízně
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vydal Lad. Kuncíř, Praha 1921, úprava (titulní a obálková kresba) František Vik, 500 výtisků, 106 s., clpl. vazba, vevázaná obálka, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
František Kobliha
(1877-1962)
Tristan
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie se šesti původními dřevoryty, 1909-1910, 50,5 x 39 cm, 4x značeno ve štočku monogramem FK, Jeden z nejvýznamnějších grafických cyklů Františka Koblihy, vznikal v období kolem založení spolku symbolistních grafiků Sursum (1910), jehož byl prvním předsedou. Vydala Marie Kliková, vytiskl Em…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Miroslav Válek: Rovina
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 30 x 21,5 cm, 1x sign. lept (23x15) a 1x lept na obálce A. Brunovský, vyd.Slovenský spisovatel, Bratislava, 1981, ex. ?/300, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce a kart. pouzdru, 25s., zažloutlý hřbet, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratisla…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Obloha tání
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 43 x 31 cm, 12x sign. akvatinta L. Čepelák, soubor grafických listů z let 1963-1965, vyd. autorem, r. 1980, podpis a věnování autora v tiráži, r. 1982, ex.: 24/25, volné list v kart. deskách, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibské…
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
O. Březina: Ruce
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 27 x 20 cm, 13 barevných dřevorytů J. Váchal, třináctý list je signován Josefem Váchalem; všechny grafické listy jsou značené ve štočku, tisk F.J. Müller, vydal ELK, Praha 1943, volné listy v polopl. deskách, ed. Ráj knihomilů, ruční papír, desky lehce prohnuté, jinak velmi dobrý stav, …
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Guillaume Apollinaire: Pásmo
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, titul. list, obálka, 11 ilustrací v textu, 2 celostr. přílohy vše linořezem (celkem 15) Jos. Čapek, Appolinaireovu báseň přeložil do češtiny K. Čapek a vydal s bratrovým výtvarným doprovodem nejprve v Neumannově Červnu v únoru 1919 a poté samostatně v dubnu u Fr. Borového, Praha 1919, o…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Adolf Born: Bilderbuch der Verführungskunst
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 33,5 x 23,5 cm, podpis s věnováním z roku 1978 a původní perokresba 15 x 17 cm A. Born, vyd. Eulenspiegel Berlin, 1975, 1. vydání, text v němčině, pův. pevná vazba s obálkou, 126s., natržená zadní strana obálky, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké šk…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Gerald Durrell: Mluvící balík
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 24,5 x 17 cm, podpis s věnováním z roku 1983 a původní perokresba 10,5 x 8 cm na tit. listu A. Born, vyd. Albatros, Praha 1983, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 157s., Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen S…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Lúkianos: Pravdivé výmysly
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 24,5 x 17,5 cm, podpis z roku 1983 a původní perokresba 4,5 x 7,5 cm na předsádce A. Born, vyd. Odeon, Praha 1983, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 222s., Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, s…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
J. Arbes/K. M. Čapek-Chod, J. Havlíček: Tři česká romaneta
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 21 x 15 cm, podpis s věnováním z roku 1985 a původní kresba propiskou 7 x 9 cm A. Born, vyd. Československý spisovatel, Praha 1979, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 296s., Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, č…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
M. J. Saltykov-Ščedrin: Stohlavá saň
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 24,5 x 17,5 cm, podpis z roku 1985 a původní kresba propiskou 6,5 x 6 cm A. Born, vyd. Lidové nakladatelství, Praha 1974, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 334s., v horní části natržená obálka, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckop…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Anatole France: Ostrov tučňáků
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 24,7 x 17,3 cm, podpis z roku 1978 a původní perokresba 7 x 4,5 cm A. Born, vyd. Svoboda, Praha 1978, 7. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 283s., Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegr…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Bohumil Říha: Vítek na výletě
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 20 x 17 cm, podpis s věnováním z roku 1977 a původní perokresba 4,5 x 5,5 cm na tit. listu A. Born, vyd. Albatros, Praha 1975, 1. vydání, pův. pevná vazba, 92s., Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Natalia Rolleczková: Škaredkovic rodina a já
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 21 x 14,5 cm, podpis z roku 1978 a původní perokresba 4 x 4,5 cm na předsádce A. Born, vyd. Albatros, Praha 1977, 1. vydání, pův. pevná vazba s obálkou, 106s., na zadní straně obálky skvrna, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslov…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
The Lakeside Press Vol. IV, No I.
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, reklamní tisk amerického tiskařského závodu s 8 bar. il. a výzdobou V. Preissiga (anonymně), vyd. R. R. Donnelley & Sons. Co., Chicago., nedat. (cca v polovině 20. let 20. stol.), česká odb. lit. titul neuvádí (pouze obdobný tisk téhož vydavatele z roku 1925 - kalendář firmy na rok …
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Andrew Lang: Aucassin and Nicolete
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, upr. a il. V. Preissig, vyd. Státní tiskárna, Praha, 1931, anglické vyd. pro členy The Limited Editions Club, New York, ex. III/1500 s podpisem Dyrynk v tiráži, tištěno na ručním papíře Zanders, vázal A. Tvrdý, pův. clpl. vazba s obálkou, 77s., ob. na hřbetu zažloutlá a lehce opotřebená…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
President Masaryk - K inauguraci ústavu slovanských studií v Paříži - řeč proslovená po přednášce prof. A. Meilleta 17.10 1923
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, typografie, písmo a výzdoba V. Preissig, vyd. Státní tiskárna, Praha, 1925, ex. 100/300, pro Mezinárodní výstavu dekorativního umění v Paříži, text francouzsky a česky, ruční papír, přiložen letáček Státní tiskárny uvádějící, že se jedná o první knihu vysázenou novým českým písmem (V.P.…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Výstava grafických prací a kreseb Vojt. Preissiga
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
katalog, propagační tisk k první Preissigově samostatné výstavě s barevným leptem (nesign.) v příloze, vyd. Česká Grafika, Praha, 1907, pro Topičův Salon, tisk E. Grégr, sešit, 10s. + ob., velmi dobře zachováno!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, čl…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Výstava grafických prací a kreseb Vojt. Preissiga (katalog)
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
katalog, prolog a texty k listům z díla Coloured etchings by Vojtěch Preissig naps. Karel Domorázek-Mráz, vyd. a usp. F. Topič, Praha, 1907, tisk E. Grégr, nestr., velmi dobře zachováno!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Máne…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Arthur W. Dow: Vojt. Preissig
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
katalog, dosud asi neznámý katalog Preissigovy výstavy, uspořádané A.W. Dowem, děkanem Teachers College na Columbijské universitě v New Yorku, kde v té době V.P. vedl kurzy bar. tisku a knižní tvorby, vyd. Montclair Art Museum, 1914-1915, obs. soupis olejomaleb a graf. díla, sešit, velmi dobrý stav,…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Za českou samostatnost
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, počtovaja kartočka Za českou samostatnost, vyd. P.I. Štěpánek, Moskva, bar., 13,7 x 8,7 cm, velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
3x dopisnice
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopisnice, 3ks dopisnic podle amerických revolučních posters mistra V. Preissiga a s jeho svolením, texty citace E. Beneše, M. Hodži a výkon. výboru Čs. obce legionářské, nedat. (1938), velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG H…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Proklamace Čechoslovákům v Americe
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
lístek s obálkou, Proclamation to the Czechoslovak People in America, text anglicky, česká verze textu známa s výzd. V. Preissiga, Chicago, 11.2.1918, ob. trochu potrhaná, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Nabídka k rozprodeji
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
lístek, s nabídkou V. Preissiga k rozprodeji zbylých výtisků alba bar. leptů, průsvitný papír Westminster typewriting Paper, 14x19 cm, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
2x exlibris pro Vladimíra Franceva
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
2x ex libris, 11 x 12cm a 7,5 x 9,5cm, při okrajích lehce zahnědlý papír, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Tisk V. Preissiga
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dvojlist, bar., 30 x 17cm, s textem v angličtině, uvedeno Printed in Czechoslovakia, nedat., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Pozvánka na přednášku
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dvojlist, pozvánka na přednášku V. Preissiga 19.11.1918, Wentworth Institute, Boston, il. převzata z knihy Color printing Arts of Book z r. 1915, vyd. The Society of Printers, ruční papír, na zadní straně lehce odřený, jinak velmi dobře zachováno!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Bije 12! (složený exemplář)
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
sešítek, unikátní tisk před vyhlášením československé samostatnosti, navrhl a upr. V. Preissig (designed and printed at the School of Printing and the Graphic Arts, Wentworth Institute, Boston) vyd. Československý výbor, Chicago, 1917, 12s., 8,6 x 6,7 cm, chatrně svázáno nití, dobrý stav, Antiqari.a…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Bije 12! (nerozřezaný exemplář)
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dvojlist, unikátní tisk před vyhlášením československé samostatnosti, navrhl a upr. V. Preissig (designed and printed at the School of Printing and the Graphic Arts, Wentworth Institute, Boston) vyd. Československý výbor, Chicago, 1917, 1x dvojlist s patrnou stopou po složení, 17 x 26,5 cm, při doln…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Grafický návrh, vizitka, pozvánka
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
konvolut tisků, obs.: 1) lístek s návrhem pro výstavu Spolku Mánes od 1. do 28. února (1898) v Topičově saloně, 7 x 5 cm, sign. V.P. 97 s přípisem V. cena, trochu ušpiněný papír, dobrý stav; 2) pozvánka na zahájení výstavy N.K. Roericha (1906), 15 x 12 cm, autor V. Preissig?, dobrý stav; 3) vizitka …
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Konvolut 16 náborových pohlednic
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
16x pohlednice, pro nábor dobrovolníků do československé armády, design a tisk Wentworth Institute (V. Preissig), Boston, 1918, 14 x 8,9 cm, posloupně číslováno v pravém dolním rohu, v pěkném stavu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Program
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
list, programme of good will visit to New England by the Bakule school unit of Prague, vytvořeno a sign. PD Vojtěch Preissig, 1923, 23 x 30 cm, lehce pomačkané okraje, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Děkovný tisk
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
sešit, slovutnému českému umělci a grafiku mistru Vojtěchu Preissigovi nyní v Jamaica Plain..., vyd. Spolek Typografia, Praha, 1926, děkovný tisk s vyjádřením úcty a vděčnosti, 2x dvojlist svázaný nití, 8s., nit přetržena, lehce opotřebené okraje, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.a…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
V boj (cyklostyl 1947!)
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
sešit, zcela raritní zvláštní číslo vydané v den odhalení pamětní desky V. Preissiga 26. října 1947 na Spořilově, věnované památce V.P. a jeho dcery Inky (Ireny Bernáškové), obs. výběr z textů z pův. ilegálního periodika z let 1939-1940, dále několik drobných výňatků z Inčiných motáků (z Pankráce a …
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Dopisy z Ameriky Václavu Rytířovi
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. Státní tiskárna, Praha, 1945, ed. Monografia Exlibris, 550 výtisků, kresbu ve frontispisu podle posmrtné masky V. Preissiga, pořízené za pomoci ilegální skupiny Ruda v Dachau, vytvořil Arno Nauman, tištěno písmem V. Preissiga, volné archy v pův. ob., 33s., ob. po celém hřbetu rotržena na…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Taneční hodiny pro starší a pokročilé
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. na tit. listě B. Hrabal, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1965, upr. Z. Seydl, pův. clpl. vazba s ob., 102s., okraje a povrch ob. lehce opotřebené, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Morytáty a legendy
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. na patitulu B. Hrabal, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1968, upr. O. Hlavsa, pův. clpl. vazba, 190s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Dokumenty Společnosti Bohumila Hrabala
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
listiny, obs. Stanovy SBH, pozvánky na schůzku přípravného výboru, na první valnou hromadu 28.3.1989 a valnou hromadu 31.3.1990, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Haňťa Press č. 1-9 + 13, 14 a 16
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
13x sešit, konvolut, čtvrtletník Společnosti Bohumila Hrabala, obs.: č. 1, mj. o založení SBH, ex. 48/50, č. 2, mj. Dosti Hrabala! a texty Jima Čerta, ex. 86/90, č. 3-4, 3x sešit, mj. Manifest explosionalismu, včetně přílohy B. Hrabal: Potopená katedrála, č. 5, mj. Prolegomena k novému braku (M. Kro…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Příliš hlučná samota
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, s podpisem a datací autora (14.4.91), na tit. listě uvedeno 1976, v tiráži pak 1. kompletní vydání, Praha, 1987, Dílo Bohumila Hrabala - svazek 19, kvalitní dobová xeroxová kopie, volné archy v krycím přebalu s nalepenou novinovou fotografií staveniště před Stavovským divadlem, 182s., dobr…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Svatby v domě - dívčí románek
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, na tit. listě podpis autora s přípisem a datací Brčálka 5.5.91, na tit. listě uvedeno leden - únor 1984, v tiráži pak Praha, 1987, Dílo Bohumila Hrabala - sv. 20, kvalitní dobová xeroxová kopie, volné archy v krycím přebalu (Slunovrat - Klíč - 1987 - Dvě populární edice), 333s., lehce opot…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Vita nuova - kartinky
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, na tit. listě podpis autora s datací 21.6.87, na tit. listě uvedeno Lisopad proinec 84 Leden únor 85, kvalitní dobová xeroxová kopie, bez tiráže, volné archy v krycím obalu, 276s., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Proluky
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, na tit. listě podpis autora s datací 21.6.87, na tit. listě uvedeno Říjen - listopad - prosinec 1985, kvalitní dobová xeroxová kopie, bez tiráže, volné archy, 284s., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Naivní fuga
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, na obálce uvedeno 1985, v tiráži pak 1. vydání, Prahra 1987, kvalitní dobová xeroxová kopie, sešit, 76s., dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Rukověť pábitelského učně
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, 2x podpis B. Hrabala - 1x na předsádce a 1x s datací na konci vlastního textu (Velikonoce 86), soukromí tisk (Typografové), 72 výtisků, Praha, 1986, obs. krátký dovětek z gratulace Josefa K. k Hrabalovým devětašedesátinám.. a také poznámku vydavatelů, drobný sešit, nestr., výborný stav, An…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Bás - snění
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis Karla Chaby pod reprodukcí ve frontispisu a podp. B. Hrabala na tit. listě (s přípisem První jarní den 87), vyd. v březnu 1987 u příl. 73. narozenin autora kroužkem jeho přátel, Praha, kvalitní xeroxová kopie, volné archy v ob., 133s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiq…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Životopis trochu jinak
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podp. s datací 2.3.91 na tit. listě B. Hrabal, ed. pozn. V.K. (Václav Kadlec), na tit. listě údaj Pásmo 1988, jinak bez. nakl. údajů, kvalitní dobová xeroxová kopie, volné archy v ob., 27s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Kdo jsem
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, vyd. Společnost B. Hrabala při PNP, Praha, 1989, ob. Z. Bouše, 1. vyd. (nejedná se o pozdější téměř totožné vydání Pražské imaginace!), poloplátěný hřbítek, pův. ob., 51s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Vzpomínka na jeden Silvestr
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, s použitím 2 grafik Z. Bouše vyd. kroužek autorových přátel, Praha, 1990, 12s. v pap. ob. sepnutých sponkou, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Stůl, kterému chybí noha
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis na ob. B. Hrabal, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1987, sv. 23, 1. vydání, sešit, 29s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Kouzelná flétna (původní verze)
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis na ob. B. Hrabal (s datací 4.6.89), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 63, varianta s tiráží na zadní straně, sešit, 18s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Kouzelná flétna (původní verze)
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis na ob. B. Hrabal (s datací 2.4.91), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 63, varianta bez tiráže, sešit, 18s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Několik vět
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podpis na ob. B. Hrabal (s datací 4.11.89), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 79, 1. vydání, sešit, 16s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO