• Zbyněk Kočí

    (1946)

    Kam jdeš, troubo!

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:30

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Specialita

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:31

    akvarel, tuš, papír, 1975, 30 x 32 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, text:…Naše specialita?... Čekal jsem na obsluhu přes půl hodiny viďte… No tak to by byla ta nejznámější…, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Tanec

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:32

    tisk, 1975, 12,6 x 14,8 cm, sig. LN Zbyněk K. 15.12.75, výstřižek z novin, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text (tisk): …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej kůň…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Kapající kohoutek

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:33

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Dostal jsem pětku, mami,…spravil jsem S. učitelce kapající kohoutek…, ohnuté rohy, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Do kopce

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:34

    akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Úplně beze slov

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:35

    akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 19 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi opět srdečně Zbyněk Kočí, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Anděl

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:36

    tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, zašpíněný papír, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Výstražné trojúhelníky

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:37

    tuš, papír, 1975, 19 x 30 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: POUZE DNES: Zpětná zrcátka, Výstražné trojúhelníky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Překvapení pod stromeček

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:38

    tuš, papír, 1973, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Něco exklluzivního co máš jen pod pultem,…má to být pro tebe překvapení,…pod stromeček…, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Bacha na ženský

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:39

    tuš, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Panu Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: Žensky rafinované klamání tělem, přehunté, natržený roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Promiň miláčku

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:40

    tuš, papír, 26 x 22,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …promiň miláčku, …ale má žena mě tak miluje, že i když je mi nevěrná, tak zásadně jen s těmi, kteří se mi podobají!!, popsané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Beze slov

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:41

    tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Na váze

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:42

    tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Těžká váha

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:43

    tuš, papír, 1972, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, přehnuté, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Čtení novin

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:44

    tuš, papír, 1975, 24 x 25 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Pravydla českého pravopisu

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:45

    tuš, papír, 1975, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Úplně beze slov

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:46

    propiska, tužka, papír, 1975, 33 x 45 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, přeložené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Povoláním tavič

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:47

    tuš, papír, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Mysllím, synku, že povolání taviče nebude pro tebe to nejvhodnější…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Tisícovka kapesného

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:48

    tuš, papír, 33 x 35,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K. text: …Mám tu od našich přes tisícovku kapesnýho, takže od tebe vždy odkoupím těch potřebnejch devět věrtelů, abych moh s tebou večer, ven…, potrhané okraje, přehnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Škola

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:49

    tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Ach dítě, dítě,…co jen s tebou bude, až tady nebudu….., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Proměna

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:50

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbynek Kočí, text: Teprve vojna udělá z člověka správného chlapa!, propíchnuté, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Čekání

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:51

    tuš, papír, 1974, 30,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Na to, abych o tobě říkala jen to nejlepší, si musíš ještě počkat, Pepíku, ….až budu vdovou…, přeložené, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Tři přání

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:52

    tuš, papír, 1975, 29,5 x 26 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Když mě pustíš samotnou na dovolenou…Splním ti tři přání…, popsané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    MDŽ

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:53

    tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Zdeninně srdečně Zbyněk Kočí, text: …Taky jste dnes od manžela nic nedostala, viďte,…Tak dovolte,…Jen malá pozornost…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Výstava samorostů

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:54

    tuš, papír, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD ZK. , zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    PF76

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:55

    akvarel, tuš, papír, 1975, 29,7 x 35 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text 1: …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej KŮŇ…, text 2: Zdupáni, ale bez depresí,…tak vítejme nový rok 1976! V něm b…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Marie Vášová

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:00

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Klára Lučková

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:01

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jaroslav Vojta

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:02

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karel Höger

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:03

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rudolf Deyl ml.

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:04

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    František Filipovský

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:05

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    František Smolík

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:06

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Josef Mixa

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:07

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vlasta Chramostová

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:08

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jaroslav Marvan

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:09

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tamara Makarová

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:10

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, na okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Boris Čirkov

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:11

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Nina Archipovová

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:12

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lydia Smirnovová

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:13

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Nikolaj Krjučkov

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:14

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sergej Bondarčuk

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:15

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kyra Kanajevová

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:16

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Boris Andrejev

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:17

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Michail Gelovani

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:18

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sergej Lukjanov

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:19

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Alexander Borisov

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:20

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ljubov Orlová

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:21

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lydia Dranovská

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:22

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Marina Kovalevová

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:23

    plakát, 56,5 x 41 cm, pokrčený, po stranách mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 121872

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:24

    lept, 1985, 12,8 x 8,8 cm, sign. DU Alena Laufrová 1985, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Stodola

    Položka č.: 121890

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:11

    tužka, papír, 1927, 28,3 x 44,7 cm, monogramováno PD 21. VIII. 27 K., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Fridrichová

    (1919-1978)

    Harfenistka

    Položka č.: 122190

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:39

    lept, 1943, 16 x 12,2 cm, sign. PD Věra Fridrichová 1943, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 122191

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:38

    litografie, 1946, 9,3 x 14,3 cm, sign. PD L. Ehrlich, PF 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pole

    Položka č.: 123546

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:19

    litografie, 23 x 33 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, 3/23, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Černá

    (1923)

    Jinoch

    Položka č.: 139441

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:04

    tužka, papír, 47,6 x 33,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vokoun

    (1893-1972)

    Krajina

    Položka č.: 139890

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55

    akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:00

    dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Lauda

    (1962)

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:02

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Matka

    Položka č.: 184369

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:32

    tuš, papír, 1974, 33 x 24 cm, sign. PD Pitrmann 74, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Modlitba

    Položka č.: 184370

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:31

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. LD Pitrmann, v levé spodní části vlepený štítek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    U studny

    Položka č.: 184382

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:20

    lept, 16,2 x 21,8 cm, sign. PD Troup M, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét dívky v šátku

    Položka č.: 184481

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:58

    litografie, 32 x 21,5 cm, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Růžena Nasková

    Položka č.: 189307

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:57

    dřevoryt, 26 x 23,1 cm, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:04

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pražské mosty

    Položka č.: 190332

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:32

    litografie, 1943, 29,6 x 39,7 cm, značeno PD na kameni Alois Pitrmann, DU značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítkem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monogramista SV

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 197034

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:17

    tužka, papír, 1958, 30 x 43,5 cm, monogr. PD SV 1958, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Lojdová

    (1943)

    U muziky

    Položka č.: 199140

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:52

    lept, 24,3 x 32 cm, sign. PD L. Lojdová, 15/30, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studovala u prof. C. Boudy a K. Lidického na PedF UK a FF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Liška (Liboš)

    (1956)

    Venčení

    Položka č.: 200094

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:15

    tuš, papír, 13,4 x 19,6 cm, sign. PD B. Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200758

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:06

    akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    Položka č.: 205025

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:08

    tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    Položka č.: 205026

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:10

    tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vajce

    (1935)

    Okřídlené oko

    Položka č.: 205212

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:12

    tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Horáček

    Dívka

    Položka č.: 206567

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:02

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 207684

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:23

    linoryt, 19,2 x 40 cm, sign. LD Lukavský, 176/200, při levém horním rohu pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Landa

    Žena

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:14

    litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Herink

    (1955)

    Za všechno můžeš ty

    Položka č.: 207998

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:16

    tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Herink

    (1955)

    Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...

    Položka č.: 207999

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:18

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:04

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:06

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Říhánek

    (1946)

    Krasojízda

    Položka č.: 210842

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:13

    litografie, 25 x 40,2 cm, sign. PD Dalibor Říhánek, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Krocení koně

    Položka č.: 211865

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:07

    litografie, 1976, 13,3 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 117/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Korál

    Položka č.: 212727

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:22

    suchá jehla, ruční papír, 24,5 x 24 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 17/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Mořská sasanka s rybkami

    Položka č.: 212844

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:21

    suchá jehla, ruční papír, 19,5 x 16,2 cm, sign. PD Věra Kaplanová - Šimonová, 1/40, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Tomášková - Willmanová

    Praha

    Položka č.: 212870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:46

    lept, 21,7 x 15,6 cm, sign. DU Helena Tomášková - Willmanová, 51/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Holeček

    Rumburk ze Zboží

    Položka č.: 213120

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:12

    akvarel, papír, 1961, 31,5 x 43,2 cm, sign. PD F. Holeček 1961, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Holeček

    Střechy domů

    Položka č.: 213122

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:11

    akvarel, papír, 1970, 31,7 x 41,2 cm, sign. PD F. Holeček 1970, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • St. Sedlář

    Borovice

    Položka č.: 213604

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:08

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Miroslav Nýdl

    (1924-1986)

    Konvolut 4 karikatur

    Položka č.: 214205

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:10

    4x tisk, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, většina sign. Nýdl, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u malíře J. Karla, účastnil se vzniku Laterny Magiky

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:12

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Řezník

    Položka č.: 217403

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:14

    tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:16

    fix, papír, 11 x 8 cm, v dolním okraji lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:18

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hodně štěstí!

    Položka č.: 217632

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:20

    litoofset, 13 x 12,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Michal

    Mušle

    Položka č.: 217666

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:22

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hodný

    Postava

    Položka č.: 217705

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:24

    serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:26

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    Položka č.: 219353

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:28

    rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 220971

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:30

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:32

    pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní potok pod sněhem

    Položka č.: 222161

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:34

    olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 222167

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:36

    olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Na cestě

    Položka č.: 222253

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:38

    lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hölzstich

    Kostelík

    Položka č.: 222273

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:40

    dřevoryt, 14,6 x 8 cm, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    Položka č.: 223920

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:42

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt I.

    Položka č.: 224911

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:26

    tuš, akvarel, papír, 1979, 28,1 x 21 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Akt II.

    Položka č.: 224912

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:25

    tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 225310

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:44

    lept, 11,5 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 225433

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:46

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Monika Abbott

    (1948)

    Série Nový les

    Položka č.: 226102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:48

    monotyp, 2000, 67 x 39 cm, sign. PD M. Abbott 2000, při horním okraji zašpiněný, natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:50

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Krajina

    Položka č.: 226418

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:12

    olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Truksová

    (1947)

    Přístaviště

    Položka č.: 226947

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:48

    litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Kobylka v trávě

    Položka č.: 227626

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:36

    dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,2 cm, sign. PD Vl. Bauer , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Kolibřík

    Položka č.: 228527

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:52

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:54

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:56

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:58

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:00

    mědirytina, 7 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:02

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:04

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:06

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:08

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230306

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:27

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, nabízený cyklus volných grafik volně dotváří a ilustruje velké příběhy dějin od Egypta přes Řecko a Řím. Najdeme zde příběhy o Ramesovi, příběh z Trojské Války i proměnu Dia v labuť. Velikovovým pracím dominuje precizní kresba a umně využité ko…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230307

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:26

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230308

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:25

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230309

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:24

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230310

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:23

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Velikov

    (1975)

    Ilias a Odysea

    Položka č.: 230311

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:22

    lept, 2016, 30,5 x 20 cm, sign. PD Velikov 2016, 16/30, tištěno na ručním papíře Fabriano, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kolařík

    (1938)

    Písek

    Položka č.: 230497

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:09

    akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kolařík

    (1938)

    Variace - jazz

    Položka č.: 230498

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:08

    akvarel, papír, 1967, 42 x 30,5 cm, sign. DU Kolařík 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:10

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    Položka č.: 231334

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:12

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Doležal

    Těžké sny

    Položka č.: 231460

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Kincl

    Zimní krajina

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:14

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • T. Šrámek

    Zima

    Položka č.: 232704

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:16

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:18

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Bérová

    Ptáček

    Položka č.: 232758

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:20

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:22

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Hrbek

    (1897-1975)

    Karlův most

    Položka č.: 232919

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:24

    dřevoryt, 6,9 x 4,6 cm, PD značeno ve štočku EH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Novotný

    (1945)

    Pohled ze Seminářské zahrady

    Položka č.: 232930

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:26

    suchá jehla, 1983, 25 x 12 cm, sign. DU Novotný 83, DU věnování: Pí Krejčové upřímně autor, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 232932

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:28

    litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Před Svatým Mikulášem

    Položka č.: 234069

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:30

    litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezi…

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Píseň Nový denní rozkaz

    Položka č.: 234082

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:32

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    Položka č.: 234085

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:34

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    V oblacích / Dívka

    Položka č.: 234092

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:36

    tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Domek v lese

    Položka č.: 234130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:38

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Soudce

    Položka č.: 234132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:40

    linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234142

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:42

    litografie, 20,5 x 30 cm, papír na okrajích ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Klaun s houslemi

    Položka č.: 234386

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:09

    litografie, 40 x 28 cm, značeno DU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 234859

    Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:44

    dřevoryt, 1924, 9,8 x 9,5 cm, zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 560 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krotká

    Na houpačce

    Položka č.: 235110

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:46

    tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:48

    akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:50

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Martinková

    (1948)

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:52

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    Položka č.: 237577

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:54

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    Položka č.: 237584

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:56

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:58

    serigrafie, 8 x 5,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Ryvolová

    (1940)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:00

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Kompozice

    Položka č.: 238149

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:02

    litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Novotná

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:04

    litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    Položka č.: 238159

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:06

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Koliha

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    Položka č.: 238970

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:08

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen Tvůrčí skupiny Etapa, SČVU a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)

    Položka č.: 239002

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:10

    dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Podkova

    Položka č.: 239024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:12

    dřevoryt, 3 x 3,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Býk

    Položka č.: 239025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:14

    dřevoryt, 3 x 2,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    (1911-1984)

    U stolu

    Položka č.: 239031

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:16

    dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    (1911-1984)

    Za vesnicí

    Položka č.: 239032

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:18

    dřevoryt, 7 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Do války

    Položka č.: 239033

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:20

    dřevoryt, 15,5 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Chatrč

    Položka č.: 239046

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:22

    lavírovaná tuš, papír, 10 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Do školy

    Položka č.: 239052

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:24

    tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Kos

    Pásovec

    Položka č.: 239200

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:49

    serigrafie, 20 x 18,5 cm, sign. PD M. Kos, 14/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sládek

    Muž s kordem

    Položka č.: 239265

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:35

    tuš, akvarel, papír, 31 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sládek

    Postavy - skica

    Položka č.: 239266

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:34

    uhel, papír, 23 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gnatta

    V severní Africe

    Položka č.: 239597

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:04

    akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:26

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Studie k bojovníkovi

    Položka č.: 240981

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:28

    litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Studie figur - oboustranná

    Položka č.: 240993

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:30

    atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    Položka č.: 241213

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:32

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 241214

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:20

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Topinka

    (1909-1977)

    Balkánka

    Položka č.: 241451

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:29

    olej, karton, 42 x 31,5 cm, sign. LD Topinka, rám, ukázka portrétního umění prostějovského malíře duše hanácké krajiny, jak byl kritiky označován, pokračovatele malířského odkazu Richarda Kaňáka, Antikvariát Dlážděná, žák soukromé školy Františka Myslivce v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava ženy

    Položka č.: 241770

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:22

    akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava muže

    Položka č.: 241791

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:24

    akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    V jeskyni

    Položka č.: 242406

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:34

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Schneller

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    Položka č.: 242441

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:36

    tisk, 1944, 8 x 5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Renno Wolf

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    Položka č.: 242442

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:38

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend

    Položka č.: 242445

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:40

    litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:42

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Polní práce

    Položka č.: 242674

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:10

    tužka, papír, 1927, 24,7 x 39,8 cm, značeno LD 1. VIII. 27, při dolním okraji díra v papíře (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Žena s trakařem

    Položka č.: 242675

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:09

    akvarel, tužka, papír, 34,7 x 39,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Thompson

    Dr. Cartwright

    Položka č.: 242945

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:44

    mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    Lord Clyde

    Položka č.: 242946

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:46

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Posselwhite

    Bentham

    Položka č.: 242947

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:48

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 243173

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:50

    kamenorytina, 19,5 x 35,4 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Horbat

    Secesní dekorativní návrhy

    Položka č.: 244104

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:10

    9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Faltus

    Lokomotiva

    Položka č.: 244111

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:00

    olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Na procházce

    Položka č.: 244236

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:11

    lept, 38 x 31 cm, sign. PD Petr Dillenger, rám, 21/80, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:52

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Voneš

    (1910-1978)

    Reminiscence

    Položka č.: 244636

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:31

    pastel, papír, 1970, 36 x 24 cm, sign. PD Voneš, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Němeček

    (1957)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 245318

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:54

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Zahradníková

    (1953)

    V korunách stromů

    Položka č.: 245326

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:56

    kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:58

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:00

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:02

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Sládek

    (1906-1982)

    Stromy

    Položka č.: 245889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:04

    akvarel, papír, 15,5 x 22,8 cm, pasparta, rozbité sklo, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 246260

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:29

    monotyp, 1974, 29 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasáček koní

    Položka č.: 246261

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:14

    litografie, 20 x 14 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 246295

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Mecl

    Přístav

    Položka č.: 246300

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:08

    tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:10

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    Položka č.: 246703

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:12

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:14

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 246736

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:16

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • E. Scriven

    Murillo

    Položka č.: 246740

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:18

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven form the original Picture by Murillo, zašlý papír, levý okraj papíru zažloutlá, v levém horním rohu nahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • H. Meyer

    Correggio

    Položka č.: 246741

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:20

    mědirytina, 13 x 10,4 cm, značeno DU Engraved by H,. Meyer after a head by himself in te Cathedral of Parma, zašlý papír, PD lehce ušpiněn papír, na horním okraji papíru flek od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Janeček

    Tábor pastevců

    Položka č.: 247088

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:11

    akvarel, pastel, papír, 22,5 x 32,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Prachatická

    (1953)

    Bárka

    Položka č.: 247092

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:37

    lept, 2001, 19,5 x 28 cm, sign. PD M. Prachatická 2001, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jirka

    (1922-2008)

    Kompozice očí

    Položka č.: 247106

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:17

    litografie, 24 x 27 cm, sign DU Oldřich Jirka, 15/25, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Kytice

    Položka č.: 247166

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20

    litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pod stromem

    Položka č.: 249391

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:04

    heliogravura, 23,4 x 21,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Praha

    Položka č.: 249400

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:25

    litografie, 1945, 27 x 36 cm, sign. PD A. Morávek 45, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Panuška

    (1902-1959)

    Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.

    Položka č.: 249408

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47

    olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Světla Žáková - Štrupová

    (1924-1978)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 249427

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:38

    litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Praha

    Položka č.: 249428

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29

    olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 250680

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:42

    litografie, 20,8 x 30 cm, sign. PD MHolý 56, 13/15, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Duny

    Položka č.: 250683

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:41

    litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Čorňák

    Kompozice

    Položka č.: 250710

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:02

    tempera, kombinovaná technika, sololit, 50 x 60 cm, sign. LD Čorňák, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Mořská víla

    Položka č.: 254541

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:26

    tuš, papír, 1986, 15,5 x 10 cm, sign. DU Dagmar Berková 1986, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Mlýnský kámen

    Položka č.: 254542

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:28

    lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    U rybníka

    Položka č.: 254543

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:30

    lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Lebka s péry

    Položka č.: 254575

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:32

    lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Kostlivcova ruka s ptáčkem

    Položka č.: 254576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:34

    lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek s čertíkem

    Položka č.: 254577

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:36

    linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:38

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Novotný

    Zátiší s vánočkou

    Položka č.: 254587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:40

    dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Ruka

    Položka č.: 254595

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:42

    lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:44

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 254619

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:46

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Hlava ženy se zrcadlem a rukou

    Položka č.: 255402

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:48

    lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 255403

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:50

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 255404

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:52

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Skalníková

    (1949)

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 255408

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:54

    olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Daniela Josefusová

    The Rasmus

    Položka č.: 257707

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:19

    litografie, 2007, 27 x 62 cm, sign. PD Daniela Josefusová 07, rám, 1/6, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    Položka č.: 258585

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:43

    litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Holeček

    Pod Zvolí u Jaroměře

    Položka č.: 259134

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:15

    akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Holeček

    Krajina

    Položka č.: 259135

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:14

    akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, levý dolní roh odtržený, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Holeček

    Krábčice u Jaroměře

    Položka č.: 259136

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:13

    akvarel, papír, 1936, 28 x 27,2 cm, na zadní straně popsáno, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla

    Položka č.: 259137

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:27

    akvarel, papír, 1967, 43 x 31 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Borovice nedaleko Lednických rybníků

    Položka č.: 259138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:26

    akvarel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Borovice u Apolla u Lednických rybníků

    Položka č.: 259139

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:25

    akvarel, papír, 41,4 x 28,8 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Poštorná

    Položka č.: 259140

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:24

    akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Dvořákova Chata v lese na Sázavě

    Položka č.: 259173

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01

    akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Moudřich

    Pcherská kaplička

    Položka č.: 259190

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:25

    olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Moudřich

    Letní krajina

    Položka č.: 259191

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:24

    olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina u Jizery

    Položka č.: 259224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:06

    akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 259348

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45

    olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Bothová

    Diptych

    Položka č.: 259353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:00

    2x akvarel, papír, 2003, 41,5 x 60 cm, sign. na zadní straně Veronika Bothová, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Štefánek

    Zátiší s jablky a svícnem

    Položka č.: 259987

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:26

    barevné křídy, papír, 1986, 29 x 43 cm, sign. PD Štefánek 86, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kropáčková

    Kvítí

    Položka č.: 261263

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:25

    suchá jehla, 1947, 21,8 x 12 cm, sign. PD Kropáčková 47, při levém okraji mimo tisk natržený okraj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Truksová

    (1947)

    Mostecká ulice v Praze

    Položka č.: 261266

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:47

    litografie, 19 x 13 cm, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Petr Jan Brandl

    Položka č.: 261270

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:35

    tisk, 1912, 34,2 x 25 cm, Umělecká beseda svým členům 1911-1912, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město I.

    Položka č.: 261274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:59

    tužka, papír, 35,3 x 22,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město III.

    Položka č.: 261276

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:01

    tužka, tuš, papír, 35,1 x 25,2 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na město IV.

    Položka č.: 261277

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:00

    tužka, papír, 33,6 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Tvář

    Položka č.: 261278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:10

    dřevoryt, 30 x 21 cm, sign. PD Cinybulk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Jízda kočárem

    Položka č.: 261283

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:08

    litografie, 36,2 x 29,3 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Ex libris - C. Bouda

    Položka č.: 261294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:01

    litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Stojící žena

    Položka č.: 261295

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:02

    tužka, papír, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Jaroslav Poš, jemně zažloutlý, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Slaměný palác

    Položka č.: 261298

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:08

    litografie, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Žena se senem

    Položka č.: 261307

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:21

    tužka, papír, 20,2 x 14 cm, PD autorem 30/VIII 52, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Muž s fajfkou

    Položka č.: 261312

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:19

    tužka, papír, 13,2 x 19 cm, PD /30, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Dřevěný nábytek

    Položka č.: 261313

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:16

    tužka, papír, 14,6 x 19,9 cm, PD/60, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Muž a holubice

    Položka č.: 261317

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:17

    tuš, akvarel, 25 x 18,3 cm, č. 62331/4, PD /120, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Pták a růže

    Položka č.: 261321

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:18

    pastel, papír, 21 x 29,2 cm, dobrý stav, přehnuto, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Holka s košíkem

    Položka č.: 261324

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:13

    tuš, akvarel, 19,4 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Policista a dva vystrašení lidé

    Položka č.: 261326

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:14

    tužka, tuš, papír, 20,9 x 13 cm, LU napsáno 13, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Muž a medvěd

    Položka č.: 261329

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:15

    tužka, papír, 12,6 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Žena a pes

    Položka č.: 261335

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:20

    tužka, papír, 10,6 x 13,3 cm, PD autorem 20/VI 52, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ženy s kosou

    Položka č.: 261340

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:22

    tužka, papír, 15 x 21,1 cm, PD autorem 22/V 50, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Muž a stín

    Položka č.: 261346

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:23

    fix, papír, 11,9 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Strážce Rajské zahrady

    Položka č.: 261349

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:09

    litografie, 1998, 16,7 x 24,9 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 98, č. 1/100, pokrčený a při okraji zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Muž

    Položka č.: 261350

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:03

    lavírovaná kresba tuší, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Muž

    Položka č.: 261351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:04

    lavírovaná kresba tuší, 2018, 29,6 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Výrazy

    Položka č.: 261352

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:05

    tuš, tužka, papír, 2018, 29,7 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka jr.

    (1932-2013)

    Kachna

    Položka č.: 261359

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:28

    akvarel, tuš, 1967, 14,4 x 21,5 cm, PD sign. Karel Kupka 1967., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Za svitu lucerny

    Položka č.: 261362

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:27

    linoryt, 19710, 20 x 9,2 cm, sign. PD M. M., 1/1971, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josefa Burianová

    (1935)

    Muž s vínem

    Položka č.: 261364

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:01

    akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josefa Burianová

    (1935)

    Muž s vínem

    Položka č.: 261365

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:02

    akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    V dešti

    Položka č.: 261366

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:12

    tempera, tuš, papír, 19,7 x 14 cm, na zadní straně značeno razítkem z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Pitřík

    (1959)

    Postava ve městě

    Položka č.: 261922

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:19

    olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Kříž

    Položka č.: 262348

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:56

    lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Jaroslav ze Šternberka

    Položka č.: 262360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:58

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 262362

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262364

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:02

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:04

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Busta

    Položka č.: 262367

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:06

    dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Muž

    Položka č.: 262432

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:03

    tuš, papír, 27 x 19 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Mraky nad krajinou

    Položka č.: 262433

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:09

    tužka, papír, 1934, 22 x 27,5 cm, sign. PN V. Hejna 34., přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sedící muž

    Položka č.: 262434

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:08

    tuš, papír, 21 x 17 cm, sign. PN V. Hejna , Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Tváře - skica

    Položka č.: 262436

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:07

    tuš, papír, 1935, 26 x 18 cm, sign. PD V. Hejna 1935, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava muže

    Položka č.: 262437

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:06

    akvarel, tužka, papír, 28 x 19,5 cm, sign. LD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Muž u stolu

    Položka č.: 262438

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Praha

    Položka č.: 262439

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:04

    akvarel, běloba, tužka, papír, 30,1 x 40,1 cm, sign. PN V. Hejna, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čermák

    Krajina se stromem

    Položka č.: 262445

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:00

    litografie, 1956, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Čermák 56, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 263558

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:08

    akvatinta, 32,3 x 39,7 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiljí Španěl

    (1883-1964)

    Z Kroměříže

    Položka č.: 263574

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:25

    akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Štěpán

    (1912)

    Stará kuchyň

    Položka č.: 263708

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18

    litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzim

    Položka č.: 263711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:07

    akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Na kraji lesa

    Položka č.: 263712

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:08

    akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzimní les

    Položka č.: 263713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:09

    akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzim v lese

    Položka č.: 263714

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:10

    akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Fišárek

    (1973)

    Bez názvu

    Položka č.: 264237

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:35

    kombinovaná technika, papír, 1995, 17,5 x 21 cm, sign. PD Fišárek 95, rám, Vystudoval v ateliéru animovaného filmu a televizní grafiky na VŠUP u profesora Barty, absolvoval v roce 1999. Pracuje jako grafický designer a animátor ve svém vlastím studiu Oficina. Hraje na bicí v kapele Mezon., Antikvari…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dům na Hradčanském náměstí

    Položka č.: 264450

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:38

    litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    PF 1995

    Položka č.: 264532

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:34

    kolorovaná suchá jehla, 1994, 14,8 x 7,3 cm, sign. PD T. Švéda, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Motýli a břitva

    Položka č.: 265028

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948-2018)

    Noční námluvy

    Položka č.: 266246

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:12

    litografie, 28,7 x 35,5 cm, sign. PD Milan Entler, 139/180, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Tanec

    Položka č.: 266494

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:45

    linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    Položka č.: 266559

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:06

    akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    2 poháry

    Položka č.: 267244

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2024 15:08

    suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Javad Alizadeh

    (1953)

    Tomáš Skuhravý

    Položka č.: 268272

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:01

    tuš, papír, 34,7 x 23,9 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Javad Alizadeh

    (1953)

    Lothar Matthäus

    Položka č.: 268273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:00

    tuš, papír, 34,6 x 23,7 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zoran Opačič

    Earvin Magic Johnson

    Položka č.: 268274

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:28

    pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Echo

    Položka č.: 268276

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:36

    akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Kompozice III.

    Položka č.: 268279

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:37

    olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Café

    Položka č.: 268282

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:38

    olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Bílá zóna

    Položka č.: 268283

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:39

    olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    Ulice

    Položka č.: 268285

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:40

    olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fišárek

    (1953)

    V noci

    Položka č.: 268287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:41

    olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)