-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel sv. Ignáce
Položka č.: 278880Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:04
litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 278887Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:06
lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Radnické schody
Položka č.: 278890Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:08
lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
Položka č.: 278892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:10
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278895Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:12
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Pocta divadlu
Položka č.: 278896Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:14
lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Město
Položka č.: 278897Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:16
dřevoryt, 1967, 26,2 x 19,5 cm, sign. LD AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Vyšívačky
Položka č.: 278898Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:18
měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Čtenář
Položka č.: 278899Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:20
akvatinta, 18,2 x 27 cm, sign. PD Pavel Šimon, č, 70/99, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan C. Vondrouš
(1884-1970)
Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře
Položka č.: 278901Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:22
lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Praha Troja
Položka č.: 278902Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:24
lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278906Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:26
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
V sadu
Položka č.: 278908Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:28
lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Předjaří
Položka č.: 278909Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:30
lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Rábí
Položka č.: 278911Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:32
lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Oráč
Položka č.: 278914Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:34
dřevoryt, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans Tiburtius
(1892-1958)
Ulička
Položka č.: 278996Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:56
lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
Položka č.: 278997Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:58
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
Položka č.: 278998Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:00
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:02
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
Položka č.: 279004Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:04
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 279006Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:06
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
Položka č.: 279007Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:08
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
Položka č.: 279008Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:10
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:12
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muž na koni
Položka č.: 279013Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
Položka č.: 279025Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:18
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:20
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
Položka č.: 279333Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:04
suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Lázně
Položka č.: 279500Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:02
suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
Položka č.: 279778Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:38
akvarel, tuš, běloba, karton, druhý polovina 40. let, 24,5 x 29 cm, rám, 4 reklamní panely s bezpečnostními pokyny pro cestující hromadné dopravy. Vytvořeno pro Krátký film v produkci fy. Baalfilm (filmová společnost založená v roce 1934 Ing. Bohuslavem Krátkým), Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Dohoda o zavržení (Vztah č. 2)
Položka č.: 279954Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:40
suchá jehla, mezzotinta, 1975, 49,5 x 66 cm, sign. DU Anderle, č. 46/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Anderle
(1936)
El motadani (cyklus Kamasutra)
Položka č.: 279955Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:42
suchá jehla, mezzotinta, 1973, 64 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 66/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Brems, Vladimír Suchánek
Bez názvu
Položka č.: 279962Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:44
litografie, 2004, 37,8 x 53 cm, sign. LD W. Brems 04 a PD VladSuchánek, č. 54/65, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Brems, Vladimír Gažovič
Bez názvu
Položka č.: 279963Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:46
litografie, 2004, 36,2 x 52,3 cm, sign. PD W. Brems 04 a LD V. Gažovič 04, č. 54/65, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Pohled na vesnici
Položka č.: 280069Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:22
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:24
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Nový
(1913-?)
Cikánský tábor
Položka č.: 280074Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:26
akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 280077Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:28
tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 280081Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:30
tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Staroměstské náměstí s Týnem
Položka č.: 280091Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:36
lept, 1911, 18,3 x 21,8 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Remeš zbytky staré brány
Položka č.: 280092Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:38
měkký kryt, 1919, 31,7 x 19,7 cm, sign. PD T.F. Šimon 1919, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
Položka č.: 280100Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:06
litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Eva Janošková
(1935)
Robinson Jeffers: Mara
Položka č.: 280132Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:32
7x monotyp, 1963, 20 x 13,5 cm, vše monogr. EJ 1963, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera na VŠUP v Praze, poté V. Sychry a A. Pelce na AVU v Praze, členka skupiny Konfrontace
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Chocholová
(1953)
Fotografický snář
Položka č.: 280214Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:48
fotografie, 1997, 59,5 x 51 cm, sign. PD Blanka Chocholová 97, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Milenci
Položka č.: 280325Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:40
litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradlena
Položka č.: 280667Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:40
litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Selka
Položka č.: 280668Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:42
litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280671Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:44
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280674Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280675Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:48
litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kniha M.D.Z.
Položka č.: 280676Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:50
linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Exlibris Ruda Klinkovský
Položka č.: 280680Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:52
dřevoryt, 11,3 x 7,6 cm, DU značeno ve štočku F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Sáně
Položka č.: 280683Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:54
dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Letní den
Položka č.: 280686Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:56
suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
Položka č.: 280695Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:58
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Chrumid 1977
Položka č.: 280696Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:00
dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Akt
Položka č.: 280713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:02
linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1975)
PF 1997
Položka č.: 280714Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:04
lept, akvatinta, 1996, 11,8 x 8,5 cm, sign. Petr Hampl, č. 101/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1975)
PF 2000
Položka č.: 280715Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:06
lept, 11,2 x 7,9 cm, sign. Petr Hampl, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Kaiserová
(1962)
Bratři
Položka č.: 280716Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:08
lept, mezzotinta, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Kaiserová
(1962)
Váhy
Položka č.: 280717Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:10
lept, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 31/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Junek
Bez názvu
Položka č.: 280718Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:12
zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
František Halas
Položka č.: 280719Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:14
dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
Dívka
Položka č.: 280720Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 9 x 6,4 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malý vodopád
Položka č.: 280721Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:18
lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Milenci
Položka č.: 280723Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:20
litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naďa Rappensbergerová
(1936)
Dievčina IV.
Položka č.: 280724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:22
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Stroj
Položka č.: 280725Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:24
litografie, 1983, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 81/200, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
Položka č.: 280726Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:26
dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Chrlič
Položka č.: 280727Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:28
dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
CB 70
Položka č.: 280728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:30
linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 280729Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:32
litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Miroslav Tyrš
Položka č.: 280731Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:34
dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1978 - 2000
Položka č.: 280733Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:36
litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 280737Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:38
litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Horníci
Položka č.: 280740Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:40
lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Z knih V. Rudla
Položka č.: 280741Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:42
dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Závodní automobil Mercedes
Položka č.: 280743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:44
litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na statku
Položka č.: 280750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:46
lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Valdštejský palác
Položka č.: 280751Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:48
kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Zelená brána v Pardubicích
Položka č.: 280752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:50
lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Jan Sládek
(1917-?)
Kladno
Položka č.: 280753Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:52
litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pardubické motivy
Položka č.: 280754Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:54
litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Věže Týnského chrámu
Položka č.: 280755Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:56
lept, 23,3 x 15,4 cm, sign. PD Majer, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280756Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:58
lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pasáček
Položka č.: 280759Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:00
litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích
Položka č.: 280761Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:02
lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Zima
Položka č.: 280762Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:04
lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Podzim
Položka č.: 280763Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:06
lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Starý mlýn
Položka č.: 280764Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:08
lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Dynamo Žižkov
Položka č.: 280765Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:10
litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
PF 1946
Položka č.: 280767Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:12
litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
V parku
Položka č.: 280768Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:14
lept, 21,3 x 15,3 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
U rybníka
Položka č.: 280769Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:16
lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Povoz
Položka č.: 280770Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:18
litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pohled do polí
Položka č.: 280773Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:50
tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Návrh na známku
Položka č.: 280774Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:52
barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Páv
Položka č.: 280776Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:54
barevný linoryt, 18 x 20 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 61/65, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pastorale
Položka č.: 280777Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:56
tempera, papír, 31,5 x 31,5 cm, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:08
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kovář
(1905-1987)
Zámek
Položka č.: 280915Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:08
suchá jehla, 1955, 31,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 10/200, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Veselý
(1912-2006)
Chalupa
Položka č.: 280959Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:17
lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Praha hudební
Položka č.: 281005Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:58
litografie, 1982, 30,3 x 26 cm, sign. DU KBeneš 82, č. 12/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Brunovský
(1959)
Ikarus
Položka č.: 281006Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:00
lept, 2000, 39,5 x 29,7 cm, sign. PD D. Brunovský, č. 27/45, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Hašková
(1946)
Rajská zahrada
Položka č.: 281008Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:02
lept, akvatinta, 1987, 25 x 16 cm, sign. PD Eva Hašková 87, č. 78/110, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Exlibris
Položka č.: 281014Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:20
lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 281017Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:22
lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
Položka č.: 281020Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:24
lept, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
V přístavu
Položka č.: 281024Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:26
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Václavské náměstí
Položka č.: 281027Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:28
litografie, 1949, 30,6 x 39 cm, sign. DP Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Převozník
Položka č.: 281029Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:30
akvatinta, 22,8 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Návštěvníci z Marsu
Položka č.: 281032Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:04
litografie, 1987, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 87, č. 6/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Pták
Položka č.: 281033Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:06
litografie, 1989, 65 x 48,8 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 26/33, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postava
Položka č.: 281034Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:08
litografie, 1990, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 90, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Socha
Položka č.: 281035Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:10
litografie, 1989, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 25/35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Hry
Položka č.: 281036Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:12
litografie, 1972, 54,5 x 39 cm, sign. DU K. Vysušil 72, č. 3/8, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Rybníček
Položka č.: 281039Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:10
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrajeme kuličky
Položka č.: 281040Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:12
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Lítej, míčku
Položka č.: 281041Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:14
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Jablíčko
Položka č.: 281042Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:16
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
Položka č.: 281043Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
Položka č.: 281044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281046Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:36
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281047Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:38
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1981
Položka č.: 281048Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:40
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 72/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1982
Položka č.: 281049Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:42
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 22/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Labyrint
Položka č.: 281050Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:44
litografie, 12,8 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1989
Položka č.: 281052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:46
tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281053Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:48
litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281054Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:50
litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281055Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:52
litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281056Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:54
litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Svítání
Položka č.: 281057Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:56
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 430 CZK (18 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281058Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:58
litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Geometrická kompozice
Položka č.: 281066Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:00
lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Trojúhelník
Položka č.: 281067Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:02
lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bořetice
Položka č.: 281190Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:14
tuš, papír, 2007, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 14.7. 2007, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:16
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:18
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:20
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 281198Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:22
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:24
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:26
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:28
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:30
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:32
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:34
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Žebřík
Položka č.: 281240Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:32
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Sluneční paprsek nad Národním divadlem
Položka č.: 281243Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:34
lept, 29,7 x 22 cm, sign. PD Ed. Milén, č. 16/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Kroměřížský zámek
Položka č.: 281248Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:36
lept, 21,3 x 17 cm, sign. PD T.F.Šimon, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 281253Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:38
dřevoryt, 1918, 23,4 x 18,8 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 281254Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:40
dřevoryt, 12,1 x 10,3 cm, PD značeno ve štočku VK, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Městské zákoutí
Položka č.: 281255Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:42
pastel, papír, 25,8 x 37 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Oravský zámek na Slovensku
Položka č.: 281257Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:44
lept, 1923, 23,3 x 29,2 cm, sign. PD T.F.Šimon, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Dívčí akt
Položka č.: 281270Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:46
suchá jehla, 2002, 14,9 x 10,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 02, č. 99/150, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Hydroplán
Položka č.: 281271Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:48
litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt
Položka č.: 281497Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:00
suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stará žena
Položka č.: 281498Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:01
suchá jehla, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
Položka č.: 281499Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:02
lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Starý klaun
Položka č.: 281500Vyvolávací cena: 210.000 CZK (8.750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:03
olej, sololit, 1985, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 85, rám, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného. Byl členem SVU Mánes a SČUG Hollar. Vskutku všestranný umělec…
Aktuální cena: 210.000 CZK (8.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Tři oblouky
Položka č.: 281501Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:04
akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Žlutý člun
Položka č.: 281502Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:05
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 98/100, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zrcadlo času
Položka č.: 281503Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:06
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 42/100, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zážeh
Položka č.: 281504Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:07
akvatinta, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, LD vytiskl P. S., nepatrně naražený pravý dolní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hlava
Položka č.: 281505Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:08
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
Položka č.: 281506Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:09
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
Položka č.: 281507Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:10
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Letní slavnost
Položka č.: 281508Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:11
fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhová krajina
Položka č.: 281509Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:12
fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jezabel Čarodějka
Položka č.: 281510Vyvolávací cena: 330.000 CZK (13.750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:13
akryl, plátno, 140 x 180 cm, monogr. vzadu A. L., Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Právě symb…
Aktuální cena: 330.000 CZK (13.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tři ženy
Položka č.: 281511Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:14
lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tanec
Položka č.: 281512Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:15
olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Podhrázský
(1920-1999)
Rozcvička
Položka č.: 281513Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:16
tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Chatrný
(1925-2012)
Bez názvu
Položka č.: 281514Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:17
akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Hlava
Položka č.: 281515Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:18
kvaš, tuš, papír, 1972, 42 x 30 cm, sign. PD Vě. Jan. 72, rám, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb. Nabízená položka představuje vzácnou ukázku tvorby z počátku 70…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Naplaveniny
Položka č.: 281516Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:19
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Ptačí zpěv
Položka č.: 281517Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:20
email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Rašení
Položka č.: 281518Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:21
olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Přízračný kámen
Položka č.: 281519Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:22
olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj krajina, někd…
Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Únorové slunce
Položka č.: 281520Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:23
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
Položka č.: 281521Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:24
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
Položka č.: 281522Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:25
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
Položka č.: 281523Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
Položka č.: 281524Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Bazar paměti
Položka č.: 281525Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:28
akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Růžička
(1977)
Kouř I.
Položka č.: 281526Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:29
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Zátiší
Položka č.: 281527Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Secret 80
Položka č.: 281528Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:31
akryl, plátno, 195 x 155 cm, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Po koupeli
Položka č.: 281529Vyvolávací cena: 750.000 CZK (31.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:32
olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato…
Aktuální cena: 750.000 CZK (31.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
Položka č.: 281530Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:33
olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Éterická
Položka č.: 281531Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34
akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Jádro
Položka č.: 281532Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:35
olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…
Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ptáček
(1949)
Hnízda (diptych)
Položka č.: 281533Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:36
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
Položka č.: 281534Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Valter
(1909-2006)
Kůň
Položka č.: 281535Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:38
tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které d…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta
(1962)
Černá váza
Položka č.: 281536Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:39
olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Zichová
(1992)
Mazlík
Položka č.: 281537Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:40
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrik Hábl
(1975)
Černá hora
Položka č.: 281538Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:41
akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - lodě
Položka č.: 281539Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:42
akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Brodící se koně
Položka č.: 281540Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:43
pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Špaňhel
(1976)
Růže
Položka č.: 281541Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:44
akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel, malíř Jakub Špaňhel je jedna z nejvýraznějších postav současné české výtvarné scény. Ve svých obrazech zobrazuje věci, zvířata i portréty osob na hraně mezi konkrétním zobrazením a abstrakcí. Výrazným prvkem v jeho malbě je světlo které p…
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrik Hábl
(1975)
Kompozice
Položka č.: 281542Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:45
akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl
Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Bočkayová
(1948)
Vzácná chvíla
Položka č.: 281543Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:46
akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno, autorka ve svém díle zpracovává motivy tradičních ženských rukodělných výtvorů, jako jsou například výšivky, dečky a ubrusy, které byly běžnými součástmi domácností 19. a první poloviny 20. století. Tyto klasické ženské práce používala jako východisko ke …
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Hnízdo
Položka č.: 281544Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:47
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jíří Slíva
(1947)
Nose in the rose
Položka č.: 281545Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:48
akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 281546Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:49
litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
K Hamletu
Položka č.: 281547Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:50
lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 281548Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:51
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dobrou noc, domove!
Položka č.: 281549Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52
litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Polibek
Položka č.: 281550Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:53
litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Hommage Albrecht Dürer
Položka č.: 281551Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:54
litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Kry
Položka č.: 281552Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:55
litografie, 2000, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, č. 1/75, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Paleček
(1932)
Čtvrtý měsíc
Položka č.: 281553Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:56
litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Bím
(1946)
Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)
Položka č.: 281554Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:57
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
Položka č.: 281555Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
Položka č.: 281556Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:59
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
Položka č.: 281557Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
Položka č.: 281558Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:01
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
Položka č.: 281559Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 281560Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:03
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 281561Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houšť
(1953)
Věčná alchymie
Položka č.: 281562Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:05
litografie, 24 x 19 cm, sign. PD Mir. Houšť, rám, č. 117/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Druidstone Wales
Položka č.: 281563Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:06
heliogravura, 2001, 46,7 x 70 cm, sign. PD Jan Jedlička 01, č. 4/8, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Antifona
Položka č.: 281564Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:07
serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bernard Buffet
(1928-1999)
Město
Položka č.: 281565Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:08
litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Vrata
Položka č.: 281566Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:09
akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Bez názvu
Položka č.: 281567Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:10
akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
V krajině V
Položka č.: 281568Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:11
litografie, 1994, 43 x 53,5 cm, sign. PD D. Smutný 1994, č. 1/5, mírně ohmataný papír, rohy nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Koblasa
(1932-2017)
Bez názvu
Položka č.: 281569Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12
lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Suchý
(1931)
Zrada
Položka č.: 281570Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:13
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
The best teacher
Položka č.: 281571Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14
litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Kontradikce
Položka č.: 281572Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:15
litografie, 1990, 37,5 x 54 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 90, rám, č. 16/65, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Fík v červeném autě
Položka č.: 281573Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16
litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, rám, č. 86/200, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle de Riviere
Položka č.: 281574Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:17
ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Portier
Položka č.: 281575Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18
ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Nevěsta
Položka č.: 281576Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:19
litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Belzebub
Položka č.: 281577Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20
lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jedlička
(1944)
Aran Island
Položka č.: 281578Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:21
serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské věže
Položka č.: 281579Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22
kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír 99
(1963)
Příjezd
Položka č.: 281580Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:23
giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Matuška/Masker
(1981)
Waterproof
Položka č.: 281581Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24
serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Krajina
Položka č.: 281582Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:25
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Z okna
Položka č.: 281583Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Kolotoč
Položka č.: 281584Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:27
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Pohyb a tvar
Položka č.: 281585Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:28
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 281586Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:29
litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Vodní architektura
Položka č.: 281587Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:30
litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Z Benátek
Položka č.: 281588Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:31
litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 281589Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32
litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 281590Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:33
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Závěr skladby
Položka č.: 281591Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:34
barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
J. S. Bach - Kantáty
Položka č.: 281592Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:35
dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Neznámá
Položka č.: 281593Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:36
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Čtyři jezdci apokalypsy
Položka č.: 281594Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:37
suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
U země II.
Položka č.: 281595Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:38
suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Gorily
Položka č.: 281596Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:39
suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 42/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Vesnický příběh
Položka č.: 281597Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:40
lept, soutisk dvou desek, 1992, 65 x 49,3 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 38/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Hlava
Položka č.: 281598Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:41
lept, soutisk dvou desek, 1987, 64,5 x 49 cm, sign. PD Glaserová 87, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Tajemství Madony
Položka č.: 281599Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Boj dobra se zlem
Položka č.: 281600Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:43
lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Adam a Eva
Položka č.: 281601Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bolf
(1971)
Mimo čas
Položka č.: 281602Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří David
(1956)
Střecha
Položka č.: 281603Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Matoušek
(1967)
Modré proužky
Položka č.: 281604Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:47
serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bradáček
(1922-1984)
Hlava
Položka č.: 281605Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48
patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořek Šípek
(1949-2016)
Váza Chimera
Položka č.: 281606Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:49
sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Rybník
Položka č.: 281607Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Kameny ve tmě
Položka č.: 281608Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Dušek
(1992)
Po dešti
Položka č.: 281609Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Slunečnice
Položka č.: 281610Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:53
olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Vražda v rákosí
Položka č.: 281611Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Keř
Položka č.: 281612Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:55
olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Na louce
Položka č.: 281613Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56
olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Červená květina
Položka č.: 281614Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:57
olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Kytice
Položka č.: 281615Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Antonín Kroča
(1947)
Bez názvu
Položka č.: 281616Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:59
olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281617Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:00
kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
Položka č.: 281618Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:01
giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dáma a nápadník
Položka č.: 281619Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:02
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai II
Položka č.: 281622Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:05
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai
Položka č.: 281623Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Krajina
Položka č.: 281624Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:07
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985 , žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Ještěrka
Položka č.: 281625Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:08
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Perič
(1957)
Burning heads - Yellow flame
Položka č.: 281626Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:09
akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Burget
(1970)
Na samotě II
Položka č.: 281627Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:10
olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Opočenský
(1954)
Ze souboru Nucleus
Položka č.: 281628Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:11
pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stefan Milkov
(1955)
Voyeur
Položka č.: 281629Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12
akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví, Nové skupiny a skupiny Česká alternativa
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Orlita
(1974)
Kompozice
Položka č.: 281630Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:13
airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Spěváček
(1973)
Vlhké schody
Položka č.: 281631Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:14
olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Spěváčková
(1980)
Nirvanický vítr
Položka č.: 281632Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:15
tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Sytař
(1976)
Fčela
Položka č.: 281633Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16
akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Vesmírný paroháč (Astrál III.)
Položka č.: 281634Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:17
akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Mléčná dráha
Položka č.: 281635Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:18
akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
Položka č.: 281637Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
Položka č.: 281638Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:21
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
Položka č.: 281639Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Prožraný kožich
Položka č.: 281640Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:23
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Kolovratník
(1978)
V postroji I
Položka č.: 281641Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Kolovratník
(1978)
Postroj
Položka č.: 281642Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
Položka č.: 281643Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption
Položka č.: 281644Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:27
akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heres
(1992)
Póza II
Položka č.: 281645Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Karbus
(1982)
Rajská zahrada
Položka č.: 281646Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:29
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pražan
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 281647Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 281648Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:31
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
Položka č.: 281649Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Zelený obelisk
Položka č.: 281650Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Hory
Položka č.: 281651Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Bodyguard
Položka č.: 281652Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:35
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
Položka č.: 281653Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Za svitu úplňku
Položka č.: 281654Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:37
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Krajina za ostnatým drátem
Položka č.: 281655Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Blažíček Studenecký
(1956)
Svět prázdninový
Položka č.: 281656Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:39
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Fašianoková Rakoušová
Hrátky v pralese
Položka č.: 281657Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40
akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová
Kudu
Položka č.: 281658Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:41
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alice Koch-Gierlichs
(1914-2009)
Vitales Rot
Položka č.: 281659Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Mrkva
(1989)
Z cyklu Ženy
Položka č.: 281660Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:43
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Příboj
Položka č.: 281661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Prášek
(1950)
Pankrác
Položka č.: 281662Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:45
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
Lesní příhoda
Položka č.: 281663Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Jaroš
(1960)
Cologvinten
Položka č.: 281664Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
Položka č.: 281665Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Žena s papouškem
Položka č.: 281666Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:49
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
Položka č.: 281667Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
Položka č.: 281668Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:51
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 281669Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
Položka č.: 281670Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:53
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Hartingerová
(1941)
Letní volání
Položka č.: 281671Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Hradčanské náměstí
Položka č.: 281672Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:55
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Nový Svět
Položka č.: 281673Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Třebušínské domky
Položka č.: 281674Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:57
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Mařka to je
Položka č.: 281675Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:58
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štědra
(1945)
Konec léta
Položka č.: 281676Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:59
olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
Položka č.: 281677Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 281678Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:01
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Ulice neřesti
Položka č.: 281679Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:02
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tragédie v cirku…
Položka č.: 281680Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Mecenáš
Položka č.: 281682Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:05
olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
Položka č.: 281683Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:06
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
Položka č.: 281684Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:07
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dívka
Položka č.: 281685Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
Položka č.: 281686Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:09
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladan Kolář
(1978)
Akt
Položka č.: 281687Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:10
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Chava Pressburger
(1930)
Kompozice
Položka č.: 281688Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Gratias Tidi Ago
Položka č.: 281689Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:12
lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Zvláštní ctnosti
Položka č.: 281690Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:13
lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Ex 4
Položka č.: 281691Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:14
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Egyptské bohyně
Položka č.: 281692Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:15
lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)
Položka č.: 281693Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:16
lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava I
Položka č.: 281694Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:17
monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava II
Položka č.: 281695Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:18
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava III
Položka č.: 281696Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:19
monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava IV
Položka č.: 281697Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:20
monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava V
Položka č.: 281698Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:21
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
Položka č.: 281699Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:22
olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Mořský svět
Položka č.: 281700Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:23
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Motoryba
Položka č.: 281701Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:24
lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Lokomotiva
Položka č.: 281702Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:25
lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Blériot
Položka č.: 281703Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:26
lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zátiší s automobilem
Položka č.: 281704Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:27
lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Cyklistka
Položka č.: 281705Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:28
lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Zajícova konvička
Položka č.: 281706Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:29
lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, sign. PD BDušek, č. 4/50, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nissan Engel
(1931-2016)
Printemps (Jaro)
Položka č.: 281707Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:30
lept, 21 x 31,2 cm, sign. PD Nissan Engel, rám, č. 69/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Jelínek
Z cyklu Stoly
Položka č.: 281708Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:31
mezzotinta, 2002, 29,7 x 39,6 cm, sign. PD Jelínek 2002, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Sen lovce
Položka č.: 281709Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:32
lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Čas her
Položka č.: 281710Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:33
lept, mezzotinta, 1991, 20,7 x 15,8 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 3/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Had
Položka č.: 281711Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:34
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,7 cm, sign. PD Karol Felix 93, č. 31/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Stromy
Položka č.: 281712Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:35
suchá jehla, 2000, 33,5 x 23 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 13/80, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce
Položka č.: 281713Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:36
lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
V zahradě
Položka č.: 281714Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:37
suchá jehla, mezzotinta, 1985, 49,5 x 64 cm, sign. PD Mžyk Josef 1985, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Kameny
Položka č.: 281715Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:38
lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Spojení
Položka č.: 281716Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:39
suchá jehla, 1995, 49,5 x 39 cm, sign. PD Alena Laufrová 95, č. 1/50, vzadu štítek: Grafika roku 1995, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Strom života
Položka č.: 281717Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:40
litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Růžový slon
Položka č.: 281718Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:41
litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Magnolie
Položka č.: 281719Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:42
litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
TY
Položka č.: 281720Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:43
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Lomová
(1959)
Pondělí, úterý, středa,...
Položka č.: 281721Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:44
litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských uměl…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vlach
(1941)
Setkání
Položka č.: 281722Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:45
litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
Roadster
Položka č.: 281723Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:46
serigrafie, 2002, 44 x 60 cm, sign. PD F. Bílek, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Brůžová
Eiffelova konstrukce
Položka č.: 281724Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:47
serigrafie, 2002, 50 x 71,5 cm, sign. PD Pavla Brůžová, č. 8/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hablawetz
Touha
Položka č.: 281725Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:48
serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Havel
Dvojčata
Položka č.: 281726Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:49
serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
(1909-1985)
Lino 99
Položka č.: 281727Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:50
11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Nádoba
Položka č.: 281728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:51
suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimíra Jelínková
Stojíme
Položka č.: 281729Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:52
kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Lukášová
(1973)
Oběti
Položka č.: 281730Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:53
strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem II.
Položka č.: 281731Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:54
lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem
Položka č.: 281732Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:55
lept, 2023, 49 x 40,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Houby
Položka č.: 281733Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:56
lept, 2023, 49 x 40 cm, monogr. PD ZŠR, č. 10/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929)
Don Giovanni
Položka č.: 281734Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, lept, 61,5 x 50,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 13/50, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirek Šebík
(1955)
Björn Zuřivý
Položka č.: 281735Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:58
suchá jehla, 2010, 69 x 54 cm, sign. PD Šebík 2010, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Růžička
(1965)
Člověk
Položka č.: 281736Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:59
linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Studnický
(1969)
Hřibobraní
Položka č.: 281737Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:00
linoryt, 2000, 49 x 68 cm, sign. PD J. Studnický 2000, č. 2/10, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Šindelová
(1970)
Bez názvu
Položka č.: 281738Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:01
linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta
(1962)
Mandelinky
Položka č.: 281739Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:02
linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Filip
(1962)
Stroje
Položka č.: 281740Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:03
papír, pryskyřice, akryl, 2012, 95,5 x 65 cm, sign. PD P. Filip 2012, rám, žák prof. J. Soukupa a L. Růžičky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Vánoce 1975
Položka č.: 281741Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:04
fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ehm
(1909-1989)
Akt
Položka č.: 281742Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 1945, 13,9 x 11,1 (15,7 x 11,1) cm, sign. PD Josef Ehm, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 281743Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:06
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Reflektory v mém ateliéru
Položka č.: 281744Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:07
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Pařížský motiv
Položka č.: 281745Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:08
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Svanetské ženy
Položka č.: 281746Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:09
foto, 1958, 25 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Pakistánská maminka
Položka č.: 281747Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:10
fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Maďarský venkov
Položka č.: 281748Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:11
fotografie, 1968, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, drobné skvrny , Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Na řece v Pákistánu
Položka č.: 281749Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:12
fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Buddha
Položka č.: 281750Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:13
fotografie, 1965, 30,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Malá Strana
Položka č.: 281751Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:14
fotografie, 30 x 24,5 cm, vzadu razítko autora, přeložený roh, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Afganistán
Položka č.: 281752Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:15
fotografie, 1965, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Korsika
Položka č.: 281753Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:16
fotografie, 1960, 30,5 x 23 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Orientání dílna (Afghánistán)
Položka č.: 281754Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:17
fotografie, 1965, 29,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dežo (Dezider) Hoffman
(1912-1986)
The Beatles
Položka č.: 281755Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:18
fotografie + vizitka, 20,3 x 25,3 cm, dobová bromostříbrná fotografie, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Ludvik Souček
(1926-1978)
Dívka s květinou
Položka č.: 281756Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:19
fotografie, 29,6 x 16,9 cm, na zadní straně popsáno: z Archivu Dr. Ludvíka Součka, práce známého autora vědeckofantastické literatury a literatury faktu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Václav Havel
Položka č.: 281757Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Sejkot
(1963)
Chci/I want
Položka č.: 281758Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:21
bromostříbrná fotografie se zažehleným chlupem, 1990, 36,5 x 52 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Hommage a Valerie
Položka č.: 281759Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:22
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Malijevský
(1970)
Klesání, Lisabon 2007
Položka č.: 281760Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:23
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2007, 28 x 36 cm, PD monogr., autorské razítko na rubu
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Otvor
Položka č.: 281761Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:24
digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Náhodný nález
Položka č.: 281762Vyvolávací cena: 2.250 CZK (94 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:25
digitální fotografie, 2007, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2007, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.250 CZK (94 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Jak zobrazit ptáčka
Položka č.: 281763Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:26
digitální fotogrfie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Přibližná kočka
Položka č.: 281764Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:27
digitální fotografie, 2005, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2005, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Na zádi
Položka č.: 281765Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:28
digitální fotografie, 1995, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1995, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Objekt B
Položka č.: 281766Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:29
fotografie, 1961, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1961, ze souboru cyklů Hranice komunikace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Gesto bez významu
Položka č.: 281767Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:30
fotografie, 1987, 29,4 x 22,1 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Peří
Položka č.: 281768Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:31
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2006, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2006, č. 2/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Skleněná tajemství
Položka č.: 281769Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:32
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2003, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2003, č. 3/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Trochu jiná fauna
Položka č.: 281770Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:33
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2007, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2007, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hník
(1946)
Z cyklu Portréty blízkých setkání
Položka č.: 281771Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:34
fotografie (kontaktní kopie, barit), 2008, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2008, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž s bustou Stalina
Položka č.: 281772Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:35
bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
V pohybu
Položka č.: 281773Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:36
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Žena
Položka č.: 281774Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:37
černobílá bromostříbrná fotografie, 14,5 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Na koupališti
Položka č.: 281775Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:38
černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Koupaliště
Položka č.: 281776Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:39
černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
U výkladní skříně
Položka č.: 281777Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:40
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 11 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Diego Brandl
(1939)
Italské poutní místo
Položka č.: 281932Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:04
olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Merta
(1952)
Nora
Položka č.: 281933Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:00
serigrafie, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. PD Jan Merta 98, rám, č. 49/100, Představujeme soubor grafik od autora Jana Merty, jenž patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Ni…
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?
Položka č.: 281934Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:01
serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Servis
Položka č.: 281935Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:02
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Cukrová vata
Položka č.: 281936Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:03
serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jiří John
(1923-1972)
Vůně travin
Položka č.: 281937Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:04
suchá jehla, 1968, 34,8 x 23,4 cm, PD monogr. J. J. 68, E. A., Jiří John patřil v šedesátých letech mezi nejuznávanější české umělce a i přes své zdrženlivé vystupování se stal jednou z ikon tohoto šťastného období našeho výtvarného umění. Za své vynikající grafické listy obdržel několik prestižních…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Bohuslav Reynek
(1982-1971)
Sníh
Položka č.: 281938Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:05
3 x suchá jehla, vše 13,5 x 8,5 cm, vše sign. PD Reynek, neuplný cyklus Sníh. Soubor obsahuje 3 suché jehly (z původních 10). Původní papírový obal s úvodní básní Zdeňka Řezníčka. Lepty vytiskl K. Sommer v Praze, text tiskl Karel Kryl v Kroměříži. Vydáno o Vánocích 1941 v Kroměříží v nákladu 100 ks,…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Deflorace
Položka č.: 281939Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:06
strukturální grafika, lept, 1962, 50,5 x 39,4 cm, sign. PD Eduard Ovčáček 1962, rám, č. 1/5, Eduard Ovčáček se ve své tvorbě zabýval malbou, grafikou, koláží, plastikou, vizuální a konkrétní poezií, lettristickou fotografií, akcemi a instalacemi. Jeho prvořadým mediem se ale stala grafika, kterou ča…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Anděl
Položka č.: 281940Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:07
kombinovaná technika, koláž, 2000, 58,7 x 41,5 cm, sign. zezadu V. Janoušková, rám, Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb, což je charakteristické i pro nabízené dílo s názve…
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Nastavení
Položka č.: 281941Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:08
asambláž, papír, 1993, 80 x 60 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckoprů…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Socha na povrchu
Položka č.: 281942Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:09
asambláž, papír, 1993, 77 x 53,5 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckop…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Stanislav Judl
(1951-1989)
Mezihra
Položka č.: 281943Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:10
komb. technika, překližka, pozdní 70. léta, 65 x 65 cm, rám, dílo pochází z autorova raného období. Hlavní pozornost soustřeďuje na lidskou figuru, zachycenou ve všedních, ale symbolických okamžicích, jako je jídlo, mytí, setkání, hra. Maluje lidské figury jako vystřihovací ploché šablony a stíny, p…
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281944Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:11
tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281945Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:12
tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Bez názvu
Položka č.: 281946Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:13
olej, kombinovaná technika, plátno, 40 x 25 cm, sign. PD R. Fila, rám, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 100 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
Položka č.: 281947Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:14
olej, malířská lepenka, 1986, 18,5 x 21,5 cm, sign. DU Ota Janeček 1986, rám, malba je prací významného českého malíře, grafika a ilustrátora, který studoval kresbu nejprve u C. Boudy a poté malbu na Uměleckoprůmyslové škole v Praze. Byl členem SVU Mánes. Dílo je v rámci Janečkovy tvorby ukázkou exp…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Profil
Položka č.: 281948Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:15
olej, sololit, 1989, 25 x 35 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, číslo katalogu 3864, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 110 000 - 130 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anna Endrštová 1963 (129 kreseb)
Položka č.: 281950Vyvolávací cena: 260.000 CZK (10.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:17
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1963, 22,5 x 17,5 cm, sign. vše Kamil Lhoták 63, Kresebný́ deník, který́ si Kamil Lhoták vedl během roku 1963 zachycuje 134 dní v roce Aničky Endrštové, jeho tehdejší přítelkyně. Jedná se převážně o intimní́ scény z každodenního života, zachycené při svléká…
Aktuální cena: 260.000 CZK (10.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
-
Alois Wachsman
(1898-1942)
Surrealistická postava
Položka č.: 281951Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:18
tužka, papír, 20,8 x 13,5 cm, rám, LN razítko z pozůstalosti Aloise Wachsmana 421, vzadu razítko vystaveno v Mánesu 1947 (průsvitá na lícovou stranu), kresba je dílem významného českého malíře, scénografa a architekta. Studoval architekturu nejprve na ČVUT, poté u Josefa Gočára na AVU. Od roku 1923 …
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Japonsko
Položka č.: 281952Vyvolávací cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:19
kvaš, lak, lepenka, 1959, 5,5 x 12,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 59, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu…
Aktuální cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 300 000 - 350 000 CZK
-
František Gross
(1909-1985)
Dvorek v Libni
Položka č.: 281953Vyvolávací cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:20
olej, plátno, 1945, 38 x 52 cm, sign. PD F.Gross 45, rám, přiložen posudek MUDr. Jana Vykoukala, malíř města, především urbanistické periferie - organismu, jež dokáže v jeho dílech růst, stárnout i umírat. Syn továrního úředníka a rodák z Nové Paky, jejíž scenérie viděné z okna se mu nejvíce vryly d…
Aktuální cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 500 000 - 700 000 CZK
-
Karel Černý
(1910-1960)
Karlův most
Položka č.: 281954Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:21
uhel, papír, 1954, 44,7 x 65,5 cm, sign. LD K. Černý Š 54, rám, Karel Černý je český malíř, kreslíř, ilustrátor a grafik původem z Brna. Vyučil se mechanikem, ale už odmalička tíhl k výtvarné tvorbě, v čemž měl matčinu podporu. Při zaměstnání pak navštěvoval večerní kurzy kresby a malby a posléze se…
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 130 000 - 160 000 CZK
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Neptun s Najádami
Položka č.: 281955Vyvolávací cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:22
pastel, papír, 23 x 30 cm, sign. LD a připsáno věnování J. Zrzavý, rám, pastelová kresba mytologické scenérie zobrazuje pózujícího vousatého muže vábícího z moře dvě ženské postavy. Ačkoliv figury nemají zřetelné kontury, modelace jemným stínováním postav přesvědčivě zachycuje okamžik výjevu. Obraz …
Aktuální cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 450 000 - 550 000 CZK
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Čekání na pivo
Položka č.: 281956Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:23
olej, plátno, 2010, 97 x 130 cm, sign. LN Načeradský 2010, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2010 představuje melancholický autoportrét, při jehož vzniku malíř upřednos…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Květnová noc
Položka č.: 281957Vyvolávací cena: 720.000 CZK (30.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:24
olej, plátno, 1944, 46 x 35 cm, sign. LD V. Zykmund 44, rám, vzadu popsáno, vzadu na slepém rámu se nachází strojopisný štítek, psaný Ludvíkem Kunderou s popisem a názvem díla. Ludvík Kundera zde zaměnil název z původní „Květnové noci“ na „Červnovou noc“, přičemž někdy později vlastní rukou tuto chy…
Aktuální cena: 720.000 CZK (30.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 850 000 - 950 000 CZK
-
Karel Chaba
(1925)
Vltava
Položka č.: 281958Vyvolávací cena: 220.000 CZK (9.167 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:25
olej, plátno, 2000, 89 x 69 cm, sign. PD Chaba, rám, Karel Chaba byl nevšedním, solitérním tvůrcem, který ke svému uměleckému výrazu dospěl sám, bez akademického školení. Přesto mají jeho díla nezaměnitelný, originální rukopis, kterým poutá pozornost i současné generace. Je to kvůli lyrické básnivos…
Aktuální cena: 220.000 CZK (9.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 260 000 - 300 000 CZK
-
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Tenisové hřiště
Položka č.: 281959Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:26
akvarel, papír, 1955, 40 x 59 cm, rám, vzadu autorský štítek s popisem, významný malíř, který se zařadil ke generaci "krotkých modernistů" (Bruknerův termín popisující nástup autorů, kteří už nechtěli sdílet oficiální formy socialistického realismu). Vystoupil spolu s dalšími vrstevníky v …
Aktuální cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květen
Položka č.: 281960Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:27
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LN L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Srpen
Položka č.: 281961Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:28
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LD L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Marrons
Položka č.: 281962Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:29
tuš, papír, 1964, 28 x 20 cm, sign. PD Šlitr 64, rám
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Bárky
Položka č.: 281963Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:30
pastel, papír, 1957, 29 x 41 cm, sign. LD Šlitr 57, rám
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Spirály
Položka č.: 281964Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:31
voskovky, papír, 2004, 84 x 60 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce v atypickém provedení voskovkami od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo …
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Sférické spirály
Položka č.: 281965Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:32
akvarel, tuš, papír, 2004, 55 x 74 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Bueno…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
U bazénu
Položka č.: 281966Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:33
akryl, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. L. 15, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo…
Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK
-
Michael Rittstein
(1949)
Akrobat
Položka č.: 281967Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:34
akryl, plátno, 2009, 30 x 40 cm, sign. PD 2009 M. Rittstein, rám, vzadu popsáno autorem, autor je významným představitelem české figurativní malby, dlouhá léta vedl ateliér malby na AVU v Praze a byl rovněž členem skupiny 12/15. Jeho práce přesahuje významem české současné umění, o čemž svědčí i je…
Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 250 000 - 350 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 281968Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:35
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Oh, my guardian Angel
Položka č.: 281969Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:36
lept, 1969, 38,5 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Back
Položka č.: 281970Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:37
lept, 1968, 38,5 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
There goes a vision of the future !
Položka č.: 281971Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:38
lept, 1968, 30,8 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 68, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Temptation
Položka č.: 281972Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:39
lept, 1969, 35,7 x 43 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, č. 29/40, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
It will be much more different to escape
Položka č.: 281973Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:40
lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Report No. 3
Položka č.: 281974Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:41
lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Adriena Šimotová
(1926-2014)
Figura
Položka č.: 281975Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:42
suchá jehla, lept, 1980, 75,5 x 57,7 cm, sign. PD Adriena Šimotová 80, rám, č. 3/20, Adriena Šimotová je na poli českého výtvarného umění výraznou osobností. Její tvorba je tak citlivou a specifickou záležitostí, že je jen stěží zařaditelná do jakéhokoliv výtvarného proudu umění 20. století. Výrazný…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 130 000 CZK
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Korsická Macchie
Položka č.: 281976Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:43
papír, oheň, 1994, 56 x 43 cm, sign. DU Klimeš 1994, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom jeho tvor…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
Jiří Sozanský
(1946)
Z cyklu incident
Položka č.: 281977Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:44
tempera, asambláž, lept, papír, 1991, 63,5 x 48 cm, sign. PD Sozanský 91, rám, č. 1/1, Jiří Sozanský je znám zejména pro své rozsáhlé multimediální projekty vázané ke konkrétnímu místu či události, jimiž podněcoval utlumenou výtvarnou scénu již od 70. let. Jeho zájem je koncentrován na člověka v …
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Geometrie a světlo IV.
Položka č.: 281978Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.667 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:45
olej, plátno, 2012, 150 x 130 cm, sign. PD I. Ouhel 2012, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení…
Aktuální cena: 160.000 CZK (6.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 200 000 - 250 000 CZK
-
Ivan Komárek
(1956)
Šášové
Položka č.: 281979Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:46
koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 140 000 - 160 000 CZK
-
Pavel Besta
(1958)
Poslední anděl
Položka č.: 281980Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:47
olej, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Besta, Studium započal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, ale posléze přešel na Akademii výtvarných umění v Praze. Na AVU nejdříve studoval v ateliéru restaurátorství u prof. Ballardiniho a ve třetím ročníku studia přešel do ateliéru malby k prof. Smet…
Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Příběh v kůře
Položka č.: 281981Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:48
akryl, plátno, zlato, 2023, 50 x 60 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín absolvoval pražskou Akademii výtvarných umění, kde se zpočátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru prof. Milana Knížáka. V posledníc…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium mystické
Položka č.: 281982Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:49
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růžička 2010, Studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chada. Aleš Růži…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Roman Franta
(1962)
Yellow Bugs
Položka č.: 281983Vyvolávací cena: 195.000 CZK (8.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:50
olej, plátno, 2022, 120 x 160 cm, sign. vzadu R.F. 2022, Žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresionismu, pop-artu i americké a evropské malby 80. let. V době studií na AVU umělec projevil zaujetí pro fotografování a začal fotog…
Aktuální cena: 195.000 CZK (8.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 250 000 - 300 000 CZK
-
Aleš Krejča
(1941)
Schoulená ve snu
Položka č.: 281984Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:51
olej, plátno, 1992, 90 x 115 cm, sign. PD Krejča 92, rám, Aleš Krejča zaujímá přední místo mezi představiteli fantazijního realismu v českém výtvarném umění. Jako žák Františka Muziky vychází především ze surrealistických forem. Jeho tvorba je hluboce zakořeněna ve starší kulturní tradici, zejména m…
Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Alena Anderlová
(1977)
Proměna
Položka č.: 281985Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:52
olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. zezadu Anderlová, Absolventka pražské AVU, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby. V jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Pově…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Tereza Zichová
(1992)
Hra na chobotnici
Položka č.: 281986Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:53
olej, plátno, 2021, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Barbora B. Němcová
(1972)
Zakotvené lodě
Položka č.: 281987Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:54
akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. vzadu B.B.Němcová 2011, Absolvovala v roce 2000 ateliér profesorky Adély Matasové na VŠUP v Praze. Je známá zejména svou tvorbou vznikající ve spojení airbrushe a různých buď autorských nebo ready-made šablon. Ve svých obrazech se Barbora B. Němcová častokrát …
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 70 000 CZK
-
Markéta Zlesáková
(1976)
Rebarborky II.
Položka č.: 281988Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:55
akryl, plátno, 2020, 160 x 110 cm, sign. vzadu ZLESA., Markéta Zlesáková diplomovala v ateliéru Jiřího Lindovského na AVU v Praze v roce 2004. Dlouhodobě zpracovává zejména vzpomínky z pobytu na Novém Zélandu a v Tongánském království. Hlavním tématem jejích maleb i grafik jsou krajiny, které posouv…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK
-
Leoš Suchan
(1989)
Rukavice
Položka č.: 281989Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:56
olej, plátno, 2021, 60 x 50 cm, sign. vzadu Leoš Suchan, Leoš Suchan je současným mladým výtvarníkem, který studoval na AVU pod vedením M. Rittsteina a Z. Berana. Jeho hlavním námětem je zpodobňování každodenních situací a předmětů hyperrealistickým stylem. Zaměřuje se tak na různé působení povrchů …
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 40 000 CZK
-
Miroslav Šnajdr
(1938)
Bez názvu
Položka č.: 281990Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:57
olej, kombinovaná technika, kartón, 1976, 62 x 45,7 cm, sign. PN M.Šnajd 76, rám, Miroslav Šnajdr se narodil a dodnes žije a pracuje v Olomouci. Pro Šnajdra je typická dualita uměleckého talentu, která vychází ze zájmu o výtvarné umění a hudbu. Základním prvkem jeho tvorby je soustředění se na dané …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Kamila Ženatá
(1953)
Prvopočátek
Položka č.: 281991Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:58
akryl, plátno, 2023, 120 x 150 cm, sign. PD Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci. Aut…
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 150 000 - 180 000 CZK
-
MICL
(1969)
Srážka
Položka č.: 281992Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:59
olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, MICL je současný sochař a malíř, absolvent AVU. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a erotické motivy, vždy ve svých malbách obsahuje i smysl p…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy.
Položka č.: 281993Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:00
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Michal Burget
(1975)
Tábor na ostrově
Položka č.: 281994Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:01
olej, plátno, 2023, 60 x 60 cm, sign. LD M Burget 23, lišta, Absolvoval studium na pražské AVU, kde působil v ateliérech grafika I. u J. Lindovského, malba I. u J. Sopka a v ateliéru klasických malířských technik u Z. Berana. Autor je malířem a grafikem, který se dlouhodobě zabývá krajinomalbou, kd…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Jan Heres
(1992)
Póza
Položka č.: 281995Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:02
akryl, plátno, 2023, 120 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Autor studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka, posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. Ve své tvorbě se…
Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
Igor Grimmich
(1979)
Hluboký spánek VII
Položka č.: 281996Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:03
akryl, tuš, sololit, damarový lak, 2022, 100 x 100 cm, sign. PD Grimmich 22, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnut…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
František Hodonský
(1945)
Noční čeření
Položka č.: 281998Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:05
akryl, olej, plátno, 2018, 110 x 140 cm, sign. vzadu Hodonský 2018, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figu…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
-
Karel Valter
(1909-2006)
Křoví
Položka č.: 281999Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:06
olej, sololit, 1991, 43 x 48 cm, sign. PD 91 Valter, rám, Jeho hlavním tématem se stala krajina a příroda. Na tvorbě je oceňováno jeho originální vidění světa, které dokázal velmi osobitým a pečlivě tvarově i barevně promyšleným stylem přenést na plátno. Výsledkem je v českém umění ojedinělé dílo si…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Snová krajina
Položka č.: 282000Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:07
olej, plátno, 105 x 105 cm, rám, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Jan Chaloupek
(1958)
Z kroniky starých vikingů
Položka č.: 282001Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:08
akryl, juta, 2024, 80 x 120 cm, známý malíř a ilustrátor, absolvent PdF - výtvarného oboru MU v Brně, na umělecké scéně se prosadil svým intelektuálním pojetím gestické malby, v rámci níž neustává v experimentu hledat nové polohy, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Petr Nikl
(1960)
Růžový pták
Položka č.: 282002Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:09
olej, plátno, 2003, 135 x 120 cm, sign. na zadní straně Petr Nikl 2003, rám, Petr Nikl se věnuje divadlu, fotografii, hudbě, výtvarnému umění, loutkářství, psaní a ilustrování knih. Ve všech oborech se výrazně odlišuje a tvoří skutečně osobitá díla. Charakteristickým rysem jeho výtvarných děl je dec…
Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 220 000 - 280 000 CZK
-
Frank Malina
(1912-1981)
Kinetic object
Položka č.: 282003Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:10
tisk, koláž, asambláž, 1966, 24,5 x 26,5 cm, sign. DU Malina, rám, Frank Joseph Malina (1912 – 1981) byl významný americký vědec, raketový inženýr, vynálezce a vizuální umělec s českými předky. Studoval a získal tituly magistra a leteckého inženýra na Kalifornském technickém institutu. Malina byl je…
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Vladimír Kopecký
(1931)
Geometrie prostoru
Položka č.: 282004Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:11
serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kaplického
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Niki de Saint Phalle
(1930-2002)
Help
Položka č.: 282005Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:12
serigrafie, 1969, 32 x 41 cm, sign. PD Niki de St. Phalle, rám, č. 197/200, PD přípis: pour Phillipe, love Niki, Bonne année 1974. Byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tv…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Změna předpovědi počasí
Položka č.: 282006Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:13
lept, akvatinta, 48,5 x 48,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 15/50, Studium na ČVUT u prof. Cyrila Boudy a následně na AVU v Praze v ateliéru u prof. Vladimíra Silovského. Je známý pro svojí volnou grafickou tvorbou (především barevný lept a akvatinta) plnou harmonických linií a pastelových barev, ž…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
-
Karel Demel
(1942)
Pro Gustava Mahlera III.
Položka č.: 282007Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:14
lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Bella Italia III
Položka č.: 282008Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:15
lept, reliéfní tisk, 1969, 43 x 40 cm, sign. PD A. Brunovský 1969, č. 18/65, slovenský malíř, grafik a ilustrátor, jeden z významných umělců druhé poloviny 20. století. Albín Brunovský vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde byl žákem profesora Vincenta Hložníka. Školu ukončil ro…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 20 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Sen z Galerie Pitti
Položka č.: 282009Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:16
litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Pocta Zdeňku Sklenářovi
Položka č.: 282010Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:17
litografie, 1975, 26,2 x 37,3 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 4/7, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
-
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Únos
Položka č.: 282011Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:18
litografie, 1984, 67,5 x 42,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 84, rám, č. 69/75, Vystudoval grafickou speciálku na AVU u V. Silovského a V. Pukla. Dále také studoval v Lipsku na Vysoké škole grafiky a knižního umění u A. Kapra a G. K. Müllera. Na VŠUP pak sám vedl ateliér ilustrace a grafiky. Ve své tvor…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Menhir
Položka č.: 282012Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:19
litografie, 1980, 47 x 64 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Paříž, kterou Lhoták navštívil v roce 1938, se stala jeho trvalou inspirací. V duchu Skupiny …
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Jaroslav Róna
(1957)
Portrét manželů B.
Položka č.: 282013Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:20
litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 57/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK
-
Jan Hísek
(1965)
Úsvit
Položka č.: 282014Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:21
mezzotinta, 1996, 35,2 x 59,5 cm, sign. PD Jan Hísek 1996, č. 19/29, Studoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (1984–1990), ateliér knižní kultury a písma u profesora Milana Hegara a docenta Jan Solpera. Místo Jana Híska v kontextu současné malby a grafiky je zcela svébytné. Jedná se o byto…
Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Tygři
Položka č.: 282015Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:22
tuš, papír, 2022, 52 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, Studoval na VŠU v Praze, obor volná grafika a ilustrace u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře. Věnuje se volné grafice, kresbě a ilustraci. Jeho hlavním tématem byla vždy žena, poslední dobou se ovšem zaměřuje také na velkoformátové kresby …
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
V africkém rovníkovém pralese
Položka č.: 282016Vyvolávací cena: 450.000 CZK (18.750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:23
kvaš, papír, 27 x 47 cm, sign. LD Z. Burian, rám, ... Nyní měl Hendrik vzácnou příležitost setkat se s nimi v jejich království. Ne, nemůže ji propást ani za cenu vlastního života. Vědec zvítězil nad člověkem. Průvod pokračoval ve směru zvuku pomalu, krok za krokem, a všichni dbali, aby na sebe neup…
Aktuální cena: 450.000 CZK (18.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 500000 - 600 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pozdrav z Litoměřic
Položka č.: 282017Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:24
tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
Položka č.: 282018Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
Položka č.: 282019Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:26
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Scéna
Položka č.: 282020Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:27
olej, plátno, 1970, 80 x 100 cm, monogr. LD JN a sign. na zadní straně Jnovák 1970, rám, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice…
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 35 000 CZK
-
Jan Kristofori
(1931-2004)
Kompozice Mozart
Položka č.: 282021Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:28
olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
-
Jan Saudek
(1935)
Tanečnice
Položka č.: 282022Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:29
serigrafie, 2023, 30 x 27 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, muzeální sklo, č. XXXV/L, Jan Saudek je znám především jako fotograf. Nejčastějším námětem jeho snímků je žena, ženské tělo a motivy vztahu ženy a muže. Je dobře znám také ve světě a získal řadu ocenění, mimo jiné se stal rytířem Řádu čestné le…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
Jeff Koons (after)
Popeye
Položka č.: 282023Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:30
polychromovaná galvanizovaná syntetická pryskyřice, 40 x 12 x 21 cm, Multiple (opened Edition). V letech 2009-2011 vytvořil 3 sochy Pepka námořníka z oceli, které jsou vysoké 2 metry. Tato malá socha je replikou podle Koonsových slavných modelů. Socha se dodává odděleně od podstavce ovýšce 2 cm, na …
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Josef Václav Myslbek
(1848-1922)
Kardinál Bedřich kníže Schwarzenberg
Položka č.: 282024Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:31
bronz, 1891 - 1892, v. 19 cm, studie k pomníku pro chrám sv. Víta na Hradčanech - portrét, Studie hlavy je původem z restituce z NG, byla součástí Waldésovy sbírky. Jedná se o původní odlitek. Nadživotní sochu kardinála Bedřicha Josefa knížete Schwarzenberga (1809-1885) modeloval Myslbek podle fotog…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Paganini
Položka č.: 282025Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:32
olej, hobra, 51 x 39 cm, rám, malba místy poškozená, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Zátiší s loutnou
Položka č.: 282026Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:33
pastel, lepenka, 70. léta, 30 x 72 cm, sign. LD Dalibor Matouš, rám, dílo představitele české malby. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Filly a Tichého. Byl členem skupiny Iniciativa a Trasa. V jeho díle rezonují prvky kubismu, jak je patrné i v nabízené položce. , žák prof. F…
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Praha
Položka č.: 282027Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:34
lept, 1920, 35,5 x 57 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, vzadu štítky, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresionis…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Josef Konečný
(1907-1989)
Kytice
Položka č.: 282028Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:35
olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Viklan
Položka č.: 282029Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:36
olej, plátno, lepenka, 1986, 21,5 x 33 cm, sign. LD Ota Janeček 86, sign. vzadu Ota Janeček, rám, vzadu popsáno, nabízené dílo je typické ve své lyričnosti a koloristické citlivosti světlých tónů, v rámci níž zapadá do celku autorovy tvorby tohoto typu. Autor během svého života prošel několika obdob…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Egisto Lancerotto
(1847-1916)
Italka
Položka č.: 282031Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:38
olej, plátno, 72 x 52 cm, sign. PD n. Lancerotto Eg, dobový rám, Egisto Lancerotto byl italský malíř převážně žánrových scén z oblasti města Benátek. Studoval na benátské Accademia di Belle Arti, kde mu byli profesory Napoleone Nani, Michelangelo Grigoletti, Federico Moja a zejména Pompeo Marino Mol…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Alois Wierer
(1878)
Muzikanti
Položka č.: 282032Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:39
olej, karton, 54 x 38 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer žil v mládí velmi bohémským životem, bydlel a nejčastěji se pohyboval na Starém městě v Praze. Přestože se výtvarník ani jeho rodina neprofilovali nijak nacionalisticky, v květnu roku 1945 vtrhla do jejich domu revoluční dobrovolnická g…
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Souboj
Položka č.: 282033Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:40
tuš, běloba na papíře, 35 x 50 cm, monogr. PD Kpk, rám, Jan Konůpek se nejprve rozhodl pro dráhu architekta, a tak začal studovat na ČVUT pod vedením Jana Kouly a Josefa Schulze. Pavel Janák a Václav Štěch ho později přiměli studovat uměleckou školu, takže v letech 1906–1908 absolvoval studium na AV…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Před snímáním z kříže (Ukřižování)
Položka č.: 282034Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:41
lept, 1906, 51,4 x 40,9 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, Maxmilián Švabinský (1873–1962) český malíř, kreslíř a grafik se řadí k našim nejvýznamnějším výtvarníkům. Svoji kariéru započal na přelomu devatenáctého a dvacátého století, tedy v době postupného odklonu od historismu a akademismu v umění. Vý…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Orfeus v krajině
Položka č.: 282035Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:42
suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Krajina s červeným stanem
Položka č.: 282036Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:43
olej, plátno, 1962, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 62, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věr…
Aktuální cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 1 800 000 - 2 000 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Na obzoru plachta bílá
Položka č.: 282037Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:44
akvarel, tuš, papír, 7,2 x 13,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, ilustrace ke knize: Valentin Petrovič Katajev: Na obzoru plachta bílá, SNDK, Praha 1959, kresba otištěna v tiráži, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK
-
František Hudeček
(1909-1990)
Květina
Položka č.: 282038Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:45
pero, papír, 1978, 10,5 x 11 cm, DU monogr. FH 78, rám, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu, žák prof. Kysely na UMPRUM v …
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Král pije (přípitek)
Položka č.: 282039Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:46
lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - muži
Položka č.: 282040Vyvolávací cena: 6.250 CZK (261 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:47
akvarel, tuš, papír, 23,3 x 43,2 cm, Volná kreslířská a grafická tvorba Ivany Lomové, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vz…
Aktuální cena: 6.250 CZK (261 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Až mě andělé zavolají k sobě
Položka č.: 282041Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:48
akryl, plátno, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. PD Raiser 23, klínový rám, Zdeněk Raiser se narodil v Praze v roce 1935. Původně pracoval jako kameraman a svůj volný čas věnoval výtvarnému umění. Svým uměleckým projevem a přístupem k tvorbě se řadí do skupiny naivních umělců. Od počátku své kariéry se věno…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
David Kolovratník
(1978)
Konjunkce
Položka č.: 282042Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:49
akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a o…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption III
Položka č.: 282043Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:50
akryl, olej, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. Podobně…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Kytice
Položka č.: 282045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:11
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Konopiská
(1948)
Dívka z profilu
Položka č.: 282046Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15
kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z. Kučera
Váza s květinami
Položka č.: 282047Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Melichárek
(1910-1985)
Hyacint
Položka č.: 282048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:18
olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282049Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:21
tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282050Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:23
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282051Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:25
olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena
Položka č.: 282052Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:27
olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v kavárně
Položka č.: 282053Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:26
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Pospíšil
(1914-1996)
Letní krajina
Položka č.: 282054Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:33
olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Postránecká
Letní krajina
Položka č.: 282055Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:34
olej, karton, 10 x 45 cm, sign. LD Postránecká V., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282056Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:40
akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Dvě kytice
Položka č.: 282057Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:39
akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Jos. Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Pivoňky/Chryzantémy
Položka č.: 282058Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:41
akryl, dřevotříska, 1989, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 89, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Gladioly
Položka č.: 282059Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:38
akryl, sololit, 1984, 70 x 50 cm, sign. LD JŠolc 84, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Wänke
(1901-?)
Zátiší s kyticí a jablky
Položka č.: 282060Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:48
tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Ilustrace k Babičce
Položka č.: 282061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:03
lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Cirkus
Položka č.: 282062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:05
lept, 20. léta, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD Václav Fiala, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matthäus Merian
(1593-1650)
Praga
Položka č.: 282063Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:09
reprodukce původní mědirytiny, 25 x 70 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Přichystal
(1957- )
Pták s třešní
Položka č.: 282064Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39
ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41
linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ludwig van Beethoven
Položka č.: 282066Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Letní krajina
Položka č.: 282067Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:22
olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Zlatovláska se sedmikráskami na hlavě
Položka č.: 282068Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:09
litografie, 2008, 12,3 x 9 cm, sign. LD Z. Burgetová 08, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáci při měsíčku
Položka č.: 282069Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:08
litografie, 2003, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 34/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Platykodon velkokvětý
Položka č.: 282070Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:07
litografie, 2005, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 05, č. 30/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
U rybníku
Položka č.: 282071Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:06
litografie, 2000, 12,4 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s ptáky na hlavě
Položka č.: 282072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:05
litografie, 2006, 12,5 x 8,6 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 68/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka se zvonečky
Položka č.: 282073Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:04
litografie, 2009, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinovou čelenkou
Položka č.: 282074Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:03
litografie, 1995, 11,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgertvá 95, č. 101/140, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Magnolie
Položka č.: 282075Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:02
litografie, 2001, 12,4 x 10 cm, sign. PD Z. Burgetová 01, č. 19/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ledňáček (Zima)
Položka č.: 282076Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:01
litografie, 2006, 13 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Večer I.
Položka č.: 282077Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:00
litografie, 2003, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 28/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka a dítě
Položka č.: 282078Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:13
litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s květinami
Položka č.: 282079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:12
litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka
Položka č.: 282080Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:11
lept, 13, 3 x 6, 9 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 83/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děti
Položka č.: 282081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:10
litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Batole
Položka č.: 282082Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:14
litografie, 7, 7 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Vesnice
Položka č.: 282083Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:20
litografie, 1981, 13, 5 x 8, 2 cm, sign. PD A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 282084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:19
litografie, 11, 5 x 9, 4 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 68/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282085Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18
litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka s dítětem
Položka č.: 282086Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:17
litografie, 1984, 16 x 11, 5 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s květy
Položka č.: 282087Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:16
litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dívka s motýlem
Položka č.: 282088Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:15
lept, 1984, 17, 5 x 7, 2 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Ženský akt s ptáčkem
Položka č.: 282089Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:27
litografie, 11,8 x 9 cm, sign. PD Matouš, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Dívčí profil
Položka č.: 282090Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:26
linoryt, 14 x 9,5 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Sedící dívka u města
Položka č.: 282091Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:25
litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Zapadající slunce
Položka č.: 282092Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:24
litografie, 8,5 x 19 cm, sign. PD Matouš, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Skládka toxických látek
Položka č.: 282093Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:23
litografie, 20,3 x 9,5 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Spojení
Položka č.: 282094Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:22
litografie, 20 x 8 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt se svícnem
Položka č.: 282095Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:33
linoryt, 9,7 x 6 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Akt na pláži
Položka č.: 282096Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:32
linoryt, 8,8 x 11,8 cm, sign. PD Rastislav Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt
Položka č.: 282097Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:31
linoryt, 10,3 x 6,7 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský klečící akt
Položka č.: 282098Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:30
linoryt, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ženský akt s mušlí
Položka č.: 282099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:29
linoryt, 18 x 12,2 cm, sign. DU Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Reformátor
Položka č.: 282100Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:28
linoryt, 11,6 x 9,2 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Strom rukou
Položka č.: 282101Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46
litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Alpská krajina
Položka č.: 282102Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Dlouhý
(1923-1989)
Rybník s topoly
Položka č.: 282103Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23
dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
V letu
Položka č.: 282104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tvář
Položka č.: 282105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33
litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Busta
Položka č.: 282106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:04
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Refiéf
Položka č.: 282107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:03
bromostříbrná fotografie, 15 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Bedřich smetana
Položka č.: 282108Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:02
bromostříbrná fotografie, 14,6 x 9,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Jan Štursa- Pomník Svatopluka Čecha
Položka č.: 282109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:01
bromostříbrná fotografie, 14,5 x 9,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Socha
Položka č.: 282110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282113Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:08
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282114Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:07
bromostříbrná fotografie, 11,8 x 16,3 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Šťastný
(1905-1991)
Český Krumlov
Položka č.: 282115Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:09
bromostříbrná fotografie, 13 x 14,1 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Brož
(1992)
Knižní grafika
Položka č.: 282116Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:10
tuš, papír, 11 x 17,7 cm, PD štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Chata v krajině
Položka č.: 282117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:17
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Krajina
Položka č.: 282118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:16
tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Wolgast - NDR
Položka č.: 282119Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:15
tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Bažina
Položka č.: 282120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:14
tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Rybníky
Položka č.: 282121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:13
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Vodáci u města
Položka č.: 282122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:12
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 282123Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Světnice
Položka č.: 282125Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:27
tuš, koláž, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa na louce
Položka č.: 282126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:26
tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži z profilu
Položka č.: 282127Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:25
tuš, papír, 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Fotbal
Položka č.: 282128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:24
pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO