-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
Položka č.: 464Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:26
fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
Položka č.: 465Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:27
fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Forsterová
(1958)
Kontemplace
Položka č.: 466Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:28
plátno, pastel, 2023, 70 x 60 cm, sign. PD Forsterová 2023, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Franče
(1928-2007)
Kompozice
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:29
lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ keramické v Karlových Varech, poté žák prof. K. Lidického, C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen skupiny P 89
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolph Frohner
(1934-2007)
Der Frauenmann - Die MannFrau
Položka č.: 468Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:30
lept, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 93, zkušebný tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Gabriel
(1891-1963)
Praha intimní
Položka č.: 469Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:31
bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Gabriel
(1902-1970)
Zátiší
Položka č.: 470Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:32
olej, karton, 1940, 41,5 x 69 cm, sign. PN JGabriel 40, rám, na zadní straně útržek původního štítku se jménem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Maka na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Zum Abert Carlsbad
Položka č.: 471Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:33
fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Christo Gergov
(1953)
Karlův most
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:34
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, sign. PD Gergov, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Panna
Položka č.: 473Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:35
akvatinta, lept, 65 x 49,5 cm, sign. PD I. Glaserová, č. 14/120, při okrajích ohmataný papír, rohy ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Kolotoč
Položka č.: 474Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:36
lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, ohnutý pravý dolní roh, zašpiněné okraje, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Grosman
Krásy staré Prahy
Položka č.: 475Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:37
5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Strojky
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:38
2 x litografie, dvakrát 18 x 18,7 cm, sign. PD F. Gross / sign. PN F. Gross, rám, č. 197/200 a č. 198/200, mírně zažloutlý papír, rámy zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Polabí
Položka č.: 477Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:39
serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta vesnici
Položka č.: 478Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:40
serigrafie, 27 x 39 cm, sign. PD J. Grus, rám, č. 43/200, Jaroslav Grus, narozen v Pardubicích, absolvoval studium na AVU v Praze pod vedením profesora Schwaigera. Díky Purmanovu cestovnímu stipendiu mohl cestovat do Benátek a Dalmácie, později navštívil i Francii a Itálii. Jeho umělecká práce je h…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
(1926-1988)
Na plese
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:41
suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
Pomoct
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:42
lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hapka
(1912-1987)
Valašská krajina
Položka č.: 481Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:43
olej, karton, 35,5 x 43 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Hauska
(1874-1926)
Stavení
Položka č.: 482Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:44
akvarel, papír, 1923, 32 x 29,5 cm, sign. PD Hauska 1923, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hayek
(1959)
Akátové lusky
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:45
serigrafie, 1997, 52 x 43 cm, sign. PD Hayek 97, č. 2/50, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Helekal
(1958)
Modrý maják
Položka č.: 484Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:46
monotyp, 1990, 46,5 x 30,3 cm, sign. PD I. Helekal 1990, Ivan Helekal je akademický malíř a grafik. Absolvoval UMPRUM v Praze, kde studoval monumentální malbu u profesora Quida Fojtíka. Vedl Ateliér řezby na Střední umělecko-průmyslové škole a Vyšší odborné škole na Praze 3. Od roku 2009 je externím…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
Les v zimě
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:47
monotyp, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Přechod řeky
Položka č.: 486Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:48
dřevořez, 33,2 x 21,7 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hladík
(1927-2018)
PF 2010 a PF 2009
Položka č.: 487Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:49
2x suchá jehla, 2008 a 2009, 11,5 x 18,5; 9 x 15,5 cm, sign. PD Jan Hladík
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hlaváček
(1952)
Zuby
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:50
linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:51
olej, plátno, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Rožmitálský zámek
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:52
litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Hodonský
(1945)
Vášeň
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:53
glazovaná keramika, 1973, 31,5 x 14 x 10 cm, značeno zespodu Hodonský 73, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Odpolední piknik
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:54
litografie, 55 x 82 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, rám, č. 33/60, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Hogenberg
(1535-1590)
Cheb/ Eger
Položka č.: 493Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:55
kolorováný mědiryt, 15 x 46,3 cm, rám, v půlce přehnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Bob Hochman
(1958)
Bez názvu
Položka č.: 494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:56
email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá
Rudolf Firkušný
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:57
serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá
Rafael Kubelík
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:58
serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hollar
(1607-1677)
O slepici, která snášela zlatá vejce (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
Položka č.: 497Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:59
mědiryt, 1666, 24,7 x 20 cm, rám, značeno v desce WHollar fec:1666, Z cyklu Hollarových rytin - ilustrací k Ezopovým bajkám. O slepici, která snášela zlatá vejce. Její majitel věřil, že má v sobě poklad, a proto ji zabil. Žádný ale nenašel, a tak se sám oloupil , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Hollar
(1607-1677)
Labuť a cáp (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
Položka č.: 498Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:00
mědiryt, 1666, 25 x 19,5 cm, rám, značeno v desce WHollar fecit 1666, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Horák
(1976)
Bez názvu
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:01
akryl, plátno, 2021, 40,2 x 50,2 cm, sign. PD Pavel Horák 21, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Karneval
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:02
serigrafie, 1985, 51,5 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, č. 8/10, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Rondel
Položka č.: 501Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:03
serigrafie, 1989, 48 x 44 cm, sign. PD Hořánek 89, č. 28/100, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
Položka č.: 502Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:04
litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Hoser
(1885-1961)
Odpočinek
Položka č.: 503Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:05
olej, karton, 1944, 48 x 57 cm, sign. PD Hoser 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houšť
(1953)
Praga magika
Položka č.: 504Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:06
litografie, 27,5 x 22 cm, sign. PD M. Houšť, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
V leže
Položka č.: 505Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:07
suchá jehla, 1993, 9,5 x 24,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 24/35, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Postupně
Položka č.: 506Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:08
suchá jehla, 1995, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 4/30, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Santa Cruz
Položka č.: 507Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:09
suchá jehla, 2010, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 16/20, při horním okraji nepatrně ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Hudeček
(1872-1947)
Krajina
Položka č.: 509Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:11
olej, karton, 43,5 x 60 cm, sign. LD Stanislav Hudeček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hýla
Chryzantémy ve váze
Položka č.: 510Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:12
olej, plátno, 64 x 70,2 cm, sign. PD V. Hýla?, rám, neurčený autor, rám lehce zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Vzpomínám na město
Položka č.: 511Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:13
lept, 1977, 19 x16 cm, sign. PD Karel Chaba 77, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Chadima
(1923)
Vltava
Položka č.: 512Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:14
litografie, 1979, 12,5 x 29,5 cm, sign. PD Chadima, rám, pasparta, č. 28/100, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Charousek
(1962)
Aranka
Položka č.: 513Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:15
dřevoryt, 1995, 98 x 68 cm, sign. PD Charousek 95, č. 2/31, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ kamenické a sochařské v Hořicích, poté na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení krnovských výtvarníků
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Chloupa
(1976)
Mimino s kozíma nohama
Položka č.: 514Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:16
dřevořez, 2002, 20,5 x 8 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Chloupa
(1976)
Z cyklu tělo-cvik I
Položka č.: 515Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:17
dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 5/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martina Chloupa
(1976)
Z cyklu tělo-cvik II
Položka č.: 516Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:18
dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, žákyně prof. Knížáka, Hendrycha a Koblasy na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Chlupáč
(1920-2008)
Sedící dívka
Položka č.: 517Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:19
litografie, 28,7 x 19,8 cm, sign. PD Chlupáč M, rám, č. 91/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Kytice
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:20
litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Jihočeská vesnice
Položka č.: 519Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:21
olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Karlův most
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:22
litografie, 1983, 30 x 41 cm, sign. PD, rám, č. 52/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravdoliub Ivanov
(1964)
Paměť je základ / Memory is Muscle
Položka č.: 521Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:23
ink jet, 1998, 86 x 58,2 cm, sign. PD P. Ivanov 98, č. 1/2, na zadní straně štítek, zejména při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Benoit Jacques
(1958)
Prší na vchod / It is raining on the entrance
Položka č.: 522Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:24
lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, vpravo nahoře drobná šmouha, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Benoit Jacques
(1958)
Jsem tu, zůstanu tu / I am here, i will stay here
Položka č.: 523Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:25
lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, zezadu štítek, v levém dolním rohu znatelná rýha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Janáček
(1957)
Z cyklu Grafika pro M. Rothka
Položka č.: 524Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:26
tisk, 1995, 43,3 x 30,3 cm, sign. PD Zbyněj Janáček 1995, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Janáček
(1957)
Z cyklu Grafika pro M. Rothka
Položka č.: 525Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:27
serigrafie, 1996, 41,2 x 41 cm, sign. DU Z. Janáček, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Tání
Položka č.: 526Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:28
dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Noc
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:29
dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Ptáček
Položka č.: 528Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:30
linoryt, 18,8 x 14,8 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívčí portrét z profilu
Položka č.: 529Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:31
linoryt, 1978, 14,5 x 16,5 cm, rám, signatura nejspíše nepochází z rukou autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
Položka č.: 530Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:32
monotyp, 1945, 16 x 12,4 cm, sign. PD Janeček 14. VIII. 45, rám, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Chalupy
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:33
olej, karton, 32,5 x 36 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935-2021)
Im memoriam Froukje Van der Zee
Položka č.: 532Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:34
lept, 1984, 17,5 x 12 cm, sign. DU Janíček 84, e.a.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Motýli
Položka č.: 533Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:35
lept, 25 x 35 cm, sign. PD Janíčková, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Vrása III.
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:36
lept, mezzotinta, 49,5 x 65 cm, sign. PD Janíčková, č. 10/50, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Žena a muž III.
Položka č.: 535Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:37
suchá jehla, 1992, 29,5 x 23 cm, sign. PD D. Janoušek 92, č. 6/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Žena ve společnosti
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:38
uhel, papír, 64 x 43,5 cm, sign. PD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Ležící akt
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:39
lept, 49 x 70,5 cm, sign. PU Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jareš
Středočeská krajina
Položka č.: 538Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:40
tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radana Jařabáčová
(1957)
Blíženci I
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:41
mezzotinta, kombinovaná technika, 1989, 27,7 x 21,1 cm, sign. PD R. Jařabáčová 89, č. 39/40, mírně ohmataný papír, mírně ohnutý papír, nepatrně pošpiněný papír mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jelen
(1961)
Maják
Položka č.: 540Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:42
litografie, 2021, 34,8 x 30,5 cm, sign. PD JELEN 2021, č. 84/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fr. Jelínek
Rybník u Kosmonos
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:43
olej, karton, 48 x 36 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Sestry
Položka č.: 542Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:44
suchá jehla, 1974, 49,3 x 34 cm, sign. DU O. Jelínek 74, rám, č. 4/5
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jemelka
(1953)
Topol s mízou
Položka č.: 543Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:45
dřevořez, 40,5 x 30,5 cm, sign. PD J. Jemelka , č. 2/5, mírně pokrčený pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Jetela
(1986)
Lebka
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:46
litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jetela, A. T.
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Elen Jilemnická
(1946)
Pokus o let
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:47
glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Jindra
(1895-1984)
Květinový motiv
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:48
kvaš, papír, 1973, 18,5 x 18 cm, sign. PD Jindra, P.F. 1973, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Engelmüllera na AVU v Praze, zakladatel Sdružení výtvarníků českovídeňských
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Jindra
(1895-1984)
Na Otavě
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:49
tuš, papír, 1939, 26,7 x 44,1 cm, sign. PD Jindra J 39, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmüllera na AVU v Praze, zakladatel Sdružení výtvarníků českovídeňských
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Jiran
(1975)
Tři ženské akty
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:50
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R, vzadu autorské razítko a signatura
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Robert Jiran
(1975)
Tukan
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:51
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Bez názvu
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:52
barevná fotografie, 2002, 50 x 39 (46 x 56) cm, sign. na zadní straně Václav Jirásek 2002, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1817, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Prorůst
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:53
serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květina
Položka č.: 552Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:54
litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Loď
Položka č.: 553Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:55
litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Žena v šátku
Položka č.: 554Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:56
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Johanus
(1947)
Medvědí hry
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:57
serigrafie, 1982, 34 x 24 cm, sign. PD Václav Johanus 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Kadlecová
(1955)
Jaro II
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:58
akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,5 x 25 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 20/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Architektury III - Viadukty
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:59
lept, suchá jehla, 1993, 72,5 x 45,5 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 3/20, při horním okraji ohnuto, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Wien
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:00
12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jan Kejklíř
(1951 )
České Budějovice
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:01
litografie, 32 x 24,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty na SPŠG v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kirchhoff
Postavy I.
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:02
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kirchhoff
Postavy II.
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:03
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Kirnig?
Horský kostel
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:04
olej, plátno, 59 x 79,5 cm, značeno PD AK, rám, restaurováno, rentoilováno
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klát
(1962)
Ptačí motivy
Položka č.: 563Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:05
olej, plátno, 145 x 24 cm, sign. PD J. Klát, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze, stipendijní pobyt u prof. P. Alechinského a A. Seguí na École Nationale des Beaux-Arts v Paříži
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Ruth Kohler
(1929)
Barevná kompozice
Položka č.: 564Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:06
litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Kohler, č. 57/100
Aktuální cena: 480 CZK (20 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kolář
(1935-2000)
Josef Sudek
Položka č.: 565Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:07
patinovaný cínový reliéf, d. 18 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Skupina
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:08
propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ježíš na oslátku
Položka č.: 567Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:09
suchá jehla, 11,2 x 17 cm, sign. PD V. Komárek, č. 110/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Křížová cesta, XI
Položka č.: 568Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:10
suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Křížová cesta, VIII
Položka č.: 569Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:11
suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Schody
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:12
suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:13
dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Váza na stole
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:14
suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Stydlivý akt
Položka č.: 573Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:15
suchá jehla, 1979, 45,8 x 32,8 cm, sign. PD VKomárek 79, č.13/50, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Konečný
(1909-1989)
Dvě ženy ve vesnici
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:16
olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Konopiská
(1948)
Ze sna
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:17
akvatinta, lept, 1982, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD Eliška Konopišská 1982, pasparta, č. 8/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleksander Konstantinov
(1953-2019)
Forms
Položka č.: 576Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:18
sítotisk, 1994, 70 x 53,5 cm, č. 26/40, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kotasová
(1939-2019)
Brána
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:19
linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Věra Kotasová
(1939-2019)
Noční let
Položka č.: 578Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:20
linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Karel Kotrba
(1893-1939)
Bez názvu
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:21
tuš, 1937, 25 x 19,5 cm, sign. LD Kotrba 37, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kentaur
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:22
litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Evangelista Krahulík
(1908-?)
Krajina u vody
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:23
olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, rám, malba zejména v horní části zašpiněná; rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Krejbich
(1969)
Spící
Položka č.: 582Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:24
akryl, kombinovaná technika, malířská lepenka, 40 x 40 cm, sign. na zadní straně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek
Položka č.: 583Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:25
dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Antonín Kroča
(1947)
Kompozice
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:26
tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Kříž
(1941)
Pod kopcem
Položka č.: 585Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:27
olej, tempera, dřevotříska, 1987, 25 x 29 cm, sign. PD Z. Kříž, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Praha, Hradčany
Položka č.: 586Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:28
litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kubíček
(1930)
Domeček
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:29
litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar (Othon) Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Větrný mlýn v Kořenci
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:30
litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, rám, č. 322/500, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Obličej
Položka č.: 589Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:31
litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, PD monogr. v kameni TK, levý dolní roh lehce pokrčen, v levém horním rohu lehce ušpiněno po obtisknuté barvě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kučerová
(1964)
Růst
Položka č.: 590Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:32
litografie, 53,5 x 42,8 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 44/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
100 let Muzea hlavního města Prahy
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:33
lept, 1986, 38,5 x 49 cm, sign. DU O. Kuklík 1983, č. 149/200, grafika stočena, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Belvedér
Položka č.: 592Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:34
lept, mezzotinta, 26 x 18.5 cm, sign. L. Kuklík 79, rám, č. 26/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2003 (Orlík)
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:35
litografie, 2002, 12 x 5,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2004 (Orlík)
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:36
litografie, 2003, 15,5 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek 2003, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
PF 2000
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:37
litografie, 1999, 14 x 6,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
Položka č.: 596Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:38
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Nálada
Položka č.: 597Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:39
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Stavy duše
Položka č.: 598Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:40
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulnánek
(1940-2013)
PF 2003 (Pelikán)
Položka č.: 599Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:41
litografie, 2002, 12,5 x 8 cm, sign. DU O. Kulhánek 2002
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Kunc
(1900-1971)
Skály v lese
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:42
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. PD Jar Kunc, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki
(1835-1888)
Sumo (diptych)
Položka č.: 601Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:43
dřevořez, 34,7 x 23,4 a 34,5 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno DU, papír pokrčený a místy odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Dva meče a temná noc
Položka č.: 602Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:44
dřevoryt, 35 x 23,5 cm, na některých místech v tisku nažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Klenotník
Položka č.: 603Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:45
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Prodejce látek
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:46
dřevoryt, 34,5 x 23,5 cm, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Kupčíková
(1976)
Kdo je kdo?
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:47
litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, rám, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nati…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Lankašová
Letím
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:48
kombinovaná technika, dřevotříska, 39 x 29 cm, sign. vzadu Lankašová Jaroslava, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tělo
Položka č.: 607Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:49
litografie, 12,9 x 21,9 cm, papír lehce zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tváře
Položka č.: 608Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:50
litografie, 48 x 64 cm, papír srolovaný a mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Leták
(1949)
Zátiší s jablky
Položka č.: 609Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:51
olej, sololit, 20 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák prof. F. Jiroudka, R. Ondráčka a K. Součka na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Leták
(1949)
Kytice
Položka č.: 610Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:52
olej, sololit, 1999, 40 x 35 cm, sign. PD Leták 99, rám, Žák SUPŠS v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla. Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku., Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák …
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF Tom Svoboda 86
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:53
litografie, 1985, 12,5 x 8,7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lidral
(1937)
100. výročí založení II. Internacionály
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:54
plakát, 1989, 59 x 42 cm, vydalo Oddělění propagandy a agitace ÚV KSČ v únoru 1989, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 613Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:55
lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, 19/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Velkopřevorský mlýn na Kampě
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:56
litografie, 35,5 x 25 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Oči
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:57
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dragon
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:58
litografie, 2021, 42,5 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, A. T.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Laura Limbourg
(1996)
Dolphin Play
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:59
litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lorenc
Jedlíci brambor (podle van Gogha)
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:00
dřevo, olej, 1969, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lorenc 69, rám, neurčený autor, volná kopie obrazu Vincenta van Gogha, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Lukáč
(1989)
Rear naked choke
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:01
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 40/60
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Macht
(1977)
Bez názvu
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:02
autorský digitální tisk, 2017, 70 x 70 cm, sign. PD Macht Jiří 2017, rám, V roce 1996 složil maturitní zkoušku na Střední výtvarné škole Václava Hollara a uspěl u talentových zkoušek na pražské FAMU - obor fotografie. V roce 2003 studia na FAMU ukončil s titulem MgA. Během studií nejvíce spolupracov…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice a kuřátka
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:03
suchá jehla, 2006, 29,7 x 39,8 cm, sign. PD Makoveeva I. 2006, č. 24/100, značeno v desce 2006 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, Irena Makoveeva, ruská umělkyně se specializací na grafiku, se narodila v roce 1954 v severním ruském městě Archangelsku. Po absolvování studia výtvarn…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Kohouti
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:04
suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Husy
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:05
suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Amálie Mánesová - připsáno
Zámeček
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:06
tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté v Paříži
Položka č.: 625Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:07
barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Měchura
Luční kvítí ve váze
Položka č.: 626Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:08
olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Ze starých řeckých bájí
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:09
dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
General Herzog Albrecht von Valdstein
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:10
dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Micl
(1969)
Polozvíře na pláži
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:11
litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupin…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Michl
(1877-1951)
Františkovy Lázně
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:12
lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:13
3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:14
suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jiří Mika
(1946)
Loutkové představení
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:15
5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce I
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:16
litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IX
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:17
litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IV
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:18
litografie, 33,5 x 25,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:19
litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joan Miró
(1893-1983)
Rétrospective Miró
Položka č.: 638Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:20
litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Mauglí prchá před slony
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:21
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Fotbal
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:22
plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Vlak
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:23
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Tenis
Položka č.: 642Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:24
signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:25
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mose
Surrealistický motiv
Položka č.: 644Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:26
serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Letní světlo II
Položka č.: 645Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fritz Müller
Mořský břeh
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fritz Müller
Kovárna
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tělocvik
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:30
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Zděšení
Položka č.: 649Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:31
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:32
olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Antikvariát Dláž…
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:34
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, mírně zašpiněná malba, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:35
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:36
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Josef Netal
(1880-1952)
Cesta
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:37
olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Publii Ovidlii Nasonis
Položka č.: 656Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:38
lept, 1986, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD Netušil 86, 36/90, LU vodotiskové razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Atol
Položka č.: 657Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:39
akvatinta, 17,9 x 14,9 cm, sign. PD Netušil 2002, autorské věnování na zadní straně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Egypt
Položka č.: 658Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:40
lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U kostela
Položka č.: 659Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:41
litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Znak
Položka č.: 660Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:42
lept, 33 x 32,5 cm, sign. PD, E. A., mimo tisk drobné skvrnky na papíře
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Znak II
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:43
lept, 33 x 33 cm, sign. PD, E. A.
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
PF 2002
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:44
měkký kryt, 2001, 12,7 x 8 cm, sign. DU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Židle
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:45
hlubotisk, 55 x 72 cm, sign. PD Alt 93, č. 15/21, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo I
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:46
olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo II
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:47
olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo III
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:48
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Il ponte sulla Drina
Položka č.: 667Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:49
akvarel, papír, 2002, 29 x 43,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Šmudla
Položka č.: 668Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:50
pastel, papír, 41 x 28,5 cm, PD monogr. O. M., rám, skvrnky na papíře, papír politý
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo
Položka č.: 669Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:51
olej, plátno, 2002, 29 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pasáček
Položka č.: 670Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:52
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Loďky
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:53
olej, plátno, 30 x 42,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ptáčci
Položka č.: 673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ruyana Küste
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa se zříceninou
Položka č.: 675Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Váza s kruhy
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:58
hlína, v. 61,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom v krajině
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dámy
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Mladé šlechtičny
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:02
akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:03
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kameny
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:04
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Noll
(1926-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:05
pérovka, papír, 1993, 14 x 7 cm, sign. LD Noll 93, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Zvadlá kytka
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:06
lept, 12,7 x 7 cm, sign. PD, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rostislav Novák
(1942)
Zelené záblesky
Položka č.: 685Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:07
dřevoryt, 1998, 87 x 60 cm, sign. PD Rostislav Novák 1998, č. 1/3, Na tomto obraze jsou zelené pruhy výrazně kontrastní vůči teplému ochrovému pozadí. Použití techniky, připomínající dripping, přibližuje obraz k abstraktnímu expresionismu a dodává dojem pohybu a spontaneity, papír zejména v horní čá…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
Krajina
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:08
litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Akt s květy
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:09
litografie, 1967, 55 x 39 cm, sign. DU K. Oberthor 67, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 688Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:10
akvarel, tuš, papír, 48,7 x 67,7 cm, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Slunečnice
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:11
monotyp, 1962, 33,6 x 28,9 cm, sign. PD K. Oberthor, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
V zahradě lásky
Položka č.: 690Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:12
litografie, 1962, 40,5 x 24 cm, sign. DU K. Oberthor 62, 11049, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Paradísova zahrada
Položka č.: 691Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:13
litografie, 1962, 40,4 x 24,2 cm, sign. DU K. Oberthor, 18/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Odpoledne u moře
Položka č.: 692Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:14
litografie, 1984, 36,2 x 50,6 cm, sign. DU K. Oberthor 84, č. 15/130, při okrajích mírně ohmataný papír, růžky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Nohatá Julie
Položka č.: 693Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:15
litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 10/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Filtrohlavec Artur
Položka č.: 694Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:16
litografie, 1993, 54 x 43 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 4/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Kytice ve džbánu
Položka č.: 695Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:17
litografie, 1980, 42,1 x 31,7 cm, sign. DU Z. Obrthorová 80, 109/120, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
Položka č.: 696Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:18
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Co ženy chtějí
Položka č.: 697Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:19
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Obrovský?
(1882-1949)
Studie
Položka č.: 698Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:20
tužka, papír, 1924, 26,5 x 33,5 cm, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Na Berounce
Položka č.: 699Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:21
olej, karton, 1972, 38 x 58 cm, sign. LD S. Odvárko 72, rám, na zadní starně štítek s popisem, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1911-1985)
Stromy
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:22
olej, lepenka, 38,5 x 63 cm, sign. LD Odvárko, rám, malba zvlněna a místy zkrakelována
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z.H. Olšan
Tatranská dolina
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:23
olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Z. H. Olšan, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933)
Green - Red Blues
Položka č.: 702Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:24
serigrafie, 1996, 54 x 37 cm, sign. PD E. Ovčáček 96, č. 106/120, levý dolní roh mírně ohnutý, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Květoň Ovesný
Geometrie
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:25
serigrafie, 48 x 40 cm, sign. PD Ovesný, č. 20/30
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslava Pajasová
(1949-2007)
Vesmír
Položka č.: 704Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:26
pastel, papír, 1984, 55 x 39 cm, sign. PD M. Pajasová 84, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Pavelka
(1894-1948)
Dívka
Položka č.: 705Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:27
měkký kryt, 35 x 24 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pavlík
(1939-1993)
Opuštený stůl
Položka č.: 706Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:28
olej, kombinovaná technika, 34,2 x 39 cm, sign. LD J. Pavlík, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Jihočeský motiv
Položka č.: 707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:29
olej, karton, 39 x 48,5 cm, sign PD Pecháček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Pecháček
(1923-1993)
Pohled na kostel
Položka č.: 708Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:30
olej, karton, 1969, 39 x 48,5 cm, sign. LD Pecháček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Pechánek
(1945-2015)
Tak vidíte slečno, ani už nemusíte chodit do přírody!
Položka č.: 709Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:31
akvarel, tuš, papír, 1987, 26,7 x 28,8 cm, sign. PD Pechánek 87, Miroslav Pechánek se narodil v roce 1945 v Praze a je absolventem Střední uměleckoprůmyslové školy v Praze. Na začátku své kariéry pracoval jako písmomalíř. V roce 1967 začal pracovat jako výtvarník v Oblastním muzeu v Písku, kde vytvo…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Pešicová
(1935-2015)
Včelí královna
Položka č.: 710Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:32
mezzotinta, 1996, 16,2 x 12,2 cm, sign. DU J. Pešicová 1996, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petrovská
Stańczyk (podle Jana Matejka)
Položka č.: 711Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:33
olej, plátno, 67 x 70 cm, sign. PD Petrovská, rám, Malířská kopie obrazu nejslavnějšího polského malíře Jana Matejko (1838-1893), tvůrce monumentálních obrazů s historickou tematikou a bitevních scén. Obraz Stańczyk z roku 1862 patří k jeho nejslavnějším, zachycuje smutek dvorního šaška, sedícího v …
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Skalní jezero
Položka č.: 712Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:34
akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hrad na kopci
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:35
akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pitter
(1881-1925)
Chlapec na koni
Položka č.: 714Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:36
lept, 15 x 20,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Zvonimir Pliskovać
(1952)
Bez názvu / Untitled
Položka č.: 715Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:37
síťotisk, 1998, 67,5 x 95 cm, sign. PD Z. Pliskovać, č. 2/20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Podany
Mladý muž v parku
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:38
kombinovaná technika, papír, 1926, 20,9 x 26,7 cm, sign. PD A. Podany 26, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:39
litografie, 1960, 21,4 x 38,5 cm, sign. PD V. Polášek 60, č 75/110, zatelkina, patrnější mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt
Položka č.: 718Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:40
dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:41
dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Síla a Viselec
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:42
dřevořez, 1988, 28 x 24 cm, sign. PD Anna Poustová 88, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:43
dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Poustová
(1940-2015)
Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:44
dřevořez, 1990, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustová 1990, č. 13/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Predko
Levitation
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:45
litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Samuel Prout
(1783-1852)
Dresden
Položka č.: 724Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:46
kolorovaná litografie, 1834, 40,5 x 27,5 cm, skvrnky na papírupravý horní růžek pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Dodge
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:47
litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 9/80, Du slepotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Rada
Hlava ženy
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:48
uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Cesta ke kostelu
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:49
litografie, 26 x 38 cm, sign. PD Vlast. Rada, pasparta, č. 79/300, zažloutlý papír i pasparta; páska od pasparty zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rada
(1929)
Jan Werich
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:50
suchá jehla na ručním papíře, 1988, 27 x 25 cm, sign. PD Ladislav Rada 88, č. 19/25, Publikováno v katalogu Františka Špergra Ladislav Rada - Portréty osobností. Katalog byl vydán u příležitosti výstavy pořádané k 80. narozeninám známého karikaturisty a pedagoga Ladislava Rady. Výstava se konala ve …
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Jiří Rada
(1929-2011)
Tání (z cyklu Probuzená krajina)
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 65 x 70 cm, rám
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zapomenuté pivo
Položka č.: 730Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:52
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Rechziegel
(1898-1953)
Litomyšl
Položka č.: 731Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:53
olej, karton, 49 x 70 cm, sign. PD Rechziegel, rám, na zadní straně výstavní šítek a razítko Výtvarný odbor Malostranské Besedy a popis autora A. Rechziegel: Litomyšl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Vzpomínka na Toronto
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:54
litografie, 44,6 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Lavička
Položka č.: 733Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:55
litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Brána
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:56
litografie, 6,3 x 9,4 cm, sign. PD Jana Reinerová , pasparta, č. 19/100, páska pasparty místy lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Jakubský kostel v Praze
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:57
litografie, 43,1 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Haštalský kostel
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:58
litografie, 30,2 x 39,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Úpatí Karlova mostu
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:59
litografie, 43,3 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Krajina luže
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:00
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Bodláky
Položka č.: 739Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:01
akryl, plátno, 2022, 80 x 60 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kostel ve Svatém Kříži
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:02
suchá jehla, 12,7 x 8,2 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, sklo je nepatrně poškrábané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Autoportrét II., s kočkou
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:03
suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Don Quijote
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:04
suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, novotisk, z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Olomouc
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:05
lept, akvatinta, 31,8 x 28,4 cm, sign. PD V. Röhling, LD značeno, zažloutlý papír, místy skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Rotbauer
(1929-2015)
Zimní večer
Položka č.: 744Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:06
linoryt, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 1983, č. 10/10, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Zámek
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:07
litografie, 70,5 x 56 cm, sign. DU Roučka , č. 28/85, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Míjení
Položka č.: 746Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:08
litografie, 1993, 54,5 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, č. 2/20, nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Míjení II.
Položka č.: 747Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:09
litografie, 1992, 54 x 73 cm, sign. DU Roučka 92, č. 43/85, při okrajích mírně ušpiněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rožánek
(1913-1994)
Hlava
Položka č.: 748Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:10
kombinovaná technika, akvarel, papír, 28 x 19,5 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Rožánek
(1913-1994)
Modrý stolek s lahví
Položka č.: 749Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:11
kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 19,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
Appassionata
Položka č.: 750Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:12
linoryt, 1980, 33,6 x 24 cm, sign. DU Igor Rumanský, č. 46/200
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Cinkající les
Položka č.: 751Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:13
suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika II.
Položka č.: 752Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:14
10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika I.
Položka č.: 753Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:15
10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika II.
Položka č.: 754Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:16
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika I.
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:17
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika III.
Položka č.: 756Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:18
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice V
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:19
lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXVI
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:20
lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXIV
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice III
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:23
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX (2)
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:24
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice IX
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:25
lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXV
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:26
lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XII
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:27
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XV
Položka č.: 766Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:28
lept, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIV
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:29
lept, 1989, 12 x 7,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice III (2)
Položka č.: 768Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:30
lept, 1987, 8 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 12/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rýz
(1946-2016)
Sportovní abstrakce I.
Položka č.: 769Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:31
akryl, tisk, asambláž, plátno, 35 x 42 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Říhánek
(1946)
Hřebec
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:32
linoryt, 22,5 x 31,8 cm, sign. PD Říhánek, č. 6/30, v levých rozích papír mírně pokrčený a na jednom místě natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Říhánek
(1946)
Samota
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:33
linoryt, 1989, 22,8 x 31,6 cm, sign. PD Říhánek 1989, č. 1/30, horní a spodní okraj papíru pokrčený, na pravém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Taku Sakuragi
(1972)
Pohled dovnitř 1998-1 / Inside View 1998-1
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:34
serigrafie, 1998, 80 x 59,6 cm, sign. PD T. Sakuragi, č. 1/10, zezadu na papíru štítek, u dolního okraje slepotisková značka papíru, zejména v horní části ohmataný a místy natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Lebka II
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:35
litografie, 2021, 56,5 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 4/87, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Marsyas II
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:36
litografie, 2020, 63 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 82/120, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Saska
(1949)
Usedlost
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:37
akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Savchenko
(1928-2003)
Sleep Hermit
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:38
lept, 1993, 30,5 x 41,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 6/16, zejména při okrajích ohmataný papír, místy lehounce natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Sedlo
(1993)
Pozor, kouše!
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:39
litografie, 2022, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Klára Sedlo 2022, č. 4/100
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Sendlerová
(1939)
Ryba
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:40
lept, 1972, 15 x 68 cm, sign. PD Sendlerová 72, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Severová
(1942)
Pohyb - horní část
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:41
lept, 1987, 45 x 50 cm, sign. PD J. Severová 87, č. 1/10, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go round I
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:42
síťotisk, 1998, 47,5 x 88,5 cm, sign PD D. Sevova 1998, č. 3/10, na zadní straně štítek, papír zejména v rozích ohmatán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go-round 2
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:43
tisk, 1998, 47,8 x 89,2 cm, sign. PD D. Sevova 1998, č. 3/10, papír ohmataný, při levém okraji mimo tisk ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oskar Schmidt
(1908-1982)
U Strahovské brány
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:44
akvarel, uhel, běloba, papír, 29 x 47,5 cm, sign. PD Oskar Schmidt, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anton Schrödl
(1823-1906)
Interier
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:45
olej, dřevěná deska, 23,5 x 36 cm, rám, vzadu štítek s popisem díla
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans Schroedter
Skupina stromů
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:46
lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974 )
Cirkus
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:47
lept, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké Tatry od Velkého Slavkova
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:48
litografie, 26 x 33 cm, sign. PD VSilovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Slavíček
(1900-1970)
Pohled na Vítkov
Položka č.: 787Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:49
litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tour de Beaujolais
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:50
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Jazz /Miles Davis/
Položka č.: 789Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:51
litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Milan Sluka
Bez názvu
Položka č.: 790Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:52
digitální tisk, 2004, 95 x 79,5 cm, sign. PD Michal Sluka 2004, č. 1/1, LD dírka na papíře 4mm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
Kompozice
Položka č.: 791Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:53
lept, mezzotnita, 1995, 39,5 x 31 cm, sign. PD D. Smutný 1995, č. 2/15, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Souček
(1887-1941)
Autoportrét
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:54
akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Před zrcadlem
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:55
suchá jehla, 34,8 x 25,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
V centru města
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:56
suchá jehla, 1973, 37,7 x 25,7 cm, sign. PD V. Soukup 73, č. 6/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:57
aktivní grafika, 34,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 4/10, při okrajích papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Soukupová
(1958)
Motýli
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:58
lept, akvatinka, 1984, 31,5 x 38 cm, sign. PD Pavla Soukupová 84, č. 3/20, Pavla Soukupová je česká malířka, grafička, ilustrátorka a šperkařka. Studovala na Střední odborné škole výtvarné a později na Akademii výtvarných umění v Praze. Její tvorba byla prezentována na mnoha samostatných i kolektivn…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Soukupvá
(1958)
Divadlo
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:59
měkký kryt, 1981, 30 x 34 cm, sign. PD Pavla Soukupová 81, č. 17/20, ohmataný papír, lehce pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Soušek
(1899-1982)
Polomy
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:00
olej, plátno, 74 x 96,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nauer Spíndola
(1960)
Hledání na třech úrovních / Search on Three Levels
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:01
dřevořez, 1998, d. 35,5 cm, sign. PD Nauer Spíndola 98, č. 1/30, v horní části mimo tisk šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pocta Arcimboldovi
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:02
litografie, 35,5 x 28,5 cm, u pravého okraje papír místy lehce ušpiněný, u horního okraje papír místy lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Siesta
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:03
akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Přístav v Benátkách
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:04
lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Malajka
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:05
litografie, 39,5 x 30,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, č. 184/200, monogr. LD, DU vodotisková značka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled na sv. Vít a Daliborku
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:06
lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Trosky
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:07
lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:08
akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Františka, Assisi
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:09
lept, akvatinta, 27,5 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti-Zamponi, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Německá ambasáda
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:10
lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír zašlý, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Maltézské náměstí
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:11
lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Mikuláše v Praze
Položka č.: 810Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:12
akvatinta, 37 x 32 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Benátky
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:13
akvatinta, 29,5 x 35 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, restaurováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Strnad
Z pouti
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:14
lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Felicitas Stubnerová
(1917-1978)
Soumarský most na Vltavě
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:15
olej, plátno, 1962, 43,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Stubnerová 62, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Capriccio
Položka č.: 814Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:16
litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 148/160, pravý dolní okraj mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena s mušlí
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:17
litografie, 14,5 x 15,3 cm, rám, č. 26/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena - had
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:18
litografie, 19,3 x 18,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 160/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Želvy
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:19
lept, 37 x 56,5 cm, sign. PD Sukdoláková, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Schody
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:20
lept, akvatinta, 50 x 36 cm, sign. PD Suchdoláková, č. 15/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Süsser
(1890-1956)
Smrt Puškina
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:21
litografie, 29 x 35,5 cm, sign. PD Süsser
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Světlík
(1903-1970)
Matka s dcerou
Položka č.: 820Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:22
olej, karton, 30,5 x 27,5 cm, sign. LD Světlík Ed., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Učitelském ústavu v Kroměříži, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, prof. J. Zrzavého na PedF UP v Olomouci, člen SVU Aleš
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Rybky
Položka č.: 821Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:23
litografie, 1964, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD KSvolinský 1964, pasparta, č. 7/8, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Hudebník
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:24
litografie, 1974, 29,5 x 23 cm, sign. PD Naděžda Synecká 1974
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Šafranovičius
Vilnius
Položka č.: 823Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:25
akryl, plátno, 2009, 61 x 711 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav I
Položka č.: 824Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:26
litografie, 2000, 13 x 16 cm, sign. DU Jiří Šalamoun, rám, č. 3/30
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav II
Položka č.: 825Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:27
litografie, 2000, 14,5 x 21 cm, sign. PD Jiří Šalamoun, rám, č. 21/30
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
To byla idyla
Položka č.: 826Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:28
dřevoryt, ruční papír, 1954, 24 x 20,5 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, text: Mister Darwin proč jste to przradil?, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Krycí heslo
Položka č.: 827Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:29
linoryt, akvarel, 1960, 29 x 20,5 cm, sign. PD J. Ščerbakov 60, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Balet II
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:30
litografie, 58,5 x 45 cm, sign. PU M. M. Šechtlová, č. 32/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Balet III
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:31
litografie, 60 x 45 cm, sign. PU M. M. Šechtlová, č. 16/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Pegas
Položka č.: 830Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:32
litografie, 18,3 x 13,5 cm, sign. PD JŠerých, rám, č. 25/200, na papíře drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady n…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Bez názvu
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:33
lept, suchá jehla, 1993, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Šerých 93, 45/200, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škol…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Křivoklát
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:34
lept, 24,8 x 32,5 cm, sign. PD Lev Šimák, 43012, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Pohled na kostel a domy v Železnicích
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:35
akvatinta, 15 x 21,1 cm, sign. PD P. Šimon, Ze série z Českého ráje, od jara do zimy, několik velmi nepatrných nažloutlých skvrnek na okrajích papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Notre Dame
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:36
akvatinta, lept, 1911, 25 x 27 cm, sign. PD F. T. Šimon, č. 1/250, značeno v desce DU FTŠ 1911, zažloutlý papír, na okrají nažloutlé skvrnky, levý roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Paříž
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:37
akvatinta, 32 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce DU, papírová pasparta kolem grafiky mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Kroměřížské náměstí
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:38
lept, 1925, 31 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:39
kombinovaná technika, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Šimůnek 1941, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Šindelová
(1970)
Bez názvu
Položka č.: 838Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:40
litografie, linoryt, 1995, sign. PD Jana Šindelová 95, č. 1/4, při okrajích mírně pkrčený, zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Škopek
(1933-2018)
Stojící dívčí akt
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:41
olej, lepenka, 29 x 12,8 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Škopek
(1933-2018)
Ženský akt
Položka č.: 840Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:42
olej, lepenka, 38 x 24,5 cm, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2013)
Cestování vesmírem
Položka č.: 841Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:43
lept, suchá jehla, 38,5 x 55 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/10
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Šlapáková
(1941)
Padající listí
Položka č.: 842Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:44
litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlechtová
(1974)
Naděje
Položka č.: 843Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:45
suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Špilar ?
Modlící se dívka
Položka č.: 844Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:46
uhel, pastel, papír, 47 x 32,5 cm, sign. PD K. Špilar 92, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Šrytrová
(1894-?)
František Gavlík z Petrova u Strážnice
Položka č.: 845Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:47
akvarel, papír, 1933, 43,5 x 29,5 cm, sign. PD Marie Šrytrová 1933, rám, PN popsáno autorkou, studovala na VŠUP v Praze, členka Kruhu výtvarných umělkyň, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Ovocný trh
Položka č.: 846Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:48
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Fotbalistka
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:49
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Televise
Položka č.: 848Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:50
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. DU Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Slepičí polívka
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:51
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. LD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Věčné sezení u počítače
Položka č.: 850Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:52
tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Prádelna
Položka č.: 851Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:53
akvarel, pastelky, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Dopravní nesmysl
Položka č.: 852Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:54
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Dopravní nesmysl II.
Položka č.: 853Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:55
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Dopravní nesmysl III.
Položka č.: 854Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:56
barevné tuše, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Dívka v kroji
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Kompozice
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:58
uhel, papír, 2004, 78 x 60 cm, sign. PD M. Štolfa 04, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Diptych I
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:59
uhel, papír, 7 x 15; 7 x 15 cm, sign. PD Miroslav Štolfa, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Diptych II
Položka č.: 858Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:00
uhel, papír, 7 x 15; 7 x 15 cm, sign. PD Miroslav Štolfa, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Štolovský
(1946)
Kytice
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gabriel Štrba st.
(1932)
PF 1977
Položka č.: 860Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:02
lept, 1976, 15,5 x 11 cm, sign. PD Gabriel Štrba, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Václav Němec
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:03
hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jabloň
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:04
litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Karel Hynek Mácha
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:05
heliogravura, 35,4 x 28,8 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Max Švabinsý delineavit, tisk: S.V.U. Mánes excudit, papír zažloutlý, na rájmu drobné oděrky na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Tachezy
(1966)
Kompozice
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:06
lept, 1999, 97 x 69,5 cm, sign. PD A. Tachezy 99, č. 2/12, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michel Terrasse
(1928-2002)
Pohled z okna na zátoku
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:07
litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Bez názvu
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:08
monotyp, 1973, 14,8 x 17,7 cm, sign. PD Tesař 73, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:09
suchá jehla, 10 x 7,5 cm, pasparta, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Ilustrace k Seifertově básni Vltava (Prsten ve vodách)
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:10
suchá jehla, 1954, 10,7 x 7,4 cm, sign. LD Tichý 54, rám, sklo se v rámu pohybuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tognotti
U vody
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:11
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tom of Finland
(1920-1991)
Hasič
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:12
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1921-?)
Květiny ve váze
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:13
olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Vzdušná plavba
Položka č.: 872Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:14
lept, 29,5 x 16,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 65/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Tondl
(1893-1980)
Les
Položka č.: 873Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:15
dřevoryt, 1939, 35 x 24 cm, sign. PD Karel Tondl, rám, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, Print Society v…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Trabura
(1960)
Moře II
Položka č.: 874Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:16
akvarel, kvaš, papír, 2004, 31,5 x 36 cm, sign. vzadu Roman Traubra, žák prof. J. Načeradského a A. Veselého na pražské AVU
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Zápas
Položka č.: 875Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:17
komb.technika, papír, 2008, 60 x 42 cm, PD monogr. DT 08, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Trefil
(1906-1989)
Lední hokej
Položka č.: 876Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:18
kvaš, papír, 1964, 33 x 45 cm, sign. LD V. Trefil, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Matouš Trnka
(1946)
Hledání klíče
Položka č.: 877Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:19
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M.Trnka, č. 68/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Matouš Trnka
Speciál
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:20
litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, A. T.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Matouš Trnka
Tenisky
Položka č.: 879Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:21
litografie, 32,5 x 25 cm, sign. DU Jiří M. Trnka, rám, č. 39/150
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Ela Urbanová ?
Starý dům v Ghettu- Praha
Položka č.: 880Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:22
kombinovaná technika, pastel, papír, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřiška Uždilová
(1954)
Motiv z Vysočiny
Položka č.: 881Vyvolávací cena: 43.800 CZK (1.825 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:23
olej, plátno, 2017, 95 x 100 cm, sign. PD BU 17, lišta
Aktuální cena: 43.800 CZK (1.825 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vaca
(1919-1989)
Myslivec
Položka č.: 882Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:24
akvarel, tuš, papír, 1987, 26 x 26,3 cm, sign. PD Vaca 87, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, studium užité a reklamní grafiky v Ateliéru Rotter v Praze, žák prof. E. Filly na VŠUP, člen skupiny Trasa
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Jaroslav Červený
Položka č.: 883Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:25
zinkografie, 1928, 13 x 7,3 cm, rám, Červené pero škrtá malé čertíky, v kartuši nápis: Za kumštem pokračuj v tůře, po štrapáci v prosektuře. Titul dole pod dřevorytem: Červený kde škrt se rdí šotek z chyb se vypudí. Pod ním dole vyryto na štočku Josef Váchal. Titul červeně nahoře a dole., Antikvariá…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Josef Jiřička
Položka č.: 884Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:26
dřevoryt, 11,9 x 8,3 cm, rám, Josef Váchal (1884 Milavče u Domažlic – 1969 Studeňany u Jičína) byl český malíř, grafik, ilustrátor, sochař, řezbář, spisovatel a básník. Jeho tvorba byla ovlivněna expresionismem a prvky symbolismu, naturalismu a secese, pokoušel se však o vlastní stylově nevyhraněné …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic
(1920-2009)
Pes
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:27
suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, nalepeno na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic
(1920-2009)
Bažant
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:28
suchá jehla, akvatinta, 23,6 x 29,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Praha
Položka č.: 887Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:29
lept, 30,5 x 37,5 cm, sign. PD JVaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Koně
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:30
lept, 27 x 32,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Prašná brána
Položka č.: 889Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:31
lept, 30,5 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, pasparta, autorský list, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled na Hradčany a Karlův most
Položka č.: 890Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:32
lept, 28,5 x 36 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Golem
Položka č.: 891Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:33
slepotisk, 2003, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., DU Golem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Stín Anděla
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:34
kombinováná technika, sololit, 2012, 32,3 x 27 cm, sign. vzadu R. Valeš 2012/12, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Světlá bytost
Položka č.: 893Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:35
olej, tkanina, dřevo, 2020, 49,9 x 39,3 cm, sign vzadu R.V. 2020/07, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Hora Golgota
Položka č.: 894Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:36
olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Anna Vančátová
(1949)
Františka
Položka č.: 895Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:37
olej, plátno, 2010, 80 x 60 cm, sign. zezadu Vančátová
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová
(1951)
Pohár s hrozny
Položka č.: 896Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:38
olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová
(1951)
Košíček s ořechy
Položka č.: 897Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:39
olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová
(1951)
Plody zahrádky
Položka č.: 898Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:40
olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, sign. LD H.Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová
(1951)
Zátiší s ananasem
Položka č.: 899Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:41
olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Vanišová
(1951)
Spadla hvězda
Položka č.: 900Vyvolávací cena: 9.700 CZK (405 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:42
olej, sololit, 2017, 22 x 22 cm, sign. PD H.Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze
Aktuální cena: 9.700 CZK (405 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Vašut
(1985)
Bláto v bleděmodrém
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:43
akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Vašut
(1985)
Podzim
Položka č.: 902Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:44
olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vavřina
(1884-1929)
Foire internationale dechantillons de Prague 1922
Položka č.: 903Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:45
litografický plakát (grafický design, autorská dobová rozmnoženina), 1922, 62 x 92 cm, značeno LD na kameni Kvavřina a PD Jan Ziegloser Praha Vinohrady 1905, francouzská varianta plakátu pro Mezinárodní vzorkový veletrh Praha 1922, nakladatel Jan Ziegloser, informace z dobového tisku: Pražské vzorko…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velčovský
(1945)
Divadelní šatna
Položka č.: 904Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:46
litografie, 31,5 x 27 cm, sign. PD J. Velčovský, a. t., při horním okraji nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Soc…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Velčovský
(1945)
Lekníny
Položka č.: 905Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:47
litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society
Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera
(1958)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:48
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice I.
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:49
tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice II.
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:50
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice III.
Položka č.: 909Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:51
tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Vetengl
(1988)
Odpoledne na Olšanech
Položka č.: 910Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Raimo Vitala
(1932-1991)
Zátiší s květinami
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:53
olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoja Villalobos
(1948-2003)
Labyrint
Položka č.: 912Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:54
litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldra (Oldřich) Vlach
(1886-1958)
Modlitba
Položka č.: 913Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:55
olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Reisnera na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Labyrint srdce I.
Položka č.: 914Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:56
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Soul of Angels
Položka č.: 915Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:57
lept, 60 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 14/35, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
Položka č.: 916Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:58
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Volf
(1955)
Zvířátko
Položka č.: 917Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:59
suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
Položka č.: 918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:00
pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
Položka č.: 919Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:01
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (červená)
Položka č.: 920Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:02
lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (černá)
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Wagner
(1933-1994)
Přístav čistoty
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:04
suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Wünsche?
Stavba na Letné
Položka č.: 923Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:05
olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Alois Zahel
(1888-1958)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově
Položka č.: 924Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:06
akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Odkaz
Položka č.: 925Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:07
akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Zamrazil
Zrození perly
Položka č.: 926Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Stanování
Položka č.: 927Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:09
olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
Položka č.: 928Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:10
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, žák prof. F. Engelmüllera
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zobač
(1979)
Vesnice na Vysočině
Položka č.: 930Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:12
olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Zátiší
Položka č.: 931Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
Položka č.: 932Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Rudolf Riedlbauch
(1944-2023)
Milenci
Položka č.: 136548Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:23
tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 137590Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:45
lept, akvatinta, 1983, 24,7 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 83, autorský tisk, na okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
J. Jouja
Hrad Rábí
Položka č.: 138938Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:00
tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka česající ovoce
Položka č.: 178788Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:02
dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Lauda
(1962)
Proti slunečníku
Položka č.: 178792Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:04
litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kytice
Položka č.: 178844Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:00
mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Stromový duch
Položka č.: 179319Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:31
lept, 1979, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD Králík 1979, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Lesní duchové
Položka č.: 179320Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:30
lept, 1980, 19 x 15,7 cm, sign. PD Králík, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Rybárová
(1960)
Jinoch
Položka č.: 180059Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:37
olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
Položka č.: 180253Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:02
glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
Položka č.: 180254Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:04
glazovaná keramika, 9 x 9 cm, vpravo zn. Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Čulkov
Medvěd
Položka č.: 189404Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:06
fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:08
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Štědrovečerní dary
Položka č.: 205025Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:10
tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Smetana
(1918-1998)
Objekt
Položka č.: 205026Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:12
tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vajce
(1935)
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:14
tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Landa
Žena
Položka č.: 207995Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:16
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:18
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Dívky s šelmami
Položka č.: 210703Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:10
koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Autoportrét v koláži
Položka č.: 210704Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:09
koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Práce na poli
Položka č.: 211274Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:06
tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
František Sembdner
(1910-1977)
Mistr popravčí
Položka č.: 212722Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:37
akvarel, tužka, koláž, papír, 41,5 x 22,5 cm, sign. F. Sembdner 68, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a u prof. O. Nejedlého na AVU tamtéž a v krajinářské škole u prof. L. Martina v Paříži a v Noir-montier (Vendée)
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Procházka v horách
Položka č.: 215531Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:08
lept, 1920, 25 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Věž
Položka č.: 216851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:14
lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Ladění
Položka č.: 217921Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:43
tužka, papír, 2002, 60 x 42,5 cm, sign. PD J. Tichý 2002, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Krajina
Položka č.: 217922Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:42
tužka, papír, 1994, 59,5 x 42 cm, sign. LD J. Tichý 94, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Krapulax
Položka č.: 221403Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:08
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. PD VF, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž
Položka č.: 221404Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:07
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž II
Položka č.: 221405Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek
Položka č.: 222013Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Obrana
Položka č.: 223382Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:11
litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší s čajovou konvičkou
Položka č.: 237379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:24
lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)
Položka č.: 241214Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:22
suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:24
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava muže
Položka č.: 241791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:26
akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Neposeda
Položka č.: 244166Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:38
tuš, běloba, papír, 24,5 x 42 cm, rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Schüler
Na louce
Položka č.: 244492Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:44
suchá jehla, 1982, 16 x 12,5 cm, sign. PD J. Schüler 82, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244742Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:22
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244743Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:21
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)
Položka č.: 244744Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:20
serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Blíženci
Položka č.: 244849Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:49
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Jitřní čas
Položka č.: 246262Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37
litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zlomyslná kuželka
Položka č.: 249368Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:22
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Orání
Položka č.: 250699Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:15
litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U lesa
Položka č.: 250701Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:30
olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Elhenický
(1890-1965)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 250706Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:03
olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Tůje
Položka č.: 250715Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:06
litografie, 1919, 25 x 18,5 cm, sign. přední strana Kašpar, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Sedící dáma
Položka č.: 250716Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:46
litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ze starého města
Položka č.: 250719Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vzkříšení
Položka č.: 250720Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:21
akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Kleindienst
(1925-2012)
Portrét chlapce
Položka č.: 251982Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:13
olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:12
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:14
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:18
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:20
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Lebka s péry
Položka č.: 254575Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:28
lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Kostlivcova ruka s ptáčkem
Položka č.: 254576Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:30
lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Cinybulk
(1915-1994)
Kašpárek s čertíkem
Položka č.: 254577Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:32
linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hejna
(1921-2011)
Saint Malo
Položka č.: 254585Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34
litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Novotný
Zátiší s vánočkou
Položka č.: 254587Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:36
dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Ruka
Položka č.: 254595Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:38
lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svlékající se akt
Položka č.: 254599Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:40
lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 620 CZK (26 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 254619Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:42
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Hudební kompozice
Položka č.: 254688Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27
dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vaculík
Plasy
Položka č.: 254695Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51
linoryt, 1983, 21,7 x 21 cm, sign. PD Vaculík 83, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Hlava ženy se zrcadlem a rukou
Položka č.: 255402Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:44
lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 390 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Usínání
Položka č.: 255403Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:46
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Prosba
Položka č.: 255404Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:48
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Skalníková
(1949)
Strom s konvalinkami
Položka č.: 255408Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:50
olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Česká krajina
Položka č.: 255560Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:22
lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Jitka Walterová
(1947)
Pytlák
Položka č.: 255589Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:24
lept, 1977, 38 x 34,5 cm, sign. DU Jitka Walterová 1977, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Němeček
(1921)
Matka s děckem
Položka č.: 256154Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:20
olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Novotný
Lokomotiva
Položka č.: 258420Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:31
olej, karton, 28 x 36 cm, sign. PD J. Novotný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Poupa
(1922-1988)
Vietnamská studentka
Položka č.: 258560Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:35
olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Ležící
Položka č.: 259828Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29
kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková?
Rybářka
Položka č.: 260097Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:19
olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dívky s květinou ve vlasech
Položka č.: 260098Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:29
olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Hrabačky sena
Položka č.: 260103Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16
litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kůň ve cvalu
Položka č.: 260104Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:01
suchá jehla, 5,2 x 5,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Odpočívající voják
Položka č.: 260105Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:00
suchá jehla, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Jirous
Kocába 1950
Položka č.: 260106Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:12
akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Fanta
Břízy u potoka
Položka č.: 260110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:04
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Alegorický motiv
Položka č.: 261106Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:07
dřevoryt, 1936, 38 x 44,7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1936, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tůma
(1947)
Písmo
Položka č.: 261268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Saska
(1949)
Stará vrata
Položka č.: 261967Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:43
akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Bašata
Zátiší s jablky
Položka č.: 262210Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:26
pastel, papír, 1968, 24 x 34 cm, sign. PD JBašata 68, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Kříž
Položka č.: 262348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:52
lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:54
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 262362Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:56
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262364Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:58
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262365Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Busta
Položka č.: 262367Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:02
dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
V kuchyni
Položka č.: 263041Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:28
lept, 1913, 6,5 x 4,8 cm, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Pa…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Levora
(1920-1999)
Letní nálada
Položka č.: 263182Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:30
akvarel, papír, 24 x 31 cm, sign. PD V. Levora, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:48
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Ryvolová
(1940)
Luční dáma
Položka č.: 265038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:42
lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Karel Dostál
(1905-?)
Staré město
Položka č.: 265045Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:04
lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD K. Dostál, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Synecký
(1925)
Pierot
Položka č.: 265064Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:47
litografie, 13 x 8 cm, sign. DU L. Synecký, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Tento dům byl v péči nájemníků..
Položka č.: 265499Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:41
tuš, papír, 24,5 x 16,3 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Matuška
(1944)
Rozhlas
Položka č.: 265505Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:46
litografie, 16 x 21 cm, značeno na desce PD Matuška, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Skleslý muž na sedačce
Položka č.: 265519Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:29
tuž, papír, 17 x 22,1 cm, Elegantní muž sedící skoro ležící na sedačce, je smutný nejspíše z lásky., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Záslibný dar
Položka č.: 265520Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:28
tuž, papír, 11,1 x 24,9 cm, Nejspíše antický muž sedí nahý na lavičce, v ruce má trojzubec, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
Položka č.: 265874Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:32
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Bitstein
Zátiší
Položka č.: 266208Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:00
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Mešita v Bosně
Položka č.: 267246Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:34
tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Zvičina
Položka č.: 267247Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:36
tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)
Položka č.: 267600Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:02
akvarel, tužka, papír, 24 x 16,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková
(1887-1969)
Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová
Položka č.: 267729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:38
dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kobylka
(1943-2014)
Tři kobyly
Položka č.: 268359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:18
tuš, papír, 1985, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kobylka 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Každodenní lidský život
Položka č.: 268395Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:32
4x litografie, 1950, 15 x 11 cm, sign. 3x PD a 1x DU Karel Müller, rám, 4 ilustrace k povídkám A. P. Čechova, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava
Položka č.: 268683Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:08
pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Viková
(1946)
Hlava ženy
Položka č.: 268684Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:10
pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Děvče s kapesníčkem
Položka č.: 268850Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:26
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zuzanka
Položka č.: 268927Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:36
litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Maminka manželky autora, na Sázavě
Položka č.: 268977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:35
2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Karel IV.
Položka č.: 269006Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:21
litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Karel Fojtů
(1939)
Pohled na statek v Provence
Položka č.: 269983Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:05
olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nathan Isajovič Altman
(1889-1970)
Barevná kytice
Položka č.: 270084Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:40
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - červen
Položka č.: 273723Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:32
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Mládenec plný vervy, nosí do ovoce červy, kteří užírají milencům nervy., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Josef Istler
(1919-2000)
Strom
Položka č.: 273859Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:42
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. PD istler 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Pták člověk
Položka č.: 273951Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:44
suchá jehla, 1994, 16 x12 cm, sign. PD Olga Čechová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Erazim
(1946)
Noční obloha
Položka č.: 273957Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:46
akvatinta, 1994, 15,8 x 11,8 cm, sign. PD M. Erazim 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Grečner
(1944)
Salome
Položka č.: 273971Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:48
lept, 1986, 15 x 10,8 cm, sign. PD Dušan Grečner 1986, č. 54/77, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hložníka na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Plzeň
Položka č.: 273983Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:50
dřevoryt, 1964, 10,5 x 24,2 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273995Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:52
linoryt, 1969, 18,3 x 14,8 cm, sign. PD Houra 69, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273997Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:54
linoryt, 1969, 16,8 x 11,4 cm, sign. PD M. Houra 69, č. 10/180, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Postava
Položka č.: 273998Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:56
linoryt, 1967, 19,3 x 11,2 cm, sign. PD M. Houra 67, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Sova
Položka č.: 274026Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:58
lept, 15,7 x 9,4 cm, sign. PD Janíčková, č. 86/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Kompozice
Položka č.: 274034Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:00
serigrafie, 1995, 15,4 x 12,5 cm, sign. DU JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Torzo aktu
Položka č.: 274038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:02
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU JKavan 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Sonata
Položka č.: 274042Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:04
kombinovaná technika, 19 x 23 cm, sign. PD M. Klimovičová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Za oknem
Položka č.: 274056Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:06
lept, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD M. Králová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Žena v krajině
Položka č.: 274063Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:08
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU L. Kuklík 1994, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Tvář
Položka č.: 274074Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:10
lept, 16,3 x 10,5 cm, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Moře
Položka č.: 274075Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:12
lept, 12,7 x 9,6 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 274137Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:14
lept, 16,8 x 7,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Ranný
(1943)
Tunel
Položka č.: 274196Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:16
litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dominika Schönová
(1954)
Bubliny vzpomínek
Položka č.: 274218Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:18
lept, 1993, 15 x 10,5 cm, sign. PD Dominika Schönová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 274255Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:20
lept, 10,2 x 7,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 65/80, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Ruka - klaun
Položka č.: 274257Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:22
mezzotinta, 16,2 x 10,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Kouzelné jezírko
Položka č.: 274273Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:24
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Toušová
(1949-1994)
Srdce
Položka č.: 274281Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:26
lept, 1993, 14,8 x 10,3 cm, sign. DU Daniela Toušová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Trnková
(1949)
Hojnost
Položka č.: 274282Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28
litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Dívka
Položka č.: 274300Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:30
suchá jehla, 15 x 12,5 cm, sign. PD Eva Vlasáková, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
U okna
Položka č.: 274304Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:32
lept, akvatinta, 15 x 10,3 cm, sign. Olga Vychodilová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Tabacco Road
Položka č.: 274314Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:34
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Křížová cesta
Položka č.: 274418Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:28
olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kůň
Položka č.: 274499Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:31
akvarel, tuš, papír, 1971, 32 x 44 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ves/Strom/Strom
Položka č.: 274502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:38
3x linoryt, 10,5 x 21/14,5 x 14,5 cm, vše značeno vodotiskovým razítkem autora, 3x rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V přístavu
Položka č.: 275169Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:36
olej, karton, 50 x 70 cm, rám, zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Rafl
(1948)
Statečně
Položka č.: 275422Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:36
kombinovaná technika, papír, 1983, 50 x 36 cm, monogr. LD 83, pasparta, na zadní straně štítek dílo s popisem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany, člen asociace restaurátorů, Spolku Mánes a skupiny Lipany
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Brouk
Položka č.: 276198Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:40
koláž, serigrafie, 46,3 x 32,4 cm, sign. PD Tamchyna, rám, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
Reklamní plakát značky Braun
Položka č.: 276199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:11
tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Vodnář - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276224Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:39
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Ryby - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276225Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:38
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Beran - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276226Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:37
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Býk - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276227Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:36
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Blíženec - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276228Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:35
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Rak - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276229Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:34
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Lev - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276230Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:45
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Panna - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276231Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:44
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Váhy - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276232Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:43
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Štír - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276233Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:42
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Střelec - znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276234Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:41
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Musil
(1982)
Kozoroh- znamení zvěrokruhu
Položka č.: 276235Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:40
suchá jehla, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Václav Myslbek ml.
(1884-1963)
Stará tvrz
Položka č.: 276340Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:10
lept, 10,3 x 14,5 cm, sign. PD Myslbek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Záchytná stanice
Položka č.: 276410Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45
tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Napište mi to na futro
Položka č.: 276411Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44
tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Trosečník
Položka č.: 276412Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43
tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Fuchs
(1900-1980)
Má okno
Položka č.: 276414Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42
tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Reklamace!
Položka č.: 276420Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51
tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pesimista
Položka č.: 276421Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50
tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!
Položka č.: 276422Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49
tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Osmý trpaslík
Položka č.: 276423Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48
tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Víno
Položka č.: 276425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47
tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ludwig van Beethoven
Položka č.: 276979Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:36
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. DU Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Gustav Mahler
Položka č.: 276980Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:35
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. LD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hector Berlioz
Položka č.: 276981Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:34
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Edvard Grieg
Položka č.: 276982Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:33
tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, sign. LD APi, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Niccoló Paganini
Položka č.: 276983Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:32
tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, monogr. LD AP 75, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Kytička ve vlasech
Položka č.: 277205Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:45
kombinovaná technika, karton, 1947, 33,5 x 42,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1947, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Po koupání
Položka č.: 277206Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:44
kombinovaná technika, karton, 1947, 33 x 42,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, rám, Bohumil Ullrych (1893-1948), malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal především z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. V díle B. Ullrycha postřehneme dvě zdánlivě protichůd…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Dívka s květem ve vlasech
Položka č.: 277245Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:47
olej, karton, 1941, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 41, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Ullrych
(1893-1948)
Koupání
Položka č.: 277246Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:46
olej, malířská lepenka, 1933, 25,5 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 33, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 277594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25
litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Knížek
(1889-1944)
Portrét muže
Položka č.: 277665Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:14
olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V posteli
Položka č.: 277778Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:24
olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Akt dívky
Položka č.: 278315Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:39
tuš, papír, 29 x 12 cm, monogr. LD KS, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kovář
Milenci
Položka č.: 278332Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:16
tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
René Klapač
(1905-1980)
Žena v potoce
Položka č.: 278337Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:28
litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Figura II.
Položka č.: 279349Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:12
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Sedící I.
Položka č.: 279350Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:14
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Figura I.
Položka č.: 279351Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:16
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Sedící II.
Položka č.: 279352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:18
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Gross
(1909-1985)
Plastika
Položka č.: 279353Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:20
litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:22
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
Položka č.: 279355Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:24
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy s kočkou
Položka č.: 279358Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:26
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Faun s měsícem
Položka č.: 279360Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:28
lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
Kašna
Položka č.: 279362Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:30
ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Přítelkyně podle Jana Zrzavého
Položka č.: 279363Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:32
ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Dáma podle Václava Hollara
Položka č.: 279364Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:34
ocelorytina, 6 x 3,8 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Milenci
Položka č.: 279366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:36
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Orel
Položka č.: 279367Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:38
dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279368Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:40
suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279369Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:42
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě židle se závěsem
Položka č.: 279371Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:44
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dva akty
Položka č.: 279374Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:46
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán se zvonky a paravany
Položka č.: 279375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:48
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279376Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:50
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279377Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:52
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Lázně
Položka č.: 279500Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:02
suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
Položka č.: 279778Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:38
akvarel, tuš, běloba, karton, druhý polovina 40. let, 24,5 x 29 cm, rám, 4 reklamní panely s bezpečnostními pokyny pro cestující hromadné dopravy. Vytvořeno pro Krátký film v produkci fy. Baalfilm (filmová společnost založená v roce 1934 Ing. Bohuslavem Krátkým), Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Dohoda o zavržení (Vztah č. 2)
Položka č.: 279954Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:40
suchá jehla, mezzotinta, 1975, 49,5 x 66 cm, sign. DU Anderle, č. 46/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Anderle
(1936)
El motadani (cyklus Kamasutra)
Položka č.: 279955Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:42
suchá jehla, mezzotinta, 1973, 64 x 49,5 cm, sign. DU Anderle, č. 66/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Brems, Vladimír Suchánek
Bez názvu
Položka č.: 279962Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:44
litografie, 2004, 37,8 x 53 cm, sign. LD W. Brems 04 a PD VladSuchánek, č. 54/65, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Brems, Vladimír Gažovič
Bez názvu
Položka č.: 279963Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:46
litografie, 2004, 36,2 x 52,3 cm, sign. PD W. Brems 04 a LD V. Gažovič 04, č. 54/65, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Chocholová
(1953)
Fotografický snář
Položka č.: 280214Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:48
fotografie, 1997, 59,5 x 51 cm, sign. PD Blanka Chocholová 97, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Milenci
Položka č.: 280325Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:40
litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pohled do polí
Položka č.: 280773Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:50
tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Návrh na známku
Položka č.: 280774Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:52
barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Páv
Položka č.: 280776Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:54
barevný linoryt, 18 x 20 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 61/65, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pastorale
Položka č.: 280777Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:56
tempera, papír, 31,5 x 31,5 cm, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kovář
(1905-1987)
Zámek
Položka č.: 280915Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:08
suchá jehla, 1955, 31,5 x 24 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 10/200, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu na VUT v Brně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Josef Veselý
(1912-2006)
Chalupa
Položka č.: 280959Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:17
lept, 24 x 35 cm, sign. PD Jos. Veselý, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Praha hudební
Položka č.: 281005Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:58
litografie, 1982, 30,3 x 26 cm, sign. DU KBeneš 82, č. 12/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Brunovský
(1959)
Ikarus
Položka č.: 281006Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:00
lept, 2000, 39,5 x 29,7 cm, sign. PD D. Brunovský, č. 27/45, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Hašková
(1946)
Rajská zahrada
Položka č.: 281008Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:02
lept, akvatinta, 1987, 25 x 16 cm, sign. PD Eva Hašková 87, č. 78/110, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Návštěvníci z Marsu
Položka č.: 281032Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:04
litografie, 1987, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 87, č. 6/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Pták
Položka č.: 281033Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:06
litografie, 1989, 65 x 48,8 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 26/33, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Postava
Položka č.: 281034Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:08
litografie, 1990, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 90, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Socha
Položka č.: 281035Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:10
litografie, 1989, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil 89, č. 25/35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vysušil
(1926-2014)
Hry
Položka č.: 281036Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:12
litografie, 1972, 54,5 x 39 cm, sign. DU K. Vysušil 72, č. 3/8, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bořetice
Položka č.: 281190Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:14
tuš, papír, 2007, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 14.7. 2007, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:16
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:18
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:20
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 281198Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:22
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:24
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:26
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:28
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:30
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:32
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:34
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Merta
(1952)
Nora
Položka č.: 281933Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:00
serigrafie, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. PD Jan Merta 98, rám, č. 49/100, Představujeme soubor grafik od autora Jana Merty, jenž patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Ni…
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?
Položka č.: 281934Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:01
serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Servis
Položka č.: 281935Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:02
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Cukrová vata
Položka č.: 281936Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:03
serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jiří John
(1923-1972)
Vůně travin
Položka č.: 281937Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:04
suchá jehla, 1968, 34,8 x 23,4 cm, PD monogr. J. J. 68, E. A., Jiří John patřil v šedesátých letech mezi nejuznávanější české umělce a i přes své zdrženlivé vystupování se stal jednou z ikon tohoto šťastného období našeho výtvarného umění. Za své vynikající grafické listy obdržel několik prestižních…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Bohuslav Reynek
(1982-1971)
Sníh
Položka č.: 281938Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:05
3 x suchá jehla, vše 13,5 x 8,5 cm, vše sign. PD Reynek, neuplný cyklus Sníh. Soubor obsahuje 3 suché jehly (z původních 10). Původní papírový obal s úvodní básní Zdeňka Řezníčka. Lepty vytiskl K. Sommer v Praze, text tiskl Karel Kryl v Kroměříži. Vydáno o Vánocích 1941 v Kroměříží v nákladu 100 ks,…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Deflorace
Položka č.: 281939Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:06
strukturální grafika, lept, 1962, 50,5 x 39,4 cm, sign. PD Eduard Ovčáček 1962, rám, č. 1/5, Eduard Ovčáček se ve své tvorbě zabýval malbou, grafikou, koláží, plastikou, vizuální a konkrétní poezií, lettristickou fotografií, akcemi a instalacemi. Jeho prvořadým mediem se ale stala grafika, kterou ča…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Anděl
Položka č.: 281940Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:07
kombinovaná technika, koláž, 2000, 58,7 x 41,5 cm, sign. zezadu V. Janoušková, rám, Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb, což je charakteristické i pro nabízené dílo s názve…
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Nastavení
Položka č.: 281941Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:08
asambláž, papír, 1993, 80 x 60 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckoprů…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Socha na povrchu
Položka č.: 281942Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:09
asambláž, papír, 1993, 77 x 53,5 cm, sign. DU Pacovská 93, rám, na zadní straně štítek z výstavy z roku 1993, Květa Pacovská byla česká malířka, sochařka, ilustrátorka, grafička, typografka a pedagožka. Vystudovala střední grafickou školu a vysokoškolské studium absolvovala na Vysoké škole uměleckop…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Stanislav Judl
(1951-1989)
Mezihra
Položka č.: 281943Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:10
komb. technika, překližka, pozdní 70. léta, 65 x 65 cm, rám, dílo pochází z autorova raného období. Hlavní pozornost soustřeďuje na lidskou figuru, zachycenou ve všedních, ale symbolických okamžicích, jako je jídlo, mytí, setkání, hra. Maluje lidské figury jako vystřihovací ploché šablony a stíny, p…
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281944Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:11
tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE
Položka č.: 281945Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:12
tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…
Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK
-
Rudolf Fila
(1932-2015)
Bez názvu
Položka č.: 281946Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:13
olej, kombinovaná technika, plátno, 40 x 25 cm, sign. PD R. Fila, rám, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 100 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
Položka č.: 281947Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:14
olej, malířská lepenka, 1986, 18,5 x 21,5 cm, sign. DU Ota Janeček 1986, rám, malba je prací významného českého malíře, grafika a ilustrátora, který studoval kresbu nejprve u C. Boudy a poté malbu na Uměleckoprůmyslové škole v Praze. Byl členem SVU Mánes. Dílo je v rámci Janečkovy tvorby ukázkou exp…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Profil
Položka č.: 281948Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:15
olej, sololit, 1989, 25 x 35 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, číslo katalogu 3864, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 110 000 - 130 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Anna Endrštová 1963 (129 kreseb)
Položka č.: 281950Vyvolávací cena: 260.000 CZK (10.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:17
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1963, 22,5 x 17,5 cm, sign. vše Kamil Lhoták 63, Kresebný́ deník, který́ si Kamil Lhoták vedl během roku 1963 zachycuje 134 dní v roce Aničky Endrštové, jeho tehdejší přítelkyně. Jedná se převážně o intimní́ scény z každodenního života, zachycené při svléká…
Aktuální cena: 260.000 CZK (10.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
-
Alois Wachsman
(1898-1942)
Surrealistická postava
Položka č.: 281951Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:18
tužka, papír, 20,8 x 13,5 cm, rám, LN razítko z pozůstalosti Aloise Wachsmana 421, vzadu razítko vystaveno v Mánesu 1947 (průsvitá na lícovou stranu), kresba je dílem významného českého malíře, scénografa a architekta. Studoval architekturu nejprve na ČVUT, poté u Josefa Gočára na AVU. Od roku 1923 …
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Japonsko
Položka č.: 281952Vyvolávací cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:19
kvaš, lak, lepenka, 1959, 5,5 x 12,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 59, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu…
Aktuální cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 300 000 - 350 000 CZK
-
František Gross
(1909-1985)
Dvorek v Libni
Položka č.: 281953Vyvolávací cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:20
olej, plátno, 1945, 38 x 52 cm, sign. PD F.Gross 45, rám, přiložen posudek MUDr. Jana Vykoukala, malíř města, především urbanistické periferie - organismu, jež dokáže v jeho dílech růst, stárnout i umírat. Syn továrního úředníka a rodák z Nové Paky, jejíž scenérie viděné z okna se mu nejvíce vryly d…
Aktuální cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 500 000 - 700 000 CZK
-
Karel Černý
(1910-1960)
Karlův most
Položka č.: 281954Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:21
uhel, papír, 1954, 44,7 x 65,5 cm, sign. LD K. Černý Š 54, rám, Karel Černý je český malíř, kreslíř, ilustrátor a grafik původem z Brna. Vyučil se mechanikem, ale už odmalička tíhl k výtvarné tvorbě, v čemž měl matčinu podporu. Při zaměstnání pak navštěvoval večerní kurzy kresby a malby a posléze se…
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 130 000 - 160 000 CZK
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Neptun s Najádami
Položka č.: 281955Vyvolávací cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:22
pastel, papír, 23 x 30 cm, sign. LD a připsáno věnování J. Zrzavý, rám, pastelová kresba mytologické scenérie zobrazuje pózujícího vousatého muže vábícího z moře dvě ženské postavy. Ačkoliv figury nemají zřetelné kontury, modelace jemným stínováním postav přesvědčivě zachycuje okamžik výjevu. Obraz …
Aktuální cena: 380.000 CZK (15.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 450 000 - 550 000 CZK
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Čekání na pivo
Položka č.: 281956Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:23
olej, plátno, 2010, 97 x 130 cm, sign. LN Načeradský 2010, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2010 představuje melancholický autoportrét, při jehož vzniku malíř upřednos…
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Květnová noc
Položka č.: 281957Vyvolávací cena: 720.000 CZK (30.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:24
olej, plátno, 1944, 46 x 35 cm, sign. LD V. Zykmund 44, rám, vzadu popsáno, vzadu na slepém rámu se nachází strojopisný štítek, psaný Ludvíkem Kunderou s popisem a názvem díla. Ludvík Kundera zde zaměnil název z původní „Květnové noci“ na „Červnovou noc“, přičemž někdy později vlastní rukou tuto chy…
Aktuální cena: 720.000 CZK (30.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 850 000 - 950 000 CZK
-
Karel Chaba
(1925)
Vltava
Položka č.: 281958Vyvolávací cena: 220.000 CZK (9.167 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:25
olej, plátno, 2000, 89 x 69 cm, sign. PD Chaba, rám, Karel Chaba byl nevšedním, solitérním tvůrcem, který ke svému uměleckému výrazu dospěl sám, bez akademického školení. Přesto mají jeho díla nezaměnitelný, originální rukopis, kterým poutá pozornost i současné generace. Je to kvůli lyrické básnivos…
Aktuální cena: 220.000 CZK (9.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 260 000 - 300 000 CZK
-
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Tenisové hřiště
Položka č.: 281959Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:26
akvarel, papír, 1955, 40 x 59 cm, rám, vzadu autorský štítek s popisem, významný malíř, který se zařadil ke generaci "krotkých modernistů" (Bruknerův termín popisující nástup autorů, kteří už nechtěli sdílet oficiální formy socialistického realismu). Vystoupil spolu s dalšími vrstevníky v …
Aktuální cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 350 000 - 400 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květen
Položka č.: 281960Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:27
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LN L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Srpen
Položka č.: 281961Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:28
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LD L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Marrons
Položka č.: 281962Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:29
tuš, papír, 1964, 28 x 20 cm, sign. PD Šlitr 64, rám
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Bárky
Položka č.: 281963Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:30
pastel, papír, 1957, 29 x 41 cm, sign. LD Šlitr 57, rám
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Spirály
Položka č.: 281964Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:31
voskovky, papír, 2004, 84 x 60 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce v atypickém provedení voskovkami od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo …
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Sférické spirály
Položka č.: 281965Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:32
akvarel, tuš, papír, 2004, 55 x 74 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Bueno…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
U bazénu
Položka č.: 281966Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:33
akryl, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. L. 15, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo…
Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK
-
Michael Rittstein
(1949)
Akrobat
Položka č.: 281967Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:34
akryl, plátno, 2009, 30 x 40 cm, sign. PD 2009 M. Rittstein, rám, vzadu popsáno autorem, autor je významným představitelem české figurativní malby, dlouhá léta vedl ateliér malby na AVU v Praze a byl rovněž členem skupiny 12/15. Jeho práce přesahuje významem české současné umění, o čemž svědčí i je…
Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 250 000 - 350 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 281968Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:35
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Oh, my guardian Angel
Položka č.: 281969Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:36
lept, 1969, 38,5 x 28 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Back
Položka č.: 281970Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:37
lept, 1968, 38,5 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
There goes a vision of the future !
Položka č.: 281971Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:38
lept, 1968, 30,8 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 68, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Temptation
Položka č.: 281972Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:39
lept, 1969, 35,7 x 43 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, č. 29/40, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
It will be much more different to escape
Položka č.: 281973Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:40
lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Report No. 3
Položka č.: 281974Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:41
lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
-
Adriena Šimotová
(1926-2014)
Figura
Položka č.: 281975Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:42
suchá jehla, lept, 1980, 75,5 x 57,7 cm, sign. PD Adriena Šimotová 80, rám, č. 3/20, Adriena Šimotová je na poli českého výtvarného umění výraznou osobností. Její tvorba je tak citlivou a specifickou záležitostí, že je jen stěží zařaditelná do jakéhokoliv výtvarného proudu umění 20. století. Výrazný…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 130 000 CZK
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Korsická Macchie
Položka č.: 281976Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:43
papír, oheň, 1994, 56 x 43 cm, sign. DU Klimeš 1994, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom jeho tvor…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
Jiří Sozanský
(1946)
Z cyklu incident
Položka č.: 281977Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:44
tempera, asambláž, lept, papír, 1991, 63,5 x 48 cm, sign. PD Sozanský 91, rám, č. 1/1, Jiří Sozanský je znám zejména pro své rozsáhlé multimediální projekty vázané ke konkrétnímu místu či události, jimiž podněcoval utlumenou výtvarnou scénu již od 70. let. Jeho zájem je koncentrován na člověka v …
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Geometrie a světlo IV.
Položka č.: 281978Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.667 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:45
olej, plátno, 2012, 150 x 130 cm, sign. PD I. Ouhel 2012, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení…
Aktuální cena: 160.000 CZK (6.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 200 000 - 250 000 CZK
-
Ivan Komárek
(1956)
Šášové
Položka č.: 281979Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:46
koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 140 000 - 160 000 CZK
-
Pavel Besta
(1958)
Poslední anděl
Položka č.: 281980Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:47
olej, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Besta, Studium započal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, ale posléze přešel na Akademii výtvarných umění v Praze. Na AVU nejdříve studoval v ateliéru restaurátorství u prof. Ballardiniho a ve třetím ročníku studia přešel do ateliéru malby k prof. Smet…
Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Příběh v kůře
Položka č.: 281981Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:48
akryl, plátno, zlato, 2023, 50 x 60 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín absolvoval pražskou Akademii výtvarných umění, kde se zpočátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru prof. Milana Knížáka. V posledníc…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Aleš Růžička
(1977)
Kolumbárium mystické
Položka č.: 281982Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:49
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růžička 2010, Studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chada. Aleš Růži…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Roman Franta
(1962)
Yellow Bugs
Položka č.: 281983Vyvolávací cena: 195.000 CZK (8.125 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:50
olej, plátno, 2022, 120 x 160 cm, sign. vzadu R.F. 2022, Žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresionismu, pop-artu i americké a evropské malby 80. let. V době studií na AVU umělec projevil zaujetí pro fotografování a začal fotog…
Aktuální cena: 195.000 CZK (8.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 250 000 - 300 000 CZK
-
Aleš Krejča
(1941)
Schoulená ve snu
Položka č.: 281984Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:51
olej, plátno, 1992, 90 x 115 cm, sign. PD Krejča 92, rám, Aleš Krejča zaujímá přední místo mezi představiteli fantazijního realismu v českém výtvarném umění. Jako žák Františka Muziky vychází především ze surrealistických forem. Jeho tvorba je hluboce zakořeněna ve starší kulturní tradici, zejména m…
Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 100 000 - 120 000 CZK
-
Alena Anderlová
(1977)
Proměna
Položka č.: 281985Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:52
olej, plátno, 100 x 70 cm, sign. zezadu Anderlová, Absolventka pražské AVU, kde studovala v ateliérech Michaela Rittsteina a Antonína Střížka. Autorka se svou tvorbou hlásí k figurativní linii současné malby. V jejím podání dochází v dílech k jistým konfrontacím či střetávání různorodých světů. Pově…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Tereza Zichová
(1992)
Hra na chobotnici
Položka č.: 281986Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:53
olej, plátno, 2021, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Barbora B. Němcová
(1972)
Zakotvené lodě
Položka č.: 281987Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:54
akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. vzadu B.B.Němcová 2011, Absolvovala v roce 2000 ateliér profesorky Adély Matasové na VŠUP v Praze. Je známá zejména svou tvorbou vznikající ve spojení airbrushe a různých buď autorských nebo ready-made šablon. Ve svých obrazech se Barbora B. Němcová častokrát …
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 70 000 CZK
-
Markéta Zlesáková
(1976)
Rebarborky II.
Položka č.: 281988Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:55
akryl, plátno, 2020, 160 x 110 cm, sign. vzadu ZLESA., Markéta Zlesáková diplomovala v ateliéru Jiřího Lindovského na AVU v Praze v roce 2004. Dlouhodobě zpracovává zejména vzpomínky z pobytu na Novém Zélandu a v Tongánském království. Hlavním tématem jejích maleb i grafik jsou krajiny, které posouv…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK
-
Leoš Suchan
(1989)
Rukavice
Položka č.: 281989Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:56
olej, plátno, 2021, 60 x 50 cm, sign. vzadu Leoš Suchan, Leoš Suchan je současným mladým výtvarníkem, který studoval na AVU pod vedením M. Rittsteina a Z. Berana. Jeho hlavním námětem je zpodobňování každodenních situací a předmětů hyperrealistickým stylem. Zaměřuje se tak na různé působení povrchů …
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 40 000 CZK
-
Miroslav Šnajdr
(1938)
Bez názvu
Položka č.: 281990Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:57
olej, kombinovaná technika, kartón, 1976, 62 x 45,7 cm, sign. PN M.Šnajd 76, rám, Miroslav Šnajdr se narodil a dodnes žije a pracuje v Olomouci. Pro Šnajdra je typická dualita uměleckého talentu, která vychází ze zájmu o výtvarné umění a hudbu. Základním prvkem jeho tvorby je soustředění se na dané …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Kamila Ženatá
(1953)
Prvopočátek
Položka č.: 281991Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:58
akryl, plátno, 2023, 120 x 150 cm, sign. PD Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci. Aut…
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 150 000 - 180 000 CZK
-
MICL
(1969)
Srážka
Položka č.: 281992Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:59
olej, plátno, 2017, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 17, MICL je současný sochař a malíř, absolvent AVU. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a erotické motivy, vždy ve svých malbách obsahuje i smysl p…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy.
Položka č.: 281993Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:00
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
Michal Burget
(1975)
Tábor na ostrově
Položka č.: 281994Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:01
olej, plátno, 2023, 60 x 60 cm, sign. LD M Burget 23, lišta, Absolvoval studium na pražské AVU, kde působil v ateliérech grafika I. u J. Lindovského, malba I. u J. Sopka a v ateliéru klasických malířských technik u Z. Berana. Autor je malířem a grafikem, který se dlouhodobě zabývá krajinomalbou, kd…
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Jan Heres
(1992)
Póza
Položka č.: 281995Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:02
akryl, plátno, 2023, 120 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Autor studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka, posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. Ve své tvorbě se…
Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
Igor Grimmich
(1979)
Hluboký spánek VII
Položka č.: 281996Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:03
akryl, tuš, sololit, damarový lak, 2022, 100 x 100 cm, sign. PD Grimmich 22, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnut…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK
-
František Hodonský
(1945)
Noční čeření
Položka č.: 281998Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:05
akryl, olej, plátno, 2018, 110 x 140 cm, sign. vzadu Hodonský 2018, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figu…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
-
Karel Valter
(1909-2006)
Křoví
Položka č.: 281999Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:06
olej, sololit, 1991, 43 x 48 cm, sign. PD 91 Valter, rám, Jeho hlavním tématem se stala krajina a příroda. Na tvorbě je oceňováno jeho originální vidění světa, které dokázal velmi osobitým a pečlivě tvarově i barevně promyšleným stylem přenést na plátno. Výsledkem je v českém umění ojedinělé dílo si…
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Snová krajina
Položka č.: 282000Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:07
olej, plátno, 105 x 105 cm, rám, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
-
Petr Nikl
(1960)
Růžový pták
Položka č.: 282002Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:09
olej, plátno, 2003, 135 x 120 cm, sign. na zadní straně Petr Nikl 2003, rám, Petr Nikl se věnuje divadlu, fotografii, hudbě, výtvarnému umění, loutkářství, psaní a ilustrování knih. Ve všech oborech se výrazně odlišuje a tvoří skutečně osobitá díla. Charakteristickým rysem jeho výtvarných děl je dec…
Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 220 000 - 280 000 CZK
-
Frank Malina
(1912-1981)
Kinetic object
Položka č.: 282003Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:10
tisk, koláž, asambláž, 1966, 24,5 x 26,5 cm, sign. DU Malina, rám, Frank Joseph Malina (1912 – 1981) byl významný americký vědec, raketový inženýr, vynálezce a vizuální umělec s českými předky. Studoval a získal tituly magistra a leteckého inženýra na Kalifornském technickém institutu. Malina byl je…
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Vladimír Kopecký
(1931)
Geometrie prostoru
Položka č.: 282004Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:11
serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kaplického
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Niki de Saint Phalle
(1930-2002)
Help
Položka č.: 282005Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:12
serigrafie, 1969, 32 x 41 cm, sign. PD Niki de St. Phalle, rám, č. 197/200, PD přípis: pour Phillipe, love Niki, Bonne année 1974. Byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tv…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Změna předpovědi počasí
Položka č.: 282006Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:13
lept, akvatinta, 48,5 x 48,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 15/50, Studium na ČVUT u prof. Cyrila Boudy a následně na AVU v Praze v ateliéru u prof. Vladimíra Silovského. Je známý pro svojí volnou grafickou tvorbou (především barevný lept a akvatinta) plnou harmonických linií a pastelových barev, ž…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
-
Karel Demel
(1942)
Pro Gustava Mahlera III.
Položka č.: 282007Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:14
lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK